Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) tybsen válasza tott (#2949) üzenetére


tybsen
addikt

Nem, nem megy... Ez a hibauzenet fogad: "We're sorry. The Google Play music player is currently only available in the United States." Tehat B terv. ;]

(#2952) tott válasza tybsen (#2951) üzenetére


tott
tag

nahát. akkor mégis megcsinaltam én is valamikor. istenemre, nem emlékszem :Y

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2953) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Ma kipróbáltam az S3-at. A felület (hiába MW) nagyon gáz az alap droidhoz képest. Szerintem az egyik legcsúnyább droid felület a TW mellett.
Maga a telefon nagyon gyors és gördülékeny de néha megreccen egy pillanatra. Gondolom a JB-vel villám sebes lesz. Ami viszont szerintem a legnagyobb hibája a telefonnak az a burkolat amyaghasználata. Aki megszokta a GN boritását az nagyot fog nézni ha megnyomkodja az S3-at. Nagyon gagyi és olcsó hatást keltő az egész.
Ezt nem azért irtam le, hogy lefikázzam az S3-at hanem azért, hogy mindenki tudja milyen szuper telefonunk van a GN "személyében".

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2954) klasszsrac válasza jacis (#2953) üzenetére


klasszsrac
tag

Nekem ezelőtt s1 és s2 is volt. A támogatottság miatt váltottam erre. Nem bántam meg, nem is vonz az s3. Pedig volt a kezembe. Ez a gnex bejött. Egy bajom, hogy nem gorilla glass. Utáltam a fóliákat. Idáig nem is használtam. De már 2 nagyon apró karc megjelent. Most fóliát keresek hozzá. Olcsó biztos nem érdekel. Amiket nézegetek azokat nedvesen kell felrakni. Valakinek van ezzel tapasztalata, esetleg ajánlat.

Oneplus 6

(#2955) edward2 válasza klasszsrac (#2954) üzenetére


edward2
addikt

Brando fóliával az égvilágon semmi baj nincs és nem kell hozzá semmi. Lehúzod egyik oldalt felrakod lehúzod másik oldalt és kész.

(#2956) jacis válasza klasszsrac (#2954) üzenetére


jacis
nagyúr

Én most matt fóliát fogok rá venni. Nem azért mert félek, hogy karcos lesz hanem a tisztítás megszüntetése miatt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2957) klasszsrac válasza jacis (#2956) üzenetére


klasszsrac
tag

Ezek nem változtatják meg a kijelző színeit, tapintását?
Én ettől tartok

Oneplus 6

(#2958) jacis válasza klasszsrac (#2957) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem tudom. iPhone 4-en láttam azon nagyon szép volt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2959) hallerlaller válasza jacis (#2956) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nekem ilyen hülye zokniban van, aminek a belső fele szarvasbőr szerűség, mikor kiveszem mindig tiszta. Gagyin néz ki, de legalább nem akarják ellopni a telefont, esküszöm bejön. :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2960) Ronin- válasza Dzsuri89 (#2883) üzenetére


Ronin-
senior tag

Akkor 83-ba elég jó áron volt Nekem :B

(#2961) berik899


berik899
tag

partnero gsm-ben 109 000 1 éves bolti garival, de szerintem majd igyekszek valakit találni külföldön aki megveszi nekem 85 000 körül eu-s garival

[ Szerkesztve ]

(#2962) jacis válasza berik899 (#2961) üzenetére


jacis
nagyúr

Már a 109 is nagyon jó ár ezért a telefonért sz'tem. Csodálom, hogy ilyen olcsó....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2963) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Mától én is Galaxy Nexus tulaj lettem, már rég óta követem a fórumot és szerencsére itt is jó arcok vannak, mint a Nexus S-nél. :)

(#2964) iOnizer


iOnizer
tag

Kb két hete vettem egy fehér Nexust. :) Valami fantasztikus!
Az lenne a kérdésem, hogy Jelly Bean alatt maradt 1080p videófelvételnél a 24 fps, vagy feltornázták 30 ra?

Most agyalok a JB felrakásán, de még azt se tudom hogy kezdjek neki. :D Asszem Yakjuxw-->Yakju lesz, majd megvárom az OTA-t.

[ Szerkesztve ]

Alá bizony

(#2965) tott válasza Dzsuri89 (#2963) üzenetére


tott
tag

Istenke hozott. meglátod egyre jobban fog tetszeni a telo minél többet használod. ha segítségre van szükséged csak sikolts .

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2966) Integra


Integra
titán

ma oda adtam a telót egy iphone4s bolond haveromnak. csak elismerően hümmögött hogy milyen piszok gyors és mennyire jó az oprendszer és maga a teló... :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2967) tott válasza iOnizer (#2964) üzenetére


tott
tag

ez a legtutibb módszer mert hozza is nyúlsz meg nem is. :) és megbizonyosodhatsz róla hogy aztán a gyári frissítések maguktól jönnek

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2968) hallerlaller válasza Dzsuri89 (#2963) üzenetére


hallerlaller
addikt

na végre. üdv! :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2969) iOnizer válasza tott (#2967) üzenetére


iOnizer
tag

Még 4.0.1-gyel vettem, majd jött rá 4.0.2, meg egy hete a 4.0.4. Ez az utolsó verzió hibátlan, de vonz a Project butter, és az új Notification system :) A garancia az fontos lenne, mert a kijelző beégése már most megjelent nálam, és ha nagyon eldurvul, akkor cseréltetem.

Alá bizony

(#2970) Dzsuri89 válasza tott (#2965) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszönöm! :)

Tudom jól, hogy milyen telefont vettem, eddig Nexus S-sem volt, abban se csalódtam. :) Ha nem lett volna ez a Galaxy Nexus, akkor nem is vettem volna mást. :) Azt szeretem benne, hogy könnyű romolgatni, rootolni, nem kel szenvedni vele. Nagyon szépe az egész készülék, úgyhogy most virulok. :D
Nemsokára neki látok egy romcserének, mert sajnos nem a Jakyu-s van rajta. :(

(#2968) hallerlaller
Nem tudtam már várni, muszáj volt megvenni. :D Szerencsére találtam vevőt az NS-re is.

[ Szerkesztve ]

(#2971) iOnizer


iOnizer
tag

Az internal SD-ről hogy készíthetek backupot adb-vel? Ha arra nyomok, akkor a fastbootot hozná be nekem minden áron... Simán másoljam inkább az összes cuccot win explorerrel a gépre?

Alá bizony

(#2972) DzsonKonor


DzsonKonor
tag

Még nem csináltam ezért a segítségeteket kérném:
Original JB 4.1.1-en, hogyan lehet kikapcsolni a google search widgetet..? ;-)

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#2973) iOnizer válasza DzsonKonor (#2972) üzenetére


iOnizer
tag

Másik Launchert tegyél fel. Pl.:Apex launcher

Alá bizony

(#2974) bigrock válasza DzsonKonor (#2972) üzenetére


bigrock
addikt

Én így csináltam: Beállítások>Alkalmazások>>Összes>Gogole search>Letiltás
A helyet viszont foglalja tovább is a képernyőn, úgyhogy valami custom launcher kell (pl. Nova), hogy felszabaduljon a hely. Ha van valami elegánsabb megoldás is van, érdekelne.

(#2975) DzsonKonor válasza iOnizer (#2973) üzenetére


DzsonKonor
tag

Köszi, kipróbálom a cuccot... :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#2976) FragMaster válasza berik899 (#2961) üzenetére


FragMaster
addikt

Külföldön vásárolt készülék esetén nem szívóznak itthon a garival?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2977) DzsonKonor


DzsonKonor
tag

A mikróbák élő háttérkép nekem nagyon hiányzik a JB.-ből...
Kerestem a neten de nem találtam...
Valakinek valami ötlet? ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#2978) Edge


Edge
veterán

na most nézem lightflowból már van JB fix :) (17.-én tették fel)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2979) hallerlaller válasza DzsonKonor (#2977) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nekem nem hiányzik, az laggolt a legjobban stock ics alatt. :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2980) tott válasza tybsen (#2951) üzenetére


tott
tag

Csak érdeklődnék hogy sikerult vegul beizzitani a googli musicot?

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2981) iOnizer


iOnizer
tag

yakju feltelepítésénél mit kell nyomni adb nél, hogy elinduljon az install? Bootloadert sikeresen kinyitottam, eddig itt tartok. Yakjuxw-ről váltanék, hogy jöjjön a JB

Alá bizony

(#2982) DzsonKonor


DzsonKonor
tag

A Mikróbák végül bekerültek a rendszerbe. :DDD

http://www.mediafire.com/?hid8jbs9dwy7qld

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#2983) tott válasza iOnizer (#2981) üzenetére


tott
tag

A yakju telepitesehez fastboot modeba kell rakni, az adb nem jo. ABD-ben 3-ast nyomsz a toolkitben, majd amikor keri akkor fastboot modeba rakod. es csekkolod hogy felismerte-e a fastbott modeban.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2984) iOnizer válasza tott (#2983) üzenetére


iOnizer
tag

köszi, azóta sikerült megoldanom. Mostmár a JB-t várom :D

Alá bizony

(#2985) tott válasza iOnizer (#2984) üzenetére


tott
tag

:C bravo.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2986) Eszleny


Eszleny
aktív tag

A Jelly Bean-ben van magyar prediktív szótár? Nem találom sehol. Ilyent lehet utólag telepíteni a gyári billentyűzethez?

(#2987) tott válasza Eszleny (#2986) üzenetére


tott
tag

nem tom. en a swype-ot hasznalom, abban van magyar prediktiv simogatas is.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2988) B1T3 válasza tott (#2987) üzenetére


B1T3
addikt

Én is azt használom, viszont sima gépelésnél eléggé szaggat, a szöveg törlésénél még inkább; szerencsére 95%-ban swype-olok, az majdnem tökéletes.

(#2989) iOnizer válasza tott (#2985) üzenetére


iOnizer
tag

Zselé in da house! Már lakom be a cuccaimmal a 4.1.1-et. És van benne wallet ;)

Alá bizony

(#2990) tott válasza iOnizer (#2989) üzenetére


tott
tag

wallet? a csöcsöm. takjut raktál? egyebkent itt magyarba mukodik a wallet? ezt sose tudom.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2991) Zolesz007 válasza tott (#2990) üzenetére


Zolesz007
őstag

Root+market enablerrel igen. De csak elvásárolhatod az ajándék 10 dodót, aztán ha nincs amerikai bankkártyád(vagy amcsi rokon/ismerős), akkor már nem tudsz rá pénzt rakni. Se Visa-ról se semmiről.

Fold 5

(#2992) tott válasza Zolesz007 (#2991) üzenetére


tott
tag

ja hogy igy . szomorkas. :)

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2993) iOnizer válasza tott (#2990) üzenetére


iOnizer
tag

Yakjut raktam, de már el is tünt a francos :))

Alá bizony

(#2994) tott válasza iOnizer (#2993) üzenetére


tott
tag

mi tunt el? a yakju vagy a wallet?

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2995) iOnizer


iOnizer
tag

a yakju xDD hogy tűnt volna el a yakju? Persze, hogy a wallet ikon tünt el :)

Alá bizony

(#2996) jacis válasza iOnizer (#2964) üzenetére


jacis
nagyúr

Akkor már ketten vagyunk fehér GN-al :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2997) Davey7


Davey7
senior tag

Most tervezek en is ilyen keszuleket vasarolni. Kerdesem,hogy ez a kijelzo beeges mennyire letezo problema?

Valamint ha a play store-bol veszem a telefont magyarorszagon fognak foglalkozni a garanciaval?

(#2998) B1T3 válasza Davey7 (#2997) üzenetére


B1T3
addikt

Eddig durván senki sem tapasztalta közülünk a beégést, azt hiszem. Ha mégis megtörténik, akkor sincs gond, mert bőven mindenki 2 év 2 hónapon belül van. :)

(#2999) tybsen válasza B1T3 (#2998) üzenetére


tybsen
addikt

Na ehhez nincs is mit hozzafuzni. +1 :) Szerintem felesleges parazni a kijelzon.

De durva, senior tag lettem... Ez nagyon hulyen hangzik, pff..

[ Szerkesztve ]

(#3000) berik899


berik899
tag

Van valami mód arra hogy a play store azon részét tudjam böngészni ami Magyarországon nem elérhető? Onnan szeretnék nexus-t meg kiegeket szóval jó lenne ha itthon tudnám figyelni és valahogy megkerülni ezt a blokkolós rendszert...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.