Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14551) brd válasza Jazz (#14546) üzenetére


brd
nagyúr

Nos, butaNero-t nem használunk. ;) (Abban tényleg lehet, hogy nem lehet kikapcsolni, de ezért írtam, hogy akkor csere. ;) ) Csak, ha nagyon gyenge user-é a gép. Ha a crack nem megoldás, mert jogtiszták akarunk lenni, akkor van rengeteg ingyenes CD/DVD-íróprogram, ehun' pl. egy egész pofás: CDBurnerXP.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#14552) adam_454 válasza qwertly (#14540) üzenetére


adam_454
tag

fentebb már volt erről szó, valszeg túlvezérli a monitort

(#14553) adam_454 válasza JetiRulez (#14534) üzenetére


adam_454
tag

első körben tápot kéne megnézni, a vihar okozhatott áramingadozást, amit a tápegység nem biztos, hogy elviselte, éppen ezért utána rögtön lehet lapot memot és procit is vizsgálni mert ha egy kicsit megugrott a feszültség akkor azokban is okozhatott problémát

(#14554) Fricc


Fricc
tag

Helló Mindenki!

Segítséget szeretnék kérni, miért van az hogy nem megy rendesen nálam az automatikus frissítések? Most raktam újra a Windows xp pro sp2-t, majd felraktam az sp3-mat utána a programjaimat, majd amikor bejön a sárga pajzs rinyálni jobbalul, rákattintok leszedi a frissítéseket, de nem tudja telepíteni... Mi lehet a baj? -az előző rendszerem frissített, és már az is sp3-mas volt! :U

(#14555) icons válasza lúzer (#14538) üzenetére


icons
addikt

Nem, mint azt írtam, az sem jó. "cant read the file" mikor be akarom zárni az ablakot, ha pedig megnyitom a fájlt: Crash in plugin inied.wlx: external exception EEDFADE. ha OKot nyomok, megnyitja, de vmi furcsa ablakban nyitja meg, egy jegyzettömbben, aminek Lister a neve, de nem a rendes Lister az, mert bal oldalról hiányzik az a menüsor féleség. Ha Mégse-re kattintok, kiír még vmi hülyeséget, majd megnyitja üresen. ha mégegyszer megcsinálom ezt, akkor a TCből is kilép, ha belépek, és újra Lister, akkor pedig jó lesz, de a 3Gb nem fog ott szerepelni :S...

(#14556) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Helló mindenkinek! Egy igen nagy problémám akadt, remélem tudtok segíteni!
Hálózat/internet probléma!
Adott két gép a családban:
1, asztali PC realtek hálókártyával (PCI-on)
2, laptop, ugyanevvel a kártyával
3, mindkét gépen tiszta, friss, szemétmentes, pár napos XP SP3

Internet:
1, d-link adsl2 modem
2, smc 4 portos router

Helyzet:
1, villámlás, mennydörgés volt a környéken, ill egy áramszünet - ez már többször is előfordult, nem volt belőle gond
2, most lehalt a modem... Se ethernet, se ADSL led nem villogott
3, az öcsém asztali gépében eredetileg Marvell Youkon alaplapi hálókártya volt, azt írta ki a gép, h egy hálózati kábel nincs bedugva (kikockáztuk a dolgot, totál lehalt az is)
4, t-com garanciába kicserélte a modemet, öcsém vett egy realtek PCI-os hálókártyát

Szerelés után:
1, gép nem ismerte fel a realteket, átment másik slotba, flottul ment a net, ha a modembe dugtuk a gépet
2, újra felépítettük a hálózatot, tűzfal kikapcs, nod32 kikapcs (bár sztem köze nincs hozzá), a 2 gép látja egymást a hálózaton, de a net egyiken se megy! csak akkor, ha valamelyiket közvetlen a modembe dugjuk :W

Mi van??? (Mellesleg a routert bekonfigoltam, úh azzal nincs gond) Mit tegyek???

Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#14557) qwertly válasza adam_454 (#14552) üzenetére


qwertly
addikt

Szia elsőnek a 9600GT csinálta ezt utána 7900GS is elkezdte ugyan azt csinálni és közbe a monitort is ki lett cserélve.Mind a 2 ugyanaz lenne amikor a 7900GS 1 évig minden gond nélkül szolgált.A leírásom röviden[link]

(#14558) netboy válasza adam_454 (#14522) üzenetére


netboy
senior tag

:(
fut mind
mi lehet még a baj?

(#14559) adam_454 válasza netboy (#14558) üzenetére


adam_454
tag

lehet még a hálózati alrendszer hibája, driver hiba, kábel hiba, vagy csak szimpán le kell futtatni a hálózat beállítása varázslót

(#14560) adam_454 válasza qwertly (#14557) üzenetére


adam_454
tag

nVIDIA - it mean to be full with bug. ha minden igaz ez driver bug lesz, próbáld meg frissíteni

(#14561) Fricc válasza Fricc (#14554) üzenetére


Fricc
tag

felraktam a windows installereket (3.0; 3.1; 4.5), hátha ez kell neki és megint kiírta, hogy az alábbi frissítések nem lettek telepítve:

Biztonsági frissítés a Windows Media formátumkezelő 9.5 és 11 összetevőt tartalmazó Windows XP rendszerhez (KB941569)
Frissítés az Office 2003 programcsomaghoz (KB907417)
Biztonsági frissítés a Microsoft .NET-keretrendszer 1.1 Service Pack 1 összetevőhöz (KB928366)
Frissítés a Windows XP rendszerhez (KB942763)
Microsoft Office 2003 Service Pack 3 (SP3)
Összevont biztonsági frissítés a Windows XP rendszeren használható ActiveX-tiltóbitekhez (KB950760)
Biztonsági frissítés a Windows XP rendszerhez (KB950762)
Összevont biztonsági frissítés a Windows XP rendszerhez készült Internet Explorer 7 böngészőhöz (KB950759)
Biztonsági frissítés a Microsoft XML Core Services 4.0 Service Pack 2 összetevőhöz (KB936181)
Biztonsági frissítés a Windows XP rendszerhez (KB951376)
Biztonsági frissítés a Windows XP rendszerhez (KB951698)
Frissítés a Microsoft Office Outlook 2003 levélszemétszűrőjéhez (KB953465)
Rosszindulatú Windows szoftverek eltávolítására szolgáló eszköz – 2008. július (KB890830)
Biztonsági frissítés a Windows XP rendszerhez (KB951748)
Frissítés a Windows XP rendszerhez (KB951978)

De miért nem?????
Valaki írja meg a frankót, mert ez számomra érthetetlen miért nem tud kompatibilis lenni egy program saját magával....

(#14562) adam_454 válasza Fricc (#14561) üzenetére


adam_454
tag

ha nem sikerül akkor szokott írni egy (vagy több) hibakódot amire ha rákeresel a googlen valszeg megtalálod a megoldást

(#14563) Fricc válasza adam_454 (#14562) üzenetére


Fricc
tag

csak annyit írt, hogy ezeket nem sikerült feltelepíteni. meg egy linket, ahol megnézhetem hogy mik ezek amiket nem sikerült feltepeíteni. de hogy miért?? az nem számít. ez a windows...

(#14564) Troy. válasza Cxgrav (#14443) üzenetére


Troy.
addikt

Nem volt időm vele foglalkozni, jelentették, hogy mostmár be sem kapcsol.
Windows logóig jön, majd újraindul. Felkínálja, hogy "csökkentett mód", "normál mód", stb., bármelyiket választva jön a logó, majd a restart.
Mi történhetett? Áll. egyik napról a másikra nem kapcsolt be. Nincs türelmem újra rakni a windowst ill. adatot menteni róla. Van rajt egy-két fontos cucc. Mondjátok, hogy elkerülhető a félnapos bóhóckodás. :)
üdv

[ Szerkesztve ]

.

(#14565) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Végre rájöttem ,hogy miért nincs kompatibilitás fül és hogy miért nem működik a program kompatibilitás varázsló...
ha futtatom ezt -> regsvr32 compatui.dll
vagy ezt -> regsvr32 %windir%\system32\compatui.dll
,akkor kiírja ,hogy a compatui.dll failed vagy nem található...A windows/system32 mappában simán ott van, de valami miatt nem jó.Próbáltam felülírni , törölni de semmi változás. pl ha csak simán törlöm azonnal vissza rakja magát.
Írják egy helyen ,hogy az xp telepítő cd-ről kell expand-olni azaz felülírni és nem másolni...
You need to *expand* the file, not copy it.
amikor megnyitom a cd-n a fileokat ott nem található az a dll.
msconfig - general : Expand file addig ok...de ott a restore from az csak .CAB file lehet.
ítt írják hogy kéne csinálni
[link]
a CABok-ban nem találja a compatui.dll-t , próbáltam a parancssoros megoldást is de a telepítő lemeznél nem tudom megadni a dll pontos helyét.
Légyszi valaki segítsen !!! :U

(#14566) #54715584 válasza Krystal_s (#14565) üzenetére


#54715584
törölt tag

valoszinu a filenev az compatui.dl_ ha expandolni kell :)

(#14567) adam_454 válasza Fricc (#14563) üzenetére


adam_454
tag

manuális windows update? jobb felső sarok felé szokott lenni a hibakód

(#14568) JetiRulez válasza adam_454 (#14553) üzenetére


JetiRulez
őstag

És ez csak akkor jelntkezik, mikor elindítom az uTorrentet? Nem tudom, hogy fér össze a 2 dolog, mert nem értek hozzá. :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#14569) adam_454 válasza JetiRulez (#14568) üzenetére


adam_454
tag

az utorentet nem említetted... akkor passz, szerintem frissítsd az utorentet

(#14570) englis


englis
csendes tag

Üdv!

A problémám az, hogy nem tudom feltelepíteni a legális - bár kissé régi és nem oem - xp prof-mat a p45-ös lapkakészletű msi alaplappal működő gépemre. Az alaplap msi p45 neo3, proci E7200 intel duál, 2 giga 1066 mhz ddr2 memória, asus eah3650 silent magic 512 mb videokari, egy 200 gigás és egy 500 gigás sataII samsung winyó. Elindul a telepítés, F6 - floppy be - driver kiválasztva - folytatja a telepítés, majd leáll, h frissítsem a biost ( a legfrissebb perpill) vagy valami egyéb baj van. A vista lazán felkéredzkedik, és gond nélkül megy, csak nem tudom használni vele a nyomtatómat, meg a megszokott progijaimat. Most is vista alól vagyok, de nekem nagyon kellene az xp. Ha valaki tud, kérem segítsen.

english

(#14571) Jazz válasza brd (#14551) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi! És a piacon levő Ősszes író progik közül melyik a legjobb?

free your mind

(#14572) localhost válasza Jazz (#14571) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az összes! - de azok közül a free ajánlott és a legolcsóbb is!
Szerinted van valaki aki az ÖSSZESRŐL elfogulatlan véleményt tud alkotni ?

klatty! és klatty

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14573) canniball válasza englis (#14570) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem tudom ez segíthet-e, de én megpróbálkoznék egy SP3-mal integrált telepítővel is.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#14574) spyduck válasza englis (#14570) üzenetére


spyduck
nagyúr

Itt egy módszer, integráld bele a sata telepítőt az XP-be: [link]

(#14575) spyduck válasza Jazz (#14571) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én pl.: a Nero7-et és az alkohol 120%-ot szoktam használni, de biztos van jobb, nekem ezek tökéletesek.

(#14576) icons válasza icons (#14537) üzenetére


icons
addikt

VKI?

(#14577) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!
Meghalt az xp-m, tehát eljött az ideje, hogy újratelepitsem és rakjak mellé egy Vistát is...
Az a kérdésem, hogy ahhoz, hogy az inditásnál tudjak választani, hogy éppen melyiket szeretném futtatni, ahhoz melyikkel kéne elkezdenem a telepitést?
Ha jól hallottam először kéne felrakni az Xp-t, és utána a Vistá-t, ez igaz?

(#14578) localhost válasza laci06 (#14577) üzenetére


localhost
Közösségépítő

:K

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14579) adam_454 válasza icons (#14537) üzenetére


adam_454
tag

rendesen a sor végére beírod a /3gb kapcsolót, mint ahogy mind2 oldalon említették. amúgy milyen alkalmazást használsz ami nem fér be 2gb-ba?

[ Szerkesztve ]

(#14580) adam_454 válasza englis (#14570) üzenetére


adam_454
tag

na ez most kicsit off segítségnyújtás, de már nem egy lapnál találkoztam, hogy a hozzáadott cdről bootolva lehetett driver disket csinálni, próbálkozz meg azzal.

ha ez nem menne akkor a biosban állítsd át a sata eszközöket compatible vagy pata vagy hogy hívja az msi, lényeg, hogy semmi köze ne legyen a natív vagy enarched módhoz, mert az xp szeret hátast vágni (számára ismeretlen technológia), esetleg kapcsolj ki mindenféle lényegtelen integrált eszközt, majd próbálkozz a telepítéssel, majd első körben driver cd-t be és mehet a nagyüzemi driver telepítés

laci06: pontosan, mivel az xp nem ismeri fel a vistát mert újabb rendszer, meg amúgy sem tudná indítani, ezzel szemben a vista fel is ismeri és indítani is tudja

[ Szerkesztve ]

(#14581) batmab válasza Fricc (#14561) üzenetére


batmab
senior tag

eccerü:a frissités száma alapján letöltöd a mstöl,és kézzel telepited... :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#14582) zolikaDB


zolikaDB
veterán

UP!

(#14583) valaki100


valaki100
tag

Üdv!
Adott egy Acer Extensa 5620G laptop, WIN XP-vel.
....
Két probléma:
1. Az eszközkezelőben sárga kérdőjel a háttértárvezérlőnél.
2. A gép nem kapcsol ki. Windows leállítása képernyő megjelenik aztán megfagy.
....
A két dolognak lehet egymáshoz köze? Hogy tudnám megoldani a problémákat? A gép vadonat új, most lett telepítve.
Előre is kösz!

(#14584) Jazz válasza localhost (#14572) üzenetére


Jazz
veterán

hhh...
Szerintem brd érti a kérdés mire irányult. Kérdés továbbra is aktív. thx

A szituáció úgy nézett ki hogy: Végre talán meg van az áhított progi, amivel lehet hálózaton keresztül On the Fly írni - és ez volt a lényeg ilyen kell, ha visszaolvastok. Ő mondott egy nevet a free-s progik közül. Kérdés: "És ha nem csak a free-s kategóriába nézzük hanem az összesben"? (mivel szeretjük a legjobbat magunknál tudni) És erre lehet hogy azt fogja válaszolni: "Úgy igen, akkor ez meg az -szerintem- az sokkal jobb"
Nyilván totál szubjektív itt minden, és ki kérte hogy nyilatkozzon elfogulatlanul? Ez az egész PH! fórum a szubjektivitásról szól, meg bizalomról: Vagyunk többezren, és ki-ki a maga hozzáértése szerint ajálnja a szerinte legjobbat szubjektíve:Melyik videókártya? Melyik proci? Melyik alaplap? Melyik digitgép? Melyik író progi? Véleményekre vagyunk kíváncsiak, és ki mennyire kompetens a témában, úgy adunk a véleményére, de ez is szubjektíve mert csak saccolni tudjuk.

Amúgy meg ha nem is ez az On the Fly probléma kör van, ettől függetlenül, csak úgy simán, miért ne lehetne felrakni ezt a kérdést? Ez egy tökegyszerű kérdés. Aki ebbe belebonyolódik: "jaj ez nem olyan egyszerű, mire kell, szerintem a free-s olcsóbb -nem volt kérdés- , nem ismerheti mindenki az összes progit -ezt se kérte senki- , se 100%-os véleményt alkotni -ezt se kérte senki- ,..." úgy no komment, sorry. ;)

free your mind

(#14585) icons válasza adam_454 (#14579) üzenetére


icons
addikt

Már ott is leírtam, hogy úgy hibát ír ki. Hát általában több alkalmazást használok, és ha már van elegendő memóriám, akkor mind használni is akarom :) (vagy legalábbis meghagyni neki a lehetőséget).

(#14586) kraftxld válasza Jazz (#14584) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Rendes nero-t vagy express-t használsz?
Be van csatolva a megosztás egy meghajtónak a te gépedre, vagy csak intézőből dobálod befele az írandó motyót?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#14587) Jazz


Jazz
veterán

Hát, meg van a megváltó, ám még is lehettséges: CdBurnerXP Bár külön ilyen bállítás menü továbbra sincs hogy: File-letárolás kikapcsolása, de nem is kell mivel ez alapból letárolás nélkül On the Fly ír Hálózaton keresztül!

Szabad hely winchesteren egy fikarcnyit se csökken nincs file letárolás, (bár most felmerült jó lenne egy vinyó akitivitás néző progi, mi hol íródik éppen a lemezre mennyivel....van ilyen?), DVD-re azonnal elkezd írni.
4.4Gb adatot egy 4x újraírható lemezre (5500Kb/s) lezárással mindennel (stopperrel lemértem mivel progi nem jelzi ki) 17 perc perc alatt ír ki. Bár elméletben ilyen sebességgel max.14 perc alatt végeznie kéne.

Ugyan ez Nero-val: Nem vártam ki, mert még 33perc után is csak a file letárolást csinálta -hogy ez hogy lehettséges ne kérdezzétek. Lényeg az ideiglenes file (NERCF.tmp) akkor volt 3,7Gb.

No akkor terjesztem az igét, meg van a progi (másokat is érdekelt ez a dolog).
Thx brd!

kraftxld: Rendes Nero, és meghajtó is csatlakoztatva. Nero-t akkor se érdekli. Letárolja a file-t ugyan úgy.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#14588) Krystal_s válasza #54715584 (#14566) üzenetére


Krystal_s
addikt

msconfigban és parancssorból is megcsináltam úgy,hogy a compatui.dl_-t adtam meg , restartot is kért és utánna sem lett jó :(
külön lett a system32 mappában compatui.dll és compatui.dl_
utána töröltem a régit és a dl_t átírtam dll-re ,de akkor is azt írja ,hogy failed stb... :(

(#14589) adam_454 válasza icons (#14585) üzenetére


adam_454
tag

hát ha nem használsz videóvágót vagy nagyon komoly képmanipulálót akkor nem látom értelmét még ennek a 3gb kapcsolónak, de milyen hibaüzenetet ír ki? mert fentebbről csak annyi rémlik, hogy total commanderben nem sikerült szerkeszteni a boot.ini fájlt

Jazz: azért ugye tudod, hogy azért az, hogy gyorstár nélkül írsz hálózatról dvdt, nem egy életbiztosítás

[ Szerkesztve ]

(#14590) Jazz válasza adam_454 (#14589) üzenetére


Jazz
veterán

Ez nem gyorstár, ez komplett a 4.5Gb adatot átírja a vinyómra egy file-ra és onnan írná ki (Nero).

Amúgy meg rendesen van puffer túlcsordulás védelem (CD Burn XP), meg miegymás. De ha netalántán 1000-ből egyszer megszakad a hálózat vagy villám csap a másik gépbe....Atya ég!, 50Ft egy lemez. :U
(vagy inkább nyírjam ki a vinyómat + egy csomó idő, mert totál potyára egy rakat adatot átmozgatok?)

Más: Mikor megnézek egy flash videót, a temp mappába menti amit letöltött. Hogy ne vesszen el, kimásolnám amikor kell, de nem engedi. "File nem rendelkezik olvalásási engedéllyel, vagy másik program használja". File attributumnál nincs semmi ilyen hogy nem olvasható vagy rejtett, még sem lehet másolni.
Ha becsukom FireFox-ot, vagy csak azt az ablakot, törlődik az az ideiglenes file.

Erre írta valaki hogy fealadkezelőben zároljam FF-ot.: Ugyan az az eredmény, ugyan úgy törlődik.

Még is mások azt mondták hogy ők simán kimásolják. Hogyan? Milyen böngészőt használnak? És én hogy tudnám ezt megoldani? (van letöltés menedzser letudnám szedni más úton, de így is szeretném)

thx

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#14591) brd válasza Jazz (#14584) üzenetére


brd
nagyúr

A teljes Nero-val pl. semmi bajom nincs (ésszerűen telepítve, a felesleges komponenseket -borítótervező, meg hasonló felesleges vackok- alaposan kigyomlálva a telepítőből), talán csak a helyfoglalása az elképesztő :( különösen, ha pl. ezzel a programmal hasonlítjuk össze. :D De szerintem neked valami Lite, vagy Express, vagy ilyesmi van (pontosan nem tudom, melyik az a számomra használhatatlan változat, de valszeg' mindegyik butított az lenne. ;) A teljes, "nagy" Nero egy "Nero Burning ROM" nevű ikonnal indul és egy menü és egy toolbar mindössze, ami megjelenik indítás után, semmi felesleges csicsa ;) (ill. alapbeállítás szerint egy varázsló is elindul, de az kikapcsolható), és ebben ki lehet kapcsolni azt a funkciót, ami téged zavar. Az írókhoz általában nem ezt a verziót csomagolják, hanem valamelyik butított változatot.

The only real valuable thing is intuition.

(#14592) Jazz válasza brd (#14591) üzenetére


Jazz
veterán

Kira!
No akkor ha már így összejött minden akkor ezt is megkéne oldani.

Teljes asszem, Platinum Ultra Edition vgy mi. Lehet van Diamond is? :) 1Gb felé hajlik ennek is a mérete. A vackokat én nem szedtem ki, egyszerűbb borítók nyomtatásakor, audi vágásnál....sokszor jól jönnek.

Egy képet vagy ScreenShoot-ot be tudnál dobni, ahol ezt a Funkciót kapcsolgatni lehet? Nagyon kíváncsi lennék. (gondolom az option menüben van)

free your mind

(#14593) brd válasza Jazz (#14592) üzenetére


brd
nagyúr

Amit én most néztem, az spec. egy Premium, és itt a nevezett beállítás (az írás előtt közvetlenül megjelenő ablakról van szó). Telepítve, csak az íráshoz szükséges cuccok (meg pár tool, pl. CD-DVD Speed), kb. 80 MB.

The only real valuable thing is intuition.

(#14594) localhost válasza Jazz (#14592) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Diamond nincs, Angel sincs, És Isten sem létezik!

egyszer

kétszer

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14595) adam_454 válasza Jazz (#14590) üzenetére


adam_454
tag

a gyorstárat merevlemezre értettem, és egy megjegyzés volt, nem kell leharapni a fejemet, kell az még nekem :)

firefox alá van n+1 kiegészítő ami akár a gyorstárból is kimásolja neked a flash videót, ott nézelődj inkább, minthogy fájlmásolással szórakozz.

(#14596) canniball válasza localhost (#14594) üzenetére


canniball
nagyúr

Jazz kolléga Nero Diamond Edition-re gondolt. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#14597) JetiRulez válasza adam_454 (#14569) üzenetére


JetiRulez
őstag

Kösz. Már meg is van az ok. Vírusos volt amit töltöttem. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#14598) localhost válasza canniball (#14596) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én meg nem :)
Csak bele-wau-wau, bocs.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14599) dave93


dave93
őstag

Hali!
2 particóra van oszva a 250GBos vinyóm, C és D meghajtó. Ha én a C meghajtóra telepítettem egy játékot akkor én azt simán átmásolással (mármint egyik helyen kivágás másik helyen beillesztés) áthelyezhetem a D meghajtóra vagy újra kell telepíteni? Köszi :R

(#14600) lúzer válasza dave93 (#14599) üzenetére


lúzer
veterán

játéktól függ

néha reg kulcsot át kell irni, néha nem, néha ez nem elég

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.