Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) SamPez válasza szasanyi (#2200) üzenetére


SamPez
csendes tag

Na akkor mondom a véleményem.Nem lettem tőle fps bajnok az bisztós,elég furcsa az elejen az irányitás és nem könnyü eltallálni az egér érzékenységét!De jobb lettem a kőtyütől az bisztos.Mindig PC-tem egérhez voltam szokva,a joyal meg össze vissza rángatam a cél keresztet.Malyd meg őrültem tőle.Ha valaki soha nem használt egeret csak joyt az nagyon profin tudja használni.Szal ennyi,nekem bejőtt! ;)

(#2202) szasanyi válasza SamPez (#2201) üzenetére


szasanyi
félisten

A kérdésem lényege ez: tuti, jól müködő bill+egér típusa, gyártója, minden amivel 1értelműen azonosítani lehet. Én is próbáltam 2féle cordless cuccot de 1ik sem működött tökéletesen.
Köszi.

(#2203) SamPez válasza szasanyi (#2202) üzenetére


SamPez
csendes tag

Razer Copperhead + Cyber Snipa Game-Pad V2 nekem ezek vanak!
A bill.-ben csalodtam,iszonyat jó a kiossztás de nyomása iszonyat sz@r!
Revoltec FightPad Advanced Steel Grid ez szerintem jobb lehet,de nem tudom!

http://pcgear.hu/index.php?page=shop.browse&category_id=28&option=com_virtuemart&Itemid=6

(#2204) szasanyi válasza SamPez (#2203) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi. :R Ahogy elnézem az árakat, még várok egy kicsit ezzel a vásárlással... :U

(#2205) Gebriel


Gebriel
veterán

Sikerült a Vistás W.MediaPlayer-t és a PS3-t egymáshoz "csatolnom" :C :DD

(#2207) szasanyi válasza Gebriel (#2206) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez jó hír. :) Tőccsükis lefeléje! :D

(#2208) soulcube


soulcube
aktív tag

Feltörték a Blu-rayt ! [link]

(#2209) kzsolti007 válasza Bakessz (#2168) üzenetére


kzsolti007
csendes tag

De az a címeres azóta egy új gépet vett, ahogy kiderült, h pénzzért javítanák meg...

(#2210) szasanyi válasza soulcube (#2208) üzenetére


szasanyi
félisten

A lényeg első és második része: A másolható blu-ray természetesen jelenleg, a blu-ray író hardverek és a nyers lemezek ára miatt még nem nevezhető különösebb gyakorlati problémának, de a várható árcsökkenés a kalózmásolatok robbanásszerű elterjedését hozhatja el, ahogy a dvd esetében is történt.
A harmadik rész: mit ér vele a valaki, ha ezt beteszi a PS3-ba? :F Tudomásom szerint azt nem oldották meg, hogy lejátsza a "biztonsági másolatokat", legalább is játékok tekintetében.
És mégis csak ez a fő profil... sztem.

(#2211) Viszlát


Viszlát
addikt

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne: tegyük fel, hogy van egy gépem, másfél terrányi HD biztonsági másolattal. Wirelessen keresztül le tudja játszani a gépemről a PS3 ezeket?

Tenkjú!

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2212) szasanyi válasza Viszlát (#2211) üzenetére


szasanyi
félisten

És hol van az a nem jelentéktlen mennyiségű HD anyag? És mi az, film? Mi a kiterjesztése?

(#2213) Viszlát válasza szasanyi (#2212) üzenetére


Viszlát
addikt

PC vinyóin. Egy-kettőről csináltam magamnak rippet is, csak kíváncsiságból, azok mkv kiterjesztésűek :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2214) Pityesz82


Pityesz82
tag

Hi all!
Asszem jó helyre írok.Az Én PS3-as tapasztalatom az,hogy nincs PS3-am!De méééé'?? :F :F :F :F Próbálkozok mindennel,de talán majd a következő frissítés a bankszámlámon megoldja a problémát remélem! :U :U

(#2215) szasanyi válasza Viszlát (#2213) üzenetére


szasanyi
félisten

Sajnos nem játsza le a .mkv fájlokat. Ma próbáltam, a legújabb v2.20 firmware-rel sem megy. :(

(#2216) szasanyi válasza Pityesz82 (#2214) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez súlyos volt... :W És nem, nem jó helyre írtad. Igazság szerint nem is tudok olyan (hülye) topikot, ahova ez a hsz illene. :U

(#2217) Pityesz82 válasza szasanyi (#2216) üzenetére


Pityesz82
tag

Sry,de teljesen kivagyok már.Alig várom összejöjjön a dolog,ha minden jól megy még 2 hét,de az az igazság hogy a GT5 prologe nélkül haza se vinném(vagy csak nagyon durcásan :((( :((( )!!!!!

Meg lenne még egy kérdésem,tudom hogy már mindenki csípőből vágja,de most nincs kedvem visszaolvasgatni/keresgetni.Tehát végül is mi a különbség a 40 és 60 Gigás PS között,a csíkszélesség meg a minusz 20 Giga oké,de régen olvastam valamit hogy egy kimenet is hiányzik?

(#2218) pyrannha válasza Pityesz82 (#2217) üzenetére


pyrannha
senior tag

A 40 GB-os verzió nem támogatja a PS2-es játékokat, nincs benne memóriakártya olvasó és csak 2 USB portja van.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: VDFPO

(#2219) pyrannha


pyrannha
senior tag

Frissítettem a fw-t, de a feliratot még mindig nem kezelte a PS. Az SG-n olvasgattam, és ott leírták, hogy mi a menete annak, hogy az ember letudja játszani az avi-t felirattal:
"Na működik a felirat, csak ez a progi kell hozzá: AVIAddXSubs.exe, ott kiválasztod az avi-t, ha egy mappában van vele a felirat felismeri, és két perc alatt csinál egy .divx file-t amit a PS3 lejátszik, és a feliratot kiválasztva már működik is. Nem kell órákat várni, míg feliratot éget a filmre.
Itt találni róla információt:
http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php
Ja és köszönet az információért Cobbler-nek a Gamer365 fórumáról."

Szerintem ez még mindig nem az igazi, mert még így is külön kell pöcsölni vele. De délután kipróbálom, mert érdekel a dolog.

PSN ID: VDFPO

(#2220) Pityesz82 válasza pyrannha (#2218) üzenetére


Pityesz82
tag

Thx!Asszem ezek nélkül megleszek,bár a visszafelé kompatibilitás hiányát a PS2-vel nem értem,hogy miért kellett!Nem vagyok egy műszerész,de kíváncsi vagyok,hogy technikailag milyen hihetetlen összeget spórolhattak meg ezzel,bár sok kicsi sokra megy!Ez kicsit olyan,mint a GT5 Prologe-os csomagban meg nem DualShock3 van,hanem "sima" pad!Dehát Ő a SONY azt csinál amit akar a jónéppel!!

[ Szerkesztve ]

(#2221) Viszlát válasza szasanyi (#2215) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez bizony rossz hír... :(

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2222) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

srácok, mit játszik le pontosan most az új firmware-rel a ps3? xvid? divx? srt-ket ezek szerint nem kezeli külön?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2223) szasanyi válasza Parci (#2222) üzenetére


szasanyi
félisten

Xvid és DivX nem jelent gondot. Mondjuk felirattal nem próbáltam, így ez nekem nem lényeges. DE ami bosszantó, hogy pld a .mkv kiterjesztésű fájlokat ( DivX vagy Xvid 720p) nem játsza le. Ez lenne az igazi!

(#2224) Viszlát válasza szasanyi (#2223) üzenetére


Viszlát
addikt

A divx-eset se??? Azért ez durva. Merthogy az x264-et nem, azt még megértem...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2225) Dominguez


Dominguez
csendes tag

Hi!
Vki vásárolt már itt közületek a Pecsából? Legendákat zengnek az ottani árakról :D
Más: Holnap, v hután megyek a magyar füzetes eu-s GT5 Prologue-mért :)) Végre :C

(#2226) kzsolti007


kzsolti007
csendes tag

Huhh a Pecsába érdemes elmenni :D Félretéve a viccet... még nem voltam ott, de még kisgyermek koromban, amikor a Nintendo Nes-hez és a GameBoy-hoz kerestem olcsón játékokat sokat megfordultam ott és tényleg nagyon olcsón adtak mindent és csere-berélni is lehetett.

Ott megy Ps3 játékok biznisze is manapság?

(#2227) pyrannha válasza Dominguez (#2225) üzenetére


pyrannha
senior tag

Faterommal szoktunk kijárni. Az árusok a bolti áron adják a játékokat. Azt azért még hozzátenném, hogy csak a nagyobb választékkal rendelkező árusokat kérdeztem az árakról. A kisebb asztaloknál lévő árusok lehet hogy olcsóbbak.

PSN ID: VDFPO

(#2228) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Sziasztok!
Van egy merész elképzelésem, miszerint egyszerre lövöm ki a számítógépet és a konzolt a listáról, egy PS3 személyében. Nos, kellően konzolszűz vagyok, hogy legyen egy raklapnyi kérdésem. Első sorban PC- s kérdés érdekel, mert a konzol eléggé alapvető, de ott is van kérdésem :D
PC oldalról:

Van USB csatlakozó, mármintohgy lehet- e rá USB- s egeret, billentyűzetet, merevlemezt kötni, és azt fel is ismeri?

Technikailag hogy működik a PS3 és a Linux együtt? Linuxot hogy rakom fel? Hardverkompatibilitás (WiFi, stb. meg az USB- re kötött dolgok)?

20"- os wide LCD monitorra hogy kötöm rá a gépezetet? Milyen videokimenetei vannak a PS3- nak?

Jack- dugó van rajta? Mármint PC hangfalakat lehet rákötni? Vagy RCA-jack átalakítóval oldjam meg? Vagy hogy?

Konzol oldalról rájöttem, sok kérdésem nincs. Játékot be, játék. Talán az irányítás a kontrollerrel, grafika, meg játékélményről egykét szó, ha van kedv hozzá :)

Előre is köszi a sok segítséget, és alapozást! :R

Üdv.
Mákos7észta

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#2229) Pityesz82 válasza Dominguez (#2225) üzenetére


Pityesz82
tag

Írj majd lécci,hogy milyen a cucc,mert már nagyon kíváncsi vagyok rá!Bár sajna nekem még odébb lessz!! :O :O :O :O :O

(#2230) Pityesz82 válasza Dominguez (#2225) üzenetére


Pityesz82
tag

Írj majd lécci,hogy milyen a cucc,mert már nagyon kíváncsi vagyok rá!Bár sajna nekem még odébb lessz!! :O :O :O :O :O

(#2231) dunc válasza Mákos7észta (#2228) üzenetére


dunc
nagyúr

Hello szerintem nem jó ötlet a ps3 játékra remek,de netezésre ,dvd írásra, munkára,stb kell a pc én most csináltam egy"nagy váltást" volt egy ütös asztali pc -m eladtam,és vettem egy egyszerübb notit ,és egy x-360-at.

(#2232) pyrannha válasza dunc (#2231) üzenetére


pyrannha
senior tag

Én is ezt csináltam, csak én PS-t vettem. De szerintem ez a legjobb megoldás. Konzol és mellé egy egyszerű PC.

PSN ID: VDFPO

(#2233) BITBOYS


BITBOYS
addikt

dunc, pyrannha: Csatlakozom. Én is ezt tettem :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2234) Dominguez válasza BITBOYS (#2233) üzenetére


Dominguez
csendes tag

Jahjah, nekem is egy régebbi P3-as notim van (torrentezésre, MSNre, videonézésre tökéletes) egy 60 gigás starter packos PS3-al :DDD
Ajjj, már kb. minden boltot felhívtam, kijelenthetem, HIÁNY van egy PS3-as gameből :)) Holnap, hután sajna nem tok érte menni, de ha minden jól megy, akkor hétfőre meglesz (lefoglaltam egyet, biztos, ami biztos) Am akit érdekel, ITT (az eladó már emelt egy 500-assal azóta ;]) és ITT a legolcsóbb sztem. Sajna még így is 11 :( De legalább megéri!!!
Jah, ha vki tud olcsóbban, akkor szólhatna

[ Szerkesztve ]

(#2235) szasanyi válasza pyrannha (#2232) üzenetére


szasanyi
félisten

Dettó. És sztem aki nem elvakult PC fan, azok egyre többen tesztek/fontolnak hasonló lépést. :K

[ Szerkesztve ]

(#2236) Gebriel


Gebriel
veterán

PSP ha össze van kötve a PS3-al.Akkor azon keresztül csak a mediát(kép,video,zene) használhatóm?Játékra gondolom nincs esély..

(#2237) Dominguez válasza Gebriel (#2236) üzenetére


Dominguez
csendes tag

Vmelyik E3-n láttam olyat, h -asszem a GT-t demózták vele- a srác visszapillantónak használta a PSP-t. Nem tom mennyire vált valóra azóta, de játékról én sem tok. Sztem csak távkapcsolónak lehet használni (de annak nagyon faintos) :D

(#2238) n000rbi


n000rbi
senior tag

Sziasztok!

Van itt valaki, aki Digi-s nettel használ PS3-at? Tapasztalatok? UTP kábel be és megy is? Gond lehet az, h nem fix IP-m van? Switch-el vajon meg lehetne oldani, h a PS3 és a PC is kapjon netet?

Légyszi segítsetek, PS3 vásárlás előtt állok és azt szeretném, h minden tiszta legyen , mire meglesz a masina.

Előre is THX!!!

(#2239) Gebriel válasza Dominguez (#2237) üzenetére


Gebriel
veterán

És lehetséges a PSP képerönyöjét a tv/monitrora varázsolni?

(#2240) dunc


dunc
nagyúr

Komolyan mondom elég jó pc-m volt,de nagyon elegem lett belölle a next gen konzolok legalább fix hardverek és nincs dilemma,hogy menni fog-e ,avagy nem. Most újra konzollal játszok és eszméletlenül élvezem, már 5 éve nem volt konzlom,és talán el is felejtettem mekkora játékélménye van. Beszerzem a COD4-et és adok az online résznek....viszont egy bill.+egér kombó nállam kötelező darab lesz fps-hez...akkor is ha aranyárba van a konzolokhoz.

(#2241) Bakessz válasza n000rbi (#2238) üzenetére


Bakessz
csendes tag

Szia!

Nem gond hogy nincs fix IP.
UTP bedug, pár beállítás a network menüben és megy
Én wifi routert használok teljesen jól működik(3 PC+ PS3 használ netet)

[ Szerkesztve ]

(#2242) szasanyi


szasanyi
félisten

Végére értem a GoW2-nek is. Eszméletlen jó játék, úgyhogy God Of War 3 (PS3) gamet akarok! :Y

(#2243) bwoay válasza szasanyi (#2242) üzenetére


bwoay
nagyúr

Arra még várhatsz 2009 karácsonyáig minimum.
Addig kezdd csak el a Colossust.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2244) szasanyi válasza bwoay (#2243) üzenetére


szasanyi
félisten

Van még pár játék, nem arról van szó, hogy nincs mivel játszani. De ez a két játék annyira jó (meg szép!) volt, hogy nagyon megfogott. :) Biztos vagyok benne, hogy 3. rész lesz a legjobb game PS3-ra, ha megcsinálják. És remélem már idén karácsonyra. ;)

(#2245) tarti19


tarti19
senior tag

Én most etrvezem eyg ps3 beszerzését:) ha már 4 évig volt ps1-m és szintén 4 évig ps2-m akkor a ps3 is kötelező:)
Igaz előtte még el kell passzolnom a gépem:) de mostmár tényleg árban is és lassan játékkínálatban is szuper lesz a ps3...:D
Valaki használ linuxot ps3-on , ha igen pár szót tudna róla mondani:)
Köszi előre is

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#2246) eddie17 válasza szasanyi (#2244) üzenetére


eddie17
addikt

Idénre esélytelen, főleg, hogy az agyon mutogatott GT5 is jövőre jön. A GOW3-ról meg még szinte semmi sincs. Így idénre nem valószínü.

(#2247) szasanyi válasza eddie17 (#2246) üzenetére


szasanyi
félisten

Sajnos tudom,hogy az esélye alig több a 0-nál... :O De azért én bizakodok, hátha... legalább jövő év tavasza körül. ;)

(#2248) bwoay válasza szasanyi (#2244) üzenetére


bwoay
nagyúr

tényleg csak 2009 karácsonya körül jön ki,
ezt már most lehet tudni.
szerk: a pontos info úgy szól, hogy 2009 karácsonya előtt nem fog megjelenni.
nem lennék meglepve, ha átcsúszna 2010-re.
hogy az a rész lesz a legjobb... nem mernék rá fogadni.
nálam az első nagyon magasra tette a mércét.
és hamegnézed, a DMC 4-nek sem sikerült felülkerekednie az első részen,
a fejlettebb látványvilág önmagában nem szavatolja,
hogy jobb is lesz a játék.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2249) szasanyi válasza bwoay (#2248) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, de nekem fontos. Vízuális típus vagyok. :D Sztem jó lesz, mivel mindkét rész az. DMC sorozatból a 4. van meg, előzőeket nem láttam, nincs összehasonlítási alapom.

(#2250) Gebriel válasza szasanyi (#2249) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem van egy DMC2 eladó ha érdekel ;) :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.