Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) mr.szabados


mr.szabados
tag

valami jó kamera mod-ot nem tud valaki?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#17002) iOnizer


iOnizer
tag

Múlt héten volt egy kis kirándulásom a custom romok világába, és nagyot csalódtam. Xylonnal kezdtem. Folyamatos szaggatás, 10 percenként reboot, és az appok sorra fagytak ki. Hozzáteszem teljesen clean install volt. Ezután jött a cm 10.1, ami legalább nem rebootolt, viszont rendszeresen másodpercekig lemeredt, Alig talált hálózatot, a jelerősség is gyengébb volt. A hangminőség meg egyenesen pocsék. Se a mélyek, se a magasak nem voltak jók, a közép tartomány meg nagyon erős volt. Equalizerrel korrigálva még mindig nagyon rossz volt. Az egyik újraindításnál 50% tűnt el az akkubúl (nooooormális? O.o)
Visszatértem a gyári 4.1.2-re inkább. Az gyors, stabil és jól szól.
Custom romot soha többet. :R

Alá bizony

(#17003) iOnizer válasza Zsírkrétamen (#17000) üzenetére


iOnizer
tag

Annyi pluszt ad, hogy a benchmarkokban magasabb lesz a pontszámod. Cserében nagyon zabál és forrósodik.

Alá bizony

(#17004) Dzsuri89 válasza iOnizer (#17002) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Facebookon csinálunk egy "Utálom a CyanogenMod-ot" oldalt? :D

(#17005) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

További jó szórakozást, átmentem n4-re. :R

(#17006) iOnizer válasza Dzsuri89 (#17004) üzenetére


iOnizer
tag

És a Xylont is! :D

Alá bizony

(#17007) Weeman1 válasza Dzsuri89 (#17004) üzenetére


Weeman1
veterán

Pedig jó a CM. :K

Xiaomi 11T Pro

(#17008) assemble válasza wardemi (#16999) üzenetére


assemble
addikt

Filmnezesnel normal esetben sztem pont semennyire nem kene izzadnia, mivel a GPU hardveresen dekodolja az egeszet (megfelelo video es lejatszo eseten), minden mas kozben (CPU, RAM, stb.) effektive uresjaratban van...

(#17009) slice14 válasza Weeman1 (#17007) üzenetére


slice14
veterán

Nem hogy a cm-el. De a stock 4.2.2-vel sincs gond, így 3 nap után. Pedig böngészek, facebookozok és még játszottam is vele. Nemtom hogy Dzsuri mit érez bugnak, De nálam nem akadt még be egyáltalán.És még újra sem indult.

#17010 forintuser: Nem akarok negatív lenni, de én pár hónapja próbáltam. De 2 napig birtam. Egyfolytában fc-zet az aokp control.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17010) forintuser


forintuser
őstag

AOKP valaki?Egy esélyt adnék neki...:U

Holnapkészítést vállalok.

(#17011) Weeman1 válasza forintuser (#17010) üzenetére


Weeman1
veterán

Amit utoljára próbáltam nem volt rossz. :)

Xiaomi 11T Pro

(#17012) forintuser válasza Weeman1 (#17011) üzenetére


forintuser
őstag

Csak mert egy szót sem hallottam felőle.Nekem is az van fent.Ès eddig semmi problémám nem volt.

Holnapkészítést vállalok.

(#17013) Weeman1 válasza forintuser (#17012) üzenetére


Weeman1
veterán

Én kb 1 hónapja próbáltam.
Sajna elég sok rom-ot kipróbálok,
szeretem tesztelgetni őket. :D
Remélem hétvégén lesz új Miui is.

Xiaomi 11T Pro

(#17014) forintuser válasza Weeman1 (#17013) üzenetére


forintuser
őstag

Szinten zenèsz.Nekem sajna mèg várnom kell a MIUI-ra.De esz a penèsz nagyon....

Holnapkészítést vállalok.

(#17021) spuros


spuros
őstag

Erre help valaki, légyszi.. :B

(#17024) obZen válasza spuros (#17021) üzenetére


obZen
tag

Purity XDA

Rom Features (a teljesség igénye nélkül):
...
►Navbar extra settings
►Navbar height settings
►Navigation Bar Settings
►Statusbar Settings
...
Ebből arra következtetek, hogy igen. Mondom következtetek! Nem használom.

De backup -> felrakod -> oszt meglátod. Ha netán nem tetszik amit látsz, visszarakod az ezelőtti redszered a mentésből és tovább keresgélsz.

Szerk.: PA -ban tuti lehet ;]

[ Szerkesztve ]

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#17027) spuros válasza obZen (#17024) üzenetére


spuros
őstag

Igen ezeket végigzongoráztam de nem találtam rá megoldást..(:

(#17028) Dzsuri89 válasza slice14 (#17009) üzenetére


Dzsuri89
őstag

mgTerminator tetvei nem jelentkeztek nálad? :((
3 napig nem jött elő ez a hülye animáció lag, ma felraktam egy hátteres programot és ismét visszatért a tetü. Újra beállítottam ugyan azt a hátteret, majd megszűnt. A franc se érti komolyan. De hogy nem képzelem be az is biztos, mivel kijött már jó pár android verzió Galaxy Nexus-ra és csak a 4.2.2-nél vettem észre. Nekem legalább van valami extra funkció a 4.2.2.-es rendszeremben. :P :D

Mindenkit szeretnék megnyugtatni, hogy szüleim nem láttak el különleges látással. :D

(#17020) forintuser
Nem lehet, hogy bugos a nagyítód? :D

(#17022) mgTerminator
Vissza vegyéééééééééééééééé! :D

[ Szerkesztve ]

(#17042) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Találtam a gyári 4.2.2-ben egy kis bugot. :D
Hang beállításoknál legyen bepipálva az "Érintési hangja", majd rakjátok a telefont rezgő módba. (Bekapcsológomb hosszan nyom és a középső rezgő telefon ikonra tegyétek.)
Majd lépjetek be a főmenübe, után vissza és lehet hallani a hangszóróból ilyen 2-3 másodpercig sípoló hangot, majd amikor abbamarad pattan egyet. (Ahol amúgy adna hangot, ott elkezd sípolni a hangszóró.) Valakinek már feltűnt ez?

Nexus 7-en be van pipálva ez az érintési hang, de ott nem ad hangot az eszköz rezgő módban.

[ Szerkesztve ]

(#17043) S-eye válasza S-eye (#16990) üzenetére


S-eye
senior tag

Senki sem használ hangtárcsázót?

(#17044) assemble válasza Dzsuri89 (#17042) üzenetére


assemble
addikt

Nem hiszem hogy bug, sztem siman ilyen hangja van amikor a hangszoro "alvo" allapotra kapcsol. Esetleg meg okozhatja a driver, de nem hiszem. Max az lehet a fura hogy miert kapcsolgat be a hangszoro rezgo modnal, de a rezgo mod nem nemit mindent, appoknak pl ugyanugy lehet hangja.
Egyebkent eddig nem vettem eszre (nem is volt bepipalva eddig), es csak akkor hallom ha odatartom a hangszorot a fulemhez.

(#17045) slice14 válasza Dzsuri89 (#17042) üzenetére


slice14
veterán

Te direkt keresed az ilyeneket? :O

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17046) devila181


devila181
csendes tag

sziasztok
Érdeklődni szeretnék a galaxy nexus telomnak le lehet e valahogy mérni hogy az akkumlátor teljesítménye hogyan változott. Mert olvastam hogy ha másik töltővel (vagy mondjuk én speciel vettem egy pót aksit és azon 2 A csatlakozó is van ami elv gyorsabban feltötli ) használom akkor az akkumlátor élettartama rövidül vagy romlik. tudnátok erre mondani valamit? Ill létezik az hogy a kijelző ennyire zabálja az akksit kb 50% arányban ? nem használom olyan orbitálisan sokat és mégis olykor fél nap alatt hello..
köszi a segitséget..
öszinte leszek a galaxy s em előtte jobban birta..

(#17047) S-eye válasza devila181 (#17046) üzenetére


S-eye
senior tag

Normális az 50%, ha egész nap nem piszkálom a telefont, akkor még 70%-ot is eléri a kijelzőhasználatból adódó merülés. A lényeg, az fogyasztja a legtöbbet. Programot sajnos nem tudok, bár régebben én is kerestem.

Ja,és engem is elkeserít, hogy nem bírja végig a napot sok netezéssel, meg esetleg játékkal a buszon, meg nagyon melegszik. Erősen gondolkodom emiatt, egy hordozható akkumulátor vásárlásán.

[ Szerkesztve ]

(#17048) crey


crey
MODERÁTOR

Hölgyek és Urak!

Kérlek titeket térjetek vissza a Nexus készülék körüli gondolatkörökhöz, az OFF-okat hanyagoljátok.

Köszönet.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#17049) Dzsuri89 válasza assemble (#17044) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Rezgés nélkül csak lenémítva is csinálja amúgy. Jó kérdés, hogy miért kapcsolja be. Persze én is akkor hallom, hogyha odatartom a fülemet közel, csak ezt úgy vettem észre múltkor , hogy éjjel a nagy csöndben nyomkodtam a frissen flashelt telefont.
Valaki gyári 4.1.2-n megnézné, hogy ott mi a szitu? :-) Kíváncsi vagyok hogy ez a 4.2.2-ben elrontva vagy a készülékkel nem stimmel valami.

(#17045) slice14
Persze, titokban szoftvertesztelő vagyok. :DDD

(#17046) devila181
Mindenkinél a kijelző eszik sokat, ha nyomkodja a telefont, nálam sincs ez másképpen. Én ha feltöltöm és utána folyamatosan nyomkodtam net + játék akkor a 2,5-3,5 óra kijelző használat meg szokott lenni. Nekem előtte Nexus S volt mondhatni ugyan az mint a Galaxy S, de jobban nem bírta.

[ Szerkesztve ]

(#17050) mr.szabados


mr.szabados
tag

A sávosodó kijelző miatt cserélnek samsung garis készüléket?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.