Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124651) ThePoweR válasza PuMbA (#124650) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Nem fakulnak csak fényerőt veszítenek. Szóval csak sötétebb lesz VA-nál viszont elég sok szín elveszik. Fehér háttéren szürke szöveg olvashatatlan lesz.

Ugyan ezeket a teszteket néztem én is, viszont azt nem sikerül megtalálni hogy melyik TV-ben milyen panel van.

Szóval úgy 150k-ig rendes IPS tv nem létezik? :D

[ Szerkesztve ]

(#124652) PuMbA válasza ThePoweR (#124651) üzenetére


PuMbA
titán

Ja, ezért írják róla ezt: "Black levels stay accurate regardless of angle, but colors shift noticeable at moderate angles." :) [link] 30 foknál már delta 6-os színelcsúszás van az ez évi IPS-eken is.

Nem létezik, legalábbis olyat, amit monitornak is lehet használni nem. Ha el tudod helyezni rendesen a TV-t akkor nem probléma a VA. Oldalról amúgy sem akkora élmény semmit sem nézni, mert még torz arányú képet is látsz. Szüleimnél 25 m2-es szobában két fotel + nagy kanapén nézzük a filmeket és sosem volt gond a VA panel.

[ Szerkesztve ]

(#124653) ThePoweR válasza PuMbA (#124652) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Értem, köszi a segítséget. :R

Valószínűleg VA paneles samu 7122 lesz. Falra lesz fogatva szóval egy forgatható dönthető fali konzollal rá tudok segíteni.

Még olyan kérdésem lenne hogy a kicsivel drágább modelleknél mi a különbség? A speciben nem igazán találom. Esetleg az okosabb távirányító jár hozzá?

Pl: UE43NU7402UXXH megéri a plusz 20k-t?

[ Szerkesztve ]

(#124654) imcsoo válasza PuMbA (#124634) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Köszönöm a segítséget, sikerült az utolsó darabot berendelni! :R

(#124655) zozika2 válasza ThePoweR (#124653) üzenetére


zozika2
tag

Sziasztok, és ehhez kapcsolódva miben különbözik a 7302 és 7502? Köszi:)

(#124656) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok.

Jövőre mindenképp szeretnék venni egy QLED-es Samsung TV-t, ám sajnos 350K-nál többet nemigen tudok majd rá félretenni, esetleg felmehetek maximum (de tényleg nagyon maximum!) 400K-ig, viszont kérdés, hogy megéri-e?

Konkrétan arra gondoltam, hogy ugye a Samsung QLED TV-k közül eleve a legkisebb Q6FN jöhetne csak szóba, jelenleg ki is néztem magamnak a QE55Q6FN típust (55" elég nekem). Ám ahogy utánaolvastam, azt írták, hogy a QE55Q7FN sokkal jobb annál, és annyival nem drágább, hogy ne fontoljam meg a cserét rá, de előbb tudni szeretném, hogy pontosan miben is merül ki közöttük a különbség... :)

55" Samsung QE55Q6FN: 320K környékén kapható,

55" Samsung QE55Q7FN: 390K körül van.

Na most: Én főleg 2160p HDR10 HEVC BDRemux-okat néznék majd rajta, HDMI-vel lejátszva PC-ről. Mellette 1080p-s animéket, de általában azokat is remux formátumban. Így a cél a minél jobb képminőség. Az OLED sajnos még nagyon drága nekem, 450K-nál kezdődik a legolcsóbb LG, amit nemrég teszteltek itt a PH!-n, de én annyit nem akarok költeni.

Végsősoron annyi lenne a kérdésem, hogy amennyiben én elsősorban szimplán filmek és animék nézésére használnám a TV-t (magyarul az extra ficsőrök annyira nem lényegesek), akkor megéri-e a drágább modellre összekaparni azt a plusz összeget, vagy elég lesz az olcsóbb készülék is, azon is remekül lehet filmeket nézni? Oké, persze, hogy nyilván jobb a drágább, de én ha lehet, konkrét okot szeretnék arra, miért is lesz az jobb nekem... :DDD Köszi előre is. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#124657) Meridius11 válasza ThePoweR (#124653) üzenetére


Meridius11
aktív tag

Külföldi fórumok szerint s 43" NU7400 jó eséllyel IPS paneles. (kivéve a 01-es gyártási előjelűt)

(#124658) mpo válasza Vistaboy (#124656) üzenetére


mpo
veterán

Jövőre ez a két tv már olcsóbb lesz, nézd meg az árgörbét az arukereso.hu-n.
Akkor meg az a veszély fog előállni, hogy a 2019-es modellek még jobbak, de drágábbak.

Ha érted, akkor már elavult.

(#124659) mpo válasza Meridius11 (#124657) üzenetére


mpo
veterán

Lehet IPS vagy VA:
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#124660) ΞΔGLΞ válasza Vistaboy (#124656) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ki az a nagyon sok?
Q6 és Q7 között szinte semmi képminőségbeli különbség nincs!
Q6 és Q8 között viszont már van "szakadék" láthatóan.

(#124661) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#124660) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Lényegében (jó kis szarszung szokás szerint), a Q6-ot még egyszer eladták Q7 néven pár kisebb parasztvakító extrával. De DTS már ebben sincs...

(#124662) Vistaboy válasza ΞΔGLΞ (#124660) üzenetére


Vistaboy
veterán

Olvastam pár helyen, itt a fórumon is, azt most nem tudom, hogy melyik topikban, de írták páran, hogy jobb a Q7-es, mint a Q6-os. Ez persze nyilván így is van, máskülönben nem lenne az drágább, de engem pont ez érdekelt, amit te is írtál, hogy ha nincs a képminőség között sok különbség, akkor az egyéb jellemzők nem érdekesek. Magyarul nekem bőven jó lesz a Q6-os is, amint összejön rá a pénz.

Köszi a segítséget egyébként. :)

(#124658) mpo: Hát, majd elválik. Addig is gyűjtöm a pénzt, és meglátjuk, előbb csökken-e le a 2018-as TV ára annyira, hogy már legyen rá keret, vagy már nem sok fog hiányozni a léből, és akkor persze hogy inkább teszek hozzá kicsit és már az újat veszem. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#124663) ΞΔGLΞ válasza Vistaboy (#124662) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nyilván az írhatta, aki olyat vett. Ez a fórum 95%-ban a usereknél arról szól, hogy a birtokolt hardvert mindenáron megvédjük, bebeszéljük, hogy az jó vétel volt.
Sajnos, nekem szidnom kell a Q8-cat, mert egyre nagyobb fasságokat művel az utóbbi időben! Lefagy a rendszer egy héten egyszer, vagy kétszer. Ilyenkor semmi nem segít csak a hálózati kábel ki-be. Minden ok nélkül egyszer csak kiírja, hogy kódolt jel, de ilyet a q6 is művelt régebben, de ott megszűnt ez a hiba...
Viszont itt egy újraindítás (ki-be kapcs) helyrehozza. A legidegesítőbb pedig, hogy a PIP egyszer működik, egyszer nem (sötét kis kockát látni csak), pedig sokat használom.
Ezt mind a legutolsó frissítési ajándékukkal kaptam. Nem tudom, hogy ott egyáltalán tesztelik-e a sok szart, amit kinyomnak, de ez nonszensz.
Vissza nem tudok tenni OS-t, ez a legszarabb, csak reménykedhetek, hogy a következő javulást hoz.

[ Szerkesztve ]

(#124664) Vistaboy válasza ΞΔGLΞ (#124663) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az durva... bár egyébként ez a mostani nagy *mindennek online kell lennie *-mizéria miatt van szerintem. Van egy régi Samsung FullHD LCD TV-m, se Smart, se semmi extra... már vagy hat éve megvan és egyszer sem volt vele gond...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#124665) ΞΔGLΞ válasza Vistaboy (#124664) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az durva, hogy ezért én még akcióban is több, mint 1 milliót fizettem. Mégis mennyibe kerül egy felső kategóriás szar, amivel nem lesz gond soha? A következő frissítésig várok, aztán vagy eladom, vagy beadom szervizre, amire nekem kicseszettül nincs időm. :/

(#124666) ΞΔGLΞ válasza Vistaboy (#124664) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Régebbi tévéimnél nem volt olyan, hogyha rádugtam volna a lapost HDMI-n keresztül, akkor 30 másodpercig azt kell bámulnom, hogy a tv (mert olyan k..va okos) észlete a PC-t és "minnyáátállerreaképernyőre", , néha nem is sikerült neki, csak kiírja, hogy nem sikerült felismerni, ettől függetlenül van kép meg működik, ahogy kell.
De, hogy minden egyes ki-be húzáskor, mármint a HDMI-t pc kapcsolatkor, a hülye csempét újragenerálja és írja, hogy helyezzem ahová szeretném, amit természetesen minden egyes alkalommal elfelejt, hogy az elejére rakom, hát a falra mászok tőle.
Konkrétan, "678 kérdés" minden alap műveletre is, de arra még nem jutott idő ezeknek az agytröszt OS kódolóknak, hogy kikapcsoláskor is megkérdezze-e, hogy igen, vagy nem...
Fordulok egyet az ágyban, vagy a kezem úgy rakom és naná, hogy pont eltalálom a kikapcs gombot és az aztán, nagyon gyorsan reagál, hogy kikapcsolja a tévét. Na mindegy...Ettől függetlenül szerencsére a képminősége kárpótol...

[ Szerkesztve ]

(#124667) Vistaboy válasza ΞΔGLΞ (#124665) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hú, bakker, ennyi pénzt én még nem is láttam egyben... :B Az már tényleg gáz, hogy még ennyiért sem kapsz normális cuccot, amivel semmi probléma nincs. Kétségtelenül jobban le kellene tesztelniük őket, mielőtt ennyi gondot okozva kikerülnek a vásárlókhoz. :K

MOD: Én is HDMI-n keresztül néztem rajta a filmeket, elindítottam a lejátszót és "áthúztam" rá a képet. Nem volt semmi gond. A monitor mellett, illetve ahelyett is működött szépen, kikapcsolás után is...

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#124668) Deck válasza Vistaboy (#124662) üzenetére


Deck
titán

Énis eközött a 2 között gondolkodtam 1 hete. rtings oldalát ajánlom akkor láthatod mivel jobb a q7fn és megéri-e neked vagy nem. Én pont kifogtam egy 1 pixelhibásat de nem látszik csak közelről de ettől függetlenül cseréltetem mert 400k-ért elvárom a hibátlan tv-t. Amúgy a tv nagyon állat, imádom. Csak a jack hiányzik róla. De hát ennyi pénzért nem fért rá na.. ;

Pc és a ps4 is rá van nekem kötve.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#124669) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

UE55MU6172 utódáját keresem az idei felhozatalból.

Tudom, hogy az általános vélekedés szerint az volt a csúcs és nem nagyon van reális áron méltó utódja, de mivel a H6400 óta a J-K-M szériákon végigmenve is minden évben ugyanezt mondta mindenki, beleértve a tavalyi MU6172-t is, így azért bízom benne, hogy mégis van valami nézhető TV-je a Samsungnak idén is, elfogadható áron (55"= 150-200 ezer körül)

Köszi bármi tippet!

(#124670) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

49MU6470-en/re hogy tudok jack csatit eszközölni?!... mely csatikon keresztül?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#124671) nicu71


nicu71
addikt

sziasztok,a szakértőktől kérdezném,hogy 65 colos TV-t szeretnénk ,van-e olyan tipus az idei palettábol amelyik ekkora méretben kielégitő minőséget produkál/tv ,filmnézés, no játék/ Q-led nem játszik/ár/ de pl a NU-8000+ széria ?

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#124672) FollowTheORI válasza nicu71 (#124671) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. Pont az.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#124673) nicu71 válasza FollowTheORI (#124672) üzenetére


nicu71
addikt

köszönöm :R én is ugy sejtettem hogy ez még nem akkora kompromisszum.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#124674) lgy007


lgy007
csendes tag

Sziasztok!

Lehetséges, hogy NU szériában nem lehet hangsávot, azaz nyelvet váltan USB-s filmnézés közben? Régebbi modelleken ez az Info gomb segítségével volt elérhető, de az okostávirányítóval max feliratot enged berakni, de nem tudok pl magyarról angolra, vagy fordítva váltani. Tudja valaki, hogyan lehet, ha lehet egyáltalán, ezt megoldani?

(#124675) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

Sziasztok!
Van valakinek tuti információja arról, hogy az 50NU7402 panelje milyen?
Az 50NU7400-as panelje elvileg VA, de a 402-esről nem találok sehol infót. Mindenképpen VA panelest keresem, és nem szeretnék mellélőni.
Mondjuk a Media M - ben az eladó le akart beszélni ezen árkategóriás VA-s 2018-as samsungokról, mindván ebben az évben a Philipsekbe került jobb fajta VA panel:)

[ Szerkesztve ]

(#124676) coppola válasza Jimmy8 (#124675) üzenetére


coppola
tag

Szia 50nu74xx mind VA. Philipsekbe meg ha jó panel van, mér nem vezérelnek rá jó képet?

(#124677) direwolf


direwolf
őstag

Emagon 194900 Ft az UE55NU7402
Szerintem ennyiért megéri.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#124678) Takika14 válasza lgy007 (#124674) üzenetére


Takika14
aktív tag

Lehet viszont DTS hangsávot nem kezel ezáltal nem is tudod kiválasztani. Legtöbb 1080p film angol hangsávja DTS.

Egyébként ott kell ahol mondtad, info gomb; fogaskerék; szinkronnyelv.

[ Szerkesztve ]

(#124679) PuMbA válasza lgy007 (#124674) üzenetére


PuMbA
titán

Lehet váltani, de a DTS hangsávokat nem támogatja már az NU sorozat, szóval ezért nem tudsz.

(#124680) HagaNRG válasza PuMbA (#124679) üzenetére


HagaNRG
őstag

Lg-k támogatják még, vagy milyen márka felé érdemes nézelődni?

(#124681) PuMbA válasza HagaNRG (#124680) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, de az LG-k képminősége nagyrészt a fasorban sincs. Lehet még kapni MU szériás Samsungokat, azok támogatják a DTS-t. Sony fele érdemesebb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#124682) #55809408


#55809408
törölt tag

Régi szép idők. Volt 2-3 tv aszt nem volt varia. Ami most van az katasztrófa. Mi a franc az oka ennek az ezerféle tipusnak még márkán, kategórián belül is?

[ Szerkesztve ]

(#124683) PuMbA válasza Jimmy8 (#124675) üzenetére


PuMbA
titán

A 7400 és a 7402-ben ugyanaz a panel van. Az utolsó szám csak régió kód, szóval lényegtelen, illetve az utolsó előtti szám is elég lényegtelen, mert az a dupla tuner meg ilyesmikben különbözik.

[ Szerkesztve ]

(#124684) xcbiker


xcbiker
addikt

Én is dilemmázok hogy melyiket válasszam.
Inkább vegyek egy 49" NU7102-t vagy egy 43" NU7402-t.

Van ötlet? a 43-as 7402 ugyanolyan panellel van mint az 50-es NU7402?

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#124685) xcbiker válasza xcbiker (#124684) üzenetére


xcbiker
addikt

Esetleg NU7102 helyett NU7122?
Bár látom előttem azt írják, hogy mindegy kb.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#124686) dualface válasza xcbiker (#124684) üzenetére


dualface
tag

Szerintem akkorát vegyél amekkorára szükséged van. Hely, távolság alapján.

Én konkrétan 43"-os 7402-t néztem a médiában és részemről ki is zártam, mert 20-30 fokos szögből nézve a piros már full rózsaszín. Pont szemből nézve szép volt a képe. Ezzel nálam ebben a kategóriában a VA panel ki is esett.
Mindenképp érdemes megnézni élőben vásárlás előtt, azokból a szögekből ahonnan nézni akarjátok.

Tudtommal a 7100 és 7400 között inkább esztétikai és távirányító különbség van. Panel talán ugyanaz.

(#124687) xcbiker válasza dualface (#124686) üzenetére


xcbiker
addikt

ezt váltanám le...

[ue37es6100]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#124688) PuMbA válasza dualface (#124686) üzenetére


PuMbA
titán

"Ezzel nálam ebben a kategóriában a VA panel ki is esett."

Más méretben más gyártó szállíthatja a VA paneleket, szóval nem mindegyik VA ugyanolyan :) Szüleim VA-ja például jobb, mint az enyém és tök jók a színek 30 fokból is. 25m2-es szobában jól tudjuk nézni bárhonnan. Az enyém csak 20 fokig jó, tehát egy 3-as kanapén nézhetik 3-an jó színekkel.

[ Szerkesztve ]

(#124689) xcbiker válasza PuMbA (#124688) üzenetére


xcbiker
addikt

Vajon ez akkor milyen paneles lehet? ue37es6100 :)

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#124690) PuMbA válasza xcbiker (#124689) üzenetére


PuMbA
titán

VA, régen minden Samsung VA paneles volt :) Most a panel hiány miatt muszáj IPS-t is venniük.

[ Szerkesztve ]

(#124691) Geza26 válasza xcbiker (#124684) üzenetére


Geza26
senior tag

Na ezért van kizárva nálam a Samsung. Tapasztalatom szerint a legrosszabb színhűsége a no name gyártók mellett a Samsungnak van oldalról nézve.

Géza

(#124692) xcbiker válasza PuMbA (#124690) üzenetére


xcbiker
addikt

Köszi!

Tud valamibe lényegesen többet adni egy újabb készülék? Gondolom a smart tv funkciók fejlettebbek már ugye?

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#124693) ΞΔGLΞ válasza Geza26 (#124691) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Régebben (6400,6500, 8500, 9000) nem volt ilyen gáz a helyzet, sőt kiválóak maradtak a betekintési szögek, most meg, ha elmozdulsz középről azonnal fakul. Vagyis a régebbi VA panelek simán tudták hozni az IPS betekintési szögeket látványra. Ennek ellenére sem kellene IPS, mert amit azok este művelnek, annál még az is szebb, ha telibehányom a tévém kijelzőjét.

(#124694) Geza26 válasza ΞΔGLΞ (#124693) üzenetére


Geza26
senior tag

Nekem a 2018-as VA paneles Philipsek tetszenek betekintési szög alapján, semmi színváltozás "csupán" fakul oldalról nézve. Viszont a Philipsről meg egyéb dologban (fagyás stb.) annyi rosszat olvasok, hogy nem bírtam még magam rábeszélni! :) (Pedig a PUS7363-at majdnem meg is vettem. VA, Direct LED)

[ Szerkesztve ]

Géza

(#124695) ΞΔGLΞ válasza Geza26 (#124694) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha van rá mód, akkor nézzél meg a fentiek közül egyet, mert azok nem fognak fakulni.

(#124696) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Garanciás kérdésem lenne:
Anno, mikor megvettem a tévét, az egyik kritérium az volt, hogy tudja kezelni a Dolby Digital Plus hangformátumot, ez kint van a termék hivatalos honlapján is és a kézikönyvben is benne van. Ennek ellenére nem működik optikai kábelen a dolog, sem Netflix sem a belső lejátszó nem tudja kiadni a hangot optikai kábelen, míg a sima Dolby Digital rendesen működik, a DD Plus pedig szintén elérhető aktív opcióként a menüben.
1 hónapon keresztül próbálkoztak a technikusok megoldani a problémát telefonon keresztül, volt távsegítség is, reset, különböző tippek, majd a vége az lett, hogy cserélik a panelt a tévében, ami meg is történt ma.
Viszont így sem működik.
Ilyenkor milyen lehetőségeim vannak? Egy olyan készülék van nálam, ami nem tudja azt a funkciót, ami hivatalos leírásban és kommunikációban is benne van és a kiválasztásnál egyik fontos kritérium volt, még az eladót is kérdeztem erről.
Hívtam üfszt, mivel mindenki elfoglalt volt megígérték, hogy visszahívnak.
Februárban vásároltam a tévét, van lehetőség cserére / levásárlásra (ráfizetésre) ilyenkor?

(#124697) Jimmy8 válasza ΞΔGLΞ (#124693) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Szia!

Tudom ez a samsung topic, de az általad leírtak elgondolkodásra késztettek.
Jelenleg egy SONY 32EX402 tv-t használunk (elvileg VA paneles), és semmi gondunk, a "fakulással". 45 fokból oldalról nézve is teljesen vállalható a képe.
Ezek szerint lehet, hogy meglepődök (negatív értelemben), ha pl vásárolok egy 50NU7402-t?

Azért vicc, hogy eltelt 8-9 év és "rosszabbak" lettek a panelek...

Persze lehet azt kellene néznem: akkor az a TV ~140eFt volt.
Ha jól számolom, akkor most 300-400e Ft-ért kellene néznem televíziót, hogy ne kapjak "rosszabb" minőséget?

(#124698) Deck


Deck
titán

Erre tud valaki valami beállítást vagy megoldást? Filmezek pl és sötét jelenet van szép a fekete meg minden de ha pl megjelenik a felirat az egész képernyőn a fekete kap is kis világítást majd ha eltűnik a felirat akkor megint szép fekete lesz. Nem értem :/

Vagy elég ha az egeret megmozdítom egy sötét jelenetnél akkor máris nem fekete a fekete hanem szürkés addig amíg el nem tűnik az egér.

Szerk: megoldva :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#124699) Deck válasza Deck (#124698) üzenetére


Deck
titán

Mégse. Pedig azt hittem jó lesz :/

PS5

(#124700) ΞΔGLΞ válasza Jimmy8 (#124697) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én előtte mindenképp megnézném, amennyire lehet tesztelgetném boltban az általad kinézett típust. De igen, a kérdésedre válaszolva -szerintem is- a panelek kezdenek ultragáz/gagyi minőségbe "fordulni", vagy hogy is nevezzem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.