Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71351) Mercutio_ válasza Real_Necro (#71348) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gyengébb aksi, nagyobb méret, picit jobb kamera :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71352) Real_Necro válasza Mercutio_ (#71351) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ebben az arkategoriaban mindenhol ezt ajanljak. Ezert dobtam meg ra. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71353) Mercutio_ válasza Real_Necro (#71352) üzenetére


Mercutio_
félisten

Általánosságban persze, de, ha az általam leírt szempontok adottak az A1 szóba se kerül.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71354) |AP| válasza Mercutio_ (#71353) üzenetére


|AP|
veterán

én folyamatosan adtam lejjebb (pontosabban feljebb) az igényeimet a telefonok méretével kapcsolatban.
Sokáig 5" alatti telefont kerestem, most is egy Sony Z3C-m van, de ha erről váltanom kellene, akkor már nagy bajban lennék.
Úgyhogy beadtam a derekam, jó az 5" is, itt elérhető középkategóriában a Redmi 4X tűnik a legjobbnak, felette a Huawei Nova 2.

(#71355) rbalint88 válasza |AP| (#71354) üzenetére


rbalint88
addikt

Ajfon SE kene neked :) az meg nem annyora mocskosul draga, viszont egy 6s tudasa benne van. En ma majdnem valtottam 6plusrol 8plusra, de atgondolva a dolgot tok felesleges lenne egy pocit jobb kameraba es tobb ramba 150ezret fektetni, amikor a 3eves telefonnal is tokeletesen elvagyok.

(#71356) spanyoll válasza |AP| (#71354) üzenetére


spanyoll
addikt

Nekem ugyanez volt. 5s volt, a maga 4"val úgy voltam, hogy elég nekem. Aztán egyik nap úgy döntöttem, hogy váltok és most egy 6"os tepsit nyomogatok :DDD
2 perc volt megszokni. Előtte utáltam az összes tepsifónt, most meg már nem mennék vissza az egérmozira.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71357) Studi


Studi
addikt

Bazzeg, holnap cuccolnék át, erre itt szakad a havaseső. Remélem jobb lesz. :(

(#71358) t_a_m_a_s válasza rbalint88 (#71355) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az SE (vagy 5S) azoknak való akik a telefonáláson meg az smsezésen (viberezésen) kívül tényleg nem akarnak semmit csinálni a telefonnal. Arra viszont kurva drága.
Nekem most egyenlőre az 5-5,2 a lélektani határ, ennél nagyobb nem kéne, viszont kisebb sem. Még az 5,2-n is kényelmetlen néha könyvet olvasgatni (mondjuk abban a 2*45 percben hetente amikor úszni viszam a gyereket). FB-ra, netezésre viszont fasza, egérmozizni is lehet rajta.

AP: a Redmi 4X és a Honor 8 között nem érzek érdemi különbséget, a 4X kisebb, de dundibb, kb ugyanannyira kezelhető mint a kicsit nagyobb de kecsesebb H8.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#71359) t_a_m_a_s válasza Studi (#71357) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Akkor cuccolj ha jólesik ;]

Tudom, szar volt...

Holnap majd jól beletépünk...

(#71360) rbalint88 válasza t_a_m_a_s (#71358) üzenetére


rbalint88
addikt

a cégesem SE, ha nem használnék 3 éve 5,5"-os tepsit, simán élhetőnek tartanám.
na majd az iPhone Xs, ha lesz benne ujjlenyomat-olvasó és normalizálják az árát, az lesz a tutiság nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#71361) Real_Necro válasza rbalint88 (#71360) üzenetére


Real_Necro
veterán

Decemberre tudni mar milyen iphone telefonok lehetnek elerhetoek? Akkor lesz cseres a ceges 6s-em es altalaban igyekszik a ceg a legujabbakat megvenni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71362) rbalint88 válasza Real_Necro (#71361) üzenetére


rbalint88
addikt

annyit tudok én is, amit megírnak pletykában a zinterneten. :)
egyébként koncepcionálisan az X megbukott úgy néz ki, a hagyományos vonal biztosan marad, bár az meg ciki, hogy ott 4 éve ugyanazt nyomják, szóval ideje lenne újítani valamit. nekem a home gombos kezelés bejött, de ha továbbra is ezen a leszálló pályán maradnak szoftver és ár-érték arány tekintetében, akkor nagy fejvakargatás közben lehet, hogy visszamegyek androidra, bármennyire is fenntartásaim vannak a rendszerrel kapcsolatban. hardverben már rég meghaladta a szifont, főleg adott pénzért :)

(#71363) spanyoll válasza rbalint88 (#71362) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha egy hangyafasznyi eszük van, akkor kiadják az Xs-t (bár elég hülye név :DDD ) , ami mondjuk 700-800usd környékén tudja azt és még többet, mint az X és benne lesz már a kijelző alatti ujjlenyomatolvasó. Akkor élhető lesz az egész. Amúgy meg csak a további agymenés.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71364) Studi válasza t_a_m_a_s (#71359) üzenetére


Studi
addikt

Kabbe! :((( :))

(#71365) Mercutio_ válasza spanyoll (#71356) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hónapok óta van 5,5" és nem tudom megszokni 5" után (138 vs 151mm) mert pont nem kényelmes ha a kijelző jobb oldalán kell valamit tapicskolni+zsebből is már kilóg.

Pollai: 4X áráért jó vétel, de a miui-t szokni kell (vagy hivatalos BL nyitás és gyári droid/disztrók)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71366) Mercutio_ válasza Studi (#71357) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nyitottplatós a volvo?:Y ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71367) spanyoll válasza Mercutio_ (#71365) üzenetére


spanyoll
addikt

Jó, de ez kétkezes méret. Egykezesre max 5", kivéve pár tepsikezű. Én a női kacsóimmal fixen két kézzel simorászom az üveget, de valahogy nekem jobban ráállt a kezem, aztán ugye kinek mi.

Ha nem fotóznék vele sokat meg instagramoznék, mint a hülye, akkor nekem sem kéne ekkora.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71368) Balinov válasza Mercutio_ (#71365) üzenetére


Balinov
félisten

Vegyél politikusnadrágot, annak tuti nem lesz kicsi a zsebe :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71369) Mercutio_ válasza spanyoll (#71367) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha nem fotóznék vele sokat meg instagramoznék, mint a hülye, akkor nekem sem kéne ekkora.

Mert 6"-on 20℅-kal jobbak lesznek a képek mint 5"-on?

:D

Bali: :O

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71370) zolka78 válasza Studi (#71357) üzenetére


zolka78
senior tag

Mi pont ma költözünk szakadó hóba, de ezért fájonba költöztető cég feje, ezért is azt a pénzt kapják.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#71371) Studi válasza Mercutio_ (#71366) üzenetére


Studi
addikt

Nem, de hegyoldalba költözök... :-)

(#71372) spanyoll válasza Mercutio_ (#71369) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem, de utómunkázz 5"on képet meg 6"on képet instára, aztán rögtön meglesz a különbség :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71373) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#71372) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Utómunkázz.képet.instára.

Ismeretlen fogalmak ezek... :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#71374) Mercutio_ válasza spanyoll (#71372) üzenetére


Mercutio_
félisten

Utómunka csakis airpad-en!;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71375) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#71373) üzenetére


spanyoll
addikt

Bárcsak nekem is az lenne :D. De mivel mindenki 40 alatt az instát simogatja, a nagyobb ügyfeleimnél is a marketingesek ott mondják, hogy ez meg az miket rakott instára, én meg szembesülök vele, hogy szartam rá eddig és kéne kezdeni vele valamit.
Az meg ha komolyan csinálod, akkor nem ám csak kiszarni a képeket... rendes egységes színvilág, meghatározott témájú account, releváns és jó hashtagek, storyk, stb stb stb.
Napi 8 órát el lehetne baszni erre ha lenne annyim ilyenre.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71376) Real_Necro válasza rbalint88 (#71362) üzenetére


Real_Necro
veterán

Anyaceg policy, hogy csak iphone lehet...

Zolka:
Kikoltoztok Wekerlerol?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71377) Byk01 válasza zolka78 (#71370) üzenetére


Byk01
senior tag

És hol fogtok lakni, ha eláll a szakadó hó, és elolvad? :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#71378) zolka78 válasza Real_Necro (#71376) üzenetére


zolka78
senior tag

Ja bizony, kiköltöztünk.

Byk01: Lőrincre költöztünk.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#71379) Byk01 válasza zolka78 (#71378) üzenetére


Byk01
senior tag

Helyes! Lőrinc jó hely :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#71380) Novics


Novics
senior tag

Azt hiszem, hogy találtam egy jó kis nyári programot. :)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#71381) aleister válasza Novics (#71380) üzenetére


aleister
veterán

Uh. Engem teljesen ki tud akasztani ez a csóka a fahangjával.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71382) |AP| válasza Novics (#71380) üzenetére


|AP|
veterán

én Orfűn leszek akkor, ha minden jól megy :)

(#71383) Novics válasza aleister (#71381) üzenetére


Novics
senior tag

Szerencsére nekem meg botfülem van. :DDD

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#71384) Studi válasza aleister (#71381) üzenetére


Studi
addikt

Kell hozzá egy hangulat, az biztos. Eleve eret vágós volt a zenéje nagy dózisban, de a fia halála még rátett egy lapáttal. :( Máskülönben viszont ha elkap a hangulata, akkor igencsak minőségi zene az. :K

(#71385) #31733248 válasza Studi (#71384) üzenetére


#31733248
törölt tag

Nekem már ez is bőven elég volt. :) Zorán is jó, de nem egy egész koncert erejéig.

(#71386) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Megnéztem 2 filmet a hétvégén:

Accident man
Poénos, pörgős, kissé kiszámítható, de érdemes megnézni.

Brawl in Cell Block 99
Így utólag Vince Vaughn kicsit merev volt szerintem ehhez a szerephez, néha úgy éreztem, mintha azon agyalt volna, hogy most mi jön a forgatókönyvben, ugyanakkor nem kis mennyiségben vonul fel a történetben egyre jobban a nyers brutalitás.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71387) Mercutio_ válasza Studi (#71384) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bezony a Nick Cave :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71388) |AP| válasza Mercutio_ (#71387) üzenetére


|AP|
veterán

nálam Nick Cave-től ez.

Mondjuk ebben erősen benne van a Peaky Blinders is :)

(#71389) Freddy76 válasza aleister (#71381) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem szívesen mondom, de teljesen azonos véleményen vagyok veled. Egyszerűen semmi nem jön át tőle.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#71390) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#71387) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ebből pont elég volt az a 2*7 másodperc amit a linkelt nótákba belehallgattam... Tényleg mint a Zorán: jó-jó, de valahogy belőle is elég ez a volumen :D

Ahogy a kommenteket olvasom, nem ezen a koncerten lesz a kövi PH!otóstali ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#71391) Novics válasza t_a_m_a_s (#71390) üzenetére


Novics
senior tag

Amilyen a népek aktivitása... A talis topikba is trollkodni járnak az emberek. ;]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#71392) Mercutio_ válasza |AP| (#71388) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez nekem nem:N de a Peaky-t jó, hogy említed, újabb régóta tervezett cucc, fel is írom, hogy intézkedjek :B

Most, hogy szóbajött sorra ugranak be a régi nagy kedvencek, Weeping song, Mercy seat, Do you love me, Red right hand
Pogues-szal felváltva hallgattam, hogy legyen valami vidámabb is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71393) |AP| válasza Mercutio_ (#71392) üzenetére


|AP|
veterán

de hiszen én is a Red right hand-et linkeltem :)

(#71394) aleister válasza Studi (#71384) üzenetére


aleister
veterán

Nincs bajom a lassú. melankolikus muzsikával, sőt, gót vonalon nevelkedtem, és ez alatt nem a divat irányzatot értem. Szóval nyitott vagyok az ilyen hangulatú zenére. Ellenben ez a NC egyszerűen nem képvisel számomra zenei értéket. Nincs jó hangja, nem jönnek be a zenei témák, nem tetszenek a számai, igazándiból semmit nem tudnék felhozni, ami miatt rá kéne vegyem magam, hogy a zenéjét hallgassam.

(#71383) Novics
Te kis mázlista! Így akkor egy Justin Bieber koncerten is jól tudod magad érezni. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71395) Mercutio_ válasza |AP| (#71393) üzenetére


Mercutio_
félisten

Haldoklik a céges tűzfal vagy túl sok keylogger fut a háttérben szerintem nem indult el és annyit kattintgattam, hogy valami másik számot töltött be a YT :B

aleister: Klasszikus vizigótok nagyrészét se a kiemelkedő hangjuk miatt hallgattuk:N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71396) Novics válasza aleister (#71394) üzenetére


Novics
senior tag

A sok őrjöngő tinilány között?... :D

Még az a szerencse, hogy én annyira jó fej vagyok, hogy még téged, sőt Freddyt is tudom kedvelni annak ellenére, hogy ilyen pocsék az ízlésetek. :))
;]

Aprónéppel minden okés?

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#71397) aleister válasza Mercutio_ (#71395) üzenetére


aleister
veterán

Mint ahogy minden műfajban, a gótban is vannak, voltak jobb, rosszabb előadok. Azért egy jó kis Theatre Of Tragedy, Hypocrisy vagy épp 69 eyes még a stílusjegyek ellenére is képes dallamosnak mondható férfi énekhangot produkálni szerintem.
De ha már monoton énekre vágyok, még mindig ott a My Dying Bride, ahol legalább a zenei alap inspiráló.

De hát ízlések ugyebár... :)

(#71396) Novics
Mondjuk a nagyszámú tinilány intézménye, mint olyan, nálam is hajlamos lehet időszakosan nagymértékű rezisztenciát kiváltani a szar zenével szemben. :)

Megvan a csöcsi, köszi! Néha egész megértő tud lenni a kenyérkereső édes jó apjával szemben...néha meg nem. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71398) Mercutio_ válasza aleister (#71397) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kérném az értő olvasást:R sehol nem írtam, hogy nem volt olyan zenekar, ahol a hang a domináns:N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71399) aleister válasza Mercutio_ (#71398) üzenetére


aleister
veterán

Nem is ezt cáfoltam.. :)
Mindössze jeleztem, hogy volt olyan és ilyen gót banda is. Van, aki a "klasszikusnak" mondott vonalon mozgott. Erre hoztál Te példát. Én a dallamosabbat kedveltem. Erre meg én.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71400) Byk01


Byk01
senior tag

Na, a sok gót, vízigót és egyéb rosszhangú és csúf arcú előadó után egy (sajnos már) megismételhetetlen. A hangulata is összehasonlíthatatlanul jobb. [link]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.