Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29401) TheStigKrisz válasza jookomak (#29400) üzenetére


TheStigKrisz
tag

Kösz a segítséget. Kár, hogy ilyen sz*r a forint árfolyam, bár még így is jók az áraik.

(#29402) mrhitoshi válasza TheStigKrisz (#29401) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Múltkor néztem, hogy még a 365Ft / 1Fontos árfolyam mellett is jók az áraik a magyar boltokkal szemben, főleg a 365-360 Ft-os kiszállítás. :DD

PS4

(#29403) TheStigKrisz


TheStigKrisz
tag

A standard and poors miatt még 6-7 forintot azért rá lehet számolni :W

(#29404) Def26


Def26
félisten

BF3 online passt a redeem code alá kell beütnöm? :U Nem fogadja el a kódot, és ha belépek a játékba akkor a battlelog sem jön be, csak tölt és tölt.

Valami bf3 szerver leállás van? :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29405) mrhitoshi válasza Def26 (#29404) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Igen a redeem cod menünél kell beírni. :K
De ha jól emlékszem Dead Space 2-nél a játékban is meg lehetett adni.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#29406) Def26 válasza mrhitoshi (#29405) üzenetére


Def26
félisten

Fasza. Azt mondja, hogy

"The code you entered may not be correct or may no longer be valid. Please chech your entries"

PC -n akkor szarakodik az origin ilyen üzenetekkel, ha épp nem megy a battlelog. Nem nézné meg valaki, hogy működik e a bf3 multi része? Be tud e jelentkezni?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29407) mrhitoshi válasza Def26 (#29406) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Várd meg a holnap hát ha...
Most néztem meg a Twittert, ha valami gond lenne a szerverekkel, akkor gondolom az EA leközölné twitteren. :U :F

PS4

(#29408) TheStigKrisz válasza mrhitoshi (#29402) üzenetére


TheStigKrisz
tag

Ha most megrendelem a Little Big Planetet és az AC brotherhoodot, akkor az mikorra érkezik meg kb?

(#29409) Herczi válasza Def26 (#29406) üzenetére


Herczi
senior tag

Próbálj ki egy ilyen kódot: [link]
Ha ez jó, akkor valami gebasz van.

(#29410) jookomak válasza TheStigKrisz (#29408) üzenetére


jookomak
őstag

Én durván két hetet szoktam a zavvira számolni, de elég változó. Ha valami időre kell, akkor bele kell kalkulálni, hogy több is lehet. Rendeltem tőlük dec 12, 14, és 19-én is, aztán ma hagyott itt a postás egy értesítőt, nem tudom ez melyik lehet. (Most már a ruháimat is onnan veszem javarészt.)

(#29411) mrhitoshi válasza TheStigKrisz (#29408) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nekem olyan 5 munkanap körül mozgott az átfutási idő a zavvinál. A rekord 4 nap volt. Hétfőn megrendeltem és pénteken asszem már itt is volt, de hogy most Karácsony stb... fogalmam sincs, hogy mennyi idő. Gondolom ha még 24.-e előtt megrendeled, akkor jövőhéten érkezik meg, vagy még később. :U

PS4

(#29412) Def26 válasza Herczi (#29409) üzenetére


Def26
félisten

Ez működik. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29413) Herczi válasza Def26 (#29412) üzenetére


Herczi
senior tag

Uk accod van? Vagy US? Lehet a régiók geciznek megint, szal ha itt vetted akkor UK profillal próbáld.

(#29414) Def26 válasza Herczi (#29413) üzenetére


Def26
félisten

Ez volt a gond. :W :R

UK profillal milyen bánkártyával vásároltok?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29415) Herczi válasza Def26 (#29414) üzenetére


Herczi
senior tag

Semmilyennel :DDD Nem lehet elvileg.

(#29416) dilipok válasza Herczi (#29415) üzenetére


dilipok
veterán

magyarorszagrol nem :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29417) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

a GoW1 után mivel kéne folytatnom? a CoO-szal, vagy a GoW2-vel? múltkor asszem itt az előbbit mondtátok, viszont haverom szerint előbb GoW2 és utána CoO, mert a CoO lelő pár dolgot előre a sztoriban.

köszi!

(#29418) dilipok válasza r3dsnake (#29417) üzenetére


dilipok
veterán

mar bocs bakker, ugyenezt kerdezted mar korabban is... miert nem eleg jo az akkori valasz???? :F vagy szerinted azota valozott a sorrend? :F

[link]

sot, tovabbmegyek, ha guglit hasznalod akkor az elso link amit kidob: [link]

(na haragudj a stilusert, de mar nagyon nem birom mikor tobbszor kerdezik meg ugyanazt)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29419) Herczi válasza dilipok (#29418) üzenetére


Herczi
senior tag

Most akkor a CoO-szal, vagy a GoW2-vel folytassa?

;]

(#29420) r3dsnake válasza dilipok (#29418) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

köszi, ezzel aztán előrébb lettem.

leírtam az indokomat, hogy miért kérdeztem meg újra. SŐT azt is beleírtam, hogy itt már kaptam egyszer választ. azonban az egyik legnagyobb GoW fan ismerősöm más sorrendet mondott. ezért gondoltam megkérdezem egy FÓRUMON, hogy mit gondoltok.

röhejes.

(#29421) #79125504


#79125504
törölt tag

Sziasztok lehetőségem adódott venni PS3 játékot. max kettőre van keret.

BF3
Saints Row: the third
L.A Noire
inFamous 2
Just Cause 2
Crysis 2

Hogy könnyebb legyen segíteni annyit elmondok , hogy én miután kiviszem a singleplayer-t akkor szeretem még kihasználni a multi adta lehetőséget :) csak ezeknél a játékoknál nem tudom mennyire jó mivel nem volt szerencsém kipróbálni őket. :B
Előre is köszönöm a segítségeteket és kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek ! :)

(#29422) Ocarina válasza #79125504 (#29421) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ha multi akkor az egyik a BF3. (Mondjuk engem nem nyűgözött le, de ezzel szerintem egyedül vagyok.)
A másik meg inFamous 2, ha az 1 már megvolt. Vagy az L.A Noire.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#29423) mrhitoshi válasza #79125504 (#29421) üzenetére


mrhitoshi
veterán

BF3 illetve La Noire. :K

PS4

(#29424) Herczi válasza #79125504 (#29421) üzenetére


Herczi
senior tag

Nekem ezek közül a BF3, inFamous2 meg az LA noire a nyerő. BF3 nekem nagyon tetszik, de az csak multi, singlevel ne is számolj.

Én inkább az La Noire-t választanám infamous helyett, de csak azért mert mostanában becsömöltem egy kicsit a sok akció játéktól, szal mint mindig a döntés most is rajtad áll.

MOD: közben látom mind a 3-an ugyanarra jutottunk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29425) Def26


Def26
félisten

No, érdekes dolog történt. Csináltam 2 profilt. USA és UK. Vettem egy bf3 -at. Először az usa profilba próbáltam regelni az online passal, ez nem ment. Utána megpróbáltam ugyanezt a UK profilban ott engedélyezte, viszont valamiért az usa profilomba "került" át az online játék lehetősége. Tehát az usa profilomba nem sikerült elfogadni a kódot a uk -ben meg igen, mégis az usa profilomhoz rendelte az online játék lehetőségét.

Mivel nekem pc -n is megvan a bf3 ezért most a battlelogban tudok választani, hogy ps3 vagy pc blog -ra vagyok kíváncsi, de ez ugye nem a uk profil.

Kérdésem, hogy Ti melyik profilt használjátok a játékokra?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29426) Herczi válasza Def26 (#29425) üzenetére


Herczi
senior tag

Én UK profilt használok, pont emiatt a b@szakodás miatt, USA profilom volt először, de azt mérgemben le is töröltem. Úgyse nagyon vásárlok PSN-en, a teljes játékok sokkal drágábbak, a DLC-k meg sosem hatottak meg.

(#29427) Def26 válasza Herczi (#29426) üzenetére


Def26
félisten

Hogyan törlök profilt? (megvan)

Mi van akkor, ha mégiscsak azt a profilt törlöm, ahova beírtam az online passt? Akkor gondolom, másik profilhoz másik passt kéne igényeljek.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29428) Herczi válasza Def26 (#29427) üzenetére


Herczi
senior tag

A törlést úgy értettem, hogy magából a gépből töröltem ki, semmissé nem lehet tenni sztem. Ha erre gondoltál akkor van a USERS menüpont azt hiszem, kiválasztod a törlendő profilt, aztán háromszög.

(#29429) r3dsnake válasza r3dsnake (#29420) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

jah és egyébként is a linkelt oldalon egyrészt a CoO-val kezdik, nem a GoW1-gyel.

valamint utána a kommentben írja más, hogy szerinte ne így haladjon, hanem kiadási sorrendben. tehát ugyanott vagyok. nem értem mért kellett leszólni ezért, sehol sem találok egyértelmű választ erre.

(#29430) Herczi válasza r3dsnake (#29429) üzenetére


Herczi
senior tag

Én nem ismerem ennyire a GOW sorozatot, egyedül PSP-n játszottam vele, de itt tényleg annyi a kérdés, hogy kiadás dátuma szerint akarsz haladni, vagyis képes vagy úgyis összerakni a részleteket, hogy azok nem sorban vannak és nem zavar, hogy most egy prequel-el vagy éppen egy sequel-el játszol jelenleg.

Vagy jobban szereted a folyamatos történetet, és aszerint haladsz, nem a dátumok alapján, te ismered magad. Nekem pl kábé mindegy lenne.

(#29431) szasanyi válasza #79125504 (#29421) üzenetére


szasanyi
félisten

Na végre! Mind1 csak vegyél már valamit ezután a 100 kérdés után. ;]

(#29432) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Sziasztok!

Lecseréltem az öreg PS2 -t egy PS3 60GB -ra.
De a PS2 -es játékok akadnak rajta. :W (Grafika viszont sokkal szebb lett.)
Direkt azért vettem ezt hogy megmaradjanak a PS2- es kedvenceim és ne keljen már mind a két konzolt megtartanom.

[ Szerkesztve ]

(#29433) james001 válasza #79125504 (#29421) üzenetére


james001
veterán

Én inFamous 2+Crysis 2 kombót ajánlom,bár az inFamous csak akk jó sztem ha kijátszottad az 1-et is. A Crysis 2 meg lenyűgöző grafikával rendelkezik,meg jó kis action van benne,azt mondják a multija se rossz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#29434) Gebriel válasza Def26 (#29427) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért akarsz profilt törölni? :B

(#29435) nokia párti válasza Hatvan9 (#29432) üzenetére


nokia párti
őstag

Én Nekem is ugyan ez a modell van, néhány PS2 játék akadozik rajta, de valami meg tök jól megy. :F De tényleg fogalmam sincs, hogy miért van ez.

(#29436) Klemice


Klemice
senior tag

Sziasztok! PS3 slim 160 gigásat hol kapok a legolcsóbban, hivatalos sony garanciával?

(#29437) Def26 válasza Gebriel (#29434) üzenetére


Def26
félisten

Mert elqrtam.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29438) Hatvan9 válasza nokia párti (#29435) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Ratchet & Clank sorozat az egyik kedvencem de szétakadnak ha nem jövök rá miért szétverem emiatt a PS -t. :W :DDD

(#29439) DM-Fan válasza Hatvan9 (#29438) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Milyen modelljelzésű a PS3-ad? A hátulján kell látnod egy vonalkódos matricát, milyen betűjelzés van alatta? Ha CECHC-vel kezdődik, akkor azért akadnak a PS2-es játékok, mert ez a modell már csak szoftveresen emulálja a PS2-es környezetet és ez nem tökéletes. A korábbi, CECHA és CECHB típusjelzésű modellek még hardveresen futtatták a PS2-es címeket.

Get Moded!

(#29440) nokia párti válasza DM-Fan (#29439) üzenetére


nokia párti
őstag

Valahol sejtettem, hogy ez lesz a gond, csak nem voltam benne biztos ezért nem is írtam. :)
De akkor miért emulál más játékot jól? Amelyik tetszik neki, csak azt emulálja? :DDD

(#29441) Hatvan9 válasza DM-Fan (#29439) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Eltaláltad, CECHC04 van ráírva, akkor miért mondják erre hogy viszi a PS2 -őt?
A többi PS meg hogy a fenébe nem tudja emulálni?

(#29442) DM-Fan válasza Hatvan9 (#29441) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Azért mondják, hogy viszi, mert tényleg viszi, hisz magad is látod. Az már más kérdés, hogy milyen minőségben. Ez nagyjából olyan, mint sok más ezzel a konzollal kapcsolatban: pl. böngésző is van benne, csak minek, mikor 2 perc után csontrafagy. Az első modellek, amelyek hardveresen futtatták a PS2 játékokat, ott még nem volt ilyen gond, de ez a harmadik széria már butított volt.

A későbbi szériák már szoftveresen sem tudják emulálni a környezetet, azok már egyáltalán nem futtatják a PS2-es címeket. Ez van, így "kell" szeretni ezt a konzolt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#29443) cudarz


cudarz
tag

Sziasztok!

Ma megvettem a PS3-at, God of War 3-al le is teszteltem, minden szuper. Vettem egy BD filmet is kipróbálni, és a következő a problémám:

A lemezen a menütől kezdve minden teljes képernyőben jelenik meg (hiszen a PS kimenetelét 1080p-re állíottam, a film viszont alul és felül fekete csíkkal jelenik meg. Ez miért lehet. A film is 1080p-s és a TVm is tudja a full HDt.

Köszi előre is a segítséget.

(#29444) CSorBA válasza cudarz (#29443) üzenetére


CSorBA
őstag

Attól, mert 1080p-s a film, nem azt jelenti, hogy 1080soros is. Inkább azt, hogy 1920 széles, de mivel nem minden film 16:9es arányú, sőt a mozi sem 16:9es, így nem töltheti ki az egész képernyőt (mivel szélesebb az 1920*1080-nál). Szóval ott bizony van csík, mert így helyes az árny.

(#29445) cudarz válasza CSorBA (#29444) üzenetére


cudarz
tag

Köszi a választ.

Szóval ez filmről filmre változik?

(#29446) r3dsnake válasza cudarz (#29445) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

sok sikert, hogy találj olyan bluray filmet, ami 16:9-es arányú. nekem még nem sikerült : )

(#29447) szasanyi válasza cudarz (#29445) üzenetére


szasanyi
félisten

A BD film borítójának hátulján ott vannak a technikai specifikációk, ahol ha a kép adatoknál azt olvasod 2:40:1 vagy 2:35:1 ott lesz fekete csík alul-felül (szélesvásznú), ha 1:85:1 akkor pedig nem.

r3dsnake: azért van, és ami hirtelen eszembe jutott: Árral szemben, Sin City, Nagyon vadon ;)

[ Szerkesztve ]

(#29448) DM-Fan válasza r3dsnake (#29446) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Pedig elég sok ilyen film (és ennek okán BD is) van. Hogy csak mást ne említsek, mint a Magyarországon legnagyobb példányszámban eladott BD-t: az Avatar-t. :U Ez olyannyira 16:9, hogy pontosan 1.78:1 képarányú. De mehetünk tovább is: Apocalypto, szintén 16:9 (1.78:1), Ryan közlegény (1.78:1) Aliens (1.85:1). Csodálkozom, hogy nem találkoztál ezekkel, referencia-kiadványok, a legjobb kép- és hangminőségű BD-k, minden gyűjteményben ott a helyük. De bőven akadnak 16:9-es IMAX-jelenetek pl. a Tron, a Sötét lovag, vagy a Transformers filmekben is. De csomó 1.85:1 arányú film is van (drámák, játékfilmek), amelyek szintén kis híján kitöltik a képernyőt. Szóval bőven van

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#29449) r3dsnake válasza DM-Fan (#29448) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

mondjuk ezek közül egyiket sem néztem blurayen. harry potter összes, másnaposok, meg még pár ilyen volt eddig. mondjuk engem egyáltalán nem zavar a képarány. a philips 21:9-es tévéje is rohadtul tetszik.

(#29450) Gebriel válasza Def26 (#29437) üzenetére


Gebriel
veterán

PSN ID??? :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.