Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) bwoay válasza Crytek (#2649) üzenetére


bwoay
nagyúr

Igen, mi is alig várjuk, hogy végre legyen törés,
mert nagyon hiányzik az a társaság,
akik mondjuk 200-300e. Ft-os PC-n játszanak,
egy sokkal időtállób hw-re meg sajnálnak annyit költeni,
mint amennyit VGA kártyára szoktak másfél, két évente.
Közben persze folyamatosan óbégatnak,
mennyire drágák a játékok, ezzel kvázi mentesítve magukat a warezolás vádja alól,
elvégre nekik tulajdonképpen alanyi jogon járnak a "biztonsági" másolatok.

meg lehet nézni az xbox tulajok 30%-a honnan jött.
ők PC gamerek voltak egykor, akik megunták a gép állandó fejlesztését,
nosza, "ugorgyunk" át boxra, de a legjobb dolog azért persze maradjon meg:
itt sem akarok egy fillért sem költeni játékra, hurrá, hát van warez,
aztán ha beszarik a gépem, és a Microsoft a mókolt masinámmal együtt
elküld melegebb éghajlatra, akkor majd jön a "jó kurva anyjukat,
micsoda szart gyártanak, meg mindig is utáltam őket, mint a szart!" :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2652) dunc válasza bwoay (#2651) üzenetére


dunc
nagyúr

Huu de belemelegdtél......én pl pc-ről jöttem,és tényleg meguntam a gépreköltést ,és mivel inkább multiztam megvettem az ütös címeket eredetibe ,ami pc-n ha nem az első körbe veszed akár pár ezet forintért is hozzáférhető,és ráadásul jóval olcsóbb mint egy konzol game. Nekem most x-em van ahol megoldott a feltörés,és mégse élek vele,többet ér az a néhány aranyárba vett eredeti játék minthogy szatyorszámra rángassam le a sok másolt gamét a netről....a garancia vesztésről nem is beszélve.....

(#2653) bwoay válasza dunc (#2652) üzenetére


bwoay
nagyúr

és tudom, hogy te is nagyon jól ismered a jelenséget, amiről írtam.
nem kell megvenni mindent, ez nem arrl szól,
hogy eredetit venni nemesít - mindenki legyen büszke rá,
warezolni meg lealacsonyít - mindenki szégyellje.

engem csak a fals magyarázkodások/önigazolások dühítenek.
én tudom magamról, hogy ha valamit nem veszek meg eredetiben,
akkor az azért van, mert sajnálom rá a pénzt,
VAGY túl körülményes lenne a beszerzés,
vagyis az időt, energiát sajnálom rá.

Ettől teljesen eltérő kategória az, amit nem engedhetek meg magamnak,
mert arról egész egyszerűen lemondok.

viszont mikor látom, hogy "megvan az LCD, az 5.1-es hangrendszer,
megvan a konzol, minden készen áll, de a pénzem elfogyott ezekre,
játékokra már nem futja, így KÉNYTELEN vagyok warezolni".

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2654) west válasza pabadam (#99) üzenetére


west
őstag

1milla :C

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2655) Fuck3r


Fuck3r
aktív tag

GTA4-ért cserébe adok NBA Live08-at + Ratchet-et (mindkettő sérülésmentes, zsír új csak a fólia hiányzik róla)

csak mert sosem lehet tudni... :D

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#2656) hernan.c


hernan.c
tag

Üdv. Azt szeretném megkérdezni, hogy a 80GB és a 40GB-os gép között annyi lesz a különbség mint a 60 és 40GB-os között? Ja és HDMI - DVI átalakított hol lehet venni, és a hangot hogyan lehet megoldani ilyenkor?

[ Szerkesztve ]

(#2657) lancy válasza hernan.c (#2656) üzenetére


lancy
tag

neten rendeltem

http://www.arukereso.hu/hifi-tartozek-c3652/ednet-hdmi-dvi-atalakito-kabel-2-m-p12447172.html

de mikor +1 kellett a teszkoban talaltam 5k ert 1,5 m es kabellel egyutt

(#2658) hernan.c


hernan.c
tag

Köszi. Vizsgaidőszak után szeretnék venni egy PS3-at, de TV-t nem mert a sima tv adás nézhetetlen minőségű egy HD TV-n, filmeket meg gépen szoktam nézni. Szóval azt nem tudod, hogy ha összekötöm a monitorommal egy ilyen kábellel akkor a hanggal mi lesz? Vagy rosszul tudom, hogy a HDMI-n keresztül megy a hang is? Hifi-vel össze lehet kötni?

(#2659) pyrannha válasza hernan.c (#2658) üzenetére


pyrannha
senior tag

Ha HDMI-DVI kábellel kötöd össze a PS-t a monitorral, akkor a hangot vagy a gyári kábelen (2.0) vagy optikai kábelen (5.1) keresztül tudod kiküldeni.

PSN ID: VDFPO

(#2660) gandras válasza pyrannha (#2659) üzenetére


gandras
tag

Ma megkaptam a PS3-at 2 játékkal (GTA4, GT Proluge) 2joy + BD távirányító, idáig minden szép volt :D , aztán jött a feketeleves :O NEM pörögnek fel a ventilátorok :O és kb 5 perc után már a menüben tulmelegszik, kiírja, hogy a rendszer tulmelegedett , ezért leáll :(( sajna mivel már elmult 3 nap a megvételtöl (ilyenek a szülők mindent az ember háta mögött intéznek :DDD ), megy a szervízbe, szervizessel beszéltem elég korrektnek tűnik, azt mondta hogy ahogy beviszem rögtön bevizsgálják és még aznap javítják vagy cserélik és megis várhatom náluk amíg elkészül, a konzolstútióban lett véve, tapasztalt már valaki ilyen hibát, vagy én vagyok az első ilyen problémával :(((

(#2661) mcwolf79 válasza gandras (#2660) üzenetére


mcwolf79
veterán

Műszaki cikk,ez sajnos benne van a pakliban.
Kifogtál egy hibás példányt :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2662) bwoay válasza hernan.c (#2658) üzenetére


bwoay
nagyúr

Hát elég hüje egy indok, lévén jön a digitális műsorszórás,
meg amúgy sem igaz, hogy nézhetetlen a HD TV-ken az analóg műsor,
ez inkább tuner- illetve készülékfüggő.
Nade mindegy is, annyit tudok tanácsolni, hogy olyan CRT-t válassz lehetőleg,
amin van HDMI vagy legalább komponens bemenet,
nagyságrendekkel szebb képet adnak, mint a kompozit.
Hi-Fivel meg optikai kábel segítségével tudod összekötni,
illetve a kompoziton ott a két csatorna, de azt a kábelt ugye nem javaslom.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2663) gandras válasza mcwolf79 (#2661) üzenetére


gandras
tag

Ja, sajnos :(( ,ps2 nél is kifogtam, már megsem lepődöm, de ettől függetlenül szeretem a sony-t :DDD , de az a legrosszabb hogy itt vagyok 2 nagy játékkal és csak nézni tudom :W

Ez a bluray lemez nagyon jó igaz nem kék :DDD ,de most tükörnek egész jól használható :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2664) fanofmanu


fanofmanu
tag

hmm... úgynéz ki énis váltani fogok pc-ről, ps3-ra meguntam már a fejlesztgetést több 100.000 ezret költöttem már pcre és a crysis így is lagzik :((( am psnél hogy működik a net mármint ugyanúgy fellehet rá menni mint pc-ről és olyan mint xboxéknál hogy havonta kell fizetni vagy hogy?:D

(#2665) Gebriel válasza gandras (#2660) üzenetére


Gebriel
veterán

Az én gépemnek úgyan ez volt a baja.Én karácsnykor szívtam be. :((( :O Kicsierélték már más nap, pedig én is kiestem a 3 napból.Igaz én a Konzolvilágban vettem,de jó fejek a Studiós srácok is.Úgy látszik nem egyedi a dolog.

(#2666) Gebriel válasza fanofmanu (#2664) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem kell havonta fizetni.Netezni lehet böngészön keresztül.De ha van kedved akkor felpakolod rá Linux-ot és úgy is netezhetsz.Hopp és még is csak "pc"-nél maradtál ;) :))

[ Szerkesztve ]

(#2667) fanofmanu válasza Gebriel (#2666) üzenetére


fanofmanu
tag

amíg elnem adom a pcém de utána ps3 ezerrel :K

(#2668) szasanyi válasza bwoay (#2653) üzenetére


szasanyi
félisten

Na, most jól beolvastál a warezos társadalomnak! ;] Gondolom, mostra mindenki kihajigálta a "biztonsági másolatait" a kukába, és erőst szégyenli magát... méghozzá pironkodva. :B :D

Ahhoz, hogy ez ne így legyen, komoly szemlélet és jövedelem változás kell. És igen, mielőtt vki megkérdezné, NEM cseréltem össze a sorrendet. Az első elengedhetetlen összetevője, a második pedig csak szükséges lenne a jelnség visszaszorításához.
És van itt még egy nagy igazság, ami a warez témára is igaz: ami ingyen van, annak nincs értéke. Ennek megfelelően - és ez gyakorlatilag is így van - bármennyi van belőle, igazi értéket senkinek sem jelent. Igazam van, bwoay kolléga? ;)

(#2669) szasanyi válasza hernan.c (#2658) üzenetére


szasanyi
félisten

Azt kitől hallotad, amire ezt a véleményedet alapoztad? :U Természetesen ez nem így van, bár kétségtelen, hogy vannak anomáliák.
A legfeltűnőbb két jelenség - amivel mindenki első látásra szembesül - a 16:9 képarányból adódó, alapbeállításbaban kissé összenyomott kép. Ez valamelyest korrigálható. A másik az, hogy az adások közben, a műsortól függően jelentős képminőségbeni különbségek vannak. Pld. a reklámok kiváló minőségüek. :U Akinek LCD TV-je van, az tudja miről beszélek...
DE már egy "mezei" DVD-Video esetén is látványosan szebb a kép, nem beszélve egy PS3-ról! Aki megengedheti magának,annak a PS3 mellé kötelező az LCD TV! Már 120k-ért van jó készülék ami érdemes megvásárolni, és nem feltétlenűl szükséges jobb, FullHD meg még annyira sem. :( Attól meg a szemöldököm szalad fejem tetejére, mikor azt olvasom, hogy nincs 250k TV-re, más meg nem jó... :P
És igen, a High-Definition Multimedia Interface - már a nevéből is következik valamelyest - kapcsolattal megy a hang és a kép is. Monitor eseében persze csak akkor, ha nem HDMI-DVI átalakítól van összkötve. ;)

(#2670) hernan.c válasza szasanyi (#2669) üzenetére


hernan.c
tag

Üdv. Nem hallottam hanem láttam pl.: a forma 1-et múlt héten hát igen csak rossz volt a minőség. Azt meg én is tudom, hogy a PS3 sőt még a DVD is szebb képet mutat egy HD TV-n. Én nekem van egy aránylag jó LCD monitorom ami már DVI-D-n keresztül van összekötve a gépemmel. Ha vennék LCD TV-t akkor meg tuti hogy FullHD-t már 230k körül vannak, de mivel nincs rá még szükségem így nem veszek és mivel látom hogy milyen gyorsan esik az ára (mint minden műszaki cikknek) akkor veszek ha tényleg szükséges lesz (mondjuk már van PS 3-am, már nem analóg kábel TV adásunk van, stb..) Addig jó lesz ez a monitor film nézésre meg nemsokára PS3-hoz! Szerintem...

(#2671) Gebriel válasza fanofmanu (#2667) üzenetére


Gebriel
veterán

Kicsit félre értettél.. :) Én azért írtam hogy "Hopp és még is csak "pc"-nél maradtál" mert ha felrakod a Linuxot a PS3-ra.Akkor azt majdnem úgyan úgy használhatód mint a pc-t.Tehát "majdnem" pc-t varázsolhatsz a ps3-ból. ;)

(#2672) west válasza Gebriel (#2671) üzenetére


west
őstag

csakhogy a jatekok futtatasanal,mar latszik az emulacio :K

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#2673) Gebriel válasza west (#2672) üzenetére


Gebriel
veterán

Játkok futtatására már magát a XMB-t kell használni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2674) mad1 válasza Gebriel (#2673) üzenetére


mad1
veterán

kifejtened?mert ez nekem uj. :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#2675) Gebriel válasza mad1 (#2674) üzenetére


Gebriel
veterán

Mire vagy kiváncsi pontosan?

(#2676) mad1 válasza Gebriel (#2675) üzenetére


mad1
veterán

Xbm el windows jatekok emulalasara lennek kivancsi...

Ne szemetelj ! = Steam

(#2677) Gebriel válasza mad1 (#2676) üzenetére


Gebriel
veterán

Félre értettél vagy félre érthető volt amit írtam.Magára a játékok lejátszására ott a xmb a normál ps3 játékoknak.

[ Szerkesztve ]

(#2678) WISHENSEN válasza szasanyi (#2668) üzenetére


WISHENSEN
csendes tag

" ami ingyen van, annak nincs értéke."

Ez igy nem igaz. Inkabb nincs semmi ingyen. :) Aki meg ingyen jut dolgokhoz, annak szerencseje van :)

Egy, ket, ha irany a BME nemzetkozi gazdalkodas vagy BCE gazdinfo. tuduuuutuududududuu

(#2679) fanofmanu válasza Gebriel (#2671) üzenetére


fanofmanu
tag

igen, igen aztán rájöttem hogy mire is gondolsz :DDD

(#2680) szasanyi válasza WISHENSEN (#2678) üzenetére


szasanyi
félisten

DE ez pontosan így van. Az mutatja legjobban, hogy az ingyen szerzett warez cuccokat, és pénzért megvásárolt eredeti termékeket mennyire értékeled, becsülöd meg! Nézd meg azokat a konzol, vagy PC tulajokat, akik ezeket használják. Tömkelegével szerzik,töltik, DE alig van játék amit megtartanak, végigjátszanak - esetleg több ször is. Ezzel szemben teljesen más a helyzet a legális szoftvereket vásárlók és használók körében. Nem véletlenűl... Mivel pénzbe kerül - sokszor nem is kevésbe - gondolkodnak, és viszonylag keveset vásárolnak meg a legjobbakból, amit aztán végigjátszanak - gyakran többször is -, és megtartják, esetleg cserélik másik DE eredeti game-re.
A warez meg ingyen van, tudniillik nem kell érte fizetni. :U És nem kell hozzá szerercse csak net, és igény.

(#2681) Gebriel válasza szasanyi (#2680) üzenetére


Gebriel
veterán

"pénzért megvásárolt eredeti termékeket mennyire értékeled, becsülöd" :K

[ Szerkesztve ]

(#2682) M@trixfan válasza szasanyi (#2680) üzenetére


M@trixfan
addikt

Aki ugyanúgy megbecsüli a warezt mint az eredetit annak sikerült elérni a zen csúcsát, a teljes megvilágosodást. :DDD

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#2683) orkester


orkester
senior tag

Bocs, ha unalmasat kérdezek, de csak úgy lehet multizni neten, ha a barát listámon vannak emberek(még nincsenek)? Mert pl. GTA IV alatt nem találtam ilyen lehetőséget. Próbáltam keresni ezzel kapcsolatos hsz.-t, de nem találtam...vagy csak rosszul kerestem. :B

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2684) Gebriel válasza orkester (#2683) üzenetére


Gebriel
veterán

A téma engem is érdekel....

(#2685) gandras válasza Gebriel (#2684) üzenetére


gandras
tag

Ma kicseréltettem a gépet a szervízben ez már tökéletesen működik :) kipróbáltam az mkv videó file átalakítást vob ra kevesebb mint 10 perc volt az aláírásomban szereplő géppel, kiírtam adatlemezként és lejátszotta :DD (az Indiana Jonesnak volt valamejik része HD ban :DDD ) , Viszont a GTA 4 el nagyot szívok, CSAK a GTA4 fagy de nagyon sűrűn valamikor a játék elindítása után 1 percel :O olvastam hogy van valamilyen hiba a játékban és nagyon sok embernél előfordul ugyan ez , tud valaki valamiyen hibajavításról ami már a láthatáron van :F Vagy valaki tapasztalt ilyet és netán tudja a megoldást? Sokszor fagyás után ujra kell teni a játékot vagy a save filet kell törölni mert különben EL SEM INDUL a játék :O De a Gran turism Proluge az év játéka nálam :DD az tökéletes :))

Vagy holnap délután vagy hétfőn leírom (sajna most nincs időm :O ) részletesen az mkv ""lejátszását"" PS3 on 1 filmet 10 perc alatt át lehet alakítani és már kész is, ez szerintem teljesen jó így már szinte mindegy, hogy az mkv. "úgymond nem támogatja" :B

[ Szerkesztve ]

(#2686) N4r4ncs válasza gandras (#2685) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Utánanéztem a neten, és láttam hogy a jelenség nem egyedi.(ugyanazokról a hibákról esett szó amit te is tapasztaltál:fájl eltünés,újratelepítés.A Rockstarnál már tudnak a problémáról.
szerk: és állítólag Xbox360-nál is van mint külföldi oldalak kommentjeit olvastam.

[ Szerkesztve ]

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#2687) orkester válasza gandras (#2685) üzenetére


orkester
senior tag

Várom a leírást mkv2vob ügyben, mert én is próbáltam már, de mindig elcsúszik a hang.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2688) szasanyi válasza orkester (#2687) üzenetére


szasanyi
félisten

Dettó. :)

(#2689) bwoay válasza M@trixfan (#2682) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem, az megveszi utólag az eredetit :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2690) keIdor


keIdor
titán

Srácok sikerűlt valakinek GTA4-ben multiznia? :F Én ha belövöm telefonba, hogy Multiplayer, felmegy Network-re utána keresgél egyet és a játék csontá fagy... :F vagy ha a menüben Loginolok Networkre és elindítom a játékot, akkor örökké Loadingol, majd PS gombal rámegyek hogy lépjen ki és resizi magát a gép. :F

Találkozott már valaki ezzel? Nézzétek már meg légyszi, hogy felmegy-e nektek mutlira

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2691) Crytek


Crytek
veterán

Amúgy az tényleg igaz hogy viszi a ps2-es gameket is???

Next PC Upgrade: 2022

(#2692) Gebriel válasza keIdor (#2690) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem fel,csak szervert,gamer társakat nem sikerült találnom :B :(((

(#2693) keIdor válasza Gebriel (#2692) üzenetére


keIdor
titán

Bekavarhat az, hogy Account készítésénél Hungary-t adtam meg? :F Mert ugye most vettem észre, hogy pl. PlayStation Store nuku ebben az országban/régióban.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2694) keIdor


keIdor
titán

Tele van ezzel a net: [link] Úgy látszik vannak azért szép bugok a játékban.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2695) bwoay válasza keIdor (#2693) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát én átírnám, bár a multihoz nem kell store ugye.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2696) nagyitomi007


nagyitomi007
csendes tag

végre összejött 115ezer magyar pénz,80 a ps3+4 a hdmi kábel+11 a fifa 08 és az nba2k8-at nem tudom megszerezni(ti nem tudtok olyan oldalt,ahol fennavn és meg lehet rendelni?)+posta rászánom magam és rendelem vagy tudtok jobb áron esetleg?

(#2697) e.vid


e.vid
senior tag

Nagyon OFF, de besz@rás jó: GTA Újpesten :D

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#2698) Gebriel válasza nagyitomi007 (#2696) üzenetére


Gebriel
veterán

Náluk megtalálod ;)
GTA IV is jó árban van náluk 13900Ft

[ Szerkesztve ]

(#2699) Gebriel válasza keIdor (#2693) üzenetére


Gebriel
veterán

Na ma janalban sikerült mutiba játszani :C

(#2700) Gebriel válasza Gebriel (#2699) üzenetére


Gebriel
veterán

hajnalban :B :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.