Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) marlboromen válasza jacis (#1850) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Nekem se. Fast boot modban nem ismeri fel, és frissebb illesztőprogramot sem talál...

(#1852) B1T3


B1T3
addikt

Részemről a kérdés még mindig adott: van olyan, aki a Telenornál vette a készüléket, és eleve yakju volt?

(#1853) marlboromen válasza marlboromen (#1851) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Na sikerült, 4.04 lett. Viszont a build számnál csak ennyi van:IMM76i. Ez most akkor nem a gyári 4.04 yakyu rom?

[ Szerkesztve ]

(#1854) jacis válasza marlboromen (#1853) üzenetére


jacis
nagyúr

Te melyik módszer alapján jártál el?
Nekem maradt jakjuxw és minden le is nullázódott, de hogy miért nem jakju ment fel nem értem. Privátban nem akarsz segíteni?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1855) jacis


jacis
nagyúr

Az első megoldásnál ott akadok el, hogy nem tudom megkeresni atoolkit-ben a mappát a C meghajtón. A màsik megoldást végigcsináltam, de azzal megmaradt a xw verzió. Számomra az is furcsa, hogy a két leírás miért nem egyezik?... A másik, hogy a telefont ha nem ismeri fel a pc akkor van egy megoldás ez is szerepel a leírások között de a sorrend nem jó. Ezzel is sokat szívtam. Már több mint 5 órája próbálom ezt a .... felrakni.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1856) marlboromen válasza jacis (#1855) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Eszerint csináltam(587). Nem a toolkitben kell megkeresned a mappát, hanem simán a windowsban. startmenü/számítógép/c:meghajtó/Galaxy Nexus ToolKit/put_google_factory_image_here Ide egyszerűen bemásoltam a letöltött fájlt.

(#1857) jacis válasza marlboromen (#1856) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem tudok rájönni mit csinálok rosszúl és nem is jön össze a fenne enné meg az egészet :W

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1858) jacis válasza jacis (#1857) üzenetére


jacis
nagyúr

Most tényleg létezik, hogy ilyen béna vagyok??? Még mindig nem megy basszus.... :O

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1859) hallerlaller válasza jacis (#1857) üzenetére


hallerlaller
addikt

na, hol akadsz el? driverek feltelepültek? ha igen akkor felül a toolkitben megjelennek számok a list of devices attached szöveg alatt.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1860) hallerlaller


hallerlaller
addikt

na csak felraktam én is a zselébogyót, hát a gugli ismét nagyot alkotott! a live wallpaperek nem akadoznak, animációk nagyon jók, van már az sms-eknek is widget és az usb hibakeresőnek egy kis bab az ikonja aminek szeme és két antennája van :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1861) hallerlaller


hallerlaller
addikt

ha felfele húzom a home gombot akkor előjön a google now, király. :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1862) Koga777 válasza drzsoo1 (#1) üzenetére


Koga777
tag

Egy hasznos és egy érdekes dolog:
A hasznos: Ha a számítógépről szeretnéd usb-n Total Commanderben elérni a Nexust, akkor pipáld be a Beállítások > Általános beállítások > Képernyő > Szülő mappa megjelenítése [..] a gyökér mappában is opciót, majd menj oda a gyökérbe és mutatja Nexust. (Ezt egy offtopik készülék fórumából szedtem, de működik Nexusra is).
Az érdekes: Nem lehet SD kártyára rakni az alkalmazásokat (úgy vélem, hogy nem SD kártyaként kezeli a memóriát)

[ Szerkesztve ]

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#1863) Zolesz007 válasza Koga777 (#1862) üzenetére


Zolesz007
őstag

Igen egybe kezeli a belső memóriát. Ezért is nincs mass storage mód, csak MTP meg ilyenek. Ezekszerint ezt kicsit kikerüli a TC...

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#1864) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Nem rossz cucc ez, így elsőre csepett sem hiányzik a sense. Ha nem zárom vissza a bootoladert abból lehet bármi baj?

(#1865) gilfoyle válasza marlboromen (#1864) üzenetére


gilfoyle
őstag

Semmi.

(#1866) jacis válasza hallerlaller (#1859) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen ez így meg is van. Amikor a 8-assal kiválasztom, hogy csomagolja ki a romot amit leszedtem az google oldaláról akkor meg is csinálja de nagyon gyorsan. Nem úgy ahogy azt leírtátok, hogs elszöszöl vele. Az sem tiszta, hogy a bootloadert ki kell nxitni vagy sem?
Nagyon megköszönném a segítséget.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1867) marlboromen válasza jacis (#1866) üzenetére


marlboromen
aktív tag

" Az sem tiszta, hogy a bootloadert ki kell nxitni vagy sem?"

Hát ezt nem tudom, de én kinyitottam, és úgy sikerült. Először a 7.0 toolkittel próbálkoztam, dettó mint neked. Marha gyors volt, aztán visszállt a teló gyári állapotba a 4.02-re. Utána kínomban letöltöttem a toolkit 5.6 verziót, és azzal jó lett. Jópárszor telepítettem a drivereket, szerintem mindkét toolkitből mérgemben, oszt egyszercsak jó lett. Amikor láttam hogy "szöszöl" a 8-as menüpont után, már gondoltam hogy jó lesz.

(#1868) gilfoyle válasza jacis (#1866) üzenetére


gilfoyle
őstag

A bootloadert nyitni kell, elotte celszeru menteni, mert minden elveszik.

(#1869) hallerlaller válasza jacis (#1866) üzenetére


hallerlaller
addikt

7-es menüponttal kinyitja a bootloader-t rootol és feltesz cwm recovery-t, majd ezt tettem fel: [link] ez még rootolt is ráadásul, ha kell.
Annak is működnie kell, hogy felteszel egy takju romot, majd rá a takju ota csomagot, de ezt nem próbáltam.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1870) jacis válasza marlboromen (#1867) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is itt lesz akkor a bibi valahol.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1871) polip


polip
addikt

mindenkinek kösz a helpet, megy a jellybean :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1872) Kils válasza exelsior1 (#1558) üzenetére


Kils
csendes tag

Helloka
amit ebbe a hozzászólásodba írtál videót (http://www.youtube.com/watch?v=GJM0EqrZ7-w&feature=related) azt feltetted? ha igen, akkor hogy kell? :) kellene egy részletes információ róla, mert nekem is nagyon tetszik :)

előre is köszi

(#1873) Kils válasza hallerlaller (#1791) üzenetére


Kils
csendes tag

Helloka
leszedtem a progit amit ebbe a hozzászólásodba írtál (Power Controls.. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.painless.pc) mert nekem is nagyon megnyerte a tetszésemet azok a képek amiket láttam róla.. de viszont, én azt látom, hogy ez ki lehetne widgetbe is tenni? azt hogyan? és hogyan lehet átlátszó?
a másik, kérdésem pedig az lenne, hogy a az első képen látható programhoz tartozó widget alatt látható három kőralakú valami, a progihoz tartozik vagy sem? ha nem, akkor vajon mi lehet ez? :) mert az is tetszik :)

(#1874) hallerlaller válasza Kils (#1873) üzenetére


hallerlaller
addikt

Pont most frissült a program :) ott kell lennie a modulok között 'power controls' néven, hosszan nyomod és kihelyezed a főképernyőre, ekkor bejön a beállításai és ott tudod a background-ot állítani. Az a három kör pedig szerintem ugyanennek a fejlesztőnek egy másik programja, ha play-ben nézed akkor görgess lefele és lesz olyan hogy "továbbiak a következőtől:..'

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1875) hallerlaller válasza hallerlaller (#1874) üzenetére


hallerlaller
addikt

rá is jöttem mi frissült, rögtön 4.1-re igazította a fejlesztő, mert itt kicsit furcsán jelent meg a felső sávban de most már jó. nem sokat tétlenkedett, jár neki az 5 csillag :)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1876) jacis válasza hallerlaller (#1869) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia,
Leírom nagy vonalakban ma mit fogok csinálni. Ha hibát találsz benne javíts kérlek.
5.6-os toolkit-et leszedem.
A google szerverről leszedett yakju romot beteszem az adott toolkit mappába.
A telefont fastboot módban rádugom a telót a pc-re. Ha megjelenik a toolkit-en belül a sok szám akkor a telefonomat látja a toolkit.
Kinxitom a bootlodert. 8-as menüponttal kicsomagoltatom és felrakatom a romot.
Visszazárom a bootloadert.
Kész elméletileg.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1877) hallerlaller válasza jacis (#1876) üzenetére


hallerlaller
addikt

először azt döntsd el hogy mit szeretnél felrakni, yakju-ra még nincs 4.1.

toolkit-ből 7.0 verzió a legfrissebb, piros szövegre kattintva: [link]
először driverek telepítés 1-es pont, nem is kell rádugva legyen a telefon ehhez, oda van írva mögé hogy [unplugged] aztán bootloader nyitás 3-as menüpont, de választhatod a 7-est is mert a gyári google rom nem lesz rootolt és eltünteti a cwm recovery-t magától az első betöltődése után. majd a 8-as menüpont. visszazárni teljesen felesleges, ugyanúgy kapod az ota frissítést, sőt sokan a szervízből is nyitott bootloaderrel kapják vissza a telefont, elég majd akkor ha gariztatni akarod.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1878) jacis válasza hallerlaller (#1877) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha a 4.1-et akarom nagyban változik a folyamat?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1879) Zolesz007 válasza jacis (#1878) üzenetére


Zolesz007
őstag

Ha raksz fel CWM-et is akkor onnan már mind1. Úgy cserélgeted a ROM-okat ahogy akarod.

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#1880) polip


polip
addikt

fenn van a JB. a keresősávot letiltottam de nem tudok a helyére semmi tenni?

van erre ötlet?

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1881) Zolesz007 válasza polip (#1880) üzenetére


Zolesz007
őstag

apex/nova launcher ? :DDD

Fold 5

(#1882) polip válasza Zolesz007 (#1881) üzenetére


polip
addikt

ics alatt semmi nem kellett hozzá..

amugy nem használok semmi launchert

egyéb ötlet?

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1883) Zolesz007 válasza polip (#1882) üzenetére


Zolesz007
őstag

ezt értem, csak szerintem jobbak mint a gyári. Igazából a gyári launcher továbbfejlesztései, azért érdemes legalább megnézni de te tudod.

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#1884) Kils válasza hallerlaller (#1874) üzenetére


Kils
csendes tag

Sikerült, bár érdekes módon, egy csomószor végig sasoltam a widgeteket de nem találtam meg ott, pedig P -nél kerestem.. na mindegy.. sikerült az a lényeg..

a másik hogy megtaláltam azt a progit, és igen, ugyan az a fejlesztő, és nagyon jó kis élő hátteret csinált, szabad beállítható színnel, hogy milyen infókat jelenítsen meg, és akármilyen elhelyezés lehetséges.. (ez tetszik a legjobban)

kösz a segítséget

(#1885) DaviD202


DaviD202
aktív tag

apex nem megy 4.1-el, nova viszont jó.

(#1886) Koga777 válasza Zolesz007 (#1863) üzenetére


Koga777
tag

Még egy módszer:
Ezt kell telepíteni (ha a Total Commanderrel megnyitod, akkor telepíti) és simán megjelenik a hálózati gépek között.

[ Szerkesztve ]

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#1887) polip válasza DaviD202 (#1885) üzenetére


polip
addikt

nincs valami launcher nélküli megoldás?

leszedtem a novat, de baromira ifegesít...ezek bohóckodásra valóak, én meg használni akarom :) én magasról teszek rá hogy pörög men animál, nekem elég ha működik :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1888) hallerlaller válasza jacis (#1878) üzenetére


hallerlaller
addikt

akkor a 7-es menüpont kell és a #1869-ben linkelt romot kell feltenni recoveryből.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1889) DaviD202 válasza polip (#1887) üzenetére


DaviD202
aktív tag

settingsben ki tudod kapcsolni a "bohóckodást" és kapsz egy normális launchert.
2-3 percet rászánsz hogy beállítsd meg telepakold widgetekkel v akármivel majd bakcup-olsz és onnantol nem kell vele foglalkozni többet, sőt wipe-olós romfrissítés után is csak restore és nem kell kihúzgálni mindent újra.

más:
Nektek sem megy a Viber 4.1 alatt?

[ Szerkesztve ]

(#1890) polip válasza DaviD202 (#1889) üzenetére


polip
addikt

ez lett a vége, köszi

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1891) polip


polip
addikt

nekem eltűnt a modulok és az alkalmazások mellől a play...ennek oka van?

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1892) jacis válasza hallerlaller (#1888) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi. Eldöntöttem maradok a yakju-nál. Holnap délelőtt neki ugrok.

Más:
1. A kijelzőm szürke színeknél láthatóan sávosodik.
2. Az alsó virtuális gombsor már beleégett a kijelzőbe és néhány világosabb képnél látszik.

A telefont nagyon szeretem. Szervízbe nem viszem, hogy a kókányok szétbarmolják így marad ebben az állapotában.
Ami viszont bánt, hogy egy ilyen szuper kijelző ilyen szinten beteg :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1893) gilfoyle válasza jacis (#1892) üzenetére


gilfoyle
őstag

A kijelzőprobléma szinte mindenkinél megvan kisebb-nagyobb mértékben. Ez van. :(
Soxor a cserekijelző rosszabb mint az eredeti.

[ Szerkesztve ]

(#1894) jacis válasza gilfoyle (#1893) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezért nem is vacakolok majd vele. Ez ilyen..
Ami bosszantó az az, hogy 5 hete van használva a telefon és már kuka a kijelző. Ha egy év múlva jön elő egy szavam sem lehete (vagy mégis?) Na mind1.
A telefon szuper még így is.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1895) B1T3 válasza jacis (#1894) üzenetére


B1T3
addikt

Nekem a kijelző felső részétől úgy 1 cm-es távolságig halványan kékes a megjelenítő egy kis átmenettel (minél lentebb nézem, annál kevésbé kékes, de már a tetején sem feltűnő). Fehér háttérnél netezve viszont kiszúrom, pláne, hogy már tudok róla. Szóval többnyire vannak ilyen betegségek, de ezerszer inkább ez a kombináció, mint a WVGA/qHD felbontás és a nem sávosodás. :D

(#1896) ambushka


ambushka
aktív tag

Sziasztok!

Még két hónapot Amerikában töltök és szeretnék venni egy Galaxy Nexust, a következő a kérdésem:
Unlockedként hírdetik, de a biztonság kedvéért meg szeretném kérdezni, hogy az itthoni T-Mo hálózatán is működik?

Előre is köszi a választ!

PSN ambushka8989

(#1897) Koga777 válasza ambushka (#1896) üzenetére


Koga777
tag

Lehet, hogy nem fog sikerülni: A Galaxy Nexust is betiltották az USA-ban.

[ Szerkesztve ]

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#1898) gilfoyle válasza ambushka (#1896) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ha megis tudsz venni, figyelj a CDMA es GSM verziok kozti kulonbsegre!

(#1899) jacis válasza Koga777 (#1897) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem értem miért így kell a konkurenciát megszorongatni....

Más: folyamatosan nézem a 4.1-ről szoló videókat és el kell mondani, hogy a csodával határos módon sikerült végre egy olyan droid rendszert összerakni ami végre nem recceg, akadozik stb... Olyan régen vártam már erre. Azt viszont szeretném ha valaki megerősítené vagy megcáfolná, hogy tényleg eltűnt-e a flash a rendszerből?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1900) jacis válasza hallerlaller (#1877) üzenetére


jacis
nagyúr

Sikerült felraknom a yakju romot. Köszönöm a türelmedet.
Amit elrontottam és szerintem a leírást érdemes kiegészíteni vele:
- kicsomagoltam a romot és úgy tettem be a toolkit-be
- nem a legújabb toolkit-et használtam

Köszönöm még egyszer.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.