Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) DiVaD válasza kelzsoca (#11100) üzenetére


DiVaD
senior tag

Igen AV kábellel is megoldható a hang (csak bekell állítani), de akkor tudtommal csak stereo lesz.

Más: Végre megvan az MW2. :D Hát Hard-on kicsit szopós, de majd belehúzok. Eddig bejövős. :)

(#11102) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ezekre valaki?

Hogy működik a PS3 nál a játékok hddre másolása? Úgy mint az xbox 360nnál, hogy bent kell lennie a lemeznek amint fölmsáolta és nem pörgeti játék közben.
Egy játék mennyit foglal?
Találtam egy helyet ahol még lehet kapni PS3 fat verziót inkább azt venném a slim helyett, mert úgytudom annak is fika lett a hűtése, mint az xbox 360é.
Volt boxom több mint egy évig nagyon szerettem, nagyon meg voltam vele elégedve, szeretnék venni megint boxot, de nem zárkózom el most a PS3 vételtől sem, mert felmerült mint lehetőség.

Pl van a COD 5 játék ami az egyik kedvencem. PS3on a MAP packok ingyen letölthetők?
:R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#11103) DM-Fan válasza Mr.Grincs (#11102) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Használd a keresőt, olvasd el az 1. HSZ-t, már többször leírtuk a választ ezekre.

A PS3-nál a játék dönti el, hogy mennyi kerül install-ban a HDD-re, neked nincs lehetőséged felmásolni. Egyes játékok 4-5 GB-ot is felmásolnak, de nem ez a jellemző, általában csak max. 10-50 MB között mozog az install és a lemezről megy minden.

A Slim hűtésével tudomásom szerint semmi gond nincs, mindössze arról van szó, hogy volt 1-2 korai példány, ahol nem volt tökéletes a pasztázása a bordáknak és emiatt elindult egy őrülethullám bizonyos fórumokon, hogy a Slim hűtése úgy szar, ahogy van. Milliós nagyságrendben fogyott a Slim az utóbbi 3 hónapban és sehol nem lehet tömeges elhalálozásokról olvasni, szóval szerintem ezen kár aggódni.

A COD5-höz a MAP-Pack-ek természetesen nem ingyenesek, talán 6-7 font között mozog az áruk darabonként (asszem mindháromé ugyanannyi) UK Store-on, de az összegre nem esküszöm meg.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#11104) Mr.Grincs válasza DM-Fan (#11103) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi az infókat. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#11105) bobojszan


bobojszan
tag

Sziasztok.
Tud segíteni valaki abban, hogy mi lehet a baj?
Most érkezett egy PS3om Slim az LG 42LF2510es tvmhez.
HDMi-n van összekötve a tvvel és az a probléma, hogy a gép menüje iszonyatosan zajos.
Ilyen fehér pöttyös az egész.
Ha beállítom a Settingsben hogy HDMi legyen a videó kimenet amikor megkérdezi, hogy hagyja-e a beállítást akkor fasza a kép, de amikor visszavált megint zajos.
Ha BR lemezt rakok be akkor fasza a kép, csak kint a menüben szar.
Mi lehet a probléma?

God of War Rank : Chaos

(#11106) DM-Fan válasza bobojszan (#11105) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem a menüben lebegő grafikai effektre gondolsz zajként? Amúgy a túlzott kontraszt tud zajt okozni a homológ felületeken. Próbáld meg lejjebb venni a kontrasztot. Ellenőrizd azt is, hogy milyen felbontásérték megy ki a HDMI-csatlakozón!

Get Moded!

(#11107) bordi10 válasza bobojszan (#11105) üzenetére


bordi10
senior tag

Nem lehet, hogy a gyári PS3 téma "csillogását" észleled hibaként?
Próbálj leszedni egy nem animált témát vagy wallpapernek állítsd be egy jpg-et...hátha.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#11108) bordi10 válasza DM-Fan (#11106) üzenetére


bordi10
senior tag

megelőztek :DD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#11109) ako127


ako127
csendes tag

#11086-ra valaki? :F

A UK játékok DLC szempontjából különböznek a többi EU-stól (elsősorban az itthoniaktól)?
Tehát az itthon megvásárolt játékhoz UK storeból le lehet tölteni DLC-ket UK PSN carddal?

Kösz!

(#11110) DiVaD válasza ako127 (#11109) üzenetére


DiVaD
senior tag

Igen.
De jobb esetben ki van írva egy lemez azonosító is. CoD5nél például igen. De az UK= EU-val ilyen téren.

(#11111) bobojszan


bobojszan
tag

Nah rájöttem.
Levettem 1080i re a kimenetet és így már jó.
Viszont akkor nem tudja az 1080p-t?
Pedig FullHD a TV is.
Lehet a kébel szar?
Egy 990ft-os HDMi kábel, lehet nem tudja a 1080p-t?
Valaki?

God of War Rank : Chaos

(#11112) bwoay válasza bobojszan (#11111) üzenetére


bwoay
nagyúr

TV típusa?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#11113) kelzsoca válasza bwoay (#11112) üzenetére


kelzsoca
félisten

"Most érkezett egy PS3om Slim az LG 42LF2510es tvmhez."

https://vertigostore.eu

(#11114) Fernando7


Fernando7
csendes tag

Sziasztok ! Elsősorban DM-Fan-hoz fordulok a kérdéseimmel,mert olvasgatva sok hozzászólásodat eléggé dörzsölt vagy a PS 3 témában,de persze mindenki véleményét szívesen veszem aki érdemben tud tanácsot adni.Arról lenne szó hogy szeretnék PS 3-at vásárolni , de nem tudom hogy is kezdjek hozzá.Nekem csak arra lenne szükségem hogy tudjam rajta játszani a FIFA 10-et + Gran Turismo , GT... stb. Van PS 2 -esem , de úgy hallottam hogy a FIFA 10 már ki se jött rá vagy ha igen akkor valami nagyon lebutított verzió.Szóval a kérdéseimet ott kezdeném hogy érdemes-e használtat venni és mekkora teljesítményűre lenne szükségem ami ezekre a játékokra jó.Nem akarok rajta filmet nézni se összekötni szgéppel csak mindössze néha játszani egy-két jó bajnokságot a barátaimmal vagy egyedül.A másik kérdésem pedig az lenne hogy lehet-e chipelteni és ha igen akkor mennyi egy üres Blue-ray , milyen író kell hozzá stb.Elnézést a Láma kérdésekért de tök új vagyok PS 3 témában.Válaszaitokat előre is köszönöm és tényleg bocs ha balfácánságokat kérdeztem. :)

(#11115) Fernando7


Fernando7
csendes tag

Kihagytam azt hogy szimpla mezei TV-n nyomhatom-e mert csak olyanom van. THX

(#11116) kelzsoca válasza Fernando7 (#11114) üzenetére


kelzsoca
félisten

A használt konzol mindig zsákbamacska, nincs warez, csak eredeti játékkal lehet játszani.

[link]

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#11117) DiVaD válasza Fernando7 (#11114) üzenetére


DiVaD
senior tag

Igaz nem DM-Fan vagyok, de leírom az én véleményem:
Hihetetlen, de az első hozzászólás tartalmazza a kérdéseid felét. :D
Warez: nincs, még egy ideig tuti nem lesz.
A gépek közötti eltérés csak a bennük lévő vinyóban mutatkozik meg. Tehát olyan nincs, hogy pl. a Fifa10hez elég a 40GB-os verzió, de a Fifa11-hez már a 80GB-os verzió kellene. :)
Használt dolog: valaki fikázza, félig-meddig jogosan. Én is használtat vettem, igaz a gyerek csak a ridge racer-t nyomta rajta néha és még volt rá bolti gari is. Annyi, ha nincs della újra, mindenképpen garisat vegyél (és ha csak 10k a különbség, akkor inkább kérjél kölcsön alkudjál, stb..10k különbség miatt nem éri meg használtat venni). Amúgy még Én is CRT TV-vel tolom, jobb, mint a semmi. De tény, hogy HDTV-vel jobb az élmény. :)

(#11118) DM-Fan válasza bobojszan (#11111) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mennie kell annak 1080p-ben is, ha TV-d tudja fogadni. A kábel nem hinném, hogy probléma lenne, ha Category 2-es a HDMI kábel, akkor gond nélkül mennie kell. Ha nem ismered a kábel adatait (nincs rányomva, hogy Category 2), akkor vegyél olyat, 2 eFt-ért már van Hama, tökéletes, nem kell aranyozottnak lennie, digitális átvitelnél parasztvakítás.

Get Moded!

(#11119) DM-Fan válasza Fernando7 (#11114) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akkor azt hiszem mindenre választ kaptál DiVaD kollégától.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#11120) Fernando7


Fernando7
csendes tag

Köszi DiVaD ! Természetesen nem gond hogy elmondtad a véleményedet,sőt minél többen szólnak hozzá annál jobb mert talán könnyebb lesz dönteni.Csak azért írtam hogy elsősorban DM-Fan mert ő nagyon sokat szól dolgokhoz és ahogy láttam elég hozzáértően.Még egyszer köszönöm a véleményedet.

(#11121) Fernando7


Fernando7
csendes tag

Neked is köszönöm DM-Fan :D

(#11122) jookomak válasza Fernando7 (#11114) üzenetére


jookomak
őstag

Mostanság szerintem nem éri meg drága használtat venni 50 körül, mikor 73-ért mennek az új slimek. Igaz, hogy kell még egy kontroller, az olyan 10k, de ráér, fifa 10 helyett meg tökéletes alternatíva a 09, mondjuk használtan, 3k-ért. Ha már meglesz a gép, úgyse bírod ki, hogy ne vegyél még mellé más játékokat is. ;]
Sima tv-re rá lehet kötni persze, adnak hozzá kábelt is a csomagban, de hdtv-n az igazi.

(#11123) bobojszan válasza DM-Fan (#11118) üzenetére


bobojszan
tag

Az lesz köszi szépen.
Üdv.

God of War Rank : Chaos

(#11124) szasanyi válasza jookomak (#11122) üzenetére


szasanyi
félisten

Épp ezt magyaráztam a minap, mert nekem is ez a véleményem... sőt, 69.990 HUF-ért van/volt PS3 Slim! A másik meg az, hogy egy jó LCD esetleg Plazma mindenképp kell, mert anélkül éppen azt nem látni, amivel ez több, jobb és szebb mint az előző generációs konzolok.
DE egy dolog tény: mindenki a saját pénztárcájából gazdálkodik (na jó, ez nem így van, az állam és a kereskedők a miénkből ;] ), és ha nincs annyi, akkor nincs annyi. Ekkor két lehetőség van (három, de az már valszeg bűncselekmény :D ), és egyénfüggő ki melyiket választja. :)

Egy megjegyzés: LG HDReady LCD tévét (2 éves múlt) cseréltem le nemrég egy Samsung B650 tévére. A PS3 képminősége olyan változáson ment keresztül, mintha videókártyát cseréltem volna benne. Pontosabban az semmit sem változott, csak az újabb megjelenítő olyan színeket, képélességet és részleteket mutat, hogy az előző LCD tévéhez képest is csodaszép. Érdekes, hogy ezmég úgy is igaz, hogy a FullHD felbontás ki sincs használva, mert ugya minden játék (kivéve e a Lair) 720p felbontásban megy.
Nehogy azt gondoljátok, hogy csak emiatt cseréltem tévét. A "kisfiamnak" is kellett egy, mert hárman háromfélét akartunk nézni, ami már sok(k) volt, így ő megkapta tévéséhez a régebbi LG-t. Így megoldódott a probléma, most már csak egyet akarunk... amit az asszony. :D

(#11125) benecz


benecz
tag

Nos tegnap elhoztam a 250-es slimet,eddig lekopogom minden rendben van vele.Egyedül játékokat nem találok jó áron.Mert a gran turismo nem tetszik annyira...
Valami olcsó cod-ot keresek de nincs.... :U
Amúgy a memória állapotot hol tudom megnézni?
Veszek majd egy wifi routert,érdekelne,hogy hogy kell majd a netet beállítani hozzá?Még netet sehogy sem dugtam rá.

(#11126) szasanyi válasza benecz (#11125) üzenetére


szasanyi
félisten

A memória állapot nem látható, menüből a HDD kapacitását tudod megnézni. A net beállítása attól függ, milyen router ill. vezetékkel vagy WiFi-ven akarod használni. Az 1. hsz. mindenképpen hasznos infókat tartalmaz! Küldtem privit is. ;)

(#11127) szasanyi válasza bwoay (#11068) üzenetére


szasanyi
félisten

No, úgy néz ki korai volt az öröm... utaljak, de InFAMOUS csak később (az pénz megérkezése után 3 nappal lesz :U ) lesz. :D Nem titkolom a nevem, oda is írtam, hogy Sanyi, ez meg úgy tűnik azt olvasta ki belőle, hogy pali. :N Hát... erről ennyit.

(#11128) Arcus77


Arcus77
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna esetleg segíteni nekem abban, hogy le tudjam tölteni a God Of War III. demóját Store-ról?
Előre is köszi

"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."

(#11129) benecz


benecz
tag

Nos kellene egy kis segítség.
Szeretném regelni a netre a ps-em.Kiválasztom az UK-t,beírom a dátumot,és lépek tovább.A generátoros oldalon is beállítom,rámegyek a generálásra,és kidobja az adatokat.Az itt kiadott e-mail cimet és kódot pontosan beírom,lépnék tovább,de nem engedi,valami e-mail adress hibát ír ki.Próbáltam az én freemailos e-mail címét és kódját beírni,de nem lett jó.Tehát mondhatom,hogy a 2. lépésnél elakadtam....
Ha valaki lépésről lépésre le tudná írni azt nagyon megköszönném.

u.i.: az 1 Hsz-t elolvastam,és így sem megy.....

(#11130) PhoenixK válasza benecz (#11129) üzenetére


PhoenixK
őstag

"Az itt kiadott e-mail cimet és kódot pontosan beírom" Ezt a részt most nem igazán értem...

Közben rájöttem... Próbálkozz esetleg saját (érvényes) e-mail-el!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#11131) benecz válasza PhoenixK (#11130) üzenetére


benecz
tag

csináltam gmail-es e-mailt, beírom az e-mail címem,és a kódom, és semmi.
Konkrétan ezt írja ki mindig:
"The sign-in ID (e-mail adress) or password is incorrect"
Szóval most sajáttal sem megy(g-mail és freemail sem)

(#11132) PhoenixK válasza benecz (#11131) üzenetére


PhoenixK
őstag

Na itt valami nem stmmt! A te e-mail-ed miért kérne kódot? Neked az új regisztráció kell, és - ha jól veszem ki a szavaidból - akkor már regisztráltként próbálsz belépni!

A menüben menj a "Sign Upfor Playstation Network" menüpontra -> Create a new account -> continue
- Lakhely (esetedben UK kell)
- Nyelv (English)
- Születési idő

Majd a licensz feltételek, itt Accept

Sign-in ID: az e-mail címed
Password: ezzel a jelszóval tudsz majd belépni (bármit megadhatsz neki)
Password (Re-enter): meg kell ismételni a jeszót

Save password (elmentse-e a gép, és akkor nem kell mindig beírnod

Security question (biztonsági kérdés): ezzel tudsz jelszót reset-elni, ha elfelejted
Answer: az előzőre a válasz

-> Continue

Online ID: Ez lesz a PSN neved

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#11133) benecz válasza PhoenixK (#11132) üzenetére


benecz
tag

oké,eddig meg vagyok.Most meg egy nevet kér,First Name,Last name ,alattuk pedig:Geander(optimal) és utána meg címet kell adni.Akkor ide kell a címgenerátor által kiadott cuccokat beütnöm?

(#11134) benecz


benecz
tag

Kösz a segítséget,sikerült megcsinálnom végre valahára.
Már tudok leszedni demókat meg ilyesmi.
1000 köszönet és hála!!!

(#11135) bwoay válasza szasanyi (#11127) üzenetére


bwoay
nagyúr

pedig a Sanyi az bizonyos körökben akár lehet Pali is.
bezzeg ha úgy írtad volna alá:
"Böszme, hirtelen haragú, drabális, kiterjedt kapcsolathálózattal rendelkező zord faszi, akinek nem akarok tudni a nevét" a gyerek már rég villámokat szórna az ujjaiból

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#11136) jookomak


jookomak
őstag

Hol lehet olcsón Transformers 2 blurájt kapni? (olcsó=kevesebb, mint 6800 pénz, álá xpress) vett valaki esetleg mostanában? gondoltam ha már az első rész megvan, akkor ezt is beszerzem a lemezemgyűjteményem 3. darabjaként.

(#11137) szasanyi válasza jookomak (#11136) üzenetére


szasanyi
félisten

Annyiért sehol. Vettem akcióban 6.9k volt, most 8.5k ugyanott. :U

(#11138) Gebriel


Gebriel
veterán

Topic lakók közül kinek van PS3 slime? :)

(#11139) Def26 válasza Gebriel (#11138) üzenetére


Def26
félisten

Vettél? :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11140) AXisBOLD válasza Gebriel (#11138) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nekem nincs :DDD

Aurea mediocritas

(#11141) DM-Fan válasza AXisBOLD (#11140) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ne röhögj, még lehet, hogy mi is rákényszerülünk egyszer! :DDD

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#11142) DM-Fan válasza AXisBOLD (#11140) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

szasanyi: xpress-nél most is 6.890 Ft a Transformers 2 dupla BD.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#11143) szasanyi válasza DM-Fan (#11142) üzenetére


szasanyi
félisten

+ postakltsg :U Igaz, 8.5k-nál úgyis olcsóbb.

(#11144) DM-Fan válasza szasanyi (#11143) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Jah, bocs, azzal nem számoltam, hogy nem pösti vagy. :U Én mindig személyesen veszem át a pakkomat az Xpress-nél, így nem kerül pénzembe az átvétel. Meg nekem már nem is ennyi a BD ára sem, örökös tag vagyok, kedvezmények tárháza illet. :K

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#11145) szasanyi válasza DM-Fan (#11144) üzenetére


szasanyi
félisten

Hát kedvezmény az kell is, mert ~7k egy filmért minden, csak nem olcsó. És nem csak én nem vagyok pösti, hanem az országban a legtöbben nem azok. ;]

(#11146) orkester


orkester
senior tag

Egy barátom venne hitelre/részletre egy gépet(remélem, hogy ps3 igyekszem rábeszélni:) ). Nem ismertek egy olyan boltot, ahol lehet így vásárolni és elfogadható áron van ps3? Kerestem, de a konzol boltokra nem jellemző a részletfizetés.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#11147) szasanyi válasza orkester (#11146) üzenetére


szasanyi
félisten

Inkább nagyobb üzletekre, multikra jellemző (MM, Elekro World, TESCO, Cora, stb.) és ott is van PS3. Más kérdés, hogy éppen jó áron-e, mert ha még hitel is lesz, főleg nem mind1 mennyi lesz a végeredmény.

(#11148) kelzsoca válasza orkester (#11146) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem: [link]

https://vertigostore.eu

(#11149) AXisBOLD válasza DM-Fan (#11141) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ja nem kiröhögni akartam, gyenge poénnak szántam hogy így "válaszolok" a kérdésre :B.

kelzsoca: van egypár ferdítés ezen az oldalon.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#11150) kelzsoca válasza AXisBOLD (#11149) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen?

Pedig nem hallottam rosszakat a boltről :N

Megosztod velünk? ;]

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.