Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) anulu válasza szmissz (#1496) üzenetére


anulu
félisten

jaja, reggeltem en is oda :) nekem nagyon tetszik az oldal, es szerintem igy topicon belul mehet a dolog.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1502) Alvin_ti4200 válasza szmissz (#1500) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

tehát közöd van hozzá;]:)) Amúgy tetszik az oldal, félreértés ne essék:)

(#1503) anulu válasza Alvin_ti4200 (#1495) üzenetére


anulu
félisten

2) nem :O
6) Paradoxeknak sikeerult vmi overflowra rajonniuk, buveszkedni kell a controllerrel. ha megy, mondom. :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1504) Alvin_ti4200 válasza anulu (#1503) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

akkor nem:) Az a bűvészkedés már ezer éves kamu, bejárta a világot:)

(#1505) anulu


anulu
félisten

egy olyan kerdesem lenne, hogy a TV-m elmeletileg 720p-t tud maxban, de most csak 576-on tud menni. ha felrakom 720-ra "nincs jel" uzenet fogad. ez lehet amiatt, mert SCART-on van osszekotve a PS3 es a TV? ha veszek egy HDMI kabelt, akkor jo lesz?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1506) Alvin_ti4200 válasza anulu (#1505) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

igen és igen. SCART-nak nincs elég sávszéle a 720p-hez.

(#1507) Vapor


Vapor
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :R

@anulu: Igen.

szerk.: megelőztek..

[ Szerkesztve ]

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#1508) szasanyi válasza anulu (#1505) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor ezek szerint te még nem is láttad, mit tud a PS3 + TV kombód... :U

(#1509) anulu


anulu
félisten

1506, 1507: kocce, akkor hazafele menet irany MM Arkad, HDMI kabel durran is :)

1508: jol latod a dolgot :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1510) szasanyi válasza anulu (#1509) üzenetére


szasanyi
félisten

Feltétlenűl! Nekem nagynak tűnt a vizuális különbség, mondhatni az állam leesett. ;)

(#1511) bwoay válasza anulu (#1489) üzenetére


bwoay
nagyúr

nekem sem jött be, nem azért írtam.
csak látom, hogy jól össze van rakva,
és meg tudom érteni, ha valaki rajong érte.
viszont az ATV-t szimplán legagyizom a demo alapján :U

Dante:
bárcsak szimulátor lenne a Motorstorm, marha jó lenne élőben így veretni,
meg nyomni a boostot ezerrel :D

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1512) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Kicsit aprhirdetéses,de zaért beírom:

Ha valakinek kellene bármilyen szoftver PS3-ra (vagy egyéb platformra),akkor szóljon Nekem!
Kb. 2 hetente szoktam cuccokat rendelni külföldről,és ha valakinek kell valami,akkor hozzá lehet csapni az Én pakkomhoz (minimális ellenszolgáltatás fejében). Még így is olcsóbban tudom hozni a cumókat,mintha innen vennétek.
Szóval ha valakit érdekel a dolog ,írjon,és megnézem,milyen árban tudom rendelni a holmit.

Telefonon is érdeklődhettek:
70/599-4844

Ennyi :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1513) pyrannha


pyrannha
senior tag

Tudja valaki, hogy lehet e Mo.-on venni valahol matricát PS3-ra? Olyanokat mint amilyeneket itt is árulnak.

PSN ID: VDFPO

(#1514) Alvin_ti4200 válasza mcwolf79 (#1512) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Devil May Cry 4 Collector's Edition?:D

(#1515) pyrannha válasza Alvin_ti4200 (#1514) üzenetére


pyrannha
senior tag

Ez engem is érdekelne.

PSN ID: VDFPO

(#1516) kzsolti007


kzsolti007
csendes tag

Sziasztok!

A Ps3 Pick'n'Mix -ről tudtok valamit? Hogy mikortól lehet kapni?

Köszi

(#1517) anulu


anulu
félisten

köszi a HDMI tanácsot. megvettem a kábelt, gyönyörűen megy 720-on :)

mai sztori (előljáróban annyit, hogy jóanyám imádja Párizst): gyúrom GT4-et, mint az őrült, éppen a Champs Elysée-n száguldok, mikor anyám bejön szobámba, ránéz monitorra, és annyit mond: "na neeeeee!". kicsit leesett az álla már annak a grafikájától is :D

jót vigyorogtam magamban :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1518) kzsolti007


kzsolti007
csendes tag

Sziasztok!

Ma elmentem venni Ps3-at... Nem várok semmilyen Pick'n'mix akcióra, mert nem bírom tovább, játszani akarok. :DD

Benéztem a MediaMarktba, mondom ott se lehet olyan drága, de tudtam, h nem a legolcsóbb bolt. Majdnem hanyatt estem. 114990 Ft-ért árulják a sima 40Gb-os gépet. Hát mondom hülye azért nem vagyok, de ők igen, h ennyiért akarják adni, amikor az 576-ban 109900 Ft Uncharted játékkal.

Na erről ennyit

(#1519) anulu


anulu
félisten

US Store-ra reggeltem (JP-hez kéne gugliznom adatokat, de szvsz kb minden megvan US-en is, kivéve GT-t). "enyhén" zavar, h nincs magyar store, és nem tudok így vásárolni :(

vajh csomagküldés van, vagy letöltés? ha utóbbi, akkor a bankkártya adatoknál mindent meg lehet adni, vagy a lakcímet pl a regisztrált accountból veszi? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1520) attavanti válasza kzsolti007 (#1518) üzenetére


attavanti
tag

Ehhez kepest a pecsi MM-ben 99-be kerul es jar hozza egy "szabadon valasztott" jatek, pl. orangebox, motorstorm, stb.

Ebbol az a tanulsag, hogy MM es MM kozott kulonbseg van, en peldaul felhivnam ilyen helyzetben az osszes olyan MM-et ami nincs irrealisan messze.

(#1521) attavanti válasza Alvin_ti4200 (#1495) üzenetére


attavanti
tag

[...]3.) nem tudod elérni a vinyót, csak a PS3-ról tudod elérni a számítógép megosztott dolgait[...]

reszletezned kerlek? weben? vagy ps3-as linux segitsegevel, vagy, hogy?

(#1522) Alvin_ti4200 válasza attavanti (#1521) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

WLAN-on vagy LAN-on keresztül látja a megosztott könyvtárakat illetve meghajtókat, csak pöcsölni kell vele, nekem egyszer összejött, most sehogy nem akar menni.

(#1523) attavanti válasza Alvin_ti4200 (#1522) üzenetére


attavanti
tag

ahha szal ufo kategoria :)

(#1524) megsemmisito válasza anulu (#1519) üzenetére


megsemmisito
tag

GT-t már levették a japó storeról. Az usa store az accountból veszi az adatokat (elfogadja a hamisat), ha ott kifizetsz valamit azt letöltheted,söt megoszthatod barátaiddal, odaadod az usa accountod jelszavát és az e-mail címet (max 4-5) barátodnak és ö is letöltheti már ingyen

PSN online ID: Tomasz84hun

(#1525) pyrannha válasza attavanti (#1521) üzenetére


pyrannha
senior tag

WMP11-ben csinálj egy media servert és utána már megtudod nézni ps3-ról a pc-n tárolt filmeket, képeket és zenéket.

PSN ID: VDFPO

(#1526) anulu válasza megsemmisito (#1524) üzenetére


anulu
félisten

az nice, mert pl wipeout meg egyéb ilyen régi cuccokat pár dolcsiért megvennék :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1527) attavanti válasza pyrannha (#1525) üzenetére


attavanti
tag

koszi, vegre valami konkretum, mert ez kezdett olyan lenni mint az ufo, mindenki tudja, hogy leteznek, de senki se latta oket :)

(#1528) bwoay válasza anulu (#1526) üzenetére


bwoay
nagyúr

én meg pont az új Wipeoutot (HD) venném meg már. Mármint majd :)
meg a Blast Factort, de azt kurvára!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1529) Alvin_ti4200 válasza bwoay (#1528) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

meg van nekünk egy Super Stardust HD-nk is ám;)

(#1530) bwoay válasza Alvin_ti4200 (#1529) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát az a Blast Factor után már annyira nem hoz lázba.
bár fura, mert előbbit nemrég fedeztem fel magamnak,
mindvégig ott volt a demok között, csak valamiért nem jöttem rá,
hogy ennyire szórakoztató.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1531) anulu válasza Alvin_ti4200 (#1529) üzenetére


anulu
félisten

:O

3x toltam végig a DMC4 trailját (mármint a 10 percet)...
nem tudom, h meddíg lehet eljutni, de van egy pont, ahol elakadtam. nem tudok átjutni a másik oldalra...

a grafika ámulatba ejtett, az irányítás is simán szokható. az ilyen játékok miatt találták ki a konzolokat! soha nem szerettem az ilyen mászkálok-ütök jellegű dolgokat, de ebbe egy pillanat alatt beleszerettem!

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1532) Alvin_ti4200 válasza anulu (#1531) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

na akkor mondom a bevásárlólistádat:D God Of War 1-2, Heavenly Sword, Uncharted, Conan, Ninja Gaiden, DMC4:D Szerintem még a Ratchet & Clanket is ide lehet sorolni:)) Bár az platform, de szintén marha jó. Amúgy kedvenc játékstílusom, amibe most beleszerettél:B

(#1533) Gebriel válasza anulu (#1531) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha gyors vagy akkor az idö limit néküli részig eljuthatsz.A 3 jég monstert kinyirtam nekem ott járt le a veker.

Nem tudom hol akadtál el,csak gondolom,de van egy kék oszlop ahol meg kapsz egy képesaéget utána meg a kék körbe kell megállnod.

[ Szerkesztve ]

(#1534) feka007 válasza Alvin_ti4200 (#1532) üzenetére


feka007
nagyúr

Na ez már majdnem egy PS3 ára :DDD

(#1535) anulu válasza Alvin_ti4200 (#1532) üzenetére


anulu
félisten

én is téged :D

mikor jön btw a DMC4? ha nemsokára, az azért jó, mert akkor remélhetőleg elleszek vele Gran Turismo 5 és Final Fantasy XIII-ig :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1536) Alvin_ti4200 válasza anulu (#1535) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

február 8. (FF XIII nov. 25.)

(#1537) anulu válasza Alvin_ti4200 (#1536) üzenetére


anulu
félisten

ty ^^

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1538) mcwolf79


mcwolf79
veterán

DMC4 CE 17,5k +posta.
(megj.: USA verzió)

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1539) dante3 válasza mcwolf79 (#1538) üzenetére


dante3
addikt

Remélem megnyerem!:)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#1540) anulu válasza dante3 (#1539) üzenetére


anulu
félisten

kell neked ilyeneket linkelgetni. ha nem szólsz, nem resztrálok, nem játszok => nem rontom az esélyeid. de így... :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1541) Gebriel válasza anulu (#1540) üzenetére


Gebriel
veterán

Nah becseréltem az EU-s COD4-et egy USA-ra mindgyárt ment simán az online játék :DD

szerk:nem személyesen neked ment :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1542) chamo


chamo
csendes tag

üdv emberek. Vki próbált már monitorral ps3-azni? Csak megkérdezném, hogy kell vmi speckó szabványt támogató monitor, vagy egyszerűen meg bármelyik DVI-HDMI kábellal?
Samsung 223BW a jelölt!
thx előre is :))

http://s2.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=MjM3NzIw

(#1543) Forrest Gump


Forrest Gump
tag

Eladó egy karcmentes (3X volt gépben) CoD4, USA verzió.

ára: 12000 ft.

(#1544) Mazsul válasza chamo (#1542) üzenetére


Mazsul
tag

Hali. Samsung 931BW monitorral játszottam elég sokáig. Szép meg minden, csak arral kell figyelni, hogy ne legyen bekapcsolva az 1080-as felbontás, mer akkor nó kép. :) :K

(#1545) attavanti


attavanti
tag

nocsak, megis csak hozza lehet kotni a billentyuzetet es egeret ugy a gephez, hogy jatszani is lehessen vele?

http://play.blog.hu/2008/01/29/xfps_billentyuzet_es_eger_ps3_hoz

(#1546) Mazsul válasza attavanti (#1545) üzenetére


Mazsul
tag

Igen, erről már tudunk. :K

(#1547) Forrest Gump válasza Mazsul (#1546) üzenetére


Forrest Gump
tag

Hát én nem tudtam róla.:)
És működik is, lehet már kapni vagy rendelni?

(#1548) Bakessz


Bakessz
csendes tag

Tényleg nem tünik kacsának :DD
http://www.xcm.cc/xfps_rateup_adapter_for_ps_3.htm

Mondjuk én is most kezdem megszokni a kontrollert

[ Szerkesztve ]

(#1549) Forrest Gump válasza Bakessz (#1548) üzenetére


Forrest Gump
tag

Hát nekem ez kell.:)
Fps-t nem tudom megszokni controllerel.
Sport és autós gamekre viszont az a legjobb. (ill kormány)

(#1550) Forrest Gump


Forrest Gump
tag

Közben utána néztem az X360-as verziónak, hát nem sok jót írnak róla.:(

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.