Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71251) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Srácok, karácsonykor elfelejtettünk csendesen megemlékezni, hogy 5 éves lett a topik...
Azóta a fele banda eladta a fotós cuccot, született egy csomó gyerek, meg páran vén szarok lettünk :DDD

Csak úgy, eszembe jutott :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#71252) aleister


aleister
veterán

Tudtok ajánlani valami jó filmet/sorozatot?
Horrorfilmen kívül jöhet bármi. A lényeg, hogy lehetőleg elérhető legyen már szinkronosan is.

Péntek óta nyomom az ágyat...a múltkor már az Alien 4-et néztem meg...egymás után kétszer. :D
Egyik a mozis, a másik a rendezői verzió volt. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71253) Mr.Csizmás válasza aleister (#71252) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ember a fellegvárban, deutschland 83, breaking bad :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71254) rbalint88 válasza aleister (#71252) üzenetére


rbalint88
addikt

mi most a Gotham c. sorozatot kezdtük el nézni, 3 rész alapján jónak tűnik. :)

(#71255) t_a_m_a_s válasza aleister (#71252) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nézd meg a Terápiát, jobb kedved lesz. Ja, nem. :) Pár hete beszéltünk itt róla, nekem nagyon bejött.

Holnap majd jól beletépünk...

(#71256) aleister válasza Mr.Csizmás (#71253) üzenetére


aleister
veterán

Köszi! A BB megvolt. Te meg akkor a Better call Saul-t. :)
Az elsőről hallottam, a középsőt lecsekkolom. :)

(#71254) rbalint88
Ez jó ötlet! Igazi kis könnyed valami. Köszi!

Tamás:
Emlékszem, hogy beszéltetek róla. Most annyira ez a hangulat nem jön be. Tán majd később. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71257) Mercutio_ válasza aleister (#71256) üzenetére


Mercutio_
félisten

Film:
A kút (magyar)
Hét nővér

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71258) Mr.Csizmás válasza aleister (#71256) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem "hallottam", kezdd el nézni, beszippant. :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71259) aleister válasza Mercutio_ (#71257) üzenetére


aleister
veterán

A magyar filmeket annyira nem kedvelem, de ez a 7 nővér tetszik. Köszi!

A napokban én is láttam két jót. Mindkettő egy rendőrjárőr párról szól, csak kicsit más köntösben. A Bright egy sci-fi, mágiával, orkokkal, tündékkel. A Chips meg motorosrendőrös vígjáték. Ez utóbbi szerintem az elmúlt évek legjobb vígjátéka.

(#71258) Mr.Csizmás
Oksi. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71260) Mr.Csizmás válasza aleister (#71259) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

brightről kérhetek linket? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71261) aleister válasza Mr.Csizmás (#71260) üzenetére


aleister
veterán

Persze. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71262) Mercutio_ válasza aleister (#71259) üzenetére


Mercutio_
félisten

általában én se, de ez jó vót :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71263) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha már filmek, sorozatok:

Orville-t nézte valaki, érdemes nekiállni? és csak nekem új, hogy van megint Star Trek?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71264) madgie válasza Mercutio_ (#71263) üzenetére


madgie
titán

Csak neked új :D

Mókás, de az Orville sokkal közelebb áll a hagyományos Star Trek sorozatokhoz, a Discovery sötétebb(nek szánt) hangulatú, külön-külön epizódsztorik szinte nincsenek is, érdemes egyben darálni.

(#71265) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Thor: Ragnarök mindenkinek meg volt már? Szerintem elég jóra sikeredett. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71266) m3ss válasza Real_Necro (#71265) üzenetére


m3ss
veterán

mi ezt neztuk most, the only living boy in new york. szerintem fincsi. kicsit hasonlit a woody allen filmekhez a story, karakterek is na meg dialogheavy is szepmagyarsaggal.
lehet meg kellene nezni ezt az 500 days of summert is. csak ezt a joseph gordon gyereket nagyon nem csipem :N

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#71267) Mercutio_ válasza Real_Necro (#71265) üzenetére


Mercutio_
félisten

Még az utolsó dzse dikk se:(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71268) Studi válasza Mercutio_ (#71267) üzenetére


Studi
addikt

Ja, az engem is érdekel. :)

(#71269) spanyoll válasza Studi (#71268) üzenetére


spanyoll
addikt

Ne várjatok túl sokat. Tucatfilmnek elmegy, de ha egy percig gondolkozol film közben akkor kiakaszt.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71270) Mercutio_ válasza spanyoll (#71269) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sw-re nem azért megyünk, hogy gondolkozzunk, arra ott a sörözés:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71271) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#71269) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem akarok vitát generálni, mert köztudottan nem vagyok SW fan, de egy tucatfilm az persze hogy elmegy tucatfilmnek ;] Csak nem kell túldimenzionálni az első hármat, mert pont ugyanolyan szarok voltak azok is mint a többi. Nem is értem ezt az örökös sírást minden kurva új rész megjelenésénél...

Holnap majd jól beletépünk...

(#71272) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#71271) üzenetére


Mercutio_
félisten

Most frankón rápisiltél a tábortűzre lézerkardra azt ugye tudod?:DDD

Én amúgy a Gyűrűk Ura következő részét várom nagyon :U

:D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71273) Studi válasza t_a_m_a_s (#71271) üzenetére


Studi
addikt

Ennyi, pont ugyanolyan sz@r/jó minden rész kb. A legenda a lényeg.

(#71274) madgie válasza Mercutio_ (#71272) üzenetére


madgie
titán

De igaza van.

(#71275) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#71271) üzenetére


spanyoll
addikt

Csak az idegesít, hogy nincs elmagyarázva semmi. Régi részeknél valamennyire legalább el volt. Birodalom az igazán kurvajó, a többi rész meg oké. Új trilógia már fostosabb, a mostani trilógia meg simán csak fos.
De ha nem gáz, hogy nincsenek elvarrva történetelemek és szart se tudunk pár dologról akkor ja, jó az :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71276) Mercutio_ válasza madgie (#71274) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az igazság tartalmát nem kerdojeleztem meg;]

spanyoll: Mátrixban mennyi nyitott kérdés volt, aztán mégis élvezted nem? Amúgy meg wukipédián biztos fent van minden háttér infó:D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71277) Ear001


Ear001
addikt

Ha már sorozat, akkor ajánlanám a Peaky Blinderst.

B kérdés. Valaki esetleg tud segíteni német Ebay vásárlásban?

(#71278) psycroptic válasza Ear001 (#71277) üzenetére


psycroptic
őstag

B-re válasz: valószínű.

PSNID: Tomy83PS

(#71279) Ear001 válasza psycroptic (#71278) üzenetére


Ear001
addikt

Köszönöm, ment pü.

(#71280) Studi válasza spanyoll (#71275) üzenetére


Studi
addikt

Lehet azért, mert a mostani trilógiából még csak kettőt láttál? :D

(#71281) madgie válasza Studi (#71280) üzenetére


madgie
titán

Oszt az eredeti trilógiában mi is derült ki? Ki az a Palpatine? Hogy és miért tért át Anakin a sötét oldalra? Miből tud finanszírozni két halálcsillagot a Birodalom? Miért nincs pajzs a Tie Fightereken? Folytassam az agymenést? Lóf@sz se lett megmagyarázva azokban, később az ilyen olyan vadhajtások próbáltak mindent megmagyarázni, meg jóval később a midikloriános-dzsárdzsáros új trilógia.

Ehhez képest most nem tudom, miért vár bárki mást :)

(#71282) zolka78 válasza madgie (#71281) üzenetére


zolka78
senior tag

Nézd, ha egy ilyen kis országban mint a milyenk összejön egy rakás új stadionra való, akkor egy egész galaxisban nehogy már ne fussa egy valamire való halálcsillagra. Különben is, réges-régen volt, lehet, hogy még rabszolgák építették(vagy migránsok egy másik galaxisból).

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#71283) t_a_m_a_s válasza madgie (#71281) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Még tizenéve a fősulin vérre menő viták menten a SW meg a Gyűrűk Ura rajongók között. Én utóbbit láttam vagy húszszor. Akkor jöttem rá, hogy a SW-t is kurva sokszor meg kéne nézni ahhoz hogy az ember átlássa, felfedezze az összefüggéseket, rájöjjön hogy mik az elvarratlan szálak. De ahhoz meg szar, hogy sokszor megnézzem. Így inkább szarok az összefüggésekre, megnézem mint akármelyik kardozósbaszós filmet. Így élvezhető :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#71284) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#71283) üzenetére


Mercutio_
félisten

Űrspagettivesztern;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71285) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#71283) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem a Gyűrűk Ura soha nem adta. A könyv iszonyú vontatott, a film szörnyen színpadias. Emellett egy percig nem volt izgalmas, nem éreztem, hogy itt most lehet tét, mert úgyis sikerül. Valószínűleg azután gondoltam így, hogy egy rakat tündér-harcos-varázsló úgy dönt, hogy egy szőrőslábú törpe a megfelelő személy a világ megmentésére...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#71286) Real_Necro válasza Freddy76 (#71285) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mennyivel könnyebb lett volna Frodónak, ha használja az erőt és van egy lézerkardja... ;]

SW-ból nekem mai napig a IV-V-VI az etalon. a többi olyan mint egy hozzá csapott pénzszerzős vonal. Persze, így kerekebb a történet, de szerintem technikailag túl nagy a generációs ugrás. Ez olyan mint a Star Trekben a Scott Bakula-s "Enterprise". Bár Jolene Blalock miatt érdemes volt nézni. :D

Persze ez az én véleményem. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71287) gorgo válasza Freddy76 (#71285) üzenetére


gorgo
őstag

+1 dögunalom.
sw-t meg lenyomja egy jobb Pixar-os mese!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71288) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#71283) üzenetére


spanyoll
addikt

Na nekem meg azok maradtak ki. Az első gyűrűk urát vagy kétszer próbáltam megnézni, mindig a harmadáig bírtam, hogy jön valami árnylovas, a kis kobold meg huzigálja a gyűrűt az ujjára fel le és még mindig csak mennek és mennek. Közben dumbledore meg pipázik és szarik a világra :DDD

@Necro: Nagyon régi star trek, az originals: imádom, a legjobb és legviccesebb sorozat. Azok a technikai megoldások meg történetek. Zseniális.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71289) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#71285) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én anno nagyon szerettem, meg is vettük csillivilli díszdobozos dvdn mindhármat. Ma már nem mozgat különösebben, illetve ja, a vége kibaszott vontatott.

Holnap majd jól beletépünk...

(#71290) aleister


aleister
veterán

Igazatok van. Rossz mind az SW, mind a GYU. A Harry Potter a legjobb! :)

(#71281) madgie
A filmekben nincs pajzs semelyik vadászon, de még az Y-wingeken sem. Amit eltalálnak az robban. Kivéve persze az 1000 éves Sólymot, de az ugye nem is vadászgép.

(#71289) t_a_m_a_s
Nekem pont az tetszett a GYU 3-ban, hogy a szigorúan vett finálé után még jó 20 perc játékidő van. Szépen lecsengenek a dolgok. Ez teljesen más, mint az összes jelenlegi film esetében megszokott lezárás, amikor is elhullik az utolsó rosszfiú, és már fel is gördül a függöny.
A Penny Dreadfull sorozatzáró epizódja ilyen. Gyönyörűen lassú és kellemesen melankolikus.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71291) Mr.Csizmás válasza aleister (#71290) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Breaking Bad Ozymandias és uccsó epizódot nehéz überelni finálé témában :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71292) Mercutio_ válasza Freddy76 (#71285) üzenetére


Mercutio_
félisten

GyU könyvben az első 100 oldalt kell végigszenvedni, aztán már beindul.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71293) aleister válasza Mercutio_ (#71292) üzenetére


aleister
veterán

Én is ezt hallottam. A Szilmarilok vagy mi meg egyenesen olvashatatlan.

(#71291) Mr.Csizmás
Őszintén megvallva szerintem a BB nem olyan nagy szám. Megnéztem anno. Nem volt rossz, de erősen túlértékelt. Nekem pl a The Wire összehasonlíthatatlanul jobban tetszett.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71294) m3ss válasza Mercutio_ (#71292) üzenetére


m3ss
veterán

en pont odaig jutottam a konyvben. rettentoen unalmas volt, semennyire nem kotott le. pedig en imadom a trilogiat filmen. foleg a lassan beindulo elso reszt :)
de a tronok harcaval pont igy vagyunk.1 eve eljutottunk 4. reszig..most a 2. evadnal untuk meg. olyan ez az egesz, mintha dallast neznek a kozepkorban :D raadasul nekem bantja a szemem hogy neha latom a diszleten, hogy az egy gipszkarton es nem teglafal..meg ilyen aprosagokat amik kizokkentenek. na a gyuruk uraban ilyen nincs, tecnikailag verprofi. mondjuk nekem minden mas szempontbol is klappol. kivancsi vagyok milyen sorozatot csinalnak majd belole.

(#71293) aleister ha mar ilyen maffiozos sorozatok, gomorrat nezd meg. zsenialis. narcos, suburra, ray donovan is fincsi ilyen temaban.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#71295) Studi válasza aleister (#71290) üzenetére


Studi
addikt

Meg a bridzsitdzsónsz naplói, nem? :DDD

(#71296) aleister válasza m3ss (#71294) üzenetére


aleister
veterán

Tenksz! Lecsekkolom. :)

(#71295) Studi
Nos...mindenkinek van valami perverziója. A Tiédet már tudjuk. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71297) Real_Necro válasza aleister (#71290) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jó zárása a Mortal Kombat Conquest sorozatnak volt... hanyatt estem a székkel és 1 hétig csak b@#dmegoltam, hogy "nem hiszem el..." :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71298) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#71292) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Úgy látom én vagyok itt a főhülye. Kiolvastam a 3 kötet Gyűrűk Urát, a Harry Pottereket és az eddigi 5 kötet Trónok Harcát is :D

Nem, ne kérdezzétek meg hogy mikor :DDD A GYU-t és a HP-t még biztosan gyermektelen korunkban, a TH-t azt mondjuk mostanában.
Engem lekötött a GYU könyv. Amikor olvastam még csak az első rész volt megfilmesítve, kurva jó volt hogy kb tudtam mi lesz a kövi filmekben.

Ali: jaja, az úgy OK a vége, de a 45 percnyi szenvedés amíg feljutnak a hegyre, az kurvára eret vágós...

Holnap majd jól beletépünk...

(#71299) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#71298) üzenetére


Mercutio_
félisten

HP-t kivéve én is mindent elolvastam, GyU-t 10 évesen - tehát pár évtizeddel a film előtt :B
Trónokat a sorozat első néhány része után kezdtem, de elég gyorsan ledaráltam az 1-4 könyvet :K aztán vártam, hogy jöjjön a már az 5.

Ha jó könyv kell ami beszippant, akkor Mark Lawrence - Széthullot birodalom trilógiáját töltsd le szerezd be :K

aleister: Anno nekem a szilmarilok is tetszett - amolyan eredet-saga és mint ilyen néha kicsit kusza:DDD - de ma már lehet nem lenne hozzá türelmem :B

m3ss: Ahogy egyre jobban ment a Trónok harca úgy lett több pénz díszletre, statisztára, stb. a dothrakik is az első évadokban még annyian sincsenek mint a lovasok a NemYeti vágtán, aztán később már egész tisztességes sereg lesz belőlük is.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71300) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#71299) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Köszi, mindjárt leugrom a könyvtárba ;)

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.