Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) lockerz


lockerz
csendes tag

Srácok, ha fel akarjátok tenni a 4.1.1-et és jelenleg 4.1-esetek van akkor nem kell factorz reset csak wipe cahce es dalvik cahe, igy nem veszik el semmi a telorol.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1737849

(#2502) Integra


Integra
titán

hm, utolsó update óta a volume+ 2x is megállt és hibát jelzett... küldtem a csávónak log-ot..
másik.
desire-nél nagyon megszoktam, hogy a sense gyönyörűen működött a dialerben, elkezdtem a nevet beírni a num pad-be és azonnal dobálta ki a neveket, ment a szűrés. na, itt ez totálisan hiányzik, egyszerűen nehéz elhinni, hogy 2012-ben paraszt dialert épít be a google, miközben a saját gmail alkalmazásában tökéletesen működik a labeleknél is ez a filterezés.. döbbenet.. milyen dialerrel érdemes foglalkozni, telepíteni? keressen nevekben és becenevekben is.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2503) tgb válasza Integra (#2502) üzenetére


tgb
senior tag

Én az Ex dialert ajánlom,jól testre szabható,témázható,és a találatokat is gyorsan adja.

az irányár nem félarat jelent!

(#2504) Integra válasza tgb (#2503) üzenetére


Integra
titán

vááá, ez piszok jó, ennyi kellett csak a bódogsághoz, köszi :))
letöltöttem hozzá a black ich theme-t és absz gyári kinézetre is, szuper.
már csak azt kell kitalálnom, hogy hogy állítom be deafult-nak a gyári dialer helyett ha bal alul a dialer ikonra klikkelek

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2505) SP!T válasza Integra (#2504) üzenetére


SP!T
addikt

Igen, én is azt használom. Nagyon perfekt! :R

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2506) Integra válasza SP!T (#2505) üzenetére


Integra
titán

és te hogy indítod?
annyit tudtam csak csinálni, hogy kicseréltem eltüntettem a gyári dialert alulról és oda behúztam az exdialert. gyanítom az exdialer is ugyanúgy a gyári híváslistákból dolgozik mind kimenő és bemenőre, nem? mert akkor csak ennyit lehet csinálni. csak jó lett volna a gyári telefon kagyló ikont használni továbbra is az exdialer-rel

a másik amit próbálok megoldani, hogy ugyanígy szeretném, ha a gyári sms-nek is ugyanígy fekete háttere lenne, ahogy a people-nek is. ezekre van ötletetek?

illetve, mivel a google és a facebook összerúgta a port, már nem tudja a google berántani a gmail-ben tárolt contacts listámban található személyekhez a facebook profilt. a senese ezt gingerbread alatt gyönyörűen tudta ugye. milyen összefésülő programot érdemes használni? ez a funkció is hiányzik nekem.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2507) Edge válasza Integra (#2502) üzenetére


Edge
veterán

Igaz nem dialer de én pl a gesture search-et használom, lerajzolod a kezdőbetűt azt már jönnek is a találatok, névjegynél ott a kis call gomb.
(google app amúgy)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2508) tott válasza Edge (#2507) üzenetére


tott
tag

ez a gesture search rohatt jo!!! mindenre ra lehet keresni.

ami a 4.1 OTA update-et illeti, ezt kovetitek? a belsos ember valaszol, izgi:
https://plus.google.com/112218872649456413744/posts/QkKumgFm6pm

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2509) Zolesz007 válasza Integra (#2504) üzenetére


Zolesz007
őstag

Apex/Nova Launcher?

Fold 5

(#2510) BoB válasza tybsen (#2496) üzenetére


BoB
veterán

Igen, a gyári 2000- es a plussz hátlappal. A másikat nem hordom magammal, mert ezzel most kibírom addig amíg hazaérek, bár utazáskor biztos vinném.

Szerintem nem lenne praktikus a nagyobb hátlappal a 1750- es mert túl nagy a légrés, biztos lötyögne, bár nem próbáltam.

Kevesen ismerik fel, hogy mit jelent az aláírásom :)

lockerz: én 4.0.4- ről tettem a 4.1.1- et, és nem kellett restelnem, működik minden, minden megmaradt ugyanúgy mint mikor ICS-re frissítettem a Nexus S-t.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2511) tgb válasza Integra (#2506) üzenetére


tgb
senior tag

Beállitáso-alkalmazások kikeresed a gyári tárcsázót,kényszeritett leállás,alapértelmezés törlése,utána belépsz a tárcsázóba és választod az ex dialert.

az irányár nem félarat jelent!

(#2512) BoB válasza Integra (#2506) üzenetére


BoB
veterán

Volume+ -t le is szedtem, de írták is hogy nem teljesen működik JB-el. Viszont ahogy észrevettem már annyira nem is kell mert hangosabb lett a teló. Nektek nem?

(Kifutottam szerk. időből)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2513) Integra válasza BoB (#2510) üzenetére


Integra
titán

orwell 1984? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2514) Integra válasza tgb (#2511) üzenetére


Integra
titán

hm, nyomok rá egy force stop-ot, de a default-ban amúgy sincsen semmi beállítva és nem is engedi beállítani :F

bob: nekem még mindig 404 van fent, érezhetően hangosabb a volume+-szal minden téren

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2515) tgb válasza Integra (#2514) üzenetére


tgb
senior tag

akkor meg telepitsd ujra az ex dialert és kérdezi majd melyik legyen az alapértelmezett,ekkor pipa és utána kiválaszt az ex.

az irányár nem félarat jelent!

(#2516) Integra válasza tgb (#2515) üzenetére


Integra
titán

na ez a fura, nem kérdezte :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2517) BoB válasza Integra (#2513) üzenetére


BoB
veterán

Igen :)

Persze, én is használtam még a V+ -t azzal mert ugye eszméletlen halk volt. Viszont meg kellett vegyem a fizetőset mert +4- nél szinte semmi különbséget nem hallottam.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2518) tgb


tgb
senior tag

Fekete dolgok tetszenek?A megoldás Black Ice rom!


Mutatni ezzel mutat a Nexus igazán!

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#2519) Integra válasza BoB (#2517) üzenetére


Integra
titán

megvettem én is :)
csak fura volt hogy tegnap éjjel kétszer megállt... majdjavítja úgyis gondolom sos emberünk az appját

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2520) zool1 válasza tgb (#2518) üzenetére


zool1
őstag

Nagyon jol nez ki ez a rom! Nem is tudtam hogy a szomszedban laksz...

(#2521) tgb válasza zool1 (#2520) üzenetére


tgb
senior tag

Ezzel a rommal vettem,kiegészitettem az sgs3 felülettel,azóta frissült 40.5-re,de kivállóan hibátlanul működik azóta is,a gyári romok a nyomába sem érnek.
Ő az.
hogy van ez a szomszédság?

az irányár nem félarat jelent!

(#2522) Integra válasza tgb (#2521) üzenetére


Integra
titán

ez mire épül? 4.0.4?

amúgy rájöttem, hogy az eredeti phone ikon-nal nem tudod az exDialer-t használni, gyakorlatilag remove alulról az indító pultból és a helyére berakod az exdialer-t a saját iknojával. az hogy kiválasztod hogy a phone vagy a dialer vagy a viber-t hozza be híváshoz vagy netán a skype-t, az másik történet már.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2523) tgb válasza Integra (#2522) üzenetére


tgb
senior tag

igen 4.0.4,a 4.1-eket csak kipróbáltam,de egyik sem hozta ennek vagy a Cm9 romnak a szintjét!

az irányár nem félarat jelent!

(#2524) lockerz


lockerz
csendes tag

Amugy megjelent már a hivatalos 4.1 verzió? Ha nekem most a deodexed verzió van fent és fel akarom tenni a gyári 4.1 stock rom-ot akkót teljes törlést kell csináljak?

[ Szerkesztve ]

(#2525) Integra válasza lockerz (#2524) üzenetére


Integra
titán

google developers oldalon még nincsen kint

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2526) BoB válasza lockerz (#2524) üzenetére


BoB
veterán

Megjelent már, elindult az OTA frissítés a takju és yakju modellekre.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2527) Atus85


Atus85
aktív tag

És a yakjuxw-re mikor jön?

(#2528) Zolesz007 válasza Atus85 (#2527) üzenetére


Zolesz007
őstag

Semmikor kb nyugodtan telepits egy yakju-t nem lesz baj belőle

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#2529) Integra válasza BoB (#2526) üzenetére


Integra
titán

na, zsír, átkéne állnom egy 404-es yakju-ra és akkor jöhet magától ota-n a frissítés

Zolesz: ne tudd meg mennyire nincsen kedvem a bekonfigolt telóm újrahúzni, az összes alkalmazás meg beállítás.... :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2530) BoB válasza Atus85 (#2527) üzenetére


BoB
veterán

Ahogy írták, tegyél fel yakju-t mert xw-re hetek vagy hónapok múlva lesz csak.

Ugyanúgy működni fog minden.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2531) tott válasza Integra (#2529) üzenetére


tott
tag

ne parazz mert sima ugy. en is egy napig gombolkoztam rajta vadul es keszultem meg minden, aztan pikk-pakk, majdnem siman megcsinaltam. az igaz hogy backuppal is ujra kellett rendezni a lapokat.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2532) tott válasza Integra (#2529) üzenetére


tott
tag

en is a speedhopban vettem meg es nemcsak hogy yakjuxw volt hanem amikor latom a toolkitben hogy CDMA/LTE-nek felel meg a build, elment a kedvem az egesztol. es megis...

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2533) Integra válasza tott (#2532) üzenetére


Integra
titán

na jó, nekiállok majd hétvégén, az alapoktól megcsinálom amit kell.
amúg megvettem a titanium backupot is csak nemtom használni, igaz, nem is foglakoztam vele sokat :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2534) tott válasza Integra (#2533) üzenetére


tott
tag

a nexus toolkitben van backup, applicationt es virtualis sd kartyat is ment. es nem kell rootolni hozza csak kinyitni a bootloadert.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2535) Integra válasza tott (#2534) üzenetére


Integra
titán

assetom, hogy az nyitva van e vagy sem jelenleg.. :)
minden esetre jól hangzik hogy ezt tudja
vagyis lementi az összes zeném és fotókat is egy file-ba a telepített alkalmazásokkal?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2536) gilfoyle válasza Integra (#2535) üzenetére


gilfoyle
őstag

Vigyázz, a bootloader nyitás gyalulja a telefont!!! Nem lesz mit lementened :)
Ha induláskor egy lakatot látsz alul, akkor nyitva van.

[ Szerkesztve ]

(#2537) Integra válasza gilfoyle (#2536) üzenetére


Integra
titán

mármint amikor feloldanám a képernyőzárat? ott lakat van a körben, igen

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2538) tott válasza Integra (#2535) üzenetére


tott
tag

Pontosabban ket fajlba: kulon csinalja az alkalmazasbackupot es kulon az adatokat. szerintem a te bootlockered is zarva lesz, ha nem akkor csak megsporolsz egy lepest az egesz muveletbol.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2539) tott válasza gilfoyle (#2536) üzenetére


tott
tag

Ugy van, a sorrend fontos. eloszor mentes ADB modban aztan nyitas fastboot modban , aztan mentesek visszarakasa ADB modban. es en itt nyitva hagytam a bootloadert mert ha bezarom akkor megint minden letorlodik. majd ha szervizbe megy bezarom.

Integra: nem a kepernyofeloldas lakatjat kell nezni hanem a telo bekapcsolasanal, a Google alatt

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2540) gilfoyle válasza tott (#2539) üzenetére


gilfoyle
őstag

Bezáráskor nem törlődik semmi.

(#2541) hallerlaller válasza Integra (#2537) üzenetére


hallerlaller
addikt

bekapcsoláskor a google felirat alatt: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2542) tott válasza gilfoyle (#2540) üzenetére


tott
tag

Nem? ugy emlekeztem hogy nekem kiirta hogy vigyazza mer....de lehet tevedek.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2543) hallerlaller válasza tott (#2542) üzenetére


hallerlaller
addikt

Visszazáráskor nem töröl semmit, csak a nyitás.

Visszazárjuk-e a bootloadert?

- google hivatalos álláspontja igen, mert:
"After restoring a factory image, it is recommended that you lock the bootloader, for security reasons."

- xda developers pedig nem:
"Notes on the bootloader:
1) Do NOT re-lock your bootloader after you are finished. The is no need.
2) Having an unlocked bootloader does not affect anything related to the ROM/GoogleWallet/OTAs. Nothing at all.
3) If your bootloader is locked, you CANNOT use fastboot commands. This is pretty much the only thing it affects.
4) If your bootloader is locked, and you need to unlock it, it will wipe everything, including /sdcard. This is the major drawback of re-locking your bootloader.
5) ONLY re-lock your bootloader if you need to return your device to the store. The command is: fastboot oem lock
6) As of June 2, 2012, a method has been found to unlock the bootloader without wiping (but root is required), and segv11 put it together in an app for us. See here. So, if you have root, there is no issue with re-locking the bootloader if you want -- just make sure you don't lose root, or you will have to wipe to unlock it again."

Mindenki döntse el maga. :)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2544) tott válasza hallerlaller (#2543) üzenetére


tott
tag

Hat ez hogy "szekuriti reasons" eleg homalyos :D valoszinubbnek tunik hogy csak a garancia kapcsan erdekes a dolog

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2545) Integra válasza hallerlaller (#2543) üzenetére


Integra
titán

igen max biztonsági okokból mondja a google, de ha arra meg ez a válasz, hogy: "2) Having an unlocked bootloader does not affect anything related to the ROM/GoogleWallet/OTAs. Nothing at all." - akkor nyugodtan maradhat nyitva

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2546) djpety válasza Integra (#2537) üzenetére


djpety
tag

Bekapcsoláskor :)

Szerk.: már látom válaszoltak. bocsi!

[ Szerkesztve ]

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#2547) djpety válasza hallerlaller (#2543) üzenetére


djpety
tag

Ez a 6. pont érdekes :) Nekem jobban tetszik, amikor nincs nyitott lakat bootoláskor, viszont ezzel megoldható úgy néz ki.

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#2548) hallerlaller válasza djpety (#2547) üzenetére


hallerlaller
addikt

itt van: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2549) Integra válasza djpety (#2546) üzenetére


Integra
titán

az én telefonom akkora giga samsung izé, hogy még a bootlocker is zárva... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2550) BoB válasza Integra (#2545) üzenetére


BoB
veterán

Ha jól emlékszem volt olyan malware, ami csak akkor tudott fertőzni ha nyitva volt a bootloader.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.