Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) tybsen válasza dani993 (#2300) üzenetére


tybsen
addikt

tipikus :DD

(#2302) SP!T válasza Zolesz007 (#2294) üzenetére


SP!T
addikt

Nálam is minden paypass vásárláskor lefagyott a terminál és újraindult. Akkor ez ilyen.. :)

tybsen: Pontosan úgy! ;)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2303) tybsen válasza SP!T (#2302) üzenetére


tybsen
addikt

Okay :) koszi.

Es jol ertem, hogy nem kell sem root, sem cwm? Kvazi a masodik modszert irtad Te is le es nem kell hozza csak ez a 4 file, jol ertem?

(#2304) Zolesz007 válasza SP!T (#2302) üzenetére


Zolesz007
őstag

Tudtál utalni rá lóvét? Nekem nem enged, sajna pedig megadtam USA címet...
Vagy van olyan, akinek sikerült?

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#2305) SP!T válasza tybsen (#2303) üzenetére


SP!T
addikt

CWM kell, de csak annyi kell, ami benne van a leírásban, pontosabban a cwm.img. Az is benne van, hogy pontosan mit kell vele tenned. A többi rész nem érdekes a cikkben. Csak az SDK telepítése miatt mondtam, hogy azt is megtalálod ott.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2306) SP!T válasza Zolesz007 (#2304) üzenetére


SP!T
addikt

Én nem utaltam rá. A kezdő Google keret 10$, amit mindenki megkap. Azt csaptam el rajta. :)

Bocs a dupláért gyík voltam...

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2307) hallerlaller válasza SP!T (#2302) üzenetére


hallerlaller
addikt

mert a spar szar, tesco expressz vagy relayben próbáljátok ki.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2308) tybsen válasza SP!T (#2305) üzenetére


tybsen
addikt

Koszi! Igen, erre a 4 file-ra gondoltam. Tehat a cwm.img ami az adb-vel megegyezo mappaba kerul, plusz a tobbi 3 file, ami a telefon belso memoriajaba megy.

Na akkor megprobalom...

(#2309) tybsen válasza tybsen (#2308) üzenetére


tybsen
addikt

SP!T: sikerült! :-) Köszönöm szépen a segítséget! :-) :R

(#2310) Integra válasza Atus85 (#2293) üzenetére


Integra
titán

emlékeim szerint 4.0.1-gyel jött és aztán frissült először 4.0.2-re, majd este 4.0.4-re.
most várom, hogy vajon megkapja e jövő héten a 4.1-et vagy sem, nem akarok addig nekiesni mókolni. kíváncsi vagyok, hogy a samsung milyen gyorsan frissíti. elméletileg illene, hiszen szűz google os, nem buzerálnak bele.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2311) Atus85 válasza Integra (#2310) üzenetére


Atus85
aktív tag

Akkor a speedshop yakju-sat árul ezekszerint? Ugye? Csak átálította? Az átállításhoz nem kell root ugye? Remélem könnyű átállítani nem annyira értek hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#2312) SP!T válasza Atus85 (#2311) üzenetére


SP!T
addikt

yakjuxw volt Integra-nak.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2313) tybsen válasza Integra (#2310) üzenetére


tybsen
addikt

Ez a 4.1 nagyon durván jó... összehasonlíthatatlan az eddigi android verziókkal. Kb wp7 szint, eszméletlen.

(#2314) tybsen válasza Atus85 (#2311) üzenetére


tybsen
addikt

Nálam nem bénább senki. Előtte még sosem cseréltem romot. Ha nekem sikerült, Neked is menni fog lazán. Ha elakadnál, szívesen segítek ha tudok.

(#2315) bigrock válasza Atus85 (#2311) üzenetére


bigrock
addikt

Sajnos nem, ez az én példányom:

[ Szerkesztve ]

(#2316) Integra válasza tybsen (#2313) üzenetére


Integra
titán

biza, már a videókon is azonnal feltűnt, hogy wp7 és ios, semmiben sincsen lemaradva már. ellenben mindent tud, amit azok nem :)) nem véletlen várom már én is, csak még szeretném tudni a samsung mikor lép. meg igazán időm sincsen rá, hogy most nekiálljak amerikaiasítani :DDD de ha nem jön, akkor nekiesek

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2317) tgb


tgb
senior tag

frissült a toolkit!

az irányár nem félarat jelent!

(#2318) tybsen válasza Integra (#2316) üzenetére


tybsen
addikt

Nekem valahogy a google i/o-n nem jött át, hogy ekkora a különbség, nagyon nagyot dolgoztak az egész rendszer optimalizálásán.

(#2319) jacis válasza tybsen (#2313) üzenetére


jacis
nagyúr

Nagyon várom már. Ilyenkor örülök, hogy Nexus-t vettem. Pedig volt olyan ismerős aki azt mondta, hogy ne vegyem meg mert már elavult a hardver..... én meg mondtam, hogy ha két mag elavult akkor megette a fene az egészet!

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2320) Integra válasza tybsen (#2318) üzenetére


Integra
titán

első verzió, ahol cpu függetlenül maximálisan a gpu-ra fekszik a teljes vizuális rész. megérte:) és ami durva, ennél még jobb lesz ez.. ez csak 4.1 - mi lesz az 5.0?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2321) tybsen válasza jacis (#2319) üzenetére


tybsen
addikt

Én wp7-re vagy iphone-ra akartam váltani, illetve a nexus volt még az utolsó lehetőség, mert nagyon meguntam a sok laggot androidon.

Ezzel a 4.1-el viszont most tényleg villámgyors az egész. Szerintem a következő nexus brutális lesz.

(#2322) Integra válasza jacis (#2319) üzenetére


Integra
titán

vehettem volna sgs3-at is, bármit amihez kedvem van, mégis nexust vettem, mert hiába az sgs3 hardvere ami valóban kétszer erősebb, fejlettebb, 28nm etc, ezt elkell ismerni.. és? simán úgy akad mint bármelyik más saját ui-s készülék.. a nyers hardver csak féligazság. mindennapi használatban odavissza veri már a 4.0.4-es nexus is az sgs3-at, hát még a 4.1 :)
levannak maradva és mindig lefognak maradni a frissítésekkel a referencia készülék mögött. semmi nem indokolja az sgs3 50ezer ft-os felárát. de semmi.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2323) B1T3 válasza jacis (#2319) üzenetére


B1T3
addikt

Nekem a Galaxy Note felé húzott a szívem. :) De a 4.1-gyel látszik az eddigi erőforrás-pazarlás, ami alatt azt értem, hogy nem minden a nyers erő, optimalizálni is kell. Remélhetőleg a gyártók saját, egyedi UI-val megtoldott, 4.1-re épülő ROM-jai is hasonlóan pozitív javulást hoznak majd.

(#2324) hallerlaller válasza Integra (#2320) üzenetére


hallerlaller
addikt

szerintem ez megdőlt, fejlesztői lehetőségeknél be tudod kapcsolni hogy mutassa mikor dolgozik a gpu. bizony van amikor jobb ha a cpura bízzunk a dolgot, de utána kell még olvassak.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2325) SP!T válasza Integra (#2320) üzenetére


SP!T
addikt

Vajon ha lesz 5.0, azt szerinted megkapjuk? :D Én annyira nem vagyok benne biztos. Bár ha a Nexus S megkapja a 4.1-t...

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2326) B1T3 válasza SP!T (#2325) üzenetére


B1T3
addikt

Lehet, hogy azt már nem, hiszen elképzelhető, hogy ezt a 4.2, 4.3 stb. követi, és az 5.0 még sokára lesz. :D Mindenesetre azt valószínűnek tartom, hogy még kb. 2 főverzióra biztosan számíthatunk. A Galaxy Nexus hardvere már az a szint, ahol nehéz arra hivatkozni, hogy nem bírná. (Ha mégis lesz ilyen, pl. valami újféle tényezőhöz kötött újítás, akkor az pedig korlátozásra kerül, és ez lehet a kompromisszum).

(#2327) Integra válasza hallerlaller (#2324) üzenetére


Integra
titán

a show cpu usage-re gondolsz? vagy a force gpu rendering opcióra?

b1t3: szerintem meg van esély rá, hogy megkapjuk, mert a következő nexus a trendeknek megfelelően 4 magos lesz meg 28nm soc etc.., tehát van hardverben hova fejlődniük így igazából a piac is megvan hozzá, nem érzem úgy, hogy veszélyeztetné az új telefon eladását, ha mi megkapjuk a mostani nexusra. szerintem ilyen tekintetben a google igenis törekszik az apple példáját követni, amit csak üdvözölni lehet.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2328) FragMaster válasza Integra (#2322) üzenetére


FragMaster
addikt

Azért meglesném mit hoznak ki custom romokkal az s3-ból aokp, vagy omega felől. Tegnap kiadták a jb forráskódját, így szerintem még július folyamán, max augusztusban lehet hivatalos úton kívül is kóstolni cukorbabot. :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2329) hallerlaller válasza Integra (#2327) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem, bekerült egy olyan, hogy 'show gpu view updates' pirosan villognak azok a területek ahol a gpu számol, és lett egy olyan is, hogy 'disable hw overlays, always use gpu for screen compositing'
ha ezeket bekapcsolom, akkor látszik hogy a homescreen oldalra görgetésnél is a gpu számol, viszont ha megpakolom live wallpaper+youtube és play áruház váltakozó widgetekkel, akkor így kicsit lassabbnak tűnik.
tehát marad az a konklúzió, hogy felesleges bármit is kapcsolgatni, jó így ahogy van, ezek az opciók továbbra is csak a fejlesztőknek szólnak.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2330) Edge


Edge
veterán

Aki feltette a JB-t megnézné, hogy új rádió rom is jött vele?

Thx!

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2331) djpety válasza Edge (#2330) üzenetére


djpety
tag

Igen, új rádió is jött vele. Azt külön kellett flashelni (az XDA-s csomag mellett van).

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#2332) Integra válasza hallerlaller (#2329) üzenetére


Integra
titán

én nem is használnám, csak működjön:)
az biztos, hogy meg lehet mégfektetni, de elsőre nem is rossz, biztos, hogy ez még nagyon sokat fog fejlődni a következő verziókban, ahogy tovább optimalizálják a kódot. legalábbis remélem :)

djpety: most itt a rádio rom alatt azt értjük, hogy végre van benne fm rádió? vagy nagyon durván benéztem ezt a kérdést... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2333) hallerlaller válasza Integra (#2332) üzenetére


hallerlaller
addikt

Szerintem már jó ez így, simán viszi a live wallpaper+ 2-3 animált widget kombót, 4.0.4-et azért ez rendesen belassította.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2334) gilfoyle válasza Integra (#2332) üzenetére


gilfoyle
őstag

A radio a telefon-wifi-BT rész.

(#2335) Integra válasza gilfoyle (#2334) üzenetére


Integra
titán

oks, akkor benéztem, ebben a nexusban a büdös életben nem lesz fm radio :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2336) SP!T válasza Integra (#2335) üzenetére


SP!T
addikt

Miért? Te szükségét érzed annak az agymosó szolgáltatásnak? ;]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2337) Integra válasza SP!T (#2336) üzenetére


Integra
titán

néha szoktam hallgatni.. van egy olyan műsor, aminek az a címe, hogy: "addíg jó, míg kádár él.." - pszr-rel. zseniális.
szóval ja, néha belehallgatok. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2338) SP!T válasza Integra (#2337) üzenetére


SP!T
addikt

Na jó, ilyesmiknek van értelme, de többnyire tényleg béna adások mennek. :(

Azt tudja valaki, hogy ha nem állítottam be első indításnál a Google Wallet-et, akkor utólag hol tudom megadni a belépési adataim hozzá? Sehol nem találom menüben. Próbáltam US nyelvet állítani, de nem találom. :(

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2339) Barcode_Rec válasza Integra (#2335) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Az tuti, hogy nem, mert nincs összedugva a kábel az alaplapon. :) Pedig a chip megvan hozzá, XDA-n régen volt fent egy kép róla.

[ Szerkesztve ]

(#2340) Edge válasza hallerlaller (#2333) üzenetére


Edge
veterán

:DD ez tök jó hír :)
djpety: thx az infót :R

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2341) Integra válasza Barcode_Rec (#2339) üzenetére


Integra
titán

hádejóezkéremszépen.. oszt miért sikerült ezt így? jogi/patent gondok? vagy mert paraszt júzer örült volna neki? :) gondolom ne is lehet megcsinálni

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2342) tybsen válasza SP!T (#2338) üzenetére


tybsen
addikt

Nem tudom sajnos.. egyébként gyári beállítások visszaállításnál újra előjön a wallet?

(#2343) Barcode_Rec válasza Integra (#2341) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Lehet van almáéknak egy fm rádió szabadalmuk is. :DDD
Ha jól emlékszem, akkor az antennával volt valami probléma, azért nem kötötték be.

(#2344) nVIPER


nVIPER
senior tag

Mikorra várható a megjelenés yakju-ra?

(#2345) SP!T válasza nVIPER (#2344) üzenetére


SP!T
addikt

Elméletileg július. Ennyit írtak.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2346) FragMaster válasza Barcode_Rec (#2343) üzenetére


FragMaster
addikt

Dehogy volt probléma. Nexus one-on sem volt engedélyezve (bár ott bekötés volt), nexus s-en se volt és most sincs. Nem a "mocskos" csamcsung alias "rohadjonmegmiértgyártnexustremélemakövetkezőamotorola", de nem is a spórolás van emögött: tessék felhőzni/net-rádiózni/lógni a 3-4g-n.
Nem, Magyarországot nem kalkulálják ilyenkor bele és bárkit hidegen hagy, hogy hogyan gondoljuk, ez van.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2347) hallerlaller válasza SP!T (#2039) üzenetére


hallerlaller
addikt

Most nyomoztam kicsit, yakju T9 szótárban nincsen portugál+skandináv nyelvek és yakjuxw-ben több a csengőhang+háttérképekben is van valami eltérés. [link]
Olvasgattam még, lehet a hivatalos ota-ként már 4.1.1 verziót kapunk.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2348) FragMaster válasza hallerlaller (#2347) üzenetére


FragMaster
addikt

Tuti, legalábbis a tegnap kiadott hivatalos jb forráskód 4.1.1-es számmal virít.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2349) SP!T válasza hallerlaller (#2347) üzenetére


SP!T
addikt

Elemzem és bővítem is a cikkben a leírtakat. Köszönöm a linket! :R

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2350) tybsen


tybsen
addikt

Már fent is van xda-n a 4.1.1. [link].

Ez a zip ugyanúgy feltehető, mint ahogyan SP!T leírásában a 4.1?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.