Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) hallerlaller válasza jacis (#1293) üzenetére


hallerlaller
addikt

vagy gépelésnél hosszan megnyomod a vesszőt.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1302) Barcode_Rec


Barcode_Rec
tag

Sziasztok,

tudja valaki, hogy milyen módon lehet kikapcsolni a képernyőfeloldásnál a rezgést?
Sehogy nem jövök rá, és most a google sem akar a barátom lenni. :DDD
Gyári 4.0.4-es romot használom.

(#1303) jacis válasza Barcode_Rec (#1302) üzenetére


jacis
nagyúr

Ne igen ez a másik ami zavar engem is.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1304) josikaller


josikaller
csendes tag

Sziasztok Nekem lenne egy problémám nem tudok semmit se letölteni Playröl meg frissiteni se engedi a programokat pedig még tegnap jo volt és állandoan kiirja hogy egy hiba miatt nem sikerült és zárojelbe 921 et ir ki vkinek van vmi ötlete mi lehet a hiba ?

Galaxy Nexus 4.0.2

(#1305) hallerlaller válasza Barcode_Rec (#1302) üzenetére


hallerlaller
addikt

Azt sehogy, de használd az arc alapú feloldást, akkor nem rezeg.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1306) djpety válasza josikaller (#1304) üzenetére


djpety
tag

Menj a Beállítások -> Alkalmazások közé, keresd meg a Google Play-t.

1. Kényszerített leállítás
2. Adatok törlése
3. Frissítések eltávolítás

Ez elvileg megoldja a gondodat, és majd újra frissülni fog utána.

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#1307) Barcode_Rec válasza jacis (#1303) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Mi az egyik, ami zavar?
Ez a rezgés nem olyan zavaró, azért ha lehetne kilőném. :)

(#1308) Barcode_Rec válasza hallerlaller (#1305) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Az nagyon vicces feloldás. Nem tudtam megszokni. Marad a rezgés inkább.

(#1309) jacis válasza Barcode_Rec (#1307) üzenetére


jacis
nagyúr

Engem zavar, hogy rezeg amikor feloldom. :R

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1310) B1T3 válasza jacis (#1309) üzenetére


B1T3
addikt

Csak kíváncsiságból kérdezem: mi ez a rezgésellenesség? :D Mondjuk lehet, már meg is van a válasz, azaz hogy egyszerűen zavar. De magamból indulok ki, és számomra megszokható/semleges.

[ Szerkesztve ]

(#1311) jacis válasza B1T3 (#1310) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez is meríti az akksit..... :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1312) Barcode_Rec válasza B1T3 (#1310) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Nekem eddig egyik telefonom sem rezgett feloldásnál. Még nem vagyok hozzászokva, de majd az idő megoldja. :D

jacis:
Azt írtad, hogy ez a másik ami zavar. És az egyik mi lenne? :)

(#1313) jacis válasza Barcode_Rec (#1312) üzenetére


jacis
nagyúr

Azt már megoldottam. A szövegbevitel közbeni rezgés volt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1314) hallerlaller válasza jacis (#1311) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ez mondjuk így van, az a kis rezgőmotor elég sokat fogyaszt, de ha csak képernyőfeloldásonként 1x akkor az annyira nem vészes. :)

(#1308) Barcode_Rec

Nekem bejön. Reggelente mókás belenézni a fejembe. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1315) jacis válasza hallerlaller (#1314) üzenetére


jacis
nagyúr

Neked jól látom két nexus-od is van?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1316) hallerlaller válasza jacis (#1315) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ja igen, de a kis nexus s-t odaadtam ma a bratyómnak, had ismerkedjen az androiddal. Ősnokiás volt, e72-je kezdi bemondani az unalmast, apámnak meg vettem egy Galaxy Nexus-t szintén (persze azért kifizette, nem vagyok milliomos) úgyhogy 3 Nexus is van a családban most már.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1317) cantu99


cantu99
csendes tag

Hisztek ebben az invisible shildes hátulról és előről védő fóliában, mondjuk esetleg tok helyett :)

(#1318) Barcode_Rec válasza hallerlaller (#1314) üzenetére


Barcode_Rec
tag

:DDD
Na ezért volt nekem vicces.. :)

(#1319) djpety válasza hallerlaller (#1316) üzenetére


djpety
tag

Most szerezted te is az akcióban az utolsó Nexust? :D

Én is ősnokiás voltam (amennyire ős lehettem :D), de a C7 után felüdülés az ICS, és nem is bánom, hogy eddig halogattam az Andoid-ot. Most már sok olyan funkcionalitás alapból benne van, amire nekem szükségem van. Persze van, amit még appokkal kell megoldani mindig, de nem gond :)

[ Szerkesztve ]

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#1320) jacis válasza djpety (#1319) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is a DHD-n 2.2 volt és az ICS ahhoz képest ég és föld. Nagyon nagy előrelépés.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1321) hallerlaller válasza djpety (#1319) üzenetére


hallerlaller
addikt

aha, sikerült kifogni, de apám note-ot akart csak az már elfogyott mire sorra kerültem.

Ehe rájöttem, hogy a Google csevegő videóhívásoknál is működnek a gülü szem, meg nagy száj effektek, k*rvanagy poén, próbáljátok ki :))

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1322) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Tervezek beszerezni a telefonhoz egy MHL kábelt meg egy ilyen billentyűt netezéshez. Van egy nagy TV-m és így az ágyból esténként simán tudnám nyomatni.

Valaki esetleg próbálta már a telót hasonló szituban?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1323) Friday14


Friday14
csendes tag

Sziasztok!

A nyitott bootloaderrel a garancia megmarad? Bár vicces hogy a márkaszerviz adta vissza kinyitva.

(#1324) hallerlaller válasza Friday14 (#1323) üzenetére


hallerlaller
addikt

(may void warranty) tehát feltételes mód. de ha gondolod zárd vissza, semeddig nem tart.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1325) Friday14 válasza hallerlaller (#1324) üzenetére


Friday14
csendes tag

Köszönöm!

(#1326) B1T3


B1T3
addikt

Na, szóval még egyszer kíváncsiságból: különösebb háttérbeli folyamatok futása nélkül nálatok kb. mennyi szabad RAM van?

(#1327) Barcode_Rec válasza B1T3 (#1326) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Nálam 364 MB.

(#1328) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Szeretnék a telóba venni egy gyári 2000mAh-ás akksit meg a vele járó akksifedelet. Valaki esetleg tudja, hogy van-e ilyen hátlap fehérben?
Vàlaszokat előre is köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1329) djpety válasza jacis (#1328) üzenetére


djpety
tag

Kínából rendelve biztosan találsz. Amúgy meg figyelmesen válassz aksit, mert abban van az NFC antenna is, lehet hogy némelyik után gyártott olyat nem tartalmaz (persze ez csak akkor lényeges ha kell az NFC)

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#1330) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Öcsém vett egy ilyen telefont, legjobb szó rá, hogy odab@sz. De úgy rendesen.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#1331) jacis válasza jacis (#1322) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezt akarom megvalósítani majd mostanában.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1332) zool1 válasza jacis (#1331) üzenetére


zool1
őstag

p.ü.

(#1333) FalconKnight


FalconKnight
aktív tag

A facebookos névjegy szinkronizációt ti hogy oldottátok meg? Nekem van egy samsung galaxy w-m annál a gyári facebook kliens beállításainál ott van a szinkronizáció, de apukám nexusánál ez a beállítás hiányzik :o A progtam verziója azonos. Előre is köszi a helpet

Falcon

(#1334) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Azt el is felejtettem megkérdezni, higy a dropbox az ehhez a telohoz is jàr ugye? Mekkora tàrhelyet jelent?
Vâlaszt köszönöm előre is.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1335) jacis


jacis
nagyúr

Dupla...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1336) hallerlaller válasza FalconKnight (#1333) üzenetére


hallerlaller
addikt

egyedi rommal megy csak, gyári android nem támogatja.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1337) Kils válasza FalconKnight (#1333) üzenetére


Kils
csendes tag

én úgy oldottam meg a szinkronizációt hogy leszedtem a marketről egy facebook szinkronizációt segítő progit, több is van ( én a Contact-sync -kel csináltam )
leszedte az összes képet és elérhetőséget az ismerősökhöz, csak az volt a probléma, hogy nem kapcsolta össze a névjegyekkel, de ezt meg tudod csinálni telefonba úgy hogy rámész a névjegyre, ott hogy szerkesztés aztán összekapcsolás..
és akkor össze tudod kapcsolgatni a képeket a telefonszámokkal..
(akkor működik a legjobban az összekapcsolás, ha a facebookon lévő név, hasonlít a névjegyben lévő névhez, így gyorsan megtalálja.. ha teljesen különbözik, akkor ki kell keresni.. )

(#1338) FalconKnight válasza Kils (#1337) üzenetére


FalconKnight
aktív tag

Köszi! Majd megpróbálom... De akkor sem értem miért kell ehhez egyedi rom? Én úgy emlékszem, hogy a Galaxy W-en nem kellet hozzá egyedi rom.... :(((

Falcon

(#1339) Kils


Kils
csendes tag

Sziasztok, nekem egy olyan problémám lenne hogy a gyári android verzióm 4.0.2 ..
pedig láttam hogy vannak olyan hozzászólók, akiknek már 4.0.4 ..
ha rámegyek a rendszerfrissítésre akkor pedig azt írja ki hogy. " Frissítés céljából legutóbb ellenőrizve : ^1. "
azt se nagyon értem, hogy mi az hogy " ^1. " , de hogy miért nem frissít, az még jobban bosszant :)
tudna valaki segíteni?

(#1340) Kils válasza FalconKnight (#1338) üzenetére


Kils
csendes tag

nekem nem kellett hozzá egyedi rom, hogy azt amit leírtam, azt megcsináljam..
nekem is volt Galaxy W -m, ott tényleg automatikus volt, a NEXUS -ból kihagyták ezt, mint ahogy a rádiót :)

(#1341) hallerlaller válasza FalconKnight (#1338) üzenetére


hallerlaller
addikt

Igen mert a touchwiz és a sense támogatja, csak a gyári android nem, de syncmypix és egyéb appokkal is meg lehet oldani valóban.

Ezzel is saját közösségi megoldásuknak kedveznek, ami a google+.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1342) B1T3 válasza Kils (#1339) üzenetére


B1T3
addikt

Azért, mert nálad is yakjuxw verzió van fent yakju helyett, így a frissítéseidet a Google helyett a Samsung intézi.

(#1343) Kils válasza B1T3 (#1342) üzenetére


Kils
csendes tag

óóó
és ezen hogy lehet változtatni? és mi is ez igazából?

(#1344) Barcode_Rec válasza Kils (#1343) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Leginkább így tudod megoldani:
4.04

stock romot itt találsz: link

[ Szerkesztve ]

(#1345) Kils válasza Barcode_Rec (#1344) üzenetére


Kils
csendes tag

és ezt ha megcsinálom, akkor kapja majd a google frissítéseket?

(#1346) djpety válasza Kils (#1345) üzenetére


djpety
tag

Igen, mert onnantól yakju lesz, és arra mindig a Google aktuális változata érhető el.

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#1347) Kils válasza djpety (#1346) üzenetére


Kils
csendes tag

kösz emberek

(#1348) Echoo


Echoo
senior tag

A 4.0.4-ről mintha valami rosszat olvastam volna? Akkuidő? Van valami gyakorlati tapasztalat?

(#1349) Kils


Kils
csendes tag

Helloka, segítséget szeretnék kérni a 4.0.4 STOCK ROM telepítésével kapcsolatosan..

amikor belépek a fastboot -ba, akkor utána ha csatlakoztatom a telót USB -n keresztül, akkor nem ismeri fel.. azaz látja a gép, de hibásan..
mit lehet ez ellen tenni? :)

(#1350) Barcode_Rec válasza Kils (#1349) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Próbáld meg ez alapján: xda Videó is van hozzá. :)
Nekem alapból felismerte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.