Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67051) Wlac


Wlac
Ármester

Igazából főleg a multiplatform címek érdekelnek. A PC-vel már nem akarok szórakozni, de érdekel a Witcher, a Shadow of Mordor, Assassin's Creed (főleg a Victory Syndicate), Alien: Isolation, GTA V (PS3-on megvolt, de azért van különbség a két verzió között), Thief, Watch_Dogs. Amennyi időm van játszani, ezekkel elleszek karácsonyig. És akkor ott vannak a még meg nem jelent parádés dolgok, mint amilyen az Uncharted 4 (és akkor már a Collection is), Arkham Knight, Battlefront stb.

“The wha-"

(#67052) erahurka


erahurka
félisten

Én egyre kevésbé tervezek PS4-gyel. Egyre inkább azt látom, hogy alulméretezték a hardvert. Játékok is alig jönnek rá, csak ilyen remastered bullshit cuccok. UC4 engem is érdekel, de lehet jobban járok majd valami PS tv kütyüvel meg egy olyan felhő alapú előfizetéssel.

Vagy PS3 idején is ilyen pesszimistán állt mindenki a hardverhez?

(#67053) Wlac válasza erahurka (#67052) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem, anno évekig a PC előtt volt a két új konzol. Most valóban gyengébb a start, de remélhetőleg lesz még jobb is. Az exkluzív címek miatt azonban továbbra is a PS4 a nyerő sok ember számára. Lehet akármilyen bika géped, az Uncharted nem fog futni. Ha úgy játszanék, mint 5-6 éve, akkor rögtön összeállítanék egy csúcs PC-t, és ellennék azzal, viszont így, hogy hónapokig nyámnyogok egy-egy címen, elég nekem a konzol.

“The wha-"

(#67054) james001


james001
veterán

Egyébként ki tudja lehet E3-on nagyot durrant majd a Sony,aztán csak kapkodjuk a fejüket mennyi király titkolt exkluzív jön majd a gépre :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67055) Wlac válasza james001 (#67054) üzenetére


Wlac
Ármester

Legyen igazad, de abból kiindulva, hogy már boldog-boldogtalan bejelentett/kiszivárogtatott minden új címet, valószínűleg csak gameplay videókkal leszünk elárasztva.

“The wha-"

(#67056) #58000384 válasza Wlac (#67053) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát én úgy vagyok vele, hogy lehet akármilyen jó az Uncharted 4 (mondjuk engem a 3 sem tudott lekötni, főleg az irányítása miatt, bár tudom, hogy ezzel egyedül vagyok), vagy egy új R&C, pusztán 1-2 játék miatt tuti nem vennék egy új konzolt.

A PS3-mat nagyon szeretem, megvan rá minden játék, amit megakartam venni (mondjuk nem sok), másokkal is jó buli, van rá Castlevania SotN is, meg Okami, ezt a PS4 nem tudja :D Illetve minek, ha már PS3-ra megvan.
Engem egyáltalán nem győztek meg a nextgen konzolok (főleg a gyenge teljesítményük miatt), ráadásul mivel munkához is kellett új masina, ezért a PC-men már gond nélkül fut a Witcher 3 is (ez érdekelt volna PS4-en). De ha valaki csak konzolon játszik, akkor az nyilván váltani fog.

Aztán majd kiderül, hogy pár év múlva mi lesz a helyzet, de remélem, hogy a Sony nem húzza ki a dugót a PS3-ból, meg most, hogy jön a GT7, nem szűnik meg a GT6 online része sem, ahogy a GT5 esetében volt.

(#67017) [oWn]f4te: Nagyon szépen összefoglaltad, hogy mi kell egy játékhoz, így már beláthatod, hogy mik az akadályai bizonyos funkcióknak és játékelemeknek.
Nekem a DN3D nem a Build engine miatt tetszik, hanem maga a hangulat és Duke személyisége miatt, amit a Forever is hozott. Annyi változott, hogy már nem divat olyan akciófilmeket készíteni (egyszemélyes hadsereg, one-linerek, Stallone, stb), amiket a játék parodizált. Változik a világ.

"Amúgy a mai napig többre értékelek művészi sprite-okat és kézzel festett dolgokat"
Ori and the Blind Forest? Hmm? :) Na az megint egy gyönyörű játék a PS4-re (is).

(#67057) ldave válasza #58000384 (#67056) üzenetére


ldave
félisten

Ori csak PC és X1, ha jól tudom.

A Slime draws near! Command?

(#67058) james001 válasza #58000384 (#67056) üzenetére


james001
veterán

Ori and the Blind Forest csak boxra jött ki meg talán PC-re (mivel Microsoft Studios játék)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67059) #58000384


#58000384
törölt tag

Igazatok van, elnézést :B Hát nagy kár.
A Dust: an Elysian Tail is MS Studios játék, és van PS4-re.

[ Szerkesztve ]

(#67060) Sirandrish válasza erahurka (#67052) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem is elkeserít a jelenlegi helyzet.
Nagyon gyenge a felhozatal. Remélem karácsonyra lesz 1-2 komolyabb bejelentés mert nem nagyon szeretném tovább húzni a vásárlást. Főleg ha tényleg lesz valami jóféle akció.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67061) fausto


fausto
addikt

Perge666-nak isteni szerencséje van, 50%-kal leárazták az Oddworld remake-et :D
Heti akció
PS Plus szülinapi akciók

[ Szerkesztve ]

(#67062) fausto válasza fausto (#67061) üzenetére


fausto
addikt

Bocs, a PS Plus szülinapi akció csak a PS4-eseket érinti. Mert ugye PS3, PSV tulaj nem lehet évek óta előfizető, nekik nem jár 50% engedmény, csak a szokásos sz*ros 10% :(((

(#67063) agyhalal válasza fausto (#67061) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Az a GTA V nagyon jó árnak tűnik. Nem rémlik, hogy bárhol láttam volna ehhez hasonló áron használtan a lemezes kiadást.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#67064) fausto válasza agyhalal (#67063) üzenetére


fausto
addikt

Ha jól szétnézel, 6-7k körül már lehet találni használtan

(#67065) Synthwave válasza james001 (#67018) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hol fizkáztam ott? Röhögtem rajta.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67066) Synthwave válasza Elims (#67038) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az értelmező olvasás továbbra is nagy erény..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67067) agyhalal válasza fausto (#67064) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Köszönöm. Amikor én néztem, még 12 körül kínálták :)

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#67068) renji00


renji00
aktív tag

Prince of Persia kollekció is akciós viszont magyar oldalon nincs fent. Ha regisztrálok angolra és megadom ott a kártyámat le tudom tölteni?

(#67069) erahurka


erahurka
félisten

Wolfenstein: The New Order jól fut PS3-on?

Ez nem támogatja a Move-ot? Kár hogy teljesen elkaszálták, igaz, a megvalósítás is rossz volt. Egérként kellett volna működnie, erre ilyen hülye holtteret raktak rá és csak akkor fordul ha a kép szélére viszed a fagyit. Nagyon rossz.

(#67070) fausto válasza erahurka (#67069) üzenetére


fausto
addikt

Játékonként válogatja, szerintem be lehet állítani 0%-os dead zone-t

(#67071) Synthwave válasza erahurka (#67069) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mint bármilyen lövölde bill + egér (+pad) nélkül.

Gondoltam már rá, hogy PS3-hoz is beszerzek egy korrekt kis szettet, csak kérdés, hogy mi-hogy támogatná.. Meg nyilván a RAW mouse input csodájáról is le kéne mondani.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67072) perge666 válasza fausto (#67061) üzenetére


perge666
veterán

Pont dicsekedni akartam,de megelőztél. :P
Már töltöm is lefelé,meg a Max Payne3 is kihagyhatatlan volt 1229ft-ért.
Még van majdcsak 1800ft-om,majd még szétnézek.
Néztem a Cave-t,de sajnos 4000 píínz. :(

Nem baj,ennek az akciónak kimondhatatlanul örülök!!!

(#67073) Synthwave válasza perge666 (#67072) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez a DLC vásárlás hogy megy, ha nincs online fizetési módod? Megveszed a prepaid vásárlási kupont, azon van valami kód, aztán store-ból leszeded, ami kell, a kuponról meg levonja az árát?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67074) Wlac válasza Synthwave (#67073) üzenetére


Wlac
Ármester

Megadod a kuponon lévő kódot, és az összeg felkerül a walletbe, amit utána levásárolhatsz onnan.

perge: ha jól emlékszem, pont 3-4 hete volt akciós a Cave, szóval egy darabig nem hiszem, h újra az lenne.

“The wha-"

(#67075) Synthwave válasza Wlac (#67074) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor úgy. Zsír.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67076) perge666 válasza Synthwave (#67073) üzenetére


perge666
veterán

Iceakosnak köszönhetően nagyon gyorsan és egyszerűen ment minden,fel sem kellett álnom a fotelomból. :D

Wlac : Sajnálattal hallom,pedig tavaly kipróbáltam PC-n és nagyon tetszett,azóta fáj rá a fogam.
Esetleg valami hasonló játék van még,ami csak digitális formában jelent meg?

Back To The Future játékot nem találtam magyar accon,pedig tudtommal az is akciós!
Walking Dead is jó áron van,csak eléggé gyenge az angol nyelvtudásom,ezért azt kihagyom.
BTTF-et meg ismerem,végigvittem azt bevállalnám angolul is IMÁDOM

(#67077) Synthwave válasza perge666 (#67076) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Walking Dead is jó áron van,csak eléggé gyenge az angol nyelvtudásom,ezért azt kihagyom."

Így nem is lesz soha jobb.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67078) perge666 válasza Synthwave (#67077) üzenetére


perge666
veterán

Ezt már mondta más is,de meló után lusta vagyok tanulni. :(((

(#67079) #58000384 válasza perge666 (#67078) üzenetére


#58000384
törölt tag

Akkor csináld úgy, mint én régen: szótár a játék mellett :D A Monkey Island-hez kellett is.

(#67080) Wlac válasza perge666 (#67078) üzenetére


Wlac
Ármester

Mindenféle felvágás nélkül mondom, hogy majdhogy anyanyelvi szinten beszélek angolul. Az elmúlt két évben mondjuk angolul kommunikáltam a mindennapi életben is (Skóciában éltem, majd hajón dolgoztam), de már előtte is elég jó volt a nyelvtudásom. Soha életemben nem nyitottam ki angol könyvet, mindent játékokból és filmekből szedtem fel.

A Telltale féle játékok kiválóak a nyelvtanulásra. Mindig egyértelmű, hogy mit kell csinálni, elég lassan és érthetően beszélnek a karakterek, és a szöveg sem túlbonyolított, mégis elég ahhoz, hogy fejlessze az embert. Aligha tudnék jobb alanyt ajánlani, mint azokat, úgyhogy nyugodtan vágj bele, és pillanatokon belül javulni fog a nyelvtudásod. Azért jó, mert szituációs játékok, nem pedig olyanok, amelyek a teljes megértésre épülnek. Nyelvtudás nélkül például senkinek sem ajánlanám a Dark Souls-t, de az sem jó, hogyha megragad az ember az átlag TPS-eknél (átvezető videókban némi duma, de amúgy max egy-két ingame beszólás). A TWD tökéletes minden szempontból, és talán holnap még tart az akció, szóval csapj le rá.

“The wha-"

(#67081) ldave válasza Wlac (#67080) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk azok a részek, ahol időre kell válaszolni, szótárral elég neccesen fog menni.

A Slime draws near! Command?

(#67082) Wlac válasza ldave (#67081) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem sok olyan van benne, és általában egy-egy szavas válaszok közül kell választani, szóval nem hiszem, hogy ez visszatartó erő lenne.

“The wha-"

(#67083) ldave válasza Wlac (#67082) üzenetére


ldave
félisten

Persze, nem lebeszélni akarom a játékról és a nyelvtanulás lehetőségéről, csak jó tudni előre, hogy van benne ilyen rész, mert meglepetésként csak frusztrációt fog okozni, az meg elvheti az ember kedvéd az egésztől.

A Slime draws near! Command?

(#67084) erahurka válasza Wlac (#67082) üzenetére


erahurka
félisten

Nem sok? Szinte minden válasz ilyen :DDD Legalábbis a második évadban, az elsőre nem emlékszem már.

(#67085) perge666


perge666
veterán

Holnapig alszok rá egyet,köszi a javaslatokat.

(#67086) Wlac válasza erahurka (#67084) üzenetére


Wlac
Ármester

A második évad kimaradt eddig. Öcsém megvette Steamre, ezért én nem akarok pénzt kiadni rá, de pár hónapja Macre váltottam, így nem tudok játszani vele a gépemen. :D

“The wha-"

(#67087) Elims válasza Synthwave (#67066) üzenetére


Elims
veterán

:R

Wlac: "Nem sok olyan van benne..."

Én az első 5perc alatt csak olyan részekbe botlottam+nem csak egy szavasok voltak.Mire magamban lefordítottam volna a 3-4 lehetőséget majdnem lejárt az idő -kapkodtam,így pontosan nem tudom,hogy mit nyomtam,sejtésem volt- így bizony elég gázos a dolog. :-/

LDave: "...az meg elvheti az ember kedvéd az egésztől."

Így van.Nekem csak szerencsém volt,hogy Fausto ajánlotta az első ingyenes részt és kipróbáltam.Az itteni írások alapján simán megvettem volna.. :-//

Perge: Hagyd ki. ;-)

(#67088) Wlac


Wlac
Ármester

Mondjuk azért elég durva, hogy a teljes Arkham Collection (mindhárom alapjáték) 11 font a Store-ban, de az egyes játékokhoz a sztori DLC-k külön-külön 7-8 font körül mozognak. Alapból a City-hez van három darab, az rögtön 20 font.

“The wha-"

(#67089) perge666 válasza Elims (#67087) üzenetére


perge666
veterán

Én is úgy látom.

Más : Kipróbáltam a New N Tastyt,és holnap nincs kedvem menni dolgozni,játszani akarok. :))
Picit másabb mint az eredeti,szokni kell a 3D elemeket,de ez se rossz.
A látványvilág is nagyon tetszik,jó így látni.

[ Szerkesztve ]

(#67090) raziel01


raziel01
veterán

Angliaban vasarolt ps3 működhet itthon?
Mi kell hozza? Tapkebel vagy valami atalakito is?

(#67091) dilipok válasza raziel01 (#67090) üzenetére


dilipok
veterán

tapkabel v egy atalakito a dugaljba. Mukodik

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#67092) raziel01 válasza dilipok (#67091) üzenetére


raziel01
veterán

Szuper, köszi. :-)

(#67093) Bogyi007 válasza fausto (#67062) üzenetére


Bogyi007
veterán

Talán illet volna valamit ingyen adni ha már évforduló van, van akciós áron adni az előfizut most.....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67094) Synthwave válasza perge666 (#67089) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Végigjátszol egy Fallout 1-2-őt, egy Baldur's Gate 1-2-őt, egy Planescape Torment-et meg egy Star Wars: KotOR 1-2-őt és máris lényegesen kevesebb gondod van az angol nyelvvel.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67095) perge666 válasza Synthwave (#67094) üzenetére


perge666
veterán

Az lehet,de így is le vagyok fáradva,meg egyik játék sincs meg.

(#67096) Sirandrish válasza perge666 (#67095) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert amúgy valamelyik érdekelne egyáltalán?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67097) Synthwave válasza perge666 (#67095) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt hiszem, ez utóbbi az internet korában már nem okozhat problémát.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67098) fausto válasza Bogyi007 (#67093) üzenetére


fausto
addikt

Azt írták, hogy számíthatnak valami ajándékra azok, akik már az elejétől fogva előfizetők.

(#67099) Bogyi007 válasza fausto (#67098) üzenetére


Bogyi007
veterán

Erre csak azt mondom amit az öreg Apeh (Nav) ellenőr:

Nyugtával dicsérd a Napot! :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67100) SenorDave


SenorDave
tag

Kis érdekesség,azért szép és egyben meglepő ,hogy 1 főre esően 2. vagyunk :DD
[link]

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.