Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) BaliJack válasza DM-Fan (#10648) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Én elhiszem, csak eddig más volt a tapasztalatom :).
De kösz, tényleg megnézem, ha ezekben járok.

Szerk.:
szasanyi: nem szükséges dombornyomott, balmenetes meg mindenféle extra kártya a külföldről rendeléshez :D, ugyanis nekem olyan réti kártyám van, hogy ennél olcsóbb és póriasabb nem sok van, és simán vásárolok vele :). Ez itt az :).
PSN-en is ezzel vásároltam eddig három játékot gond nélkül. Külföldről rendeltem már a Thehut-ról, a Shopto-tól és a Game-től.

[ Szerkesztve ]

(#10652) DM-Fan válasza BaliJack (#10651) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én sem gondoltam, mert hozzászoktam a 6.990-es, meg még annál is durvább árhoz, de kíváncsiságból elkezdtem őket nézegetni (elsősorban, hogy lássam a választékot pl. az Xpress-éhez képest) és meglepve tapasztaltam, hogy csomó lemez ára 5 eFt körül (vagy esetleg csak picivel fölötte, de még 6 eFt alatt) mozog. Alakul ez, ha 3-4 eFt közé esik, akkor már elgondolkodtató lesz a dolog.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10653) BaliJack válasza DM-Fan (#10652) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Elgondolkodtató a dolog akkor, mert ha leesik 3-4ezer HUF közé az áruk itthon, akkor nem bajlódok a rendelésekkel :). Meg akkor már biztosan lesz rajta magyar hang/felirat, mert meg tudom nézni a film borítóján. Meglássuk :).

(#10654) Edgeri válasza BaliJack (#10651) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szia!

Légyszíves küld el nekem is ezt a BD feliratos listát :R

Én pár napja jöttem haza megint Londonból, vicc, hogy ott mennyibe kerülnek a használt PS3-as játékok, és az új/használt BD lemezek. Voltam 3 különböző game.co.uk boltban, és átszámítva kb. 14e-rért használtan megvettem az alábbiakat: Bad Company 1, Resident Evil 5, Siren Blood Curse. Az új játékok\PS3 kiégészítő kütyük amúgy ott is drágák, sőt drágábbak, mint itthon.

Igazán akkor esett le az állam, mikor a HMV-ben láttam a BD lemezek árait. Mátrix trilógia díszdobozban 25 font ~ 7.500 HUF, megnéztem részenként is mennyibe kerül, és darabja 10 Font ~ 3100 HUF volt, stb. Igaz ezeken nem minden esetben volt magyar felirat. De pl. a Transformers 1-en van magyar felirat, és az is 10 Font volt. Szóval átlagosan annyiba került Angliában egy BD (10-25 font), mint itthon egy DVD :Y

Nem tudom, hogy lehet-e Magyarországra rendelni a HMV-ből, de talán érdemes megnézni: hmv.co.uk
Persze előtte jobb tájékozódni, hogy mely BD-ken van magyar felirat.

ui: a poén az, hogy miután megvettem a Mátrix trilógiát, felmentem a honlapra és ott csak 17 Fontért árulták :W

Üdv, Edgeri

(#10655) jookomak


jookomak
őstag

Csatlakoznék én is a szinkronos/feliratos bluray listához.

Nekem K&H visa electron kártyám van, és működik a shopto-n, steam-en, máshol meg még nem próbáltam. Transformers 1-et vettem meg én is 17 fontért magyar felirattal. bűn lenne azt a filmet szinkronnal nézni.

(#10656) BaliJack


BaliJack
aktív tag

Hát, nem vág témába, de akkor ide teszem a listát.
A listán azok a filmek vannak, amiknél a Thehut-on találtam infót, hogy van rajtuk magyar felirat és/vagy szinkron. Saját keresés, és mivel ott is elég rengeteg film van, így az összeset nem tudtam végignézni :).

21
A Few Good Men
Across The Universe
Anger Management
Black Hawk Down
Bram Stoker's Dracula [Collector's Edition]
Brian's Life
Close Encounter of the Third Kind
Closer
First Knight
Gothika
In The Line Of Fire
Kung Fu Hustle
Maid in Manhattan
Mona Lisa Smile
Perfect Stranger
So I Married An Axe Murderer
Spiderman 3
Starship Troopers 3: Marauder
SWAT
The 6th Day
The Adventures Of Baron Munchausen
The Bone Collector
The Devil's Own
Ultraviolet
Vertical Limit

Hozzátenném, hogy még nem rendeltem egyet sem :).

(#10657) szasanyi válasza jookomak (#10655) üzenetére


szasanyi
félisten

Aki szinkronnal nézi, az nem kicsit mazihosta. :D Én elszenvedtem a 2. részt moziban, de az első ismeretében messze nem volt jó... összességében, főként az autobotok és álcák hangjai. Persze a szereplők egyik-másikánál nem volt gáz, legalábbis nem tűnt annak. Ma megvettem a 2. részt BD-n (2 lemezes különleges kiadás, különlegesen akcióóós 6.9k áron :O ) mert tetszik, és nagyon látványos. Felülbíráltam magam - lehet utoljára -, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogyan néz ki egy jó minőségű 1080p film. A film technikai infóinak birtokában nem keveset várok tőle.

(#10658) Edgeri válasza BaliJack (#10656) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi!

+Transformers 1 :DDD

Üdv, Edgeri

(#10659) DM-Fan válasza szasanyi (#10657) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Technikailag az egyik legjobb idáig kiadott BD, ez vitathatatlan. Más kérdés, hogy a film értékét nézve egy fillért nem adnék érte, ez elsősorban a saját véleményem, de a film IMDB-s pontszáma is tanúsítja, hogy nem csak én vagyok csalódott vele kapcsolatban. Egy dologra viszont jó: megtudja belőle az ember, hogy hol tart a CG 2009-ben. Kiváló demonstráló lemez, referenciaszintű anyag, ez megmutatja mit tud a megjelenítőd. Blu-Ray fórumokon is úgy nyilatkoznak róla, hogy technikailag az évtized filmje, a filmet magát nézve meg az évtized egyik leggyengébb filmje. :D Jó, ez nyilván erős azért, de az tény, hogy én is sokkal többet vártam. Mondjuk már az első résznél is nagyon erősen ezt éreztem sajnos.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10660) BaliJack válasza Edgeri (#10658) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Kösz, akkor felveszem a listámba :). Mert az első rész nagyon tetszett, de csak feliratos verzióban! Amikor meghallottam szinkronnal... hadd ne mondjam :D.
15 font most thehut-on.

(#10661) orkester válasza BaliJack (#10660) üzenetére


orkester
senior tag

Itt minden filmnél részletesen van, hogy milyen nyelvek és feliratok vannak hozzá, Mo.-ot kiválasztva csak azokat listázza amiben van magyar felirat vagy nyelv és még az árakat is Forintban mutatja.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10662) Edgeri válasza BaliJack (#10660) üzenetére


Edgeri
senior tag

Időközben megnéztem a HMV honlapját (hmv.co.uk), és szállítanak Európába 2.5 Font/tétel árért. Érdemes talán ott is körbenézned, ha majd a jövőben vásárolni akarsz.

Üdv, Edgeri

(#10663) Edgeri válasza orkester (#10661) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ez rohadt jó, ilyet kerestem eddig és nem találtam, nagy köszi :R

Üdv, Edgeri

(#10664) Siera válasza Edgeri (#10663) üzenetére


Siera
senior tag

(#10665) BaliJack válasza orkester (#10661) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Csúcs ez az oldal, köszönjük! :) :R

Kösz, Edgeri, azt hiszem azt is elmentem a kedvencek közé, de nem onnan rendelek majd legtöbbször :).

[ Szerkesztve ]

(#10666) szasanyi válasza DM-Fan (#10659) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem rossz az, azt hozza amit vártam: nem unalmas, és borzalmasan látványos. Majd meglátjuk, mert tulajdonképpen ajándék lesz a fiamnak. nehéz megállni, hogy ne bontsam ki, de hát... :)

(#10667) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok eltudnátok magyarázni h hogyan tudom a win7et meg egy 80as PS-t roouteren kersztül össze párosítani hogy tudjak a gépről filmet zenét másolni rá?UTPvel összedugtam meg is találta a ps a gépemeg de amikor rányomok pl a videonál ezt irja ki:
Access to the media server is not allowed. It is possible that the system name for this PS3 syste, ps3, has not been registered.
Chech the settings for the media server.
Van vkinek vmi 5lete? :F
Ja meg még 1..kikapcsolt állapotban ha a joy rávan durva akkor tölti?

(#10668) Edgeri válasza Sakab (#10667) üzenetére


Edgeri
senior tag

Itt a leírás katt: MEDIA SERVER talán ad valami támpontot.

2. kérdésre a válasz: tudtommal nem.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#10669) Sakab válasza Edgeri (#10668) üzenetére


Sakab
senior tag

Köszi ezt a mediaserveres dolgot ismerem még anno olvastam.Ezzel csak egy gond van h a filmek nem a ps vinyóján tárolódnak hanem a gépről közvetlen megy. Nekem megy az kéne h a ps vinyójára közvetlen tudjak másolni ezt azt

(#10670) MrPG8 válasza Sakab (#10667) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ha ki van kapcsolva akkor nem tölti, de viszont gépről is tudod tölteni!

(#10671) Siera


Siera
senior tag

háromszög és rányomod,hogy felrakja a winyóra

(#10672) Sakab válasza Siera (#10671) üzenetére


Sakab
senior tag

Jaaaj köszi a választ, de még mindig nem erre gondoltam volna...pl ha egy pendrájvot vagy egy pdat rádugsz a PCre ott is feldobja mint magát a meghajtót és lehet rá másolni ha meg zenét, filmet akarsz hallgatni akkor lényegtelen e h be van e kapcsolva a PC és nem kell mindenféle külön steemelő progikkal bűvészkedni.
Szóval akkor külőn elérhető e a hálózaton a vinyója, vagy csak ilyen félmegoldás van csak?
Ha meg nincs akkor miért jelenik meg elsöként amióta rádugtam a pst a hálóra a PC-m neve és a felhasznevem egy kis fehár alapon Windowsos felirattal?

(#10673) Piotrus


Piotrus
tag

Sziasztok!

Most vásároltam meg a GTA4-et.
Miért áll elő az a helyzet,hogy a játék elindításakor 1080p felbontásról magától átáll 720p felbontásra a tv,mikor a játék tudja a 1080p felbontást?

(#10674) orkester válasza Piotrus (#10673) üzenetére


orkester
senior tag

Szia!
A videó beállítások menüben vedd ki a pipát a 720p mellől, csak az 1080p maradjon.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10675) wrathchild válasza BaliJack (#10647) üzenetére


wrathchild
tag

Hello!

Erről pl hogyan deríthetem ki, hogy van-e magyar hang vagy felirat?

http://www.thehut.com/blu-ray/harry-potter-boxset-1-6/10061821.html

Köszi!

(#10676) szasanyi válasza Piotrus (#10673) üzenetére


szasanyi
félisten

FullHD készüléken tolod? Mert ha nem, lehet ez az ok. Ha igen, akkor én sem értem, mert a HDMI csatlakozás beállítása során automatán felismeri és úgy is kezeli a PS3 a megjeleníthető felbontást - természetesen a játék függvényében.

Erről jut eszembe: tudjátok -e hol lehet megnézni, mely PS3 gamek 1080p felbontásúak? Nincs sok, úgyhogy nem lesz hosszú a lista. Ezek amiket itt felsorolnak biztosan nem igaz, legfeljebb részben. Engem a játékok valódi felbontása érdekelne, nem az amire a PS3 felskálázza.

[ Szerkesztve ]

(#10677) Piotrus válasza szasanyi (#10676) üzenetére


Piotrus
tag

Szia!

Természetesen FullHD , a PS3 menű 1080p-ben jön, de a játéknál átvált.
...,bár pont most olvasom az általad felsorolt listát és itt tényleg mintha azt írná,hogy a GTA4-nél ki kell iktatni a kisebb felbontásokat.

Orkester: ezt meg fogom próbálni, csak nem tűnik természetesnek,hogy nem magától érzékeli a 1080p-t, míg a 720p játéknál automatán levált (pl. PES09).

Teljesen új vagyok PS3 terén,úgyhogy könnyen lehet,hogy bennem van a hiba, de egyenlőre furcsa számomra a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#10678) orkester válasza Piotrus (#10677) üzenetére


orkester
senior tag

Pedig elvileg nem ez az egyetlen ilyen játék, bosszantó vacakolni vele. Meg persze az 1080i elől is vedd ki a pipát.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10679) heihachi válasza szasanyi (#10676) üzenetére


heihachi
addikt

[link]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10680) szasanyi válasza heihachi (#10679) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen ilyesmire gondoltam, köszi!

(#10681) Sakab válasza Sakab (#10672) üzenetére


Sakab
senior tag

Vki erre nem tud megoldást? :F

(#10682) orkester válasza Sakab (#10681) üzenetére


orkester
senior tag

Szerintem is csak úgy megy ahogy Siera mondta. Ps3-on böngészed a pc tartalmát, ami kell azt meg másolod a konzolra. Persze mindkettőnek mennie kell közben. Talán érdemesebb ezt használni a pc-n ehhez a művelethez.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10683) Sakab válasza orkester (#10682) üzenetére


Sakab
senior tag

Hát igne azóta googliztam kicsit és tényleg nem lehet közvetlen elérni a vinyot ami szerintem eléggé gáz de majd megszokom :F

Tudnátok abba segíteni h regelnék amcsi storhoz, elis jutottam oda nagynehezen ahol a címet meg ezeket kéri ezt tudtam randonba találni:

2999 Lyndon Street
Sinking Spring, PA 19608

Viszont nemtudom h meik részét hova kell beírn :F :F próbáltam már m1 hogy de sehogy se engedi

(#10684) Sakab válasza Sakab (#10683) üzenetére


Sakab
senior tag

Na sikerült megoldanom :R
A gyári 80as vinyója az ugye egy sima alap sata1es vinyó,szóval ha azt kiveszem akkor bármi másba bele tudom tenni ugye?

(#10685) PhoenixK válasza Sakab (#10684) üzenetére


PhoenixK
őstag

Igen, csak éppen nem tudod a rajta levő tartalmat olvasni, mivel valamilyen saját FS-t használ!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#10686) prisz


prisz
aktív tag

Srácok!

Csak ma, 11.14-én szombaton, a Westend Media Marktban az összes Sony Playstation konzol, 20% kedvezménnyel kapható, a 10éves a Westend alkalmából. Éjfélig nyitva lesznek.
Biztos infó :))))
Asszem végre veszek egyet, a kis aranyoskámból :)

(#10687) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Ma reggel befejeztem a CoD MW2-t. Elég rövid volt. Nem számoltam az órákat, de három nap alatt kivégeztem úgy hogy csak délután játszottam meg szombat reggel. Most a Spec Ops részét kezdtem el, meg kipróbálom a multit, de a történetbe sokkal több belefért volna. Különösen a téli részek tetszettek, meg a Washington és a Virgina állam egyik kisvárosában hamburgeresről hamburgeresre jártunk és írtottuk a ruszkikat. Nagyon fasza játék, kár hogy ilyen rövid. :(
Operation Flashpoint-al játszott vki? Csak 7.5-öt kapott a GameSpot-on, nem tudom játszható e.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#10688) Sakab válasza prisz (#10686) üzenetére


Sakab
senior tag

Menyi igy akcióba a régi 80as csak h felcsesszem az agyamat :F

(#10689) bordi10


bordi10
senior tag

Tegnap este sikerült végre az Uncharted 2 platinum :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#10690) bordi10 válasza prisz (#10686) üzenetére


bordi10
senior tag

PSP-re vonatkozik vajon?

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#10691) heihachi válasza prisz (#10686) üzenetére


heihachi
addikt

Jaja, a 120-as slim most 68k ott.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10692) szasanyi


szasanyi
félisten

Többen említették a .mkv fájlok lejátszásénak problémáját, körülményességét. Itt egy kitűnő megoldás annak, aki esetleg tévét akar venni. :) Említettem, hogy új tv készüléket vásároltam, és mostanra meg is ismertem. Szóval a kitűnő képminőség és számtalan szolgáltatás/beállítás mellett külső USB eszközöket támogat, és az USB porton keresztül képes lejátszani bármilyen kép és videófájlt! :Y
Ismeri a FAT16, FAT32 és NTFS fájlrendszert, kezeli az USB pendrájvokat és HDD-ket egyaránt. Egyszerűen megfogtam a külső, mobil HDD-met és USB bedug, vinyó bekapcs, mappák és a film (DivX, Xvid, AVI, .mkv, stb.) kiválaszt és kész, megy is. Kitűnő szolgáltatás FullHD felbontással (ha 1080p) vagy egyéni beállítás szerint sokféle módon és minőségben. Egyszerű, hibátlan! Nagyon örülök ennek, gondolom nem kell mondani miért. ;)

(#10693) orkester válasza heihachi (#10691) üzenetére


orkester
senior tag

Remek. Én sem vettem drágán az enyémet, de az nem sony garis. :(

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10694) nemethjoc válasza szasanyi (#10692) üzenetére


nemethjoc
csendes tag

Az .mkv -t is viszi akadás mentesen? legyen 720p vagy 1080p, mérettől függetlenül?

PSN_id: nemethjoc

(#10695) trick válasza whited (#9801) üzenetére


trick
csendes tag

Hy! Azt szeretném megkérdezni h szerintetek a sima ps3 v a slim a jobb? :F

(#10696) trick


trick
csendes tag

azt is szeretném h a sima ps3 v a slim birja tovább csippelve?? :F

(#10697) trick


trick
csendes tag

a platinum ps 3 játék miben különbözik a többitöl?? :U

(#10698) nokia párti válasza trick (#10695) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem kell minden egyes kérdésnél új hozzászólást írni.
Lehet 5 percig szerkeszteni.
Amúgy a sima ps3-ra tehetsz linuxot, de a slim ha jól tudom eneregiatakarékosabb.
Végülis mindegy.
Ja meg a slim vékonyabb. :P
Bár nekem mind a 2 ugyanúgy tetszik. :R

(#10699) blazsey2 válasza trick (#10695) üzenetére


blazsey2
senior tag

Mivel nekem slim van így nem tudok mást mondani csak azt hogy slim-et.De ha linuxot is szeretnél a gépre akkor fat verzíót vegyed.

PSN ID:blazseydr

(#10700) jookomak válasza trick (#10697) üzenetére


jookomak
őstag

"csippelve" egyik se bírja, mivel nem lehet csipelni. meg kell venni az eredeti játékot.
platinum: más a tok, játék ugyanaz.
sima vagy slim: sokan a fat-et ajánlják. ha vársz még egy kicsit, akkor megoldódik a választás fontos problémája, kifut a sima, és csak a vékony marad.

lehet a #10696-ra azt kellett volna válaszolnom, hogy az xbox360 :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.