Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45201) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Rendben van, köszönöm a választ mindkettőtöknek! :R
Még lenne egy kérdésem...
Ezzel a tv-vel lehet műsort rögzíteni pl. egy külső adathordozóra?
EH5300-as.

(#45202) Gojko Mitic válasza stefi68 (#45195) üzenetére


Gojko Mitic
csendes tag

szerintem a legújabb makeMKV-val müködik igen, csak az a gond hogy egy ideg használható ingyenesen
DVD iso-nál virtualis meghajtóról 50X sebességgel csinálta nálam:) de az újabb DVDFAB is tudja ezt az MKV remuxolást habár azzal hangcsúszási hibák előfordultak nálam.

(#45203) orbano válasza AthlonXP (#45197) üzenetére


orbano
félisten

mint ha láttam volna fox IP megadási lehetőséget a samukban, de már rég volt, hogy raktam ilyet hálózatra. ha van akkor nem kell router, megvagy dhcp nélkül is. már ha a modem szeresse eztet.

A vér nem válik VAZZE!™

(#45204) Alex91 válasza AthlonXP (#45197) üzenetére


Alex91
félisten

Vegyel egy routert!

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#45205) Tegla80 válasza AthlonXP (#45201) üzenetére


Tegla80
addikt

elvileg lehet,de......
"Samsung LED TV tudástár - E széria"
hasznos olvasni való az egész cikk,de a konkrét választ a 3.oldal adja majd meg.
(lehet "PVR"ed,ha bevállalod amit sztem ne vállalj be,ha csak nem vagy nagy "szaki",mert egy rossz mozdulat a szmenüben és "kuka" a tv-d :F . Plusz ha esetleg "box" on nézel tv-t és így nem "direktbe" kapja coaxon az adást akkor nem is működne :( )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45206) Inhouse válasza AthlonXP (#45197) üzenetére


Inhouse
őstag

Nem láttam még 5 portos switch-et, csak 4 portost. Ha 5 UTP van hátul, akkor az router lehet, az 5. port WAN feliratú, oda megy a modemből a kábel...
Ha valóban routered van, akkor lehet, hogy valami le lett korlátozva benne...

Üdv Inhouse

(#45207) Tegla80 válasza Inhouse (#45206) üzenetére


Tegla80
addikt

az első 2ő a linkben pont olyan ;)
"TP"
sőt van 8as is lentebb ;]

FragStaR
sztem igen,de Én (PS3) "játék"-ra neveztem.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45208) ImpersonatoR

Ha xboxot kotok a tv re azt is erdemes atnevezni pc re hogy kapcsoljon ki minden kepjavito funkciot vagy ott erdemes valamelyiket visszakapcsolni UE40ES6100?

(#45209) BBéci válasza stefi68 (#45195) üzenetére


BBéci
titán

A BD 3D ISO típusa frame packed, amit rakhatsz bármilyen konténerbe, semelyik TV lejátszója nem kezeli.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45210) #97862144 válasza Alex91 (#45135) üzenetére


#97862144
törölt tag

Rádugtam. Megy róla minden:-) A 20 GB-nál nagyobb mkv file-okat is lejátsza zökkenőmentesen. Annyi hogy azért érezhető hogy nehezen kezeli kicsit ezt a 2 TB-s winchestert. Szóval lassan lépked kicsit a millió file között meg idő neki beolvasni, de teljesen jó minden ettől eltekintve.
Nem tudom mennyire terhelem ezzel a tv-t hosszú távon viszont, hogy egy ekkora külső vinyóról nézem a filmeket ami USB-vel van rákötve a tv-re. Egy médialejátszó ami hdmi-vel van a tv-hez kötve jobb lenne? ( gyorsabb, kímélőbb a tv-nek?). Lehet most nagy hülyeséget kérdeztem amúgy, de nem értek hozzá, még azt is el tudom képzelni hogy az is USB-vel van a tv-re kötve és nem hdmi kábellel csak én hiszem ezt:-)

(#45211) AthlonXP válasza Inhouse (#45206) üzenetére


AthlonXP
őstag

Pedig nekem olyan switchem van. :)

A problémám viszont megoldódott közben, mert van nekem routerem is, amin én csak a wifit használom a telefonom miatt. A modemből ment a jel a switchbe, onnan meg szétosztva a gépbe és a routerbe. Azért volt így, mert a router és a gép/modem nem egy helységben van és kábelem sem volt annyi, hogy megoldjam az oda-vissza utat a lan-nak. Ezért is akartam switchen keresztül megoldani a dolgot, a router eszemben sem volt. :B
Na de ma viszont vettem kábelt, át kötöttem az egész hálózatot és a switchet kiiktattam belőle. Most közvetlenül a routerbe megy a jel a modemből és onnan szétágazik a tvbe, gépbe, ill. a telefonba is a wifi-n.
Rá ment egy pár órám, de a lényeg, hogy sikerült és minden működik! :)

Köszönöm a segítségeteket :)

(#45212) BBéci válasza #97862144 (#45210) üzenetére


BBéci
titán

Semennyire nem terheli a tévét, de attól még érdemes külső lejátszót venni, ha igényes vagy a kép- és hangminőségre. Azok természetesen HDMI kimenetesek és optimális esetben házimozi erősítőhöz csatlakoznak, mert a tévék hangszóróival büntetni lehet. :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45213) stefi68 válasza BBéci (#45209) üzenetére


stefi68
addikt

Sejtettem, hogy ez így van, mert ha ilyen egyszerűen menne hogy csak egy mkv konténerbe rakjuk, akkor mindenki így csinálná...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#45214) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Tegnap hoztak meg a samsung UE32EH5300-as tipusu smart tv-met.
Beprobaltam a tplink TL-WN821N tipusu 300Mbites wifi vevomet, de fel sem ismerte.
Halokabellel ment rajta a net, egybol frissitett is.
Azt mondja hogy samsung vevo kell neki, ezt hol lehet beszerezni, es menyiert?
Nem akarok 10 meter kabelt elvinni a routertol a tv-ig.

Esetleg milyen mas tipusu vevokkel mukodik tutira a tv?

Koszi az infokat, Peti

(#45215) orbano válasza coolpet (#45214) üzenetére


orbano
félisten

google a barátod, hátha ez segít [link]

A vér nem válik VAZZE!™

(#45216) Flashget válasza AthlonXP (#45193) üzenetére


Flashget
félisten

routert vegyél ne bosszansd magad feleslegesen.

Realme GT Master Edition

(#45217) orbano


orbano
félisten

na megint jövök a bajommal :B
kipróbáltam egy 42-es TV-t, és rájöttem, hogy kéne az 50"
így viszont leginkább csak az EH5300 jön a képbe.
Azon kívül, hogy egy vastagabb (és remélhetőleg egyenletesebb a háttérvilágítása), illetve csak 50hz-es (eddig is világ életemben monitorról TVztem, és azt is ritkán, elvagyok vele, úgyis 99%-ban filmezek meg játszom), van valami, ami miatt nem lenne érdemes megvennem? TV-s feature-ök nem érdekelnek, faterom ezer éves 42-es philipsén is tök jól elnézegetem az analóg SD adást, csak a PC-ről/konzolról való működés számít.
köszi

A vér nem válik VAZZE!™

(#45218) Flashget válasza orbano (#45217) üzenetére


Flashget
félisten

úgyis 99%-ban filmezek
én biztos nem vennék 50"-ban 5xxx tévét...akkor inkább tényleg plazma
arról nem is szólva ki a szolgáltatód? nincs HD adása? nem nézel BD filmeket?

faterom ezer éves 42-es philipsén is tök jól elnézegetem az analóg SD adást, csak a PC-ről/konzolról való működés számít.

vaterán jóval olcsóbban vehetsz analóg tévét is és azon is tök jó az SD..

Realme GT Master Edition

(#45219) Flashget válasza coolpet (#45214) üzenetére


Flashget
félisten

mert abba nincs wifi és a samsung csak samsungot enged használni.
egyébként lehet jobban járnál 10m kábellel is mint a wifivel....néztem wifin az MTCC hétvégi futamait youtubról..kb. 30 perc után megállt a lejátszás és game over.
Bekapcsoltam a Pio BD lejátszót amibe van youtube alkalmazás és kábellel van összekötve a routerrel. Semmi gond nem volt vele.

Realme GT Master Edition

(#45220) orbano válasza Flashget (#45218) üzenetére


orbano
félisten

nem értem, miért kell ez a gúny.
nem nézek TV-t, bár van 85 csatornám digin, de nem hiányzik, lehet inkább be sem kötöm a TV-be. majd legfeljebb VB-t, olimpiát nézek róla, de azt eddig is jól enézegettem laptopon gagyi SD streamről, szóval ezért nem adnék ki plusz pénzt.
BD filmeket meg nézek, ahogy sorozatokat is 1080p-ben. a számítógépemről, ahogy azt írtam. és főleg ezek megjelenítése érdekel a legjobban, meg a játékok miatt a kis input lag.
a plazmát meg nem is értem hogyan hozhatod fel, szerintem világosan leírtam, hogy 99%-ban a PC lesz rákötve a TV-re, és feltehetőleg már az első nap beleégne az outlook, vagy a visual studio, vagy az IE9 a képernyőbe. így legfőképpen az érdekelne, hogy ilyen felhasználás mellett van-e valami látványos hátránya (gyatra képminőség, színek, mittomén) az EH5300-nak, ami miatt ki kellene csengetnem azt a +50 vagy +100k-t egy ES5500-ra vagy ES6100-ra.
köszönöm szépen

A vér nem válik VAZZE!™

(#45221) tjnet válasza orbano (#45217) üzenetére


tjnet
aktív tag

Ha csak filmet nézel rajta akkor Panasonic 50ST50 amíg lehet kapni. Igaz az plazma, de szerintem a SONY HX850-nél is jobb a képe.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#45222) Flashget válasza orbano (#45220) üzenetére


Flashget
félisten

kevered a gúnyt az iróniával..

szerintem világosan leírtam, hogy 99%-ban a PC lesz rákötve a TV-re

nem nem írtad világosan..99% filmnézés..ezt írtad a játék csak utána.
de akkor meg miért tévét akarsz venni ha digit se nézed amin HD adásokat nézhetsz stb nélkül..vegyél IPS paneles monitort.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#45223) orbano válasza Flashget (#45222) üzenetére


orbano
félisten

van 50"-os IPS paneles monitor 200k környékén? boldogan megvenném. egyébként az első HSZ-emben írtam. az irónia pedig egy stilisztikai eszköz a gúnyhoz. peace :)

tjnet: gondolkodtam rajta, de a PC miatt nem játszik. kollégám is vett, és eléggé szenvedett vele, pikkpakk beégette a lejátszó kezelőfelületét a képernyőbe. szóval maradnék az LCD-nél :B

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#45224) Batib válasza orbano (#45223) üzenetére


Batib
őstag

Szia!
Ha esetleg méretben vissza tudnál menni 46-ra jóva nagyobb választékot találnál.
pl:46 ES6100 210k vagy 46EH5000 150k.
Bocs hogy belekotyogtam.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#45225) Flashget válasza orbano (#45223) üzenetére


Flashget
félisten

nem 50"-os monitort írtam, viszont amire neked kell (mint most már kiderült játék minden más csak utána jönne) én egy Dell IPS panelt vennék 27"-ban ami olyan 150-160K környékén van.

egyébként játék esetében nem a pr. duma 2 meg 5ms-t kell kajálni, hanem az inputlagot amit tesztek leírásából lehet megtudni. A gyártók ezt szeretik elhallgatni.

Realme GT Master Edition

(#45226) orbano válasza Batib (#45224) üzenetére


orbano
félisten

osztottam szoroztam, és nem elég :( azon még nem látnám jól a betűket :)
de ha az eh5000 játszik, akkor mi a baj az eh5300-zal? a 200k még pont belefér a büdzsébe.

A vér nem válik VAZZE!™

(#45227) orbano válasza Flashget (#45225) üzenetére


orbano
félisten

de pont ez a lényeg hogy én a kanapéról szeretnék filmezni a csajommal/haverjaimmal, meg játszani velük playstationről, PCről, nem pedig a monitor előtt görnyedni. egyébként sokáig vacilláltam a DELL és eközött (eddig egy 24-es DELL-em volt), de győzőtt a kanapé meg a Just Dance 4 :)
de szívesen venném ha leírnátok, hogy ilyen felhasználás mellett a 6100-hoz képest van-e jelentős minőségbeli romlás, ha az EH5300-at választom? Abból a 100k különbségből pont kijön a HTPC :B

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#45228) Flashget válasza orbano (#45226) üzenetére


Flashget
félisten

inputlagok..30-ig a jó afelett már nem annyira.

Samsung UE-46EH5300 35ms (trustedreviews.com)
Samsung UE-40ES5500 16ms (hdtvtest.co.uk)
Samsung UE-46ES5500 27-30 ms (avforums.com)
Samsung UE-40EH6030 70-100 ms [link] játékra alkalmatlan!
Samsung UE-40ES6100 36ms (hdportal.hr)
Samsung UE-46ES6540 67ms (trustedreviews.com)
Samsung UE-46ES6800 34ms (trustedreviews.com)
Samsung UE-40ES7000 31ms (hdtvtest.co.uk)
Samsung UE-46ES7000 34ms (trustedreviews.com)
Samsung UE-55ES8000 50ms (avforums.com)
Samsung UE-55ES8000 31ms (hdtvtest.co.uk)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#45229) orbano válasza Flashget (#45228) üzenetére


orbano
félisten

köszi!
hát, nem tudom, nekem dell 2408-am volt, az nem egy input lag bajnok, asszem ilyen 50ms körüli, és baromira nem zavart, pedig nem CS-zek épp sz*rul :)
de ahogy látom, ez a dolog TV-knél független a minőségi kategóriától, sőt ez is inkább az 5300 elé húz a 6100-tól.

A vér nem válik VAZZE!™

(#45230) tjnet válasza orbano (#45223) üzenetére


tjnet
aktív tag

Akkor én a SONY HX850-t választanám igaz a 40 colos 300000Ft, de a piacon ez most a legjobb LED TV.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#45231) orbano válasza tjnet (#45230) üzenetére


orbano
félisten

200k az elméleti max, a 46" is kompromisszum, szóval a sony kiesik :( pedig szimpatikusak a sony TV-k, de 4-500k-t én max UHD OLED TV-ért adnék :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#45232) tjnet válasza orbano (#45231) üzenetére


tjnet
aktív tag

Hát én akkor sem vennék valódi 100Hz nélkül LED tv-t. A családba 3 van belőle B6000,D6500,ES7000 ezek mind valódi 100Hz-es mind.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#45233) vacs válasza stefi68 (#45200) üzenetére


vacs
veterán

Ahogy ígértem tegnap este/éjjel kipróbáltam (megint) az időzített felvételt.
Ezerrel figyeltem a tv-t mikor elindult a felvétel, de a kijelző nem kapcsolt be.
Ugyan olyan tök fekete volt, mint előtte kikapcsolt állapotban.
Felvétel közben a távval bekapcsoltam, néztem, majd újra kikapcsoltam.
Ilyenkor sem szürkésre váltott a kijelző, hanem teljesen kikapcsolt, de a felvétel ment tovább.
Lehet, hogy az FW miatt van, nem tudom. Gyárilag ez volt rajta, nem frissítek, mert lehet csak rosszabb lenne.

(^)(>.<)(^)

(#45234) Tegla80 válasza orbano (#45227) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Én a helyedben nem gondolkodnék. :N
Már a múltkor leírtam,h akkor bőven elég az 5ős széria neked is. (eh5300 v es5500 buksztárcához igazított méretben. A nagyobb a jobb :D )
Ne vacilálj,menj el és nézd meg élőben!!
(ha eddig sem volt gondod az 50Hz el ,sőt Te mondtad,h zavar a 100Hz haver tv-jén ha filmeztek!! akkor miért is vergődsz a 6100 irányába??!! Plussz annyi pénz és úgyis off olnád a ficsört benne. :U )
Sokan beleesnek abba a hibába,h bevállalják a 100hz et,mert sokan innen is azt tartják (6os széria tól) a minimumnak, és az irányába terelik az embert, helyesen!! (de sokakat feleslegesen is :U )
Na meg a "plazmások" a "legjobb TV-k " benyögésével" ;]
( ebben is van igazság,csak ahhoz"gazda" kell mondjuk nem család!,mert hamar "gallyra" lehet vágni. Szóval,réteg tv.)

Hallottál sok mindent a napokban,"kapd nyakadba a várost",nézelődj és dönts Te ezek tudatában.
(átlag embereknél,nem kevés pénzről beszélünk és lehet másra is jutna,ha nem esel neked nem is kellő túlzásokba a tv vel kapcsolatban ;) )

Kellemes Húsvétot minden fórumtársamnak !

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45235) Flashget válasza Tegla80 (#45234) üzenetére


Flashget
félisten

Sokan beleesnek abba a hibába,h bevállalják a 100hz et,mert sokan innen is azt tartják (6os széria tól) a minimumnak, és az irányába terelik az embert, helyesen!! (de sokakat feleslegesen is

nem értek egyet, de erre való a fórum :)

nekem még soha senki nem panaszkodott amiért valós 100Hz-es tévét vetettem velük ha megvolt a pénz rá.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#45236) Tegla80 válasza Flashget (#45235) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
Nincs is ezzel probléma,sőt ha olyan dologhoz keresnek tv-t akkor Én sem az 5ős szériából ajánlok,hanem feljebbről.De jelen esetben feleslegesnek érzem a 6ost az igényeket látva, ezért inkább az 5ös és a maradék kp a további igények kielégítése véget. ;)

"Azon kívül, hogy egy vastagabb (és remélhetőleg egyenletesebb a háttérvilágítása), illetve csak 50hz-es (eddig is világ életemben monitorról TVztem, és azt is ritkán, elvagyok vele, úgyis 99%-ban filmezek meg játszom), van valami, ami miatt nem lenne érdemes megvennem? TV-s feature-ök nem érdekelnek, faterom ezer éves 42-es philipsén is tök jól elnézegetem az analóg SD adást, csak a PC-ről/konzolról való működés számít."

plusz volt ilyen is
"Abból a 100k különbségből pont kijön a HTPC"

mint mondtam, sztem neki megfelelne valamelyik 5ös is e tények tudatában.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45237) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Sziasztok!

Vki le tudná írni, hogy hogyan kell beállítani az Arcsoft Totalmedia Theatre 5 lejátszót, hogy normálisan élvezhessem a 3D hatást. Van több 3D-s demo lemezem és filmem is BD25 ill. BD50 formátumban, de nem tudom őket nézni csak 2D-ben. Ha olyan .mkv-s filmeket nézek ahol a két kép egymás felett ill. alatt van akkor tökéletes a 3D hatás viszont egy "gyári" 3D-s Blu-Ray lemez lejátszásakor nem jön elő a térthatás hiába állítom be a menüben a 3D-t. Aktív szemüveges LED 3D TV-m van. Előre is köüszi a segítséget! :R

(#45238) orbano válasza Tegla80 (#45236) üzenetére


orbano
félisten

Köszönöm, megnézem az 5300-at élőben. Egyedül a feketéjét szídták, csak kérdés ugye, hogy mihez képest nem jó. Meglássuk. A 300k-s TV gondolatával egyelőre nem tudok megbarátkozni :) Az 50" meg kell, több, mint 3 méterről moziznék. Ha meg nem jön be az 5300, akkor várok még pár hónapot, és lesem az apróhirdetéseket :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#45239) stefi68 válasza vacs (#45233) üzenetére


stefi68
addikt

Hááát akkor ez örök rejtély marad és nem is érdemel több kísérletezést.

Csak az az érdekes, hogy nekem is ilyen volt legelőször amikor próbáltam csak le lettem "szavazva" azzal, hogy rosszul láttam, biztos bekapcsolt az.

Azért ettől még fogok tudni aludni... :D

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#45240) Tegla80 válasza orbano (#45238) üzenetére


Tegla80
addikt

Vigyél filmet pendrive on és akkor a saját szemeddel és a saját filmeddel tesztelhetnéd.
Vannak "vásárlóbarát" eladók is akik engednek az igényeknek és segítenek az ellenőrzésben,ha látják a tényleges vásárlási szándékot. :K
Hajrá ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45241) tjnet válasza Kecuhun (#45237) üzenetére


tjnet
aktív tag

Szerintem hardveres gondod lehet.Én a VGA-t nézném meg helyetted lehet, hogy ő a hibás.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#45242) Black Phone


Black Phone
senior tag

Sziasztok!

Létezik olyan beállítási lehetőség,hogy a pc valamelyik lejátszóval elindítom a filmet és a tv-n teljes képernyőn jelenjen meg? Kicsit macerás áthúzni mindig.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45243) Kecuhun válasza tjnet (#45241) üzenetére


Kecuhun
senior tag

NVidia kártyám van. A sztereoszkopikus 3d-t kell engedélyezni? Vagy az más tészta?

(#45244) leslieke válasza Black Phone (#45242) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgy emlékszem, hogy a VLC tudja.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45245) orbano válasza Tegla80 (#45240) üzenetére


orbano
félisten

hol van olyan bolt, ahol ki vannak ilyen TVk állítva, vagy kipróbálhatók, és jó áron is vannak a cuccok, illetve vissza lehet vinni pár napon belül ha nemtetszik (emiatt gondoltam, hogy webshopban veszem, de úgy nem lenne fair egy "offline" boltot egzecíroztatni)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#45246) Black Phone válasza leslieke (#45244) üzenetére


Black Phone
senior tag

Sajnos abban sem találtam olyant,régi kártyákon volt olyan beállítás,de ebben a hd6450-es ben sehol sem talállom,azért köszi

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45247) gukker1 válasza Kecuhun (#45243) üzenetére


gukker1
tag

Próbáld Power dvd 11-el,menni fog!

"WE BREAK FOR NOBODY"

(#45248) Tegla80 válasza orbano (#45245) üzenetére


Tegla80
addikt

Mikor Én voltam tv vásárlás előtt,akkor a helyi "Hi-Fi" szalonban lebeszéltem a főnökkel,h bevihessem a PS3 am kipróbálni a Sony EX650 en az Input lag miatt. Szó nélkül belement,azt mondta vihetem nyugodtan a gépem és arra dugjuk rá amire szeretném. Ilyen is van :K .
Más kérdés,h Samu-t vettem(itt a fórumon megkapott infók után) és nem mentem,de a lehetőség adott volt. Náluk van Samu is,csak 0% mellett döntöttem inkább tacskóban picit drágában. Mert pénz nélkül elhozva,majd ténylegesen 0%ra megvéve 10hó alatt részletekben kifizetve,sztem jobb buli,mint kp-ra picit olcsóbban azonnal kifizetni.
(nekem zsebben többet hoz a kp-m addig,mint amennyivel olcsóbban vehetném webshop-ból)
Na meg ezeken a helyeken tuti hivatalos a gari és érvényesíthető rá neten a plusz gari is.Míg a netes boltoknál ez nem feltétlen mindig igaz.

Szóval rá kell kérdezni akár MM, Euronics, tacskó,stb és tuti lesz ahol kipróbálhatod.
(max azt mondod ,köszi és átgondolom akkor még,azt megrendeled net-ről. De a garira kérdez rá előtte:hologram-os Samsung gari papírt adnak e,vagy sajátot. Nagyon nem mind1! )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45249) Gojko Mitic válasza Black Phone (#45242) üzenetére


Gojko Mitic
csendes tag

[link]
"alapértelmezett lejátszó legyen a WMP a formátum legyen mp4 vagy avi wmv stb stb mkv nem (átkell pakolni mp4-be konvertálás nélkül) jobb klikk lejátszás a következő eszközön...és már megy is a tévén"

[ Szerkesztve ]

(#45250) Black Phone válasza Gojko Mitic (#45249) üzenetére


Black Phone
senior tag

Köszi szépen.
3d-mkv is átlehet alakítani veszteség nélkül?

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.