Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67351) Bogyi007 válasza james001 (#67348) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kell az az első hely ugye? :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67352) Sirandrish válasza james001 (#67348) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az az amit biztosan nem platinazol mert sok a gyujtogetheto baromság? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67353) Wlac válasza Bogyi007 (#67343) üzenetére


Wlac
Ármester

Várakozási sorrendben: Dishonored 2, Deus Ex, UC 4, AC: Syndicate, Fallout 4. Pont a napokban olvastam, hogy van munkám, ezért megvehetem bármelyik játékot, de nincs időm játszani, mert munkám van. Na, ez pont igaz rám. A PS4 vételt erre a hónapra akartam, de el kellett tolnom, mert annyira sok bepótolni valóm van még PS3-on, és lövésem sincs, hogy mikor fogok a végére érni (és Store-on a kosárban már ott figyel a Batman kollekció és a GTA 4: GOTY).

Amúgy tolja még innen valaki a The Last of Us multit? Az utóbbi két napban nem bírok játszani vele, mivel amint egy kis akció van, egyből bedobja a kapcsolati hiba ikont, és mire észhez tér, már meg is öltek. Eddig teljesen jól futott, de az elmúlt napokban tízből tíz meccspróbálkozásomnak lett idő előtt vége emiatt. Nem tudom azonban, hogy nálam van a gebasz, vagy mindenki szív-e.

“The wha-"

(#67354) A`rpi válasza james001 (#67350) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szintben tudok segíteni, én amúgy itt farmoltam a szinteket:Lost Cave.

[ Szerkesztve ]

(#67355) james001 válasza Sirandrish (#67352) üzenetére


james001
veterán

Aha :P

(#67354) A`rpi: Köszi. Neten még néztem egy-két farmolási lehetőséget,meg találtam egy glitch-et is de nem tudom azt meg tudom-e PS3-on is csinálni. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67356) A`rpi válasza james001 (#67355) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Sok minden nincsen nincsen javítva, meg ha, letörlöd a javításokat (sajnos csak DLC-kkel együtt lehet) Game Data Utility-ből, akkor szinte biztos hogy működik a glitch.

Amúgy meg, van save editor, a játékhoz, ezzel is ki lehet csalni mindent, más kérdés én tisztességesen csináltam mindent, de muszáj voltam használni, mert felmentem online, és felvette egy másik játékos küldetést, amit persze megcsináltam, és újra nem tudtam leadni.

Ezért ha online mész csinálj biztonsági mentést, mert megbolondul a játék. (Mondjuk ezt már említettem.)

(#67357) james001 válasza A`rpi (#67356) üzenetére


james001
veterán

Majd lehet megpróbálom,mert most épp a Claptrap-es dlc-t tolom de valahogy uncsi az egész. Maga már a Knoxx-os dlc is az volt a vége felé.

Save editor? :F
Majd egyébként ha tudsz jönni vasárnap segíteni szerintem az lenne a legegyszerűbb ha mindketten egy-egy új játékot kezdenénk és elvinnénk egészen az első boss-ig Sledge-ig,mert ugye van egy ilyen trófea is hogy öld meg valamelyik nagyobb boss-t coop-ban. A duel trófeákat meg tudtam amúgy csinálni split-screen-ben is,azok nem kellenek. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67358) A`rpi válasza james001 (#67357) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Tudod linkelni ezt a boss-os trófeát, nekem nem rémlik :F

(#67359) james001 válasza A`rpi (#67358) üzenetére


james001
veterán

[link]

Meg egyébként ezek hiányoznak még nekem:
And They'll Tell Two Friends
There's No "I" In "Team"
Group LF Healer

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67360) A`rpi válasza james001 (#67359) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Sima liba, első bossig nem tudom mennyi küldetés van(nem emlékszem már), de szerintem Vasárnap ez simán meglesz mind.

(#67361) Elims válasza james001 (#67348) üzenetére


Elims
veterán

Gratulàlok!! :-)

"...baromi sok idő elérni és már baromira unom a játékot."

Ha platinàt szeretne az ember akkor az erről szòl.
Te màr csak tudod... :-))))

Vmikor kipròbàlom az uncharted 1-et Vagy(!) 2-t hard-on majd crushing-on. :-) Kívàncsisàgbòl.
A 3. rész crushing-on olyan volt mint az 1 normal és hard között.

Apropò..uncharted.A 3-ban mi az a tròfea,hogy gurulva vegyünk fel 20töltényt? Egy fegyverből kell azt vagy hogyan?

Szerk.:

Wlac: Én azt az online-t (last of us) még ki sem pròbàltam,de a kedvedért holnap rànézek és megírom,hogy mi a helyzet. :-)

[ Szerkesztve ]

(#67362) james001 válasza A`rpi (#67360) üzenetére


james001
veterán

Ha hajtunk előre és nem csinálunk más mellékküldetést hamar eljutunk hozzá :D
Mikrofonod van amúgy?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67363) TazLeacher válasza Elims (#67361) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Fegyvert kell cserélni. Menj egy nagyobb területre, hogy ne ütközz bele semmibe, és legyen egy fegyver a földön. Nyomsz egy gurulást a fegyver irányába, és amikor "raja vagy", akkor fegyvert cserélsz. Majd vissza, és ezt egymás után 20x.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#67364) A`rpi válasza james001 (#67362) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Játékban a beépített chat csapnaivaló Skype lenne a legjobb kommunikálásra.

Amúgy, perpill, csak kamerám van, annak nem a legjobb a beépített mikrofonja. Volt hangkártyám, csak hazavágtam véletlen, majd veszek újat...

[ Szerkesztve ]

(#67365) james001 válasza A`rpi (#67364) üzenetére


james001
veterán

Ja értem nekem egyébként nincs mikrofonom PS3-hoz,se Skype-om :DDD De utóbbi megoldható csak létre kell hoznom benne egy profilt,meg talán PC-hez van egy mikrofonom valahol.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67366) Sirandrish válasza james001 (#67355) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sejtettem én hogy tenyleg "soha" nem fogod platinazni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67367) james001


james001
veterán

Fél OFF,de ezen sírtam: GameTrailers react to Final Fantasy 7 Remake announcement :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67368) Elims válasza TazLeacher (#67363) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!

James: Sajnos nem làtom most a videòt,de ugye ez ps2-re jön nem 3 vagy 4-re? :-o
Ff7 remake??Az eszem megàll. Csak a pénz,a pénz,semmi nélkül minél könnyebben.
Nem egy gusztustalanok????

(#67369) Wlac válasza Elims (#67368) üzenetére


Wlac
Ármester

Minden relatív. Ha egy játék indokolja a remastered kiadást, akkor jöjjön nyugodtan. Ha a Killzone 3-ból adnának ki egyet PS4-re, azt mondanám, hogy felesleges, mert a játék remekül fut, és szépen néz ki PS3-on is. Egy ilyen FF szintű újrakiadásban azonban elég sok munka van, és látszik, hogy nem csak a felbontást húzták fel, hanem valóban újra elkészítették a játékot. Pont, mint a Resident Evil esetében. A fél karomat odaadnám egy GTA Vice City remasteredért (GTA V motorjával)... ja nem, mert akkor nem tudnám, hogyan játszani. A lényeg, hogy a régi, olyan játékok, amelyek futtatásához régi konzol kell, nyugodtan jöhetnek az újabb gépekre is. Az előző generációs cuccok újrakiadásának sok esetben azonban valóban nincs értelme (Darksiders? Dishonored?).

“The wha-"

(#67370) james001 válasza Elims (#67368) üzenetére


james001
veterán

Wlac előttem jól írja,a remake egy sokkal nagyobb dolog mint egy remastered kiadás,inkább az ilyenekből kéne több,csak hát ezekkel sokkal több a munka is... De viszont tuti többen vennék mint egy remastered sz*rt.
Én pl. egy Soul Reaver remake-ért adnám oda a fél karomat de abból soha se lesz semmi :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67371) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Uraim, holnaptól One Direction részemről a nextgen éra új ösvénye.....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67372) erahurka válasza james001 (#67370) üzenetére


erahurka
félisten

Az a baj, hogy egy remake-ben benne van az is, hogy olyan dolgokon is változtatnak, amin nem kellene. Lásd filmipar.

(#67373) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nos kicsit bővebben kifejtve a dolog:

Elkelt a Ps3-am és a teljes kollekció de most jelenleg egy One-t tudok elhozni KonzoPeti segítségével. Egy darabig tehát Xboxos fronton leszek, de természetesen ide is bejárok továbbra is. Egyrészt van az a terv hogy miután egyenesebb lesz az anyagi pályám veszek egy Ps3-at hogy a digitálisan vett és Ps+ játékaimat tudjam használni (az igazi az volt hogy marad a Ps3 és idővel veszek egy nextgen konzolt, de ez így még több idő lett volna).

Másrészt Petivel megbeszéltük, hogyha a One nem jön be akkor annak cseréjét is meg fogjuk tudni oldani majd Ps4-re. A One-ért holnap megyek egy Forza5 lemez biztosan lesz hozzá valamint minimum párom öccsének a profilját ráviszem mivel neki amióta van Games with Gold azóta az összes One-os címet is bezsákolta, így lesznek játékaim is rá - no meg ott a visszafele kompatibilitás is.

Szóval egyenlőre búcsúzom a Ps3 és a Playstation tábortól, de mint írtam ez nem végleges elköszönés! :DDD Nem szabadultok tőlem ilyen könnyen! :D :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67374) perge666 válasza Bogyi007 (#67373) üzenetére


perge666
veterán

Akkor addig jó boxozást,de ez most olyan mintha megcsalnál minket de észhez térsz majd..... :DD :DDD :))

(#67375) A`rpi válasza Bogyi007 (#67373) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Helyes várunk vissza, a videomagnóval meg csak óvatosan be ne gyűrje a szalagot! ;]

(#67376) Bogyi007 válasza perge666 (#67374) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egyrészt nagyon szar érzés hogy most itt vannak körülöttem a gép dobozai és az összes kellékekéi is valamint ránézni a gépre és a vitrinemre és tudni, hogy holnap ez már nem lesz ott.

De közben meg várom az újat is (használt lesz igazából, de 2017 nyaráig garis) nagy kíváncsisággal. Most meg a pakolás előtt még megyek egy kört a GT6-al és utolsó játéknak egy roundot a Bad company 2-vel.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67377) perge666 válasza Bogyi007 (#67376) üzenetére


perge666
veterán

A te döntésed volt,majd kiderül hogy helyesen teszed e,de én nem így csináltam volna a helyedben.

(#67378) Zigur válasza Bogyi007 (#67376) üzenetére


Zigur
senior tag

Ha az exkluzívok érdekelnek One-ra, akkor jó ötlet volt. Multiplatform címek viszont gyengébbek One-on - pont fordítva mint a X360-Ps3 idejében.

(#67379) raziel01 válasza Zigur (#67378) üzenetére


raziel01
veterán

Witcher 3 az jobb a ONE-on úgy tudom. :)

(#67380) t256 válasza Elims (#67368) üzenetére


t256
őstag

Ezt a remake-et rengeteg rajongó várta. Még PS3-ra is. Ott csak egy tech demo volt.
Az FFVII világa utánozhatatlan. A karakterek, a materiák, a városok és a történet.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#67381) Zigur válasza raziel01 (#67379) üzenetére


Zigur
senior tag

Nem, gyengébb mint PS4-en, akárcsak a többi.

(#67382) Elims válasza t256 (#67380) üzenetére


Elims
veterán

Wlac,James,T256: "Ezt a remake-et rengeteg rajongó várta. Még PS3-ra is."

Na nekem ez itt a lényeg.Ps3-ra. Nekem a ff7 a kedvencem és ps3-ra vàrnék ilyesmit.
Ha lenne biztos,hogy a gyűjtői kiadàst venném meg. 100%.

Bogyi: Gratulàlok,gyorsan elment. ;-)
Sok sikert hozzà! :-) Mindenképp gyere vissza!!!

(#67383) Sirandrish válasza Elims (#67382) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS4en még jobb lehet... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67384) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

A Dead Space 3 co-op módjához kell valami kód vagy valami extra?
Vagy akár használtan is megvehetem?

(#67385) TazLeacher válasza Petreszku (#67384) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem kell semmi, pont azt nyomjuk. ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#67386) Petreszku válasza TazLeacher (#67385) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm a gyors választ.
Van összefüggés az előző részekkel vagy így is élvezhető lesz.

(#67387) TazLeacher válasza Petreszku (#67386) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én mondjuk mindkettőt végigjátszottam már, de szerintem nagy hiányosság nem lesz benned. Az elsőnek volt igazi története, a 2-3 már elég ponyva.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#67388) erahurka válasza TazLeacher (#67387) üzenetére


erahurka
félisten

Az elsőnek nagyon komoly hangulata van. Nem vittem végig mert valahogy nem húzott vissza játszani, nem szeretek igazán félni játék közben.
Folyton az járt a fejemben, hogy meg kéne nézni újra az Alien 1-2-t :DDD

(#67389) t256 válasza erahurka (#67388) üzenetére


t256
őstag

Nekem is állandóan az Alien filmeket juttatta eszembe. Félni viszont nem tudtam Tőle. Igaz előtte Silent Hill Homecomingot játszottam. Az sokkal félelmetesebb. Azt viszont a nehézsége miatt hagytam félbe.

[ Szerkesztve ]

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#67390) TazLeacher válasza erahurka (#67388) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az elsőt 3x játszottam végig. Sajna PC-n, pedig jól jöttek volna a trófeák. Közben megvettem PS3-ra is, hátha...de most annyi mindennel "kéne" játszani, hogy szerintem már idén nem fog beleférni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#67391) TazLeacher válasza t256 (#67389) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem jól megtalálta az egyensúlyt a régi túlélő (Resident Evil 1-2-3) horror és ma divatos akció-horror (Resident Evil 4-5-6) között. Az utóbbi évek legjobbjának tarton a stílusban. Bár a Downpour még hátra van, a Homecoming kimaradt. A SH3 volt az utolsó emlékezetes, de az beteg. Tényleg beteg. Játszottam vele 3-4 órát és az életkedvem elment. :DDD De azért ku*va jó.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#67392) erahurka válasza t256 (#67389) üzenetére


erahurka
félisten

Én rástresszelek a horrorjátékokra, elindítás előtt elkezdek fázni meg rettegni mi lesz és hogy ki fog nyírni valami. Aztán lépésenként mentek és gyakorlatilag fáj játszani vele.

(#67393) james001 válasza erahurka (#67388) üzenetére


james001
veterán

Az első volt a legjobb szvsz,de azért a második rész is kedvencem. Mindkettő platina ;] :DDD Amúgy a 3 se volt rossz,de eléggé elcseszték. A sztori elég nagy baromság volt,4 fegyver helyett csak 2 lehetett nálad,semmi para nem volt már benne,és még sorolhatnám. A fegyvercraftolás nem volt rossz de konkrétan csak két,a régi részekből ismert fegyvereket tudtál összekombinálni,amiből fasza fegyvereket lehetett kihozni de igazából jobb lett volna néha egy normális Line Gun van Ripper,ezek a kombinált fegyverek túl "gyengének" tűntek néha. :D
Az meg egy hatalmas pofátlanság,hogy a végét félbehagyják,és az Awakened dlc-ben zárják le igazából :W Ami ráadásul egy akkora hülyeség... Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67394) t256 válasza james001 (#67393) üzenetére


t256
őstag

Tervezem majd az első részt végigvinni még egyszer. Elvileg a fegyver és minden más fejlesztés megmarad és lehet folytatni. Főleg, hogy kitapasztaltam a két legjobb fegyvert. Szvsz Plasma Cutter és Line Gun. Csak ezekkel fogok foglalkozni. Esetleg egy lángszóró azokra a pókszerű lényekre, amik százasával jönnek.

A második részt is tervezem megvenni és végigvinni. Vonz benne az, hogy nem egy űrhajón játszódik, hanem egy űrállomáson. Megnéztem pár tesztet, SPOILER! abból megtudtam, hogy Isaac kezd bedilizni. A sztori ezért biztos jó.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#67395) Elims


Elims
veterán

Péntek este miszlikre szedtem a gépem. A moshatò részek alapos mosàs/törölés utàn külön szàradnak,a nem moshatò részek pedig alapos porszívòzàson esnek àt.
Újra pasztàztam (sajnos kétszer..) és patent lett.
Őszintén szòlva teljesen fölösleges volt megbontani.Alig volt poros (komolyan) és a paszta sem volt még elöregedve/kiszàradva.kb.20 hònapja van nàlam (ùjonnan vettem),azt gondoltam -szinte napi pàr òra jàték utàn-,hogy ràférne màr ez.
Egyàltalàn nem,ùgyhogy ha ilyesmiben gondolkoztok ne csinàlassàtok meg.Bőven elég 3-4évente vagy ha nem sokat van hasznàlva akkor inkàbb 5-6évente.Simàn elmenne addig minden gond nélkül (még tovàbb is..).

Mindegy,a lényeg,hogy most kristàlytiszta kivül-belül,ùj pasztàval.
Egy szervíz soha nem csinàlnà meg ùgy ahogy én,pikk-pakk szétkapnàk pici porszívò,ùj paszta,viszontlàtàs.

Az ajtònyitò mechanikànàl megtorpantam picit.. :-/

(#67396) A`rpi válasza Elims (#67395) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Köszönjük a tapasztalatod, ahogy elkezdtem olvasni az írásod, egyből arra gondoltam, hogy pasztázás végett nem érmi meg szétszedni (ahogy a mondandód végére értem te is mondottad). Más kérdés, hogy a burkolatot teljesen csak akkor tudja az ember kitisztítani teljesen, ha szétszedi, és vízben áttörölgeti. Én is szeretem a dolgaimat szétszedni, viszont, ha árulja az ember, akkor azért előnyt jelent ha nincsen megbontva a gép.
Bár, amennyiért mennek most a használt 12GB változatok, 20-25 ezer forint, annyiért, igazán már nem is éri meg eladni, mert ezek a superslim gépek teljesen rendben vannak.

(#67397) Elims válasza A`rpi (#67396) üzenetére


Elims
veterán

Egyértelmű,ha àrulja az ember akkor nem szabad megbontani. (Mondjuk én ùgy szedtem szét a gépet,hogy nem lehet làtni a megbontàst.A matrica ugyanott és ugyanùgy van.)
Nàlam az eladàs viszont kizàrt,ez a gép hozzàm került,innen meg màr nem megy sehova.

(#67398) Synthwave válasza Bogyi007 (#67373) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ergo semmi értelme nem volt gyűjtögetni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67399) Synthwave válasza Wlac (#67353) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem vehetsz egyet. A hálám is a sírig üldöz majd. :D

Vagy azon is túl. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67400) perge666 válasza A`rpi (#67396) üzenetére


perge666
veterán

28-ért találtam 12GB-os SuperSlimet,25-ért Slimet kettőt is,de olcsóbban nem.
Igazából ez is vicces ár nagyon,pc-sek körében ennyiért éppenhogy VGA-t kapsz amivel játszani is lehet.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.