Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Gebriel válasza Mazsul (#1100) üzenetére


Gebriel
veterán

Hogy mondod? :DDD

(#1102) megsemmisito válasza Mazsul (#1093) üzenetére


megsemmisito
tag

Amikor azt írtam,hogy elég 2 usb +lehet kapni usb elosztót úgy értettem, hogy akkor elég ha legalább az egyikben van ilyen elosztó, nekem mind a 4-ben van valami bedugva ( bill,egér,ps3 világítós talp,töltö), tehát szükség lesz egy usb elosztóra hamarosan ha nem akarok valamit kihúzni.
A microfos meg szerintem azt akarja csinálni a konzoljával,hogy kiad majd kb.3-4 évente egy új generációt,olyan lesz mint a pc,hogy egyre gyakrabban lehet,majd cserélgetni ha az ember akar játszani a legújabb játékokkal. A SONY azért felhasználó barátabb, a PS2 kibírt 6-6és fél évet és a PS3 is több évig lessz a cég legerösebb és legjobb konzolja,mint a microfos-nál az x360. A microsoft pártolóktól elnézést kérek nem szeretnék senkit sem megbántani.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#1103) megsemmisito


megsemmisito
tag

Valahol fél füllel mintha olyat hallottam volna, hogy a PS3-mat 10 évre tervezték. Ehhez mondjuk a 256 xdram (+256-ot elvesz a grafika ramjából ) kevésnek tünik. De majdcsak megtanulják a fejlesztök kihasználni.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#1104) Devastator


Devastator
tag

PS3-nál elő kell fizetni, hogy neten játszál, mint az Xbox 360-asnál?

(#1105) megsemmisito válasza Devastator (#1104) üzenetére


megsemmisito
tag

Nem!

PSN online ID: Tomasz84hun

(#1106) szasanyi válasza megsemmisito (#1103) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez teljesem más, nem mérhető PC mércével. Szerencsére... :U Én azt gondolom - pontosabban abban bízom -, hogy a max FullHD grafikával elleszünk kb. 6 évig. ;)
Nagyot csalódnék a Sony-ban - meg a PS3-ban is - ha nem így lenne. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1107) Alvin_ti4200 válasza szasanyi (#1106) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

szerintem nem fogja kihúzni a 6 évet, de a 4 biztosan meglesz.

(#1108) megsemmisito


megsemmisito
tag

Ha meg már nem fogja bírni a játékokat jó lesz blu-ray filmeket nézni,meg ha idén kiadják hozzá a digitális tv tunert majd jó lesz tévézni. Bár ezek valószínü,hogy benne lesznek majd a PS4-ben.

Tv tuner csak a prémiumban ‹-ez csak vicc

[ Szerkesztve ]

PSN online ID: Tomasz84hun

(#1109) szasanyi


szasanyi
félisten

Olyan valaki tapasztalata érdekelne, aki billentyű + egér kombóbal játszik FPS-t. De nem olyan touche pados Logitech izével... hanem különálló, normál billentyű plusz egér kombóval. Ha van ilyem...
Nekem nagyon tetszik a Resistance, és tolom is erősen, de easy üzemmódban is sok esetben elhalálozok. :B CoD4-et vagy UT III-at ki sem próbálom kontrollerrel, mert bill+egér kombóval még háttal állva is többre jutnék... :U

(#1110) megsemmisito válasza szasanyi (#1109) üzenetére


megsemmisito
tag

UT3 támogatja sima bill+egérret. Youtuben van egy video amin egy gyerek hagyományos bill+egérrel játszik Resistance-ot.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#1111) Gebriel válasza szasanyi (#1109) üzenetére


Gebriel
veterán

Jó téma :K

[ Szerkesztve ]

(#1112) Alvin_ti4200 válasza szasanyi (#1109) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Resistance az elején nehéz, ameddig meg nem szokod a kontrollert, de utána igencsak tudsz vele irtani hidd el nekem;] Van egy USB-s wireless Logitech billem meg egy USB-s MX510-em, csak simán rádugom aztán hello?

(#1113) megsemmisito válasza Alvin_ti4200 (#1112) üzenetére


megsemmisito
tag

Eddig az UT3 támogat hagyományos egér+bill párost, a többi nem. A youtube-os gyerek is valamit átírt PC-n egy resistance fájlban.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#1114) szasanyi válasza megsemmisito (#1110) üzenetére


szasanyi
félisten

Hol van? Link? Köszi. :)

Alvin_ti4200: írtom én, és viszonylag jól is haladok (sztem már a vége felé járhatok valahol). De komolyabb fokozaton... nem biztos, hogy elég lenne. Piszkosul tetszik a feeling. Összességében az egész jó úgy, ahogy van. Strore-ról akartam letölteni hozzá kiegészítő valamiket, de csak fizetőst találtam. :( Nem is az összeg nagysága, inkább a fizetés mód ami nekem nem fekszik. :U
Más: a HS-t hogy tudtad befejezni? A vége nagyon kemény... hogy lehet legyőzni azt az ártányt? :F

(#1115) megsemmisito válasza szasanyi (#1114) üzenetére


megsemmisito
tag

RFoM played with mouse and keyboard -ezt írd be a youtube-on. Azért nem teszek linket mert PS3-on nem megy a ctrl-c ctrl-v, bocsesz.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#1116) Gebriel válasza szasanyi (#1114) üzenetére


Gebriel
veterán

a HS-t hogy tudtad befejezni? A vége nagyon kemény... hogy lehet legyőzni azt az ártányt?
Combokat használd folyamatosan,(R1-t leginkább)nekem kellet egy nap mire kinyirtam :Y

(#1117) Alvin_ti4200 válasza szasanyi (#1114) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

a vége felé már szinte átmegy CoD-ba, csak sci-fi kiadásban, na ott nem tudtam már letenni:D Igen nekem is a fél store kéne, csak nem tudok hogy fizetni érte, de remélhetőleg nálunk is lehet majd kapni azokból a bizonyos kártyákból, amiknek a pontjait fel lehet használni vásárlásra.

HS vége elég nehéz bizony, hát a víz levert tőle, mire kinyírtam Bohan-t, de meg lehet csinálni:)

[ Szerkesztve ]

(#1118) szasanyi


szasanyi
félisten

Köszi mindenkinek. Jó tudni, hogy nem csak én "szívok". ;] Kipróbáltam a Genji nevű gémet, de nem olyan bejövős. Meg sem közelíti a HS-t a demó alapján... van esetleg vkinek ilyen?
Ja, és még egy dolog érdekelne: Carbont játszik vki PS3-on? Nincs demója, de mivel PC-n sokat ment ismerem. Ugyanolyan, jobb, rosszabb? :R

(#1119) Mazsul


Mazsul
tag

Nekem lenni PS3-hoz Carbon, s bejött. Nemrég toltam végig 5ödször. Szinte semmiben nem tér el a PC-s verziótól, ha az max. grafon lett tolva.

[ Szerkesztve ]

(#1120) Mr.Grincs válasza Mazsul (#1093) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát ez már MS dolga, hogy meglépi ezt a lépést ha igaz a hír, az új XBOXról. De a piac erről szól, mindig változik, és az marad életben aki talpon akar maradni, ehhez az kell, hogy lemossa a másikat a pályáról minden szívfájdalom nélkül.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1121) kzsolti007


kzsolti007
csendes tag

Sziasztok!

Engem elszomorít, h ugyanaz lesz a konzoloknál is, mint a Pc-nél, hogy 1-2 évente, le kell cserélni majd, h tudjak az új játékokkal játszani. Ez a szemét (már bocsánat) Microsoft tehet róla, mert csak az érdekli, h ő legyen a csúcson, mindegy h olyan gépet ad ki, amelyik 3 hónapnál tovább használhatatlan(Xbox360, ja és szerencsés akinek fél év alatt nem volt 3 ledje) és teljesen ráfizetéses a sok garanciális javítás miatt, de a lényeg neki, hogy ővé legyen a legnagyobb piaci részesedés.
Ugyanez lesz a Xbox3-al.... :F

Én pont azért váltottam konzolra Pc-ről, kb. 14 évig Pc-n toltam a játékokat(előtte Nintendo alapgép----a legjobb még mindig :D ), hogy ne kelljen azért izgulnom egy 2 éves gépnél, hogy vajon elindul rajta az új játék, szaggatni fog?

Sajnos ugyanez lesz a konzoloknál is.... Hmmm régi szép idők: Nintendo NES, Sega, Ps2

(#1122) kzsolti007


kzsolti007
csendes tag

Ja és megint én :DD

Egyszer már feltettem a kérdést, csak akkor nem vált rettentően nagy fórumtémává, hogy nem tudjátok, lesz Chip, vagy Flash vagy valami okosság PS3-ra, amivel írott játékot lehet játszani? Csak zért kérdezem, mert külföldi torrent oldalak tele vannak 8-10 gigás PS3 játékokkal... :))

Gondolom csak van valami, amiért fel vannak rakva oda?

Köszi

(#1123) Mr.Grincs válasza kzsolti007 (#1122) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem lesz de nem most. Igazság szerint most kéne beruházni egy blu ray íróra és ezerrel lehetne rá írni a játékokat. Hamar visszahozná az árát. Feltéve ha mennének az írottak a ps3on...De lehet mennének flash vagy chip nélkül is csak még nem próbáltuk..

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1124) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

GTA IV rajongóknak itt egy link. http://www.gametrailers.com/search.php?s=gta+4
(bocsi, suliba nem műkszik a link funció)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1125) megsemmisito válasza kzsolti007 (#1122) üzenetére


megsemmisito
tag

Most még nem mennek az írott játékok de szerintem ha esetleg fognak menni, az újabb firmware letöltése után megint nem fognak menni. Azért vannak fent torrenten a játékok,hogy ha egyszer megoldják a flashelést akkor fognak menni, de ez ellen a SONY már gondoskodott a firmware frissítéssel amiben mindíg benne lessz a legújabb másolásvédelem.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#1126) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

És mit írhat ki amikor beteszünk egy írott játékot? Ha megtudnák oldani, hogy menjen. sokkal több ember venne ps3mat így a sony is többet kaszálna rajta ha többen veszik a konzolt.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1127) megsemmisito válasza Mr.Grincs (#1126) üzenetére


megsemmisito
tag

Lehet, hogy így jobban megéri neki,hogy az emberek megveszik az eredeti játékokat és a SONY ebböl kap valami részesedést.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#1128) bwoay válasza kzsolti007 (#1121) üzenetére


bwoay
nagyúr

vegyél megint Nintendot! Ők nem rohannak.
A generációváltást sem sietik el (mármint hw teljesítmény tekintetében),
a játékfelhozatal jelentős része a GameCube kínálatra épül még most is,
a Wii a mai napig nem játszik le sem DVD-videot,
sem mp3-at (mondjuk azt az elején még tudta, de már nem).
Ők nyugis emberek, csak hátradőlnek, és nézik, ahogy dől a pénz.
Csak a másik kettő görcsöl.

PS:
tegnap ki akartuk próbálni a Super Mario Galaxyt,
de nem indult, mert mint kiderült, frissíteni kellene a modchip fw-t.
itt szeretnék tisztelettel adózni a warezolók türelme előtt,
marhára kedvem volt ilyennek szarakodni!
Nem az enyém a gép, de egy pillanatra az is felmerült bennem,
hogy megveszem a játékot. Egyszerűen nincs idegrendszerem nekiállni
és túrni a netet, miféle chip van egyáltalán a gépben (jó muri utólag kideríteni),
meg hogyan zajlik a frissítés, mik a rizikói, mindezt egyetlen játékért,
olyan konzolon, ami nem is az sajátom. Pedig biztos megérné,
de van nekem PSP-m, ha ilyen kalandokra vágyok :D
Úgyhogy Alvin, nem maradtál le semmiről ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1129) Alvin_ti4200 válasza szasanyi (#1118) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Genji? Menj már, az egy szutyok:D Ninja Gaiden demót töltsél, az a fincsi:)

(#1130) Alvin_ti4200 válasza megsemmisito (#1127) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

részesedést?! A Sony a kiadó, naná, hogy kap belőle pénzt:D Minden egyes játékből befolyt összeg 5-10%-a (kb) a Sony-nak megy.

szerk: kiadót úgy értettem, hogy a BD lemezek miatt erősen megy oda pénz.

[ Szerkesztve ]

(#1131) bwoay válasza megsemmisito (#1127) üzenetére


bwoay
nagyúr

Srácok, ne bomoljatok!
A Sony komoly veszteséggel árulja a gépet, meg ez úgy általában minden konzolra igaz,
legalábbis az életciklus elején. Olyan technológiát képviselnek a megjelenésükkor,
amit aranyárban mérnek, annyiért viszont a kutya sem vinné,
ezért a gyártók szinte mindig keményet buknak rajta.
A haszon a játékokon meg a kiegészítőkön,
illetve most már az on-line elérhető tartalmakon van.
Ebből kaszálnak, nem a gép eladásokból.
A Sony "valami részesedése" (nem derült ki, hogy írónia volt-e) gondolhatjátok mennyi,
ha
1. a fejlesztői kitet is pénzért adja
2. a külső fejlesztések után is kap kemény részesedést
3. a saját játékok haszna meg teljes mértékben az ő zsebükben köt ki

na, akkor miért nem támogatják a warezt?
ők csak azért akarnak minél több PS3-at eladni,
hogy fogyjanak a játékok.
Maga a konzol eladásaiból nem látnak pénzt,
sőt, abba inkább csak tönkremennének.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1132) bwoay válasza Alvin_ti4200 (#1129) üzenetére


bwoay
nagyúr

ja, meg majd a Ninja Gaiden II lesz a komoly ;]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1133) Alvin_ti4200 válasza bwoay (#1128) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

ejj, ez nem jó hír (Bár úgysem tudtam volna felmenni Győrbe emiatt), PSP-nél szerencsére nem nagyon kell hozzányúlni a 3.40OE-hez, igaz én a jobb játékokat megveszem eredetiben.

(#1134) Alvin_ti4200 válasza bwoay (#1132) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

az csak kexboxra jön nem? Az első részt sem fogom tudni végig játszani olyan geci nehéz, szóval végülis mind1:D

(#1135) kzsolti007 válasza bwoay (#1131) üzenetére


kzsolti007
csendes tag

Ezt hívják behatolásos árstratégiának :DD Most megyek holnapután marketingből viszgázni.... már van értelme a tanulásnak YEAH!

(#1136) bwoay válasza Alvin_ti4200 (#1133) üzenetére


bwoay
nagyúr

próbálj meg a következőkkel játszani 3.40-el:
Simpsons, Silent Hill Origins, Patapon, Wipeout pulse.
sőt, ezek némelyike 3.52 M33-al sem megy már!
akár eredeti, akár csak iso, újabb fw-t kérnek,
én meg fel nem rakom a gyárit, mert egyszerűen buta :D
Custom fw-el megy a gépen normális media player,
ami kezeli a feliratfile-okat, futtathatom mindenféle régi konzul emulátorát,
szóval ha nem lennének iso/cso játékaim, akkor is a mókolt fw-t használnám.
Játékokat amúgy én is veszek a géphez továbbra is.

Ninja Gaiden II:
ahha, csak x360 :K
de hát mint már írtam korábban,
a Sigma meg eredetileg a régi boxra jött ki (NG Black),
korábban meg Nintendo meg Sega gépekre jelentek meg az első részek.

kzsolti:
akkor egy kalappal! ;)

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1137) Alvin_ti4200 válasza bwoay (#1136) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

480x272-re milyen programmal szoktál videókat konvertálni úgy, hogy lejátssza a beépített lejátszó és ne Unsupported media-t írjon ki?:U Vagy van valami normális GUI-s lejátszó progi, amivel mennek? Privibe is jöhet, ne szemeteljük tele a jó kis PS3-mas topikot:)

(#1138) Gebriel


Gebriel
veterán

Nincs valami gyorsabb módja a COD4 online játékba kerülésnek? :O

(#1139) wmarci


wmarci
senior tag

Mi a teendő ha egy HDMI-s moncsit és egy HDMI-s 5.1 akarok a ps3-ra kötni?
A ps3-nak nem csak egy HDMI kimenete van?
Vagy akkor hogy kössem rá az 5.1-et?
PLs help me::

(#1140) cerberushu


cerberushu
csendes tag

Hát a mai nap délelőtt 11:20-ig nem tudtam benyomulni a COD4 Onlineba, utána ment problémamentesen, érdekes?! Megjött a FragFX egér-joy kombi, és 3 óra COD4 után állíthatom, hogy jobb mint a joy legalábbis FPS-nél biztos! Bár ha nagy kezed van akkor nehéz az egeret megszoknod, mert nagyon közepes méretű tenyérre méretezték, inkább kis-közepes tenyerűekre! Biztos hogy a bill. + egér amit PC-nél megszoktunk az jobb ennél, de a PS3 joynál ez jobb! Ha elvakult FPS rajongó vagy akkor érdemes beszerezned, ha nincsenek nagy ujjaid és tenyered, különben csak pénzkidobás! 3 óra játék után a célzásom pontossága sokszorosára emelkedett, csak a érzékenység beállítását kell eltalálnod amivel 0-9-ig, hát ehhez kell egy kis türelem, amúgy rögtön felismerte a PS3 nem kellett kalibrálni, vagy ilyesmi, ha kék led világít akkor game mode, ha zöld akkor mouse mode, ha cián akkor swap mode, és ha lassú villanó cián akkor valami pMo mode érvényesül rajta! USB kábeles hossza 3 m, számomra elég, a padot amit adnak hozzá és amibe belerakod a bal joy is, hát szokni kell! Kár hogy nem pattintható a joy a tartójába, jobb lenne! Amíg nincs könnyen beszerezhető bill. és sokfajta, jobban kézre álló egér a PS3-hoz, addig ez a legjobb választás szerintem, vagy szokd meg a PS3 joyt!

(#1141) kzsolti007


kzsolti007
csendes tag

Sziasztok!

Most tudtam meg, h lehet írott játékokat ps3-al játszani. Vagyis az egyik külföldi torrent oldalon volt a kommentek között, bár nem tudom, h mi igaz belőle. Szó szerint:

wilkab89 at 2007-09-24 15:54 CET:
i dont understad..howd do i play in on ps3?

PS3 is having an Harddrive. Put this file on USB memory and so on...I think you get the point good luck

És a végén: i have a blueray burner and it works perfect thanks Loder!

Ilyen 1Xű lenne?

[ Szerkesztve ]

(#1142) kzsolti007


kzsolti007
csendes tag

:F

[ Szerkesztve ]

(#1143) bwoay válasza kzsolti007 (#1142) üzenetére


bwoay
nagyúr

ez volt a kamukéró, itt a real

nem a video a lényeg, mert az nincs már fent,
és amúgy is erősen megkérdőjelezhető volt a valódisága.
viszont a linken egy hitelesebb oldalon látható a diksurzus arról,
hogy egyelőre senki nem tud semmit :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1144) Mazsul válasza wmarci (#1139) üzenetére


Mazsul
tag

HDMI-s hangcuccokban általában 2 HDMI port van. Egy bemenet, és egy kimenet. Az input-ba betolod a PS3-ból jövő kábelt, a szerkezet szépen leszedi róla a hangot, és az output HDMI-n pedig küldi tovább a képet, amit rátolhatsz a megjelenítőre.

(#1145) wmarci válasza Mazsul (#1144) üzenetére


wmarci
senior tag

THX :)

(#1146) kzsolti007


kzsolti007
csendes tag

Sziasztok!

Mondtátok, h képcsöves Tv-vel nem olyan jó a ps3. Hát elgondolkodtam, h jó lenne egy HD ready tv. Nézegettem itt neten és használtan garanciával egész jó árban vannak a Hd ready projektoros Tv-k.

Azon milyen játszani, vagy maradjak a az LCD t-nél?

Köszi

(#1147) bwoay válasza kzsolti007 (#1146) üzenetére


bwoay
nagyúr

én maradnék

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1148) N4r4ncs válasza kzsolti007 (#1121) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Nem lesz ilyen,konzoloknál pont a szoftverfelhozatal dominál leginkább,amit csak hosszú hardver kifutási idővel lehet elérni összeségébe.
Szvsz ha 2 évente jönne új generáció nem lenne rá se szaktudás sem idő fejlszteni,szóval a rövidtáv nem hinném,hogy üzeltileg jó ebben az ágazatban..mondjuk a microsoft :U

[ Szerkesztve ]

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#1149) Gebriel válasza cerberushu (#1140) üzenetére


Gebriel
veterán

Mekkora netel játszol?
És milyen regel.?

(#1150) szasanyi válasza Mazsul (#1119) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, erre számítottam. :) Asszem be is szerzem, most 6.900 HUF. :C Azt meg nagyon mégéri... szerintem.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.