Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10401) Sundesz válasza Siera (#10400) üzenetére


Sundesz
őstag

Köszi. :R :)

Hörcsög Powa'

(#10402) Siera


Siera
senior tag

;) ne nekem köszönd

(#10403) DiVaD


DiVaD
senior tag

Siera: Köszönöm, beálltam a sorba, hátha... :)
qwerty23: Rám írsz, ha van hangulatom hozzá, akkor mehet, csak annyi, hogy olyan pálya kéne ami nincs kimaxolva...mert a múltkor nem haladtam semmit. :( De attól függetlenül jó volt. :)
Amúgy valamikor lefényképeztem a saját RÉGI verziós 40GB-osomat, ha nagyon nincs kép (bár kétlem), akkor akár azt is belehet rakni.
Közben délután felvettem innen az emberkéket az #1 hozzászólásból. :)

Nagy kérdés...ez elég fontos a későbbiekben. Írta f27 is, hogy az én gépemet nem nagyon lehet bővíteni vinyó ügyben. Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy ha kiveszem a gépből a régit és egy másikat rakok bele aztán ha az nem megy, vissza a régi..na akkor is újra le akarja formázni?

(#10404) qwerty23 válasza AXisBOLD (#10399) üzenetére


qwerty23
csendes tag

Ok, vegyél fel a barátlistádra, és majd írj, ha aktuális.
D: Nemtom melyik kell neked, úgyhogy hétvégére álmodd meg, melyik pálya legyen. Addigra remélem kiászolod a bunkert :DDD :DDD

(#10405) AXisBOLD válasza qwerty23 (#10404) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ok :K

Aurea mediocritas

(#10406) Siera


Siera
senior tag

Most toltam vegig a demot.iszonyatosan jo.ps3 osrol irok epp.bocs az ekezetekert.a grafika mennyei.a skillek is ott vannak.minden kulso cucc el van talalva,kratos testetol,a rarakodo veren at,az utolso kis sziklaig.olyan huu wow elnerontsam erzes csak a vegen volt mikor repulni kellett,de ilyet is csak olyan 6 eve ereztem utoljara.altalaban fapofal tolom xD.Tehat megfelelt az elvarasaimnak maximalisan.Ami kivetnivalo van ay csak a csik ami mutatja a lifeot meg a sarga cuccot ami nem mana gondolom,hanem valami mas...gondolom erre ertettek,hogy javitanak meg rajta.Na mara ennyi.Joccakat.

(#10407) DiVaD válasza qwerty23 (#10404) üzenetére


DiVaD
senior tag

Hát ahhoz szerintem be kéne szívnom, hogy nyugodt maradjak vagy nem tudom. :D
De hidd el, van még nagyon sok pálya. Kb. a 3-4. "földrésztől" kezdve.
Amúgy már töltöm a GoW3 demót. :) Annyi, hogy ha sikerült beloginolnotok, akkor azonnal menjetek a "last downloads"-ra vagy mire, mert kb. 10-20másodpercenként belép más és kibasz. :D

(#10408) f27 válasza AXisBOLD (#10399) üzenetére


f27
aktív tag

igen jól értetted! tehát érthető volt a fogalmazásom ! :DD :R

(#10409) AXisBOLD válasza f27 (#10408) üzenetére


AXisBOLD
addikt

végülis igen :DDD :B, de azért kellet rajta agyalni :)

Aurea mediocritas

(#10410) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

ilyet használ valaki? arra lennék kíváncsi hogy pl játékok alatt is lehet-e használni?

Aurea mediocritas

(#10411) PhoenixK válasza AXisBOLD (#10410) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nekünk van, az EndWar-hoz kaptuk, ahhoz tökéletes! Viszont be kell vallanom, mással még nem próbáltam...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#10412) AXisBOLD válasza PhoenixK (#10411) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ja csak így kaptátok az EndWar-hoz :R. van akinek bejött az élet :DDD.

mert egyébként 10k+ körül kalózkodnak vele a boltok :((.

Aurea mediocritas

(#10413) f27 válasza AXisBOLD (#10410) üzenetére


f27
aktív tag

ez egy headset :F
lazán bármilyen headsetet lekezel a gép! nekem egy sony van :) :DD

(#10414) f27 válasza AXisBOLD (#10412) üzenetére


f27
aktív tag

10k+ körül kalózkodnak vele a boltok minden WARHAWK -hoz járna eredetileg! de minden bolt kivette belőle és eladják külön! akinek külföldről valo a játék vagy véletlen nem szedték ki a csomagból annak van "ingyé is" :))

(#10415) AXisBOLD válasza f27 (#10413) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:DD bármilyen bluetooth-osat? :C :R :DD

(#10414) f27: na ez jellemző az országra :(((

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#10416) Gerpop_27


Gerpop_27
tag

na ma végre megérkezett a ps3, ahogy ígérték:D Hát naon boldog vagyok:D pcx-en vettem 51900Ft-ért, használt, de ez egyáltalán nem látszik rajta:D Olyan mint az új. 2 joyt is melléraktak amik szintén kifogástalanok:D Most már csak a fejhallgatón kell agyalnom, h h s mint legyen.(HD555 nekem drága 30k-ért.)
Meg amúgy haverom amikor vette az x-530-as hangfalszettjét, akkor kapott hozzá vmi átalakítót ami átnyomja a 2 RCA-t 3db 3.5-ös jackbe és elmondása szerint tökéletes az 5.1-es térhangzás:D Ez működne 5.1-es fejhallgatóval is?

(#10417) AXisBOLD válasza Gerpop_27 (#10416) üzenetére


AXisBOLD
addikt

az lehet hogy az összes hangfal szól és még szépen is szólhat, de kétlem hogy az valódi 5.1 lenne. de ezen az elven meg lehet csinálni fejhallgatóval is!, ami szintén nem 5.1 lesz.

AV Multi Out-on "csak" sztereó jön ki!(ha nem így van cáfoljatok)

Aurea mediocritas

(#10418) Gerpop_27 válasza AXisBOLD (#10417) üzenetére


Gerpop_27
tag

Azt tom. Megis van az a cucc. Csak az a kérdésem lenne, h jobb-e a hangzása egy sztereó fejhallgató és a már korábban említett, 2RCA-3.5mm re alakító kábellel, mint egy Roccat Kave v más 5.1-es fejhallgató a fent említett átalakítóval?

(#10419) AXisBOLD válasza Gerpop_27 (#10418) üzenetére


AXisBOLD
addikt

na látod ez jó kérdés. a Roccat Kave biztosan egy baromi jó fejhallgató és ha jól emlékszem sztereó kompatibilis, de ezt a honlapján meg kellene nézni. de ez tulajdonképpen annyit jelent hogy csak a front hangszórók szólnak, a center és a rear kussol. hogyha ez így van akkor felesleges az 5.1-es fejhallgató sztereó jel esetén, de ha mind a 6 hangszóró szól sztereó esetén is, magyarul 3 left és 3 right van, az növelheti a térhatást.

de hogy valójában egy 6 hangfalas sztereó vagy egy 2 hangfalas sztereó szól jobban és hogy melyik a jobb vagy van-e egyáltalán különbség az csak egy teszt mondhatja meg.

Aurea mediocritas

(#10420) DiVaD


DiVaD
senior tag

Ahogy írták, igen minden BT headset-et megeszik, én egy Nokia Bh102-vel tolom néha. :D
Figyelem! :DDD
Akinek van Uncharted 2 játéka vegyen már fel (ha még Én nem tettem meg), mert csak a co-op trophy hiányzik a palatinához. :B Köszönöm előre is.

(#10421) AXisBOLD válasza Gerpop_27 (#10418) üzenetére


AXisBOLD
addikt

na keresgettem neked és bocs ha már kérdezted ezt a típust:
Sharkoon X-Tatic Digital ennek van optikai bemenete és ezzel 5.1-et kapsz. ITT egy írás róla, ezt azért olvasd végig!!!

Aurea mediocritas

(#10422) AXisBOLD válasza Gerpop_27 (#10418) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ár, ár, teszt

DiVaD: de jó :DD, akkor veszek egy ilyet vagy hasonlót. úgy is nokiám van és ez olcsóbb is mint a hozzávaló sony.

Aurea mediocritas

(#10423) Gerpop_27 válasza AXisBOLD (#10422) üzenetére


Gerpop_27
tag

Igen, azt már néztem, de azt írták h finomhangolni kell, h jó legyen a hangja, de ezt ps3nál nem lehet megoldani:S Szal ott nem jó a hangja:D

Jah és mindegyik hangszóró szól a hangfalnál, szal gondolom fejhallgatónál is az a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#10424) AXisBOLD válasza Gerpop_27 (#10423) üzenetére


AXisBOLD
addikt

Roccat Kave-et mennyiért tudnád venni?

Aurea mediocritas

(#10425) Siera válasza DiVaD (#10420) üzenetére


Siera
senior tag

Hogy tetszett a GoW3 demo? :U

(#10426) DiVaD válasza Siera (#10425) üzenetére


DiVaD
senior tag

Elakadtam. :D
Amúgy tetszik, csak néha beszaggat, de gondolom ez a demó hibája (vagyis remélem, ha már ps3 only cím).
Amúgy annál a nagy embernél akadtam el, ahol oda kell futni ahhoz a lövő ízéhez...és a kis kigyós szörnyet leölöm...kimurdel 10mp-re majd feléled megint...na ott becumizom mindig. Igen az 1-2vel is kb. 10percet játszottam, de mindig bejött.
De a fenti bakimból, meg a néha szaggatástól eltekintve tetszik. Nektek?

Amúgy valaki nem akarja velem lenyomni azt a k*rva co-op chaptert? :D

(#10427) DiVaD válasza DiVaD (#10426) üzenetére


DiVaD
senior tag

Na közben rátaláltam, hogyan kell "kapaszkodni". :D
Amúgy a GoW Coll.-t valahogy meglehet rendelni neten vagy maradnak a magyar dealerek? :U (már ha majd kijött)

(#10428) Gerpop_27 válasza AXisBOLD (#10424) üzenetére


Gerpop_27
tag

23k-ért szállítással, de lehet h még olcsóbban is. De szerintem e mellett maradok, mert számítógéphez is használnám. Csak még nem találtam olyan átalakítót magyar boltban.

(#10429) korg30


korg30
csendes tag

Sziasztok!

A PS3 le tudja játszani a másolt/írott blu-ray filmeket?

Üdv.: Tamás

(#10430) Sundesz válasza DiVaD (#10426) üzenetére


Sundesz
őstag

Nálam nem szaggatott a demo, legalább is nem tűnt fel. Amúgy szép grafikája van, stílusos nagyon. A játékmenet meg változatlan GoW, nekem mondjuk annyira nem jönnek be az ilyen féle játékok, de szerintem erre majd azért beruházok később.

Hörcsög Powa'

(#10431) Siera válasza Sundesz (#10430) üzenetére


Siera
senior tag

nekem sem szaggatott,sztem a ps3ad hibája...mellesleg a demo maga nem volt nehéz különösebben sztem

(#10432) DiVaD


DiVaD
senior tag

Hát én a játék elejére gondoltam, nem akkor amikor játszok. Nem vészes, csak azért feltűnt nekem. Nem tudom, hogy mitől lehet. :( Remélem nem éppen most akar szétolvadni a gép. :D
szaggatás: akkor éreztem, hogy kicsit leesik az FPS szám, mikor voltak az "ingame" animok vagy mi (remélem értitek mire gondolok)

[ Szerkesztve ]

(#10433) AXisBOLD válasza Gerpop_27 (#10428) üzenetére


AXisBOLD
addikt

szerintem jó döntés, ha megvan dobj rám egy pü-t légyszi hogy milyen ps-en és pc-n egyaránt!

Aurea mediocritas

(#10434) nike_ válasza DiVaD (#10420) üzenetére


nike_
addikt

Nekem meg Uncharted: Drake's Fortune-ban már csak a "Crushing" nehézségen végigvitt játék trófea és a Survivor trófea van hátra :( xD

(#10435) Gerpop_27 válasza AXisBOLD (#10433) üzenetére


Gerpop_27
tag

Okkés.

(#10436) DM-Fan válasza Siera (#10431) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Rohadtul nem az ő PS3-jának hibája. A youtube-on látható HD videón is érezhető, hogy nincs optimalizálva a GOW3 Demo-jának eleje. Közben már ott sem szaggat, de a címképernyőnél igencsak látszik (1:50 körüli svenkelésnél van az ominózus rész - szerintem a töltés miatt lehet). Amúgy tényleg nagyon tetszetős darab.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#10437) Siera


Siera
senior tag

csak tisztazasskepp,o nemreg azt irta,hogy neha beszaggat,namost ebbol en nem a demo elejere kovetkeztettem,de igy ertheto...

(#10438) DiVaD


DiVaD
senior tag

DM-Fan, Siera: Bocsi, tényleg szarul fogalmaztam, de kb. ilyenekre gondoltam "szaggatás" alatt. Tudom ez nem az, csak leesik kicsit az FPS szám...bár a szaggatás pont az, hogy leesik az FPS szám... :U na jó nem ragozom :DDD
De már annak örülök, hogy nem egyedi jelenség.

nike_: Sok sikert ;) , Én is ma neki állok folytatni, bár kicsit meleg Hard-on nekem (nehezebb, mint a 2 sokkal).

És örömmel jelentem megvan életem első Platina trophy-ja. :D (Uncharted2)

(#10439) Siera válasza DiVaD (#10438) üzenetére


Siera
senior tag

grat :D én a platinától még messze vagyok rendesen,főleg,ohgy most épp nem is torphys gammel tolom... :DDD

(#10440) nike_ válasza DiVaD (#10438) üzenetére


nike_
addikt

hardon nem olyan nehéz, ha tudsz 1hit headshotot adni akármilyen pisztollyal az ellenfélnek... nekem pm 9mm-el is megy már egész jól, odarántok és repül a hedi... csak ezt kell megtanulni.

uncharted 2 nekem is kéne, csak nincs vevő a játékokra :( xD

(#10441) qwerty23 válasza DiVaD (#10438) üzenetére


qwerty23
csendes tag

Most láttam a platinádat, gratula :C

Az előbb én meg szintet léptem, most vagyok 8-on. Dead Space-ből hiányzik a legnehezebb fokozatos és a "használj csak plazmavágót" trófea, de mivel nincs kedvem külön ezért easy-n is lenyomni, gondoltam leütöm már ezt a 2 legyet 1 csapásra ;) A hétvégén remélhetőleg be is fejezem, mindenesetre már árulom a lemezt (5,5k-ért vihető, makulátlan, magyar feliratos) :DDD

Nekem az első platina a Resi 5 volt, most meglesz a DS, és ha összejön hétvégén a csipet-csapat, kínkeserves munka árán végre meglesz az LBP is. Kíváncsi leszek, hogy mennyit dob a 2 platina a százalékomon ;)

(#10442) theboobaq


theboobaq
aktív tag

Sziasztok

Szerintetek várható további Platinum kiadások a karácsony közelettével?

Már nagyon régóta csorgatom a nyálam egy Little Big Planetre de sajnos a PC bővtés mindig közbeszól :U
Plusz Kellenek azok az ingyen kosztümök PSN-ről :D Szkafanderes nagyonBABA :C

[ Szerkesztve ]

(#10443) Gerpop_27


Gerpop_27
tag

Hát ez a Little Big Planet naon ott van a szeren:D Főleg multiban:D

(#10445) DiVaD


DiVaD
senior tag

MrPG8: Ment egy PM. :)
theboobaq: Hát ha vársz a Platinum kiadásra, az több lesz, mint ha most vennéd meg használtan kb. 5ért. Hidd el annyit megér simán. Amúgy tuti lesz megint pár platina kiadás. A LBP platinum azért kétséges szerintem mert most jött ki a GoTY kiadása (igaz itthon még nem láttam). :U
nike_: Azon vagyok Én is. :) Csak még szokni kell. :B
qwerty23: Most néztem meg ennek örömére egy DS videót. :D De valahogy nem jött át. Amúgy engem 1 platina így dobott meg : lv5 98% => lv6 6%

Tényleg a TR: Underworld jó? Hozza a régiek hangulatát vagy tré? Látom már 3-4k között dobálják, annyiért nem lenne rossz vétel a 1-2 videó alapján. Bár lehet inkább a GoW-ra kéne gyűjtenem... :F

[ Szerkesztve ]

(#10446) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Nem tudom volt e mar ez a video itt:
Modern Warfare 2 New Full Length Launch Trailer (Eminem and Nate Dogg) [HD]
Nagyon jo lesz ez a jatek! :C Jovo heten kedden vagy szerdan jelenik meg. Ott leszek a sorban tuti. :D

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#10447) qwerty23 válasza DiVaD (#10445) üzenetére


qwerty23
csendes tag

Akkor lvl 8-on már nem is remélek sokat. Egy ezüst dobott 1%-ot... ;)

(#10448) benecz


benecz
tag

üdv!
körülbelül 3 hónapja váltam meg az xbox 360-amtól(a 3-tól,az első melegedett,a másodikon a meghalytó kattogott és alig olvasott,az utolsónál pedig elegem lett az állandó frissítgetéstől)
Pár napja gondolkozom a ps3-on.
Nem igazán tudom,hogy melyik jobb,nem értek a ps3-as gépekhez.
Hallomásból annyit tudok,hogy megbízható gépek,nem olyan mint az xboxok.
Megköszönném ha valaki leírná a tapasztalatait.
Köszönöm.

(#10449) DM-Fan válasza benecz (#10448) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ilyen szempontból a PS3-mal sem biztos, hogy jobban jársz, mert itt is előfordulhat egy idő után meghaló olvasófej, itt is van sárga LED-es elhalálozás, illetve itt is kell frissíteni a rendszerszoftvert max. 2 havonta. Szóval ha ezekkel nem tudsz kibékülni, akkor a PS3 sem jó választás. Rizikófaktor mindig van, ebbe bele kell törődni. Amúgy jó gép a PS3, nekem 1,5 éve megy hibátlanul.

Get Moded!

(#10450) MrPG8 válasza DiVaD (#10445) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Szerintem Underworld iszonyatosan jó. Bár mondjuk én eddig az összes TR-t kijátszottam min 2x. Szerintem jó vétel. Annyit biztos megér!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.