Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) BDave válasza Rotate (#7998) üzenetére


BDave
őstag

Oh, én azt hittem, hogy a G+-os képre értetted! :) Én nem tettem fel az appot! :U :)

(#8002) BoB válasza leslien (#7999) üzenetére


BoB
veterán

Ha jó áron lesz nekem is hozhatnátok :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8003) leslien válasza BoB (#8002) üzenetére


leslien
nagyúr

ok,csomagtartó tele lesz Nexus 4-el :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8004) BDave válasza leslien (#8003) üzenetére


BDave
őstag

A vámosok meg néznek majd :D Tényleg hoznál? :D

(#8005) leslien válasza BDave (#8004) üzenetére


leslien
nagyúr

drága a zizin vmiböl ki kell fizetni :DD na komolyan igen :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8006) assemble válasza BDave (#8004) üzenetére


assemble
addikt

EU-n belul nincs vam vagy? :DDD

(#8007) BDave válasza assemble (#8006) üzenetére


BDave
őstag

Nemzetközi Adó és Vámhivatal? :D

(#8008) tgb


tgb
senior tag

Én meg lassan elkezdem felvásárolni a "megunt" galaxy nexusokat,mert azért van még ebben üzlet!főleg ha az lg olyan "eldzsis" lesz!
:DD

az irányár nem félarat jelent!

(#8009) szuper94


szuper94
tag

Ez használható valamire? [link]

(#8010) szponzor válasza BoB (#8002) üzenetére


szponzor
senior tag

Az a baj, hogy 98E Ft + posta Angliából. Ez szerintem drága, de itthon még drágább lesz. Amerikában kb. 76E Ft lenne.

(#8011) Steelheart2 válasza tgb (#8008) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én meg vennék is eggyet,ha Györ kérnyékén volna valakinek.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8012) leslien válasza szponzor (#8010) üzenetére


leslien
nagyúr

Itthon kb 140k lesz sztem .Telnenor + trèmobilról nem beszèlve :K

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8013) assemble válasza leslien (#8012) üzenetére


assemble
addikt

Nem hiszem, Galaxy Nexus volt 160k korul naluk ahogy emlekszem megjeleneskor aminek a fuggetlen ara 750 dollar volt, tobb mint ketszer ennyi. Ennek a telefonnak a 16 gigas valtozata fuggetlenul is 120k alatt meg kene alljon.

[ Szerkesztve ]

(#8014) slice14


slice14
veterán

A Samu otthagyja az AMOLED-et. Link

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8015) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok! Vennék egy Nexus 4-et, de a szoftveres gombok nagyon zavarnának, ezért lenne róla 1-2 kérdésem. :R
Azt már tudom, hogy van olyan app, amivel eltüntethető, és swipe gesztusokkal kiválthatóak a gombok. - LMT, SGS-en is műxik. :)
Viszont, van-e olyan app, amivel bárhol, bármikor egy mozdulattal ki/be kapcsolhatom magát a navigációs sávot? (Nem a gesztusos vezérlést, mint az LMT-ben.) Mondjuk, egy tripla-tappal.
A másik, hogy van-e olyan app, amivel be tudom állítani, hogy melyik appnál legyen navigációs sáv, és melyiknél ne - majd ez automatikusan működjön. Tehát, az lenne a cél, hogy pl kint vagyok a homescreenen, ott van a nav.sáv, megnyitok egy játékot -> a sáv eltűnik. Aztán, ha megnyitnám a böngészőt, akkor is pl alapértelmezetten legyen ott, de egy gyors, egymozdulatos tripla-tappal el tudjam tüntetni, ha épp ahhoz van kedvem. :D
És végül a legfontosabb, hogy ha egy játéknál eltüntetem, akkor mi történik igazából? Csak széthúzza az 1196 pixelt 1280-ra, vagy olyankor a gyárilag 1280-as kijelzőjű (hardveres gombos) telókra szánt változat töltődik be? És ha egy ilyen játéknál elő akarom hozni a nav.sávot a tripla-tappal, akkor összenyomja a képet vagy visszaáll az 1196p-s változatra?! :F
Előre is thx. :R

Meizu MX3 32GB

(#8016) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Azt szeretném megkérdezni, hogy CM10-es ROM alatt működik-e az OTG és MHL funkció?
Választ köszönöm szépen.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8017) Dottore válasza slice14 (#8014) üzenetére


Dottore
addikt

Nem vagyok meglepve. :)

(#8018) slice14 válasza Dottore (#8017) üzenetére


slice14
veterán

Én se. :)

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8019) BoB válasza assemble (#8006) üzenetére


BoB
veterán

EU-n belül nem kell vámot fizetni.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8020) wardemi


wardemi
senior tag

Üdv mindenkinek!

Szeretnék venni majd egy nexust és e miatt lenne pár kérdésem a nexus használók között.
A galaxy nexus nagyon tetszik árban se olyan vészes pláne ha most majd bejön az új remélhetőleg lejjebb nyomják majd még inkább az árakat. Illetve szerintem a két mag nekem bőven megfelelne egyenlőre. Mivel a készülék nem mondható újnak esetleg vannak e valamilyen általános rejtett hibái? Beégések mennyire jelentkeznek? Illetve mennyire van egyben a vas, van ami meg tudja akasztani a gépet, akár egy izmosabb játék (bár nem játszom de sosem lehet tudni)? Mennyire könnyen sérül a készülék, kopás stb. és mennyire sűrűn kell igénybe venni a garanciát? Az, hogy mennyire szerethető stb. fölösleges megkérdenem gondolom mindenki oda van a saját kis naxusáért így ez elfogult kérdés lenne.

Ezen kívül még érdekelne, hogy egy átlagos felhasználásra érdemes egy nagyobb vasba fektetni és, hogy a 4 mag kell e egy telefonnak? Már jó ideje böngészgetek ez ügyben, hogy mi lenne a legmegfelelőbb és legolcsóbb beruházás e téren. Maga a Nexus 4 is nagyon szimpatikus sőt de nem tudom hogy kell e ekkora hw ahhoz, hogy minden zökkenőmentesen mennyen a telón. (bár itt meg az a kérdés, hogy mi az az átlagos felhasználás... na mind1).

A gyors információt és tájékoztatást előre is köszönöm!

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#8021) ßrainiac válasza BoB (#8019) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hm, akkor vevo lennek egyre en is talan ;P ha nem kettore

leslien: Egy nexus 7 8GB + nexus 4 kombo mennyibe fajna? :DDD

wardemi: baromi jo a telo, en egy Optimus 4x-rol valtottam es jobban meg vagyok vele elegedve.

Ajanlom neked az olcsomobil.eu-t ahol 87k es adnak ra neked 1 ev teljes koru + 1 ev sw garit. Nekem szar volt az elso kijelzoje, masnap telefonaltam nekik es estere hoztak egy masikat :) korrektek. Azt ajanlom hogy vedd meg a telot es ha barmi teljesitmenybeli bajod lenne vele, csereld le 1-2 honap utan egy nexus 4-re, azzal mar nem lesz biztosan

[ Szerkesztve ]

(#8022) assemble válasza slice14 (#8014) üzenetére


assemble
addikt

"Egy AMOLED képernyő átlagos normál üzem melletti élettartama 1-2 év lehet maximum."

Lol, ezt mondjak mar meg a 2 eves SGS-emnek, amit miota megvan naponta tobb oraig jarattam es ha nem direkt teljesen kek hatterrel vizsgalja kozelrol az ember, soha nem jon ra, hogy barmi gondja lenne a kijelzonek, (ugy is csak minimalisan latni), szerintem 5 ev mulva is teljesen hasznalhato lenne.
Anelkul hogy kulonosebben utanajarnek a hir forrasanak, csak annyit mondok ra, hogy kicsit ketelkedek benne :)

[ Szerkesztve ]

(#8023) BoB válasza assemble (#8022) üzenetére


BoB
veterán

Nekem is ez volt az első gondolatom, valószínűleg a cikk írója nem szereti az amoled technológiát.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8024) assemble válasza kutkut (#8015) üzenetére


assemble
addikt

Egy sima appal ilyet nem tudsz megcsinalni, ez rendszer szintu dolog, custom ROM kell hozza. A legutobbi CM10 pl tud ilyet, (tud pl Paranoid Android is, CM-be onnan tettek be elvileg), pont nemreg irtam rola (kikapcs gomb hosszan menubol lehet eltuntetni es elohozni a navi savot).
Az alkalmazasokon mulik hogy hogy kezelik a dolgot, foleg szerintem azon mulik hogy mennyire tamogatjak a futas kozbeni atmeretezest. Szethuzas, torzulas a kepben szerintem semmilyen esetben nem lesz, a legtobb normalisan megirt alkalmazas teljesen jol kihasznalja a helyet, pontosan ugy mintha hardveres gombok lennenek, szoval nincs navi sav es az app kitolti teljesen az egesz kepernyot, es futas kozben is tetszolegesen valtogathatsz a ket mod kozott es mindig jo lesz a kep.
Viszont olyat is lattam (pl Most Wanted-ben), hogy az app indulasanal szamit hogy melyik modban vagy es aszerint jelenik meg a jatek, ha kozben atmeretezed, azt siman nem kezeli le, szoval akkor fekete csik lesz a navi sav helyen (ha navi savval inditottad) vagy ha full screenben inditottad es engedelyezed a navi savot akkor meg a navi sav levag kicsit a kepbol. De a legtobb app (az eddigiek alapjan) jol lekezeli az atmeretezest, szoval nem nagyon kene gondnak lennie belole.

(#8025) kutkut válasza assemble (#8024) üzenetére


kutkut
addikt

:R Na igen... De az már jó, ha elég úgy indítani az appot. Mert ugye amúgy sem használnám máshogy. Viszont, ehhez muszáj manuálisan eltüntetni vagy van olyan app/rom, amivel ez full automatikus, hogy a kiválasztott játékoknál ezzel ne legyen problem?! :F
Megnéznéd nekem, hogy a Jetpack Joyride hogyan reagál a navsáv ki/be kapcsolására? :D

Meizu MX3 32GB

(#8026) slice14


slice14
veterán

Na ebből mi lesz. Újabb per, most a Microsoft ellen. Link

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#8027) #53667584


#53667584
törölt tag

(#8028) Rotate válasza #53667584 (#8027) üzenetére


Rotate
veterán

nekem root módban összeomlik... másnál?

(#8029) Dzsuri89 válasza Rotate (#8028) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nálam a Prompt User mode-ban omlik össze, a Root Access mode-ra nem is reagál, visszaugrik Safe mode-ra.
Pont egy ilyen kinézetű fájlkezelőre vágytam már az ICS megjelenése óta, úgyhogy dizájnban nagyon ott van a toppon meg elég átláthatóságban is.

[ Szerkesztve ]

(#8030) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok!

Korábbi SE telefonommal facebook szinkronizáció után a névjegyek mellé képek is kerültek. Most hiába próbálom a nexus-szal, nem jelennek meg képek a névjegyalbumba. Tud ilyet a készülék, vagy valahogy máshogyan kellene ezt a funkciót elővarázsolni?

(#8031) Rotate válasza Dzsuri89 (#8029) üzenetére


Rotate
veterán

reméljük javítják, és akkor minden téren fasza lesz :) mondjuk egy dark theme-t elviselnék, amoleden jól is néz ki, meg aksibarát is :)

[ Szerkesztve ]

(#8032) assemble válasza kutkut (#8025) üzenetére


assemble
addikt

Megneztem Jetpack Joyride-ot:
Ha latszodo navbarral inditom el es menet kozben eltuntetem, szepen kihuzza a kepet teljes kepernyore ahogy varna az ember. Ami fura viszont, hogy a masik iranyba ez nem mukodik, tehat ha egyszer full screenen van mar es utana visszacsinalod a navbart, a kep ugyanakkora marad es a navbar helyen igy levagodik a szele.

Par kep:
alap full screen levagva
Ennel amugy megis ugy nez ki a kepek alapjan hogy nyujtja a kepet ha full screenre teszed, de szerintem ez csak a progin mulik hogy hogy kezeli a kulonbozo felbontasokat/keparanyokat, a legtobb progi szerintem szebben oldja meg.
Itt van peldaul a Bad Piggies aminel latszik hogy nem nyujtja, es jol atmeretezi:
alap full screen

(#8033) klevente


klevente
tag

Sziasztok!
Jelenleg GS2 tulaj vagyok. Le szeretném cserélni ezt Galaxy Nexusra. (Tudom, Nexus 4, de nem fogott meg a nem levehető hátlap, meg az LG-ben sem bízom meg). Szóval tudtok olyan helyet ajánlani, ahol gyártói garival lehet venni?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#8034) Rotate válasza klevente (#8033) üzenetére


Rotate
veterán

látom csak sikerül dönteni :D

(#8035) Dzsuri89 válasza klevente (#8033) üzenetére


Dzsuri89
őstag

ITT

(#8036) kutkut válasza assemble (#8032) üzenetére


kutkut
addikt

Igen, a Bad Piggies-t szépen át tudja méretezni, nem úgy mint a kedvenc játékomat. :(:D Azért köszi, hogy megnézted! :R

Meizu MX3 32GB

(#8037) klevente válasza Dzsuri89 (#8035) üzenetére


klevente
tag

Köszönöm :D

Rotate Bizony, nem fogok LG-t venni, Samsung fan vagyok akkor is :D (Amúgy tényleg van rajta led?)

(#8038) ßrainiac válasza klevente (#8037) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen van LED, az also fekete csik kozepen. Tobb szinben vilagit.

Filekezelo: senki nem ismeri a solid explrorert? [link] - nezzetek meg, iszonyat jol kezelheto, es norton commanderhez hasonloan van benne ket kulon kezelheto ablak (swype jobbra-balra, vagy portrait modban aut. latszik)

Sok mindent tud es kellemes a kezelofelulet

[ Szerkesztve ]

(#8039) Rotate válasza ßrainiac (#8038) üzenetére


Rotate
veterán

ugyanezt tudja a Total Commander is :)

(#8040) #53667584 válasza ßrainiac (#8038) üzenetére


#53667584
törölt tag

Én esküszöm próbáltam használni a solid explorert de nem áll kézre. Tudom, hogy a designja is egész jónak mondható, de nekem valamiért mégsem tetszik. Mindenből próbálok holo felületű appot használni, ezért nálam továbbra is marad a root explorer (de ebben meg az ikonok rondák). Igaz root nélkül használom, nexust nincs miért rootolni :)

(#8041) Rotate válasza #53667584 (#8040) üzenetére


Rotate
veterán

de van :D

[ Szerkesztve ]

(#8042) tybsen válasza Rotate (#8041) üzenetére


tybsen
addikt

bizony hogy van ;]

(#8043) #53667584 válasza Rotate (#8041) üzenetére


#53667584
törölt tag

Battery stats nem érdekel, a cucc hozza amit kell.
Clean master - majd én törlöm amit törölni kell.
Root freezer - ezt már megbeszéltük, de tudom, hogy te mindent fagyasztásra ítélsz :)
Stick mount - tudom, hogy szívfájdalmad az sd kártya hiánya, én inkább a cloudba tolom a cuccot.
Titanium backup - adb backup.
Rootkeeper - felesleges.

(#8044) Rotate válasza #53667584 (#8043) üzenetére


Rotate
veterán

rootkeeper csak azért van fenn, mert miért ne :D

(#8045) CB


CB
senior tag

Egy gyors kérdés:

A telefon alján a notification leddel kapcsolatban:
Csak úgy lehet beállítani, hogy akkor villog, ha üzenet, emil, nem fogadott hívás van, vagy azt is be lehet állítani, hogy jelezze, ha a telefon be van kapcsolva?
Nokia E72-n volt ilyen funkció a navi gomb körül, és imádtam.Remélem ezt is be lehet állítani, hogy ha a hálózaton van, akkor finoman fehéren villog. Ha igen, már rendelem is a telefont dokkolóstól együtt.

Szerk.:
Még egy kérdés: rádió van a telefonban? Korábban mintha azt olvastam volna, hogy nincs, de láttam olyan specifikációt, amibe felsorolták a rádió funkciót is.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#8046) Rotate válasza CB (#8045) üzenetére


Rotate
veterán

Light Flow-ban vannak ilyen cuccok... azt nem tudom lehet-e állítani, hogy állandóan villogjon, ha hálózaton van, de azt be lehet lőni, hogy valamilyen színnel villogjon, ha nincs hálózaton... meg ezzel az appel tudod állítani, hogy melyik eseményre milyen színnel reagáljon...

bár JB alatt hol megy, hol nem... mondjuk nekem ritkán hagy ki...

(#8047) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Ez a kártya a Google Now-ban csak nekem újdonság?

(#8048) Rotate válasza Dzsuri89 (#8047) üzenetére


Rotate
veterán

neten írtak már róla :)

(#8049) Dzsuri89 válasza Rotate (#8046) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A Light Flow az tökéletesen működik nálam. Egyetlen egy titka van az egésznek, amit már nem egyszer leírtam, hogyha megnyitod magát a programot véletlenül vagy csak állítani szeretnél benne valamit, akkor után újra kell indítani a telefont. Ilyen hibája van, de amúgy ezt leszámítva nagyon király. :)

(#8048) Rotate
Akkor azt pont nem olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#8050) Rotate válasza Dzsuri89 (#8049) üzenetére


Rotate
veterán

ma bukkant fel több helyen is, sajna nekem még nem, pedig tetszik :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.