Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) hermit


hermit
tag

Hi!

Nem tudom hogy itt olvastam-e a noled nevu progirol, de a lenyeg: feltettem, mukodik is.
Tegnap este 9x %-on tettem le a telefont repulo modban, lehalkitva, reggelre meg teljesen lemerult. Most leszedtem a progit, eddig meg birja. Masnal is csinalta ezt?

(#5852) Dzsuri89 válasza _seth_ (#5847) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Fehér van nekem alapból is, mondjuk ezen a telón elég hülyén nézz ki szerintem. Valahogy elüt a fehér, fekete meg az oldalának szürkés színe egymástól. De szerintem ő akkor sem ilyenre gondolt, mert amit én láttam anno az fémszerű festésű hátlap volt, vagy inkább lakkozott.

[ Szerkesztve ]

(#5853) _seth_ válasza Dzsuri89 (#5852) üzenetére


_seth_
veterán

Az a prototipusokon volt csak. Feketéből csak gumírozott van vagy van sima fehér amit van aki gyárilag kap vele.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5854) Dzsuri89 válasza _seth_ (#5853) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Igen, jól írtad SETH! :) A kiállított darabon volt olyan. :)

(#5855) ALI_G válasza ALI_G (#5838) üzenetére


ALI_G
veterán

vki? :F

(#5856) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

Hi!

Névjegyeknl be tudtam állítani, hogy vezeték név legyen elöl és a facebookról is betette mindenki avatarját. Ez eddig tökéletes, de hívásnál már a keresztnév van elöl és a képeket sem teszi be. Lehet ezen vhogy állítani?

(#5857) agg láma válasza proly01 (#5636) üzenetére


agg láma
csendes tag

Én megértem az aggodalmad, végülis: nem 20 fillér egy ilyen készülék...

Abból az alkalomból, hogy immáron ingyen vehetem igénybe a BKV, a MÁV és a VOLÁN magas szintű szolgáltatásait, gyermekeim meglepték az agg láma apjukat (vagyis engem) egy ilyen okostelefonnal, annál is inkább, mert a jó öreg, a mosógépet is megjárt Nokia 3210 már kezdte feldobni a talpát, (5 évig nyüstöltem, igazán elégedett lehetek vele).

Ebből az alkalomból végigolvastam a csaknem 6000 hozzászólást... de nem bánom, mert sok hasznosat (is) tanultam, plusz ismerkedhettem az itteni zsargonnal is.

A telefont a fiuk csomagolták ki, rakták össze, és feltelepítettek rá pár alapvető alkalmazást, aztán ideadták, boldoguljak vele, ahogy tudok. :Y

Olvasván a problémádat, alaposan szemügyre vettem a kütyüt, (szerencsére rövidlátó vagyok, így kiválóan látok 10 cm-es távolságból), és a jelzett helyen csakugyan észrevettem valami hasonló anomáliát.

Megpiszkáltam a körmömmel, és rá kellett jönnöm, hogy a srácok rajta hagytak a fényes kereten egy (a csomagoláshoz tartozó) élvédő-fóliát...

Ugyanilyen élményben volt részem, amikor valaki (úgy jó 4000 hozzászólással ezelőtt) beszámolt a fényes keret hosszanti éle mentén jelentkező "kirojtosodásról" (vagy valami hasonlóról, hadd ne keressem vissza).

Javaslom ennek ellenőrzését!

[ Szerkesztve ]

(#5858) agg láma válasza Pharaoh (#5682) üzenetére


agg láma
csendes tag

Mint afféle vénember, nagyon haklis vagyok az ékezetes betűk használatára, (aktív koromban a titkárnőinket is halálra gyötörtem ezzel).

A problémán úgy sikerült segítenem, hogy az Android Marketről letöltöttem a „Better keybord 8” nevű ingyenes alkalmazást, és a „Beállítások/Billentyűzet” menüpontban ezt állítottam be alapnak.

(#5859) proly01 válasza agg láma (#5858) üzenetére


proly01
őstag

Hát ha olvastad mind a 6000Hsz-t akkor láttad hogy én viszont fólia ellenes vagyok nagyon!Szóval én meg mikor megvettem a telefont az összes fóliát azonnal leszedtem róla 2 szer is ellenőriztem nem maradt e esetleg rajta egy is!
Itt megjegyezném hogy lehet nem vetted észre de felül az usb húzigatóján is van fólia és a középső gombon is...ezek pedig elég nehezen észrevehetőek.
De a hozzászólásodat látva újra ellenőriztem a telefon oldalát és nincs rajta élfólia se semmilyen fólia sajnos :W
Ez ilyen ahogy írtam is.Mintha egy szívószálat megtörnél(az ugye a törés mentén kifehéredik) és az lenne az oldalán.így jártam ez van!Majd ha nagyon elhasználódik vagy összekarcolódik az oldala akkor hasznát veszem annak a töréscsíknak is mert legalább garanciálisan lecserélik az egész oldalát és nem kell kiadnom érte egy 10-est :D Addig pedig elég ha én tudom hogy az ott van másnak fel sem tűnik ha megnézi a telefont.Én meg már kezdek vele megbarátkozni lassan.
Nekem ez,másnak más a nyűgje vele,de nekem még egyszer se fagyott le egyszer sem volt wifi error egyszer sem csinált hülyeséget az aksija 19órás bekapcsolt wifi mellett jelen pillanatban 78óra használat(ami ugye több mint 3 nap) után is 17%-on van!!!Nem is értem akik azt írják hogy fél meg másfél meg 1 nap ig bírja az aksijuk.Ők valamit nagyon elcseszhettek az elején.tudom is hogy mit,de ezt hagyjuk szerintem.:)
Szóval nem lehet rá panaszom.Inkább elnézem az oldalán a csíkot minthogy állandóan kínlódnom kéne valami miatt vele a fent említettekből! :D

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#5860) NY_A válasza proly01 (#5859) üzenetére


NY_A
őstag

"Ők valamit nagyon elcseszhettek az elején.tudom is hogy mit,de ezt hagyjuk szerintem."
Sok kezdő tulajdonos jár ide, számukra igen hasznos lehet egy ilyen információ. Sőt, talán még számunkra is. Oszd meg velünk ez irányú tapasztalataidat!
Nekem átlag 2 napig bírja a telefonom. Mit csesztem el az elején?

(#5861) norbert999 válasza proly01 (#5859) üzenetére


norbert999
aktív tag

+1

(#5862) sb válasza Dzsuri89 (#5846) üzenetére


sb
veterán

Én is csak ott láttam... és barátnőm is sajnos, azóta nem tetszik neki annyira a gumírozott hátlap. :)
Nekem SGS van, ezen is fényes a hátlap, az ujjlenyomatokat gyűjti, de nem nagyon karcolódik eddig, pedig különösebben nem figyelek rá (tok vagy ilyesmi...).

_seth_:
Fekete kellene, sajnos a fehér nem jó. :(

(#5863) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

A vodafone-nál mi van?

Vitamaxxal 101ezer a telefon, előfizetéssel meg 80-90E.

(#5864) _seth_ válasza Pharaoh (#5863) üzenetére


_seth_
veterán

Ha neten rendeled 2e forinttal olcsóbb, úgy már csak pár 10e forinttal kerül többe mint máshol :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5865) dionaea


dionaea
őstag

lehet be jkellene nevezni egy fehér hátlapra én március 12 én vettem pannonál és rohadtul nem adtak fehér hátlapot a fene egye meg

(#5866) ALI_G


ALI_G
veterán

Az Ace alapból ondemand CPU frekvenciát használ, vagy ezt a kernel tudja, vagy hogy van?

(#5867) MaddeNNNN válasza hazai (#5826) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

2 év garancia.

[link]

Konkrétan így törtem össze.

Keem1
Nekem ismerősöm most vett egy xperia X8-at, és azt mondták neki, hogy később is lehet kötni rá garanciát, havi 500 Ft.

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#5868) Pharaoh válasza _seth_ (#5864) üzenetére


Pharaoh
aktív tag

T-nél pl a domino csomagban 56 ezer.

Nem lennék voda-s flottás már rég átmentem volna T-hez.

[ Szerkesztve ]

(#5869) TGWH válasza Pharaoh (#5868) üzenetére


TGWH
őstag

46, ha két év hűségre veszed, telefon cserével.
Sőt! Ha van más előfizetésed is (tv + net) akkor csak 18! ezer :D én most egy ilyen 18 ezres mókára pályázok, csak még min 16 napot várni kell rá, az után kötik át az egész mindenséget a házban. Ha addigra elfogy, én kifutok a világból...
Ahogy elnéztem, hasonló ársávban (46 ezer alapból) csak a Motorola Defy erősebb nála.
Kedves tulajok, megnéznétek nekem, hogy excel táblázatokat hogyan kezel az Ace? Valamint én telefon nélkül fel tudok csatlakozni erre a Market nevű izére, hogy ingyenes programokat keressek? Szeretnék tutira menni, mindenképpen egy erős telefon kéne, ami elbír az excel fájlokkal is. Samsung Galaxy S bírja, de hát az +50 ezer forint. Bár élőben még azon sem láttam.
Valamint ha bárki leírná, hogy az androidos telefonján hogy kezeli a nagyobb ms excel fájlokat, nagyon megköszönném, a boltban ugyan is nem engedik hogy felküldjek rá egy fájlt, és megnézzem jó lesz-e arra, amire venni szeretném... vicces...
Előre is köszönöm a segítséget.
Még valami. A kijelző. Ha rásüt a nap, akkor is látni? Melyik az a típus, amit igen?

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#5870) _seth_ válasza ALI_G (#5866) üzenetére


_seth_
veterán

Ha arra gondolsz, hogy önállóan terheléstől függően változtatja-e a cpu frekit akkor igen :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5871) hermit válasza hermit (#5851) üzenetére


hermit
tag

Valaszolok magamnak: lehet hogy nem a noled-tol volt, hanem a wifi egyfolytaban csatlakozni akart egy olyan halozathoz ami nem volt a kozeleben...

(#5872) Laci4 válasza TGWH (#5869) üzenetére


Laci4
senior tag

MaddeNNNN

AztaQ!!

Ez mekkorát esett? Mire? Nagyon durván betört!
A napokban jutott eszembe az eseted, amikor én is odakoccantottam kicsit az asztal sarkához (zsebemben volt..)
Viszont az is eszembe jutott,hogy gorilla glas vagy mi üveg van rajta..
El is filóztam rajta, hogy akkor neked hogy a fenébe tört be.. (de mint más írta, nem csodaszer az se..)
Ugyanakkor volt a napokban egy iphone 4 is a kezemben, és annak azért mintha izmosabb, üvegebb jellege lenne.. ennek eléggé műanyagos a tapintása...

TGWH:
Eddig nem volt bajom excel táblázatokkal.. bár a legnagyobb a bp-.i traffi infók:D
Ha átküldesz egy teszt fájlt, kipróbálom.. meg írd meg mit nézek meg rajta..

Market https://market.android.com/
Azthiszem csak egy gmail kell a reghez..(vagy lehet más mail is jó..már nem emlékszem)
De kipróbálni nem tudod a progikat, csak nézegetni.. (hacsak nincs valahol egy emulátor..)

Kijelző vs nap..
szo szo.. néha "felkerül a tölcsért csinálok a kezemből lemez", de azért egész tűrhető!
Az omniához képest jobb..

(#5873) TGWH válasza Laci4 (#5872) üzenetére


TGWH
őstag

Az én Lg kp502esem szinte láthatatlan ha süt a nap :D
Próbálgasd, szorzás, osztás, mely függvények működnek? Ezen kívül csak az a kérdés, hogy egy pár mb-os fájllal mit kezd. Majd csinálok egyet ha kell :D Köszönet.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#5874) Laci4 válasza TGWH (#5873) üzenetére


Laci4
senior tag

Csinálj.. az én Excel tudásom kimerül annyiban, hogy bekeretezem, és összeadom az oszlopok értékeit :D

(#5875) dionaea


dionaea
őstag

kikapcsoltam a 3g t hát az akksi üzem ideje drasztikusan megnőt reggel óta 79 % egész napos nettel játékkal telefonálásokkal 3 g vel ugyan ez kb 45-50% lenne.
levelezéshez widgethez nem kell gyorsabb net

(#5876) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

Ha kikapcsolom a 3g-t akkor a mobilnet csak gprs-en keresztül jön? Annak mennyi a sebessége?

(#5877) agg láma válasza TGWH (#5869) üzenetére


agg láma
csendes tag

Tegnap töltöttem fel egy [S39] méretű Excel táblázatot, amit gyakran használok, ha valaki a szakmámba vágó kérdést tesz fel, és gyorsan kell válaszolni rá. ("Gyalog" ez az iterációs számítás változatonként 1-1 órát venne igénybe, így meg pillanatok alatt akár több változatot is meg tudok vizsgálni).

Mit mondjak: használható, (de azért egy desk-top vagy egy notebook kényelmesebb).

Egyébként: gyors, mint az álom.

Kezdek megbarátkozni az Android operációs rendszerrel, (persze: a Windows-hoz képest bármi is csak jobb lehet).

A csomagban nem ehhez a telefonhoz való USB-adatkábelt adtak, így kénytelen voltam egy e-mail mellékletében feladni magamnak. Kényszermegoldás, de működik!

(#5878) TGWH válasza agg láma (#5877) üzenetére


TGWH
őstag

Laci4, ment a mail, köszönöm előre is az eredményt!

Na pont ez kell nekem. Köszönet. Most már csak az a kérdés, hogy gyengébb mobillal is száguldozik-e az excel. És milyen alkalmazások futnak a háttérben?

Minden ilyesfajta tapasztalat érdekel, köszönet még egyszer :D Kíváncsi vagyok összejön-e egy androidos mobil, jó lenne egy jó, de olcsón :D

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#5879) agg láma válasza agg láma (#5877) üzenetére


agg láma
csendes tag

P.S.: a fejlécben előforduló görög betűk nem jöttek át, lazán átírta latin betűkre; meg a szöveges részben az indexeket is egy sorba írja a hatvány alapjával.

A Microsoft Equationnnal (illusztráció gyanánt) berajzolt számítási képletet is áthozta, de ebben meg a görög betűk és a műveleti jelek helyett téglalapokat rajzolt.

(#5880) agg láma válasza TGWH (#5878) üzenetére


agg láma
csendes tag

A háttérben ment a WiFi, és még másik 7 alkalmazás, (egy részükről fogalmam sincs, mit csinálnak, de amikor leállítottam őket, minden ugyanúgy működött, mint annak előtte).

Az ismert (általam feltöltött) alkalmazások pillanatok alatt azonnal újraindultak, (nem kellett várakozni semennyit sem).

[ Szerkesztve ]

(#5881) droti25


droti25
őstag

Sziasztok!

Amióta feltettem a 2.3.4-es romot,azóta azt vettem észre hogy elég gyakran összekeverednek a kontakthoz rendelt csengőhangok!(Nem a hozzárendelt zenével csörög hanem egy másik kontakthoz rendelt számmal!)
Vkinek ilyesmi észrevétele?
Mi lehet a baj?

(#5882) dionaea válasza Pharaoh (#5876) üzenetére


dionaea
őstag

igen edge megy nem tudom milyen sebesslég böngészés kicsit lassú de aki nem napmint nap használja a böngészőt telefonon annak elegendő

(#5883) TGWH válasza agg láma (#5880) üzenetére


TGWH
őstag

Nagyon jó :D megnéztem a Marketet, szinte minden van, ami kell egy telefonra. Egyre jobban tetszik ez az android. Láttam ingyenes táblázatkezelőt is, ott ugyan úgy beírhatod a képletet a fejlécbe, mint gépen, nagyon jól néz ki, és szép nagy bötük vannak, látni is fogom :P Asszem gyorsan be kéne vezetni a t-home tv-t meg netet XD Mondjuk veszteni nem fogok vele, max télen egy jobb telót kapok, vagy olcsóbban megúszom, még meg kell érdeklődni.
Ennek a telónak mik a gyengeségei? Valami tipikus típushibájáról tudni? Wifi? Navigáicó? Jól mennek? Minél előbb csatlakoznék, addig is köszönet a segítségért, és olvaslak továbbra is titeket :D
TGWH

ui.: a ,,csigás'' hozzászólót végképp nem értem, ha ennyi app van, ráadásul ingyenes, mi lehet a gondja? Nyílt forráskód, telefonomon minden, egy zsebben, maga a virtuális Mennyország :D

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#5884) agg láma válasza TGWH (#5883) üzenetére


agg láma
csendes tag

Amire a legtöbben panaszkodunk: az akkumulátort minden éjjel fel kell tölteni, ha a napot végig akarjuk csinálni vele. (Igaz: a Li-ion akksi bírja a félig telt állapotra való rátöltést is).
Pedig az elején végigcsináltam az üzlet által adott cédulán látható ajánlást, az üzembehelyezés utáni 3×16 órás feltöltést, és minden töltés után hagytam kb. 15 %-ig lemerülni.

Az én akkumra az van írva: Made in China, finished in Japan... Most akkor kit kell szidni? :F

A műholdas GPS-t még igazából nem tudtam kitapasztalni nyílt terepen, egy családi ház udvarán nagyon sokáig keresgélte a műholdakat, de nem igazán találta, (bár ebben az én lámerségem is benne lehet, mert még csak tanulgatom a Camcunggal* való navigálást).

A WiFi alapú helymeghatározás elég pontos (+/- 20 m), a mobil cellainformációk alapján való helymeghatározásnál viszont egyszer 200 m-es hibát is tapasztaltam;
__________
*Állítólag így mondják a koreaiak... :)

(#5885) NY_A


NY_A
őstag

droti25

Ez nálam is így van.
Az előző verzióknál nem tudom ez a hiba fennáll vagy sem, mert nem próbáltam azoknál.
Pillanatnyilag nem használok egyedi csengőhangokat, én így orvosoltam a problémát. :D

agg láma

Ha adsz neki egy kis mobilnet elérhetőséget a műholdak keresése alatt, akkor lényegesen hamarabb talál műholdat. Én úgy szoktam, hogy bekapcsolom a mobilnetem amikor indítom a navigációt, aztán mikor már megvannak a hódok, akkor kikapcsolom. Így nálam kb 10-20 másodperc a keresési idő. Ilyen jellegű támogatás nélkül nálam is sokáig keres.

Az én akkumra az van írva, hogy Made in Japan/Finished in Korea! :)

[ Szerkesztve ]

(#5886) torok6


torok6
aktív tag

Megtudná mondani valaki h a vodafonos gyári 2.2.1-es romnak mi a verziószáma?

(#5887) Laci4 válasza TGWH (#5883) üzenetére


Laci4
senior tag

Ami nekem eddig "negatív".
- belső memória ha telepíthetsz programokat, App2Sd ide vagy oda, elég hamar elfogy. (g3nál is ez volt az egyik fő bajom)
- Akku teljesítmény. Többen írnak 2, sőt 3 napot is! Ha nem használom, max. 1-2 rövid telefonálás, mail megnézés.. talán..
De így hogy nyomogatja az ember.. net, játék, zene.. úgy 1,5 napot adnék neki(max)
Nálam is szinte minden este töltőn van.. biztos ami biztos.
- Headset más fajta kell hozzá (nem adnak a csomagban), mint a régebbi samukhoz. (elvileg az iphonos kiosztású jó ehez is... pont elfilóztam, nem csak a külsőben hajaz arra :D
- 2.2.1-nél wi-fi error.. nekem ritkán de jelentkezik.. (csatlakoztatnám, erre errort ír. lefagyni még nem fagyott ettől... egy újraindítás.. nem nagy kaland.. néha nem is árt neki..)

pro(g3hoz képest):
- ledes villanó
- van benne GPU
- hátlap.. végre nem a zongoralakk fekete ujjlenyomat gyűjtő..
- nekem gyors proci... (bár g3-ra durva tunning romok vannak már)
- GPS szerintem elég gyors.. ahogy írták netes segítséggel "villámgyors", de net nélkül is max 5 percen belül navira kész..
- nekem megérte, kéz alol 38 ért vettem.. igaz, sajnos nagy valószínűség szerint csak 1 év garis.. mert februári vásárlás... (no meg telenor függő..)

ha kéz alol vesz az ember, akkor lassan mondjuk el lehet filózni egy SGS-en is..
természetesen jóval erősebb, okosabb, de nincs rajta led :P

Nekem most meg kell állnom,hogy egy darabig ne váltsak.. alapjában véve kielégíti az igényeimet, csak hát mindig akad jobb és jobb a kezembe..
pl. napokban az iphone 4.. akkor jött ki pl, hogy mennyivel szebb annak, vagy pl. egy sgs amolednek a képe... viszont amikor meg a g3-mellé raktam, akkor észrevettem annak a "pixelességét.." addig viszont fel se tűnt..

Szóval minden nagyon relativ... no meg, hogy ki mennyit tud, akar kifizetni egy "telefonért" ...

[ Szerkesztve ]

(#5888) Pharaoh válasza agg láma (#5884) üzenetére


Pharaoh
aktív tag

A wifi alapu helymeghatarozas mi alapjan mukpdok?

(#5889) Laci4 válasza Pharaoh (#5888) üzenetére


Laci4
senior tag

Én nem tudom, de szerintem nem wi-fi alapján,hanem a mobil tornyok (cellák) alapján lövi be hol vagy.... :U

(#5890) TGWH válasza Laci4 (#5889) üzenetére


TGWH
őstag

De van ingyenes megoldás is, mert én nem fizetek elő wapra... a 150mb-os csomagok is már drágák nekem havonta, hisz van vezetékes neten pc-re...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#5891) vlevi válasza Pharaoh (#5888) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azt nem tudom, én most épp Kijevben vagyok :D
Legalábbis a telefon szerint...

(#5892) Dzsuri89 válasza dionaea (#5875) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én is tegnap raktam át 2G-re a 3 hónap alatt először, és én is csak azt tudom mondani, hogy tartósabb az aksi üzemideje. :) Aki nem használ mobilnetet, annak szerintem célszerű átrakni 3G-ről!

-------------------------------------------------------------------

Ma bementem a T-Mobile-ba kíváncsiságból megkérdezni, hogy a telefont mennyiért függetlenítik ki? Dominósat bármikor lehet, illetve előfizusat a 2 éves hűség lejárta után. Aztán mikor mondta az árát, majdnem hátraestem, kapaszkodjatok.... 20.000Ft! Szent kutya nemi szerv. xD
Gondoltam rá, hogy függetlenné varázsoltatom a garancia megtartásával, csak max 10.000ért... Ennyi pénzt nem ér meg. Tulajdonképen azért fordult meg a fejemben, mert nem tudom, hogy a hivatalos 2.3.3 mikor jön ki T-Mobilos változatban és nagyon szükségem lenne már rá...

Most ettől a telefontol eltekintve akinek volt már androidos telefonja Samsungból, az megtudja nekem mondani, hogyha T-Mobile függő a készülék, akkor mennyivel később jön frissítés rá, mint a függetlenre?

[ Szerkesztve ]

(#5893) _seth_ válasza Dzsuri89 (#5892) üzenetére


_seth_
veterán

Aki használ de főleg emailezni annak is mert 2G-n is tud frissíteni folyamatosan és kevesebbet fogyaszt olyankor.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5894) MaddeNNNN válasza Laci4 (#5872) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Fejmagasságból (kb. 178 cm vagyok) esett le, fényképezni akartam és kicsúszott a kezemből, betonra...

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#5895) Pharaoh válasza MaddeNNNN (#5894) üzenetére


Pharaoh
aktív tag

Van widget 2G-3G átkapcsolásra. Lehet én is átállok 2G-re, ha meg netezni akarok gyorsan át lehet váltani3G-re

(#5896) dussy válasza Pharaoh (#5868) üzenetére


dussy
őstag

T-flottába 15ért kaptam nemrég... ;]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#5897) NY_A válasza Pharaoh (#5895) üzenetére


NY_A
őstag

Ezt pofázom 3 hónapja! :D 2G-vel nő az üzemidő!
Én állandóan 2G-ben használom a telefont, kivéve ha szükségem van a gyors mobilnetre! Erre használom a 2G-3G OnOff-ot!

(#5898) agg láma válasza Pharaoh (#5888) üzenetére


agg láma
csendes tag

Nem tudom, hogyan működik a WiFi alapú helymeghatározás, de az tény, hogy van benne, és működik...

(#5899) agg láma válasza Laci4 (#5889) üzenetére


agg láma
csendes tag

Az is van benne, de ha lát egy WiFi routert, pontosabb, (ha jól vettem észre: ehhez nem is kell rálépni a routerre, elég, ha a telefon érzékeli a jelenlétét).

(#5900) agg láma válasza NY_A (#5885) üzenetére


agg láma
csendes tag

Nekem nincs mobil-net előfizetésem, (a nyugdíjból meg pont elég az otthoni kábelest kinyögni).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.