Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Mennyi idő egy ilyen rom csere?

7 perce megy, és nem változott semmi...

mibib download...

Előtte meg egy csomó

big particion size!

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#5202) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!
Légyszíves segítsetek.szedjétek le ezt a képet és nagyítsátok ki!
Most csináltam képernyőfotót és nem tudom hogy mik azok a fekete pontok a kijelzőn...nektek is ilyen a galérián belül a dolog?Csak kinagyítva látszik de én látom galérián és képeken belül is ezeket a fekete pontokat.Nagyon zavaró tud lenni.
Nem tudom számít e de van a telefonomon fólia,nem hinném hogy számítana mivel ugye a telefon "belűlről" csinálja a képet.Szóval gyakorlatilag ez ott van!Csak nem tudom pixel hiba lehet e vagy ez teljesen normális vagy nektek is ilyen e?! :F
Előre is köszi :Y és itt a kép:

....Pr:)ly....

(#5203) bozont válasza TazLeacher (#5201) üzenetére


bozont
veterán

Nekem kb 3 max 5 perc alatt kész volt az egész. Én a már sokszor linkelt oldal szerint csináltam a telepítést és onnan is töltöttem le a ROM-ot.

(#5202) proly01
Én nem látok fekete pontokat, ha számítógépen nézed akkor is látod? Ha nem akkor valószínűleg pixelhibás a telefon, ha ott is meg a telefonodon is akkor nem tudom. Én tényleg nem látok semmit.

[ Szerkesztve ]

(#5204) Linkin válasza Dzsuri89 (#5200) üzenetére


Linkin
senior tag

Azért van különbség a két telefon között pl a SGS képes Tegrás játékokat is vinni akadás mentesen az sgs plus meg nem éri meg lehet hogy nagyobb proci mint a sgs-ben viszont gyengébb grafikai gyorsító

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#5205) vlevi válasza ALI_G (#5193) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én fordítva csináltam. A galériában megkerestem a lejátszani kívánt videót, és hosszan nyomtam rajta egyet, amire felkínálja, hogy törlés, megosztás, meg ilyenek. Értelemszerűen a megosztást, és azon belül az Allshare-t kell választani. Nekem a tévé rá van kötve a hálóra, plusz a telefon wifin keresztül ugyanazon a hálózaton van, és a telefon 1-2másodperc múlva megtalálja a tévét, és ha rábökök, akkor a tévé abbahagyja azt, amit éppen csinál, és elkezdi lejátszani a telefonról a videót.

(#5206) maláj válasza proly01 (#5202) üzenetére


maláj
őstag

nem látok pixel hibát :N

(#5207) proly01 válasza maláj (#5206) üzenetére


proly01
őstag

Huuuuu az jó!!!Köszi :D
És nincs ötleted hogy mikor kinagyítod a képet a gépeden mik lehetnek azok a szürkés feketés négyzetek? :F

Egyátalán meg lehet változtatni a galéria hátterét vagy változik az valamitől?Mert nekem úgy rémlik sonyericsson telefon 2.2 android és mindig amikor belépek egy bizonyos mappába akkor az adott kép színeire változtatja a hátteret!Ugyanerről a galériáról beszélünk!Tehát az alap 2.2 es galéria programról.

....Pr:)ly....

(#5208) TazLeacher válasza bozont (#5203) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Na, "vicces" volt...nem kicsit.

A gyári romot akartam újratelepíteni.

1. Elindította, de 30 perc után sem történt semmi, lehúztam.
Ezután a teló nem indult, csak bejött egy logo, ami szervízre utalt. Viszont az Odin továbbra is látta a telefont.

2. Gondoltam akkor felrakom a 2.3-at. Elindítottam, végigment, de kék volt a Pass felírat. A telefon bekapcsolt (telepítés közben NEM indult újra), Samsung logo bejött. Odin továbbra is látta a telefont.

3. Gondoltam újabb próba a gyári rommal. Végigfutott újraindult, bekapcsolt, de az Odin-ban megint kék Pass felírat fogadott, és a Killed timer, valamint Destroy instant üzenet.

Viszont most működik a gyárival...nem igazából értem mi lehetett a gond. Amit akartam az megvan (gyári rom újrarakva), viszont leizzadtam közben egy kicsit.

(#5209) NY_A válasza baley123 (#5183) üzenetére


NY_A
őstag

Akkor csinál ilyet a telefon, mikor valami alkalmazás kifagy rajta. Olyankor rezzen először egyet, aztán egymás után kettőt vagy hármat. Ezt valószínűleg egy utólag telepített alkalmazás generálja, nálam speciel az Asphalt 5 csinált ilyet. Nem is futott, de bizonyos időközönként rezzent így ahogy írod, és kifagyasztotta a telefont egy kis időre. De 10-20 másodperc múlva magától bezárja az alkalmazást, és minden fut simán tovább.
Meg kell keresni mi csinálja ezt.

(#5210) Keem1 válasza proly01 (#5202) üzenetére


Keem1
addikt

1.) Nekem is ilyen
2.) Pixelhibát "belülről" le se tudnál fotózni :P hiszen az a kijelzőn van, a képernyőmentés pedig a video RAM renderelt tartalmát menti fájlba (tehát még a kijelző pixeleinek vezérlését megelőzően). Ez természetesen érvényes a fóliás fél mondatodra is.
Szóval nincs okod az aggodalomra.

[ Szerkesztve ]

(#5211) proly01 válasza Keem1 (#5210) üzenetére


proly01
őstag

:R akkor nem aggódom!

Azt tudja valaki hogy annak a hangerőnél hogy "rendszer hangereje" van e valami funkciója?Mert akárhogy állítgatom azt is semmi változást se veszek észre?!

....Pr:)ly....

(#5212) Thome válasza Dzsuri89 (#5200) üzenetére


Thome
addikt

Itt nem a 200mhz számít, hanem az architektúra, konkrétan az MS7227 régi, a Snapdragon meg reggelire megeszi.
Minden másban egyet értek.

(#5213) Linkin válasza Thome (#5212) üzenetére


Linkin
senior tag

+ a grafikai gyorsító is jobb de a vaku hiány az - miden esetre jó telefon azis

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#5214) Dzsuri89 válasza Linkin (#5204) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A grafikai részéről nem olvastam a PLUS-nak, így neked adok igazat. :)
Ahogy mondtad még te is a játékoknál is jobban jön az S, ha visszatérünk a témához, hogy ACE vagy S. :)

(#5215) zsolt.61 válasza Dzsuri89 (#5214) üzenetére


zsolt.61
tag

Sziasztok!
Nálam mindkettő megtalálható és mondhatom,egyik nélkül sem tudnék élni!!
Ace munkára,S magánra használva! :DD
S azért grafikailag nagyon ott van!

(#5216) Dzsuri89 válasza zsolt.61 (#5215) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ez is egy megoldás. :D
Miért nem szerzel akkor már be a két telefon helyett egy S II-őt? :D

(#5217) patyia


patyia
csendes tag

Sziasztok

Most szeretnék vásárolni egy ilyen készüléket és ismerős mondta, h neki pixelhibás volt a kijelzője.
Nincs véletlen valami program, amivel tesztelhetném pl.: színek szerint a teljes kijelzőt?
Ilyesmire gondolok, mint ami pc-s kijelzőhöz van (persze android alá).
[link]

Válaszokat előre is köszi!

(#5218) vlevi válasza patyia (#5217) üzenetére


vlevi
nagyúr

Fekete jpeg, fehér jpeg, piros, ződ, kék.
320x480 felbontásban.

(#5219) Dzsuri89 válasza patyia (#5217) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Neki milyen színű pixelhibája van/volt?
Kicserélték neki gariba?
Az én készülékem is pixelhibás, nekem fehér színben "pompázik", így csak a fekete részen veszem észre, de akkor is csak akkor, ha korom sötét van. Miután észre vettem anno, akkor mindig kerestem akaratlanul, nagyon zavaró volt, de mára észre se veszem, sokszor el is felejtem, hogy ott van, annyira nem feltűnő.

[ Szerkesztve ]

(#5220) Keem1 válasza proly01 (#5211) üzenetére


Keem1
addikt

Gyárilag nem tudom, de esetleg pillantsd meg ezt: Volume Ace

(#5221) hodostamas válasza patyia (#5217) üzenetére


hodostamas
addikt

pl ezzel.

(#5222) patyia válasza Dzsuri89 (#5219) üzenetére


patyia
csendes tag

Fekete kiégett pixel volt, nem cserélték.

Köszönöm a progit ilyenre gondoltam.

(#5223) meili


meili
tag

Szeretnék lejátszási listát létrehozni a zenelejátszóban, hogy ne kelljen egyesével indítgatni a zenéket. Ha jól látom, a gyári lejátszó nem tud ilyet. Milyen programmal lenne érdemes zenét hallgatni? A PowerAMP-ot ajánlottátok itt, de azt olvastam róla, hogy nagyon szívja az akksit. Esetleg valami ingyenes alternatíva?

(#5224) Thome válasza meili (#5223) üzenetére


Thome
addikt

Hogyne tudna lejátszási listát létrehozni a gyári lejátszó! Ott van az is a lejátszó utolsó "fülén". :)

(#5225) blueeyezz


blueeyezz
csendes tag

Sziasztok! Valaki próbálta galaxy ace-n az asphalt5-öt?(HD) Nekem karrier módban 1-2 pálya után kilép, hogy nem tud leátszani valami videófájlt... Másoknál is van ez a jelenség? Megoldás lenne rá?? THNX!!! Üdv!!

(#5226) meili válasza Thome (#5224) üzenetére


meili
tag

Rendben, valóban nem írtam le a teljes problémámat. Lejátszási listát szeretnék létrehozni különböző mappák fájljaiból. Egy mappa egy lejátszási lista. Ezekben a mappákban mindegyikben van No01, No02... fájl. Lejátszási lista létrehozásakor az összes telefonon lévő fájlt felajánlja, így van több No01 például, és nem tudom, melyiket kell kiválasztanom.
Szóval olyanra van szükségem, hogy egy mappa összes mp3 fájlját lejátssza egymás után.

(#5227) Thome válasza meili (#5226) üzenetére


Thome
addikt

Ja értem. Hát talán tud ilyet a gyári lejátszó (elvileg tudnia kellene, ez annyira alap dolog), vagy félreértettelek.
Próbáld meg a PowerAMP-ot. Nem szívja az aksit szerintem, én nem éreztem, hogy szívta volna.

(#5228) meili válasza Thome (#5227) üzenetére


meili
tag

Szerintem nem tud teljes mappa tartalmat lejátszani. Pedig tényleg alap dolog lenne. El sem akartam hinni. De ha valaki tudja a megoldást, kérem, írja le!

(#5229) v.szandra


v.szandra
csendes tag

Sziasztok
Szeretnék telefont vásárolni, de elég kezdő vagyok, még sose volt okos telefonom. :F
Ezért kérnék tőletek segítséget! Nem sok pénzem van kb 50 ezrem, sokat olvasgattam, hogy mit érné meg venni, és az ACE-felé hajlok nagyon, de nem volt soha a kezemben, és kéne olyan amber tapasztalata akinek már volt. :B
Telefonnal szemben az elvárásaim:
- kikapcsoltan is ébresszen,
- legyen néma funkció (tehát ha lenémítom, akkor a fotózás is néma legyen)
- gyors internet, és kezelhetőség (pl ha megnyitok egy képet, vagy egy játékot, ne egy óra legyen) Szóval jó gyors proci
- Office szövegeket, ábrákat meg tudjon nyitni, akár szerkeszteni is tudjon
- korrekt üzemidő, és a készülékinformációban jelen legyen az, hogy az akksi hány %-on van, hogy mindig nyomon tudjam követni (utálom ha csak azt tudom, h 2 csíkom van)
- játékokat alkalmazásokat le lehessen tölteni szépen és könnyen
- magyar nyelvű menü
- autofókuszos és vakus fényképező (lehet elemlámpának használni a vakut? Ez jól jön néha)
- 3g, GPS, wifi., viszonylag szép kijelző
- zenehallgatás, fm rádió
- memória rendezés ésszerű legyen (volt olyan mobilom, ahol mindig be kellet állítani, h mit hova mentsen, és idegesített, hogy nem jegyezte meg, hogy mindent a memóriakártyára mentsen)
- A gombok kihasználása. Arra gondolok, h ésszerű e az elhelyezkedése a gomboknak. Pl.: fotózáshoz van –e gomb? hangerőt jól tudom szabályozni hívás közben us
- fülhallgató van e csomagban?

- Ha lehet legyen nőies, esetleg lehessen fehérbe is kapni, de ez egyáltalán nem szempont

- Ár/teljesítmény arány fontos (50-60 ezrem van rá kb.)

Ezt szeretném ha tudná. Tudom, h nagyok az elvárásaim, de hát nem akarok rosszul dömteni. :)

Ezeket néztem ki még: :P
Samsung galaxy ace (nem olyan szép a kijelző 50ért, elvileg zabálhatja az amúgy 800mhzes procit )
samsung wave S8500 (55ezer)
vagy wave 2 s8530 (50ért)
[AZ ELSŐ JOBB! :O (Bada szoftver nekem ismeretlen, azt olvastam, h az android a jobb, de nem tudom :S) Csúnyácska kicsi a kijelző]
HTC Wildfire (olcsó 45 vagy 51 fehérben, wave jobb procban és kijelzőben)
SE X8 (gagyi külső, lassú, de szép fehér :) ) 50 HUF, szoftver bajos
Motorola Defy (kikapcsoltan nem ébreszt :S 55-60)
zte blade pixelhibás, kopik a festése, lassú proc, gyorsan merül)
HTC Desire (73 vagy fehérben 83) és HD jó (drága nekem 85huf) A sima jobb!
samsung galaxy s 75 (öcsémnek ilyen van, de drága nekem)
HTC legend (régi, de 55 és különösen ajánlott egy biz honlap szerint)

Szóval ilyen telefonokat találtam ebben az ár kategóriában. Szerintetek nekem melyik felelne meg a legjobban?
Előre is köszönöm a válaszokat! :) :DD

(#5230) maláj válasza v.szandra (#5229) üzenetére


maláj
őstag

Ace +1 :K
- külsőre is tetszik nekem (jó, tudom szubjektív)
- nekem is az első Androidos telefonom :)
- fényképezője nekem megfelelő
- wireless funkciók stabilak
- üzemidő jó
- fülhallgató van (fehér hátlap is)
- gombok elhelyezése nekem teljesen jól kézre esik
- zenehallgatás nekem bejön
- zseblámpára van program ami igen pöpec (olvass visszább)
- autófókusz + vaku van rajta
- játékok, programok Marketből lejönnek szépen

röviden ennyi :DDD
megyek vízszintesbe - jó8 ;]

(#5231) v.szandra válasza maláj (#5230) üzenetére


v.szandra
csendes tag

szia
Köszi a gyors választ! :))
Nem olvastam el az összes hozzászólást, hisz ez nagyon sok. :D De ha ezt veszem meg mindenképp utánanézek az ilyen progiknak. Várom a többiek véleményét is! Köszi jó8

(#5232) iMaverick válasza v.szandra (#5229) üzenetére


iMaverick
addikt

Szerintem az Ace simán teljesíti, amit szeretnél...

Megjegyzés: ezek a telefonok "kikapcsolt" állapotban nem fognak ébreszteni! Ha kikapcsolod, akkor az ki van kapcsolva... De nem is kell ezeket kikapcsolni. Én legalábbis nem szoktam. :DD

- A fotózáshoz szoftveres gomb van!
- Fülhallgatót nem adnak hozzá.
- Android esetén a fájljaidat eleve az SD kártyára akarja menteni, szóval nem kell újra meg újra beállítani...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#5233) iMaverick válasza meili (#5228) üzenetére


iMaverick
addikt

Pedig egyszerű a megoldás... Csak kicsit furcsa a PC-n szocializálódott usernek az Android zenekezelési metódusa. Először én is csak lestem...

Szóval azt kell felfogni, hogy nem mappa, hanem az ID tag-es Album alapján kezeli a "mappákat"!!! Tehát: akár az MP3Tag nevű progival, vagy bármely más ID tag szerkesztővel azokat, amiket egy "mappából" szeretnél lejátszani, írd át egységesre az album címét. Pl. az eredeti albuméra...

Így akár a gyári lejátszóval is menni fog! Egyszerűen kiválasztod az album nézetet és ott ráböksz a "mappádra"... :C

szerk: azért a PC-s gyökereimet nem tudom megtagadni: a WinAmp-pal nyomom az ipart! Sz@rok a beépített lejátszóra! ;]

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#5234) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Miért nem működik az adatforgalom számláló?
Smart monitor van fent.
A hálózati az jó,de a wifi adatforgalmat nem számolja :F
Köszi előre is a választ :R

(#5235) iMaverick válasza gyuri2008 (#5234) üzenetére


iMaverick
addikt

2.3.4 van fent? Csak azért kérdem, mert amióta felraktam, azóta nekem sem megy egyik számlálóval a wifi mérése!!! :((

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#5236) gyuri2008 válasza iMaverick (#5235) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen az van fent.
Ezek szerint nem is fog működni :F
Köszi a választ.

(#5237) iMaverick válasza gyuri2008 (#5236) üzenetére


iMaverick
addikt

Szerintem fog! Csak kell majd frissíteni a szoftvereinket... Egyelőre meg "megszívtuk"... ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#5238) gyuri2008 válasza iMaverick (#5237) üzenetére


gyuri2008
veterán

A telefonszoftvert kell majd frissíteni vagy az adatforgalom számlálót?

(#5239) iMaverick válasza gyuri2008 (#5238) üzenetére


iMaverick
addikt

Az adatszámlálót. Gondolom valami olyan interface-t kapott a wifi kártya szoftveresen, amit nem figyelnek az adatszámlálók. Türelem. :DD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#5240) gyuri2008 válasza iMaverick (#5239) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ :R

(#5241) zsolt.61 válasza Dzsuri89 (#5216) üzenetére


zsolt.61
tag

Szia!
Azért nem szerzek be új teló mert Telenoros,és nem független a teló. 2 év aláírva,de októberben az "S"-re válthatok másik tarifát! :DD

(#5242) baley123


baley123
csendes tag

sziasztok!nekem is Samsung galaxy aceem van és egy gondom van vele hogy rezeg pl.:játszok v. netezek akkor rezeg egyet utána gyorsan kettöt a két rezgés között nem sok idö teleik el de nagyon zavaró mert a játék vagy amit éppen csinálok beakad lefagy voltam bent T -éknél és ott azt mondták a szervizesek hogy az érintő felület visszajelzés és hogy nem lehet kikapcsolni csak az előző típusoknál ebből kimaradt csak ezzel az a gáz hogy akkor is csinálja mikor nemerék a telohoz meg hogy párnapja csinálja! :F segítsetek!
Másnak nem volt ilyen problémája??nagyon zavaró :W :(( :F

(#5243) TazLeacher válasza baley123 (#5242) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem az első pillanat óta volt egy olyan problémám, hogy néha nem oldotta fel a billentyűzetet. Tehát megnyomtam a gombot, bejött a kép, de akármit "nyomtam", a kijelző nem reagált, nem tudtam elhúzni a lakatot. Aztán másodjára mindig sikerült. Tegnap újraraktam a gyári szoftvert (factory reset nem segített), és úgy néz ki azóta nem csinál ilyeneket. Ez alapján azt mondanám, hogy ezt neked is érdemes lenne megpróbálni.

(#5244) baley123


baley123
csendes tag

és azt hol tudom mert elég béna vagyok az ilyenekhez ? :D azzal hogy nem oldott fel nekem is volt probléma azt ugy még elviseltem de a rezgést nem!

(#5245) maláj válasza maláj (#5230) üzenetére


maláj
őstag

nincs füles hozzá - én a Tab-ét használom sorry :B
fáradt voltam már este ;]

(#5246) ruskop


ruskop
senior tag

Valaki tudja, hogy hol lehet beállítani azt, hogy a power gombbal is le lehessen a hívást tenni? Engem baromira zavar amikor telefonálok és a telefonhívás végén kb. 3 másodperc mire a kép visszajön és addig még mindig megy a hívás. Ha viszont kikapcsolom azt a funkciót, hogy hívásnál a távolságérzékelőt ne használja akkor meg a képernyő időkorlátja kapcsolja ki és az mégrosszabb.

(#5247) baley123 válasza TazLeacher (#5243) üzenetére


baley123
csendes tag

és azt hol tudom mert elég béna vagyok az ilyenekhez ? :D azzal hogy nem oldott fel nekem is volt probléma azt ugy még elviseltem de a rezgést nem!

(#5248) TazLeacher válasza baley123 (#5247) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor inkább várd meg a hivatalos szoftvert (elvileg max 1 hónap), frissíttesd le arra szervízben, és kiderül, hogy úgy is csinálja-e.

Ha nem tudsz addig várni, akkor elmondom, hogy hogy kell, de pont tegnap szívtam vele, tehát nem biztos, hogy én vagyok erre a legalkalmasabb.

(#5249) SRyan


SRyan
csendes tag

Sziasztok,
tud vki a Marketről olyan ingyenes App-ot ajánlani, amivel be tudom állítani, hogy Otthon/Utcai/Irodai környezetben milyen legyen a hangerő, wifi ki/be kapcsolás stb.!?

(#5250) Laci4 válasza ruskop (#5246) üzenetére


Laci4
senior tag

Halli!
Beállítások-Kisegítő lehetőségek (popupra mégse), és tádám! (hiv.bef. Bekapcs.gombbal)

Viszont akkor én is kérdeznék. Kicsit másabb a menürendszere mint a G3-é.
G3-ban be lehetett állítani a felvételt is a Home gombra.
Ebben nem találom. Olvastam is valahol, hogy nincs benne.. semelyik romban sincs ez a funkció? :O

akku fesz jelzés. Érdekes... ahogy merült,lement 3mv-ra.. szóval úgy néz ki mintha mérne, csak épp el van tévedve helyi értékileg
Többi rommal is ilyen? :(((

SRyan
Jelenleg én is vadászgatok ilyenre.
Amiket te leírál, olyan van sok.. pl. MyProfiles Lite, Vagy ez.. de keress rá a profile(s) szóra, rengeteget dob.
Én még meg szeretném spékelni olyannal, hogy tudjon olyat, hogy a profilokhoz bekapcsoljon egy hívásszűrést. Pl. éjszakás után hazajövök.. ledőlök aludni. Benyomom az alvás profilt.
hivásokat csak a fehér listáról fogad. összes többit kijelzi, listába rögzíti, csak épp néma marad, nem rezeg.
Marha idegesítő, amikor egy banki ajánlattal zavarnak fel.. vagy egy ismerős, valami tök lényegtelen dologgal.
fehér listára berakom az 2-3 fontos személyt, akinek bármikor bármit, aztán csokolom..
Anno omniára találtam ilyen megoldást.
Itt egyelőre még nem, de lehet az lesz, hogy profil progi, ami tud alkalmazást indítani,vagy eseményekre reakciókat .... :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.