Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40201) ldave válasza Sonic* (#40200) üzenetére


ldave
félisten

Önmagában nem sokat ér az ME3, hacsak nem játszottál előzményekkel, akkor nem sok értelmét látom a 3. résszel kezdeni. Van amúgy egy ME Triology kiadás, na arra érdemes beruházni.

A Slime draws near! Command?

(#40202) bads1 válasza Sonic* (#40200) üzenetére


bads1
aktív tag

Ha szereted a CE-ket és hajlandó vagy ezért többet is rááldozni akkor persze hogy megéri, főleg ha még nem játszottad ki. Nem mellesleg CE-hez képest igen jó ár.

mod: viszont ha az egész széria kimaradt akkor érdemes a Trilogty-t megvenni, ahogy a kollega írja.

[ Szerkesztve ]

(#40203) Sonic* válasza ldave (#40201) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Már a 2-vel játszottam.

Majd kiderül..vagy beborul!

(#40204) ldave válasza Sonic* (#40203) üzenetére


ldave
félisten

Ha PS3-on játszottad a második részt, akkor jó vétel amit írtál, hisz tudod folytatni a karaktered a harmadik részben, így megmaradnak a döntéseid is, amiket az első két részben hoztál. Multit még sokan játsszák, legalábbis pár hete, amikor én játszottam vele még gond nélkül találtam Bronze meccsre csapatot.

A Slime draws near! Command?

(#40205) Sonic* válasza ldave (#40204) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Akkor ez szombaton haza jön velem.

Szerk.: Azért azt nem értem a használt miért 9k O.o?

[ Szerkesztve ]

Majd kiderül..vagy beborul!

(#40206) ldave válasza Sonic* (#40205) üzenetére


ldave
félisten

Tipikus magyar használtpiac :)

PSN-ről ingyenesen letölthető az Extended Cut DLC, ami kicsit kibővíti a játék végét, de nem kötelező, szóval megnézheted milyen az eredeti befejezés, majd feltéve a DLC-t mi változik vele.
Technikailag viszont vannak gondok a játékkal, nemrég írtam róla egy kis beszámolót ide a fóromra.

A Slime draws near! Command?

(#40207) DM-Fan válasza kelzsoca (#40172) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Jaja, a Bioshock Infinite szerintem az egyik legzseniálisabb játék lesz, ahogy az első rész is benne van a top10-ben. Nagyon várom, amit eddig láttam belőle pár órányi játékmenetet, az nagyon-nagyon meggyőző. Persze jöhet a Last of Us is, bár a zombis játékoktól már komoly csömöröm van.

Get Moded!

(#40208) Sonic* válasza ldave (#40206) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Belikelnéd?

Majd kiderül..vagy beborul!

(#40209) Ghard válasza bendon7 (#40196) üzenetére


Ghard
őstag

Ez nem igaz,már évekkel ezelőtt regisztráltam usa,uk,jp és hk accot,mert van demo ami csak az egyiken vagy másikon volt elérhető. A címet ellenőrizhetik de az emailt nem.
Na igen,gmailt kéne használni :)

(#40210) ldave válasza Sonic* (#40208) üzenetére


ldave
félisten

Csak ennyi.

A Slime draws near! Command?

(#40211) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PlayStation 4 - most a kameráról pletykálnak

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#40212) Mister_X válasza gyuromoj (#40211) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pletyka... várjunk már egy hetet, akkor majd biztosat is közölhetünk.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40213) james001


james001
veterán

Azurite Blue PS3 Super Slim Unboxing

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#40214) Mister_X válasza james001 (#40213) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én egy ilyet akartam régebben.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40215) james001 válasza Mister_X (#40214) üzenetére


james001
veterán

Hát igen ez sokkal szebb :(
De én egy ilyet biztos szerzek egyszer: [link]

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#40216) #79125504 válasza james001 (#40215) üzenetére


#79125504
törölt tag

ezen hamar meglátszódik a kosz az a bajom :DDD amúgy nagyon szép

(#40217) Mister_X válasza james001 (#40215) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fehér? Te tudod, de akkor már inkább [link]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40218) james001 válasza Mister_X (#40217) üzenetére


james001
veterán

Jóh :D Ez olyan ritka mint a fene :D

Francis89: A fekete meg állandóan poros,de ez ugye attól függ hova rakod a gépet :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#40219) buci30


buci30
addikt

Minden Blu-ray filmet lejátszik a PS3 slim?
Vagy honnan lehet tudni ,hogy lefogja játszani? Vagy pedig lehet frissíteni ezt is ,hogy mindet tudja olvasni?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#40220) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Akinek megvan a Wonderbook, az tudna egy privátot küldeni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40221) v!ct0y válasza buci30 (#40219) üzenetére


v!ct0y
veterán

Van 8 filmem és mindet viszi. Itthon vettem mindet.

(#40222) leslieke válasza buci30 (#40219) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem még nem volt gondom az itthon vett lemezekkel. Külföldi meg nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40223) trufa12 válasza Mister_X (#40217) üzenetére


trufa12
addikt

omg de szép :D

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40224) buci30 válasza leslieke (#40222) üzenetére


buci30
addikt

Tehát akkor simán vehetek mert rendesen full HD-ba fogja játszani minden akadás nélkül stb,

S a melegedés mennyire lesz mint a játékoknál? Vigyázni kell vele vagy mehet 2 film simán egymás után mondjuk?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#40225) DM-Fan válasza buci30 (#40224) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Betenne, ha nem tudná akadásmentesen lejátszani! Gondolj bele, hogy egy szimpla asztali BD-lejátszó mennyivel egyszerűbb hardver és mégis csodás minőségben játssza le a BD-ket! A BD eleve szabvány, csak natív felbontásban játszhatja a lejátszó, szóval ezzel sem lesz gond. Eleinte én a FAT PS3-amat használtam BD-lejátszásra, aztán ahogy hízott a gyűjtemény, úgy lecseréltem egy profi Pioneer-lejátszóra, mert a falnak mentem attól, hogy hallom filmnézés közben a PS3 hűtését, meg tudom azt, hogy 100 W körül bekap óránként BD-lejátszáskor, a BD-lejátszó meg 10 W-ot sem, plusz nincs boot-idő: nyitod az ajtót, lemezt berakod, megy. Plusz ugye az asztali lejátszó hiba nélkül kezeli a HD-hangnormákat és támogatja az YCbCr BT.709 színteret is, amit a PS3 sajnos nem tud.

Ettől függetlenül a SuperSlim már biztos kevesebbet is fogyaszt, gondolom csendesebb is és ha veszel amellé is egy BlueTooth-os BD-távirányítót, akkor talán egész használható BD-lejátszó lehet belőle.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40226) kelzsoca válasza DM-Fan (#40225) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ettől függetlenül a SuperSlim már biztos kevesebbet is fogyaszt

SS tulajok, ha van kéznél ilyen fogyasztásmérő, szívesen vennénk egy üresjárati, egy filmlejátszás közbeni, és egy játékkal terhelt értéket, mennyit is fogyaszt a gépezet. :)

https://vertigostore.eu

(#40227) Zigur válasza kelzsoca (#40226) üzenetére


Zigur
senior tag

Ahogz láttam max 70W-ot eszik a Super Slim, ezért is a legcsöndesebb modell.

(#40228) Zigur válasza DM-Fan (#40225) üzenetére


Zigur
senior tag

A Slimekben már jobb HDMI vezérlő van, amik lekezelik bitstreames hangokat is.

(#40229) buci30 válasza DM-Fan (#40225) üzenetére


buci30
addikt

100W/h? :Y Akkor mennyit eszik ha játszok ? :D

Pont azért nem szeretnék venni blu-ray lejátszót mert az ha nem viszi akkor nincs kód pack hanem lejátszó cserre kell. Vagy nem visz minden felíratót stb.

Ha pl nem eredeti helyről van filmem és ki írom 32GB USB3-as pendrivre akkor azt is viszi?
Vagy az írt lemezt is?
Nincs hozzá nyúlva a PS3 Slimhez nincs kikormolva :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#40230) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Kéne csinálni egy hivatalos ph Bf3 szervert!

Majd kiderül..vagy beborul!

(#40231) DM-Fan válasza buci30 (#40229) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Fogyasztási adatokat itt találsz a különböző modellekre. Az eredetileg 40 GB-os FAT-em e szerint 120 W körül kajált egy BD-lejátszás során és úgy 130 W-ot eszik játék közben.

Miért ne vinné a lejátszó a lemezt, vagy a feliratot? Hidd el, nem lesz gond. Igen sok BD-m van, egyszer nem fordult elő, hogy a Pioneer-lejátszó valamelyikkel ne boldogult volna. Vinnie kell az írt lemezt is az asztali lejátszók nagy részének és szerintem a Slim-nek is, de ezt soha nem próbáltam, egy darab írt BD-m sincs.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40232) ldave


ldave
félisten

Most olvastam, hátha valakit érdekel :)

Nézegettem a PS3 lemezeim és feltűnt, hogy egyesek BLES, másikok BCES kóddal vannak ellátva és rákerestem, hogy ez mit jelent:

- 1. betű: "B", ha Blu-ray a lemez, "S" ha DVD
- 2. betű: "C", ha 1st party Sony cím, "L", ha 3rd party játék (akár PS3 exkluzív, akár nem)
- 3. betű: régióra utal, "E" Európa, "U" USA, "J" Japán és végül "A" Ázsia
- 4. betű: "D" ha demó kiadás, "S" ha teljes játék

Ennyi :)

A Slime draws near! Command?

(#40233) #79125504 válasza Sonic* (#40230) üzenetére


#79125504
törölt tag

Fizess elő rá ;] De szerintem ezt ide kellett volna írnod :)

[ Szerkesztve ]

(#40234) Mister_X válasza ldave (#40232) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És tényleg. Nekem fel sem tűnt, de még a promókon is rajta van.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40235) Ghard válasza kelzsoca (#40226) üzenetére


Ghard
őstag

Én meg már marhára kíváncsi lennék egy éves összehasonlításra eon számlákból,hogy mennyit hoz konkrétan ez a pár watt,mert ez a mizéria megy már mindenhol.
Mindenesetre én nyugodtan járatom egész nap az asztali gépem,akár film,net vagy játékról van szó.

(#40236) trufa12 válasza Ghard (#40235) üzenetére


trufa12
addikt

így van...
nem tudom mit kell szarozni, akinek már arra van pénze hogy meg vegye a konzolt, és játékokat vegyen hozzá

a villany számla kifizetésével sem lesz gondja
mert ismerek olyat akinek gondjai vannak nah neki nincs is konzolja,sem pc-je.......

én utána sem merek számolni mennyit költök rá, 84 volt postával az alap gép meg 4 játék ,
nah azóta már 5 játékot vettem..
veszek hdd t
még játékokat szépen lassan , hamar meg van az úgymond kidobott 2xx ezer ft.... és hol van ehhez képest a villany számla , sehol!!.

ha az ember nem használna semmit csak az alapdolgokat... inkább ezen kellene gondolkodni akkor mennyi pénzt spórolna , de hát az ember arra teremtetett hogy költse amije van , nem gyűjtögető életmódot folytatunk de azért sírunk.. mert mindig másra vágyunk mint ami van.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40237) Mister_X válasza trufa12 (#40236) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igazad van, tényleg miegy, hogy a plusz fogyasztás miatti kb. éves +20.000-es villanyszámla nem játékra vagy fontosabbra megy :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40238) trufa12 válasza Mister_X (#40237) üzenetére


trufa12
addikt

Mondom ne sírjon már senki .... -.- mert most 2 játékkal kevesebbel játszol évente...
akinek kajára alig futja . meg az alap számláira , nah olyan ember előtt ezt ne is említsd vagy kezdj el futni.

UI bocs a kirohanásért , csak az ilyet nem szeretem. Nagy gondok ezek , hogy van ps 3 mom és mennyi a villany számla... meg veszek játékot havonta 1-2 10-20 ezer ft között .

inkább azon gondolkodjunk ha mindezt nem tennénk nah akkor mennyi pénzt spórolnánk....

meg ha persze az állam fizetne normálisan azok sem nyúlnák be a sok ezer milliárdat.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40239) jookomak válasza DM-Fan (#40207) üzenetére


jookomak
őstag

Bioshockot szintén várom, de én a Last of Us-t méginkább. Kihagytam az utóbbi évek zombiáradatát, így újdonságként fog hatni. No meg a Naughty Dog keresztbe lenyeli a Dead Island, Walking Dead, Resident evil-t alkotó gárdákat.

(#40240) DM-Fan válasza Ghard (#40235) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hidd el, én is leszarom, hogy az 50"-os plazmám adott esetben 180 W-ot is megeszik egy óra alatt, miközben egy szutyok 40"-os LED-LCD meg csak 60-70 W-ot - pont nem érdekel, mert olyan minőségű és méretű képet kapok, ami bőven kárpótol, de azért azt már nehezebben emésztem meg, hogy ha 6-7 W-ból megoldható egy BD-lejátszás, akkor ne egyen már a készülék 120 W körül ugyanezen feladathoz, mert az kicsit durvább difi azért. Nem vagyok az a "sötétzöld", aki mindent kikapcsol standby-ból is, meg kihúz mindent a falból, mert pont nem érdekel a standby fogyasztás sem, sőt, a TV, vagy a zene is megy egész nap háttérben is, ha itthon vagyok. Nem ezen fog felkopni az állam, de ettől függetlenül az ésszerűtlenségnek nem vagyok híve.
Ugyanakkor vedd észre, hogy a fogyasztást egyébként csak egy huszadrangú érvként hoztam fel, a lényeg pont az volt, hogy a PS3 sehol nem képes olyan képminőséget produkálni egy BD-ből, mint egy profi BD-lejátszó, ráadásul olyan alapzaja is van, ami tönkreteszi a filmnézés élményét, plusz lassabb a lemezkezelése is! Minőségi célra profi eszköz kell, a PS3 pedig nem profi BD-lejátszó, ez meg tény.

A többi értelmes hozzászólást nem kommentálnám (nem a tiedre célzok).

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40241) trufa12 válasza jookomak (#40239) üzenetére


trufa12
addikt

én is hasonló módon reménykedem , gondolkodom. :)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40242) Mister_X válasza trufa12 (#40238) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én csak haladtam egy logikus vonalon: alacsonyabb fogyasztás -> kevesebb számla -> több játék/egyéb. Szó sem volt kajáról vagy mittudoménmiről, ne keverd bele, ahogy az államot sem. 10-20e Ft-ból én meg nem egy, hanem minimum négy (nagyon jó) játékot veszek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40243) trufa12 válasza DM-Fan (#40240) üzenetére


trufa12
addikt

ilyen szemszögből más ,
ez egyértelműen jó :)

de mondjuk az ss hangja nem nyomja el a filmet.) most is lightba szól a zene a ps be van kapcsolva semmit nem hallok , inkább az olvasója hangos , de mondjuk ahogy én nézek filmet azt nem sok minden nyomja el:D

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40244) DM-Fan válasza trufa12 (#40243) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Simán zavaró a hangja egy csendesebb jelenetnél. Meg mondom: a képe sem olyan, ami egy végletekig kalibrált TV-t megfelelően ki tudna hajtani, hiányzik a színtér-beállítás.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40245) trufa12 válasza Mister_X (#40242) üzenetére


trufa12
addikt

én is akár 5-6 ot is:D

de ha újat szeretnénk venni akkor 2 játék de még annyit sem futna ki...

és sokan teszik azt :)

de én is kénytelen vagyok a régiekkel kezdeni , hiába adják itt ki a jobbnál jobb újakat.

Bár a god of war új része elő van rendelve ........... ;]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40246) trufa12 válasza DM-Fan (#40244) üzenetére


trufa12
addikt

jah hát úgy lehet, de hol ott a csend:D
z-5500 al hallgatom tudom nem nagy szám , mert vannak jobb házimozik bár drágábbak is de én csendet nem hallok.

a képről meg hát , a dell monitoromon tökéletes, nem tv n használom , nekem megfelel, de megértem az álláspontod .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40247) jookomak válasza trufa12 (#40245) üzenetére


jookomak
őstag

Ez a legjobb az egészben, hogy aki most száll be a ps3-ba, az végig tud vinni olyan szériákat (nem csak játékokat), amik kiváló minőségűek, és olcsón beszerezhetőek.
Gow-val nem játszanék, amíg az előző részeket végig nem toltam. Jobb ismerni az egész sztorit, és amíg a régieket tolod, addig az új még olcsóbb lesz. ;)

(#40248) trufa12 válasza jookomak (#40247) üzenetére


trufa12
addikt

végig toltam mindet ,többször :)

bár régen a storyból nem sokat fogtam fel ,-.- szaros koromba de a darálás már akkor bejött, szerelmem :D kratosal korán elkezdődött és azóta is töretlen

pspn szintén végig toltam az összes részt

engem most a resistance széria érdekel, az első része meg van de nem jött be szerintem több mint a felét megcsináltam most félre tettem, remélem a második, 3 adik azért jobb bár a 3adik már tuti:)
majd végig kell tolni csak most nincs is kedvem lövöldözni.

a killzone is jó kis széria volt a 3 adik részéből már nem sok van.

de most a dragon age-be vagyok belemerülve nyakig.
holnap után érkezik a második része, szóval szerintem holnap meg péntek délelőtt az 1 et kiakasztom és mehet a 2.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40249) SylarHUN válasza Sonic* (#40200) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Szerintem igen.
Nekem meg van.
ITT vannak a képek a tartozékairól.

PSN: Xbox:

(#40250) trufa12 válasza SylarHUN (#40249) üzenetére


trufa12
addikt

ez szép.
én mióta befaragtam a diablo 3 al ... 30 k collector azóta nem veszek .

életem nagy csalódása volt.
inkább meg veszem az alapjátékot , spórolok rajta ,, a csecsebecséket úgysem nézem minden nap
a tudatért meg plusz 15 öt kiadni...

ha a játék jó jó alapváltozat is ,

a god of war új részéből gondoltam a gyűjtőre mert kratos figura stb de hát kibírom nélküle meg azt külön is lehet venni ha annyira kellene 1 :)

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.