Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29051) Gebriel válasza Qbász (#29049) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen olvastam, én spec kíváncsian várom az új cybor ninja részt. :K

[ Szerkesztve ]

(#29052) szasanyi válasza Gebriel (#29045) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, ez lehet gond. De én nem igazán multizok, így könnyebben "megfeledkezek" ilyesmiről.

(#29047) Gebriel: sajna már nem sok hajam van, de ha hajas baba lennék, akkor sem borzolna fel nálam semmit. :N De végül is az nem nagy baj, ha nem azonos az érdeklődési körünk még PS3 játék kínálat terén sem.

[ Szerkesztve ]

(#29053) DM-Fan válasza mrhitoshi (#29046) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hidd el, hallottam már Slim-et, egyet tudok mondani: egy asztali BD-lejátszóhoz képest üvölt. A Pioneer BD-m totál néma, az ajtómechanika hangján felül nem igazán hallasz belőle semmit, ha elindítottad a filmet. Elég jó hangrendszerem van, de kurvára háklis vagyok, ha egy lejátszó zajos, ezért vettem teljesen passzív Popcorn A-210-et is, abban az egyetlen aktív eszköz a HDD, aminek meg szintén nincs hangja.

Edgeri #29020: Nagyon jó a Pio BD, kiváló színtérbeállításokkal bír, illetve a HD-hangnormákat is trükközés nélkül nyomja tovább az erősítő felé, ki is írja az erőlködő, hogy DTS HD-Master szól épp. Nagyságrendnyi különbség nyilván nincs, de nem is emiatt vettem. Viszont simán, kínlódás nélkül játszik mkv-t is (mondjuk ez nálam nem szempont), illetve nem utolsó sorban az SACD-ket is viszi 5.1-ben HDMI-n keresztül - nekem ez volt a döntő érv, ezért választottam a Pioneer-t, mert ezt igen kevés lejátszó tudja.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#29054) mrhitoshi válasza DM-Fan (#29053) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát Passzív rendszer az passzív rendszer, azzal nem is fogja felvenni a PS a versenyt. :DD

[ Szerkesztve ]

PS4

(#29055) Gebriel válasza szasanyi (#29052) üzenetére


Gebriel
veterán

Az én nálam sem borzolta fel semmit :DDD , de jó pár embernél igen. :D

[ Szerkesztve ]

(#29056) Gebriel válasza DM-Fan (#29053) üzenetére


Gebriel
veterán

Dobhatnál egy postot, hogy nálad, hogy néz ki a mozi rendszer, tv, Bd, erősítő, hangfalak stb :R

(#29057) szasanyi válasza Gebriel (#29056) üzenetére


szasanyi
félisten

Lehetőleg fotóval, amin a csinos szomszédlány fehérnemű-munkaruhában éppen segít leportalanítani az alul elhelyezett eszközt. ;]

(#29058) Gebriel válasza szasanyi (#29057) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak van azonos érdeklődési kör. :DDD

(#29059) Xplorer válasza dilipok (#29041) üzenetére


Xplorer
csendes tag

Én most próbáltam és nekem megy a bankkártyás (MC) vásárlás az UK Store-ból, innen, Magyarországról, UK regisztrációval (fiktív UK cím, de valódi név), magyar IP címről.
A "billing address" az természetesen valódi, magyar cím, a név pedig ua. mint a kártyán.
A kártya regisztráció után egyből levont 37 Ft-ot, a top up is megy.

http://kepfeltoltes.hu/view/111213/psn-cc-hun-uk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#29060) redXIII


redXIII
senior tag

Sziasztok.

Próbáltam ma a gépet komponens kábellal a tv-re kötni,menüben meg is van az 1080p,de játék közben átvált 576-ra.Nem gyári sony a kábel,és minden hdmi bemenet foglalt már a tv-men.Van valakinek ötlete?

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#29061) kelzsoca válasza redXIII (#29060) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szabadíts fel HDMI helyet as PS3-nak.

https://vertigostore.eu

(#29062) redXIII válasza kelzsoca (#29061) üzenetére


redXIII
senior tag

Az a baj hogy nem tudok variálni.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#29063) dilipok válasza Xplorer (#29059) üzenetére


dilipok
veterán

ez megy valaki masnak is? vagy ez csak veletlen... ha megy, akkor valoszinuleg valtoztattak valamin, viszont akkor nem hajtogatom majd, hogy ez nem mukodik igy (regen tuti nem mukodott)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29064) ldave válasza dilipok (#29063) üzenetére


ldave
félisten

Megpróbáltam, nem ment. A kártya címének UK-t ír alapra az országhoz és azt nem tudom megváltoztatni.

A Slime draws near! Command?

(#29065) Edgeri válasza szasanyi (#29057) üzenetére


Edgeri
senior tag

:C :DD

Üdv, Edgeri

(#29066) Edgeri válasza DM-Fan (#29053) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi a választ!

Kicsit OFF: dec. 19.-én jelenik meg BD-n, biztos gyönyörű lesz, én bevállalom, hátha valakit még érdekel: Vad Magyarország

Üdv, Edgeri

(#29067) dilipok válasza ldave (#29064) üzenetére


dilipok
veterán

ok, akkor megsem en vagyok a hulye :) ez megnyugtato... viszont akkor fogalmam sincs hogy ment a kolleganak...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29068) Xplorer válasza dilipok (#29063) üzenetére


Xplorer
csendes tag

Csak véletlen volt. Kezdők szerencséje :-)
Ma Ł50 -ot nem engedett hozzáadni (top up). Tegnap még 5 font nem volt gond.

http://kepfeltoltes.hu/view/111214/store-wallet-5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Újra próbáltam, megváltoztattam a fizetési adatokat (ugyanarra), erre visszarakta a kártyára a 36 Ft-ot, majd újra levonta a SONY ONLINE SERVICES. De már nem engedi a pénzfeltöltést a szokásos hibaüzenettel... :-(

Az UK prepaid kártyákat is nézegettem (Orange, BlueSky, stb.), azt még lehetne igényelni is, működhet is a Store vele, de azt pedig postázzák... és csak UK címre. További hátrány, hogy relatív költséges évi 100-200 font elköltésénél (éves díj, tranzakciónként díj, feltöltési költség, vagy ezek keveréke).

Azaz jelenlegi állás szerint marad a feltöltőkártya, amivel legalább olcsóbb(?) csak macerás...

(#29069) piqla


piqla
őstag

Sziasztok!

Kulfoldre szakadtam, egyedul elek, es egyik nap rohadtul megszallt a jatszhatnek, ezert beruhaztam egy PS3-ra.
160 gigas slim, de persze masnap lattam, hogy mashol a 320-as 40 euroval olcsobb, szoval megint fasza vasart csinaltam:C

A lenyeg, eddig nem rossz moka, bar a lovoldozos jatekok szamomra 10 ev CS utan jatszhatatlanok ezzel a kontrolleres megoldassal, pedig 45 euroert meg a CoD-ot is megvettem hozza. De a Ratchet mar PSP-n is a szerelmem volt, hat meg itt.
Na de! Kerdesem az, hogy a merevlemezt mivel pakolja meg a gep? Ugy ertem, en nem fogok filmeket es zeneket tolteni, csak jatszani a gepen. Ilyenkor is fogy a hely, pl. a mentett jatekallasok miatt?
Es ami elegge idegesit: a cedet valahogy nem lehet leloni? Vagy en nem tudom mi ez a hang, gondolom a merevlemezt/cedet olvassa, de borzasztoan irritalo, hogy vagy felhangositom a jatekot, vagy agyhalalt kapok ettol a kattogastol. Pl. nem lehet felmasolni a cederol mindent?

Elore is koszonom a valaszt!

Szereted az állatokat?

(#29070) DM-Fan válasza piqla (#29069) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A kontrollert vagy megszokod, vagy nem. Nekem 10+ év PC-s FPS után sem volt nehéz megszokni, pár óra alatt ráállt a kezem anno, mikor megvettem a PS3-at.

A HDD-t nem a játékok fogják megtölteni, az is biztos, hacsak nem Store-on veszed őket, mert a legtöbb lemezes játék jó, ha pár MB-ot felmásol egyáltalán. Kb. 10 játékból 1 olyan van, ami akár GB körüli mennyiséget is telepít. A PS3 játékoknál nincs lehetőséged dönteni a HDD-re való installálással kapcsolatban, egyszerűen nem települnek és a lemezről futnak.

Az utolsó CoD-ok (MW2 óta) sajnos köztudottan nyírják a PS3 olvasófejének léptetőmotorját, ennek a hangját hallod, valóban nagyon idegesítő és nagyon káros is a gépre nézve. Sajnos elég hamar hazavágják a gépet, így az MW óta nekem nem is volt CoD a PS3-mamban, az MW2 pár órai játék után repült a levesbe, mert nem vagyok hajlandó gallyra vágni a gépem azzal az agyonhype-olt szarral.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#29071) piqla válasza DM-Fan (#29070) üzenetére


piqla
őstag

Oszinten szolva nekem a Fifa es a Ratchet kozben is elegge gyakran hallatszik. Velem van a baj?

Szereted az állatokat?

(#29072) DM-Fan válasza piqla (#29071) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Azokkal nincs tapasztalatom, de nálam a régi FAT gépem olvasója elég csendes, legalábbis játék közben nincs rá panaszom. A hűtés zajosabb.

Get Moded!

(#29073) Gebriel válasza DM-Fan (#29070) üzenetére


Gebriel
veterán

Hány PS3-ról van tudomásod amit kinyírt a CoD?

(#29074) jookomak


jookomak
őstag

Nem tudjátok, hogy a Red Dead Redemption-höz volt-e "online pass". Eladnám, és egy érdeklődő kérdezi, hogy fel van-e használva. Nekem úgy rémlik, itt még nem volt ilyen. Co-op dlc ami külön van, de az alapból fizetős, ha jó látom.

(#29075) dilipok válasza jookomak (#29074) üzenetére


dilipok
veterán

nincs :N

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29076) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Valaki segítsen, mert kifogytam az ötletekből. Nem tudom mennyire minősül ez Wareznak, de egy 20 GB-os m2ts filmet szeretnék átvinni valamilyen módon a gépről a PS3-ra. Külső vinyó kilőve, illetve a BR lemez is. Van valamilyen másfajta módszer még ezeken kívül ? :F

PS4

(#29077) DM-Fan válasza Gebriel (#29073) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Elég sokról, külföldi fórumok szarásig vannak vele (google első találat pl. ez a hivatalos PS3 fórum-thread), de emlékeim szerint itt a PH-n is hullott el pár embernek miatta a gépe, kollégám 2 hónapos gépének olvasója is elfüstölt miatta. De elég csak meghallgatni, mit művel a MW2 a léptetőmotorral. Műszaki emberként fél óra után úgy téptem ki a lemezt a gépből, hogy csak nyekkent. Nem véletlenül indult anno petíció, hogy csinálják meg a HDD-install patch-et, de az IW szart rá magasról. :W

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#29078) DM-Fan válasza mrhitoshi (#29076) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

LAN.

Get Moded!

(#29079) mrhitoshi válasza DM-Fan (#29078) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát igen, csak nincs a lakásban mindenhol kábel. Mindegy, csak ez marad megoldásként. :(

PS4

(#29080) nokia párti válasza Gebriel (#29073) üzenetére


nokia párti
őstag

Én annyi gépet láttam már behallni a COD-tól, :U lehet nézelődni bárhol. De a legszebb az, hogy nem csak fejhibát okoz, ha nem Ylod-ot is.

(#29081) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Ha már itt tartunk nekem az Uncharted 1 is rettentően dolgoztatja a gépet. Mikor betölt egy újabb pályarészletet akkor nagyon teker kattog mintha egyik végpontról a másikhoz ugrálna a fej, hogy innen is onnan is töltsön be vmit a lemezről.

(#29082) nokia párti válasza boygabi_ (#29081) üzenetére


nokia párti
őstag

Na pont ezért érdemes letölteni a storéból inkább, még ha drágább is legalább valamennyire kíméled a gépet.

(#29083) killerjohn


killerjohn
addikt

OK, hogy nincs warez (ez nem is az), de valaki dobjon egy PM-et plz ha van valami infója, hogy hol lehet okos PS3-at kapni. Pár éve a wii-met vettem ügyesen, szépen, tök újonnan, de okosítás miatt csak fél éves garival, valahol a körúton egy belső lépcsőházas ház aljában, csak nem tudom a bolt nevét...

(#29084) szasanyi válasza killerjohn (#29083) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez a fórum alapelveibe ütközik, így problémád lehet belőle! Azonkívül a PS3 fórum "törzsközönsége" értékeli a szellemi munkát, és a játék(ok) megvásárlása esetleg cseréje után jut játék(ok)hoz, nem a warez lehetőségét keresi, ajánlja.
Csak figyelmeztetésként írtam le, hogy még az előtt gondolt át a továbbiakat mielőtt valaki már csak valamilyen következmény mellett mondaná el ugyanezt.

[ Szerkesztve ]

(#29085) Edgeri válasza piqla (#29069) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szia!
Én nem tárolók média tartalmat a 80GB-os FAT-em vinyóján, de szép lassan úgy megtelt, hogy már küzdök 1-2GB szabad helyért. Könnyen betelt 1-2 DLC vásárlással, meglévő játékaim frissítéseivel, még hozzá 2-4 demo a PSN-ről, némi játékmentés és alig maradt helyem :F

Üdv, Edgeri

(#29086) ProdyG válasza nokia párti (#29080) üzenetére


ProdyG
senior tag

mi az az Ylod?
ez az a hiba, amitől félnem kell, egy 3 éves gari nélküli FAT gép tulajdonosaként?
ha igen, hogy lehet megelőzni/késleltetni a dolgot? köszi

[ Szerkesztve ]

(#29087) Sanyi.mTs válasza nokia párti (#29082) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

de ha meguntad, akkor nem tudod továbbpasszolni

szerk.: a szégyen az, h a storebol megvehető játékokat se lehet felinstallálni a hdd-re. :W

[ Szerkesztve ]

(#29088) kelzsoca válasza ProdyG (#29086) üzenetére


kelzsoca
félisten

link

https://vertigostore.eu

(#29089) dilipok válasza Sanyi.mTs (#29087) üzenetére


dilipok
veterán

ezt hogy erted? Ha letoltod a HDDre a storebol a jatekot, akkor hova installalod? Vagy en ertettem felre valamit? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29090) TazLeacher válasza dilipok (#29089) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, úgy gondolta, hogy azok a játékok, amik store-ból letölthetőek, de neked nem a store-os van meg, azok nem telepíthetőek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#29091) dilipok válasza TazLeacher (#29090) üzenetére


dilipok
veterán

jaaa, vagom, de szerintem ez igy normalis...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29092) Sanyi.mTs válasza TazLeacher (#29090) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

pontosan így, ha egy store-os játék megvan korongon, akkor azt miért nem lehet telepíteni...

(#29093) Gebriel válasza killerjohn (#29083) üzenetére


Gebriel
veterán

Multi.......... a bolt neve.

(#29094) dilipok válasza Sanyi.mTs (#29092) üzenetére


dilipok
veterán

azert az nem egy es ugyanaz... nem tagadom, jo lenne az opcio, de kulonosebben azert nem hat meg :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29095) nokia párti válasza ProdyG (#29086) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát igen ilyen korú géppel sajnos már lehet kicsit tartani tőle. Rakd hűvös helyre, és lehetőleg legyen körülötte szabad hely, a szellőzés miatt. Még annyit tudok mondani, hogy bekapcsolás után várj 10-15 percet, a játék kezdése előtt, hadd melegedjen be a gép.

(#29096) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok,

Lenne egy-két kérdésem.

A PS3 mellé gyárilag jár HDMI kábel? Ha igen, milyen hosszú? Minőségileg rendben van?

Aztán, a PS3-at hogy lehet összekötni külső stereo hangrendszerrel? Tudom hogy vagy optikán megy a hang erősítő, vagy valamilyen analóg módon, engem az utóbbi érdekel. Adnak hozzá adaptert, meg ami kell?

És végül, Samsung monitorral használnám a Slim-es gépet. Boltban ki szeretném próbálni hogy tuti működik-e, ott viszont fat-es gép van kiállítva. A fat-slim ugye megegyezik ilyen szempontból, szóval ha a fat-essel megy a monitor, ugye a slimessel is fog? (samsung 2233BW, HDCP kompatibilis elvileg)

Köszi

(#29097) dilipok válasza NeoExDeath (#29096) üzenetére


dilipok
veterán

1 - nem jar
2 - lasd [link]
3 - szerintem tuti mukodni fog

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29098) kelzsoca válasza NeoExDeath (#29096) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha HDCP képes a monitor, és minimum van rajta egy DVI csatlakozó, akkor menni fog.

https://vertigostore.eu

(#29099) ProdyG


ProdyG
senior tag

köszi mindenkinek, póbálom hidegen tartani a gépet. lehet ráférne egy szétszedés, újrapasztázás is, még soha nem volt hozzápiszkálva...

(#29100) killerjohn válasza szasanyi (#29084) üzenetére


killerjohn
addikt

Eszem ágában sincs warezolni. Ha veszek egy eszközt, azt csinálok vele amit akarok, még akkor is ha a Sony nem akarja. Pl nem teszem fel a szupercsini firmware-t, henem futtatom rajta a linuxot... Minden játékom és szoftverem teljesen legális, mielőtt valaki kérdezné. De mondok mást: ha kijön haxolt firmware a Canon 7D-hez, vagy a Samu TV-mhez, akkor igenis fel fogom tenni, mert miután megvettem, az én tulajdonom, pont. Viszont ha valakit rajtakapnak, hogy illegális forrásból játszik rendeszeresen, akkor azt el lehet kapni nyugodtan. Szóval mégegyszer: nem warez miatt kérdeztem.

Egyébként köszi a figyelmeztetést!

Szerk: egyébként a PS3-ra a játékok milyen árban vannak? Ha megveszem online, van lehetőség refund-ra ha nem tetszik, vagy ala' PC: megszívtam?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.