Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) drzsoo1


drzsoo1
aktív tag

Közben a telenornál is megjelent jóárasítva.

[ Módosította: Pompi ]

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#2) Bog válasza drzsoo1 (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát 161k prepaidben, még mindig nem kevés... mindenesetre beleírtam, thx.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#3) HaRdCoRe^mp4 válasza Bog (#2) üzenetére


HaRdCoRe^mp4
tag

Tesó, lehet alkudni? :DDDDD

Telszámom: 30/899-78-49

(#4) HaRdCoRe^mp4 válasza HaRdCoRe^mp4 (#3) üzenetére


HaRdCoRe^mp4
tag

Viccet félre téve, nekem még a fele is sok lenne, most így hirtelen.

Telszámom: 30/899-78-49

(#5) opeter87


opeter87
senior tag

Ezt a kijelzőt megnézném élőben, nagyon jó lehet :DD
A kameráért kár. Az új rendszer pedig tetszik, de testreszabhatóság terén kapott néhány korlátozást.

(#6) anaqer


anaqer
veterán

A betekintési szög tkp. minden kijelzőnél végtelen. :DDD

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#7) spawn21


spawn21
veterán

vannak benne vérciki dolgok, biztosan javulnak majd a frissítéssel.
De szerintem nem minőségi :B

iPhone 13p

(#8) tisvol


tisvol
aktív tag

Sziasztok!
Nem akarok nagyon OFF topik lenni, de lehetőségem van telefont választani. Szerintetek ezt (Nexus) vagy a Galaxy S II-t válasszam? tudom, nem oszt nem szoroz, de jelenleg Samsung Omnia II-m van. Érdemes a Nexust választani, vagy a kijelzőtől eltekintve az S II jobb telefon?

Üdv:T.

(#9) RexpecT válasza tisvol (#8) üzenetére


RexpecT
addikt

Szerintem érdemesebb az SII-t választani, legalábbis most :).

(#10) Youri


Youri
veterán

Hát.... Samsung...

RTX ON

(#11) blunt


blunt
aktív tag

nem rossz a cikk, bar szerintem kicsit alul lett ertekelve par helyen...

en 138e ftnyi dollart adtam erte mult heten. vadi uj, fuggetlen.

ennyiert sztm kulonosen ajanlott... :)

(#12) Thome


Thome
addikt

Nem estem hanyatt tőle. A kijelző elforgási ideje pedig siralmas. Legalábbis a böngészőnél látottak alapján... :U

(#13) SzaSza0909


SzaSza0909
csendes tag

3. oldal:
"A hivatalosan 720 pixel magas kijelző"
1280 lesz az, 720 a szélesség

(#14) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

A telefon legalább nem olyan csúnya, mint a Nexus S, de az gáz, ha egyáltalán nem estem hasra, sem a telefontól sem az ICS-től? Sőt... :U

(#15) HaZse válasza Youri (#10) üzenetére


HaZse
őstag

Az, hogy Samsung, nem feltétlen jelenti azt, hogy rossz is....

Nekem volt Desire, Desire HD-m is és annak a hangminősége (telefonáláskor) enyhén szólva is rossz volt.

Volt Galaxy S, Galaxy S II, Onnia =-em is, aminek jó volt a hangminősége. Jelenleg egy Nexus S-et használok, de ennek is jó a hangminősége.

A hangminőséget én arra értem, hogy akivel beszélek, annak a hangját telt, dinamikusan hallom és nem csak olyan egércincogást.

A telefon valóban drága, de szerintem esni fog az ára, mihelyst jönnek más készülékekre is az ICS.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#16) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Akkor Mass Storage mód nincs benne?
A arcfelismerésnél kipróbáltátok, amit írtak más lapok, hogy simán átverhető?
Kijelző PenTile-os?

Naptárnál kikapcsolható, hogy automatikusan küldjön meghívót?

(#17) HaZse válasza Thome (#12) üzenetére


HaZse
őstag

De állítható. :D Mármint az én Nexus S-emben. A beállítások -> fejlesztői menüben. :D

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#18) Bog válasza Arthuro_Adam (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

- nincs
- igen (mobilarena tv adásásban, élőben)
- igen
- igen

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) opeter87 válasza blunt (#11) üzenetére


opeter87
senior tag

Annyiért nagyon jó vétel volt.
Az ára szerintem reális.
Mennyi is a legújabb iPhone? ~200k
A HTC Radar is ilyen ~160k
Úgyhogy a csúcs androidért nem sok a 160-170k szerintem.

(#20) HaZse válasza Arthuro_Adam (#16) üzenetére


HaZse
őstag

Akkor Mass Storage mód nincs benne?

Mikor először portolták Nexus S-re a 4.0-s SW-t, akkor nekem se volt Mass Storage. Csak MTP és PTP. Kicsit nehezebb volt rámásolni a dolgokat, mert TC-vel nem tudtam, csak ha 2 ablakot nyitottam és d&d módszerrel sikerült a másolás.

Mióta kijött a Nexus S-re a hivalatlos 4.0.3-as, ott viszont ez megszűnt és a régi féle (2.3-as) Mass Storage ablak jelenik meg.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#21) debrejo


debrejo
senior tag

Jó kis telefon, referenciamodellnek szerintem megfelel. Nekem spec sem a rádió, sem a fb ismerőseim szinkronizálása nem okoz gondot, persze megértem ha valakinek igen.
Jelenleg az SII jobb vétel, ha majd esik az ára akkor viszont ezt majd nagyon megéri megvenni, főleg a későbbi frissítések miatt.

(#22) Psytech


Psytech
senior tag

Sok helyen azt írták róla, hogy a kijelzőt nem Gorilla Glass védi, hanem valami más, szintén speciálisabb védő (meg nem mondom mi, talán androidpolice-on olvastam).
Nálatok olvasom először, hogy mégis Gorilla Glass,
akkor melyik is az igaz? :)

Köszi

(#23) Bog válasza Psytech (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Jogos, ez fortified glass, azaz edzettüveg.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) Psytech válasza Bog (#23) üzenetére


Psytech
senior tag

Köszi, így akkor már legalább azt is tudom, hogy hívják :D

(#25) dani993 válasza HaZse (#20) üzenetére


dani993
senior tag

A régi 4.0 portok között is volt olyan amiben volt rendes mass storage mód.
Most nekem is a hivatalos 4.0.3 van de a wifi fel le csatlakozgat nem tudom hogy csak nekem vagy másnak is van ilyen problémája?

(#26) Youri válasza HaZse (#15) üzenetére


Youri
veterán

gyenge hátlap, zsírtaszító burkolat, de nem a kijelző, nincs sd kártya hely, pocsék kamera, pen tile kiejlző... hirtelen ezek ugrottak be. Engem az is zavar, hogy a Google telefont nevére veszi a Samsung, de ha ilyenre tellik, mert mindenképp a Galaxy S 3 alá akarnak lőni, akkor nem is bánom, remélem nem lesz több Samsung Nexus.

RTX ON

(#27) ducsidu


ducsidu
senior tag

Jó teszt lett :D a telefon is jó,de az ára tényleg magas
A 4.0 is nagyon tetszik :)) csak jönne már egy használható port

(#28) Xaels


Xaels
félisten

Köszi a tesztet. Nézegettem én is a Telenornál, de jelenleg még ott is kicsit drága, sokat kellene ráfizetnem a Sensation-re.

A kamera sajnálatos, máshol sem voltak oda érte. Tegnap volt még hír, hogy a multitouch is bugos sok készülék esetében.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29) HaZse válasza Youri (#26) üzenetére


HaZse
őstag

A hátlap valóban gyenge. Olyan, mint az S2-é. SD kártyát mér rég nem használok. Nekem tökéletesen elég volt a C7-emeben is a 8 giga. Annó a Desire-mben is elég volt egy 4 gigás kari. Ebbe meg létezik 32 és 64 gigás változat. Mi a t*k*mre nem elég ennyi hely?

Az, hogy a Google telefont a Samsung a nevére vette tényleg durva, de tudjuk, hogy az Apple mellett a Samsung se kispályás. :D

Lőjjenek, ahova akarják a tepsitelefonjukat. Nekem speciel 4 colnál nagyobb telefon nem tetszik.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#30) FragMaster


FragMaster
addikt

Kiegészíteném annyival, hogy nem Corning Gorilla Glass van a telefonon, hanem egy más ugyan olyan karcálló képességekkel rendelkező változat.

Szerk.: közben frissítettem, megelőztek

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#31) Prien


Prien
addikt

Jó ez a telefon, csupán az ára magas, de vegyük már figyelembe, hogy erről nem a Samsung vagy a Google tehet,hogy a nemzeti valutánk kvázi értéktelen.
Sajnos egy ideje ez a tendencia,hogy a forint gyengülése ellensúlyozza a műszaki termékek árcsökkenését.

A kevés is több a semminél.

(#32) Arthuro_Adam válasza HaZse (#20) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

MTP-t hogy látsz TC-ben?

(#33) Maxentius


Maxentius
addikt

Egyre finomabb ez a desszert, de lehet, hogy már nagyobb falatokat is kóstoltam belőle, ami érezhetően jó volt. :D (gy.k.Sense 3.5)

A Facebook-hanyagolás elég egyértelmű, muszáj a G+-t is valahogy növeszteni, ha másképp nem, hát így.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#34) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Fzggetlenul ugyanannyi, mint egy prime???
Basszus en meg a prime-ert is sokallom ezt az arat, nemhogy egy telefonert...

Az alma veszettul tularazott, ahhoz ne hasonlitsunk arban...
Akarmilyen csucstelefon azert ez az ar sok...

(#35) HaZse válasza Arthuro_Adam (#32) üzenetére


HaZse
őstag

Ez az, hogy NEM láttam. Ezért is írtam, hogy d&d módszerrel tudtam csak másolni.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#36) Arthuro_Adam válasza HaZse (#35) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Ok, nekem sem megy Xoommal, lassan is másol :(
4.0.3-ban pedig már látod TC-vel minden gond nélkül?

Ez a kötelező Google+ regisztrálás nem túl szimpatikus, így meg fog lódulni a regisztráltak száma.

(#37) Tex


Tex
senior tag

Hmmm.. ez a Samsung "dizájn" nekem sem jön be, a teló egyébként nem rossz, de többet vártam volna egy ref. készüléktől.
De sebaj veszek egy RAZR-t ha lesz rá ICS! :K

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#38) atike


atike
nagyúr

Végre... És most olvasok... :)

(#39) HaZse válasza Arthuro_Adam (#36) üzenetére


HaZse
őstag

Igen, tökéletesen működik.

Bizonyíték.

Ez alapján csináltam én a sajátomra a 4.0.3-ast. [link]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#40) Depression


Depression
veterán

Gondolom ez is csak független változatban létezik, így a praktikumos ár a valós. Nekem már rég feltűnt, hogy a csúcsmobilok 150k felett kezdenek, így ennél sem csodálkozom. Már az sgs is 140k feletti árral kezdett, a legújabb htc sem olcsóbb ennél. Ezért is fúrcsálom, hogy ebben a cikkben szinte minden oldalon ott van, hogy drágának találjátok.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#41) Rotate válasza Depression (#40) üzenetére


Rotate
veterán

bezzeg a WP7 Nokia nem volt drága... :D

(#42) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nincs FM rádió? Fix 5 homscreen van? PowerVR SGX540? 5 MP, rossz minőségű kamera? Ezek nem visszalépések, előrelépés helyett?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#43) Воланд válasza Rotate (#41) üzenetére


Воланд
titán

" Hibáitól eltekintve az egyik legjobb Windows Phone 7-es telefonnal van dolgunk, ennek fényében (és az árcsökkenésben reménykedve) kissé ugyan bizonytalanul, de megkapja az ajánlott plecsnit." [link]

na meg az nem is kaphato meg mo-n, csak "zuggsm"-ben, ellenben az sgn mar van szolgaltatonal is.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44) tjb007


tjb007
nagyúr

Lehet, hogy csak én gondolom így de egy Nexus telefonnak minden téren kiemelkedőnek kéne lennie. A kijelzőjével és az új Android verzióval valóban kiemelkedik de ezeken kívül egy tök átlagos telefon Google felirattal a hátlapon.

(#45) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

"Örülhetnek a vájtfülűek is, az equalizer elég sok sémát tud, de magunk is babrálhatjuk mind az öt csatornát. Ha a füles is csatlakoztatásra kerül, akkor a mélyhang-kiemelés mértéke és a 3D hatás is állítható. Zavaró viszont, hogy van némi alapzaj, amit mind a 3,5 mm-es jack csatlakozón, mind pedig sztereó Bluetooth hangátvitel esetén többen is tapasztaltunk."

Egy vájtfülűt nem érdekli hány equalizer téma van ellenben baromira zavarja pl az alapzaj.

Ha nem jön rá javítás és nem szokott mert ugye a szar DAC, árnyékoláson nem lehet nagyon segíteni akkor evvel vesztett is egy vásárlót a Samsung. Hihetetlen, hogy 100.000+Fts telokba képtelenek minőségi alkatrészeket rakni.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#46) zsarkov


zsarkov
tag

Kövezzetek meg, de ez az Android 4.0 alap kezelőfelülete hihetetlen nagy Gnome 3 Shell koppintás. Legalábbis kinézetet tekintve. :U

(#47) Depression válasza tjb007 (#44) üzenetére


Depression
veterán

Szerintem egy referencia modell sosem a non-plus ultrát jelentette, inkább az átlagot. És nem gugli, ez már csak egy samsung.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#48) FragMaster válasza F-ECT$ (#42) üzenetére


FragMaster
addikt

FM rádió hiánya valószínűleg döntés volt. Mivel kombinált rádió chip van a telefonban, ezért van FM vevő, csak a bekötés hiányzik, mint a Nexus S esetén. Referencia telefon és a Googlenek nincs rádió appja alapból az Androidban.
Homescreen mennyiségre lesz, de szerintem már van is megoldás. Iszonyat nagy fejlesztői aktivitás van a telefon mögött.
A GPU nem mai csirke az igaz, de 384mhz-en ketyeg itt, ami azért majdnem a duplája a Nexus S-ben lévőnek. Youtube-on látható, hogy a mai játékokat (másra nem kell ennél erősebb GPU ezen kívül) röccenésmentesen viszi.

Különlegességnek szuper telefon, csak az ár/érték aránya csapnivaló. Jobb árban már csak a kijelző miatt jó vétel lenne.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#49) bok92


bok92
addikt

Nagyon korrekt teló! :)
Egyébként nem 16/32 GB verziók lesznek?
Az ára meg elég magasnak tűnik, de ha az iphone 4s is ekörül mozog, akkor ennek is lehet az ára ennyi, sőt... :U

(#50) HaZse válasza tjb007 (#44) üzenetére


HaZse
őstag

A Nexus sose kiemelkedő volt, hanem egy u. n. átlagos telefon. Vagyis egy ilyen hardveren tuti, hogy nem fog probléma lenni az ICS. Ez egy ajánlott követelmény.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.