Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) hallerlaller válasza BDave (#2098) üzenetére


hallerlaller
addikt

ilyen nagyon triviális dolgokat nem akartam beleírni, mert túl hosszú lett volna és akkor azért nem olvassák el.

(#2099) Integra

samunál pest megyében csúcskészülékekre(s2,s3,note,galaxy nexus) él a házhoz megyünk szolgáltatás, ott előtted cserélnek kijelzőt meg komplett burkolatot akár, megéri a gyári gari.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2102) B1T3 válasza Kils (#2100) üzenetére


B1T3
addikt

Ez nem pont jó téma errefelé.

(#2103) Integra válasza hallerlaller (#2101) üzenetére


Integra
titán

lehetséges. és szétesik a nexus? :DDD
rakatok egyet félre a speedshop-ban akkor..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2104) marlboromen


marlboromen
aktív tag

A sim-en lévő telefonszámokhoz hogyan lehet hozzáférni? Lehet hogy hüle vagyok, de nem jövök rá :((

(#2105) Zolesz007 válasza marlboromen (#2104) üzenetére


Zolesz007
őstag

Ha a megjelenítési beállításokban nincs akkor szerintem csak importálni tudsz SIM-ről
(névjegyzék/3pont)

Fold 5

(#2106) Kils válasza B1T3 (#2102) üzenetére


Kils
csendes tag

romolgatni lehet, de függetleníteni nem? :D

(#2107) marlboromen válasza Zolesz007 (#2105) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Köszi, valóban csak így megy.

(#2108) Zolesz007 válasza Kils (#2106) üzenetére


Zolesz007
őstag

Itt a fórumban tilos téma.

Fold 5

(#2109) B1T3 válasza Kils (#2106) üzenetére


B1T3
addikt

A ROM-olgatással azért nincs probléma, mert max. magaddal szúrsz ki, hogy elveszted a garanciát, saját felelősségre teszed. :) A függetlenítés más kategória.

[ Szerkesztve ]

(#2110) Kils válasza B1T3 (#2109) üzenetére


Kils
csendes tag

oké oké, nem tudtam

(#2111) SP!T válasza B1T3 (#2109) üzenetére


SP!T
addikt

Az őszintét megvalva le se szarják, hogy romolgattad-e a szervizben. Ha nagyon olyan a hiba, ami abból adódik, na akkor max beugatnak. Tőlem még csak számlát sem kértek, elég volt egy garanciajegy. De hát ilyet bármikor kitöltök és rányomok egy sima pecsétet valahonnan... :) Persze senkit nem buzdítok ilyenekre, de azért nem kell félni, hogy szétszednek a szervizben.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2112) Integra válasza B1T3 (#2109) üzenetére


Integra
titán

már mért szólnának? visszarakod a gyárit rá.. atomra hekkeltem a desire-t, mielőtt gariban cseréltettem az amúgy népbetegségként elromló fizikai billentyűsorát, visszatettem a gyári rom-ot, gond egy szál se. aztán miután visszakaptam javítva, máris széthekkeltem újra. miért lenne ez másképp a nexusnál?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2113) SP!T válasza Integra (#2112) üzenetére


SP!T
addikt

Csak akkor van szívás mikor annyira, vagy olyan dolog szarik be, hogy nem tudod visszarakni a gyárit. :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2114) bigrock válasza Integra (#2103) üzenetére


bigrock
addikt

Azért próbáld meg. Én délelőtt megrendeltem, visszaírtak egy email-t, hogy ideiglenes készlethiány, most meg délután hívnak, hogy érkezett a boltba, pénteken már szállítják is ki.
Kíváncsi vagyok.

(#2115) hallerlaller válasza SP!T (#2111) üzenetére


hallerlaller
addikt

hivatalos magyar törvények szerint nem is kérhetik a számlát, ha mégis akkor azt kell mondani, hogy 151/2003-as kormányrendelet 4. paragrafus :D[link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2116) franc0 válasza bigrock (#2114) üzenetére


franc0
őstag

Délután már a honlapon is megjelent, hogy készleten.
Sajnos meló után nem érte oda zárásig :c (előtte még megtapiznám)

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#2117) SP!T válasza hallerlaller (#2115) üzenetére


SP!T
addikt

Hmmm, na ezt se láttam még, pedig eladó vagyok egy sztek boltban. ;]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2118) SP!T


SP!T
addikt

Hát gyerekek a fényképező egy rakat kaksi ilyen időben: [link] De ne keseredjetek el, mert amit csináltam videót mégsz*rabb! :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2119) B1T3 válasza hallerlaller (#2115) üzenetére


B1T3
addikt

Nekem úgy rémlik, a garanciajegyre rá van írva, hogy azért meg kell őrizni a vásárlást igazoló papírt. Az miért van? :D

(#2120) hallerlaller válasza SP!T (#2118) üzenetére


hallerlaller
addikt

na várjál csak, Dzsuri hívta fel rá a figyelmem, köszönet neki, de aki JB-t használ megerősíthetné ezt:

4.0.4 vs 4.1 play-ről a VLC player beta infóban ki tudja jelezni az fps-t.

(#2119) B1T3

hülyeség, nem kell, én cég nevére vettem a telefonjainkat, így a számla könyvelőnél van. mondom kérhetik, de az kell begyakorolni hogy "százötveneggyperrkétezerháromm negyedikk paragrafuss" :D

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2121) SP!T válasza hallerlaller (#2120) üzenetére


SP!T
addikt

De én fullHD-ban vettem fel nem 720p-ben. Ott még mindig 24 fps. Régen a 720p alatt is 24 volt és csak most 30? Ja és igen, JB van fent.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2122) hallerlaller válasza SP!T (#2121) üzenetére


hallerlaller
addikt

ja tényleg, most lecsekkoltam, fullhd 24fps.
látod, akkor régen a 720p is 24fps volt.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2123) SP!T válasza hallerlaller (#2122) üzenetére


SP!T
addikt

Akkor ezentúl 720p-t használok. :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2124) B1T3 válasza SP!T (#2123) üzenetére


B1T3
addikt

Amíg nem akarsz utólag lassítani, talán jobb is lehet a fullHD, mert mégiscsak magasabb a felbontás, a bitráta, azaz egy adott képkocka minősége jobb. (Az általam felvett fullHD videók pedig folyamatosak voltak, nem szaggattak az alacsonyabb fps miatt.)

(#2125) SP!T válasza B1T3 (#2124) üzenetére


SP!T
addikt

Hát világosabb fényviszonyok mellett fullhd és ez lesz a meghatározó. :D

Olyan gyík vagyok... Rootolni akartam a JB-t, erre nulláztam a telefont, mikor cwm recovery-t telepítettem és nem mentettem semmim. Jaaaj én pöts... :W

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2126) hallerlaller válasza SP!T (#2123) üzenetére


hallerlaller
addikt

legalább javult valamit, és még az 1.hsz-t sem kell átírni. :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2127) SP!T


SP!T
addikt

Hogy tudom formázni a belső memóriát a telefonban? :DDD

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2128) BDave válasza SP!T (#2127) üzenetére


BDave
őstag

Beállítások, tárhely, legalul pedig formázás.

Viszont nekem meg az lenne a kérdésem, hogy pár perces játék után nektek is meleg lesz a hátsó kamera?

(#2129) SP!T válasza BDave (#2128) üzenetére


SP!T
addikt

Igen, nekem is meleg, de nem a kamera, csak a helye. :)

Nekem nincs ott formázás menü pont 4.1-ben.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2130) B1T3 válasza BDave (#2128) üzenetére


B1T3
addikt

Inkább a kamera melletti rész lesz meleg, illetve egy idő után már a kijelző is (azon a területen). :)

(#2131) tybsen válasza BDave (#2128) üzenetére


tybsen
addikt

Igen, nalam is ugyanez.

@hallerlaller: sikerult lementeni az OTA frissitessel jott romot? Mert akkor nekem nem kellene ezzel foglalkoznom, ugyanaz a ROM, ha jol olvastalak a napokban.

(#2132) Integra válasza bigrock (#2114) üzenetére


Integra
titán

megrendeltem, nálam most is rendelhető státusza van a speedshop-ban, holnap meglátjuk, hogy hívnak e vagy sem. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2133) hallerlaller válasza tybsen (#2131) üzenetére


hallerlaller
addikt

igen, neked most ennyivel javult a helyzet, ez csak az ota update ezzel fel tudod frissíteni, az eredeti 4.0.1. yakjuxw pedig fent van xda-n. De ahogy mondtad hogy elég lámák, lehet fingjuk sincs a régiós romokról és már koreában rátelepítették :)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2134) B1T3 válasza SP!T (#2118) üzenetére


B1T3
addikt

Azért szerencsére normálisabb fényviszonyok között a tesztben láthatónál jobb a minőség. Itt van néhány tesztfotóm a telefonnal.

(#2135) tybsen válasza hallerlaller (#1869) üzenetére


tybsen
addikt

Ez gondolom ugyanugy megy az en yakjuxw-mmel, jol ertem, hogy barmilyen build-del mukodik? Vagy elotte yakju-t kellene feltenni es ugy a billy jean? En is letoltottem ezt a root-olt 4.1 ROM-ot xda-rol, amit Te is, ez menne ra. Most a jelenlegi yakjuxw-t kellene elotte rootolni meg CWM a Nexus Toolkit 7-es verziojaval, ahol kivalasztom a legutobbi yakjuxw-s telefontipust, ugye?

Most nezegetem, hogy mit-hogyan, eddig semmi idom nem volt utanaolvasni a dolgoknak... Utolag sorry a sok kerdesert, mindenre megvan a valasz, csak eddig az ido hianyzott az olvasashoz.. :U

[ Szerkesztve ]

(#2136) tybsen válasza tybsen (#2135) üzenetére


tybsen
addikt

Meg gondolom azt is csinalhatom, hogy rateszek sima yakju-t es megvarom az OTA 4.1-et, elvileg julius kozepe, ugye?

(#2137) Barcode_Rec válasza tybsen (#2135) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Bármelyikkel működik. Root utána CWM telepítés majd recovery-ből wipe data/cache és mehet a rom install.

(#2138) Barcode_Rec


Barcode_Rec
tag

JB alatt vettem észre, ha lezárt képernyőnél próbálom kikapcsolni, akkor eltűnik a recent apps gomb. Ugyanez a helyzet akkor is, ha kihangosítva telefonálok és lezárom a képernyőt, majd feloldom. Szerintetek ez bug vagy feature? :D

(#2139) gilfoyle válasza Barcode_Rec (#2138) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ez a 4.0.4-nél is így van.

(#2140) tybsen válasza Barcode_Rec (#2137) üzenetére


tybsen
addikt

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

(#2141) tybsen


tybsen
addikt

A hivatalos JB es a rootolt valtozat felrakasa kozott van kulonbseg azon kivul, hogy a rootolt valtozatra nem jon frissites, meg hat persze, hogy rootolva van, busybox, stb? Tehat ha vissza akarok terni stock 4.1-re a frissitesek miatt, akkor egyszeruen a stock romot felrakom ROM Manager-rel? Jol ertem? Sorry, hogy ilyen ertetlen vagyok, soha eletemben nem csinaltam ilyeneket. Igazabol miert erdemesebb ezt a rootolt verziot felrakni a stock 4.1 helyett? Illetve a stock 4.1 eseten tenyleg van jelentosege, hogy 7zip-pel csomagolod ki winzip vagy winrar helyett?

Q) Will I still be able to receive the JB OTA in July if I'm on this build?
A) No, the OTA will fail because this system has been modified (deodexed). You will need to return to stock JRN84D (odexed) to update - consolation, you won't need to wipe data! You can get the stock odexed JRN84D from ROM Manager, in the Clockwork section, or below:

[ Szerkesztve ]

(#2142) bigrock


bigrock
addikt

dupla, bocs

[ Szerkesztve ]

(#2143) Barcode_Rec válasza gilfoyle (#2139) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Akkor nem bug az tuti. :) Ott fel sem tűnt nekem.

tybsen:
Jól látod a helyzetet, legalábbis xda szerint, ahol ritkán tévednek. :DDD
Van jelentősége a kicsomagolásnak, valószínűleg winrar hibás lesz. Csak a 7zip a jó! Már jártam így.
A különbség, hogy a deodexed romokat könnyeb mókolni, más nem nagyon.

(#2144) tybsen válasza Barcode_Rec (#2143) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi! Mar csak az a kerdes, hogy akkor az en yakjuxw 4.0.4 IMM76K buildemmel kivalaszthatom-e a gsm-verzios 4.0.4 IMM76I build-et a nexus toolkit-ben?

(#2145) SP!T válasza tybsen (#2144) üzenetére


SP!T
addikt

Persze! Bármelyik GSM verzió jó végül is rá. De ha már mókulsz vele miért nem 4.1 takyu-t teszel fel?

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2146) Barcode_Rec válasza tybsen (#2144) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Inkább a gsm verziót válaszd, mint a másikat. Elrontani nem fogja, az biztos. Bár igazából nem tudom mennyire van jelentősége annak, hogy mit nyomsz az elején.

[ Szerkesztve ]

(#2147) Integra


Integra
titán

na meg is van a drágaság :)
külön pozitívum, hogy semmilyen felirat, logo nem csúfítja el a hajlított üvegfelületet!! meg jó kézbe venni, nem kell tartanom tőle, hogy összetöröm véletlen

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2148) tybsen válasza Integra (#2147) üzenetére


tybsen
addikt

Gratulálok hozzá! :-)

En tegnap adtam el vegervenyesen a galaxy Note-omat, egy hetig gondolkodtam, de a Nexus osszessegeben szamomra jelenleg megfelelobb. Ami nagyon tetszik, hogy sokkal gördülekenyebb minden, nem akad.

(#2149) tybsen válasza Barcode_Rec (#2146) üzenetére


tybsen
addikt

Okay, na akkor megprobalom majd ma este, koszi szepen.

A 6-os pont a GSM verzioju egyebkent, ahogy nezem.

(#2150) Integra válasza tybsen (#2148) üzenetére


Integra
titán

köszi, jó lesz ez, tetszik :)
itl41f.l9250xwkk9 a buildem, így vettem ki a dobozából.
jelenleg még 4.0.1.

nyomogattam a one x-et, az arc s-t, sgs3-at meg a többi android hd csúcs telefont, de a nexus nevetve leveri mindet sebességre már most, és még nincsen rajta a 4.1... pedig lassan kifutó hardver van a telefonban. legkevésbé sem bánom, hogy nem azokból a telefonokból vettem, hanem ezt.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.