Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Redmi 13C - C-terv

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó kis mobil. A 12C is megfelelő volt. Viszont a 4 GB ram helyett lehetne 6GB már.
A hardver ok, a kijelző elmegy, a kamera színvilága nagyon jó. Nagyon jó hangot vesz fel. A képminősége viszont közepes. A videók jobbak, az állóképek teljes méretükben gázosak.
Az akkuidő jó, a sallangok (BT, jack, hangminőség, type-c stb) teljesen ok.

Használható kis mobil. De! Én anyámnak vettem egy Galaxy A04s-t és a mérete miatt visszaadta.
A bloatware meg ma már ciki. Régebben (10 évvel ezelőtt) volt értelme, mivel akkor ismerkedett meg az átlagnép is az okosmobilokkal, de ma már maximum a nyugdíjasok nem értik, ők meg nem fognak játszani azokkal a 3D-s játékokkal, ami rákerül a mobilra.
Nem az üzletet kellene csak nézni, hanem a használhatóságot is, ha már bloatware. De inkább felejtsék el!

(#2) koshmar


koshmar
őstag

Első blikkre meg nem mondanám (a kijelző felőli részről), hogy ez nem egy Note 8T, a hasonlóság döbbenetes..

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ami a használhatóságot illeti, nekem kb. ugyanezzel a specivel volt céges telefonom két évig (2021-2023) a Note 9 (4/128), többször kerített hatalmába az érzés, hogy falhoz vágom. Nem tudom akkoriban mennyibe került, de ott még legalább járt hozzá kábel, töltő, tok és volt rajta fólia.

Az SoC gyenge, a RAM kevés volt a multitaskinghoz, a kamera sosem talált fókuszt, az eMMC-s tárhely tetű lassú volt, a töltés baromi lassú. Frissítést 2022 januárja után egyáltalán nem kapott, noha a támogatásból csak 2023 nyarán esett ki, ha jól emlékszem. Szerintem erre még egy picit rá kell tenni, hogy normálisan használható telefon legyen az ember kezében (ld. Note12).

B.Cs.

(#4) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Franc sem érti ezeket a tesztelőket: ha nincs jack dugasz, az egy modern telónál pontlevonás, ha van, akkor meg a nagyapó adja hozzá kölcsön a vezetékes fülesét... Holott egy kábeles hangátvitel még mindig jobb mikrodinamikát, hangképet képes közvetíteni, mint bármi vezeték nélkül. Viszont a teszt második felével egyetértek: ha a vas már úgyis csak telefonáláshoz jó, akkor már legyen kompaktabb, és az isten szerelmére, milyen panel ez, hogy nem érzékeli az érintést, bökdösni kell? Vissza a rezisztív múltba, vagy mi???

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Épp ma érkezett meg, kíváncsi leszek rá .

Ajándékba lesz. Amennyiért sikerült megcsipni nagyon megérte.
G85 nekem amúgy erősebbnek tűnik a MotoG31-ben.

Az picit jobb deal volt akcióban.

[ Szerkesztve ]

-

(#6) Sirus86 válasza Jack Hunter (#4) üzenetére


Sirus86
tag
LOGOUT blog

A vezetekes headset minosegeben odaver, illetve vannak olyanok -pl. en-, akinel a feje elkezd fajni a vezeteknelkuli headsetnel. Nalam a jack az must have.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

Nem látom sok értelmét ennek a hulladéknak, bár ismerek olyat, akinek pont megfelelne, és aki úgyis mindig eltöri a mobilját; akkor pedig már inkább ezen menjen át a traktorral, ne valami drágábbon. :D

De azért G85, meg 260 ppi-s kijelző... -legalább hozták volna be hozzánk ehelyett a 13C 5G-t a Dimensity 6100+-ával. De nem. G85 vs Dimensity 6100 Plus.

Egy Poco M6 Pro mondjuk kijön már 75-ből, és nem kicsit jobb. 20k felár csak a szürkeimportos 13C-hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#8) Graphics válasza Fred23 (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én boltban látom 55-ert , nem szürkeimportban.

M6 Pro hol van hivatalosan? Szürkeimportban látom, de akkor most össze vissza hasonlítjuk?

Mindig lesz amúgy 20-ért jobb telefon. Enelnel biztos akad jobb deal.

[ Szerkesztve ]

-

(#9) Fred23 válasza Graphics (#8) üzenetére


Fred23
nagyúr

Úgy értem, 55k a szürkeimportos 8/256-os változat. Ahhoz képest +20k a 4G-s, Helio G99-es, szintén szürkeimportos M6 Pro.

Szerintem SoC terén ma ez a még használható szint kezdete: G99, 6100+, SD695. Ami ezek alatt van, azt bottal se piszkálnám, de persze vannak bőven, akik nem olyan érzékenyek a készülékük dadogására.

Az tény, hogy +20k-ért mindig lesz jobb deal. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) fateless


fateless
veterán

Épp tegnap rendeltünk feleségemnek 61,690Ft-ért Moto G72 8/128-ast ajándék sim-mel és választható ajándékkal (autós vagy fali töltő, autós tartó) az emagról.
Egyszerűen nem összevethető a két telefon...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) Graphics válasza fateless (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na az jó vétel volt.

-

(#12) Fulár


Fulár
senior tag

Van egy kollégâm aki mindig alsö kategóriás Xiaomit hasznâl.Nem hajlandó mobilért X összegnél többet kiköhögni.Lehet,hogy ő jár a helyes úton...
Mindenre is hasznâlja.Ezen nézi a filmjeit.Zene-net stb.Ja, 11c-ről van szó.
El van vele.Még szereti is.Én instant agyérgörcsőt kapnék tőle fél napon belül.Pedig én sem veszek csúcsgépeket és nem is fogok.
Szóval ebből a kontextusból van realítása az ilyen szennyeknek is.Amikre simâm mondanâm,hogy okés és még hasznâlnám is ha csak fillérba--szó aprósâgokon vâltoztatna bármelyik gyártó.De a profit az szent és sérthetetlen.
Viszont az marha jó lesz hâ átvândorol majd a középkateóriâba is a cseszek hozzâ töltőt adni tendencia....
Ên is ezer éve leragadtam a Redmiknél de néha mâr kezd unalmassá válni a Xiaomi fêle kâosz.Már én is beleuntam,hogy 100+ezer forintért felugrâlnak azok a ku-va reklâmom még ha kikapcsolhatóak is.Vagy,hogy fizetőssê vâlt a témaáruhâz 95 szâzaléka.Az Aod.limitje.És lehetne még sorolni.
De tudom.Örüljünk annak,hogy van még Jack csati(már ha van)meg nem ragadt a töltés 25 watton mint egy mâsik.márka.középkategóriâs modelljein.
De ahogy lassan eltüntek az éresítési Ledek úgy el fognak tünni már teljesen a középkategóriâból is a jack csatik és a memóriakártyák is.
Lássuk be,hogy a Redmik már régóta nem azt a kivâlló ár-érték arânyt képviselik mint régen!

(#13) janeszgol válasza fateless (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát igen. Ez a telefon drága ennyiért. A Szürke importos árát megéri, de a hivatalosat nem. Ott a Redmi Note 12 tavalyról vagy idénről a 13. Ezekben is 4GB ram van, de legalább 120 Hz-es amoleden nézzük az akadásokat. :)
Viccet félretéve jók azok a Redmik. Persze vannak jó Motorola telefonok is ennyiért (kijelzőben inkább IPS, kevesebb az oled, de hardverben erősebbek). Van élhető választék is.

(#14) janeszgol válasza Fulár (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

11c nincs, 10c van. Ami szintén nem volt rossz. SD680, UFS 2.2. Élhető telefon volt, amennyiben a 4 GB-os verzió került megvásárlásra. a 3GB már-már...

(#15) Kiss4ever


Kiss4ever
csendes tag

Azt hittem a premier napján már lesz A55 teszt :U :O

(#16) Fulár válasza janeszgol (#14) üzenetére


Fulár
senior tag

Igazad van!
Megnéztem és valóban 10c.És 3 gigával szerelt.
Kézbefogva nem is annyira para.És nem is vészesen lassú.És a notch meg a hátlapi új lenyomat szenzor kifejezetten nosztalgikus.

(#17) janeszgol válasza Fulár (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Engem egy dolog csesz fel, ha valamit visszavesznek. A 10C-ben ufs 2.2 van. Ezert is erzed jonak. A hattertar sebessege duvan erzodik (amennyiben az SoC is kihasznalja, ugye Samsung?). Lasd PC hdd vs ssd. 4GB ram plusz ssd jobb a windowsnak, mint a 8 GB ram plusz hdd.

(#18) fateless válasza Graphics (#11) üzenetére


fateless
veterán

Még van

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#19) Graphics válasza fateless (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Köztes tervként egy RN12-es lett, a célnak most ez is tökéletes RN8T utód.

-

(#20) viragdani01 válasza Kiss4ever (#15) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Nem kaptuk még meg.

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#21) fateless


fateless
veterán

Azért most is van már 8/256-os változat 59k-ért itthon hivatalosabb helyről

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22) Solten


Solten
addikt

£70-et talan er ez a bloatware-os vacak.

Saor Alba

(#23) SkyLine3000 válasza Fulár (#12) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én sem vagyok hajlandó X összegnél több pénzt kibüfizni mobilra. :) Mindig vannak must have vételek. Türelem rozsdát terem. Én inkább veszek szaréhugyé pár éves csúcstelókat, mint 100-120ért vmi alsós, alig közepest. LG V50, két kijelzős, full dobozos, éppen hogy csak használt, szinte csak bejáratós. 70-ért. Bőőő 1 éve vettem. Imádom. Az ennyibe kerülő új telefonokat az összeset, egyszerre megeszi reggelire, és még abban a pillanatban bele is tolja a klotyóba... Van egy Redmi Note 10S-em is, 6/128-as. Nem egy kategória azzal sem.

[ Szerkesztve ]

(#24) cs.zs.


cs.zs.
addikt

A 4/128-as 55.000 Ft-os árához nagyon közeli összegért
dupla memóriás eszközt is lehet venni, ugyanannál a szolgáltatónál.
(kifutó modellek, igyekezni kell, de akkor is)


...itt kérem mindenki!

(#25) Graphics válasza cs.zs. (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

G31-et vettük tavaly, az is bestbuy volt akkor, most már nincs annyiért.

G23 elmegy szintén, a sima droid lehet a nyerő. Na majd remélem a 13C-t is ki tudom próbálni azért.

[ Szerkesztve ]

-

(#26) margithid válasza SkyLine3000 (#23) üzenetére


margithid
veterán

Én most vettem poco x6 pro-t 106k-ért.
Alapesetben én se adnék ennyit egy telefonért, de a kellően erős hardver és a 3-4 éves szoftverfrissítés miatt mégis megvettem.
A cikkben szereplő telefon valószínű 2 év múlva csereérett lesz már, mert használhatatlanul lassú lesz.
Sokszor az olcsó a drága...

(#27) Graphics válasza margithid (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem feltétlenül, ha valaki meg két év múlva vesz egy frissebbet, akkor újabb technikát kap.

Mindkét oldalán van a mérlegnek.

Hozzáteszem régen 50-60 ezret adtam telefonert, majd meg a dragulasok előtt eggyel dragabbat vettem, de azt sem használtam tovabb..

Most van egyedül hosszabb tavon keszulekem, ez már 2 éves.

-

(#28) margithid válasza Graphics (#27) üzenetére


margithid
veterán

Azért a 2 év múlva kiadott hasonló árkategóriájú telefon nem biztos, hogy jobb lesz mint a poco x6 Pro.
Nekem másodtelefonnak megmaradt a poco x3 pro, semmi baj nincs vele, gyors, minden megy rajta flottul.
Én a poco M6-nál alább nem adnám, vagy esetleg egy moto.
De mint írtam nekem a támogatottság is fontos, ezért is vettem x6 pro-t.

[ Szerkesztve ]

(#29) TOZ


TOZ
addikt

Poco C65-kent kell megvenni 6 giga rammal, 46 a zöld manónál. Anyosnak pár hete vettem, Redmi 6 helyett. Amire neki kell (mail, böngészés, telefonálni és viber) arra hibátlan.

(#30) Graphics válasza TOZ (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az jó deal

-

(#31) D4v3 válasza TOZ (#29) üzenetére


D4v3
őstag

Hah, jó találat. Ennyiért tényleg elég jó választás már, a 6/128 amúgy is jobban illik a budget vonalhoz, a 8/256 teljesen felesleges és kihasználhatlan is marad a legtöbb usernél, akik ilyet vesznek.
Viszont így meg ez a Redmi 13C a tudatlanok túlárazott vacka lesz, mintha nem lenne elég.. Valahol azért ez szemét egy húzás.

[ Szerkesztve ]

(#32) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Ez bevezető ár, hamarosan leesik majd kb 39900-ra, és mindenki boldog lesz

...itt kérem mindenki!

(#33) DS39


DS39
nagyúr

Ezt kár volt legyártani is.

(#34) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet :R Egész jó a kamera ennyiért.

A jövő most van

(#35) Armagedown


Armagedown
őstag

Nekem is volt lehetőségem kipróbálni, mert az egyik családtagom ilyet venni, és én segítettem beüzemelni.
Persze ő nem a 4, hanem a 6 GB memóriásat vette.
Éppen ezért elég szánalmas, hogy a Playből, Messengerből vagy Skypeból visszalépve újratölti a launchert.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#36) judas13


judas13
addikt

Túl nagy lenne ez a 6,74 coll nekem.
A most használt 6.5 coll is bőven sock, ezért ott van mellette még az 5,4-es mini is..
Valójában a családban lévő 14-es, lassan sztenderdé váló 6,1-es kijelzője sem kevés már, de az azért nem rossz.
Kezdek ráébredni, hogy nincs is számomra igazán megfelelő nagyságú kijelzővel szerelt mobil már..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#37) cs.zs. válasza judas13 (#36) üzenetére


cs.zs.
addikt

Év végén vettünk Redmi Note 12S-t.
A 6,43" kijelzőjével szuper, telitalálat a mérete. A mai mezőnyben kis csenevésznek tűnik.
NFC nélküli, 5G nélküli,
4G változat, 8/256 memória, dobozában töltő és tok, vmi 73.000 Ft volt (FirstPhone.hu). Természetesen létezik belőle NFC-s, meg 5G-s kivitel is, kinek-mire van szüksége.
Feleségem nagyon szereti.
[kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

...itt kérem mindenki!

(#38) judas13 válasza cs.zs. (#37) üzenetére


judas13
addikt

Ennek őszintén örülök.El is hiszem, hogy szereti, az a kékes árnyalat is bejövős, emlékszem páromnak is volt hasonló színű Honorja anno :) Csak nekem sajna mindegyik nagy, pontosabban a hordhatóság, zsebbarát vonatkozásában az már.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#39) cs.zs. válasza judas13 (#38) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az a kékes árnyalat gyönyörű,

dehát ő mégiscsak nőből van, úgyhogy
[kép] [kép]

:))

...itt kérem mindenki!

(#40) cs.zs. válasza judas13 (#36) üzenetére


cs.zs.
addikt

Zsebben hordhatóság már egyébként is csak akkor kényelmes, ha bő a nadrág, lógós a zseb. Vagy kabátzsebben.

3 db tök átlagos telefon a képeken, és ezek veszettül hasonló méretet produkálnak.
Itt most a Redmi Note 12S a legvéknyabb, és legkönnyebb. Furcsa módon
az 5000 akkus Samu A54 nehezebb,
mint a 6000 akkus Redmi 9T.

Samsung A54, 6,4"
5000mAh, 202g
158x77x8,2 mm

Redmi Note 12S, 6,43"
5000mAh, 176g
160x74x8,1 mm

Redmi 9T, 6,53"
6000mAh, 198g
162x77x9,6 mm

...itt kérem mindenki!

(#41) judas13 válasza cs.zs. (#39) üzenetére


judas13
addikt

Igen az! Ez jóóó, túl szép árnyalat, hogy mutogassuk :)) :D

cs.zs.

Szép kis csapat :K
Igen max. egy két mm vagy tized coll a difi, ami szinte észrevehetetlen már. Az 5,4 collal tényleg nem a nagy átlagot képviselem...sőt :) :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#42) sb válasza Graphics (#27) üzenetére


sb
veterán

Fura, de ahogy javulnak a mobilok úgy kezdenek szerintem hosszabban is használhatóak lenni. Én felső kategóriával kezdtem anno, aztán elég hamar elcsúszott: előző évi csúcsmobilok: Samsung S1, S3, S7 Edge. Az első kettő gyk. 1.5-2 év után "elkopott" használhatóságra, akksira is. S7 Edge már egész korrektül futott talán 2.5 év körül csere után is. S10e jött ami felett már S10-ből is volt bőven jobb és akkor már ment az S20 is.
Ott csúszott el végleg a dolog, majd 3 év múlva sima S22-re váltásnál gyk. napi használatra nem sokat éreztem az S10e lemaradásából.
Az S10e mellett feleségem Mi 9-et kapott, az még most is használatban van és korrekt a napi feladatokhoz.

Menet közben a középkategória is hasonlóan módosult szvsz, szülőknél futottak pl. Huawei, Xiaomi telefonok amik mondjuk 3 év után tudták a korábbi csúcsot nagyjából, majd ezek is használhatóak maradtak - nyilván egy alacsonyabb szinten.

A kettő kombinációja, hogy a csúcs igazából "túl sok" lett és a közép sem avult olyan gyorsan, szerintem sokakat átlendített oda, hogy van egy egészséges felső limit amit nem kell átlépni, hiába fejlődnek a készülékek és nőnek az árak.

Most viszont ahogy nézem az infláció ennek is csúnyán betett. Az meglepett, hogy a fenti sort követve most hiába nézek meg egy alsó-közép telefont, 70-100k szint, gyengébbek mint az említett - és még mindig tök jól használható - S10e/Mi9 páros. Hiába csúcsközeliek voltak, már 5 évesek...
Az újakban extrák szinte sehol, ramban is több készülék hátrébb, kijelzőben felemás, kamera is, 4K videót alig találok, stb...

Rátérve az itt említett típusokra: szülőknek néztem vmi használhatót: akciós G31-et pl láttam anno, de még jobban utána akartam nézni... G72: korrekt, de támogatásban rövid, sw gondokat olvastam róla. Ha a fentiek ellenére az is fontos lenne, hogy ne cserélgetni kelljen 1-2 év múlva hanem elfusson 3-4-et akkor talán kicsit fentebb is érdemes nézelődni. Note 12/12S több rammal szimpatikus de már inkább 80k szint jobb helyről, 2 év rendes gari még úgy is kétséges, de támogatás legalább van. G54 Power szintén 80-85k, hw jó, támogatás/gari? És felette már 90-100k körül Note 12 Pro, A33/A34 tuti garival, támogatással, jó hw, 5G, esetleg extrák: 4K videó, IP67.

Igazából egyik sem tűnik rossz vételnek, 10-20, max 30k-s sávon belül adnak is többet az extra árért. A kérdés az, hogy melyik meddig elég, melyik plusz lesz az ami miatt tovább bírja egyik-másik. Ill. mi az a minimum, ami az utóbbi időkben a felfelé kúszó árak/kicsit lefelé mozgó vagy kevésbé fejlődő hw okán az elégséges szint lesz 3 év múlva is.

(#43) Graphics válasza sb (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én nem agyaltam ezt a kérdést túl.

Szülők kaptak 3 éve egy Mi A2 Lite-ot... Most lettek lecserélve.

Egy Rn12 4G és egy G31-re.

-

(#44) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Betegek a gyártók evvel a ragaszkodással a 6,999999 colhoz közeli mérethez.

Csatlakozz a ReVoluthoz! "Kedvezményes* SMS értesítés KIKAPCS! Nem a havi fizum a "karbonlábnyom", hanem az éves kártyadíj, meg a havi zárlati díj! ___Üdv.: Zsolt___

(#45) zombei


zombei
aktív tag

Mi ez a nagy spórolás, hogy még egy szokásos 10W-os kocka se fért bele ? :Y
Igazából 12C-hez képest nulla előrelépés. :C

(#46) cs.zs. válasza zombei (#45) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az viszont már tényleg mindenkinek van otthon, akár több db is.
Az előrelépés tekintetében egyetértek. Ezt ennyiért kb kár volt kiadni, de hát a nyitóárak már csak ilyenek...

...itt kérem mindenki!

(#47) ironbed válasza Fulár (#12) üzenetére


ironbed
aktív tag

Én annó a reklám és frissítés téma miatt váltottam Oppo-ra (aztán Realme-re)
Sokat szoktam nézegetni az új Redmi Note-okat, Poco-kat, de aztán mindig lebeszélem magam a sokkal jobb támogatás és tisztább szoftver okán

Mostanában a Motorola "mászott be" harmadik opciónak a csere lehetőségek és a családi/ismerős ajánlások körébe

[ Szerkesztve ]

(#48) sb válasza Graphics (#43) üzenetére


sb
veterán

Nem is kell.
A hsz arról szólt, hogy vannak trendek... aztán meg tök más irányba fordul a dolog valami (pl. infláció) miatt. A hosszú támogatást is gondosan megtervezi az ember aztán bármi jöhet. A droid indulása körül meg épp ellenkezőleg kellett tervezni: 2 év után kb. bármi kuka volt.
Nekem ez most új volt mert ritkán nézek rá a mobil piacra, még magasabb igényekkel sem cserélgettem, csak használtam és működött.

A másik tanulság meg az, hogy a relatíve növekvő árakat kivéve* (lásd, 5 éves felső sáv alja még mindig erősebb mint az alsó-közép most) azért szerintem nem rossz a felhozatal, szinte nulla, 20-30k különbséggel ha képes kiszűrni az ember a totál elbénázott 1-2 készüléket akkor igazából hasonlót kap ár/értékben, bármit is nézzen.

(*Azért az is átfutott az agyamon, hogy meg kéne tartani egy akkucsere után a Mi 9-et, ami valszeg már 60k-t se ér... mint venni 60-80-ért egy gyengébbet. De hát a támogatás/kor is számít, nem csak a nyers számok.)

[ Szerkesztve ]

(#49) cs.zs. válasza ironbed (#47) üzenetére


cs.zs.
addikt

2021 őszi Redmi 9T-t használok. (6000mAh akku)
Előtte még sose volt 2,5 évig 1 telefonom.
Bár a támogatása már véget ért Android 12-vel, 2023 áprilisi frissítéssel, Google Play 2024.jan,
ennek kutya baja, tökéletesen teszi a dolgát.

Nem mellékesen (lehet hogy azért mert Yetteltől van, de független 2 simes + microSD), ez teljesen reklámmentes.
Ebben csak akkor van reklám, ha Chrome böngészőt indítok, de az nem a telefon baja. Eként azt nem indítok...

...itt kérem mindenki!

(#50) ironbed válasza cs.zs. (#49) üzenetére


ironbed
aktív tag

Használd egészséggel!
Rengeteg Xiaomi telefonom volt és sokat cseréltem ROMokat. Az Európai ROM-okon nekem se volt reklám.
De az újabb telefonoknál ez már sajnos nem igaz.
Nekem az árak emelkedése sem tetszett a Xiaominál
De ez persze minden gyártónál megtörtént, csak igy a Xiaomi pont az egyik legnépszerűbb érvényét vesztette el, hogy jó áron nagyon erős ajánlatot tudtak adni.
Ez amúgy pont a Redmi Note 9/10-es sorozattal jött el.
A Redmi Note 11 volt az utolsó Xiaomin és ahogy most jönnek ki a telefonokkal egy darabig nem is lesz.
A fiókból elő szoktam venni a Redmi 3S-t és jókat nosztalgiázok.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Redmi 13C - C-terv
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.