Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) janika1988 válasza szdavee (#1449) üzenetére


janika1988
tag

Szia!

Rá! :)

Pixel 8 eladó

(#1452) janika1988 válasza jacis (#1425) üzenetére


janika1988
tag

Megjött ma az MHL kábel, és nem tudom működésre bírni :W
Bedugtam a HDMIbe úgy, ahogy kell és a TV nem látja, nem jön be a telefon képe :S

kell valamit installálni? amúgy nem a legolcsóbb szutykot rendeltem, hanem ezt:
[link]

Pixel 8 eladó

(#1453) leslien válasza janika1988 (#1452) üzenetére


leslien
nagyúr

a töltőt is bedugtad?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1454) SP!T


SP!T
addikt

Van valami módszer arra, hogy leárt képernyőnél lássa az időjárást? A nélkül, hogy romolgatnék vagy rootolgatnék most.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1455) janika1988 válasza leslien (#1453) üzenetére


janika1988
tag

be :F

Pixel 8 eladó

(#1456) Barcode_Rec válasza janika1988 (#1452) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Úgy próbáltad, hogy rádugod a kábelt és újraindítod a telót?

(#1457) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali
Valaki tudna írni pár szót, vagy mondatot a kijelzőről, különösen Note-al összehsonlítva. A Nexusnál is van sávosodás? Ill rossz gamma beállítás miatti kockásodás?

Galaxy S10

(#1458) janika1988 válasza Barcode_Rec (#1456) üzenetére


janika1988
tag

igen. és semmi..
most felraktam az AOKP romot, azzal se megy :/

Pixel 8 eladó

(#1459) Barcode_Rec válasza janika1988 (#1458) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Még 1 ötletem van. :)
Nincs az akksi 70% alatt?
Állítólag csak felette működik.

(#1460) jacis válasza janika1988 (#1452) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem a legolcsóbb szutyok van az is tegnap jött meg és tökéletesen működik. A töltőt ha nem dugod rà tényleg nem működik.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1461) sanyikk válasza DaviD202 (#1441) üzenetére


sanyikk
tag

Hogyan kell beállítani a flow progit vagy a készüléket, hogy elmulasztott hívásnál vagy nem észrevett sms-nél villogjon?

(#1462) hallerlaller válasza SP!T (#1454) üzenetére


hallerlaller
addikt

widget locker? aokp egyébként tudja :)

(#1461) sanyikk

megnyitod, majd notifications>missed call és sms-re rányomsz.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1463) sanyikk válasza hallerlaller (#1462) üzenetére


sanyikk
tag

(#1462) hallerlaller

Hát sajna próbálom azzal a módszerrel amit írtál, ill. kisérletezgettem, de valahogy nem tudom beállítani.

(#1464) Barcode_Rec válasza sanyikk (#1463) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Beállítások/megjelenés/villogó értesítő fény be van kapcsolva?

(#1465) sanyikk válasza Barcode_Rec (#1464) üzenetére


sanyikk
tag

Azt is bekapcsoltam. Mindent engedélyeztem amit a program kért. Hát....

(#1466) sanyikk


sanyikk
tag

A Mui nagyon tetszik. Rengeteg téma van rá és akadásmentesen megy.

(#1467) sanyikk


sanyikk
tag

Korábban is próbáltam a MIUI-t az SGS2-n. Ott az egyik kedvencem volt a Turkbey mellett.

(#1468) janika1988 válasza Barcode_Rec (#1459) üzenetére


janika1988
tag

Na ma kipróbálom akkor 70% felett! Köszi az eddigi segítséget is! :-)

Pixel 8 eladó

(#1469) hallerlaller válasza sanyikk (#1463) üzenetére


hallerlaller
addikt

beállítások>kisegítő lehetőségek>Light Flow be van kapcsolva?

annyi még hogy csak lezárt képernyőnél villog.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1470) sanyikk


sanyikk
tag

(#1469) hallerlaller

Bekapcsoltam, és továbbra sem villog. Ellenben ha hívnak (míg kicsörög) addig kék színnel villog.

(#1471) hallerlaller válasza sanyikk (#1470) üzenetére


hallerlaller
addikt

nincs fent esetleg valami másik app ami szintén kezeli a ledet? valami akkukijelző alkalmazás, azzal esetleg összeakadt.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1472) sanyikk


sanyikk
tag

(#1471) hallerlaller

MIUI van a készüléken, amelyben elvileg alapból van ilyen szolgáltatás. Próbálkoztam azzal is, hogy talán az korlátozza, de nem gondolnám, mivel ahogy írtad be lehetett klikkelni a kisegítő lehetőségeknél.

Ez egy nagyon hasznos app lenne ha működne. Viszont a MIUI led-e sem működik.

Még próbálkozom.........

(#1473) zool1


zool1
őstag

Meg van a "drákaszág".....!!!!! :C :C :C

(#1474) sanyikk válasza zool1 (#1473) üzenetére


sanyikk
tag

(#1473) zool1

SOK SIKERT A KÉSZÜLÉKHEZ!

(#1475) zool1 válasza sanyikk (#1474) üzenetére


zool1
őstag

Köszi! Ugy látom nincsen mass storage funkció... :W :W :W De ha jól emlékszem SP!T leírásában van valami usb driver, amivel látom majd!!! Remélem! Egyéb féle képpen? :F

(#1476) hallerlaller válasza zool1 (#1475) üzenetére


hallerlaller
addikt

1. hsz! :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1477) B1T3 válasza hallerlaller (#1476) üzenetére


B1T3
addikt

Jaj, de jó lesz most már ezt írogatni az ilyen-olyan válaszok helyett. :D

(#1478) zool1 válasza B1T3 (#1477) üzenetére


zool1
őstag

Akkor ideje lesz beleírni.... Vagy ahogy szokott lenni megoldom magam, általában az utóbbi! :K

(#1479) Barcode_Rec válasza zool1 (#1478) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Benne van az, fusd át még egyszer. :D

(#1480) zool1 válasza Barcode_Rec (#1479) üzenetére


zool1
őstag

ok. Isten bizony előbb installállok fel egy szervert.... :W :W :W Na majd otthon ! :U

[ Szerkesztve ]

(#1481) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Megjott a billentyum meg az MHL is. Annyi szepseg hibaja van, hogy angol a bill, de meg igz is nagzon jol lehet netezni a TV_n ezzel a megoldassal.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1482) hallerlaller válasza zool1 (#1480) üzenetére


hallerlaller
addikt

pedig direkt nem írtam olyan sok mindent, máshol egész regények vannak. :)

telepítsd play áruházról az 'airdroid' vagy a 'wifi file transfer'-t ha most gyorsan kell.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1483) DaviD202 válasza zool1 (#1475) üzenetére


DaviD202
aktív tag

tedd fel a toolkitet és ott a legelső opció az install drivers.. nem bonyolult :)

(#1484) SP!T válasza hallerlaller (#1476) üzenetére


SP!T
addikt

;]

Jó lett, jó lett! :)

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1485) hallerlaller válasza SP!T (#1484) üzenetére


hallerlaller
addikt

köszi! ha valakinek kell később lementettem wordbe.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1486) zool1


zool1
őstag

Usb háttér megoldva.... thx :R

(#1487) fazaron


fazaron
csendes tag

Sziasztok egy kis segitséget szeretnék kérni most állok telefon vásárlás elött és nemtudok dönteni a 3 jelölt közül: galaxy nexus, galaxy s2 vagy motorola razr hd. körülbelül azonos árkategoria de mindegyik másban jó. Talán a nexus gyönyörü kijelzöje kicsit nyom a latba de még mindig nem tudok dönteni. nyilván arra akarom használni amire egy ilyen komolyabb gépet lehet, multimédia fogyasztás,megosztás kapcsolattartás netezés. és azt is fontos lenne hogy még so kideig, évekig versenyképes legyen. elöre kösznöm a segitséget.

[ Szerkesztve ]

(#1488) Gengi válasza fazaron (#1487) üzenetére


Gengi
senior tag

Szia!

SGS2 és SGN között vacilálnék. A Razr nállam azzal kiesett anno ,hogy a hardvere jó , a borítása kíváló. Viszont a kijelző .... és a motorolát ismerve ez is csak egy idénykészülék kérész életű supportal.

Az SGS2 jobb készülék mint az SGN és pont. Viszont a kijelző akkora nagy erő az SGN mellett ,hogy nekem ez döntött. Illetve az ,hogy anno amikor SGS-t vettem a játékok futtátsa mondom megkora király lesz. 1 év után ami nem "gagyi"-nak minősült játék ("Blood and Glory" és ShadowGun), akadt mint az állat. Az SGN frankón visz most mindent és kihajtja a kijelzőjét. Nekem ez döntött mellette és a Pure Google. De a nagy dilemma a Sony Xperia S és eközött volt leginkább. Ha nincs a telenor akció már Xperia S-em van. (Aminek igazából két gondja van. Aksija és az ,hogy a hátlap szerintem sok készüléknél kritikán aluli a bal felső sarkoban.)

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#1489) fazaron


fazaron
csendes tag

igen én is igy láttam, a sgs2 maszivabb teljesitményt nyujt de a nexus kijelzöje jelenleg az egyik legjobb állitólag. a motorola valóban inkább csak a külsö miatt került a listába:D az sgs2-vel az a gond hogy már most több mint egy éves és én nem akarok egy év mulva ismét telefont cserélni szóval nemtudom még meddig tud versenyképes lenni.

(#1490) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Srácok, kéne egy kis segítség. Melyik alkalmazás akar állandóan bugreport fix nevű txt fájlt küldeni valahova? Találkozott valaki ilyesmivel?

fazaron: Nexus, fényképezés terén elmarad az SGS II-től, de szerintem minden másban jobb.

[ Szerkesztve ]

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#1491) klasszsrac válasza csenor (#1450) üzenetére


klasszsrac
tag

A gmail-t felejtsd el ilyen téren. Ott nem is lesz jó minőségű a kép soha. Én azt szoktam csinálni, hogy egy helyre lementem a jó minőségű képeket. Majd beállítom a személyekhez. A fiók beállításainál vedd ki a google fotók szinkronizálást.
Facebookhoz pedig megpróbálhatod a haxsync nevű programot. Az egész jól dolgozik és testreszabható a szinkronizáció mélysége

Oneplus 6

(#1492) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali
Mit tudtok mondani a kamera minőségéről és az általános sebességről? Főleg a GPU érdekel, több helyen olvastam, hogy az elég gyenge.

Galaxy S10

(#1493) B1T3 válasza exelsior1 (#1492) üzenetére


B1T3
addikt

A kamera a mindennapokban véleményem szerint simán megállja a helyét, nézegess külföldi teszteket is, azok talán objektívebb képet adnak a kamera képességeiről, bár én is lőttem párat, de még túl sokat nem volt időm válogatni, és megosztogatni az ennek megfelelő topikban. A lényeg, hogy nem olyan sok az elmosott kép, mint azt a teszt sugallja, persze van olyan is, de ezért is hasznos a zero shutter lag. Ha már szóba jött, itt van 2 távoli témájú, illetve itt 2 makró kép. Ezenfelül egy videót is éppen ma töltöttem fel.

Általános sebesség… A gyári ROM-mal – mondhatni természetesen – nem tökéletesen röccenésmentes, de bőven kielégítő a rendszer gördülékenysége. A főoldalak lapozása gyakorlatilag szaggatásmentes (bár az élő háttérképek bekavarhatnak, de ez többnyire nem a hardver hibája), nálam sok telepített program után a menü lapozása nem mindig volt tökéletesen sima, de tényleg azon a határon belül van ez a jelenség, hogy nem zavaró. Mindenesetre nekem erre érzékeny a szemem, szóval észrevettem. :) A mai elvárásoknak megfelelő, „modern”, 3D-s játékok tapasztalataim szerint jól futnak rajta, ha meg is röccen néha néhány, ez is az elfogadható szint, és bár a GPU elég régi, talán itt is optimalizációs gondokról lehet beszélni sok esetben. Továbbá a HD felbontású kijelzőnek is ára van a teljesítményre nézve (nem csak szó szerint). :)

[ Szerkesztve ]

(#1494) exelsior1 válasza B1T3 (#1493) üzenetére


exelsior1
senior tag

Köszi, kb erre számítottam. A GPU-mál főleg az érdekel, ohgy a flash videokkal hogy bánik, annak idején úgy vettem észre, hogy pl az Opzimus 2X, Optimus 3D sokkal jobbak voltak az SGS2 mali 400 processzoránál, játszani annyira nem szoktam, max egyszerű, játékokkal :D

Galaxy S10

(#1495) B1T3 válasza exelsior1 (#1494) üzenetére


B1T3
addikt

Sosem volt bajom a videólejátszással, a beágyazottakat is szépen viszi (a sima YouTube kliensről nem is beszélve), bár túl sokat nem szoktam telefonon mozgóképet lesni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1496) exelsior1 válasza B1T3 (#1495) üzenetére


exelsior1
senior tag

Az jó lenne, a mali400-as gépek a beágyazott videokat nagyon rondán jelenítik meg, recésen nagyítanak.

Galaxy S10

(#1497) janika1988 válasza DaviD202 (#1411) üzenetére


janika1988
tag

Leteszteltem ma a 2430 mAh-s akkut, eddig bejön, de még 1-2 ciklus után lehet majd összegezni :)

14ó 42p után 35% az akksi, ebből a kijelző 1ó 53p-et volt bekapcsolva.
WiFi ment kb 7 órát egyfolytában (kikapcsolt kijelző mellett is), maradék 7 órában a mobilnet ment 3G-n ha a kijelző bekapcsolva volt, ha nem volt bekapcsolva, akkor 2G-n.
Telefonáltam 17 percet, a böngésző 30percig ment, játszani nem játszottam. Szinkronizáció Gmail volt folyamatos, valamint a lightflow működött, ha ez számít.

Összeségében jobban bírja, mint a gyári, majd lemérem pontosabban, hogy mennyivel! :)


Pixel 8 eladó

(#1498) exelsior1 válasza janika1988 (#1497) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hm, mennyi volt az akksi? Ill, ez megy új bővített hátlap nélkül is?

Galaxy S10

(#1499) Gengi válasza exelsior1 (#1498) üzenetére


Gengi
senior tag

Ez engem is érdekelne ,hogy megy-e bővített hátlap nélkül ,mert akkor nagyon jó.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#1500) jacis válasza Gengi (#1499) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia,
Igen megy bovitett hatlap nelkul. Nekem is ilyen akksim lesz. Valamivel (nekem) lentebb megtalaljatok a linket az akksihoz. Azt is Jani irta be a topikba.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.