Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) zalyy válasza szabacsik (#7342) üzenetére


zalyy
tag

Csak egy teloresi kellett koszi :)

(#7352) szabacsik válasza beccyboy (#7350) üzenetére


szabacsik
őstag

Nem kell unroot. Teljes gyalulás lesz :)
Mit értesz haldoklás alatt?

Más: Jut eszembe. Tényleg elmúlt 4.1 alatt az időnként felreccsenő hangszóró bug vagy megszoktam?

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#7353) hxcforlife


hxcforlife
tag

Az a problémám, hogy az odin nem ismeri fel a telefont pedig download mode-ban van de semmit nem jelez ki

[ Szerkesztve ]

(#7354) sdd2 válasza beccyboy (#7350) üzenetére


sdd2
veterán

ledarál mindent. Viszont gari megmarad mert gyári ROM, az a kérdés csak hogy ezért szólnak-e ha gyári JB van már rajta...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7355) koszegii válasza szabacsik (#7352) üzenetére


koszegii
tag

Nekem nem reccsen már. :C

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7356) prannk válasza sdd2 (#7354) üzenetére


prannk
őstag

Olvastam olyat hogy nem lehet visszarakni az elöző verzíót... De azzal a progival viszazlehet gyárira?

Mi az a CM10? miben különbözik a 4.12 jb től?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#7357) pody88 válasza hxcforlife (#7353) üzenetére


pody88
csendes tag

Kiest feltetted? Az telepíti a drivereket is és menni fog.

(#7358) Gery15


Gery15
addikt

Feltettem a Titanuim Backupot, és ezzel fogadott: "A rendszerbeállításaid okozhatnak problémákat. Ennek javításához menj a telefonod Beállítások menüjébe és az Alkalmazások/Fejlesztés almenübe engedélyezd az USB debugging opciót. Kérdezném, hogy mi ez az USB debugging?

HyperX

(#7359) orbit76 válasza Gery15 (#7358) üzenetére


orbit76
tag

usb hibakeresést kapsold be a Beállítások-Fejlesztői beállításokban

(#7360) hxcforlife


hxcforlife
tag

Köszönöm mindenkinek aki segített, megy! :) :C

(#7361) Gery15 válasza orbit76 (#7359) üzenetére


Gery15
addikt

Megtettem, köszönöm! Egyébként ez mi célt szolgál?

HyperX

(#7362) #33253120 válasza vazzz (#7326) üzenetére


#33253120
törölt tag

Valaki anno írt egy belesz*rom tipusú Székesfehérvári szervízesről.... Ő lenne szerintem a Te embered...

(#7363) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Valaki tudna kicsit segíteni?

Fent vannak a driverek, Kies látja a készüléket, Odin érzékeli a COM8 porton ha lehúzom/rádugom az usb-re a telefont, be is tallóztam a PDA-ba az .md5 fájlt, currentre állítottam a dátumot Total Commanderrel, és az Odinban az Option-nél csak az auto Reboot és az F. Reset Time vannak bepipálva. Download módban rányomok a Startra, eltelik 2 perc kb., és nem megy fel a rom. Mit csinálok rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#7364) #33253120 válasza Fitzgerald (#7363) üzenetére


#33253120
törölt tag

Semmit. Egyes telefonokon, (nálam nem kellett) kell valami Attribútum átállítás.
De aki tudja, majd megírja hogy kell.

(#7365) koszegii válasza Fitzgerald (#7363) üzenetére


koszegii
tag

Nekem is ezt csinálta,úgy oldottam meg,hogy az usb kábelt kihúztam ,nem a telefonból, és bedugtam egy másikba usb helyre,addig cserélgettem a két helyen amíg nem azt írta ki,hogy COM6,erről már ment a JB.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7366) lakkusjj válasza bdavid94 (#7330) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Rövidítve írja ki a napokat. Naptárban és accuweatherben is három betűs rövidítések szerepelnek

(#7367) Fitzgerald válasza Fitzgerald (#7363) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja megoldottam, nem szóltam :D

(#7368) ThePoweR válasza Fitzgerald (#7363) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Progressbar megy a telón és Odinban? Vagy valami hibát dob esetleg?

(#7369) Fitzgerald válasza ThePoweR (#7368) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem, csak elfelejtettem bekapcsolni az USB debugging-ot lol. Mindegy, köszi mindenkinek, fent van már.

(#7370) Roxkex


Roxkex
senior tag

Skacok hogyan tudok a /sdcard-ra másolni gépen ? XD

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7371) szab.tam válasza beccyboy (#7169) üzenetére


szab.tam
nagyúr

beccyboy

lámpafényes, lakáson belüli fényképezésnél a gyárival megnéztem:
fénycső fehéregyensúly + állandó led. -> jónak tűnik. :R

kb. 1-2 m, fénycső + auto vakuval, (izzós fényforrásnál, és olyan fénynél, ahol a led auto nem kapcsol még), nagyon fos kép születik.
de direkt, kényszeritett leddel totál jó!

**

megnézem holnap, nappalinál is...
(ha beválik, jó lenne, mert hirtelen ehet elsütni, és nem kell filózni előtte. mire elszáll az esemény...)

**

:R :))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7372) beccyboy válasza szabacsik (#7352) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Haldoklás alatt akkor pont egy bugot értek? Az király. Azt vettem észre, hogy az utóbbi időben max hangerőn elkezdett recsegni a telefon hangszórója hívás közben, és alig hallottam, aki beszélt. Ma pedig nagyon halk volt egy hívásnál (lehet, hogy anyum mikrofonja tisztításra érett, sose lehet tudni). Utána direkt felhívtam mást, hogy milyen a hang. Nem volt halk, de egy kicsit torzított néha. Csak GSM van beállítva, szóval nem a hálózat gyengesége miatt van. De mondd, hogy bug, és csak úgy füstölni fog a JB fel a telefonomra :DD

szab.tam: Örülök, hogy bevált. Nekem is a vaku+fénycső beállítás vált be. Annál élethűbb színeket nem tudtam még produkálni vele. Vaku nélkül is jobb, mint az auto beltérben, de nem az igazi.

Caffeine addict.

(#7373) szabacsik válasza beccyboy (#7372) üzenetére


szabacsik
őstag

El kell szomorítsalak, de ez nem ugyan az amiről előbb kérdeztem, hogy elmúlt-e.
Ami bug miatt volt az úgy festett, hogy időnként akár a menüben járkálva, lapozgatva, nézelődve tehát random módon jött elő egy recsegő hang a hangszóróból.

/\____/\

(#7374) golyani


golyani
addikt

remélem majd hivatalos KIES-es frisstésnél megmaradnak az alkalmazások és egyéb adatok, mint anno a galaxy3-amon amikor 2.1-ről 2.2-re frissítettem.

(#7375) beccyboy válasza szabacsik (#7373) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Akkor lehet, hogy a napokban megdolgoztatom a szerviz futárt. Legalább addig se lesz itt a kísértés, hogy romolgassak vizsgaidőszakban :))

Caffeine addict.

(#7376) hungar


hungar
tag

Szerintetek érdemes megvárni a Tmobiles JB-t? Egyáltalán mikor jön, várhatóan ebbe a hónapban? :F

(#7377) nggabi válasza golyani (#7374) üzenetére


nggabi
nagyúr

meg, utána meg jönnek majd az anomáliák. kell a reset.

hungar: hamar, mint s3nál ;] már az üzbégek is jb-n vannak, a magyar Trések meg már nem is emlékszem h mióta várják. asszem a választ magad is kikövetkeztetheted.

"szenyor dzsíííí"

(#7378) hungar


hungar
tag

Figyelemmel követem az eseményeket, csak reménykedtem valaki ír valami bíztatót. Ha elfogy a türelmem akkor valószínűleg orosz jb mókázás lesz nekem is.

(#7379) golyani válasza nggabi (#7377) üzenetére


golyani
addikt

anno nekem semmi gondom nem volt.

(#7380) nggabi válasza golyani (#7379) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha eleve nem akarsz resetelni minek kérdezed meg mások véleményét. lehet h most se lesz semmi, lehet h laggolni és merülni fog... :U

"szenyor dzsíííí"

(#7381) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

Screen capture-t hogy tudok csinálni? Olvastam pár helyen hogy a Vol down + Power gombal megy de nem működik.

(#7382) golyani válasza nggabi (#7380) üzenetére


golyani
addikt

nem mondtam h nem akarok. ha kell akkor kell. reménykedem csak, mert akkor egyszerűsödik a dolog. :)

(#7383) Roxkex


Roxkex
senior tag

Srácok hogy tudok úgy másolni hogy ne sdcard/externalsd-be másolja hanem csak /sdcardba ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7384) dashed válasza ThePoweR (#7381) üzenetére


dashed
senior tag

home gomb + power gomb egyszerre amig el nem kesziti a kepet.

[ Szerkesztve ]

(#7385) Monyos válasza Roxkex (#7383) üzenetére


Monyos
aktív tag

Win7 alatt én külön meghajtóként látom a teló belső memóriáját és az SD kártyát.
Amelyikre akarok másolni abba megyek bele..... :U

(#7386) golyani válasza Roxkex (#7383) üzenetére


golyani
addikt

hát azt választod ki elérési útnak. GB esetén a windows látja mindkét tárhelyet.

(#7387) Roxkex válasza Monyos (#7385) üzenetére


Roxkex
senior tag

Nos igen de Kies félnapig másol .. :@

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7388) ThePoweR válasza dashed (#7384) üzenetére


ThePoweR
senior tag

JB-n nem mükszik.

(#7389) dashed válasza ThePoweR (#7388) üzenetére


dashed
senior tag

Mielott beirtam csinaltam 2db-ot probabol, tokeletesen mukodik.

[ Szerkesztve ]

(#7390) szabacsik válasza ThePoweR (#7388) üzenetére


szabacsik
őstag

De igen. Ahogy dashed mondta. Itt egyszerre kell nyomni nem úgy mint előtte. 1-2mp-ig tartsd

/\____/\

(#7391) ThePoweR válasza szabacsik (#7390) üzenetére


ThePoweR
senior tag

És tényleg. Sry. Pedig próbáltam már mindenhogy. :D Hol az egyiket hol a másikat hamarabb. Egyszerre is próbáltam de akkor nem tartottam elég ideig. :D

(#7392) Monyos válasza Roxkex (#7387) üzenetére


Monyos
aktív tag

Miért kell hozzá KIES?! :Y
Én sima meghatóként látom Saját gépben, mint pl. egy pendrive.

(#7393) pody88


pody88
csendes tag

Mire jó ez a "mobil int. kap." kapcsoló az állapotsoron?

[ Szerkesztve ]

(#7394) szabacsik válasza pody88 (#7393) üzenetére


szabacsik
őstag

mobil net ki/be kapcsoló

/\____/\

(#7395) tomiii007


tomiii007
senior tag

telo az .AVI videot nem jétszik le alap lejátszó?

(#7396) Ufff válasza pody88 (#7393) üzenetére


Ufff
senior tag

Mobil internet kapcsoló. Hogy mire jó? kikapcsolja a LED-et, ha kellően felmelegedett a telefon a nagy hidegben...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7397) hrvp válasza tomiii007 (#7395) üzenetére


hrvp
aktív tag

A gyári lejátszó is tud .avi kiterjesztésű videót lejátszani. Már ha ez volt a kérdés, nem igazán értettem...

(#7398) Ufff válasza hrvp (#7397) üzenetére


Ufff
senior tag

Te legalább értetted... :)

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7399) tomiii007 válasza Ufff (#7398) üzenetére


tomiii007
senior tag

ja az volt a kérdés, bocs kicsit favágósra sikeredett a mondat :P

(#7400) justice84 válasza Roxkex (#7383) üzenetére


justice84
tag

Miért nem használod ezt TotalCommanderel.
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.