Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Integra válasza hallerlaller (#2200) üzenetére


Integra
titán

köszi!
érdekes, hogy a data usage hogy elvan dugva és nem egy kapcsoló a settingsben a wifi és a kékfog alatt.. nem is igazán értem a logikát mögötte. hacsak az nem, hogy úgy gondolják, hogy default 3g-n lóg az usa-ban minden telefon, mert ott akkora az adatforgalom mennyisége,hogy simán lehet. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2202) hallerlaller válasza SP!T (#2178) üzenetére


hallerlaller
addikt

át kell állítani angolra az egész telefont és akkor működik: [link]

(#2201) Integra

nekem is default 3g-n lóg, pedig csak xs díjcsomagom van 4200ft lebeszélhető +benne van 500mb adatforgalom, no meg a telenor nem tud lassítani ugye :DDD

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2203) Integra válasza hallerlaller (#2202) üzenetére


Integra
titán

attól félek, hogy nem látom át az adatforgalmam, mi minden küld adatot és mennyit.. aztán azon kapom magam, hogy kilőttem két hét alatt a teljes havi keretet:DDD
de majd kitapasztalom, mert kíváncsi vagyok, hogy az akksit hogy szívja le 24h 3g

na asszem megvan a válasz rá, hogy miért nem szinkronizálja össze az fb kontaktokat és a gmail kontaktokat a nexus..... de szeretem az ilyet...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2204) Integra válasza Integra (#2203) üzenetére


Integra
titán

vagy friendcaster

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2205) B1T3 válasza hallerlaller (#2202) üzenetére


B1T3
addikt

Engem sikerült lassítaniuk, pont annyira teszik, hogy gyakorlatilag használhatatlan legyen a net a facebook-ozáson és a fórumra felpillantáson kívül mindenre. :D

(#2206) hallerlaller válasza B1T3 (#2205) üzenetére


hallerlaller
addikt

múlt hónapban faternak felraktam a focieb appot, nekiállt azon nézni a meccseket, mondtam neki, hogy majd belassítják, de nem. közben megnéztem adatforgalomát: 3GB és semmi :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2207) B1T3 válasza hallerlaller (#2206) üzenetére


B1T3
addikt

A testvérem használ régebb óta telenoros mobilnetet, neki is gond nélkül ment az adatforgalmi kereten túl is, de kb. 3 hónapja már nem lehet kicselezni. :D

(#2208) DaviD202 válasza Integra (#2187) üzenetére


DaviD202
aktív tag

ez furcsa, nekem ezt hozza be

(#2209) hallerlaller válasza DaviD202 (#2208) üzenetére


hallerlaller
addikt

lol, most a link működik, de telefonról play-ben még mindig nem találom, :N pedig jól írtam be.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2210) tybsen válasza hallerlaller (#2197) üzenetére


tybsen
addikt

Nagyon rendesek vagytok, köszönöm szépen mindkettötöknek a segítséget! :R Mivel a mostani hétvége nem úgy alakult, hogy ide tudjak ülni frissítgetni, ezért szerintem legkorabban hétfo lesz a dologból..

(#2211) tybsen válasza hallerlaller (#2209) üzenetére


tybsen
addikt

Nálam nem megy a link, a play store-ban sem találja.

(#2212) jacis válasza Integra (#2199) üzenetére


jacis
nagyúr

Elixir 1, Elixir 2
Mind a két alkalmazás super.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2213) polip válasza Integra (#2201) üzenetére


polip
addikt

dobj fel egy my data managert, mindent kiír és be lehet állítani mindenféle riasztást, miegyebet

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#2214) SP!T válasza hallerlaller (#2202) üzenetére


SP!T
addikt

Ááá! De béna! :D Köszi!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2215) Barcode_Rec válasza hallerlaller (#2202) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Néha szelektíven olvastok. Voice search :D

(#2216) hallerlaller válasza Barcode_Rec (#2215) üzenetére


hallerlaller
addikt

jahogyja :B nem a #2178-ra válaszoltál, azért nem tűnt fel. :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2217) Zsolt74


Zsolt74
senior tag

Telenoros Nexus-om ma reggel frissült 4.0.4-re.
Azt hiszem még várhatok vagy fél évet a 4.1-re

Zsolt

(#2218) komloskaroly válasza SP!T (#2157) üzenetére


komloskaroly
tag

Köszi szépen sikerült felraknom a 4.1et a leírásod alapján
Az elejét toolkit-el csináltam nem lustaságból csak nekem valahogy nagyobb biztonságérzetet ad ha nem én irogatom a parancsokat.
Egyszerû és nem sok idõ mindenkinek ajánlom és tényleg hatalmas a változás nekem volt wp7es telóm és ez most hozza azt az érzést nagyon simián finoman mûködik ezt hiányoltam az androidból de végre sikerült megoldanijuk.
Mégegyszer köszi a leírást.
:C :R

G3 D852

(#2219) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Erről mi a véleményetek?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2220) djpety válasza hallerlaller (#2219) üzenetére


djpety
tag

Azt, hogy jóhogy a miénk a legjobb telefon :D a gyártók által belepakolt mindenféle módosítások nem mindig nyerőek. Bár nem tudom mennyire alapos ez a teszt. Másrészről, a Galaxy Nexusban tök más chipset van, nem igazán láttam még más készülékben ilyet. Lehet ez is csak a javára szolgál. Gondolom a Google nem véletlen ilyen adottságokkal kérte :)

[ Szerkesztve ]

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#2221) djpety válasza hallerlaller (#2219) üzenetére


djpety
tag

Leteszteltem én is az AndroBench-et, nálam sokkal kisebb eredmények jöttek ki Jelly Bean-el, így nem értem teljesen. Mondjuk az is igaz, hogy telepítve van már sok dolog, nem friss rendszer.

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#2222) hallerlaller válasza djpety (#2221) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nálam is :S Igazából csak a konklúzióra akartam felhívni a figyelmet

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2223) Integra


Integra
titán

nektek is halk a legmagasabb fokozaton a csengőhang? meg az sms, email notification is.. lehet ezt egy picit feljebb fabrikálni? :)

másik topicból hangalapú diktálás magyarul

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2224) B1T3 válasza Integra (#2223) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, halk, és igen, lehet (bár az első hozzászólásban is benne van). :D Számomra egyébként egyik általad említett esetben sem zavaró, inkább akkor érződik, hogy viszonylag túl halk, ha videót akarok visszanézni (arról már nem is beszélve, hogy ha ezt nem egészen csendes környezetben akarom, akkor pl. a távolabb elhangzott beszéd hallhatatlan, márpedig többnyire ilyenben történik értelemszerűen).

[ Szerkesztve ]

(#2225) ambushka válasza Integra (#2223) üzenetére


ambushka
aktív tag

Volume+ nevű app :)

PSN ambushka8989

(#2226) Integra válasza B1T3 (#2224) üzenetére


Integra
titán

ahh ez kimaradt, köszi urak :)
pedig olvastam az első hszt is, csak nagyon a storage részére vonatkozó linkeket nyálaztam át.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2227) B1T3


B1T3
addikt

Btw nektek is 695 MB RAM a felhasználható RAM telefonon nézve?

(#2228) tybsen válasza Integra (#2223) üzenetére


tybsen
addikt

A swype tényleg jó, írni és diktálni egyaránt, ez volt az első amit letöltöttem.Tényleg mindenkinek csak javasolni tudom!

(#2229) lockerz válasza Integra (#2223) üzenetére


lockerz
csendes tag

Tedd fel a franco kernel-t az r215-ost.....es mari jobb lessz a hang.

(#2230) dani993


dani993
senior tag

Sziasztok!

Lehet hogy hamarosan beszerzek egy ilyen telót, és szeretném a segítségeteket kérni.

Van itt olyan, aki Nexus S-ről váltott erre? Vannak olyan dolgok, amik ezen a telón rosszabbak? Pl kamera, hangszóró hangereje, hívás minősége, stb.

Ebben is Wolfson DAC van?

Esetleg van valami szériahibája, ami gyakran előfordul?

Az első hozzászólásban említett kijelzőhiba mennyire gyakori?

(#2231) Integra


Integra
titán

jó minőségű szilikon-gumi tokot hol/honnan vettetek/rendeltetek?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2232) franc0 válasza dani993 (#2230) üzenetére


franc0
őstag

Ha csak nem szendvedsz "elakaromverni azösszezsebpénzem okostelefonra merazmenő" szindrómában, én nem nagyon látom miért lenne értelme egy Nexus S-t lecserélni erre, annyiért.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#2233) tybsen válasza Integra (#2231) üzenetére


tybsen
addikt

Egy egyszerű szilikont a speedshop-ban, fóliát szintén.Nem túl jó a tok, de 1500 pénz szerintem oké.

(#2234) tybsen válasza dani993 (#2230) üzenetére


tybsen
addikt

Nekem volt nexus s, aztán galaxy note-ra váltottam, most meg ez. Szerintem jobb, mint a nexus s volt. Eleve a nagyobb kijelző jobb :-)

(#2235) djpety válasza lockerz (#2229) üzenetére


djpety
tag

Az franco kernel megoldást jelent a mikrofon gondra is? Amikor videóknál ha túl hangos a környezet, iszonyatmód torzít.

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#2236) franc0 válasza tybsen (#2234) üzenetére


franc0
őstag

A Galaxy Nexus jobb, mint a Nexus S? Tényleg? Nem gondoltam volna...

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#2237) dani993 válasza franc0 (#2232) üzenetére


dani993
senior tag

Már nincs Nexus S-em, most egy Lumia 710-el szenvedek és szeretnék egy olyan telót ami még évek múlva is friss és tökjó lesz.

A Nexus S kiváló volt kamera, hang, és kijelző terén , azért nem egyértelmű számomra sem hogy a Galaxy Nexus mindenben jobb. Mobilarénás tesztben például a kamera silánynak tűnik, itt a kijelzőre panaszkodtak, a hangminőségre pedig még nem kaptam választ.

[ Szerkesztve ]

(#2238) B1T3 válasza dani993 (#2237) üzenetére


B1T3
addikt

A kamera szerintem nem annyira rossz, mint amennyire a tesztben tűnik, a hangminőséggel nincs gond, a kijelző pedig olyan, amilyen, sajnos ez eleve a technológia sajátossága, szerencsére gond nélkül cserélik, ha ebből gond adódik, és alapjában véve eleve nem zavaró annyira, mint amennyire tűnik a leírások alapján.

(#2239) jacis válasza B1T3 (#2238) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem a kijelző is nagyon tetszik. Ha leveszem teljesen alap fényerőre és szürke háteret nézek sávos, de mivel mindig full fényerőn megy a kijelző nem is látszik egyáltalán. Amikor elolvastam, hogyan kell megnézni ez a hibát és rádöbbentem, hogy az enyém is ilyen kicsit elkeseredtem, de azóta sem jutott eszembe, mert nem látszik.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2240) dani993 válasza B1T3 (#2238) üzenetére


dani993
senior tag

Tényleg egész jók. A led vaku mennyire erős? Mondjuk egy full sötét 5x5ös szobában lövök egy képet a falnál, és olyan mintha nappal lenne? (mint a HTC HD7-nél).

Kihangosítva mennyire szól hangosan, és szépen?

(#2241) tybsen válasza tybsen (#2234) üzenetére


tybsen
addikt

Nekem volt nexus s, aztán galaxy note-ra váltottam, most meg ez. Szerintem jobb, mint a nexus s volt. Eleve a nagyobb kijelző jobb :-) De nexus s és galaxy nexus között nincs nagy különbség, mármint nem feltétlenül éri meg lecserélni. Bár én elég sokszor cserélgetem őket , legtöbbször nincs értelme.. A nexus s lecserélése értelmetlen volt a részemről, de gondoltam, hogy a kis nexus meg a galaxy tab majd egybegyúrva jó lesz, mint galaxy note. Persze tényleg jó de sok helyzetben telefonnak kényelmesebb egy kisebb készülék. Meg már belefáradtam az android frissítések parájába..

Számomra a legjobb választás épp ezért a nexus.

Én a helyedben lecserélném, de csak azért, mert már nem annyira aktuális a hardver. Most még eladható jól a készülék, stb. A galaxy nexus pedig gondolom egy frissítéssel tovább támogatott marad, de ez nyilván csak spekuláció. Alapvetően viszont nem éri meg lecserélni.

(#2242) B1T3 válasza dani993 (#2240) üzenetére


B1T3
addikt

A LED-es villanó (számomra) meglepően erős, 5 m-ig bőven kielégítő fényt produkál szerintem. Persze biztos nem olyan a minőség, mintha napfényben készítenéd, de ez nem is várható el. A lényeg, hogy használható képet kapsz (nem úgy, mint egy olcsó lednél).

Azzal nincs gond, hogy kihangosítva szépen szóljon, de kicsit halk. Ez viszont orvosolható utólag.

(#2243) dani993 válasza B1T3 (#2242) üzenetére


dani993
senior tag

Értem, köszönöm a válaszokat!

(#2244) dani993 válasza dani993 (#2243) üzenetére


dani993
senior tag

Mégvalami. Google Wallet felrakható valamilyen módon?

(#2245) B1T3 válasza dani993 (#2244) üzenetére


B1T3
addikt

Takjuval felkerül, de első indításkor el is tűnik, mert Európában nem használható.

(#2246) dani993 válasza B1T3 (#2245) üzenetére


dani993
senior tag

Semmilyen custom ROM-ban nincs rá megoldás? Csak mert a Nexus S-emmel rendszeresen fizettem Wallettel.

(#2247) Zolesz007 válasza dani993 (#2244) üzenetére


Zolesz007
őstag

[link] Root és Market enabler szükséges!

Fold 5

(#2248) Zolesz007 válasza Zolesz007 (#2247) üzenetére


Zolesz007
őstag

Már csak a 2000 pézért megéri felhackelni :DDD

Fold 5

(#2249) dani993 válasza Zolesz007 (#2248) üzenetére


dani993
senior tag

Igen, de akkor gondolom kell új acc-ot is csinálnom, mert nexus s -el már levásároltam a 2000-ret :D (bor+kóla:D )

(#2250) Zolesz007 válasza dani993 (#2249) üzenetére


Zolesz007
őstag

Hát akkor új Gmail fiók kéne gondolom. Dehát lehet rá pénzt feltölteni bármilyen kártyáról nem? (az a baj most nincs 20$ se a számlámon pont úgyhogy nem tudom kipróbálni :DDD Nah majd kedden :DDD )

[ Szerkesztve ]

Fold 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.