Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) mrfire08


mrfire08
tag

Vki tud pendriveot olvasni teloval. Nekem van egy otg kabelem de eddig sehogysem sikerult. Vki akinek ment az tudna segiteni?

(#2902) hallerlaller válasza FragMaster (#2897) üzenetére


hallerlaller
addikt

S3-hoz Jig-et ne felejts el beszerezni. ;]

(#2901) mrfire08

1.hsz :D stickmount alkalmazás és root kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2903) FragMaster válasza hallerlaller (#2902) üzenetére


FragMaster
addikt

Tudtommal nem kell hozzá JIG, ott van helyette a triangleaway app.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2904) hallerlaller válasza FragMaster (#2903) üzenetére


hallerlaller
addikt

azért biztos ami biztos. ;]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2905) FragMaster válasza hallerlaller (#2904) üzenetére


FragMaster
addikt

Trolololo ;]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2906) mrfire08 válasza hallerlaller (#2902) üzenetére


mrfire08
tag

Koszi az is megvan meg a root is de nemtom hol tudom a pedrivot megnyitni

(#2907) edward2 válasza FragMaster (#2888) üzenetére


edward2
addikt

Azért a végén kihozták, hogy nem a legjobb. Én is szeretném már végre a Desirem lecserélni, de a mai helyzetben közel lehetetlen. GN egyszerűen régi HW bár az ár elég jó most.

Aztán 1X és S3ról meg inkább nem is beszélek csak felidegesít.

(#2908) hallerlaller válasza mrfire08 (#2906) üzenetére


hallerlaller
addikt

azt írják, a legtöbbször a kábel a hibás.
usb hibakeresés be van kapcsolva? húzd ki-be esetleg.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2909) hallerlaller válasza mrfire08 (#2906) üzenetére


hallerlaller
addikt

jah, ezt írják: "Mass storage devices are mounted to /sdcard/usbStorage/xxxx/ "

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2910) pmheros


pmheros
senior tag

Üdv.

keresőztem de nem kaptam megnyugtató választ. Leszedtem a Play -ről az Android System Info -t , és a Total RAM --ra 695MB -ot ír. Hogy kell ezt értelmezni ? (419 a Free)

nem vagyok tökéletes

(#2911) ablack


ablack
senior tag

Átállítottam Toolkittel a telfonomat yakjuxw-ről yakju-ra. Még yakjuxw alatt csináltam a toolkittel mentést az alkalmazásokról majd az SD kártyán levő adatokról, majd ezeket visszaállítottam a toolkittel a 4.0.4 yakju-ra. Utána OTA-n frissítettem a telefont 4.1.1-re és most
nem tudok sem mappát létrehozni sem fájlt letölteni pl.:dropboxról, sem fájlt törölni.
A yakju 4.0.4 alatt nem néztem meg hogy működtek-e ezek a dolgok mert azt OTA-t szinte azonnal megkaptam.

Olyan mintha a toolkit az sd kártyára visszaállított dolgokat írásvédetté tette volna mert a kamera sem tudja elmenteni a fényképeket, mivel a kamera mappája is a toolkittel lett visszaállítva, de az sd kártya fökönyvtárába pl tudok létrehozni új mappát.

tudna valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#2912) pmheros válasza pmheros (#2910) üzenetére


pmheros
senior tag

így néz ki
kép
ezen rágódom, hogy mi nekik a total ? szerintem ide a teljes 1GB -ot illene.
Vagy ebben kevesebb RAM van ? :F

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#2913) BoB válasza pmheros (#2912) üzenetére


BoB
veterán

Hát a tiédből kispórolták a többi RAM-ot, én a helyedben visszavinném! :DD

(amúgy a RAM egy részét a linux kernel viszi, ezért sosem fogsz 1GB teljes memóriát látni)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2914) pmheros válasza BoB (#2913) üzenetére


pmheros
senior tag

megkönnyebbültem , ez az első droidom. 3órája hoztam haza és még erősen bennem van a para. Olvasok-olvasok , tanulom a rendszert.

Köszönöm a gyors választ :R

nem vagyok tökéletes

(#2915) mrfire08 válasza hallerlaller (#2908) üzenetére


mrfire08
tag

Koszi a valaszt

(#2916) bigrock válasza edward2 (#2907) üzenetére


bigrock
addikt

Én is Desire-ről váltottam, és abszolút meg vagyok vele elégedve. Anyagilag persze nem éri meg a váltás, de sajnos kütyüb..i vagyok, és kocsma, cigi helyet ebbe ölöm a pénzt. A relatív gyengébb hardver semmi hátrányát nem tapasztaltam, eddig az összes alkalmazás, vagy játék röccenés nélkül futott. G. Nexus tulajként kicsit úgy érzem, hogy kicsit kiemelkedek az átlag felhasználók közül :-)

(#2917) tybsen válasza bigrock (#2916) üzenetére


tybsen
addikt

En Desire utan Galaxy S-re, aztan Nexus S-re + Galaxy Tab-ra, utana pedig Galaxy Note-ra valtottam ;] Most pedig Galaxy Nexus. Eddig ez a leggyorsabb.

Igy utolag megallapithatom, hogy az utobbi keszulekeim neveben mindig szerepelt vagy a Galaxy vagy a Nexus szó :DDD

(#2918) edward2 válasza bigrock (#2916) üzenetére


edward2
addikt

Az az igazság per pillanat Desiret nagyon szeretem ha belső memória a gyári romban nem harmatfing lenne akkor szavam nem lenne. Nem vagyok egy nagy rom manipuláló annak ellenére, hogy szeretem a PCt buzerálni.

Amúgy GNen gondolkodok a 1X meg az S3 egyértelműen kipontozódott, de még marad a Desire valami stockhoz közeli rommal meg data2SDvel és akkor marad ez...

(#2919) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Azt hiszem sikerült valahol elhagynom a gyári headsetemet. :( tudtok ajánlani valami agybadugos mikrofonost ami jól szól, kezeli a hívásfogadást, zeneléptetést előre, hátra, indítást, megállítást és esetleg a hangerőt? Max. 8-10 ezer forintig vagyok hajlandó elmenni.
Előre is köszönöm.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#2920) jacis válasza agyhalal (#2919) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha kifizeted a postaköltséget én Neked adom a gyári fülesemet. Még kibontva sincs.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2921) Atus85 válasza jacis (#2920) üzenetére


Atus85
aktív tag

Nem szeretsz zenét hallgatni vagy van jobb fülesed?

(#2922) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Privát ment. Érdekel a dolog. Köszönöm.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#2923) jacis válasza Atus85 (#2921) üzenetére


jacis
nagyúr

Soha nem szoktam kibonrani a gyári füleseket. Van egy SE MW600-as BT fülesem ami nagyon meggyőző és ez az oka az alábbi felajánlásnak ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2924) Eszleny válasza FragMaster (#2899) üzenetére


Eszleny
aktív tag

Én hétfőn vettem Svájcban 350chf-ért. Most nézem, hogy ott ahol vettem már elfogyott ennyiért. Máshol pl. a Mediamarkt-ban 400chf.

(#2925) FragMaster válasza Eszleny (#2924) üzenetére


FragMaster
addikt

Ez az árképzés begyűrűzhetne ide is...

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2926) BitiOne


BitiOne
tag

Nektek a zenék albumborítóit megjeleníti a gyári lejátszó, mert nekem nem akarja.

//=// (( )) (( )) //-\\ //=//

(#2927) BoB válasza BitiOne (#2926) üzenetére


BoB
veterán

Igen.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2928) zool1 válasza BoB (#2927) üzenetére


zool1
őstag

+1 :K

(#2929) BitiOne válasza BoB (#2927) üzenetére


BitiOne
tag

Hhhhhm. Az nem jó hír. És ti manuálisan töltitek a zenéket telefonra, vagy valami más módszert használtok? És használja valaki azt az online googli zenét (nem tudom már, hogy mi is a neve)?

//=// (( )) (( )) //-\\ //=//

(#2930) tott válasza BitiOne (#2929) üzenetére


tott
tag

En manualisan is es a goolge musiccal is: igy hivjak, google music. tokjol mukodik: pcrol feltoltom a zeneket a föjhőbe, aztan le a telora. vagy streameleed a telon, vagy ratoltod a felhobol. es van borito. ahol van, van ahol nincs ha nem jott a zenevel borito.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2931) Integra válasza BitiOne (#2926) üzenetére


Integra
titán

mort player-t használok, gyári kuka :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2932) B1T3 válasza BitiOne (#2926) üzenetére


B1T3
addikt

Nekem a gyárival az is bajom, hogy hiába vannak egy adott album számai úgy beállítva, hogy egy albumon legyenek, a telefon különveszi őket, így 2-3 ugyanolyan nevű albumot látok, amelyekre az egész lemezről random módon kerülnek fel számok. Elég idegesítő. OK, hogy lejátszási lista megoldja, de ilyet más nem csinált még.

Legalább a Last.fm-mel együttműködik. :D

[ Szerkesztve ]

(#2933) BitiOne válasza B1T3 (#2932) üzenetére


BitiOne
tag

Uh hát az elég gáz. Na jól van úgy látom nem az én problémám a legnagyobb, így marad és kész.

//=// (( )) (( )) //-\\ //=//

(#2934) Integra válasza B1T3 (#2932) üzenetére


Integra
titán

mert buzi tag-es a gyári.. gyűlölöm
mort player hagyományosan folder structure-t kezel, a lá winamp. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2935) B1T3 válasza Integra (#2934) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, tag-es, de a hangsúly azon van, hogy sosem volt ilyen problémám máshol. Még a Nokia 5230 gyári zenelejátszója is gond nélkül ismeri fel az előadó-album párost… :D

(#2936) Integra válasza B1T3 (#2935) üzenetére


Integra
titán

ezt nemtom megmondani, csípőből írtok mindent ki ami tag-et használ :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2937) zool1


zool1
őstag

Olyan jó nézni, hogy a "4 magos" kollégák szétromolják a telojukat... :DDD ;]
A JB szabaddá tesz!!! :C
u.i.: neeem nem a Jim Beam.

[ Szerkesztve ]

(#2938) Atus85 válasza jacis (#2923) üzenetére


Atus85
aktív tag

És bt fülessel nem merül jobban a teló? Hangminőségben nem jelent romlást a bt füles? (Nyílván nem a gyári fülessel szemben hanem olyannal mint a tied) Azért kérdem mert utálom a vezetékeket.

(#2939) szuper94


szuper94
tag

nincs valami program amivel lehet rádiót hallgatni net nélkül??

(#2940) B1T3 válasza szuper94 (#2939) üzenetére


B1T3
addikt

Mivel lehetetlen, így nincs. :)

(#2941) hallerlaller


hallerlaller
addikt

fotóztam ma egy nexus robogót: [robi]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2942) tybsen válasza jacis (#2923) üzenetére


tybsen
addikt

Ezen az MW600-on most en is elgondolkodtam, ugyanis a tobb eves Motorola S9-em kilehelte lassan a lelkét.. Az MW600 aktualisan mar egesz jo aron kaphato, tudnal rola esetleg egy kicsit irni? Leginkabb, hogy mennyire hangos, milyen zenek hogy szolnak, mennyire kenyelmes, megbizhato (nem kapcsolodik-e szet lejatszas kozben), meddig birja az akksi, stb. En is inkabb a bt headseteket szeretem, mert pl. futasnal felek, hogy lerantom a vezetek miatt a telefont vagy akarmit a futopadrol.

(#2943) tybsen válasza tott (#2930) üzenetére


tybsen
addikt

Hogyan töltöd fel a felhőbe? Magyaroszágon már működik ez?

(#2944) tott válasza tybsen (#2943) üzenetére


tott
tag

en is meglepodtem de igen, mukodik. siman a sajat google accountom alatt fut, zene fel, zene streamel a gyari lejatszoban vagy letolt telore es ugy. mukodik.

rakeresel a google music-ra es ha be vagy jelentkezve a bongeszobe akkor maris bent vagy. asszem. de az is lehet hogy meghackeltem meg regebb es mar nem emlekszem. csak akkor meg iphone-om volt es nem hasznaltam. ha nem megy legalisan, tudok kuldeni linket a hack-ről.

íme a nem balatoni hekk:
http://www.engadget.com/2011/11/19/how-to-use-google-music-from-anywhere-yes-outside-of-the-unit/

[ Szerkesztve ]

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2945) klasszsrac válasza tybsen (#2942) üzenetére


klasszsrac
tag

Én is mw600-t használok már jó ideje. Szerintem egész jó kis darab. Volt motorola s9-m is. Annál jobban szól. Lényegében ennél lehet cserélni a fülhallgatót. A bt egységbe csak sima jack dugóval csatlakozik.De elég jól szól a gyárival is.
Nekem annak idején az s9-t pár havonta cserélni kellett. A 3-ik után a szerviz picit belefáradt a cserébe :-) Állandóan beázott az izzadság futásnál. A sok só pedig hazavágta a technikát. Pedig sportoláshoz ajánlották.
Mw600 idáig ezt is jól bírja.

Oneplus 6

(#2946) tybsen válasza tott (#2944) üzenetére


tybsen
addikt

Klassz, köszi, meg is nézem! :R Ez a balatoni hekk.. :DDD :DDD

(#2947) tybsen válasza klasszsrac (#2945) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi szépen, akkor lehet, hogy benevezek egyre, aztan meglatjuk. S9 nekem is problemas volt neha, foleg a szetkapcsolas volt ciki, mert a zene meg szolt tovabb, bar ez meg SonyEricsson W850-nel volt. Azota az akksi vagy az USB tolto ment tonkre, nem tudom, de alig tolt es ha fel is van toltve, alig birja. A fulemet meg eleg durvan nyomta. Ettol fuggetlenul szerettem :-) NA mindegy, lehet, hogy kiprobalom ezt a kis SE-t. Koszi megegyszer! :R

(#2948) FragMaster válasza klasszsrac (#2945) üzenetére


FragMaster
addikt

Hm és ahogy látom van beépített fm vevő is :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2949) tott válasza tybsen (#2946) üzenetére


tott
tag

Eloszor azert probald meg naturban, hatha megy ;)

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2950) kcsa válasza tott (#2944) üzenetére


kcsa
veterán

a hekk dolog miatt végigolvastam kétszer a cikket és nem esett le... aztán le, de akkorát szólt hogy a szomszédok is felcsengettek :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.