Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) mrfire08


mrfire08
tag

Amugy van vmi megoldás arra hogy jelly bean alatt is működjön az értesítő fény több színnel is?
Mármint vmi progival mert ez így elég gáz.

(#2852) Integra válasza mrfire08 (#2851) üzenetére


Integra
titán

van rá ez a led light vagy milyen nevű app, install közben azért félig-meddig kémprogramnak is tűnik, ok, írja hogy ne parázzon a júzer meg nyugodtan használja, de mégis, mi van ha..?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2853) mrfire08 válasza Integra (#2852) üzenetére


mrfire08
tag

Köszi ezt megkukkintom

(#2854) tott válasza mrfire08 (#2853) üzenetére


tott
tag

Van egy olyan hogy Light Flow. nagyon reszletesen beallithato hogy mit milyen szinre akarsz es van olyan tipusu ertesites is benne mint a Galaxy s3-ban hogy amikor felkapod a telot berezeg ha kozben jott valami. egyetlen gond hogy meg nem fut tokeletesen a JB-n. irjak is a leirasaban de szorgalmasan dolgoznak rajta. en annyit vettem eszre hogy neha nem lehet kiloni az ertesitest es villog, villog, villog...

[ Szerkesztve ]

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2855) hallerlaller válasza mrfire08 (#2853) üzenetére


hallerlaller
addikt

light flow nem jó?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2856) zool1 válasza tott (#2854) üzenetére


zool1
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#2857) mrfire08 válasza zool1 (#2856) üzenetére


mrfire08
tag

Köszi mindenkinek.
Egyébként ti mék főzött romot tartjátok a legjobbnak. Nekem eddig a Black Ice jött be a legjobban de érdekelne mások véleménye is.

(#2858) Zolesz007 válasza mrfire08 (#2857) üzenetére


Zolesz007
őstag

AOKP Már alig várom az JB verziót :DDD

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#2859) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Azt nem tudom figyeltétek-e, a youtube app-nál nem tűnnek elő videólejátszás közben a szoftveres gombok, ha a hangerővel babrálunk és ha hozzáérünk a képernyőhöz akkor a képet nem nyomja össze, hanem bekúsznak oldalról. :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2860) B1T3 válasza hallerlaller (#2859) üzenetére


B1T3
addikt

Tényleg. :) (JB-re frissítés óta nem is használtam landscape módban a YouTube klienst.)

(#2861) tott


tott
tag

Egy dologban csalodas nekem a Nexus, JB ide vagy oda. A multitasking. Kinyitok egy cikket a bongeszoben, felig elolvasom majd atmegyek egy masik alkalmazasba, vagy leteszem a telot, eltelik egy felora es amikor visszaugrok a bongeszobe teljesen ujra kellett toltenie az oldalt valamint a cikk elejere ugrik. hat ez meglepett es csalodtam.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2862) B1T3 válasza tott (#2861) üzenetére


B1T3
addikt

Ez máshol sincs tudomásom szerint sokkal másképp.

(#2863) tott válasza B1T3 (#2862) üzenetére


tott
tag

Hat en azt hittem hogy itt van maskepp. Egyebkent azt olvastam hogy a a Winmo es a blackberry tudta a teljes multitaskingot. de mindegy, nem panaszkodom mert eleg gyors ahhoz hogy gyorsan ujratoltson oldalakat.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2864) FragMaster


FragMaster
addikt

Speedshopban levitték 125k-ra.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2865) tgb válasza mrfire08 (#2857) üzenetére


tgb
senior tag

Szintén Black Ice40.5,és még a CM9-et használom csinositva kicsit,JB alatt még nem találtam megfelelőt,ami hozná ezt a sebességet.De készül már mind kettőből a JB!

az irányár nem félarat jelent!

(#2866) Ronin-


Ronin-
senior tag

üdv mindenkinek :D
Péntektől Én is boldog tulaja lettem egy szép kis nexusnak, ráadásul igen jó áron, szóval mostantól néha boldogítlak titeket :)
4.1.1 -re még nincs root ?! :P

egyébként nagyon komoly kis teló, iszonyat mód tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#2867) tybsen válasza Ronin- (#2866) üzenetére


tybsen
addikt

Grat. hozzá! Galaxy Nexus Toolkit-ben mar kivalaszthato a 4.1.1, van root is.

(#2868) ablack


ablack
senior tag

sziasztok,

Átállítottam Toolkittel a telfonomat yakjuxw-ről yakju-ra. Még yakjuxw alatt csináltam a toolkittel mentést az alkalmazásokról majd az SD kártyán levő adatokról, majd ezeket visszaállítottam a toolkittel a 4.0.4 yakju-ra. Utána OTA-n frissítettem a telefont 4.1.1-re és most
nem tudok sem mappát létrehozni sem fájlt letölteni pl.:dropboxról, sem fájlt törölni.
A yakju 4.0.4 alatt nem néztem meg hogy működtek-e ezek a dolgok mert azt OTA-t szinte azonnal megkaptam.
Mitől lehet ez?

[ Szerkesztve ]

(#2869) edward2 válasza Integra (#2843) üzenetére


edward2
addikt

Miért kéne a Motorolának köztük lenni?? :U

(#2870) tott


tott
tag

találtam egy jó kis cikket,érdemes elolvasni, visszaigazolja hogy milyen jó választás is a nexus
http://androidheadlines.com/2012/07/featured-jelly-bean-is-near-perfection-no-changes-needed.html

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2871) berik899 válasza edward2 (#2869) üzenetére


berik899
tag

Mert a Google felvásárolta a Motorolát :)

(#2872) edward2 válasza berik899 (#2871) üzenetére


edward2
addikt

Ezt az általános tévedést már vagy ezer forumon kitárgyalták az emberek. Pont ezért nem fog a Motorola kijönni Nexus telóval mert nem akarja a Google az OEMeket magára haragítani, de tényleg lépjünk már tovább.

Motorola =/= Google

(#2873) marlboromen válasza edward2 (#2872) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Lehetséges. Még az is elképzelhető hogy WP8-as telókra fognak koncentrálni...

(#2874) polip válasza tybsen (#2867) üzenetére


polip
addikt

érdekes dolog történt :)

4.1 van fenn, rootolva, nyitott bootloaderrel (JRN84D)

jött egy üzenet, hogy frissítés érkezett

rányomtam h mehet, de restart után a felkiáltójeles fekvő android kép fogadott és nem történt semmi

mi történt? kivettem a akksit, visszatettem és fut szépen a 4.1, mintha mi sem történt volna

leszedtem a 7.4-es rootkitet, az meg fel sem ismeri a telefont...

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#2875) BoB válasza polip (#2874) üzenetére


BoB
veterán

Radio image-nek gyárinak kell lennie. Az?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2876) polip válasza BoB (#2875) üzenetére


polip
addikt

azt hol tudom lecsekkolni?

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#2877) polip


polip
addikt

és mérnem látja a 7-es toolkit? a 5.6 tökéletesen ment

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#2878) mrfire08 válasza polip (#2874) üzenetére


mrfire08
tag

Nem lehet hogy elment az aram? Vagy megszakadt a kapcsolat?

(#2879) polip válasza mrfire08 (#2878) üzenetére


polip
addikt

de...

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#2880) mrfire08 válasza polip (#2877) üzenetére


mrfire08
tag

Szerintem uninstallald es utanna elorol az egeszet mert nekem az segitett.

(#2881) polip válasza mrfire08 (#2880) üzenetére


polip
addikt

mit uninstalláljak?

a 4.1-et? hetek óta hibátlanul fut

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#2882) mrfire08 válasza polip (#2881) üzenetére


mrfire08
tag

Nem hanem a gepeden a toolmitet meg a drivereket mert az megoldhatna. En jartam igy egy probat meger.

(#2883) Dzsuri89 válasza FragMaster (#2864) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Néztem én is, hogy levitték 125.000 Ft-ra, pedig pénteken emelték fel 115.000 Ft-ról 130.000 Ft-ra. :D
Most már lehet kapni a B-tel-nél és a NeXtel-nél is gyári 2 éves samu garanciával, csak mind a kettőnél nagyon drága még. :(
Jut eszembe...
Van olyan köztetek, aki bolti garanciával vásárolta a készüléket és már volt a telefon szervizbe? Kíváncsi lennék, hogy mennyire korrektek ilyen téren az ilyen boltok...

[ Szerkesztve ]

(#2884) mrfire08 válasza Dzsuri89 (#2883) üzenetére


mrfire08
tag

Ja tenyleg valtozik az aruk en meg most akarom eladni.

(#2885) zool1 válasza mrfire08 (#2884) üzenetére


zool1
őstag

Szabad tudni hogy miért? :F

(#2886) mrfire08 válasza zool1 (#2885) üzenetére


mrfire08
tag

Hat en szeretem csak most kiprobalnam az iphonet hogy mit is szeretnek benne. De utanna szerintem visszaterek de ki akarom probalni. Egyebkent a legjobb telo amit fogtam eddig es nagyon is szeretem.

(#2887) kcsa


kcsa
veterán

Amúgy pénteken az előttem fizető srác is gnex-et vett gyorsboltban. Láthatóan kapós volt, azért emeltek árat.

(#2888) FragMaster válasza mrfire08 (#2884) üzenetére


FragMaster
addikt

Mennyi? :P

tott: A témához kapcsolódóan itt egy érdekes vitacikk is: Is the Galaxy Nexus still the best Android phone?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2889) Integra válasza FragMaster (#2888) üzenetére


Integra
titán

tök jó ez a cikk. vladival értek egyet, hiába az sgs3 brutál hardvere, amíg 4.0 fut rajta addig csak second best lesz, hiába ez a csoda izécsiribir natrue ux felület. egyébként ő is hivatkozik a cikkben az idei nexus "dömpingre"

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2890) FragMaster válasza Integra (#2889) üzenetére


FragMaster
addikt

Másfelől meg az sgs3 (vagy bármely csúcsmasina) ha megkapja a jb-t sok mindent behoz és/vagy túlszárnyal, amit a nexus nyújt. Persze később lesz ez, de az android lényege a szabadság, meg a romfőzés így áthidalható.
Mindketten jókat mondanak, ha valaki ezzel a dilemmával elolvasta a cikket állítom ugyan ott van mint amikor elkezdte :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2891) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Valaki felvilágosítana, h ez a Google now mire jó? :B
Ha napközben belenézek, semmit nem mutat. Legközelebb már van időjárás, most meg mondta, h mennyi idő alatt jutok haza. De reggel semmit nem mutatott, tegnap du pedig hazaindulás előtt megpróbáltam előcsalni az útvonalat, de nem igazán sikerült...
Szóval ez hogyan működik? Önálló intelligenciája van?

(#2892) Integra válasza FragMaster (#2890) üzenetére


Integra
titán

miért vennél 160ezerért sgs3-at minkor minden napos használatban semmivel sem tud többet, de inkább kevesebbet? és ha 4.1 lesz rajta, akkor sem fog tudni többet. ok, elmondhatod, hogy 4 magod van gecó, király vagy. és? engem még csak anyaghasználatra sem győzött meg a nexus mellett, utóbbi masszívabb érzésre, kézben tartva, formára is jobb sokkal. a másik, hogy, tuti hogy az 5.0 is megint hónapokkal előbb rajta lesz a nexuson mint az sgs3-on.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2893) kcsa válasza Integra (#2892) üzenetére


kcsa
veterán

még ha csak 160 lenne sgs3... azonos garanciával inkább 200k.

(#2894) Integra válasza kcsa (#2893) üzenetére


Integra
titán

akkor meg pláne :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2895) hallerlaller válasza FragMaster (#2890) üzenetére


hallerlaller
addikt

Mire az 4.1-et kap addigra nekünk már 4.2 vagy 5.0 lesz. Nexusok mindig is a többi android telefon előtt járnak egy lépéssel.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2896) tott válasza FragMaster (#2888) üzenetére


tott
tag

Igen, tökjó ez a cikk. Az biztos, hogy nem döntenek az ember helyett de az összes szempontot felsorolják.
egyébként az a vicces, hogy ha ez a cikk 3 honappal kesobb irodik, mar teljesen mas a helyzet. addigra valoszinuleg megjelennek a kovetkezo nexusok es csorogni fog a nyalunk. de ez az egesznek a poenja: pont ezt a vlad gyereket kerdeztek meg egy masik cikk kommentjei kozott hogy akkor most vasaroljam meg vagy nem (azt mar nem tudom hogy konkretan melyik keszuleket) mire azt valaszolta hogy a kütyüknél alapszabály hogy ha akarod, akkor azonnal vasarold meg mert teljesen ertelmetlen várni, mindig lesz jobb szebb gyorsabb es tul gyorsan valtozik a mezony. ha latsz valamit ami tetszik, vedd meg. igaz konzumelv :DDD

de azt megis elmodnhatjuk a nexusrol hogy egy, masfel evig be vagyunk biztositva szoftverrel legalabbis.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2897) FragMaster válasza Integra (#2892) üzenetére


FragMaster
addikt

4 magnak ehhez köze nincs. Exfat, fm-rádió, sd-kártya fogadás, erősebb gpu (gecó ;] ), nekem ezek kellenének. Előfizuval meg 131ezerben megállna. Ha a ténél lenne nexus biztos nem haboznék. :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2898) Tibcsi72


Tibcsi72
csendes tag

Sziasztok,pénteken én is beneveztem Gnex-re, még akciós áron.
Iphone4 után nem ért csalódás, sőt...A haverom már bánja, hogy méreg drágán megvette az SIII-at. Frissítettem 4.1.1-re a leírásotok alapján (talán 5 perc volt) minden szuper! Péntek óta folyamatosan bekapcsolva, meg se reccent, nem akad, nem fagy. Így kellene minden androidos telónak működnie.

(#2899) FragMaster válasza tott (#2896) üzenetére


FragMaster
addikt

A vicc, hogy amcsiban ráérnek ezen gondolkodni, mikor a nexus kapható náluk $350-ért. Ha annyi lenne itthon is szerintem kb nem fogyna más :D Best buy period.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2900) polip


polip
addikt

s3 ráadásul csúnya is :D

viccet félretéve a hátlapja baromi gagyi szvsz

más: 4.1.1 megy, minden ok, én voltam a láma tegnap este :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.