Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45301) Flashget válasza maglew (#45296) üzenetére


Flashget
félisten

Milyen tesztelő programmal tudom letesztelni a pendrive írási és olvasási sebességét?

gyártó honlapja mit ír írási sebességnek?
a tv egyébként leformázza majd kiírja alkalmas vagy sem a pen felvételre. Azt nem tudom mennyire "szereti" vagy sem a tv az USB 3.0-os hardvereket...

Realme GT Master Edition

(#45302) Z86 válasza sandró60 (#45294) üzenetére


Z86
őstag

Bízom benne, hogy vannak normál garanciát kínáló webshopok is.
A fent említett edigital pl. jó, csak már nem forgalmazzák a típust. Igaz drágábbak.

(#45303) Alex91 válasza Z86 (#45302) üzenetére


Alex91
félisten

Lemaradtal rola 1 nappal :D. Egyebkent nezd az unnepek utan, van, hogy vissza kerul!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#45304) Flashget válasza Z86 (#45293) üzenetére


Flashget
félisten

az F6100 meg még drága...220K ami nem is felel meg az ES6100-nak..inkább az F6400.

Realme GT Master Edition

(#45305) Z86 válasza Alex91 (#45303) üzenetére


Z86
őstag

Kíváncsi leszek :)

(#45304) Flashget:
Így van, az F széria talán őszre lesz elfogadható árszinten. Az jelenleg még nem alternatíva.

(#45306) gukker1 válasza Flashget (#45301) üzenetére


gukker1
tag

Nekem van egy usb 3.0 pendrive-om,de nem enged rá felvenni,ezért egy ssd-t raktam rá,az hiba nélkül működik.

"WE BREAK FOR NOBODY"

(#45307) Tegla80 válasza maglew (#45296) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
ezek szerint nem olvasod a fórumot :U
már akkor oda raktam neked ezt "fuso"
sebaj :D

gukker1
akkor az komoly egy 3.0 ás pendrive,ha nem tud 2.0án 5mb el írni ami kb elég a felvételhez :F
(king... esetleg?)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45308) maglew válasza Tegla80 (#45172) üzenetére


maglew
aktív tag

köszi intézem :)

(#45309) maglew


maglew
aktív tag

Fusonál nekem nincs olyan a Tools menübe, hogy fejlesztés, és számokat se tudok beírni :(

(#45310) MattRex válasza maglew (#45309) üzenetére


MattRex
csendes tag

Beléptél "develop" accounttal?

Samsung UE40ES7005U (FW: 2004.1)

(#45311) Zozi100


Zozi100
csendes tag

Sziasztok! PC-ről történő filmlejátszás közben (főleg Blu-ray) néha egy pillanatra megakad a kép.Már az összes lejátszó programot végigpróbálgattam,mindegyikkel csinálja.Történt már ilyesmi valakivel? :F Samsung UE40D6570 -re van csatlakoztatva HDMI-n a gépem.Nem tudok rájönni,hogy beállítási hiba e,vagy a tévé hibája,vagy estleg a VGA hibája

(#45312) vacs válasza Z86 (#45293) üzenetére


vacs
veterán

Érdekes, hogy pl az AQUA sincs benne a listában.
Ezek szerint ők sem gyári garival adják. :F

(^)(>.<)(^)

(#45313) Flashget válasza Zozi100 (#45311) üzenetére


Flashget
félisten

elvileg egy jó vga 1.4 HDMI kimenettel, powerdvd11, High Speed HDMI kábel és mennie kellene flottul feltéve ha a kábel nem 10m..

Realme GT Master Edition

(#45314) Z86 válasza vacs (#45312) üzenetére


Z86
őstag

Róluk eddig nem olvastam rossz dolgokat. Küldtem nekik e-mailt ezzel kapcsolatban, talán az ünnepek után válaszolnak.
Egyébként ez a lista egyrészt lehet támpont, másrészt azért rámutat, hogy a Samsungnak (meg a többi gyártó hazai képviseletének) valamivel nagyobb gondot kellene fordítania a garancia kérdésének tisztázására.
Pl. a photo hall már 2011-ben megszűnt, mégis ott van. Ilyen alapon az is lehet, hogy egy rakás bolt meg hiányzik és ez csak egy olyan lista, amit egyszer összeszedett valaki, aztán elfelejtették frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#45315) Flashget válasza Z86 (#45314) üzenetére


Flashget
félisten

maga a samsung.hu oldal egy nagy katyvasz amúgyis..

Realme GT Master Edition

(#45316) Zozi100 válasza Flashget (#45313) üzenetére


Zozi100
csendes tag

PowerDVD 11 és 12 is van a gépen,ezzekkel is csinálja,Profigold Vision High Speed 1,4 HDMI kábelt használok,2m a hossza.Ja és a VGA HIS 7850

[ Szerkesztve ]

(#45317) Z86 válasza Flashget (#45315) üzenetére


Z86
őstag

Valóban némi megszokást igényel. :)

pl. mindenhol az szerepel, hogy a tv-kre alap 2 év garancia van, és ezt lehet regisztrációval feltornázni 3 évre.
Viszont az oldalon 1 év alap és 1 év regisztrációhoz kötött garit írnak. Lehet, hogy ezt sem frissítették, vagy valami változott?

(#45318) Batib válasza sepsi0 (#45300) üzenetére


Batib
őstag

A kérdés az hogy ezed van és ehhez kapsz egy CW-s kártyát boxot
Vagy ezt fogsz kapni és ehhez ICE kártya jár.
Ezt kérdezd meg és ehhez válassz modult. Egyik sem jó a másiki helyett úgy tudom. Ha már létező előfizud van akkor valszeg az első variáció lesz.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#45319) Tegla80 válasza maglew (#45309) üzenetére


Tegla80
addikt

sikerült felrakni ?

Sony® & PlayStation®

(#45320) vacs válasza Batib (#45318) üzenetére


vacs
veterán

Nem kötözködni akarok, de ezt szép magyarosan sikerült megfogalmaznod!

(^)(>.<)(^)

(#45321) Batib válasza vacs (#45320) üzenetére


Batib
őstag

Aha. Menet közben alakultak a mondatok. Azért bízom benne, hogy akinek szántam annak legalább érthető volt.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#45322) ultio válasza Ákinard (#45267) üzenetére


ultio
senior tag

40EH5000-es tévém van, wd live streaminggel használom és igen, természetesen jól játsza le a 24p.s filmeket, bár kérdés, hogy a 23, 976-ra gondolsz-e. ha igen, akkor rendben van. Ki is írja, mikor milyen formátumban nyomja.

rasti rusti

(#45323) Flashget válasza ultio (#45322) üzenetére


Flashget
félisten

Na az lenne szép, ha nem játszaná le egy külső média lejátszóval :))
Iktasd ki a média lejátszót és közvetlen a tévével játszd le a 24p filmeket...és homokórázni fog a tévéd, mert a beépített lejátszója nem kezeli a 24p-t.

Realme GT Master Edition

(#45324) sepsi0 válasza Batib (#45318) üzenetére


sepsi0
őstag

"ezem" van. Állítólag van két fajta beltéri amihez nincs társítva a kártya, gondolom ezek különböző kódolásúak.

(#45325) maglew válasza Tegla80 (#45319) üzenetére


maglew
aktív tag

még küzdök a tools gomb megnyomása után nem jön elő az az opció ahova be kell írni az ip-t... :(

(#45326) Tegla80 válasza maglew (#45325) üzenetére


Tegla80
addikt

Pill
kifényképezem és átdobom képekben,mit hogyan csinálj.
esetleg berakom ide is,hátha másnak is kellhet még

Sony® & PlayStation®

(#45327) sepsi0 válasza maglew (#45325) üzenetére


sepsi0
őstag

Ha már van samsung fiókod a tvn, akkor az email címed helyére írd be hogy "develop" a jelszó marad és jelentkezz be mintha a sajátoddal tennéd!
Én nem is tudtam erről a fuso-rol, a leírás alapján elsőre megcsináltam!

Ja és ezután már menni fog a "tools"!

[ Szerkesztve ]

(#45328) Batib válasza maglew (#45325) üzenetére


Batib
őstag

Ha bejelentkeztél develop néven akkor : Tools - beállítások - fejlesztés.
Hopp ugy látom elkéstem.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#45329) Tegla80


Tegla80
addikt

"fuso" telepítése (képekben)
PC-n legelőször felkeresed a "fuso"-t és regelsz,majd a tv-n....

1, bejelentkezel :"develop" néven, jelszó. bármi lehet

2."Tools" gomb: "beállítások"

3."fejlesztés"

4."egyetért" ezt fontos bal felül "bepipálni" majd jobbra "ok"

5. .....

6. "IP" megadás

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45330) Facer


Facer
csendes tag

Hello,

Nem tudom jó helyen kérdezek,előre is bocs ha nem.
Nemrég vettem egy ES6100-as készüléket. HDMI-n keresztül össze szeretném kötni a számítógépemmel,de valamiért mindig azt irja ki,hogy "Nincs jel"
Probáltm TV-n szoftvert frissiteni,de nem segitett. A gépben a videokártyának (ATI HD7770) a programját is frissitettem és az se jött be. Probáltam különbözö sorrendben inditgatni a két készüléket(előbb a TV-majd a gép,és forditva...)
Simán ki-be huzogattama a HDMI kábelt és az a se segitett.

Mit kellene még kiprobálni,vagy mi lehet a megoldás?

"Ha a tények megváltoznak én megváltoztatom a véleményemet. Őn mit tesz?" Keynes

(#45331) maglew válasza Tegla80 (#45329) üzenetére


maglew
aktív tag

Köszi mindenkinek mindjárt kipróbálom csak a család tévézik...
Ez a develop valami szervíz menü? Mit tudunk még telepíteni vele? :)

(#45332) sandró60 válasza maglew (#45331) üzenetére


sandró60
addikt

Ha sikersen megcsinálod a "vizsga feladatot"utána próbálkozhatsz a többivel is az lessz a jutalom neked ;]

(#45333) Black Phone válasza Tegla80 (#45329) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia!
Bejelentkezést és a pontos dátumot felülről nem lehet eltüntetni lejátszás közben ?

(#45330) Facer : próbáld másik hdmi kábellal nekem is 3.lett jó mindig vissza kellett vinnem.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45334) Tegla80 válasza Black Phone (#45333) üzenetére


Tegla80
addikt

sztem nem .
csak megszokni lehet :DDD
sőt nekem már szinte hiányozna is onnan az idő.....sokszor jól jön.

Sony® & PlayStation®

(#45335) tomy0628


tomy0628
aktív tag

Sziasztok az mitől lehet hogy dlan-on semmilyen mkv-t nem hajlandó lejátszani csak ha tsmuxerrel átkonvertálom 4.1re? És így valami m2 ts lesz belőle de a 16 gigás mkv-ból 9 gigásat csinál..És ígyis be be akad gxakran a film..

[ Szerkesztve ]

(#45336) BBéci válasza Facer (#45330) üzenetére


BBéci
titán

Alapértelmezett videokimenetnek kell beállítani a HDMI-t.

Fontos: HDMI csatlakozó bedugása, kihúzása kizárólag kikapcsolt készülékek esetén ajánlott!!!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45337) Facer válasza Black Phone (#45333) üzenetére


Facer
csendes tag

Az a gond,hogy 7 méter hosszú vezetéket nem lehet kapni minden műszaki boltban :(

"Ha a tények megváltoznak én megváltoztatom a véleményemet. Őn mit tesz?" Keynes

(#45338) Facer válasza BBéci (#45336) üzenetére


Facer
csendes tag

Az alapértelmezett video kimenetet nem tudom átállitani

"Ha a tények megváltoznak én megváltoztatom a véleményemet. Őn mit tesz?" Keynes

(#45339) BBéci válasza Facer (#45338) üzenetére


BBéci
titán

HDMI kábelt nem műszaki boltban kellene venni. :(

Olyan nincs, hogy nem lehet átállítani.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45340) Facer válasza BBéci (#45339) üzenetére


Facer
csendes tag

Szakboltra gondoltam,és a videokártya kezelőprogramjában( Catalyst) nem találtam lehetőséget a kimeneti jel választhatóságára :(

"Ha a tények megváltoznak én megváltoztatom a véleményemet. Őn mit tesz?" Keynes

(#45341) Black Phone válasza Facer (#45337) üzenetére


Black Phone
senior tag

ja nekem is 6100-as van és nem voltak jó a kábelek az elsőnél még szenvedtem minden beállítással,de nem jött össze,volt itthon egy 2 méteres kábelem közel vittem a gépet és csak azt dugtam be,szépen ment minden vele. Utána a boltba meg kicseréltettem egy másik fajta 7 méteresre és így már jó

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45342) mts


mts
tag

Sziasztok,

Akinek van ES sorozatú tévéje az tapasztalt már olyat, hogy egy 3d film nézése közben a kép szélén hol pár milis hol pár centis sávba sötétebb a kép (szemüvegben világosabbnak látszik)? Ez mitől van? Feltételezem nem normális a dolog ugye?

[ Szerkesztve ]

(#45343) Black Phone válasza mts (#45342) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia!

Én a tmt 6-os programmal találkoztam csak ilyennel.Próbáld meg esetleg a tv-n képernyőhöz igazítva funkciót

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45344) mts válasza Black Phone (#45343) üzenetére


mts
tag

Én ps3-mal játszom le a lemezeket..
De ha mondjuk külső vinyóról akkor is csinál ilyeneket. Ez minden filmnél változó mértékű, a legszembetűnőbb ennél az Avengersnél... de csaknem minden filmnél látható, csak a sáv mértéke változik.

[ Szerkesztve ]

(#45345) mts válasza Black Phone (#45343) üzenetére


mts
tag

Ha 3D tartalmat érzékel a tévé akkor automatikusan a képernyőhöz igazít módba lép és nem is lehet állítani másra.

(#45346) sepsi0 válasza mts (#45342) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!
Szerintem azért van mert a 3d ugye 2db kép megjelenitése egymáson kicsit csúsztatva jobbra vagy balra, vagy fel-le. Ebből állítja a tv elő a kívánt hatást, az elcsusztatatás meg a mélységérzet miatt kell. Nekem is ilyen!
Remélem nem mondtam butaságot!?

(#45348) Az is aktív 3d volt? Amúgy lehet film nézése közben állítgatni a 3d-t. Próbáld meg hátha eltűnik az zavaró rész!

[ Szerkesztve ]

(#45347) Black Phone válasza mts (#45345) üzenetére


Black Phone
senior tag

Akkor Passzolom,mert én pc lejátszóval szoktam és mondóm egyedül annál a programnál szokott ilyen előfordulni.

nem természetes.most próbáltam ki 2db 3d filmet is és semmi csík nincs....

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45348) mts válasza sepsi0 (#45346) üzenetére


mts
tag

Tisztasor, csak amikor nézem a filmet és bevillan egy 2 centis sáv, az elég zavaró tud lenni. Nem akarom elhinni, hogy ez egy természetes dolog. Volt nálam pár hónapig egy son tv azon nem vettem észre ilyet.

(#45349) mts válasza Black Phone (#45347) üzenetére


mts
tag

Ritkán én is szoktam pc-ről amikor bd isot-t játszok le és a napokban néztem a Top Gun-t és annál is volt ilyen. Lejátszóprogramként PowerDVD 12-őt használok.

Értem, köszi, akkor samu ügyfélszolgálat lesz ebből...

[ Szerkesztve ]

(#45350) mts válasza Black Phone (#45347) üzenetére


mts
tag

Esetleg ha az Avengers meg van neked akkor megtudod nézni, hogy annál van-e ilyen neked? a kép is abból készült.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.