Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67901) Wlac válasza Petreszku (#67900) üzenetére


Wlac
Ármester

PC-re nem tölt le semmit a Store, úgyhogy nem kell kapcsolatban lenniük sem. Miután megvettél valamit, az az elem bekerül a letöltési listádba, és úgy tudod letölteni. Két opciód van: vagy PS3-on belépsz a Store-ba, és a bal oldali menüsorban lesz egy Download list, ahol le tudod húzni a dolgokat, vagy PC-n (vagy telefonon, tableten, vagy akármin) beállítod, hogy letöltse PS3-ra a cuccot, ha legközelebb bekapcsolod a rendszert. Mivel PS3-on dög lassú a Store, ezért én inkább ezt ajánlom.

“The wha-"

(#67902) Petreszku válasza Wlac (#67901) üzenetére


Petreszku
senior tag

Köszönöm szépen a gyors és érthető választ!

(#67903) A`rpi válasza james001 (#67898) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Előre össze tudod válogatni a kosárba, miket szeretnél vásárolni.

Mobil applikáció segítségével fizetni is tudsz távolról, ha szeretnél, valahogy a letöltést is el lehet indítani szintén távolról, nekem erről tapasztalatom nincs.

(#67904) Brian_GT válasza james001 (#67898) üzenetére


Brian_GT
őstag

Alapból ugye úgy működik, hogy nem is kell wallett-el feltöltened, csak legyen fedezet a kártyán és amit kosárba raksz, azzal ráterhel a kártyára és ennyi. Szerintem ilyet semmiképpen sem tudsz megoldani, mert maximum kosárba rakod...de proceed és egyéb dolgokra nyomkodnod kell! Up: Akkor, mint A'rpi írja elvileg tudsz....csak kérdés mennyire jó ez így.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#67905) Elims válasza Wlac (#67901) üzenetére


Elims
veterán

Van egy 3. megoldàs is.Ps3-on belép az account management-be---transaction management---download list és letölti.

(#67906) fausto


fausto
addikt

Új akciók a UK Store-ba

Ajánlom Wlac figyelmébe, legközelebb lottó ötöst kívánjon :D Akciós Arkham City DLC-k, köztük Catwoman bundle, de ajánlom a Harley Quinn's Revange sztori kiegészítőt és a Arkham Bundle csomagot, ami tartalmazza a Robin és Nightwing challange pack-eket (meg egy skin csomagot, de az kit érdekel)

(#67907) Wlac válasza fausto (#67906) üzenetére


Wlac
Ármester

Hú, valaki tud valamit! :D Bedobáltam mindent, plusz egy Arkham Origins Season Pass-t is 4£-ért. Abban ugye minden DLC benne van?

“The wha-"

(#67908) A`rpi válasza Wlac (#67907) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Igen.

Én a Guacamelee! Bundle-el szemezgetek, valaki esetleg felesben? (Plus oda adta régebben DLC-k végett érdekelne ez a csomag.)

[ Szerkesztve ]

(#67909) james001


james001
veterán

Köszi mindenkinek a választ :R Tehát akkor mobilról meg lehet ezt oldani valahogy. Majd kicsit jobban utánanézek,vagy aztán ha túl macerás hagyom a francba :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67910) james001


james001
veterán

Hmm nem akarja elfogadni a bankkártyát... :F Pedig magyaron aktiválnám,minden adatot helyesen írtam be,nem tudom mi lehet. A nevet ugye ékezetek nélkül tudom beírni,a PSN profilomban viszont ékezettel van beírva lehet ez a baj? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67911) fausto válasza james001 (#67910) üzenetére


fausto
addikt

Próbáld meg még egyszer, nekem is csak másodjára fogadta el

(#67912) james001 válasza fausto (#67911) üzenetére


james001
veterán

Már próbáltam de nem fogadja el. Azt írja a kártya adatai nem jók,nézzem át még egyszer,de bakker jó minden adat :U OTP MasterCard amúgy.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67913) Petreszku


Petreszku
senior tag

Ezen a héten sem fogok költeni. :(

[ Szerkesztve ]

(#67914) t256 válasza james001 (#67912) üzenetére


t256
őstag

Vigyázz Vele! Én egyszer próbáltam bankkártyával fizetni (szintén OTP Mastercard) Levont 3x 0,5 Fontot a sikertelen tranzakció miatt.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#67915) Wlac válasza james001 (#67912) üzenetére


Wlac
Ármester

Próbáld meg a PS3-on is hozzárendelni a kártyát. Anno mintha olvastam volna olyat, hogy neten nem fogadta el, de PS-en keresztül igen (vagy fordítva). Egy próbát megér.

“The wha-"

(#67916) james001 válasza Wlac (#67915) üzenetére


james001
veterán

Most már nincs időm vele foglalkozni,majd holnap. Amúgy PS3-on próbálkoztam,de mivel jött a vihar 3-4 próbálkozás után inkább kikapcsoltam a gépet.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67917) A`rpi válasza james001 (#67912) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Magyar fiókra próbáltad megadni a kártyád adatait?
WEB kártyára utaltál egyenleget ? (nekem pl csak úgy enged vásárolni neten)

(#67918) fausto válasza james001 (#67916) üzenetére


fausto
addikt

Nekem csak a webes felületen sikerült megadni a kártyámat.

#67914 t256: azt nem levonta, hanem zárolta. Olyankor pár nap múlva visszakerül a pénz a számlára.

(#67919) james001 válasza fausto (#67918) üzenetére


james001
veterán

Közben nekem is csak ott sikerült,de közben azt amit meg akartam venni levették akcióról :W Pedig az volt odaírva 9-ig él az akció :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67920) A`rpi válasza james001 (#67919) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Még visszakerülhet, nem rég ugyan így járt Abu85.

[ Szerkesztve ]

(#67921) james001 válasza A`rpi (#67920) üzenetére


james001
veterán

Reménykedek de már nem hiszem hogy visszakerül :( A God Hand volt az amúgy,900 forintért ment akciósan,annyiért ingyen lett volna,csak a szar fizetés "elcsúszott" kicsit :W Most meg ugye visszakerült 3090-ért,de ez az árbeosztás is k.va jó,nehogy pontosan 3000 legyen :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67922) A`rpi válasza james001 (#67921) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem fontos feltöltened címletet a pénztárcádba, le tudja magától vonni forintra pontosan.

(#67923) VooĐoo válasza james001 (#67919) üzenetére


VooĐoo
tag

Addig is tartott, tegnap éjfélkor lett vége.

PSN: Neon--Skyline

(#67924) james001 válasza A`rpi (#67922) üzenetére


james001
veterán

Ja értem azt hittem csak akkor tudsz venni ha töltesz a pénztárcádba. :D Akkor lehet megfontolom majd,mert a God Hand mégiscsak egyik kedvencem.

(#67923) VooĐoo: Király,azért kitolhatták volna ma estig vagy valami :U :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67925) A`rpi válasza james001 (#67924) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Amúgy az összefoglalóban is benne van, rossz fiú voltál ma. ;]

"Bankkártyánk hozzáadása után, kényelmesen tudunk későbbiekben vásárolni, kártyánkról annyit "emel le" amennyiért a terméket vásároltuk."

[ Szerkesztve ]

(#67926) james001 válasza A`rpi (#67925) üzenetére


james001
veterán

Sajnálom,elfelejtettem kérlek ne bánts :O :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67927) erahurka


erahurka
félisten

Istenem ez a Watch Dogs mekkora szar. Már nem először játssza el, hogy a zsaruk elől kéne elmenekülni, de nincs egy fix kocsi ami mindig betölt neked, hanem megy a szopatás te gyalog, a zsaruk 8 kocsival meg helikopterrel jönnek, instant halál. Act 4 7. küldetésében hogy menekültetek el a hotelből?

(#67928) fausto válasza erahurka (#67927) üzenetére


fausto
addikt

Én a menekülésnek egy nagyon egyszerű módját választottam: az act 1 vége után elcseréltem :D halálosan untam a játékot...

(#67929) Sirandrish válasza fausto (#67928) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én imádtam. Rettentő jól szórakoztam a végéig. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67930) Elims válasza fausto (#67928) üzenetére


Elims
veterán

:-DDDD Làttam,hogy szabadulsz tőle. :-))))

(#67931) kevepapa válasza erahurka (#67927) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Jobb mint a másik kutyás, a sleeping dogs, de sajnos engem is csak kb 3-4 órára kötött le, utána kipukkadt. Egyszer még lehet adok a fősztorinak egy esélyt és talán folytatom... De konkrétan sztm nincs egy súlycsoportban a GTA-val...

(#67932) A`rpi válasza kevepapa (#67931) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én szememében ez egy "modern" AC, némi extrával.
De hogy a GTA és "ez" között hasonlóság hogy, kocsiba lehet szállni, nem nevezném alternatívának.
Más műfaj, mindkettő, ha a kidolgozottságot vesszük "súlycsoportnak", akkor GTA magasan vezet.

[ Szerkesztve ]

(#67933) Wlac


Wlac
Ármester

Az Arkham Origins Season Pass tényleg nem ad oda egy csomó dolgot? Black Mask, Deathstroke DLC továbbra is fizetős.

“The wha-"

(#67934) kevepapa válasza A`rpi (#67932) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Számomra az AC II minden idők egyik legjobb játéka, pedig bőven több mint 20 éve játszok. Ott van egy elképesztő részletességgel megírt - a történelmet zseniálisan beleszövő - sztori, rengeteg apróság, és egy olyan hangulat (+zene!!!) , ami a kétezres évek nem japán játékai között ritka mint a fehér holló. Na ezek közül számomra semmi nem jött át a Watchdogs-ban. :(

[ Szerkesztve ]

(#67935) erahurka válasza kevepapa (#67931) üzenetére


erahurka
félisten

Engem sem fogott meg annyira, de az unfairsége a legtaszítóbb számomra.
Van például egy védőruhás ellenféltípus, na abba belemegy - nem vicc - legalább 5 tár bármelyik fegyverből. És közben folyamatosan közeledik és elég könnyen megöl.
A másik zseniális ötlet amikor lövészeket tettek a helikopterekre és beküldték harc közben. Igen, próbáljam eltalálni a folyton mozgó célpontot úgy, hogy közben a földön is lőnek.
Meg amikor egyik pillanatról a másikra körbevett 20 ellenfél, a szélrózsa minden irányából megindultak rám, én meg hiába próbáltam védekezni, kinyírtak mint a szart.
Attól is megőrülök, hogy ha küldetés közben kijelöl egy célpontot a térkép másik felén, akkor nem navigál oda magától, külön ki kell lépnem a térképbe, és rányomni a pontra. Ez nevetséges 2015-ben.
Vezetés közben hekkelni is csak önszopatás. Mutatja ugye kékkel hogy mikor nyomj rá hogy kitolj a zsarukkal, na abban a pillanatban rányomok, aztán sokszor az előttem lévő csatornafedelet robbantja fel meg ilyenek.

Sokszor a játszhatatlanság határát súrolja, a sztori nem igazán érdekes, a küldetések egy kaptafára készülnek, és telis tele van ordas hülyeségekkel.

[ Szerkesztve ]

(#67936) Sirandrish válasza erahurka (#67935) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hmmm...nekem ilyenek rohadtul nem rémlenek. Be kéne szereznem még egyszer... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67937) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

CoD: Black Ops 3 zombi módjának főszereplői:


Live-Die-Respawn

(#67938) crue válasza erahurka (#67935) üzenetére


crue
őstag

Nem emlékszem, hogy nagyobb nehézségekbe ütköztem volna a végigjátszás során, pedig nem vagyok egy platinagyűjtő szupergémer. Élveztem minden percét, meg is vettem hozzá a season passt a plusz küldetésekért.

(#67939) james001 válasza oriic (#67937) üzenetére


james001
veterán

Nolan North inkább tűnik Ryan Reynolds-nak... Vagy csak túl fáradt vagyok? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67940) perge666 válasza erahurka (#67927) üzenetére


perge666
veterán

Szaaaar? :Y
Most szerzem be PS4-re,elvileg postán van. :U

(#67941) Sirandrish válasza perge666 (#67940) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne fossá..k*rvajó a cucc :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67942) perge666 válasza Sirandrish (#67941) üzenetére


perge666
veterán

Remélem. :)

(#67943) Sirandrish válasza perge666 (#67942) üzenetére


Sirandrish
legenda

Magyar verziót rendeltél?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67944) perge666 válasza Sirandrish (#67943) üzenetére


perge666
veterán

Igen. :K

(#67945) erahurka válasza perge666 (#67940) üzenetére


erahurka
félisten

PS4-nél gondolom nem lesz olyan probléma hogy nem tud a hardver betölteni két kocsit a parkolóba :DDD

(#67946) perge666 válasza erahurka (#67945) üzenetére


perge666
veterán

Majd elválik,de remélem nem lesz ilyen.
Nem bánnám ha ma megérkezne mert kedden szólt hogy megkapta a lóvét a játékra és elvileg szerdán adta fel.
Igaz kedd óta nem válaszolt,de PS4 fórumba egyik illető is vásárolt tőle 2 hónapja,és neki se kapkodta el. :U

(#67947) erahurka válasza perge666 (#67946) üzenetére


erahurka
félisten

Ha szerdán adta fel akkor csak jövő héten jön meg szerintem. Magyar Posta <3

(#67948) A`rpi válasza erahurka (#67947) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nekem még idáig nem volt rossz tapasztalatom magyar postával. Átlagosan 2-3 munkanap alatt megérkezett mindig a csomag elsőbbségi nélkül is. Volt olyan is, hogy kérdezték tőlem a postán, kérek e a csomagra elsőbbségit. (Nem szoktam, hacsaknem a kedves vásárló ezt külön kéri) másnap ott is volt vevőmnél a portéka (elsőbbségi nélkül). Átlagosan évente 5-10 csomagom van. Lassan 10 éves tapasztalat ez, amit most írok. Csomagom idáig nem tűnt el, csak ajánlottan, vagy utánvétellel küldök csomagot. Volt hogy Hong Kong-ba kellett visszaküldenem hibás terméket, ennek sem volt több az átfutási ideje mint kettő hét, ha jól emlékszem 2-3ezer volt a posta ajánlottan.

Ebből következően ha csomagot kell küldenem én postára megyek, ha törékeny jól be kell csomagolni. Hanyagul becsomagolt csomagot, posta futár is sérülten kézbesíthet, ahogyan azt tapasztaltam is (hanyagságom miatt, sőt kézbesítettek is így terméket már nekem), szóval az is tévhit hogy vigyáznak a csomagokra a futárok... (Depóról fel le pakoláskor könnyen meglehet hogy métereket is repülnek a dobozok. Napi több ezer doboz után bérmunkásokat pont nemérdekli mi van a dobozokban.)

Legutóbbi postás élményem, utaztam külföldre, nem volt normális mérlegem, amivel a csomagom súlyát tudtam volna ellenőrizni, postára beugrottam, megkérdeztem lehetséges e hogy itt a csomagom tömegét ellenőrizzük, igen volt a válasz. Sőt, :D még jó utat is kívántak! :C

[ Szerkesztve ]

(#67949) perge666 válasza erahurka (#67947) üzenetére


perge666
veterán

Ezt így nem lehet kiszámolni.........

(#67950) Elims válasza erahurka (#67947) üzenetére


Elims
veterán

Én elég sok csomagot kapok és ilyen bizony nagyon ritkàn fordul elő.Nagyon ritkàn.Esetleg ha szerdàn este adjàk fel.
De szinte mindig csütörtök-péntekre ott van a szerdàn feladott dolog.

Árpi minden szava igaz.

Perge: Ne legyen igazam,de csalòdni fogsz. (Watch dogs)

Szerk.:
Ni no kuni.
Nem tudjàtok véletlenül,hogy ennél a jàtéknàl a digitàlis verziòban mi az a 6gb-os ni no kuni ami a 16gb-os mellett van?
Le kell tölteni azt is vagy az esetleg vita-s verziò? (Vagy ebben is van orosz nyelvű variàciò?)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.