Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) bwoay válasza szasanyi (#2500) üzenetére


bwoay
nagyúr

jaja, én voltam hüje! jogos!

a PS2 támogatást a gameren olvastam emlékeim szerint.
Gondolom a sok hőbörgést a Sony sem hagyja figyelmen kívül.
Hasonló ez, mint a rumble: miközben bizonygatták, hogy nincs rá szükség,
már folyamatosan tárgyaltak az Immersionnel.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2502) szasanyi válasza bwoay (#2501) üzenetére


szasanyi
félisten

Na, majd kiderűl, bár nem hinném hogy azért lecserélem. :D Amit én várok nagyon, az a .mkv lejátszási képesség. Bár ezt már mondtam, de nem lehet elégszer hangsúlyozni, az mekkora királyság lenne! Itt állnak a filmek glédában és csak PC-n lehet nézni. :O Pedig a minősége olyan, de olyan... és 82 cm-en mégiscsak másképp festene.

MégOFFabb :B : Van még egy vadiúj Burnout Paradise gamem (magyarországon forgalmzott) ha kell vkinek: pü. ;)

(#2503) Mr.Grincs válasza szasanyi (#2500) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez a link nagyon jóljött nekem köszi...Elég sok infó van rajta mindenről.. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#2504) szasanyi válasza Mr.Grincs (#2503) üzenetére


szasanyi
félisten

Örülök ha segítettem valamiben. ;)

(#2505) Fuck3r


Fuck3r
aktív tag

egy eccerű kérdés
Hova érdemesebb regelni? UK vagy Japán STORE?
USA már van az én nevem alatt fut, viszont asszonynak is létre kell hoznom egy accot GT5 miatt és akkor gondoltam beregelek valahova, csak kérdés hova érdemesebb...
Szal akkor UK vagy JP vagy esetleg valami más javaslat?

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#2506) bwoay válasza Fuck3r (#2505) üzenetére


bwoay
nagyúr

UK, de miért nem oldod meg egy huszárvágással,
és csinálsz egy harmadik accountot is, nehogy lemaradj valamiről?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2507) szasanyi válasza Fuck3r (#2505) üzenetére


szasanyi
félisten

UK-ra mindenképp, a JP... arra én nem regeltem mert kissé bonyi (na jó, nem annyira :B ) és nem láttam értelmét. Azt nem tudom most van-e olyan különbség amiért megéri. De biztosan lesz vki akinek van ez irányú tapasztalata.

(#2508) gregorik válasza gregorik (#1) üzenetére


gregorik
senior tag

1. post: "én asszem döntöttem, xbox360/revo helyett ps3-at veszek".

Nem vettem egyiket se végül, mert egy felturbózott PCmég mindig jobb és kész. Elnézést kérek a Microsofttól, Nintendótól és Sonytól.

(#2509) gandras


gandras
tag

Sziasztok, azért írok mert állítólag létezik egy kezdetleges megoldás az mkv és a bluray filmek lejátszására is a megoldás az hogy át kell alakítani a filet .vob ra az mkv2vob program segítségével, ennek semilyen hátránya sem lesz, semmi minőségromlás. 1 bökkenő van mindössze hogy a fat32 miatt a ps3 4GB nál nagyob fileokkal nem boldogul a merevlemezen vagy külső usb egységen rácsatlakoztatott adathordozóról, de ez könyen kiküszöbölhető mert dvd vagy bluray lemezről beolvassa a nagyobb fileokat igy működik. Ezzel a módszerrel a lejátszás biztosan működik ;) ha valami tul nagy hülyeséget írtam akkor lécives javítsatok ki :DDD Esetleg aki kipróbálja attól várnám a véleményeket :U Én még a készülék hiánya miatt nem tudtam kipróbálni :O igy konkrét tapasztalatokat nem tudok mondani :(

Átalakítottam egy 1.5gb os mkv-t vob-ra és kb 10 percig tartott az aláírásaimnál szereplő laptopon, szerintem ez a megoldás igy nagyon jónak mondható :DD

[ Szerkesztve ]

(#2510) szasanyi válasza gregorik (#2508) üzenetére


szasanyi
félisten

Elnézzük neked, de nem örölünk. :(((

Üdv.: Sony.

:D

(#2511) bwoay válasza szasanyi (#2507) üzenetére


bwoay
nagyúr

HS Kai demo. Emiatt megérte. Bár szerintem a demo szar :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2512) pite4


pite4
tag

2.30 töltsétek egészséggel

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#2513) bwoay válasza pite4 (#2512) üzenetére


bwoay
nagyúr

ehh, gyakrabban kell fw-t frissíteni,
mint ahányszor magamtól bekapcsolnám a gépet :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2514) szasanyi válasza bwoay (#2513) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezt meg sem hallottuk.. szégyelld magad! :((( :D

(#2515) bwoay válasza szasanyi (#2514) üzenetére


bwoay
nagyúr

gondolom te már tegnap hajnalban felraktad ezt a fw-t ;]
(bár én éjjel még nyomtam a Condemned 2 demot, és akkor még nem szólt,
hogy van frissítés)
ezért kérem, hogy véleményezd az új PSS felületet,
mert én őszintén szólva nem vagyok elájulva tőle.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2516) ByB


ByB
addikt

A közeledő GTA 4 és piacon lévő GT 5 Prologue miatt elgondolkodtam, hogy az egyre inkább csak munkára használt pc-m mellé veszek egy PS3-at. Két kérdésem lenne:

- Jól látom, hogy hivatalosan már csak 40 gigás létezik, 60-as nem? Pár helyen olvastam, hogy a ksiebb tárkapacitású változat jóval gyengébb minőségű, kárt okoz a lemezekbe... Igaz ebből valami, vagy nyugodt szívvel megvehető?

- A másik, hogy egyenlőre pc-re lenne kötve: Samsung 244T (1920x1200) monitor, Audigy 2 ZS hangkártya, Creative Gigaworks hangfalszett. Egyáltalán normálisan összeköthető ez a kombó? :F

Köszönöm a válaszokat. :R

(#2517) MichaelSD válasza ByB (#2516) üzenetére


MichaelSD
őstag

Elméletileg az Audigy 2 ZSnek mennie kéne, de én még PC alatt se sikerült optikai kábellel surroundot varázsolnom.

Nekem is 244Tm van, és az eddigi kutatásaim szerint egy HDMI-DVI kábellel mennie kellene. Az egyetlen szívás, hogy ha a PC is azon van akkor vagy kell egy DVI elosztó, ami elméleti síkon mínőség vesztéssel jár, vagy lehet ki be tépkedni a DVI kábelt.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2518) dunc válasza ByB (#2516) üzenetére


dunc
nagyúr

Érdekes egyre több embernek lesz tele a fa**a a pc-vel az elévülés és a problémák miatt,én is ilyen megfontolásból vettem konzolt....

(#2519) pyrannha


pyrannha
senior tag

Na, frissítettem én is a fw-t. Nekem sokkal jobban tetszik ez az új PS Store. De a legjobban az tetszik benne, hogy ha megnyomom a O gombot, akkor nem akar kilépni a Store-ból, hanem visszalép egy oldalt.

PSN ID: VDFPO

(#2520) szasanyi válasza bwoay (#2515) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem egészen... ugyanis tegnap reggeltől ma reggelig gályáztam. :U De pótoltam a "hiányosságot", és elájulva én sem vagyok, de sztem jobb mint az előző volt. Akkor már majdnem el lennék ájulva, ha a .mkv fájlok is mennének. Így csak az a véleményem, hogy jó, lett egy ilyen is.

(#2521) dunc


dunc
nagyúr

Nem ide akartam... :B

[ Szerkesztve ]

(#2522) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Na, beléptem a klubba. A Samsung 244T monitoromon hasít a PS3. Már csak a hangot kéne megoldanom (meg hogy hova dugom a PCt a monitoron ha használni kell).

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2523) Gebriel


Gebriel
veterán

Team-Fortess2-kellemes kikapcsolodás ajánlom mindenkinek :C

(#2524) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Sziasztok!

Ismét a segítségeteket kérném. Adott egy 60gb-os ps3 ami egy plazma tvvel eddig hdmi kábellel volt összekötve. De most egy sima 82cm-es crtvel és komponens kábellel kellene összekötni. Át kellett volna állítani még a hdmi kábeles összekötésnél a kapcsolatot component-re?

Kérlek segítsetek mert most nem működik a crt tvn a ps3.

Előre is köszönöm!

Üdvözlettel kíváncsi

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#2525) Fuck3r válasza kíváncsi (#2524) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

nyomd a PS3 bekapcsoló gombját folyamatosan (magán a gépen az érintőgombot) addig amíg egy csippanást nem hallasz (kb. 5-10mp) Ezzel a művelettel visszaállíthatod a PS3 beállításait alapbeállításokra és így garantáltan működni fog

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#2526) kzsolti007


kzsolti007
csendes tag

Valószínű, hogy bejelentik Ps Home-t, mert a japán oldalon már ketyeg egy visszaszámláló!!! De lehet megint "csak" valami önfényező, jelentéktelen újítást vernek nagy dobra!

(#2527) gandras válasza kzsolti007 (#2526) üzenetére


gandras
tag

Fincsi :DDD

http://www.gamecon.hu/cikkek/pshome.htm

Azt írják , hogy a virtuális moziban HD ! ben vetítenek filmeket, de gondolom ez a része már nem ingyenes :O De márcsak a trailerek miatt is jó lesz a mozi, én egésznap ott fogok csövezni :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#2528) bwoay válasza kzsolti007 (#2526) üzenetére


bwoay
nagyúr

Forbidden Siren

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2529) Peat;)


Peat;)
veterán

Egy kis info egy mondhatni elég jó akcióról: auchan-ban megint van full hd 94 cm-es thomson tv, (kivonul a márka euból, de szerviz meg kell h maradjon), az ára: 150 000. Lenne ps3-am és mellette 150 rugóm én lecsapnék rá, gondoltam beírom, nekem jó akciónak tűnik.

(#2530) bwoay válasza Peat;) (#2529) üzenetére


bwoay
nagyúr

ha eladnám a PS3-at, pont tudnék venni egyet :))

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2531) mad1 válasza bwoay (#2530) üzenetére


mad1
veterán

de akkor mit kotsz ra? :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#2532) bwoay válasza mad1 (#2531) üzenetére


bwoay
nagyúr

a boxot, de amúgy vicc volt csak

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2533) Peat;) válasza bwoay (#2530) üzenetére


Peat;)
veterán

Groteszk helyzet lenne :) azért nyögtem csak ide be, mert most hogy nyert a blu formátum én a filmnézéshez gondoltam hogy jobb egy full hd tv, játékoknál tekintve a full hd felbontáshoz túl szerény a ps3 teljesítménye ;] ;)

(#2534) szasanyi válasza Peat;) (#2533) üzenetére


szasanyi
félisten

Ahhoz képest, hogy nincs PS3 konzolod - kvázi tapasztalatod sem -, ezt elég határozottan kijelentetted. Honnan veszed? Tekintettel arra, hogy már van FullHD grafikával készített PS3 game... :U

(#2535) bwoay


bwoay
nagyúr

MGS4 demo, rántani!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2536) kíváncsi válasza Fuck3r (#2525) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Szia,

köszönöm, életet mentettél :)

üdv kíváncsi

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#2537) Peat;) válasza szasanyi (#2534) üzenetére


Peat;)
veterán

Találó az avatar képed, ott van két smiley is te véreskomolyördögpsfan :P amúgy meg arányokat tekintve lesújtó az x360 és ps3-nál a full hd támogatás, ehhez nem kell konzoltulajnak lenni hogy tudjam, a már van kategória elég vicces egy mennyi idejes is piacon lévő konzoltól :D csak szerintem nem is kell még ebben a generációban a full hd, inkább szebb textúrák, de azé szép hogy bejövök tippet adni tv-re erre ezt kapom :( :)

(#2538) szasanyi válasza Peat;) (#2537) üzenetére


szasanyi
félisten

Elsőként azt jegyezném meg, hogy én nem kértem tőled tanácsot tv ügyben, és ha elkerülte volna becses figyelmed, a válaszom nem azzal függ össze. Tudja a FullHD felbontást? Igen. És igen, valóban találó... bár nem vagyok véreskomolyördögpsfan :P

(#2539) gandras válasza Peat;) (#2529) üzenetére


gandras
tag

Köszi hogy gondoltál ránk :DDD DE, ennek a tv nek sajnos siralmas a képmínősége, régebben mikor nézegettem a Full HD LCD -et akkor nekem is felcsillant a szemem rajta, igaz akkor még 160 környékén volt de akkor is jó ár volt érte :U (csak mikor az üzletben próbálgattam akkor láttam, hogy milyen gyenge panelt kapott :O ) , ezt nem sértésnek írtam , de sajnos ez az igazság, inkább aki Full HD-t akar az gyűjtögessen egy kicsit, és akkor sokkal jobban jár, én egy samu 40m87 mellett döntöttem és nem bántam meg ;]

(#2540) voroshazigy


voroshazigy
csendes tag

Hali! Most állok gép vásárlás előtt, és én is PS-ra gondoltam, de azért édeklődnék mivel, mennyivel jobb az xbox-nál, illetve idén ps-re milyen komolyabb játékokat adnak ki ! Köszi!

(#2541) Gebriel


Gebriel
veterán

Hy all!

Pár ütös játék címet tudnátok adni.
Köszike :R

(#2542) mad1 válasza Gebriel (#2541) üzenetére


mad1
veterán

darkness
metal gear
burnout paradise
ezek nallam favoritok.

Ne szemetelj ! = Steam

(#2543) szasanyi válasza Gebriel (#2541) üzenetére


szasanyi
félisten

Meglehetősen szubjektív vélemény:

- GoW 1-2. :K
- Heavenly Sword
- DMC4
- Oblivion
- Lost Planet
- Burnout Paradise

(#2544) megsemmisito


megsemmisito
tag

Szevasztok! Leszedtem a Final Fantasy VII 720p avi-t. Kiirtam dvd lemezre /kb,4.1GB/. Bedobtam a PS-be és észrevettem, hogy sokkal csúnyább a kép mint amikor pc-n játszom le. A pc és a PS3 is ugyanarra a hdtv-re (KDL32s3000) van kötve, a pc vga kábellel, a PS hdmi-vel, és amikor a PS-ről megy ez a film sokkal szemcsésebb. A PS beállitásival lehet a gond vagy ilyen gyenge minőségben játsza le a 720p-s avi-kat? Elsősorban szasanyi a Te véleményedre lennék kiváncsi, ha jól vettem észre jártas vagy az ilyen dolgokban. A választ köszönöm !

PSN online ID: Tomasz84hun

(#2545) megsemmisito válasza Gebriel (#2541) üzenetére


megsemmisito
tag

Uncharted

PSN online ID: Tomasz84hun

(#2546) bwoay válasza szasanyi (#2543) üzenetére


bwoay
nagyúr

na ez a kemény, egyetlen PS3 exkluzív van a listádon

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2547) nagyitomi007


nagyitomi007
csendes tag

a 40 és 80 gigás ps között a különbség a +40giga és a régi ps játékok lejátszása,ugye(szal amúgy tök ugyanaz)? vagy van más is?

(#2548) dunc válasza Gebriel (#2541) üzenetére


dunc
nagyúr

"Pár ütös játék címet tudnátok adni"
Fight Night Round 3 az tényleg ütős. :DDD

(#2549) bwoay válasza nagyitomi007 (#2547) üzenetére


bwoay
nagyúr

kártyaolvasó, meg 2 USB port hiánya,
meg az alacsonyabb fogyasztás

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2550) feka007


feka007
nagyúr

Ma végre volt szerencsém kipróbálni a GT5-öt a MM-ben. :D Hát a fullért biztos, hogy beszerzek vhogy majd egy Ps3-at, de a Prologue nagyjából annyi, mint egy nagyobb demó, azt hittem, hogy a GT4P-hez képest azért többet adnak, mert azért csak egy PC-s játék ára szinte (UbiSoftnál 8k-nál startol minden mostmár). Na mindegy, a full jó lesz az biztos, főleg ha majd utólag csinálnak hozzá törtést is. Nagyon profi az egész már a menütől kezdve, a grafika viszont sztem nem annyira nagy szám, mint amekkora a GT4 volt anno. Kocsik gyönyörűek, de a környezet nagyon hanyag mondjuk a Dirthöz képest, ennél szerintem többet tud a gép. Na mindegy, várom. :C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.