Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) DaviD202 válasza tome.jr (#1200) üzenetére


DaviD202
aktív tag

próbáld usb 2.0 portba dugni, nekem 3.0-ban csinált hasonlót :)
Ha nem jó akkor töröld le a drivert az eszközkezelőben és tedd fel újra.

(#1202) hallerlaller válasza tome.jr (#1200) üzenetére


hallerlaller
addikt

usb hibakeresést kapcsold be a fejlesztői lehetőségeknél.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1203) SP!T válasza tome.jr (#1200) üzenetére


SP!T
addikt

Szerintem driver probléma lesz. Telepítsd!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1204) tome.jr


tome.jr
addikt

Az volt a trükk, hogy fastboot módban kellett újratelepíteni a drivert :F

Feltettem az eaglesblood 4.0.4 romot, de ezzel sincs wifi kapcsolatom, nem lát egyetlen hálózatot sem, sőt meg sem kísérli a csatlakozást.

A telefon legelső indításakor talált hálózatokat, de azóta teljesen halott a wifi.

Erre van valami ötletetek?

[ Szerkesztve ]

(#1205) B1T3 válasza tome.jr (#1204) üzenetére


B1T3
addikt

Nem lehet hardveres gond? Nálam a gyári 4.0.2 ROM-mal tökéletes a wifi.

(#1206) tome.jr válasza B1T3 (#1205) üzenetére


tome.jr
addikt

Nem hiszem, akkor legelső indításkor sem kellett volna találjon wifi hálózatot. Nincs valami eldugott opció a menüben amit nem találok esetleg? :)

(#1207) B1T3 válasza tome.jr (#1206) üzenetére


B1T3
addikt

Ez az, hogy azóta nem jó, hiába piszkáltál a ROM-hoz. De ne legyen igazam. Tippem sajnos nincs, mi lehet az oka.

(#1208) Zsolt74


Zsolt74
senior tag

Én is most vettem egy Galaxy Nexus-t ,nekem szerencsére nem merül gyorsan.
23óra 16perc és 50%-on van az akku, pedig használtam rendesen ,mint mindenki egy új telefont.
Este lefekvéskor megnéztem 55%-on volt, 8 óra alatt 5%-ot csökkent. Szerintem ez elég jó.

Zsolt

(#1209) tome.jr válasza B1T3 (#1207) üzenetére


tome.jr
addikt

Feltettem egy wifi manager nevű progit, ezzel végre tudok csatlakozni a hálózathoz.

Viszont a rom frissítés után nem látható a teló MAC address-e. Ezt vissza lehet valahogy varázsolni?

(#1210) DaviD202 válasza Zsolt74 (#1208) üzenetére


DaviD202
aktív tag

8 óra alatt 5% az nagyon jó, gyári 4.0.4 rom? wifin voltál vagy 2G-n? Milyen sync-ek mentek? (gamil, facebook, stb)

(#1211) Zsolt74 válasza DaviD202 (#1210) üzenetére


Zsolt74
senior tag

4.0.2 , wifi és adatkapcsolat kikapcsolva.

Zsolt

(#1212) Zsolt74 válasza DaviD202 (#1210) üzenetére


Zsolt74
senior tag

De normál esetben az adatkapcsolat nem lesz kikapcsolva, csak este játszottam egy játékkal és állandóan felment a netre ezért kikapcsoltam és úgy maradt.

Zsolt

(#1213) Zsolt74 válasza DaviD202 (#1210) üzenetére


Zsolt74
senior tag

A telefon Telenoros de szerintem nem biztos hogy kéne frissítenem majd a 4.0.4 re ha a fogyasztásom ilyen jó marad.

Zsolt

(#1214) DaviD202 válasza Zsolt74 (#1213) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Szerintem tedd fel, biztos javulni fog. Aokp rommal és franco kernellel kb 0,5-1%-ot merül óránként standby módban wifi+gmail sync-el.

(#1215) janika1988


janika1988
tag

Sziasztok!

Nagy dilemma előtt vagyok! :)
Van egy Galaxy Nexusom, de nem nyúltam még hozzá, mert nagyon hezitálok, hogy eladom és veszek egy Xperia S-t.
Mivel ezt a bejegyzést mindkét fórumba beírom (Nexus és SXS-be), érdeklődnék, hogy ki mit sorol fel előnynek és hátránynak a telefonja mellett vagy ellen, esetleg, ha valaki mindkettőt tesztelte már, örülnék ha megosztaná a tapasztalatait! Specifikációkkal tisztába vagyok, ilyen is érdekel, hogy a Snapdraon vagy a TI OMAP jobb-e, mennyire zavaró a sony felülete, stb.
Google Nexus S-em van jelenleg, így a 4.0-t ismerem.
Esetleg ha valakinek lenne eladó SXS a fórumban, illetve vevő lenne egy Nexusra jó árban (bontatlan, minden tartozék, 2 év gar, telenor), akkor ne kíméljetek!

Köszönöm előre is a segítségetek!

Pixel 8 eladó

(#1216) tome.jr válasza janika1988 (#1215) üzenetére


tome.jr
addikt

Szerintem sokkal szebb a Nexus formája és a nagyobb kijelző is plusz extra. Böngészés alatt, de úgy egyébként is iszonyat gyors a teló. Azt is vedd figyelembe, hogy erre azonnal jönnek majd a frissítések.

(#1217) Echoo válasza janika1988 (#1215) üzenetére


Echoo
senior tag

Szia!

Én is hasonló dilemma előtt állok. Megvettem a Nexust, tetszik is. Csak az a francos FM-rádió ne hiányozna annyira! Gondolkodtam rajta, hogy lecserélem valami rádiósra, de nincs még egy ilyen felbontású Amoledes készülék. A Sensationt nézegetem, de nem tudok dönteni. Azt hiszem, veszek egy MW600-as headsetet, abban van rádió, és ezzel probléma megoldva.

Más: A halk csengőhang problémára van megoldás stock 4.0.2 alatt?

(#1218) DaviD202 válasza janika1988 (#1215) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Nexus. Vékonyabb, könnyebb mint az sxs
Sony nem szereti frissíteni a telóit :) Nexusra mindig meg fogod kapni a legújabb androidot (mivel ezen tesztelik a fejlesztők is :) )
A nexus kicsit gyengébb hardveresen, de a jobb optimalizáltság miatt gyorsabbnak fogod érezni.

(#1219) hallerlaller válasza janika1988 (#1215) üzenetére


hallerlaller
addikt

Az omap4 jobb mint az s3-as snapdragon.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1220) Zsolt74 válasza Echoo (#1217) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Én felraktam a ringtones nevű programot a marketről,brutál hangerejű csengőhangok vannak benne, miközben próbálgattam vissza kellett vennem a hangerőt mert nagyon erős,bántó volt a hangja.

Zsolt

(#1221) FalconKnight


FalconKnight
aktív tag

Sziasztok!
Apukám vett pénteken a Telenoros akció keretében egy Galaxy Nexust! :DD Nagyon király teló, csak sajnos sikerült kifognia egy hibás példányt. :(
Pécsen az akció napján összesen 3 Galaxy Nexus volt, ezek közül apukámnak az utolsót sikerült kifognia, amit úgy vettek ki a kirakatból, persze sosem volt bekapcsolva stb. úgyhogy elhozta. Itthon beüzemelés után rögtön lekaptuk róla az előlapi fóliát, mivel nagyon zavaró rajta a felirat. A szokásos 100% töltés után elkezdtük tesztelgetni, és akkor vettük észre, hogy a telefon képernyőjébe bele van égve a fólián is lévő Galaxy Nexus felirat. :Y Ez azt jelenti, hogy fehér vagy egyéb világosabb színnél simán leolvasható. A képernyő felületén nincs semmi, le lett tisztítva, de nem változott... Arra gondoltunk, hogy a világítás amit a kirakatban kapott égethettet bele a feliratot... De azt hogy? :F A körülötte lévő pixeleket halványította a közvetlen fény? Vagy pont ott égett volna bele, ahol nem volt teljesen átlátszó? Találkozott valaki ilyesmi problémával? Ezek szerint érdemes távol tartani a kijelzőt a közvetlen fénytől? :U
Majd rakok fel képet is :D

Falcon

(#1222) hallerlaller válasza FalconKnight (#1221) üzenetére


hallerlaller
addikt

A kirakatban, meg demófalon lévő készülékeket nem volna szabad eladniuk :W
Demófalon is egy csomó amoledes telefon be van égve, szerintem szerviz és cserélik.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1223) FalconKnight válasza hallerlaller (#1222) üzenetére


FalconKnight
aktív tag

Már voltunk bent és azt mondták, hogy cserélik, csak most ugye rendszer leállás van, még készüléket sem tudtak rendelni a cseréhez, szóval mehetünk be kedden hogy kell csere, és csak utána fognak rendelni egy ilyen készüléket, mivel elfogyott :S

[ Szerkesztve ]

Falcon

(#1224) horimre


horimre
csendes tag

Hello, én is pécsen az akció keretében vettem egy galaxy nexust. az árkádban vettem, elvileg ez is a kirakatban volt, szerencsére ilyen beégést nem tapasztaltam, viszont alacsony (minimális) fényerőnél látszik kis csíkozódás meg mintha fekete szemcsés lenne a kép. Annyira persze nem vészes. Még nem volt amoledes mobilom, ez előtt egy slcd-s nexus s-m volt. Ez a jelenség normális az amolednél nem?

(#1225) FalconKnight válasza horimre (#1224) üzenetére


FalconKnight
aktív tag

Én csíkozódást nem figyeltem, bár nem is néztem nagyon, csak a beégést figyeltem :D
ment egy privi is

[ Szerkesztve ]

Falcon

(#1226) B1T3 válasza horimre (#1224) üzenetére


B1T3
addikt

A csíkozódás sajnos természetes. A szemcsésedést nem tudom elképzelni, mert esetemben ilyen nem fordult elő.

(#1227) Dottore válasza DaviD202 (#1218) üzenetére


Dottore
addikt

Ekkora marhaságot ne írj. Szerinted melyik gyártó frissíti a tavalyi modelljeit egy kivételével ICS-re?

(#1228) DaviD202 válasza Dottore (#1227) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Samsung, HTC? :)

[ Szerkesztve ]

(#1229) janika1988 válasza DaviD202 (#1218) üzenetére


janika1988
tag

köszi a választ mindenkinek!

az a baj, hogy nekem pixeles a pentile, bár annyira nem zavar mint sgsnél vagy omnia7-nél.
a teljes kijelzős játékoknál a menüsör ottmarad? így hogy fog a mérete módosulni a játékoknak? nem fog beleégni egy idő után a menüsor?
az a baj, hogy az sxs is bejön formára, csak nem tudom mennyivel nagyobb hátrány az 1,2es proci, na meg a kamera láttam, hogy nem olyan tuti. MW600as headsetem van, így a rádió hiánya nem érdekel, de a 16 giga zavar, hogy nem 32.
még valami előny mi lesz? a sony is megkapja a 4.0-t azt olvastam a dobozon is :) amúgy most 4.0.2 van rajta és frissnek írja, a szolgáltatósok még nem kaptak 4.0.4-et? :Y

üdv és köszi az eddigi válaszokat, sxs fórumban még nem is írtak :/ lehet marad ez, jó a " support" itt :DDD

Pixel 8 eladó

(#1230) DaviD202 válasza janika1988 (#1229) üzenetére


DaviD202
aktív tag

wow, jó szemed lehet, nekem még nem sikerüt pixelt kiszúrni a nexuson :)
A gombsor beég egy idő után de a két éves gari alatt szó nélkül cserélik, és csak akkor fogod észre venni ha hónapokig full fényerőn használod.
De ha zavar, AOKP-rommal össze tudod 'nyomni' azt a gombsort fele akkorára (24pixel)
+ ki tudod kapcsolni és a böngészőben a Labs menüpont alatt aktiválható pie control szerü navigation bar-od lehet ;)

Az update-ket nem csak az ics-re értem hanem a jövőbeli androidokra (pl az 5.0 jelly bean) valszeg a galaxy nexus megkapja majd az uj nexus készülékkel együtt.
Nem azt mondom h rossz készülék a sxs, csak egyszerüen a nexus jobb :)

[ Szerkesztve ]

(#1231) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Szeretném az N9-et egy ilzen telóra lecserélni és szeretném megkérdezni, hogy az üzemidövel higyan gazdàlkodik a teló?
Van valami ooyan baja amire fogyelbem kell majd a vàsàrlàskor?
Vàlaszt elöre is köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1232) janika1988 válasza DaviD202 (#1230) üzenetére


janika1988
tag

Nem is inkább pixeles, hanem rácsos! Nézz meg egy akksi ikont, mikor narancs! már ott is látszik, hogy "kockás" ugye nem minden sorban van ugyanott a piros pixel, csak minden másodikban..
pie control? na majd ránézek!
annyit még segíts kérlek, hogy 1280*720as játékokat ez a menüsor hogyan befolyásolja? ott lesz és összenyomódik a kép 1232*720ra? vagy külön érintéskombinációval el lehet érni? engem ez zavar, hogy belelóg a kijelzőbe. :(

Pixel 8 eladó

(#1233) janika1988 válasza horimre (#1224) üzenetére


janika1988
tag

Nem inkább olyan mintha rácsos lenne a kép? én is slcd-ről váltottam anno samoledre, aztán vissza nexus s, most meg ez, szerintem arra gondolsz, hogy pl piros vagy kék színnél főleg olyan mintha pepita lenne a kép! zöldnél meg nem! próbáld ki egy kijelző teszterrel, ami ezt a három színt külön jeleníti meg! ha egyre gondolunk, akkor az normális jelenség - sajnos (pentile technológia :S) itt egy kép a pixelekről, ezért tűnhet szemcsésnek:

Pixel 8 eladó

(#1234) DaviD202 válasza janika1988 (#1233) üzenetére


DaviD202
aktív tag

nah hoztam már egy nagyítót és megnéztem :D
Flash player ikonjánál (full piros) tényleg észrevettem azt h recés a széle, de inkább függőlegesen. A dice player (full zöld) viszont ugye nem volt ilyen. Érdekes.
De a nagyítóval nézés nálam már nem a normális használat kategória :D

(#1235) Zsolt74


Zsolt74
senior tag

Néztem a Telenor oldalát, nincs semmi normális telefonuk ...lehet hogy ennyire kifosztották őket?

Zsolt

(#1237) Echoo válasza Zsolt74 (#1235) üzenetére


Echoo
senior tag

Igen, kifosztottuk! Én is az utolsó Nexust hoztam el, már semmilyen készülék nem volt (persze Samsung Star 2, meg ilyen izék maradtak még :) )

Frikfrak: Csak az övcsipesz kioldóretesze is műanyag, és kb. 1 hónapig bírja. Kikopik, és leesik a készülék ha pl. leülsz, és felfelé minimálisan megnyomódik a tok. (ugyanilyen rögzítésű tokkal már volt gondom, folyton leesett)

[ Szerkesztve ]

(#1238) Echoo válasza frikfrak (#1236) üzenetére


Echoo
senior tag

Dupla.

[ Szerkesztve ]

(#1239) Zsolt74 válasza Echoo (#1237) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Én előző nap este félretetettem egy nexust. Pont akkor érkezett a szállítmány mikor ott voltam a boltban így rögtön le is csaptam rá.

Zsolt

(#1240) Echoo válasza Zsolt74 (#1239) üzenetére


Echoo
senior tag

Én egy Arc S-t rakattam el előző nap, de rájöttem, hogy nem sok értelme lenne lecserélni az OT-995-öm. Hazafelé álltam meg Pécelen, és az utolsó Nexusra csaptam le. Igazából nem is akartam ilyet, de volt már Nexus S-em, tudtam nem nyúlok mellé vele.

A másik üzletükben meg a nagy kavarásban beragadt két SGS 2, azért az a rádió miatt jobban tetszett volna. Még töprengek egy Sensation vagy SGS2 cserén, de egyre jobban tetszik a kijelző miatt a Nexus. Nem szoktam nagyítóval nézni :)

(#1241) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Sziasztok! :)

Majd szeretnék a nyár folyamán én is Galaxy Nexust, mert mióta megjelent, azóta beleszerettem. :) Mindenképpen függetlent szeretnék majd venni. Aki mostanában vett függetlenül Galaxy Nexust hivatalos 2 éves Samsung garanciával, mennyiért tudott hozzá jutni? Árgépen nézegettem az üzleteket, de legolcsóbban 133.000 Ft-ért juthattam volna hozzá, annál olcsóban csak ilyen fos bolti garisban volt, azt meg ugye nem akarok...
Jó lenne, ha a nyáron lemenne az ára legalább 100.000 Ft körülire, mert tavaly is elég jó áron jutottam hozzá az elődhöz.

Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#1242) hallerlaller válasza Dzsuri89 (#1241) üzenetére


hallerlaller
addikt

expansys-nál 120ért már van, vagy hardveraprón már 100 alatt is van használt.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1243) Dzsuri89 válasza hallerlaller (#1242) üzenetére


Dzsuri89
őstag

De az EU garanciás 120.000 Ft-ért.

(#1244) hallerlaller válasza Dzsuri89 (#1243) üzenetére


hallerlaller
addikt

Miért, ázsiai garanciával kéne? :DDD

Bárhol veszed, eu garit kapsz. [link]

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1245) Zsolt74


Zsolt74
senior tag

120-130ezer nekem egy kicsit sok lenne egy telefonért, ennyit egyikért sem adnék.
A nexust is most azért vettem meg mert 57000-ért nem lehetett kihagyni. Ráadásul a galaxy S -t cseréltem most le, amit ha eladok akkor minimális összegért van egy új telefonom.

Zsolt

(#1246) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Srácok ha valakit érdekel :D

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1247) szuper94


szuper94
tag

Valaki tudna nekem segíteni feltelepíteni valami jó rom-ot?

(#1248) tome.jr


tome.jr
addikt

Alap kérdés lesz, de hol lehet a +2 hónap gari kiterjesztést intézni? Tudna valaki dobni egy linket?

(#1249) hallerlaller válasza tome.jr (#1248) üzenetére


hallerlaller
addikt

https://regisztracio.samsung.hu/

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1250) Gengi válasza Dzsuri89 (#1241) üzenetére


Gengi
senior tag

XXL GSM 113K 36 hó gar. Van egy 3 hónap garos 100K-ért is.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.