Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) Integra válasza BoB (#2550) üzenetére


Integra
titán

igazából, ha felraktam a yakju-t, utána nem nagyon akarom birizgálni, már most is rohadt jó az os, mit buzuljak vele? :DDD szóval visszazárható természetesen

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2552) BoB válasza Integra (#2551) üzenetére


BoB
veterán

Ha már felrakod a yakju-t, akkor már a JB update-et is tedd fel, egyszerűbb nyitott bootloader-el. Fölösleges megvárni hogy wireless megérkezzen, úgyis ugyanazt kapod.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2553) Integra válasza BoB (#2552) üzenetére


Integra
titán

próbálok időt találni rá, talán hétvégén, vagy holnap este, ma megint semmi idő, csajozás.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2554) djpety válasza Integra (#2549) üzenetére


djpety
tag

Mindegyiken alapból zárva van. Viszont amikor az enyémet szervizből visszakaptam már nyitva volt :D

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#2555) BoB válasza Integra (#2553) üzenetére


BoB
veterán

Az időről az jut az eszembe hogy fogalmam sincs hogy tudtál 76 ezer hozzászólást írni :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2556) Integra válasza BoB (#2555) üzenetére


Integra
titán

11 év az 11 év :DDD
de nem arányosan oszlik el, voltam naplopó is egy ideig, mikor szarul mentek a dolgok.. de azért csak magam hibáztatom, én voltam felelős érte.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2557) djpety válasza BoB (#2555) üzenetére


djpety
tag

Há' jómunkásember :)

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#2558) hallerlaller válasza djpety (#2554) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem mindegyiken,tybsen pl. nyitva vette az osztrák média marktól.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2559) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Nekem megjött OTA-n a jelly bean. Egyenlőre töltöm a telót, majd csak később tudom felrakni.

(#2560) desigo


desigo
senior tag

Akinek még nem jött:
Alkalmazások,összes,google szolgáltatások keretrendszere-adatok törlése
majd csekk...

(#2561) jacis válasza marlboromen (#2559) üzenetére


jacis
nagyúr

yakju-t te tetted fel vagy alapból az volt rajta?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2562) Integra


Integra
titán

na, szóval akkor elsőnek lekell mentenem nexus tool-lal az alkalmazásokat és a virtual sd kártya tartalmát, aztán jöhet a bootlocker unlock ha jól értettem?
ehhez mtp vagy ptp-re kell állítanom?

aszongya hogy backup your phone, ADB mode must be in android. mi ez az adb?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2563) marlboromen válasza jacis (#2561) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Én raktam fel, yakjuxv volt alapból. És nincs lezárva a bootloader.

[ Szerkesztve ]

(#2564) zool1 válasza desigo (#2560) üzenetére


zool1
őstag

Ha azt törlöm akkor mi történik?! :F

(#2565) Integra válasza Integra (#2562) üzenetére


Integra
titán

végig csináltam a backupot, kiválasztottam mindent, kiírta hogy 5 sec után kezdi, aztán pár másodperc múlva visszadobott a főmenübe :F

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2566) jacis válasza desigo (#2560) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszi a segítséget. Már 4.1-ről írok :) (OTA-n jött nekem is)
Brutál gyors és sima. Reccegés nuku. Ez már egy csúcs droid. Örülök, hogy ezt a telót vettem....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2567) marlboromen


marlboromen
aktív tag

4.1.1 lett.

(#2568) tott válasza Integra (#2565) üzenetére


tott
tag

Először telepíteni kell a drivereket . Az megvan? Csak úgy tudod adb módban csatlakoztatni

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2569) B1T3 válasza Integra (#2562) üzenetére


B1T3
addikt

A toolkites backup-hoz eleve nyitott bootloader kell, nem? Mondjuk még nem használtam arra.

(#2561) jacis
Még én is emlékszem, hogy pont egyszerre bajlódtatok a yakjuxw-ről yakju-ra váltással. :D

[ Szerkesztve ]

(#2570) horimre


horimre
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg aokp m5 + franco kernel m4 van a telomon, bootloader nyitva + rootolva van. Vissza kéne raknom a stock 4.0.4 yakjut hogy megjöjjön OTA-n a JB. Hogy lehet ezt a legegyszerűbben megoldani úgy, hogy ne vesszenek el a cuccaim (titanium backup fenntvan + toolkitem is van)? Köszi.

(#2571) Integra válasza tott (#2568) üzenetére


Integra
titán

mely driveket? :B

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2572) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Hát ez valami brutál gyors lett. Remélem ilyen is marad. Van egy ipad kettesem, a fasorban sincs.

(#2573) tott válasza Integra (#2571) üzenetére


tott
tag

Figyi , leirom lepesenkent hogy en hogy csinaltam , OK? egy kis turelem

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2574) jacis válasza B1T3 (#2569) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen és most meg már minden a helyén van :)
Az alsó három virtuális billentyű lenyomása közben nem kék a környéke a gomboknak hanem szürke. A goggle now nagyon szuper :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2575) zool1 válasza desigo (#2560) üzenetére


zool1
őstag

Torolve lett, update es semmi sem tortenik... jakju 4.04 van fenn. Na errol ennyit. :W

(#2576) jacis


jacis
nagyúr

Létezik, hogy nincs még JB-re optimalizált Viber? Meg van halva :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2577) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Android System Info szerint nekem is google/yakju/maguro:4.0.4 van fent.
Kikényszeríthető valahogy az OTA frissítés? Hol kellene frissítenem?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#2578) B1T3 válasza jacis (#2576) üzenetére


B1T3
addikt

Sajnos létezik (én nem próbáltam még, de más is panaszkodott erre).

(#2579) Integra válasza jacis (#2576) üzenetére


Integra
titán

szerintem pár napon belül jön rá a frissítés, ezek key progamok, a fejlesztők tuti azonnal rávetették magukat a 4.1-re

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2580) jacis válasza B1T3 (#2578) üzenetére


jacis
nagyúr

Írtam a fejlesztőnek.
Más: van most már egy gyári google alkalmazás ami ugyanaz mint a Shazam. Nagyon tetszik és jól is néz ki.

Szerk.: egyszerűen nem tudok eltelni a JB-vel. Az eddigi droid rendszerekhez nem hasonlítható a sebessége és a finomsága. Gratulálok Goggle!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2581) jacis


jacis
nagyúr

Chrome-ot odaveri a gyári böngésző. Nézzétek meg meglepő.

iOS szint simán megvan mindenhol a rendszerben. :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2582) zool1 válasza agyhalal (#2577) üzenetére


zool1
őstag

Nekem is ugyanez van fent. Megcsinaltam a fentebb irtakat, de eddig semmi!!!!
Esetleg valakinek valami otlet?!

[ Szerkesztve ]

(#2583) tott válasza Integra (#2579) üzenetére


tott
tag

Szoval. megprobaltam leirni hogy en hogy csinaltam:

Yakjuxw-rol Yakju-ra:

1. két dolgot föltétlenül meg kell csinalni mielott nekifogsz: 1. a telon a developer options-ben be kell tikkelni a USB debuggingot, 2. radugod a Nexust a gepedre es a Device Managerben megkeresed a telot, majd uninstall a drivereket. A toolkit majd rarakja a gepre a megfelelo drivereket (ez kell az ADB modhoz)
2. Leszeded a Nexust a geprol, elinditod a Toolkitet. Most ki kell valasztani azt a modellt amlynek a drivereit felrakod a gepre es amelynek a buildje majd rakerul a nexusra: a mi Speedshopos nexusunk a build nr alapjan a 12.-es de ezt felejtsd el mert ezek CDMA modellek, a GSM modellek kozul kell valasztani, en az 5-öt választottam (Android 4.0.4 Build IMM76I). Beirod 5, Enter.
3. Az 1-est nyomod meg, Install Galaxy Nexus drivers. Most meg nem szabad rakotni a Nexust. Kivalasztod az operacios rendszert es telepited a drivereket. Ez utan kaphatsz egy hibauzenetet de azt is fogja irni hogy ne torodj vele mert telepitette a drivereket. Es most kell bedugni a telot es megvarni amig a gep a a telepitett driverekkel felismeri a Nexust.
4. Inditsd ujra a gepet a biztonsag kedveert. A telo rajta maradhat a gepen. Aztan inditsd el ujra a Toolkitet. Ha sikerult telepiteni a drivereket es a gep felismeri a Nexust akkor most van ABD modban. Ez kell a backupokhoz. A Main Menu fölött lesz a Fastboot mode és alatta az ABD mode. Mostanra a Nexusnak mar meg kell jelennie az ABD mode alatt, a Serial Numberjaval, amit a telon az About alatt, a Statusben megtalalsz.
5. Most johet a backup , 2.-es menupont. Kulon kell az alkalmazasokat es kulon a memoriat.
6. Most jon a bootloader kinyitasa, itt mar nem jo az ABD mode hanem Fastboot modba kell rakni a Nexust. Beutod a 3-as menupontot majd fastbootba rakod a nexust (hangerogombok es bekapcs gomb egyszerre)
7. Most ujra azt latod hogy a gep megtalalja a drivereket a Nexushoz. Ha ez sikerult, tovabbhaladsz „yes” es csekkolod hogy a Fastboot mode alatt megjelenik-e a telo. Ha igen akkor
8. Megegyszer a 3-as pont es onnatol koveted az utasitasokat a telon. Es kesz . Ujrainditas utan rajta lesz a yakju 4.0.4

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2584) Integra válasza tott (#2583) üzenetére


Integra
titán

usb debugging ok, az nem gond. viszont ami gond hogy nem tudom az acar backupom kimásolni a telefonról. egyszerűen bemásolom a telefonra telepített total commanderrel mondjuk a download mappába, amit a win7 is lát file exploreren keresztül, de a mappába másolt backup file-t nem látja....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2585) tott


tott
tag

Js, es miutan megvan a yakju, ne zard vissza a bootloadert hanem eloszor a backupokat rakd vissza egyenkent.

Ha valamit kihagytam volna vagy rosszul irtam elnezest es kerlek javitsatok ki.

En a toolkittel csinaltam a backupot, nem tuudom mas backupokat hogyan lehet. a Toolkit backupjahoz viszont eloszor a drivereket kell telepiteni ahhjoz hogy ABD modban csatlakoztathasd a Nexsut. Utana lehet backupot csinalni.

[ Szerkesztve ]

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2586) Integra válasza tott (#2583) üzenetére


Integra
titán

hol látom vagy mi erősít meg abban hogy adb mode-ban van?
látja a gép a nexust, device managerben other devices alatt látja egy felkiáltójellel egy háromszögben. file explorer is látja rendesen.
aktuáli yakju-hoz tudsz egy linket?

próbáltam backup-ot: adb unable to valami, nem tudtam elolvasni, visszaváltott főképernyőre

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2587) jacis


jacis
nagyúr

Ma már többet nem írok..... :)

Sztem ez a rendszer jobban meghajtja a procit, mert érezhetően jobban melegszik vele a telefon. Persze ez a teljesítményen is érződik.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2588) Integra válasza tott (#2583) üzenetére


Integra
titán

jut eszembe, msot nézem: (Android 4.0.4 Build IMM76I) ez nem 5 hanem 6 a listában

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2589) tott válasza Integra (#2586) üzenetére


tott
tag

Most melyik fazisban vagy? A device managerbe a legelejen kell menni hogy leszdjel minden drivert ami rajta lehet a gepen. majd rarakod a toolkittel az ABD drivereket
Ha már abd modban van, akkor a Tookit menujenek felso reszeben azt latod hogy az ABD MODE menu alatt a List of devices attached alatt egy serial nr jelenik meg, az a te telodé

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2590) Integra válasza tott (#2589) üzenetére


Integra
titán

de device managerben még drivert sem ismert fel, mert felkiáltó jellel jelzi a nexust.
az adb drivert meg fel sem tudta tenni ezek szerint mert 6-ost kell nyomnom, nem 5öst

driver installnál:
android winusb.inf
the resource loader cache doesn't have loaded MUI settings.
an error occured

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2591) tott válasza Integra (#2588) üzenetére


tott
tag

Nalam a 6-os már a 4.1-es build.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2592) tott válasza Integra (#2590) üzenetére


tott
tag

egyebkent teljesen mindegy hogy a GSM modelleken belul melyiket valasztod. a lenyeg hogy GSM modell legyen.
A device managerben ha megjelenik a neve barmilyen formaban, jobbklikk es uninstall. a lenyeg hogy ne legyen a telohoz kapcsolodo driver a gepen mileott ezt az egszet elkezded mert a toolkit drivereit kell fölrakni.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2593) Integra válasza tott (#2592) üzenetére


Integra
titán

ok, uninstallt megcsináltam, de nem tesz fel semmit sem :(

nem tudja feltelepíteni a drivereket

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2594) tott válasza Integra (#2590) üzenetére


tott
tag

Igen , a hibauzenet. errol irtam, ez nem szamit, uatan viszont irja hogy ne torodj vele, sikerult. ha nem sikerult az onnan fog kiderulni hogy nem ismeri fel ADB modban a toolkit a TELOT.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2595) tgb válasza tott (#2591) üzenetére


tgb
senior tag

Akkor Integrának még csak 7-es toolkit van valószinű.

az irányár nem félarat jelent!

(#2596) djpety


djpety
tag

Yeah :)

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#2597) tott válasza Integra (#2593) üzenetére


tott
tag

Az unistall utan foltetted valamelyik GSm modell drivereit?

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2598) Integra válasza tgb (#2595) üzenetére


Integra
titán

igen 7.0 toolkit van. van már újabb?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2599) tott válasza Integra (#2598) üzenetére


tott
tag

van, persze , az utolso a 7.4-es de ez nem szamit. en 7.2-el dolgoztam. valoszinuleg ezert nem egyeznek a szamok.
ha uigy erzed elakadtal, kezd elolrol az egeszet. szeggyel le minden drivert a geprol aztan kezd elolrol. ahogy leirtam,. hol akadsz el?

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#2600) Integra válasza tott (#2599) üzenetére


Integra
titán

ott hogy nem tudja feltelepíteni a drivereket :DDD
egyszerűen nem rak fel semmit, és a végén csak annyit ír ki hogy nem tudta a drivereket telepíteni

egy linket adjatok már közben a higatalos yakju 4.1.1-hez :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.