Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) Vazallus válasza DM-Fan (#10449) üzenetére


Vazallus
tag

Itt azért elég ritka a sárga led. kb 1%-a a meghibásodásoknak.

[ Szerkesztve ]

"Mr. Salieri sends his regards"

(#10452) benecz válasza DM-Fan (#10449) üzenetére


benecz
tag

Itt mit takar a rendszer frissítés?Nekem a wawe3 miatt kellett frissítgetni.De ennél csak ethelnet kábelt kellbedugni a gépbe és magától leszedi a frissítéseket nem?Ezt original gémekkel játszanám,van szhelyen egy srác aki használtan 4-9 e Ft-közt adja őket.
Nem tudom mitévő legyek.A ps3-nak egyedül a kezelhetősége nem tetszik.Az xbox joya eszméletlen jó,képzbe illik.A pseké nem nagyon....

(#10453) csimpi1


csimpi1
tag

Mivel nem találtam sehol Dirt topicot, ezért itt kérdezek. A Colin Dirt-ben szeretnék online játszani, de sosem enged fel, csak azt írja, hogy próbáljam később. Mi lehet a baj? Minden más játéknál tökéletes az online mód, csak itt nem.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#10454) DM-Fan válasza benecz (#10452) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Sony 1,5-2 havonta kiad egy új firmware-t a géphez, amit le kell töltened ahhoz, hogy fel tudj menni a PS-Store-ba, de pusztán ahhoz is muszáj frissen tartani a firmware-t, hogy hálózatban tudj játszani multiplayer-ben. E nélkül föl sem enged a szerverekre. A frissített firmware-ek általában hibajavításokat, esetleges új funkciókat, ráncfelvarrásokat szoktak tartalmazni. Méretre olyan 150 Mb-osak szoktak lenni, tehát nem tart sokáig letölteni (nálam WiFi-n keresztül is max. 10 perc az egész folyamat install-lal együtt, de inkább még annyi sem).

A frissítés teljesen automatikus, ha nem enged föl játszani, mert arra hivatkozik, hogy van új frissítés, akkor csak nyomni kell neki egy Download System Update-et és követni a lépéseket. Mégcsak ethernet kábelt sem kell a gépbe dugnod, ha van WLAN-os router-ed, ugyanis a PS3-ban van WiFi, szóval a dolog kényelmes.

Mi az, hogy a kezelhetősége nem tetszik? Szerintem a PS3 kontrollerével sincs semmi baj, minden csak megszokás kérdésre.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10455) DM-Fan válasza csimpi1 (#10453) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem eddig működött a dolog, igaz, már vagy fél éve nem toltam a DiRT-öt sem offline, sem online. Elvileg mennie kell.

Get Moded!

(#10456) heihachi válasza benecz (#10448) üzenetére


heihachi
addikt

Ne warezoljál, és akkor nem kell frissítgetned :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10457) csimpi1 válasza DM-Fan (#10455) üzenetére


csimpi1
tag

The sign-in attemp failed, please try again later.
Ezt írja ki és nem megy. :-( Zavar, mert a foci és a MW1 mellett pont a rali lenne az online álmom.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#10458) benecz válasza DM-Fan (#10454) üzenetére


benecz
tag

Itt hogy megy a live játék?itt is kell vásárolni valami kártyát?Most nézegettem,70-80 körül kezdődik,és semmi játék nincs hozzá.....tehát megkérik az árát.
Az alapcsomagban hdmi kábel van,vagy csak av?

(#10459) Sundesz válasza benecz (#10458) üzenetére


Sundesz
őstag

Csak AV kábelt adnak az alapcsomaghoz, a multiplayer meg teljesen ingyenes, nem kell fizetni érte.

Hörcsög Powa'

(#10460) benecz válasza Sundesz (#10459) üzenetére


benecz
tag

komolyan a multi ingyenes?Boxnál csomó pénz a live kártya......És jók a multis részek?Én még soha nem játszottam ott.

(#10461) benecz


benecz
tag

Amúgy szerintetek a grafika melyik konzolon jobb?

(#10462) Gebriel válasza benecz (#10448) üzenetére


Gebriel
veterán

meghaj

DM-Fan

Mi az, hogy a kezelhetősége nem tetszik? Szerintem a PS3 kontrollerével sincs semmi baj, minden csak megszokás kérdésre.

Nekem jobban kézre áll a PS3 joy mint most a 360-é.

[ Szerkesztve ]

(#10463) csimpi1 válasza Gebriel (#10462) üzenetére


csimpi1
tag

Nekem például a boxos joy túl bumszli, a ps-é pedig nagyon kis ergonómikus, kézbesimuló. De mivel tizenpár éve csak Playstation-el játszom, így ez is csak egy szubjektív vélemény.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#10464) DM-Fan válasza benecz (#10458) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A multiplayer teljesen ingyenes, semmi pénzedbe nem kerül. A Store böngészése is ingyenes, demo-k, fim trailer-ek, egyes képernyőtémák szintén, nagyritkán kisebb/egyszerűbb full játékok is ingyen letölthetők (na nem a nagy címekre gondolok).

70-80 eFt körül kezdődik: erre azt mondom, hogy már így is nagyon nyomott ár, tekintve, hogy egy 8 magos procival szerelt gépet kapsz, ami nem mellesleg Blu-Ray lejátszó is egyben (elismerten az egyik legjobb Blu-Ray lejátszó a piacon). Mindemellett másik oprendszer (Linux) is telepíthető rá (az új Slim-re viszont már nem), beépített WiFi van benne. Szóval relatív, hogy megkérik az árát, szerintem nem, abszolút korrekt áron adják.

A multi jó-e? Hát, szerintem ez az egyik dolog, ami miatt igazán érdemes konzolt venni. Hatalmas élmény, korábban csak single-t nyomtam minden játékban, mostmeg kb. úgy néz ki, hogy egyszer, max. kétszer végigtolom a single-t és minden időmben multizok, mert sokkal jobb. Nekem semmi bajom nem volt még egyik játék multijával sem, rengeteg szerver van rengeteg játékossal, bármikor tudsz játszani rögtön.

Grafikát illetően nem lehet egyértelműen állást foglalni. Van, ami Xbox-on néz ki jobban, van, ami PS3-on. A proci a PS3-ban egyértelműen erősebb és van is benne még erőtartalék, az Xbox GPU-ja viszont szebben dolgozik sok helyen.

A kontrollert tekintve nekem is a PS3-é a kényelmesebb, szerintem nem véletlenül nem változtattak rajta semmit már a PS1 óta: bevált, az emberek többsége szereti ezt a kiosztást/elhelyezést.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10465) Tomics válasza DM-Fan (#10464) üzenetére


Tomics
addikt

én is xbox és ps3 között vacilálok. szerintem megnézek majd egy csomó gameplay videót és aszerint döntök. mert ugye alig van pár játék ami mind2 konzolra elérhető. pl xboxban tetszik a forza3 de ps3-n nem találtam még hasonlót sem (igaz, nem kerestem olyan sokat csak átfutottam az online játékboltokat).
multiban én is rengeteget játszanék, talán xboxon többen vannak nem? csak hát a microsoft meg elég lehúzós...
árban az alapgép szinte már annyi mint az xbox, csak ahhoz ugye kell live, 15méter netkábel, stb... igaz boxra jóval több játék van...

ehhez az a baj ki kéne próbálni mindkettőt huzamosabb ideig és akkor lehetne jól dönteni, de erre nincs lehetőségem :N

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#10466) benecz


benecz
tag

Igen,most,hogy mondod a játékok nem ugyan azok.A nagy nevek vannak mind két konzolon,de sok olyan játék van,ami csak az egyikre adták ki.pl(gears of war csak boxon van.)Az xboxról tudni,hogy a resident evil 5-el elérték a teljesítőképességük határát.Ezek szerint akkor a ps3-ban még van tartalék.
Nézegetem a használtakat is,de ugye ezek a nagyok.Van jelentős külömbség a vastag és a slim között?Mert 1 éves ps3-at 50 körül kapni 40 gb-os hdd-vel,2 eredeti játékkal.Szerintetek?

(#10467) DM-Fan válasza benecz (#10466) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egyes mendemondák szerint a korábbi (vastag) PS3-ak jelenleg maximális teljesítményük 80%-án futnak, a Slim-ek már most 100%-on, bár én ezt nem értem hogyan lehetséges, mikor full ugyanaz az architektúra mind a kettő. Mindegy. Ugyanakkor tudnod kell, hogy a PS3 címek 90%-ban csak 720p-ben fut, ugyanis az 1080p-t nem bírná normális FPS-sel lerenderelni, ahhoz már kevés a hardver. Mindemellett a játékok zöme igencsak élvezhető sebességet produkál, akadást nemigen lehet látni egyik címnél sem. Viszont abban biztos vagyok, hogy a jövőben egyre kevesebb 1080p játék fog kijönni pont amiatt, hogy a grafika fejlődik, a gép erőforrásai meg ugye adottak, így maradni fog a 720p felbontás. Cserébe talán még pár évig normálisan fog futni minden.

Az exkluzív címekről annyit, hogy PS3-ra is vannak bőven (lásd. Little Big Planet, Uncharted 1-2, God of War, Killzone 2, stb.), szóval itt inkább az kell, hogy meghatározó legyen, hogy neked milyen exkluzív címek tetszenek és azokat melyik gép/gyártó adja.

Én használtan biztosan nem vennék PS3-at. Nem tudhatod mennyit futott, milyen körülmények között, mi történt vele. Ha veszel, akkor törekedj arra, hogy ne Slim-et vegyél, még lehet kapni a vastagot és az többet tud (telepíthető rá másik oprendszer, nagyobb/jobb a hűtése, stb.)

Get Moded!

(#10468) nike_ válasza Tomics (#10465) üzenetére


nike_
addikt

gyere el hozzánk, alsó szomszédnak x360 elite-je van, nekem meg ps3-am :D

(#10469) nike_ válasza MrPG8 (#10444) üzenetére


nike_
addikt

repült a pü

(#10470) benecz


benecz
tag

Aha értem.
Nos,nem akarok senkit sem megbántani,de én az ilyen "szuperhősös,verekedős" játékokat nem szeretem.Inkább háborús,autós játékokkal játszom.
Amúgy a merevlemezt itt mire lehet használni?Játékokat lehet rá másolni?Valamint az op rendszert hogy érted?Olyan mint egy pc?

(#10471) DM-Fan válasza benecz (#10470) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A merevlemezt nem annyira játékok felmásolására használja az ember, mivel azok többsége (sajnos) nem nagyon telepít HDD-re semmit (vagy csak minimális mennyiséget), ezáltal is az olvasófej van jobban kitéve az igénybevételnek.
Ez alól az képez kivételt, ha mondjuk nem Blu-Ray-en veszed meg a játékot, hanem a PS Store-ból töltöd le. Ekkor valóban több helyre van szükség a vinyón. Szüksége lehet helyre akkor is, ha DLC-ket (DownLoadable Content = letölthető tartalom, pl. mission pack, map pack) vásárolsz a Store-ból a lemezen meglévő játékaidhoz, mert ugye azok a vinyóról fognak futni.

Ettől függetlenül én nem ezért bővítettem nagyobbra a winchester-t, hanem azért, mert arra másolom fel az általam hallgatott zenéket, mivel a PS3 össze van kötve az erősítőmmel és ezáltal a hangfalaimmal. Rajta van az összes zene, amit aktívan hallgatok, így nem kell magukat a CD-ket cserélgetnem a lejátszóban, hanem benyomom a PS3-at, kiválasztom a TV-n, hogy mi szóljon és hajrá. Ezen felül egy-két HD-filmet is tartok a vinyón, de az annyira nem jellemző, mert WiFi-n keresztül szoktam azokat lejátszani, ugyanis PC-ről megosztva azokat ez is lehetséges.
Amúgy a vinyón tárolhatsz fotókat is, korrekt fotóalbum alkalmazás van már a PS3 saját oprendszerére is.
Akkor is hasznos a nagy vinyó, ha sok demót próbálsz ki, vagy HD-trailer-eket töltesz a Store-ból, ezek amúgy is ingyenesek.

Lehet rá Linux-ot húzni, így gyakorlatilag bármit telepíthetsz rá, ami Linux alatt fut. Teljesértékű PC sosem lesz belőle, de lehet növelni a funkcionalitását ezáltal.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10472) Tomics válasza DM-Fan (#10471) üzenetére


Tomics
addikt

divx-et is lejátssza? mondjuk ha gépre leszedett sorozatot akarok nézni.
wifiről azért nem semmi

PH! addikt since 2004

(#10473) jookomak válasza Tomics (#10472) üzenetére


jookomak
őstag

le le. akár pendrive-ról is, és akkor nem kell menjen a gép. divx-hez viszont nem kezel feliratot sajnos (anno a sony dvd lejátszóm se, de egy firmware frissítéssel megoldották).

most jut eszembe, azt próbálta már valaki, hogy a feliratot xvid-hez beágyazta mkv konténerbe, azt meg vob-ba alakította? vagy buta vagyok, és azért nem ilyen egyszerű az mkv-ba feliratot tenni? a lényeg, hogy ne kelljen hosszan átkonvertálni a filmet (beleégetni) hanem csak mellétenni, mkv2vob-al meg átalakítani.

(#10474) jookomak válasza Tomics (#10465) üzenetére


jookomak
őstag

Bocs a 2 hsz-ért, kicsúsztam a mod időből, ezért írok egy hosszút.

autósnak nem elég jó a gran turismo 5? szinte ugyanaz, mint a forza. összes többi van mindkettőre, 260 km/h-nál meg nem lesz időd nézni, hogy te figyu mán, ez boxon nem szebb volt?
boxra több játék van, na de milyenek? b kategória. a 3 exkluzívval simán pariban vannak a ps3 exkluzívak is. kevés olyat hallottam, hogy egy multi cím kifejezetten el lenne cseszve ps-re.
amúgy nekem valahogy a ps "tisztább, szárazabb, biztonságosabb" érzés. kevesebb hiba, nincs ban- ennek az az ára, hogy nincs warez. legalább jobban értékeli az ember a játékot. ha már megvette drága pénzért (ugyanannyi mint egy xbox játék), tovább játszik vele.

benecz: ha a gears of war játék kell neked, akkor vegyél egy x-et, játszd végig mindkettőt, aztán add el, és vegyél ps-t ;]

amúgy jól gondolom, hogy van összvissz 3 AAA kategóriás x360 exkluzív? gow, halo, forza?

végszóként: ha x-nél szó van okosításról, az egész hsz-m, és a melyiket vegyem érvelés fölösleges, úgyis a pénz beszél.

(#10475) Tomics válasza jookomak (#10474) üzenetére


Tomics
addikt

nincs szó okosításról, mert bannolnak előbb vagy utóbb így is úgy is (lásd tegnapi banhullám) és én online többet játszanék mint story módban.
majd még eldöntöm. fable2 sem B kategóriás azért...:)
játékot valszeg csak használtan vennék (pénz beszél), kivéve 1-2őt persze, és ahogy néztem xboxon több a választék. kár hogy ps3 nem nagyon támogatja a HDDről való futtatást, így használtan venni nem tudom mennyire biztonságos (mennyire van elhasználva a lemez)

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#10476) benecz válasza jookomak (#10474) üzenetére


benecz
tag

igen tényleg szólnak érvek a ps mellett is.Egyedül az bosszant,hogy nem lehet okosítani,így a játékok elég drágák,még használtan is.
Találnom kéne egy jó boltot,ahol aránylag olcsóak a játékok.
Ahogy olvasgattam a hszeket elég sokmindenre lehet használni a ps.t.
Nos nézegetek,gyűjtöm az infókat(és a pénzt)és valszeg veszek egy ilyet.
Amúgy akkor itt mennyire jellemző a melegedés?
Ha valami "szarakodik" a konzolon annak milyen előjelei vannak?

(#10477) DM-Fan válasza benecz (#10476) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én örülök, hogy nincs warez a PS3-on. Ennek következtében nincsenek hibák, normálisan működik a multi, jobban megbecsülsz minden játékot. A játékok használtan 6-7 eFt-ból megvannak, én annál még nem sokszor adtam többet játékért. Legfeljebb rászoksz, hogy nem havi 4-5 játékot játszol végig, hanem csak egyet. A többi idődet meg társaságban töltöd és nem leszel kocka.

A PS3 is melegszik (mint minden gép, ami grafikus alkalmazást futtat), de nem vészesen, jó hűtése van, emiatt nem kell aggódni. A tönkremenetelnek nem nagyon van előjele: egyik pillanatról a másikra szoktak meghalni a PS3-ak, egyik percben még olvassa a lemezt, a következőben már nem. Ugyanez a helyzet a sárga LED-es halállal: egyszercsak megáll, nem tudsz vele mit kezdeni, nem tudod megelőzni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10478) benecz válasza DM-Fan (#10477) üzenetére


benecz
tag

Ez a sárga led mit takar?Javítható vagy kukás lesz a gép?Az iskola mellett amúgy is ritkán van időm játszani,de vannak napok,amikor igen jő lenne játszani egyet.
Elkezdem számolgatni az anyagiakat,és meglátjuk mi lesz...

(#10479) nokia párti válasza benecz (#10478) üzenetére


nokia párti
őstag

Erre én is kíváncsi volnék... :U

(#10480) DM-Fan válasza benecz (#10478) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Sárga LED = PS3 megy a kukába. Konkrétan vagy a CPU vagy GPU végzetes meghibásodását jelenti. Javíthatatlan, kuka. Ritka hiba, a gépek pár %-át érinti mindössze.

Get Moded!

(#10481) nokia párti válasza DM-Fan (#10480) üzenetére


nokia párti
őstag

Édesjóistenem!!! :O :O :O

(#10482) benecz válasza DM-Fan (#10480) üzenetére


benecz
tag

fú,hát akkor finom dolog a sárga led.....
Találtam a közelbe egy 1 éves ps3-at 49ért vesztegetik fifa 09 játékkal,40-es vinyó...gondolkozom rajta.
Lehet várok karácsony előttig,hátha bedobnak valahol egy kis akciót.
Tényleg a pseknél nem lehet tudni az árcsökkenésről?mert pl a boxoknál az arcade pack drágult,az elite pedig olcsóbb lett.
Hallotam egy olyan dologról,hogy a ps3-asok nem rezegnek(joy) ez tényleg igaz?

(#10483) DM-Fan válasza benecz (#10482) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A sárga LED-es halálra még a Wikipedia is hivatkozik a PS3 adatlapján:

YLoD néven híresült el a hibajelenség, mint Yellow Light of Death, vagyis a halál sárga fénye. Ott látható a fotó is róla. Itt a videó a jelenségről.
Hangsúlyozom, ez a hiba azért nem mindennapos.

Egy jó darabig biztosan nem lesz olcsóbb a PS3, most volt áresés, hogy bejött a Slim.

A PS3 hoz kétféle kontroller van, az eredeti Sixaxis, ez nem rezeg, illetve a Sixaxis DualShock3, ez már vibramotoros és rezeg, de csak azon játékok alatt, amik ezt támogatják.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10484) Tomics válasza benecz (#10482) üzenetére


Tomics
addikt

dehogynem, rezegnek azok. anno ps1-et mikor megkaptam hatalmas élmény volt. azóta is ez a jól bevált joy ahogy nézem.

PH! addikt since 2004

(#10485) k. válasza nokia párti (#10481) üzenetére


k.
őstag

NYUGIVAAAAN!!!
Irta DM-Fan ott fölötted hogy a gépek kis százalékát érinti.A kis százalék nagy része(90%a simán megvan) pedig az orig 60 gigás verzió.Neked nem az van.Ergo nem kell aggodni.

(#10486) nokia párti válasza k. (#10485) üzenetére


nokia párti
őstag

Oké-oké-oké.
De azért elég szar, hogy ilyen dolgokat nem tudtam.
Azt hiszem mostmár még jobban fog porosodnia kicsike. :P

Meg mi az, hogy:
Csóri ember megveszi jó sokért azt úgy, elb*ódik, hogy dobhatja ki a kukába? :(
De most itt nem is rólam van szó. Még!!!!
Azért ezt a sony is megemlíthetné.

[ Szerkesztve ]

(#10487) DM-Fan válasza nokia párti (#10486) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Olvasni is kéne, nemcsak játszani... :U

Ezt a Sony is megemlítette, sőt, garanciális időt is hosszabbított miatta egyes esetekben. Attól hogy Te nem tudsz róla a probléma még létezik.

Get Moded!

(#10488) benecz válasza DM-Fan (#10483) üzenetére


benecz
tag

Aha,hát remélem majd ha veszek gépet elkerül a sárgaled.....
Nagyon a fülembe mászott az ingyen multi....mondjuk ha számításba veszem,h a box játékokkal mennyit kéne kínylódni,és fw frissítésér szervízbe hordani akkor kompenzálja,h eredeti játékokat kell venni.
Holnap utánajárok szhelyen,h konkrétan mennyi az annyi.
Akkor a 60gb-os kiszerelést kerülöm(ha tényleg arra jellemző a sárga led)

(#10489) k. válasza nokia párti (#10486) üzenetére


k.
őstag

Ilyen az élet.Ha elbaszodik a 350ért vett braviank akkor elbaszodik.Ez van.Műszaki termék.Más kérdés hogy anyázunk de nem lehet mást tenni ilyen esetben(jó tvnél ott a szerviz).
Egyébként csöndben jegyzem meg hogy a Sony nem velünk törödik-bár velem lehetne amekkora márkafan vagyok néha-.Amerikában mivan:
Elszáll a gép csávó bemegy a Gamestopba és vesz egy ujat.Ennyi.:(

(#10490) DM-Fan válasza k. (#10489) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem kell az USA-ig menni, már a szomszédos Ausztriában is ötszöröse a fizetése annak, aki ugyanazt a munkát végzi, mint én, a PS3 ára meg ott is 300 € körül mozog, meg itthon is. Akkora bérből én is leszarnám, ha egy év után meghalna a gép. Minden hónapban tudnék venni egyet, ha muszáj lenne. Csak sajnos nálunk nem olyanok a kereseti viszonyok, mint ott.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10491) nokia párti válasza DM-Fan (#10487) üzenetére


nokia párti
őstag

Letojom mit hosszabítanak. :W
Azt hiszem szépen el lesz adva.
Mert porosítja a lakást.
Karácsonyig még porosíthat, de utána...
:(

(#10492) DM-Fan válasza nokia párti (#10491) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Érdekes hozzáállás. Eddig csak szuperlatívuszokban beszéltél róla (lásd. aláírásod). Erre most, hogy megtudtál egy eddig is evidens infót már nem is szereted, mint konzolt? Fura. Mi változott? Azt hitted, soha nem tud elromlani? Elektronikai eszköz, egyszer el fog pukkanni. Ha ezzel nem tudsz együtt élni, meg se vedd! Nem kell ezen rágódni, használni kell és kész.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10493) benecz válasza DM-Fan (#10490) üzenetére


benecz
tag

Hát igen,én is ezért nézem annyira az árakat.......ráadásul én még nem is keresek,,,,,,,,,,,
Mondjuk én újat szinte semmiből sem veszek.Kivéve a noti,tv,...
De nincs sok használt ps3.Meg valaki 60ért árulja az 1 éves gépet,mikor 71 az új....picit vicces.
Noh mind1,előbb utóbb csak lesz valami... :U :U

(#10494) DM-Fan válasza benecz (#10493) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mint mondtam ez annak tudható be, hogy a benne levő hardver értékéhez képest amúgy is nagyon nyomott áron adják már újonnan is. Ha belegondolsz, hogy egy ilyen kaliberű proci egy PC-be 50 eFt körül mozog, akkor már mindjárt láthatod is, hogy mennyire alul van árazva ez a konzol. Nem csoda tehát, ha használtan sem adják sokkal olcsóbban, mint az új ára.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10495) k. válasza nokia párti (#10491) üzenetére


k.
őstag

50ért viszem a géped karácsony elött kicsivel :DDD

(#10496) nokia párti válasza k. (#10495) üzenetére


nokia párti
őstag

Ha tényleg komolyan gondolod...

(#10497) k. válasza nokia párti (#10496) üzenetére


k.
őstag

Igazábol komolyan gondolom de ehhez 2 dolog kell.Hogy időben meglegyen a pénz és a gép jóállapotu legyen.
Egyébként az akkor ugy csak a gép lenne az orig cuccaival nem?:)

(#10498) nokia párti válasza k. (#10497) üzenetére


nokia párti
őstag

Nyugodj meg.
Jó állapotú.
Papírok megvannak.
Még Dec 28.-áig van rá gari.
Nem nagyon fogom használni, mert ahogy láttam a ylod hibát a youtubon be se merem kapcsolni komolyan félek én is. :(
Hát ja a gép kábeljei meg egy kar.
Amik újszerűek.

De nem mondok biztosra még semmit lehet, hogy nem lehet igen.
Majd kiderül...
De inkább majd ezt privátban folytassuk...

[ Szerkesztve ]

(#10499) k. válasza nokia párti (#10498) üzenetére


k.
őstag

Én benne vagyok:)
Ha a lóvém is ugy alakul.

(#10500) nokia párti válasza k. (#10499) üzenetére


nokia párti
őstag

Ok.
De te nem 60 gigás fat verziót akartál?
Nekem a 80 gigás van! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.