Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67152) kevepapa válasza kevepapa (#67021) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Minden kívánságom így teljesüljön!!! :D :D

Tartottam a szavam, be is zsákoltam. "Follow me!"

Plusz két fontért a hotline miami is kötelező vétel volt...

[ Szerkesztve ]

(#67153) perge666


perge666
veterán

Ma volt időm kipróbálni a Max Payne3-at is,és azt kell mondanom nagyon megéri az árát,ennyiért meg végképp!!
Na de most inkább nyomom a New N Tastyt,majd ha elakadok vagy pihentetni akarom akkor előveszem az MP3-at. :)
A Batmant végül csak nem vettem meg,várom a következő akciót hátha számomra pikánsabb játékhoz jutok hozzá ilyen áron.

(#67155) A`rpi válasza danzig27 (#67144) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni. Szolgáltatót váltottam (Invitelről Telekomra/Optinet). Próbáltam volna a PS3-at átállítani az új felhasználói névre és jelszóra (WIFI-n), de nem akar csatlakozni. Valamiért nem kap IP címet. Valakinek esetleg ötlet? Előre is köszi

Próbáld kikapcsolni a titkosítást. Ha így működik, akkor adj meg olyan titkosítási eljárást amit PS3 támogat.

Ha ez sem oldja meg a dolgot, akkor elő kellene venni a régi router-ed.

Ezt kétféleképp tudod hozzákötni a meglévő új T-s router-edhez.

Régi rotered csatlakoztatod WAN portba, kábel másik vége pedig T-s router- bármely szabad portjába bedugod (LAN 1-4.)

Második megoldás: (Ez lenne a profibb)

1.Régi router-ed DHCP kliensét letiltod webes felületen.

2.Régi router (LAN 1-4.)-portját kötöd össze új T-s router (LAN 1-4.) portjával.

[ Szerkesztve ]

(#67156) danzig27 válasza A`rpi (#67155) üzenetére


danzig27
tag

KÖSZÖNÖM!!!!! :))
Működik! A második variáció meghozta a várva várt eredményt!
Nagyon köszi! 2 napja próbálom összerakni, már kezdtem feladni a dolgot! :DDD

(#67157) A`rpi válasza danzig27 (#67156) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nagyon szívesen. ;)

(#67158) erahurka válasza perge666 (#67153) üzenetére


erahurka
félisten

Tetszett a Max Payne 3, de rohadt nehéz volt.

A'rpi: The Old Blood sajnos csak next gen konzolokra és PC-re jött :(

[ Szerkesztve ]

(#67159) Elims


Elims
veterán

Ismeri vki a midnight club L.A. jàtékot?Ér 1500Ft-ot?

(#67160) james001 válasza Elims (#67159) üzenetére


james001
veterán

Én PSP-n szerettem,gondolom PS3-on még jobb lehet :D Nem egy tipikus NFS de jóféle.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67161) satz18


satz18
őstag

Végeztem a GOW 3-al. Ez teljesen más érzelmeket váltott ki belőlem mint az első kettő. Ez egy kifejezetten jó játék lett sztem. Grafikailag is nagyon ott van, lényegében ez volt az egyetlen PS3-as cím, ami a PC -vel szemben is maximálisan megállja a hellyét. A QTE itt már nem frusztráló. Nem a játékidő kitolására és a játékos idegesítésére van, ugyan ez igaz az időzített ugrálásokra. Nem kell bújni a végigjátszást 5 percenként. A harc teljesen letisztult lett, végre van felirat. Szóval a frusztráló, állandóan megtörő, és repetitív játékmenetet sikerült leváltani egy látványos, pörgős, és az elejétől a végéig élvezetes játékmenettel. Úgyhogy végig is tolom mégegyszer mielőtt tesómnak visszaadoma lemezt.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#67162) perge666 válasza erahurka (#67158) üzenetére


perge666
veterán

Max Payne1-ből tanulva easyn tolom. :)

(#67163) perge666 válasza Elims (#67159) üzenetére


perge666
veterán

Nekem jobban bejött mint az akkori NFS játékok,kívül-belül lehet tuningolni,motorozni is lehet benne,napszak,időjárás váltakozik,rendőrök is cirkálnak a városba...........

(#67164) erahurka válasza perge666 (#67162) üzenetére


erahurka
félisten

Max Payne egy könnyebb ennél. Igaz, ott elakadtam a végén és elvesztek a mentéseim, így végül sose fejeztem be :(

(#67165) Elims


Elims
veterán

James,Perge: Köszi! :-) Pròbàltam nézni youtube videòkat..nem sok sikerrel. :-//

A most akciòs diablo miért van két részletbe??
Nézegettem hàtha az egyikhez oda van írva,hogy trial a màsik kis fàjl meg a feloldòja lenne,de nem,ez két nagy fàjl,egy 22gb-os és 11gb-os. :-/

(#67166) raziel01 válasza erahurka (#67164) üzenetére


raziel01
veterán

Én végigvittem abban a módban is amikor pályánként csak 1 mentés van a pálya elején. Na az is kemény volt. :D Meg persze közben időre is ment.

(#67167) Synthwave válasza perge666 (#67162) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

lol

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67168) erahurka válasza raziel01 (#67166) üzenetére


erahurka
félisten

Ha abban a módban kezdtem volna el nem lenne se tévém, se PS-em már :D

(#67169) A`rpi válasza raziel01 (#67166) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Idős részre már nem emlékszem, de a mentés limitáció rémlik. Azt hiszem én is legnehezebben játszottam végig. Jóféle játék, lehet előveszem majd, XP-s gép szeretni fogja :). Újabb VGA-kat és WIN7-et azt hiszem nem szereti a játék.

[ Szerkesztve ]

(#67170) Sirandrish válasza Elims (#67165) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom az egyik az alap játék, a másik meg a kiegészítő

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67171) Elims válasza Sirandrish (#67170) üzenetére


Elims
veterán

Ez O.K.,de akkor telepítve csak egyetlen ikonnank kellene lennie,most viszont kettő van. :-/
Az egyik címe : Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition (UK English)

A màsik meg: Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition

? Miért van kettő?

(#67172) Elims válasza Elims (#67171) üzenetére


Elims
veterán

...és az uk english-hez letöltött egy 51mb-os patch-et a simàhoz meg egy 37mb-osat.
Most elindítottam mindkettőt,az egyik angol (uk english) a màsik meg..orosz. Ez volt a 12gb-os.
Ezt akàr törölhetném is vajon?Megvette még vki?Ha igen,írjon pàr szòt.Csak ezért az oroszért kellett kivàrnom 12gb letöltést+telepítést? :-/

(#67173) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Off: Az ilyen miért nem vesz részletre saját magának főleg ha hivatásos?

Sántít ez valahol szerintem mégis.....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67174) oriic válasza Bogyi007 (#67173) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Háááát. Lehet akár okés is, ha meg van már másik hitele, nem biztos hogy kap áruhitelt, hogy vegye részletre boltban gépet...A gond, hogy nem lehet az előéletét ellenőrizni (mármint a való életét), az a 40+ pozitív meg nekem mondjuk nem lenne elég...

Live-Die-Respawn

(#67175) Synthwave válasza Bogyi007 (#67173) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szórakoztatóelektronikára hitelt felvenni nevetséges. A részlet se jobb. Türelem -> megveszed, ha megvan a pénz -> utána már tüzet is rakhatsz rajta.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67176) Elims válasza oriic (#67174) üzenetére


Elims
veterán

Így van,a mostani 40pozitív nagyon sovàny lenne ehhez.

(#67177) SenorDave


SenorDave
tag

Storeba GTA V 7.490 Valaki esetleg felesbe? :))

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#67178) perge666 válasza erahurka (#67164) üzenetére


perge666
veterán

Annó énis elakadtam a végén,és annyiba maradt a játék,de én úgy emlékszem hogy szívtam a fogam miatta rendesen.

Jajj most néztem videót a végéről,és végig vittem mostmár emlékszem.

PS2-re be fogom szerezni újból.

[ Szerkesztve ]

(#67179) erahurka válasza perge666 (#67178) üzenetére


erahurka
félisten

Miért nem PS3-ra?

(#67180) perge666 válasza erahurka (#67179) üzenetére


perge666
veterán

Magyar Storeon nem hiszem hogy fent van,meg jobban szeretem a lemezes játékokat a gyűjteménybe rakni a többihez.

(#67181) szarvasbogár válasza Bogyi007 (#67173) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

"te a pénzednél leszel előbb utóbb"!!!! Hát ez csodálatos:D dejó nekem , hogy a pénzemnél lehetek előbb utóbb.....

(#67182) perge666


perge666
veterán

New N Tastyba most értem a templomhoz,járok már a felénél kb?
%-ot elfelejtettem megnézni.

(#67183) Elims válasza perge666 (#67182) üzenetére


Elims
veterán

Tudom,hogy a warez tiltott,most nem is olyan témàt szeetnék felhozni,inkàbb vmi kiskapu utàn érdeklődnék. ;-)
Egy account-ot több gépen,ne csak kettőn?Esetleg?Vhogy??
Megvan ugye ez a diablo és jò lenne vhogyan hozzàtok is eljuttatni ùgy,hogy nektek ez nem kerülne semmibe.Persze csak azokhoz akik még nem pròbàltàk/nincs meg jelenleg.

(#67184) perge666


perge666
veterán

Szerintetek ha veszek PS3-hoz egy 3 ventis laptophűtőt az jót tesz a gépnek ilyen melegbe vagy teljesen felesleges,esetleg kárt is tehet benne?

(#67185) erahurka válasza perge666 (#67184) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem sokat nem fog érni.

(#67186) crue válasza perge666 (#67184) üzenetére


crue
őstag

Vertical stand-et vegyél. Az lesz a legjobb a gépnek.

(#67187) perge666 válasza erahurka (#67185) üzenetére


perge666
veterán

2000+postát. :))

Most van kétoldalt egy-egy 15X15mm-es léc alatta,akkor lehet az többet ér?
Csak mert ebben a melegben kicsivel nagyobb fordulaton forog a venti/hangosabb.

(#67188) perge666 válasza crue (#67186) üzenetére


perge666
veterán

Sok infót nem találtam róla,csak néhány képet,de ez nem egy állvány amire állítva kell helyezni?
Eladót se találtam még.

(#67189) Synthwave válasza perge666 (#67184) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyanerre gondoltam. Szerintem többre mész vele, mint egy vertikális állvánnyal.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67190) Elims válasza perge666 (#67188) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem is vertical stand-et vegyél,hasznosabb mint a laptophűtő. (Egyébként utòbbi,3 ventillàtoros 1000Ft. körül van "ilyen" zsibvàsàrokban ùjonnan.Vidéken művelődési hàzakban szokott lenni kirakodò vàsàr,azokon mindig van.)

Ez egy viszonylag sùlyos fémlap aminek a közepén van ey csavar,azt kell beletekerni a gép egyik oldalàba és lerakni.Akkor a fémlap fekszik a gép pedig rajta àll.Nézz ròla pàr fotòt.
Ez nem befolyàsolja a winchester-nek adott hűtést...

(#67191) fausto válasza perge666 (#67184) üzenetére


fausto
addikt

Én is használok. Valamit csak ér, ha mást nem, hogy a levegő alul is átjárja. Egyébként meg élezhetően hűvösebb az alja, az más kérdés, hogy ér-e valamit.

(#67192) Wlac


Wlac
Ármester

A vertical standre szavazok én is. Ebben a dögmelegben sem izzad a PS (és sokkal jobban is néz ki).

“The wha-"

(#67193) Wlac válasza A`rpi (#67149) üzenetére


Wlac
Ármester

Aztamocskoseget... szomorú dolog, hogy úgy éltem az életem eddig, hogy ezt nem ismertem. Mondjuk PH!-ra utal egy ponton, mintha ezen játszótér falai közül származni az eredeti szöveg. Nem tud valaki pontos hivatkozást?

“The wha-"

(#67194) perge666


perge666
veterán

Akkor csak jobban bele kellene ásnom magam!!

Mondjuk mind1 ha úgysem találok eladót........
Lehet erre a 2-3 hónapra hanyagolni kellene a játszást,a melegre való tekintettel.

(#67195) Wlac válasza perge666 (#67194) üzenetére


Wlac
Ármester

Ebayen 1300 forint, szerintem annál olcsóbban nem nagyon lesz.

“The wha-"

(#67196) perge666 válasza Wlac (#67195) üzenetére


perge666
veterán

Az fasza,onnan soha nem rendeltem meg most se fogok. :U
Magyar honba nincs??

(#67197) erahurka válasza perge666 (#67196) üzenetére


erahurka
félisten

Jó az ebay, nem egyszer rendeltem kínából rajtuk keresztül, minden megjött szép állapotban.

Én régebben teszteltem hogy lenne optimális tartani a gépet. Egy székre tettem ki a katlanból, vagy a kuhúzott fiókra, tehát utóbbi esetben a gép alja szabad volt. Elképesztő a különbség, a fiókos megoldásnál hiába lóg be kicsit a gép hátulja a katlanba, sokkal hűvösebb mintha nem lenne szabad az alja. Mindezt The Last of Us alatt, tehát volt is igénybevétel.

(#67198) SenorDave válasza perge666 (#67194) üzenetére


SenorDave
tag

Én is nem régen vettem A'rpi ajánlásával ,teljesen megérte !
[link]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#67199) perge666 válasza SenorDave (#67198) üzenetére


perge666
veterán

Na ez legalább magyar,és még személyesen el is tudok menni érte.

Ebayröl nyelvtudás hiánya miatt nem rendelek,de ezt a külföldi dolgot jópárszor már leírtam játékoknál is.......

(#67200) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Gyerekek ez a Hotline Miami óriási! Zseniális hangulat, abbahagyhatatlan játékmenet, fantasztikus zene! 2 fontért kihagyhatatlan vétel!!! Ha a második rész is hozza ezt a színvonalat, azt is bezsákolom még az akció keretében.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.