Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) BDave válasza Rem-X (#3988) üzenetére


BDave
őstag

Én csak egy hozzászólást látok (az oldal magyar nyelvre van állítva) és annak S2-je van.

(#4002) BDave válasza jacis (#3908) üzenetére


BDave
őstag

Melyik matt fóliát vetted rá és honnan? Speedshop? Nem lesznek a színek fakóbbak?

(#4003) slice14 válasza Dzsuri89 (#4000) üzenetére


slice14
veterán

Mivel se az edigital-nál, se a mobilx-nél nincs. Ezért marad a speedshop, jelenleg 125e. Rá áldozok egy szombatot, és felmegyek Pestre. De ebből szeptemberben lesz valami.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4004) FragMaster


FragMaster
addikt

Lehet hülye vagyok és le lett már írva, de mit nézzek, ha használtan veszek gnex-et? Van-e valami olyan amit érdemes megvizsgálni? Általánosságok is jöhetnek (mint imei megegyezik-e a dobozon szereplővel stb.).

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4005) Dzsuri89 válasza slice14 (#4003) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Speedshop honlapján már nem látszik a telefon, de még a fóliák se, csak egy kábel.

(#4006) FragMaster válasza FragMaster (#4004) üzenetére


FragMaster
addikt

Még annyi, hogy a gyártói garancia érvényesítéséhez tudtommal elég a garlevél, nem kell számla. Ez így helytálló?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4007) Dzsuri89 válasza FragMaster (#4006) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Elég a gari papír.

(#4008) slice14 válasza Dzsuri89 (#4005) üzenetére


slice14
veterán

A teló most nincs raktáron, de fóliát azt látok. Rákeresel, és megtalálod. Szeptemberig csak lesz raktáron GN is.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4009) BDave válasza Dzsuri89 (#4005) üzenetére


BDave
őstag

Minden fent van, kivéve a telefon. Mint ahogy korábban én is írtam. Pedig itt van. :)

(#4004) FragMaster: nézd meg az akksit (nincs-e külsérelmi nyom), IMEI-számot egyeztess, csatlakozók, kamera, kijelző. Kapcsold be és nézd meg, nem-e nagyon csíkos a kijelző vagy lenne bármilyen baja.

(#4010) Rem-X válasza BDave (#4009) üzenetére


Rem-X
senior tag

Annyi még, hogy saját sim bele, kimenő-bejövő hívás teszt, ha van mobilneted akkor azt is, hogy az antennák rendben vannak-e.

Try again, fail again, fail better!

(#4011) hallerlaller válasza FragMaster (#4006) üzenetére


hallerlaller
addikt

Azért kérd el a számlát is, vagy egy másolatot róla, mert azzal bizonyítod, hogy te vagy a cikk tulajdonosa.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4012) bence007


bence007
tag

Hogy lehet ellenőrizni, hogy a telefon ki lett-e függetlenítve?

(#4013) Rem-X válasza bence007 (#4012) üzenetére


Rem-X
senior tag

Beleraksz kettő különböző SIM-et a 3 szolgáltatótól :)

Try again, fail again, fail better!

(#4014) FragMaster


FragMaster
addikt

BDave, hallerlaller :R

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4015) jacis válasza BDave (#4002) üzenetére


jacis
nagyúr

eBay-ről vettem Kínából 600Ft/6db áron. A színekkel semmi baj. Napfényben nem olyan éles a kép mint fólia nélkül.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4016) jacis


jacis
nagyúr

Emberek! Viszi a Chrome a flash videókat. Ezt ma vettem észre.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4017) BDave válasza jacis (#4016) üzenetére


BDave
őstag

Tényleg? Nekem nem, pedig a legfrissebb van feltéve. Melyik oldalt nézted?

(#4018) jacis válasza BDave (#4017) üzenetére


jacis
nagyúr

Mobilarénán néztem meg az S3 jb frissítését bemutató videót.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4019) hallerlaller válasza jacis (#4018) üzenetére


hallerlaller
addikt

Az nem flash, próbálj meg egy mobilarena tv adást nézni vele chrome böngészőből élőben, nem fog menni. Könnyen leellenőrizheted azzal, hogy mellette a flash reklámokat is betölti-e.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4020) BDave válasza jacis (#4018) üzenetére


BDave
őstag

Pontosan, az YouTube és minden oldalon menni fog.

(#4021) jacis válasza BDave (#4020) üzenetére


jacis
nagyúr

Akkor ezt benéztem? :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4022) molnarpeter válasza hallerlaller (#4019) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az élő adás Silverlight-tal megy.

mp

(#4023) BDave válasza jacis (#4021) üzenetére


BDave
őstag

Őő, igen :) De pár hónap (év?) és már menni fognak HTML 5-alapon

[ Szerkesztve ]

(#4024) Psytech válasza molnarpeter (#4022) üzenetére


Psytech
senior tag

Már ustream, de mindegy is.
Amúgy felvételt is lehet nézni youtube-n és ustream-n is, bár én mindig youtube-t preferálom :D

(#4025) molnarpeter válasza Psytech (#4024) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Lemaradtam :B Én a fahájas-almásat preferálom ;]

mp

(#4026) hallerlaller válasza BDave (#4023) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ez már html5, különben nem látnád. Asztali gépen böngészőn viszont flash-el jeleníti meg. A ustream adás böngészőből továbbra sem megy flash player nélkül és a mobilaréna reklámjai sem jelennek meg, szóval van még lemaradás itt is. A gyári aosp browser viszont tud kezelni flash, nem úgy mint a chrome, ha valaki nem mentette még el akkor innen letöltheti:

===> Download Flash Player 11.1.115.12 Here <===

(ez nem warez, hisz eleve ingyenes program volt, és a fentiek miatt a lapcsalád félhivatalos támogatását is élvezi) :)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4027) Rem-X


Rem-X
senior tag

Srácok az mi a franc miatt van hogy nem tudom feltenni a titanium backupot mondván nincs elég helyem? Minden más felmegy de ezt nem engedi...

[ Szerkesztve ]

Try again, fail again, fail better!

(#4028) Psytech válasza molnarpeter (#4025) üzenetére


Psytech
senior tag

Az sem megvetendő ám :D

(#4029) bigrock válasza Rem-X (#4027) üzenetére


bigrock
addikt

Törölnöd kell az odex file-t, (valami"com.keramidas.TitaniumBackup-1.odex" vagy hasolló) a /data/app könyvtárból. (de ne a system/app-ból töröld)). Root explorer kívánatos.

[ Szerkesztve ]

(#4030) Rem-X válasza bigrock (#4029) üzenetére


Rem-X
senior tag

Igen ezt a megoldást megtalaltam de es file explorer uresnek látja azt a könyvtárat...

Ok ez volt a baj... És file explorer nem olyan okos... Nem lát mindent :-)

[ Szerkesztve ]

Try again, fail again, fail better!

(#4031) berik899


berik899
tag

Sziasztok!

Valahol olvastam hogy JB-vel már az NFC segítségével filmeket és zenéket is lehet küldeni nagy sebességgel. Ez tényleg így van és ha igen akkor hogy működik, milyen gyors? :)

(#4032) hallerlaller válasza berik899 (#4031) üzenetére


hallerlaller
addikt

A gyári galéria alkalmazáson keresztül, nfc-vel párosítja a két eszközt, majd bluetooth kapcsolattal küldi át az adatokat. Sajnos nem valami gyors. [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4033) Zolesz007 válasza hallerlaller (#4032) üzenetére


Zolesz007
őstag

Azt hittem Wifi alapú ez a dolog. Mondjuk a környezetemben még úgysincs kivel kipróbálnom :DDD

Fold 5

(#4034) hallerlaller válasza Zolesz007 (#4033) üzenetére


hallerlaller
addikt

Az idei android modellek is alapból tudják a Beam-et (pl: One X,SGS3) csak ez a fájlküldés debütált a 4.1-ben. Én használom elég sűrűn, nálunk mindegyik telefon nfc-s. :)
A wifis amire gondolsz az a Samsung féle S Beam, ami az sgs3-ban van. Azért lett bluetooth alapú állítólag, mert az jobban elterjedt és a régi készülékek is tudják, de szerintem hülyeség. :(

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4035) BoB válasza hallerlaller (#4034) üzenetére


BoB
veterán

A WiFi-s a wifi direct, szintén képes rá a GNexus.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4036) hallerlaller válasza BoB (#4035) üzenetére


hallerlaller
addikt

Csak bekapcsolod a wifi direct -et és összeérinted?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4037) BDave válasza hallerlaller (#4034) üzenetére


BDave
őstag

Szerintem is hülyeség, tekintettel arra, hogy a régebbi készülékekben nincs NFC :D

Új Maps-ikon :)

(#4038) Dzsuri89 válasza slice14 (#4008) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Tegnap este meg ma délelőtt is rákerestem az oldalon a "nexus" szóra és csak a szalagot dobta ki a kereső, akár Pc-én, akár telefonon néztem. Ha a linkjét előkeresem a telefonnak a böngészési előzményekből, akkor simán bejön az oldal. Gondolom, ha az adott termékből nincs készleten egyik boltban sem, akkor nem látszik az oldalon, ami szerintem egy nagy baromság, mert vegyék le akkor az adott terméket, ha már nem forgalmazzák. Pár hete még akkor is látszott az adott termék, amikor mindenhol elfogyott.

[ Szerkesztve ]

(#4039) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Nálam ez a SmartStay Ex elvágta magát, mert alig észlelte a szemem, pedig világos helyen voltam. Felraktam az ISeeYou-t, aztán kíváncsi leszek, hogy azzal mi a szitu egy idő után.

(#4040) BoB válasza hallerlaller (#4036) üzenetére


BoB
veterán

Bekapcsolod a WiFi-t, majd ociók (wifin belül) -> Wifi direct. És listázza az elérhető készülékeket. A másiknak is tudnia kell. Ehez nincs köze az NFC-nek. (összeérintés)

Kb. ugyanaz mint hagyományos manuális bluetooth esetén. (a két készülék összehozása, a sebesség jóval nagyobb)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4041) hallerlaller válasza BoB (#4040) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ja vagy úgy, de a S Beamben elég csak összeérinteni a galéria alkalmazásban megnyitott dolgokat és már küldi is át wifi direct, zolesz erre gondolt, android 4.1 alatt ez bluetooth-al megy.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4042) Rem-X


Rem-X
senior tag

Gyerekek nagyon durva... A Google fű alatt berakta a magyar nyelvet a voice searchbe... :-) keresni, gépelni mindent lehet vele, érti :-)

Google ftw!

[ Szerkesztve ]

Try again, fail again, fail better!

(#4043) FragMaster


FragMaster
addikt

Fiúk-lányok, győzött az ésszerűség (meg az ár :DDD ), beléptem a klubba egy gnex-el jómagam is.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4044) Rem-X válasza FragMaster (#4043) üzenetére


Rem-X
senior tag

Isten hozott köztünk :-) használd egészséggel!

[ Szerkesztve ]

Try again, fail again, fail better!

(#4045) jacis válasza Dzsuri89 (#4039) üzenetére


jacis
nagyúr

Az ISeeYou nagyon jó. Nekem kb egy hónapja van fent. Használom és teljesen tökéletesen működik. Pont valamelyik nap mutattam az egyik iphone-os cimborámnak aki egyből magához nyúlt.... :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4046) Zolesz007 válasza jacis (#4045) üzenetére


Zolesz007
őstag

szemüvegesek gondolom kiesnek...

Fold 5

(#4047) bence007


bence007
tag

Sziasztok!

Én is csatlakozok a klubbhoz!Nálam is az észszerűság győzött, illetve a kedvező ár!S3at is szerettem volna de semmivel nem tartom jobb telefonnak!Tegnap összehasonlítottam a haverom s3-ával, hát elbujhat sebességben!Jó ez a zselés cukor! :C

(#4048) Rem-X válasza bence007 (#4047) üzenetére


Rem-X
senior tag

Isten hozott Téged is! :) Hát lassan ki kell jönnie majd a Google-nek megint valamivel, mert ahogy elnéztem az első videókat a JB frissítésről S3-on eltűnik ez az előnyünk :P

Ezzel együtt még mindig szebb a GNex :)

Try again, fail again, fail better!

(#4049) Dzsuri89 válasza Zolesz007 (#4046) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Próbáld ki, mert most kiváncsivá tettél, hogy a szemüvegesekkel mi a szitu, bár szerintem úgy is fog működni.
Faceunlock nem működik nálad?
Nem olyan körülményes ez az ISeeYou, mint a Faceunlock, mert az elöbbi működik ott is, ahol az utóbbi már nem. Nagyon kevés fényben, épp hogy látszik a fejem, úgy is ébrentarja a kijelzőt. A Smart Stay EX-nél fényévekkel jobb, ha a fizetős verziót nézzük 4x-5x olcsóbb is.

4045 Jacis
Jó is ez a program, az tuti. :) Valahogy el lehet távolítani a lehúzható gördítősávból az értesítését? Fizetős verzióban ló nemiszervet se csinál, ha kiveszem a pipát a notifikésön elől. :(

[ Szerkesztve ]

(#4050) Zolesz007 válasza Dzsuri89 (#4049) üzenetére


Zolesz007
őstag

Kipróbáltam szemüveg nélkül jobb de szemüveggel is megyeget de csak kb 60%-os...

Fold 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.