Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) tgb válasza Zolesz007 (#1800) üzenetére


tgb
senior tag

Keresem az igazit!

az irányár nem félarat jelent!

(#1802) jacis


jacis
nagyúr

Valaki esetleg tudja, hogy a yakjuxw-os nexusok mikor kapjak meg a 4.1-et?
Valaszt elore is koszononm szepen.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1803) hallerlaller válasza jacis (#1802) üzenetére


hallerlaller
addikt

1. hsz! :DDD yakjuxw még 4.0.4-et se kapott, 4.1-et nem is fog kb idén se. [link]
a JRN84D a 4.1

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1804) marlboromen válasza tott (#1798) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Ha megveszed írd majd be ide hogy milyen légyszi.

(#1805) gilfoyle válasza tott (#1798) üzenetére


gilfoyle
őstag

Vissza. Egyszerűen felraksz egy gyári xw-s romot.

(#1806) jacis válasza B1T3 (#1797) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia,
Privátban tudsz nekem segíteni, hogyan tudom átvarázsolni? Pont azért vettem Nexus-t, hogy legyenek frissítéseim :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1807) gilfoyle válasza jacis (#1806) üzenetére


gilfoyle
őstag

Tegyél fel egy sima yakju-s gyári romot...

[ Szerkesztve ]

(#1808) jacis válasza gilfoyle (#1807) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem csináltam még soha ilyet ehhez kellene egy kis utmutatás.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1809) gilfoyle válasza jacis (#1808) üzenetére


gilfoyle
őstag

Két hozzászólásban leírtak mindent:
587 és 591
Egy kis segítség a driver telepítéshez, itt az én kiegészítésem.
Ezen hozzászólások környékén olvasgass...

[ Szerkesztve ]

(#1810) bigrock


bigrock
addikt

Üdv,
nem tudja valaki, h mostanában a T-nél lehet-e még kapni ilyen telefont?
Köszi!

(#1811) jacis válasza gilfoyle (#1809) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszönöm szépen.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1812) gilfoyle válasza bigrock (#1810) üzenetére


gilfoyle
őstag

Sztem nem is lehetett. A Nexus S-t árulták tavaly.

(#1813) jacis válasza gilfoyle (#1809) üzenetére


jacis
nagyúr

A google oldala ahol a gyári rom-ok vannak nem működik egyik linken sem :(
Ötlet valakinek?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1814) Tomeewap


Tomeewap
tag

Egy kis teszt a Jelly Bean-ről, aki még nem próbálta: [link]

(#1815) zool1 válasza Tomeewap (#1814) üzenetére


zool1
őstag

:C

(#1816) tott válasza marlboromen (#1804) üzenetére


tott
tag

Persze, megirom. sajna ugy nez ki hogy csak ket het mulva tudom megvenni. faj a lelkem.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#1817) tott


tott
tag

egyebkent meg mindig a nexus es az s3 kozott vivodom. emlekeztessetek csak egy picit miert is a nexus a jobb valasztas? hiszen ez mar egy eves telo ;]

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#1818) gilfoyle válasza jacis (#1813) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ez megy.

tott: mert a samun még mindig a 4.0.4-es ICS-t nézegeted, mikor mi már a régen a 4.3-as JB-nél tartunk :DD

[ Szerkesztve ]

(#1819) tott válasza gilfoyle (#1818) üzenetére


tott
tag

Na de. meddig tart a nexus elettartama? hany uj android verzio van meg benne? az s3 meg legalabb harom evig elviszi oket. a nexus?? :U

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#1820) zool1 válasza tott (#1819) üzenetére


zool1
őstag

3 év múlva, az s3-ad sem lesz meg.... :DDD
A galaxy nexusban, még 2-3 év támogatottság biztos hogy benne van!!! ( a vas miatt is) :K

(#1821) gilfoyle válasza tott (#1819) üzenetére


gilfoyle
őstag

2010 Q3 tájékán jött ki a Nexus S és a JB-t megkapja. Valszeg a GN is megkapja még min. egy-két évig az újat, míg az S3 nem hinném...

(#1822) hallerlaller válasza tott (#1819) üzenetére


hallerlaller
addikt

samsung olyan szinten sz@rik a frissítésre, hogy még a galaxy nexus régiós verziókat is cseszik frissíteni.. pedig ezeket igazán nem lenne nehéz.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1823) jacis válasza hallerlaller (#1822) üzenetére


jacis
nagyúr

Sőt ezeket a telefonokat azért veszik a népek, hogy legyen mindig friss szofverük (ahogy én is). Ez pofátlanás a samu részéről. A Google-t sem értem miért engedi ezt meg...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1824) tott válasza zool1 (#1820) üzenetére


tott
tag

ez jo hir:) ket evet kibirok vele.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#1825) DaviD202 válasza tott (#1824) üzenetére


DaviD202
aktív tag

ha meg tudsz barátkozni a galaxy s1-ről ismert műanyag hátlappal akkor hajrá. Nexus kicsit minőségibbre sikeredett és valszeg még 2-3 évig biztos támogatott lesz, amikor már a samsung az sgs5-öt fogja bemutatni :U

(#1826) tott válasza DaviD202 (#1825) üzenetére


tott
tag

Kösz, megerositettetek az elhatarozasomban. nexus lesz akkor. a neve is tokjo.hehe.
meg egy kerdes: a google maps navigalassal mi a ahelyzet? ez mukodik mar magyarorszagon? ezzel is atkurt az apple.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#1827) hallerlaller válasza tott (#1826) üzenetére


hallerlaller
addikt

működik, persze, az offline része még nem tökéletes, de minimális adatforgalmat generál.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1828) marlboromen válasza hallerlaller (#1827) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Hát az hogy az "offline része még nem tökéletes" kissé túlzás, konkrétan nem megy.

(#1829) tott válasza marlboromen (#1828) üzenetére


tott
tag

Ez egy atmeneti dolog vagy nem is lehet szamitani ra? fejlesztik vagy mi?

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#1830) DaviD202 válasza tott (#1829) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Valamikor csak fog menni, addig is ott a Sygic ami viszont hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#1831) marlboromen válasza tott (#1829) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Hát remélhetőleg előbb utóbb menni fog. Engem végülis belföldön nem érdekel, mert nettel teljesen jó, külföldre meg megtartom a desire z-t, a hárombetűs navival. Azt majd lesz valami. Valaki igazán megcsinálhatná nagyobb felbontásra is, azért az veri felhasználhatóságban a google navit.

(#1832) gilfoyle válasza marlboromen (#1828) üzenetére


gilfoyle
őstag

Meg nem probaltam, de most jott ki a mapshoz frissites, aminel az offline terkepletoltest irtak.

(#1833) hallerlaller válasza jacis (#1823) üzenetére


hallerlaller
addikt

Igen, de itt még mindig jobb a helyzet, egy yakjuxw is sokkal használhatóbb mint az oem bloatware telefonok. Launcher újratöltögetés, multitask megszűnése: one x, sgs3
Ezeken kapásból gyomlálni kéne meg helyrehozni a hibákat, ami nem is olyan egyszerű, rom számláló meg s-on nehezíti a felhasználó dolgát, a jigről nem is beszélve :DDD Nálunk meg a toolkittel egy level 1 android user is ki tudja nyitni és feltenni a yakju-t.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1834) jacis válasza hallerlaller (#1833) üzenetére


jacis
nagyúr

"Nálunk meg a toolkittel egy level 1 android user is ki tudja nyitni és feltenni a yakju-t."

Nálam is ma lesz a nagy nap :B

Remélem utána gyorsan megtalálja a 4.1-et és már tolom is rá :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1835) B1T3


B1T3
addikt

Nekem az ICS boot animációja jobban tetszett, mint a Jelly Bean-féle új.

(#1836) hallerlaller válasza jacis (#1834) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nem eszik azt olyan forrón ;] yakjura még nincs JB, edig csak a takju kapott. Ide majd beírják ha van ota yakju, érdemes figyelni: [link]
A többiek amit felraktak JB-t azt innen töltötték: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1837) Koga777 válasza tott (#1796) üzenetére


Koga777
tag

2 hete vettem, akkor yakju volt.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#1838) coulomb


coulomb
csendes tag

sziasztok,
lenne egy-két kérdésem, hátha tud rá vki válaszolni: yakjuxw-m van, és szeretném feltenni a yakjut, de szolgáltatófüggő vagyok. ez ugye nem probléma? továbbá olvastam, hogy volt egy bug, ami eldobja egy idő után a térerőt. ezt javították?
köszi
üdv

(#1839) Tomeewap válasza coulomb (#1838) üzenetére


Tomeewap
tag

Fel lehet tenni a yakju-t függő készülékre is (nekem is megvolt Telenorral). A térerő nálam egyszer sem ment el, szóval nyugodtan tedd fel mert megéri. Sőt, a Jelly Beant is felteheted.

(#1840) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Na csak beléptem a klubba. Edigitálos, és 4.02-re frissült, akkor gondolom ezt a samu frissíti sajnos.

(#1841) hallerlaller válasza marlboromen (#1840) üzenetére


hallerlaller
addikt

ha ez a build szám: ICL53F.I9250XWKL2 akkor yakjuxw.

(#1838) coulomb

nyugodtan, és szolgáltatófüggő is marad.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1842) marlboromen válasza hallerlaller (#1841) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Az.

(#1843) B1T3 válasza hallerlaller (#1841) üzenetére


B1T3
addikt

Már csak az a kérdés, a garanciába belerondít-e, bár kétlem, mert teljesen gyári szoftver fut a telefonon, ha csak yakjura babráljuk át a frissítések miatt.

Van olyan, aki a Telenornál vette a telefonját, és eleve yakju volt?

(#1844) marlboromen


marlboromen
aktív tag

No akkor kéne egy kis segítség. Nagyjából leírtátok hogyan lehet felrakni a nem samsung frissítéses romot, de azt honnan tudom letölteni? A korábbi linkek nem mennek.

(#1845) jacis válasza hallerlaller (#1836) üzenetére


jacis
nagyúr

Mi történik akkor ha felrakom a takju romot?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1846) B1T3 válasza jacis (#1845) üzenetére


B1T3
addikt

Nem tudod használni az amerikaiaknak készített, vásárlásra szánt részt, azt hiszem ennyi. Illetve szerviz előtt szerintem érdemes visszaállítani yakju-ra vagy yakjuxw-re, míg yakju-nál szerintem nem kell azzal bajlódni, hogy yakjuxw-re rakd.

Nagyon tűkön ülve várod a 4.1-et. :D

[ Szerkesztve ]

(#1847) hallerlaller válasza jacis (#1845) üzenetére


hallerlaller
addikt

semmi, mert hardveresen ugyanaz csak van benne wallet de az el is tűnik amint jelet fog, valaki már meg csinált a, keress rá a takju szóra, most mobilról vagyok

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1848) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Ha e szerint[link] csinálom akkor menni fog?

(#1849) tott válasza Koga777 (#1837) üzenetére


tott
tag

Kosz a valaszt. Akkor ez lutri, malrboromen most vette es yakjuxw-t kapott.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#1850) jacis válasza marlboromen (#1848) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem nem jött össze. Most próbálom újra....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.