Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) hallerlaller válasza jacis (#1900) üzenetére


hallerlaller
addikt

Na örülök, nincs mit :)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1902) jacis


jacis
nagyúr

Ehhez mit szóltok? :Y Sz'tem ehhez már pofa kell. Főleg úgy, hogy a Nexus S simán megkapja a rendszert :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1903) leslien válasza jacis (#1902) üzenetére


leslien
nagyúr

emiatt is tértem át erre a telóra :K

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1904) jacis válasza leslien (#1903) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is így vagyok ezzel.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1905) marlboromen válasza jacis (#1904) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Szvsz mind így vagyunk :)) Azért remélem a következő nexus nem lesz még ennél is nagyobb...

(#1906) leslien


leslien
nagyúr

húúú vmit nagyon elku.. csak a google ig jut el hogy tudom vissza állítani? most 4,1 van fent
probáltam franco-t feltenni utána meg ált csak a downloading jön be :o az meg csak odinnal lehet tovább?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1907) Koga777 válasza marlboromen (#1905) üzenetére


Koga777
tag

Én azt remélem, hogy igaz lesz a pletyka, hogy 5 nexus mobil jön ki egyszerre 5 cégtől (gondolom Samsung, Sony, HTC, LG és Motorola lesz).

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#1908) jacis válasza Koga777 (#1907) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha igaz lenne nagyon meglepődnék, de nem bánnám :)
Szerintem 5db ilyen készülék komoly konkurenciát jelentene házon belül a gyártóknak.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1909) ambushka válasza Koga777 (#1897) üzenetére


ambushka
aktív tag

Egyelőre csak az importálást tiltották be, szal a készletet még el tudják adni, de újakat behozni az USAba nem tudnak.

PSN ambushka8989

(#1910) ambushka válasza ambushka (#1909) üzenetére


ambushka
aktív tag

Sajnos szerkezteni nem tudtam, úgyhogy új hozzászólás:
https://play.google.com/store/devices/details/Galaxy_Nexus_HSPA?id=galaxy_nexus_hspa&feature=shopping_cart#?t=W251bGwsMSwxXQ..

Ez a GSM verzió, úgyhogy gondolom működnie kell.

PSN ambushka8989

(#1911) mrfire08


mrfire08
tag

Sziasztok nektek működik a galéria j. b-n(4.1)-en mert nekem nem?

(#1912) Koga777 válasza ambushka (#1910) üzenetére


Koga777
tag

Én csak egy üzenetet látok: "Sajnos az Ön országában az eszközök még nem érhetők el a Google Playen.
Dolgozunk azon, hogy minél több országban a lehető leggyorsabban elérhetővé tegyük eszközeinket.
Kérjük, látogasson vissza később."

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#1913) B1T3


B1T3
addikt

A Jelly Bean és a flash románcáról tudna valaki kicsit mesélni, aki már a 4.1-et használja? :D

(#1914) DarkByte


DarkByte
addikt

Helló!

Ha veszek egy Galaxy Nexus-t a Telenor-tól, azon is tudok frissíteni Jelly Bean-re vagy ez csak a szolgáltató független mobilok kiváltsága itt is?

(#1915) B1T3 válasza DarkByte (#1914) üzenetére


B1T3
addikt

Tudsz, bár jó eséllyel yakjuxw-s lesz, ez pedig abban nyilvánul meg, hogy alapjában véve néhány hónapos csúszással kapnád meg a frissítéseket (feltéve, ha megkapnád egyáltalán), ezért egy picit bele kell piszkálni, hogy mindig elérd a legfrissebb verziót. A Telenor nem rondít bele a szoftverbe (pl. bekapcsolásnál sincs ott a logójuk, és semmi ilyen), csak szimplán nem használható más szolgáltatóval a hálózat.

[ Szerkesztve ]

(#1916) hallerlaller válasza jacis (#1902) üzenetére


hallerlaller
addikt

majd kapnak egy feature packot :S

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1917) jacis válasza hallerlaller (#1916) üzenetére


jacis
nagyúr

Flash-re mondj már valamit ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1918) bigrock válasza jacis (#1902) üzenetére


bigrock
addikt

Érdekes ez a hír. Negatívumként hozzák a dual-core procit, pedig a Nexus-ban is az van, nem? Itt nem lesz hátrány?

(#1919) exelsior1 válasza B1T3 (#1913) üzenetére


exelsior1
senior tag

Tényleg, ez fontos. Ha nem lesz flash a JB-re akkor kell a fenének :D

Galaxy S10

(#1920) hallerlaller válasza jacis (#1917) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ami xda-s romot raktam fel abban a régi böngésző az alap, azon simán megy, chrome-on persze nem.

(#1918) bigrock

milyen dual core proci? nexus s egymagos és 480x800 felbontású, ez a magyarázkodás kérem bullshit a javából.. :((

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1921) Zolesz007 válasza exelsior1 (#1919) üzenetére


Zolesz007
őstag

Miért nem lesz flash? Ja megvan... De most még lehet telepíteni. És működik is. Elvileg átállnak HTML5-re... Kérdés a weboldalak mikor állnak át?!

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#1922) jacis válasza Zolesz007 (#1921) üzenetére


jacis
nagyúr

Attól tartok, hogy jóval később mint ahogy a flash-t kirakják parkolópályára.....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1923) DarkByte válasza B1T3 (#1915) üzenetére


DarkByte
addikt

Gondolom ezt kellene végigzongoráznom: [link]
Lehet egyáltalán itthon olyat kapni ami yakju firmware-el jön, vagy az európai értékesítések mind yakjuxw-sek?

(#1924) marlboromen válasza DarkByte (#1923) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Lutri. Én az edigitálban yakjuxw-t kaptam, volt aki meg sima yakju-t ugyanott.

(#1925) tgb


tgb
senior tag

Létezik nexusra dualboot-ot támogató kernel?eddig nem találtam!

az irányár nem félarat jelent!

(#1926) DarkByte válasza marlboromen (#1924) üzenetére


DarkByte
addikt

Értem. Köszönöm a válaszokat! :R

(#1927) sintek válasza DarkByte (#1926) üzenetére


sintek
csendes tag

Nekem tökéletesen megy a JB..csak ajánlani tudom!!! Gyorsabb,szebb,jobb video teljesitmény..sok uj effekt. I9250 nexus rom managerrel telepiteni a zip filet és màr indulis, persze root az fontos..

AVE

(#1928) Integra


Integra
titán

haho,
erősen gondolkodom a 4.1 videókat látva, hogy lecserélem a desire-t egy galaxy nexus-ra, mert brutál hasít a videókon... mik a tapasztalatotok? és akksi idővel hogy áll a telefon? legalább 24 órát kellene bírnia folyamatos 3g kapcsolattal és viszonylag intenzív használattal. email, viber és im+.

a többi gyártó telefonjáról a csiga lassú ui heggesztgetés miatt leteszek szépen lassan, hiába a maxx 3300-as akksija... mire arra 4.1 lesz..- ha lesz egyáltalán, még most is a 4.0-val küzdenek..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1929) Integra


Integra
titán

illetve ami még érdekel, ugye megszoktam a dézin, hogy total commander, f5 oszt másolás, szabad folder buzerálás, editálás... itt hogy kezeli? meglehet ezt ugyanígy csinálni?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1930) marlboromen válasza Integra (#1928) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Szia. Én is desire z-ről váltottam, egyelőre nagyon bejön. Tegnap este vettem le a töltőről, ez a második töltés. 19 óra 01 perc bekapcsolva, ezalatt 48 perc képernyőhasználat, 59,41 perc beszélgetés. Wifi végig bekapcsolva. Most van 68%-on az akksi, jobb mint a desire.

(#1931) zool1


zool1
őstag

Udv!
Keresek dropbox klienst. Ami a playen van dropbox , az nagyon lefogja a cput, neha akar 30-40% ra is. Kiprobaltam, csak ez a program csinalja. Es file explorer meg nagyon lassu feltolteskor. Valami otlet vs alkalmazas...?! :F

(#1932) jacis válasza Integra (#1929) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia,
Itt is így megy a másolás kivéve az XP-t, mert ott alapból nem látja a telót a rendszer.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1933) csenor


csenor
senior tag

Letöltöttem ezt a romot, feltettem rá ezt a kernel, feltette a superusert is, de még azt írja, hogy nem root-olt a cucc! :W
Valakinek van ötlete, hogy mit szúrtam le!?!?

(#1934) Koga777


Koga777
tag

Sziasztok!
Egy másik fórumban olvastam, hogy a JB-vel a Titanium backup nem kompatibilis. Valaki próbálta már?

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#1935) DaviD202


DaviD202
aktív tag

csenor: Ezt vagy ezt tedd fel.

Koga: Titanium megy 4.1-el (Viber, Apex és a dice player egyelőre nem :( )

[ Szerkesztve ]

(#1936) B1T3


B1T3
addikt

Nálam meglehetősen rossz az üzemidő. Nem tudom, hogy ez annak tudható be, hogy éppen az alap yakjuxw-s 4.0.2-t használom, vagy az automata fényerőszabályzás és az erős napfény kombójának (azaz a max. kijelzőfényerőnek) a sara a dolog, de mobilnet mellett a Facebook Messenger (háttérben Play Store-on alkalmazásfrissítéssel) kb. 1 óra alatt leszívott úgy 40%-ot, ami nem tűnik természetesnek. :D

(#1937) Integra válasza marlboromen (#1930) üzenetére


Integra
titán

köszi! ez elfogadhatónak tűnik :)

jacis: csak win7 alól használnálm.
és szabadon lehet létrehozni, törölni, átírni mappákat itt is?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1938) csenor válasza DaviD202 (#1935) üzenetére


csenor
senior tag

Feltettem a másodikat de erre is azt jelzi, hogy root-oljam a telot! :S

(#1939) SP!T


SP!T
addikt

Takju, makju. kukju, fakkkjúú, akkor most mivan? 4.1 takju update jó a yakju-hoz? Lemaradtam a fórumban. :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1940) tgb válasza csenor (#1938) üzenetére


tgb
senior tag

akkor neked jó!nekem jb alatt franco kernellel be sem bootolt! :DD

az irányár nem félarat jelent!

(#1941) tybsen


tybsen
addikt

HogyNa vettem egy nexust és note helyett valószínűleg ő marad. Viszont nem értem ezt a nyitott bootloader dolgot: amikor elindítom a telefon egy lakat van alul, ami szerintem ki van nyitva. Rákerestem és pont így néz ki a lakat, mint ezen a képen:itt van a kép Ez azt jelenti, hogy nyitott? A MM-ban vettem,.előttem bontotta ki az eladó a dobozt. Vagy ez nem fura?

(#1942) SP!T válasza tybsen (#1941) üzenetére


SP!T
addikt

Igen nyitott a bootloader. Vissza tudod zárni könnyedén, keress rá, volt róla szó.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1943) tgb válasza tybsen (#1941) üzenetére


tgb
senior tag

de ne zárd vissza,hanem Gnex toolkit,root,recovery, és induljon a "móka"!

az irányár nem félarat jelent!

(#1944) polip válasza SP!T (#1939) üzenetére


polip
addikt

jó, én is így raktam fel

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1945) tybsen válasza tgb (#1943) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi mindkettőtöknek. Ez egyébként normális dolog? Csak mert ép most olvasom az első hsz alapján, hogy hogyan lehet megnyitni.. Csa ezért nem értem, hogy nekem miért nyitott gyárilag? Volt már másnak is ilyen?

(#1946) SP!T válasza polip (#1944) üzenetére


SP!T
addikt

Áh, köszönöm, akkor nemsokára update-elem. :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1947) polip válasza tybsen (#1945) üzenetére


polip
addikt

teljesen mindegy nyitva van-e vagy sem :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1948) DaviD202 válasza csenor (#1938) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Próbáld meg updatelni a superuser appot playstore-ban ha utana sem jó akkor van egy kis fix file ott az 1. hszben xda-n. Azt flasheld rá a rom-ra. De nekem már az update megoldotta a root problémát.

Franco JB kernelével is tökéletesen megy. Akinek bootloopol az ne az OC GPU kernelt szedje mert valszeg nem bírja a teló gpu-ja az 500MHz feletti frekit. (Én a 384-eset használom)

[ Szerkesztve ]

(#1949) tybsen


tybsen
addikt

Még valami... nekem ez a verzió van (Ausztia) : IMM76K. Factory Images "mysid" for Galaxy Nexus "toro" (CDMA/LTE) (archived, for reference only). Ha követem az utasításokat, akkor ezt is le lehet cserélni a 4.1-e jb-re?

(#1950) tybsen válasza polip (#1947) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi, azt hittem, ez valami rossz dolog..mármint, hogy nyitva van :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.