Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) DaviD202 válasza janika1988 (#1497) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Érdekes, megmondom őszintén én kicsit többre számítottam. Nekem a gyári akksival kb 3 óra screenon time szokott lenni és 20-24 orankent ker enni. Bár ez nem gyári Rom. Ha gyárival érted el ezt akkor nem rossz, de szerintem még pár töltési ciklus után javulni fog kicsit. A kérdés az élettartama lesz majd. Mert oké h most jó, de mi lesz 4-5 hónap múlva :)

(#1502) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Telefonommal legalabb 3 oraja netezek MHL+BT bill. es eger parossal es az a tapasztalat, hogy tobbet fogyaszt mint amit felvesz a toltessel es szepen lassan merul a telefon :)
Amugy nagyon f.sza ez a funkcio a telefonban es ha van ra mod mindenki probalja ki.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1503) janika1988 válasza DaviD202 (#1501) üzenetére


janika1988
tag

én is többre számítottam, most pl 5x%-on van az akksi amiből 1 órát megy a kijelző, elég nagy fényerőn, de amúgy 5órája vettem le a töltőről. Lehet te jobban kíméled fényerőben, azért jobb. Ha lesz idpm, csinálok egy battery tester programmal egy tesztet, vagy benyomok videót max fényerőn, repülő módban. az talán segít :)

Többieknek: méretre ugyanakkora, így nem kell másik hátlap. Made in Japan, csaknem kamuznak rá ennyivel többet! Amúgy 10font, ebay.co.uk, 5 m.nap alatt megjött.

Pixel 8 eladó

(#1504) janika1988 válasza Barcode_Rec (#1459) üzenetére


janika1988
tag

100%os akksival is kipróbáltam, azzal se megy :(
Most csalódtam, pedig ezt vettem: [link]
megéri visszaküldeni, vagy vmi noname szart pár dollárért még bepróbálni? Bár alig találtam olcsót..

jacis!
küldj kérlek egy linket az MHL kábeledről! Miylen hamar jött meg?

Pixel 8 eladó

(#1505) jacis válasza janika1988 (#1504) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia,
Kettő nap. [link]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1506) exelsior1


exelsior1
senior tag

Huh, elég durva ennél a Nexusnál, hogy egy 320*240-es mp4- is akad rajta :S

Galaxy S10

(#1507) cantu99 válasza exelsior1 (#1506) üzenetére


cantu99
csendes tag

Micsoda viccelsz velem :(
Nyáron akarok venni pont egyet és most olvasgatom a fórumot.
Ez most tuti?

(#1508) leslien válasza exelsior1 (#1506) üzenetére


leslien
nagyúr

melyik média lejátszót használod? mert nálam talán a full hd +felirat akad ,
ezt használom
hozzá a codec-et ami neon :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1509) jacis válasza cantu99 (#1507) üzenetére


jacis
nagyúr

Ne viccelj már. Hogy akadna màr :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1510) exelsior1 válasza jacis (#1509) üzenetére


exelsior1
senior tag

MXplayer használok, de minden video felbontástól függetlenül akad rajta :S Nem folyamatosan, hanem néha egy picit, most valamivel jobb, ohgy launcher pro-val használom, bár nem tudom mi köze vna hozzá :D
Am, van egy érdekes dolog vele, ha lekapcsolom a képernyőt, akkor csak úgy visszakapcsol 1 mp múlva és kb az 5. lekapcsolásnál marad úgy. Valaki tudja miért csinálja ez?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#1511) exelsior1 válasza exelsior1 (#1510) üzenetére


exelsior1
senior tag

Meg, érdekes, ohgy a Note-hoz képest kevésbé túlszaturáltak a színei, kb a Note hagyományos beállításához hasonlít. Jó hír, letöröltem pár dolgot (go task manager, power manager) és hirtelen jobb lett a lejátszás :S Meg úgy veszem észre, ohgy a szofveres gombok betesznek az MX playernek, ill amikor el kell őket tüntetni, majd érintésnél vissza stb, szal amint tudom eltüntetem őket :D A színek lehetnének erősebbek, most kb olyan a kijelző mint egy sima LCD ami tud mélyfeketét , picit hiányoznak az amoledes színek

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#1512) exelsior1


exelsior1
senior tag

Na, a net gyors mint a villám, a beágyazott videokat is jól és szépen viszi, szebben mint a Note.

Galaxy S10

(#1513) DaviD202 válasza exelsior1 (#1506) üzenetére


DaviD202
aktív tag

dehogy akad!
Dice playerrel a 720p-s .mkv-k is jol mennek..

[ Szerkesztve ]

(#1514) Knife.McL válasza exelsior1 (#1511) üzenetére


Knife.McL
tag

Hát 3 dolog lehetséges:
1. Nem Galaxy Nexus telefonod van.
- Ez esetben keresd meg a készülékednek megfelelő topicot :D
2. Mókolt romot használsz ami a jelek szerint nem jó.
- Cseréld le.
3. Olyan programokat telepítettél amit nem kellett volna.
- Tipikusan ilyen az összes taskmanager. Utoljára 1.6-os Spicán használtam, mert akkor még kellett. 2.1-nél még el lehetett nézni, hogy néha-néha kellhetett. De a 2.2-vel már rendesen megcsinálta Google a taskkezelést. Csak olyan telefonon kellett azóta használni, aminek kevés volt a memóriája (256-os olcsós vackok, 512-es olcsósítottak pl optimus 2x). Az ics-nél csak magadnak ártasz taskmanagerrel, a használati időd nem lesz jobb tőle, saját maga kezeli a rendszer a memóriát. A problémákat az ész nélkül telepített, gyakran lopott programok okozzák. Ezek kerülése nem csak a stabilitást és teljesítményt növeli, de megkímél a fejfájástól is.
+1. Hardver/gyári szoftver hibás.
- Vidd szervízbe!

Javaslom a full resetet és nézd meg milyen a lejátszás minden program nélkül. Aztán MX Player csupaszon. Nekem is codec nélkül fut, és még nem tudtam megröccenteni 720p és annál kisebb (annál nagyobbat minek néznél...) videókkal.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#1515) exelsior1 válasza Knife.McL (#1514) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hát, az biztos, hogy Nexus :D Romot még nem is tudtam cserélni pár órája van meg .D Egyelőre helyrejött, a Go task és pwer manager progikat nem szereti :S Lejátszóként MXplayer használok, annál nincs jobb

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#1516) B1T3 válasza exelsior1 (#1515) üzenetére


B1T3
addikt

Nálam sem jelentkezik egyik hiba sem, ott bizony user error lehet valamilyen telepített program gubancolódása miatt. :D

(#1517) exelsior1 válasza B1T3 (#1516) üzenetére


exelsior1
senior tag

Ja, van amit nem szeret a gép. Egyelőre így minden jó. Az elején megijedtem a csupasz notification bar-tól, de szerencsére a GPlayen van hozzá cucc. Az a minimum, hogy lehessen a wifit, bluetootht-ot állítani, de a Notification toggle-al bármit be lehet rakni akár több sorba is, nagyon tetszik

Galaxy S10

(#1518) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Átolvastam az első hsz.-t nagyon jó lett grat.
Viszont van egy kérdésem ami kicsit aggaszt: jól értem, hogy ha a build szàmnàl ezt: ICL53F.I9250XWKL2 làtom akkor a telóm nem gyàri független hanem szoftveresen van buheràlva? Ha igen nagyon mérges leszek a nextelre.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1519) hallerlaller válasza jacis (#1518) üzenetére


hallerlaller
addikt

öö, android system info-t tedd fel és megnéznéd, hogy mit látsz a product-nál 'yakju' vagy 'yakjuxw'?

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1520) jacis válasza hallerlaller (#1519) üzenetére


jacis
nagyúr

Az àltalad bemàsolt képpel megegyeznek a nàlam megjelenő adatok.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1521) Gabesz77 válasza jacis (#1520) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Ez nem buherálást jelent, nekem is ez volt gyárilag.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#1522) jacis válasza Gabesz77 (#1521) üzenetére


jacis
nagyúr

Akkor ettől még független ha jól értem.?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1523) hallerlaller válasza jacis (#1520) üzenetére


hallerlaller
addikt

és ezt nextelnél vetted függetlenként? ez annyit jelent csak, ami az 1.hsz-ben van, hogy a google helyett a szolgáltató végzi a frissítést, ami elég sokat késik, csak függetlennél ugye melyik szolgáltató? ezek szerint szolgáltató által értékesített telefont kaptál, mindenesetre érdekes.. próbáld ki hogy független-e.

na most jobban utánaolvasva nem kell megijedni, a yakjuxw lehet régió/szolgáltató függvénye is és a samsung végzi a frissítést a google helyett. akkor tegyél fel egy sima yakju romot.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1524) Gabesz77 válasza jacis (#1522) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Persze, ez nem függ össze. Ahogy hallerlaller írja, a szoftverfrissítésnél van jelentősége. Enyém is független.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#1525) hallerlaller válasza Gabesz77 (#1524) üzenetére


hallerlaller
addikt

kicsit megtévesztő amit az 1.hszben írtam, ugy látszik magyarországon mindenkinek yakjuxw gyárilag, ezt akkor javítom.

A 'GN Official update checker' mindenkinél eltűn a play áruházból?

Meg a stickmount alkalmazást is lehet félreértettem, most ha jól gondolom akkor ezzel nem tudunk mass storage háttértárat faragni a telefonból, csak rá lehet dugni pendrive-ot pl? :F

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1526) tybsen válasza exelsior1 (#1517) üzenetére


tybsen
addikt

Egyébként miért váltottál vagy akarsz váltani Note-ról?

(#1527) exelsior1 válasza tybsen (#1526) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hát, először is, jól jött az a +20 ezer, ami figyelembe véve, hogy gyári független 2 év garis a Nexus, a Note meg, bolti garsi, egész jó ajánlatnak tűnt. Meg, kíváncsi is voltam milyen a Nexus. És, a Note néha nagyon nagynak tűnt, amellett, hogy egy nagyon jó okosteló.
Eddig tetszik. Mondjuk a +20 ezerből már csak 18500 van, mivel elfelejtettem lekapcsolni a 3g-t és valahogy képes volt az első weblapnál leszívni a maradék 2500 Ft-mat (írtam is a T-nek, ohgy most mi ez, de úgyis valami semmitmondó választ kapok), szal még fel keleltt töltenem, ohgy kihúzzam hó végéig)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#1528) skippper


skippper
senior tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy jó és részletes leírást AOKP rom telepítéséhez?

(#1529) exelsior1


exelsior1
senior tag

Olyat csinál valakinek, ohgy képernyő lekapcsolás után 1-2 másodperccel csak úgy visszakapcsol? Kb 3-4-szer kell lekapcsolnom a képernyőt, ohgy úgy maradjon :S

Galaxy S10

(#1530) hallerlaller válasza exelsior1 (#1529) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem hallottam még ilyenről. :U

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1531) exelsior1 válasza hallerlaller (#1530) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nem lehet lekapcsolni a képernyőt gyakorlatilag, mindig visszajön a lock screen .S
Ill, akkor, ha minta van, ha nincs, akkor visszajön a főképernyő :S

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#1532) zool1 válasza hallerlaller (#1519) üzenetére


zool1
őstag

Nekem a barand: google ,a product: yakju. De tokeletesen kop kop mukodik. :C

(#1533) exelsior1 válasza exelsior1 (#1531) üzenetére


exelsior1
senior tag

Gyakorlatilag nincs lockscreen :S

Galaxy S10

(#1534) hallerlaller válasza zool1 (#1532) üzenetére


hallerlaller
addikt

öö, és hol vetted, nem nyúltál hozzá? akkor mégse minden magyar régiós yakjuxw, mind1.. :DDD

(#1531) exelsior1

hát ez érdekes, szerviz?

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1535) exelsior1 válasza exelsior1 (#1531) üzenetére


exelsior1
senior tag

Na, csináltam egy hard resetet, egyelőre most jó, remélem így is marad :S

Galaxy S10

(#1536) B1T3 válasza exelsior1 (#1535) üzenetére


B1T3
addikt

Azzal is valamilyen szoftver kavarodhatott össze. Hacsak nem telepíted ugyanazokat, valószínűleg nem fog újra jelentkezni a hiba.

(#1537) exelsior1 válasza B1T3 (#1536) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hát, nehéz lesz megoldani, mivel kellenek amik fenn voltak, de mindenképpen odafigyelek. Asszem a launchereket hagyom, jó lesz a gyári is.

Galaxy S10

(#1538) tybsen válasza exelsior1 (#1527) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi. Kíváncsi leszek a hosszabb távú tapasztalatra, engem leginkább a nexus frissíthetősége vonz, meg nyilván néha tényleg tud nagy lenni a note... de hát ez egy olyan hátrány, ami igazából legtöbbször előny :-) pár héttel ezelőtt én is erősen elbizonytalanodtam, hogy lecseréljem-e.k. Na mindegy, most egyelőre elvagyunk még egymással, én nagyon szeretem, de persze érdekelne a nexus is :-) majd figyelem a topikot, hogy mik a tapasztalataid note után, aztán lehet, hogy esetleg én is benevezek egyre. :-)

(#1539) Leonardo91 válasza tybsen (#1538) üzenetére


Leonardo91
senior tag

tybsen: ment pü

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1540) SP!T válasza zool1 (#1532) üzenetére


SP!T
addikt

Akkor már ketten vagyunk! :D Tied is Telenortól van?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1541) zool1 válasza SP!T (#1540) üzenetére


zool1
őstag

Én használtan vettem, egy ismerőstől kéz alól. De így is 2014.01.29. ig garancia van rá+ 2 hónap samsung gari. Másodlagos telefon volt lehet mondani, hogy szinte új. Nagyon örülök neki!!!!! :C

(#1542) SP!T válasza zool1 (#1541) üzenetére


SP!T
addikt

Hát ha a garancialevelet a Telenor pecsételte le akkor az. :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1543) zool1 válasza SP!T (#1542) üzenetére


zool1
őstag

Igen. :K

(#1544) Knife.McL válasza zool1 (#1543) üzenetére


Knife.McL
tag

Ez a furcsa. Az enyém meg edigital-os független, mégis yakjuxw...

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#1545) Gabesz77 válasza Knife.McL (#1544) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Dettó. Pontosabban az volt, már yakju-s. :)

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#1546) Knife.McL válasza Gabesz77 (#1545) üzenetére


Knife.McL
tag

Én azért nem mertem eddig rátenni, mert hátha előjön a hálózati szakadozásos hiba. Nálad volt már szakadás?

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#1547) Gabesz77 válasza Knife.McL (#1546) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Semmi, minden működik.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#1548) Knife.McL válasza Gabesz77 (#1547) üzenetére


Knife.McL
tag

Akkor viszont azt hiszem, meglesz a hétvégi program. Sok cuccot kell majd visszatenni.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#1549) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali
Csináltam egy gyári visszaállítást, most már le lehet zárni a képrenyőt, viszont nem tudom a PC-mhez csatlakoztatni. Azt kiírja, ohgy töltés, ha bedugom, de más nem történik. Esetleg kell valami extra szoftver, vagy beállítás?

Galaxy S10

(#1550) Gabesz77 válasza exelsior1 (#1549) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Első hsz, GYIK 2. pont. ;)

[ Szerkesztve ]

Guns n' Roses, 2023. július 19.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.