Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) tybsen válasza Integra (#2399) üzenetére


tybsen
addikt

Na akkor lehet, hogy megveszem en is, mert a +4 nem tunt annyira nagy valtozasnak. Bar egyelore nem gond, majd ha zavarni fog, szerintem en is megveszem.

obga: semmi akadás (a nova launcher viszont akad feloldasnal, ugyhogy le is szedtem). meg egyebkent sincs akadás :)) es pont most mondta egy srac, aki felrakta a 4.1.1-et, hogy tovabbi leheletnyi gyorsulas van a 4.1-hez kepest!! :-)

[ Szerkesztve ]

(#2402) gilfoyle válasza tybsen (#2401) üzenetére


gilfoyle
őstag

Köszi. Az akadás főleg nappal jön nálam elő, amikor feloldáskor próbálná a külső fényviszonyokhoz állítani a fényerőt.

(#2403) B1T3


B1T3
addikt

Pótakkumulátort tervezek venni, valakinek van javaslata? Ha jól emlékszem, páran eleve vettek is már közületek.

(#2404) tybsen válasza B1T3 (#2403) üzenetére


tybsen
addikt

Na ez engem is erdekelne... Amazonon lattam a normal 1750-es akksit olcson (11 EUR) es 2000-es akksit hatlappal egyutt dragabban (27 EUR). Mindketto (elvileg) eredeti samsung.

Na most gondolkodtam, hogy a 2000-es akksi persze nyilvan jobb, viszont ha csak egy 1750-es vesz az ember, akkor egyreszt olcsobb, masreszt nem kell egy plusz hatlapot magaddal cipelni (ami a 2000-eshez van), csak a potakksit.

En mindenkeppen eredeti akksit szeretnek, bar az 1750-es feltunoen olcso, a bolti arakhoz kepest legalabbis.. eddig amugy is csak 5 velemeny erkezett hozza,bar 5 csillag az ertekelese.

[ Szerkesztve ]

(#2405) Integra válasza tybsen (#2404) üzenetére


Integra
titán

mennyi most a gyári 1750-es? amúgy a 2000 alig nagyobb, megéri a nagyobb és nehezebb készülék vele? nekem nem úgy tűnik

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2406) tybsen válasza Integra (#2405) üzenetére


tybsen
addikt

Hat pont ez az, hogy nem sokkal nagyobb, viszont pont annyival nagyobb, hogy mas hatlap kell hozza. Tehat nem lehet csak ugy elvinni az akksit, kell a hatlap is hozza. Tehat ez eleg maceras szerintem. Arrol nem is beszelve, hogy kijön majdnem 3 akksi az 1750-esbol, ha a 2000-es arat szamolod. Egyebkent csak minimalisan noveli meg a tomeget a telefonnak a nagyobb akksi,allitolag nem gaz.

Szerintem jobb az 1750-es akksi olcsobban.

(#2407) Integra válasza tybsen (#2406) üzenetére


Integra
titán

én is inkább az 1750-est venném, ha már nagyon kéne.
oldalt nézve találtam rá erre a tartóra autóba. gyárinak tűnik, használja valaki ezt a tartót?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2408) SP!T válasza gilfoyle (#2400) üzenetére


SP!T
addikt

Én így használom és nem vettem észre ilyet.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2409) jacis válasza tybsen (#2404) üzenetére


jacis
nagyúr

Én ilyet vettem és nagyon bevált.

B1T3: Igen

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2410) B1T3 válasza tybsen (#2404) üzenetére


B1T3
addikt

Kettő közül tényleg okosabb ötletnek tűnik az 1750-es akksit megvenni. Nyáron, amikor sokat megy max. fényerőn a kijelző, elég gyorsan merül az akkumulátor sajnos, szóval ezért gondolkodom erősen egynek a beszerzésén. Továbbra is várok javaslatokat azoktól is, akiknek már van tapasztalata, vagy akár linket, honnan érdemes rendelni. :)

(#2409) jacis
Jól emlékszem, hogy ez még a gyári hátlappal is használható?

Az viszont érdekes, hogy a 2000-eshez miért kell akkor külön hátlap. Esetleg van tapasztalatod, hogy a gyári 1750-eshez képest mennyire jól szuperál ez a 2430 mAh-s akksi?

[ Szerkesztve ]

(#2411) jacis válasza B1T3 (#2410) üzenetére


jacis
nagyúr

Amikor megvettem én is féltem, hogy átverés. Amikor viszont elkezdtem használni érezhetően jobb lett az üzemidőm. Mérni még soha nem mértem hány %-os javulást hozott, de így kibír egy egész napot a telefon folyamatos mobilnettel, mailszinkronnal, asszonypajtás whatsapp-os zaklatása napközben :) néhány viber-es hívás, este böngészés és fürdés közben netrádió.
A gyári akksival már késő délután enni kért.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2412) jacis válasza B1T3 (#2410) üzenetére


jacis
nagyúr

Annyit kifelejtettem, hogy a kijelző mindig full fényerőn megy.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2413) B1T3 válasza jacis (#2412) üzenetére


B1T3
addikt

Nyáron többnyire nekem is (hiába automatikus a szabályozás, a napsütés megteszi a hatását). De az üzemidő nem az igazi (lehet, hogy majd a 4.1 előtti "rendszerpucolás" jótékony hatású lesz), 1 percig fehér hátteret nézek, és már merült is 1-2%-ot az akksi. Szóval maga a tudat megnyugtató lenne, hogy nem kell annyira spórolnom az energiával, mert van mihez nyúlni, ha lemerül az akksi.

Valószínűleg én is meg fogom az általad ajánlott akkumulátort rendelni. Aki tervezi még, annak itt a link hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

(#2414) B1T3 válasza B1T3 (#2413) üzenetére


B1T3
addikt

Meg is rendeltem, remélhetőleg én is jó tapasztalattal tudok majd szolgálni. :)

Jacis, Neked mennyi idő alatt szállították ki?

[ Szerkesztve ]

(#2415) tybsen válasza jacis (#2409) üzenetére


tybsen
addikt

Hm, 2430 nagyon jol hangzik ;] Az NFC-vel mi a helyzet? Nem, mintha szukseg lenne ra, csak kerdezem, hogy ebben gondolom nincs, ugye?

(#2416) dani993


dani993
senior tag

Ne haragudjatok már de erről az akksiról ordít hogy kamu, és egy másik fórumban már ki is tárgyaltuk hogy miért :D

DİSHONEST SELLER, BATTERY NOT 2430 mhA (LIE LIE LIE)PERHAPS will be 1000 mhA

Battery capacity is 900mAh instead of stated "2430mAh"

batterys dont charge

Battery charged to 9%. When you place it into the Phone, it starts to reboot.

[ Szerkesztve ]

(#2417) dani993 válasza dani993 (#2416) üzenetére


dani993
senior tag

Nem is értem hogy rendelhet valaki olyantól akinek 2000 negatívja van...

(#2418) SP!T


SP!T
addikt

Hát én szívesen kimérném, hogy valójában mennyi mAh-t tudok bele tölteni... :) Amúgy én is csak 2000mAh gyári akkut vennék bele, de jó drága 8e forint. :(

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2419) FragMaster


FragMaster
addikt

Android 4.1 Jelly Bean rolling out to GSM Galaxy Nexus
Gyors volt :)

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2420) gilfoyle válasza tybsen (#2415) üzenetére


gilfoyle
őstag

A gyári akksikban benne van az NFC antenna, míg ebben a Gold-ban nincs ilyesmi :)

(#2421) jacis válasza dani993 (#2416) üzenetére


jacis
nagyúr

Hidd el nem akarok senkinek rosszat. Ami az én telefonomban van az biztos, hogy erősebb jóval mint a gyári. A 160e pozitív sem véletlen van Neki.....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2422) Integra


Integra
titán

tudtok valami boltot ahol utána tudok nézni műszerfalra szerelhető tartókonzolnak? ha nem muszáj nem szélvédőre erősíthető karos megoldást szeretnék, hanem a középkonzolon a szellőző rostélyok elé valamit... amim van univerzális (speedshop-ból persze:DDD) az egy vicc... jó lenne valami esztétikus megoldást találni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2423) gilfoyle válasza Integra (#2422) üzenetére


gilfoyle
őstag

Euroalarm a IV. kerben árul Brodit cuccokat. Drága de jó :)

(#2424) Integra válasza gilfoyle (#2423) üzenetére


Integra
titán

borditot ismerem, volt is. ja, piszok drága :)
anno fujitsu pda-hoz használtam, de nem tetszett a tok amibe beletettem a pda-t, mert lekarcolta mindkét oldalt, lejött a fényezés..a samsung gyárija szép megoldás, de szélvédős megoldás szintén.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2425) dani993 válasza jacis (#2421) üzenetére


dani993
senior tag

Elhiszem. 160000 szilikon tokot elad és ott a 160000 pozitív. De az akksikról csak rosszat írnak ha elolvasod a negatívakat.

(#2426) jacis válasza dani993 (#2425) üzenetére


jacis
nagyúr

OK nyertél :K
(az én akksim még minidig szuper ettől)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2427) Integra


Integra
titán

http://beta.swype.com/

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2428) dani993 válasza jacis (#2426) üzenetére


dani993
senior tag

nekem is van egy 2000milliamperes kínai akksim, de csak mert ajándékba kaptam a 25ezres s2-m mellé :D

(#2429) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Írtam egy levelet, amire kaptam választ, bemásolom, hátha titeket is érdekel:

"Samsung Customer Support Center dear_customer@contactus.samsung.com
12:25 (1 órája)

Tisztelt XXXXXXXXXXX!

Köszönettel vettük érdeklödését.
Az Ön kérésének adtunk egy nyilvántartási számot.
Kérjük, a továbbiakban erre hivatkozzon: “XXXXXXXXXXX”.

A GT-I9250 Nexus készülékre a Samsung hardveres támogatást bitosít. Amennyiben szoftverfrissítéssel kapcsolatos kérdése van, legyen szíves vegye fel a kapcsolatot a Google ügyfélszolgálatával.

További kérdés esetén kérjük, hivja ügyfélszolgálatunkat bizalommal a 06-80/726-7864-es ingyenes számon.

Üdvözlettel,

XXXXXXXXXXXXX
Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat"

Most ezek tényleg ennyire hülyék?

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2430) BDave válasza hallerlaller (#2429) üzenetére


BDave
őstag

Sajnos igen... Volt, hogy megkérdeztem tőlük, melyik a legfrissebb Android-verzió Galaxy Gio-ra, erre írták, hogy 2.3. Nem akartam mondani, hogy az enyémen 2.3.3 volt...
Mellesleg a Googlenak nincs is elérhetősége. Se egy email cím, se telefonszám. Mondjuk lehet, hogy minden nap kapnának egy halom levelet és telefonhívást, de szerintem a támogatás elég gyér a részükről. Max írhatsz a Google Csoporton belül és talán arra válaszolnak, de elég macerás oda írni.

(#2431) hallerlaller válasza BDave (#2430) üzenetére


hallerlaller
addikt

Az én kérdésem a garanciával lett volna kapcsolatos, arra meg nem tud válaszolni a google. Azt kérdeztem, hogy: megmarad-e ha a gyári módosítatlan google által frissített rendszert telepítem, ha nem akkor hajlandóak rá valamelyik samu szervizben - röviden ennyit.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2432) BDave válasza hallerlaller (#2431) üzenetére


BDave
őstag

Hát igen, kicsit elnézték a kérdést :) Nem is értem, hogy hogy tudnak ilyet válaszolni. Ki ülhetett a gép előtt? Pistike? :( Mellesleg szerintem megmarad. :)

Ja, és a 4.1.1-ben már: "Google Wallet has been added."

[ Szerkesztve ]

(#2433) Zolesz007 válasza hallerlaller (#2431) üzenetére


Zolesz007
őstag

Szerintem a válaszbol is egyértelmű hogy a hardver az övék nem érdekes hogy milyen sw van rajta.

Fold 5

(#2434) tott


tott
tag

És szerintetek a yakjuxw mennyivel kesobb kapja meg a JB-T?

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2435) hallerlaller válasza tott (#2434) üzenetére


hallerlaller
addikt

Idézem a hivatalos választ: "A GT-I9250 Nexus készülékre a Samsung hardveres támogatást biztosít." tehát várhatod, hogy jöjjön rá valami is, ha mégis akkor csak szerencséd van. Tedd fel a módosítatlan yakju-t a google oldaláról és még a garanciád is megmarad.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2436) Tomeewap


Tomeewap
tag

Valakinek frissült már a készüléke 4.1.1-re? Nálam yakju 4.0.4 van, de még semmi. Direkt visszaálltam 4.1 Dev-ről, hogy tisztán mehessen fel zárt bootloaderrel :)

(#2437) jacis válasza Tomeewap (#2436) üzenetére


jacis
nagyúr

Mert már van rá esély, hogy megjön a napokban nekünk is? (lemaradtam valamiről :F )

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2438) Tomeewap válasza jacis (#2437) üzenetére


Tomeewap
tag

Nagyon remélem hogy megjön. Amerikában már lehet frissíteni a 4.1.1-et, sőt kézi megoldással simán rá lehet varázsolni a telóra, csak én OTA-n szeretném. Habár lehet hogy mégse fogom kivárni :)

(#2439) jacis válasza Tomeewap (#2438) üzenetére


jacis
nagyúr

Jah ezt tudtam én is. Azt hittem, hogy már európában is elérhető......

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2440) Tomeewap válasza jacis (#2439) üzenetére


Tomeewap
tag

Kár hogy "földrészenként" frissül még a yakju is, iOS-nél nincs ilyen, mivel ott egyszerre megy.

(#2441) Integra válasza hallerlaller (#2429) üzenetére


Integra
titán

azért valljuk be, bámulatos :)
egyébként meg visszateszed rá az eredetit és beviszed,nem? én a desire-t így gariztattam, aztán visszamókoltam, nem is volt vele gond

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2442) hallerlaller válasza Tomeewap (#2440) üzenetére


hallerlaller
addikt

Itt is nagyjából egyszerre, sőt NEWS! kint a yakju 4.1.1: [link]

(#2443) B1T3

és lehet is, mivel ezzel nem módosítasz a szoftveren, így a garancia megmarad szvsz.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2443) B1T3 válasza Integra (#2441) üzenetére


B1T3
addikt

Pont azon van a hangsúly, hogy lehessen nyugodtan használni yakju-val. Sosem tudni, mi hibásodik meg, és lehet, nem lesz az embernek lehetősége visszatenni a yakjuxw-t.

(#2444) Integra válasza B1T3 (#2443) üzenetére


Integra
titán

még azt is megkockáztatom, hogy észre sem vennék :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2445) B1T3 válasza Integra (#2444) üzenetére


B1T3
addikt

Lehet, de vicces lenne ezen elbukni, szóval jó lenne hivatalos információ erről. :D

(#2446) nVIPER válasza hallerlaller (#2442) üzenetére


nVIPER
senior tag

és gondolom ezt kell letölteni:

yakju JRO03C from IMM76I: http://android.clients.google.com/pa...I.f946a412.zip

Ezt hogyan kell feldobni a telóra?

[ Szerkesztve ]

(#2447) SP!T


SP!T
addikt

Hát én már felraktam a takju 4.1.1-et. Leszarom, jó lesz, nem kell yakju... :D Úgyis ugyan az.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2448) hallerlaller válasza B1T3 (#2445) üzenetére


hallerlaller
addikt

a #2429-ben van a válasz, ennél hivatalosabbat te sem fogsz kapni, vagy rákérdezzek még 1x tőlük?

VSAMSUNG:

ott van az is a Ho-to-flash szöveg alatt, vagy ha yakju-n vagy akkor inkább várd meg míg jelez a telefonod.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2449) Integra válasza hallerlaller (#2448) üzenetére


Integra
titán

írd meg nekik szájbarágó style a problémát, hátha... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2450) B1T3 válasza hallerlaller (#2448) üzenetére


B1T3
addikt

A hozzászólásommal nem feltételeztem, hogy különb választ kaphatnánk, csak egyszerűen megjegyeztem, hogy természetesen az lenne a biztos, ha – úgymond – hivatalos információval szolgálnának erről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.