Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70351) Byk01 válasza Studi (#70342) üzenetére


Byk01
senior tag

Ha elég kitartó vagy, két év múlva már saját házat is vehetsz a pénzdíjadból, mint tegnap este kiderült :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#70352) m3ss válasza rbalint88 (#70313) üzenetére


m3ss
veterán

lehet ott halk hutest csinalni levegovel is. nekem hangszigetelt hazban, ryzen alap coolere tuningolva is kb. hangtalan. passziv vga, halk tapventi, csak a vinyo kerregeset hallani kb.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#70353) zolka78


zolka78
senior tag

Srácok, van most valami best buy memóriakártyás eladó az ebayon? 3 éve vásároltam ott utoljára ilyesmit és nincs kedvem kutakodni.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#70354) Studi válasza zolka78 (#70353) üzenetére


Studi
addikt

Még mindig sinceritytrading/courtesytrading eladók az ebayen.

(#70355) *Ropi* válasza zolka78 (#70353) üzenetére


*Ropi*
félisten

Courtesytrading, Sinceritytrading (ugyanaz a kettő). Pont tegnap rendeltem tőle valamit. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#70356) zolka78


zolka78
senior tag

Kösz mindkettőtöknek, őt ismerem csak régen rendeltem már és nem tudtam, hogy vannak e még, vagy van e esetleg valaki más.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#70357) Balinov válasza zolka78 (#70356) üzenetére


Balinov
félisten

Esetleg MyMemory.co.uk vagy. de, szokott ott is jó akció lenni és európai forrás

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#70358) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Egy pszichiáter ma reggel azt mondta a rádióban hogy az egyetlen módja annak hogy megtaláljuk a belső békét,hogy be kell fejezni amit elkezdtünk.
Úgyhogy körülnéztem otthon és sok befejezetlen dolgot találtam.
Találtam egy fél üveg vörösbort, egy megkezdett üveg fütyülős páleszt, egy kevés tequilát és egy jó háromnegyed üveg jägermeistert, egyzs fé zaskó schips, megedgy kizs gindersokit és eghj sacskó jummicugrot.
Há vazze én nemizsgondótam, hogyilyejó mikó hazember bfejezi amit egezdedt.
Sztakúrva deszeredleg titekek bazeg.
BÚÉK! :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#70359) Novics válasza t_a_m_a_s (#70358) üzenetére


Novics
senior tag

:DDD

Jaja, bújjék mindenki!

Lassan neki kellene állni szervezni a Velencei-tó kerülést. :))

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#70360) zolka78 válasza Novics (#70359) üzenetére


zolka78
senior tag

Lehet igazad van, mert ahogyan alakultak a dolgok a múltkorinál már valszeg tavaly el kellett volna kezdeni a szervezést.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#70361) Mercutio_ válasza zolka78 (#70360) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kerestem valamit a talis topicban és elkezdtem visszaolvasni, basszus alig hittem el, hogy több100 hsz született abban a témában:DDD

t_a_m_a_s: Erős éved lesz, látom:D

Novics: Ma majdnem vetem egy Fuji kitobit, olyan pofátlanul olcsó volt, de elvitték előlem. *hogynemlettemFujisVol3:D*

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#70362) zolka78 válasza Mercutio_ (#70361) üzenetére


zolka78
senior tag

Hogy mennyi időd van neked.... :P

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#70363) Novics válasza zolka78 (#70360) üzenetére


Novics
senior tag

Nekem idén elég kemény túrás szezonom lesz, áprilisban pl egyetlen szabad hétvégém sem lesz. :DDD

Mercutio_ Úgyis szarafókusz. :)

[ Szerkesztve ]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#70364) Mercutio_ válasza zolka78 (#70362) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ma még szabin voltam :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#70365) Real_Necro válasza Mercutio_ (#70364) üzenetére


Real_Necro
veterán

En bementem ma, de delben haza is jottem, eleg is volt annyi bo 3 het szabadsag utan... holnap is szabin leszek... :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#70366) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#70361) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

33ezres? :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70367) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#70366) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#70368) zolka78 válasza Novics (#70363) üzenetére


zolka78
senior tag

Akkor legyen május.

Merci: én ma már dolgoztam, de azt sem tudtam hol vagyok. Aztán rá jöttem mennyivel egyszerűbb lenne az életem ha ez az érzés megmaradna egész évre.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#70369) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Csak a harmadik résznél járok, de eddig ez besza***, melegen ajánlom :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#70370) Novics válasza zolka78 (#70368) üzenetére


Novics
senior tag

Lehetne akár nyáron is - egy -, mert hát akkor csak jobban esik a sör. (Meg van is mit nézni.)
Májusban a 12 az, ami tuti nem jó, mert akkor saját szervezésű TT lesz. Aztán meg úgyis valami olyan időpontot kell találni, ami Mercinek is megfelel, és az nem lesz könnyű. :DDD

Félig szakmai kérdés: fotómasinára milyen csuklópántot használtok? A nyakpánt tök fölösleges túrán, mert úgyis tokban van, nem a nyakamban lóg, viszont azért jó lenne valami madzag, hogy tuti nem dobjam el a gépet. Mondjuk valami ilyesmi.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#70371) rbalint88 válasza Novics (#70370) üzenetére


rbalint88
addikt

túrázáshoz szvsz olyan pántot érdemes venni, ami test mellett tartja a gépet, nem himbálódzik. a csuklópánttal az a baj, hogy túrán sokkal jobb eséllyel baszod oda valamihez, ha megbotlasz. ilyen szempontból a nyakpánt is jobb, főleg, ha kabát vagy kapucnis pulcsi alá be tudod dugni a gépet.

btw ha gondolod, megnézem kallódik-e itthon csuklópánt vagy nyakpánt és elküldöm, kipróbálod milyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#70372) Novics válasza rbalint88 (#70371) üzenetére


Novics
senior tag

Még Marcaliban lomiztam egy melóban valami ruszki kütyüről valódi bőr nyakpántot, az nagyon megy is a kis Fujihoz, viszont túrán egy Lowepro Dashpoint 30-as tokban van, hogy védjem, és abba már nem fér bele a pánt is, ezért be sem tudom zárni rendesen a tokot. Viszont pánt nélkül meg fura, és nem is érzem olyan biztosnak. (A nyakpántot is rá szoktam tekerni a kezemre, ha előveszem pár kép erejéig a gépet.)

Tényleg csak arra kellene, hogy ha menet közben előveszem a gépet, akkor legyen valami biztos pont, ugyanakkor ne lifegjen feleslegesen semmi az oldalamon.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#70373) jjeahh válasza Novics (#70370) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem gariz finger strap van, igaz nem csuklópánt, hanem ujjpánt :D , kár, hogy a panára már nem megy fel, mert szerettem. Túrázáskor én amúgy a capture clip-et (klón) használom a legtöbbet, az mindent ver, a gép azonnal, egy mozdulattal elérhető, csak egy gond van vele: az eső ellen így nincs védve... bár ez a csuklópántra is igaz, olyankor max visszateszed a táskába. Ha mindenképpen csuklópánt kell, akkor én is ebayen nézelődnék, elég nagy a kínálat... tapasztalatom sajnos egyel sincs. Vagyis van, úgy kettőt próbáltam, de nekem nem jöttek be.
szerk: ja, hogy a biztonságérzet miatt kell, miközben fogod... akkor a capture clip kiesik.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#70374) |AP| válasza jjeahh (#70373) üzenetére


|AP|
veterán

Pedig én is a clipet mondtam volna, annál jobb megoldást még nem találtam túrára...
...kiegészítve egy DIY ujjpánttal

[ Szerkesztve ]

(#70375) Mercutio_ válasza Novics (#70372) üzenetére


Mercutio_
félisten

Karabíner:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#70376) mikrofon válasza |AP| (#70374) üzenetére


mikrofon
veterán

Jó az a capture nagyon is... Van hozzá csukló pánt is. Két fajta is. Egy olyan belebújós egy meg olyan hosszabb, ami csak a leeséstől véd ha ki ejtenéd. Csak hogy tovább is fokozzam ez a szett kiegészíthető nyakpánttal és vállpánttal is... Peak design honlapján lehet kinézni aztán meg az e-bay-en keresni valami hasonlót ;)

(#70377) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Ha nagyon unatkoznátok... :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#70378) Novics válasza mikrofon (#70376) üzenetére


Novics
senior tag

A Peak Design cuccait én is néztem, már korábban is, és baromi jó az elképzelés, de számomra nem passzol a kis Fujihoz. Ahhoz valami retro cucc kellene. A vállpántom az is. A táskát csak túrára használom, az nem is retros, de legalább narancs, hogy jól látható legyen. És legalább a portól is véd, amitól egy capture nagyon nem fog, meg az esőtől, meg kisebb odab@szásoktól. Viszont a nyakpántot már nem tudom beleszuszakolni, ezért az kint lifeg - ami mondjuk egy mászósabb helyen, vagy a románfenyőben pont nem szerencsés - és be sem tudok zárni a táska tetejét. Viszont ha nincsen rajta pánt, akkor semmi nem védi meg attól, hogy ha kolozsváriszalonna volt ebédre, akkor kicsússzon a kezemből és leessen.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#70379) szuszinho


szuszinho
őstag

Pfejj, ma megkezdtem az évet. Utoljára dec. 8-án dolgoztam :O
Mikor lesz sörözés?! :))
Ha már csuklópánt a téma, a bebújóst próbálta valaki? Ezt, esetleg ezt nézegetem.

(#70380) Mercutio_ válasza szuszinho (#70379) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tegnap volt:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#70381) zolka78 válasza szuszinho (#70379) üzenetére


zolka78
senior tag

Az utóbbi van nekem, tükrösön egy borzalom volt. Viszont milcen használom, már évek óta rajta van ebben a formában a párnázott kis csukló micsoda nélkül:

Nekem ez vált be a legjobban. Simán cipelem órákig kézben és a vázon is van egy jó fogás.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#70382) jjeahh válasza zolka78 (#70381) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Jáj, G3, de hiányzik a kis rondaság :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#70383) gorgo válasza Novics (#70378) üzenetére


gorgo
őstag

pedig az a capture igenis király megoldás.
Voltam vele eleget túrázni, sőt via-ferrata-ra is majdnem jó (B pályákra még jó, C-re már nem biztos, D-re már nem).

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#70384) zolka78 válasza jjeahh (#70382) üzenetére


zolka78
senior tag

Én még elvagyok vele. Bár néha fontolgatom a cserét de csak egy jobb szenzor miatt, a szolgáltatásai még mindig untig elegek nekem. Meg van egy ilyen nyúzható gyilkolható faktor is benne, egyáltalán nem kell féltenem a gépet.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#70385) Mercutio_ válasza zolka78 (#70384) üzenetére


Mercutio_
félisten

A tavalyi vázakban már a szenzorstabi is egész jó :K de ez a pici méret piszkosul hiányzik nekem is :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#70386) Real_Necro válasza zolka78 (#70384) üzenetére


Real_Necro
veterán

Még előttem van, mikor a bogrács partin landolt a betonon... :D Egyébként én is ilyet nyúzok. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#70387) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Sorozatbuzik! A Terápiát nézi/nézte valaki?

Holnap majd jól beletépünk...

(#70388) |AP| válasza t_a_m_a_s (#70387) üzenetére


|AP|
veterán

jelen...
...nem vidám, cserébe jó depressziós :)
De szépen van fényképezve (főleg a 3.évad) és valóban más, mint a többi sorozat. Akinek van hozzá lelkiállapota, annak ajánlott

(#70389) t_a_m_a_s válasza |AP| (#70388) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Köszi! Kíváncsi voltam csak én nézem-e... :) Két nap alatt sikerült megnézni 30 részt, atomdurva.

Holnap majd jól beletépünk...

(#70390) |AP| válasza t_a_m_a_s (#70389) üzenetére


|AP|
veterán

és csak egyre durvább lesz :)

(#70391) crey válasza t_a_m_a_s (#70387) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ha már depis sorozatok, akkor a Black Mirrornak van új évada, továbbá nagyon várom a Szolgálólány meséinek a folytatását.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#70392) Balinov válasza t_a_m_a_s (#70389) üzenetére


Balinov
félisten

Dekibaszottulráérsz :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#70393) t_a_m_a_s válasza Balinov (#70392) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Közben húzom azért a vonalat, csak a bal alsó sarokban elsurrog :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#70394) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#70393) üzenetére


Freddy76
addikt

Tehát tervezés közben sorozatot nézel?

Van arra lehetőség, hogy valahol megnézzük azon épületek listáját, amit terveztél? Csak azért, hogy a gyerekkel majd ne menjek arra ;] .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#70395) Balinov válasza Freddy76 (#70394) üzenetére


Balinov
félisten

persze Freddy, valamelyik fail blogos yt videon, ahogy epp osszeomlik:) ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#70396) jjeahh válasza crey (#70391) üzenetére


jjeahh
nagyúr

No, az már frankó, remélem az új évad is okés lett.

Én mostanában ezeket fejeztem be: Dark, Godless, Top of the lake új évad, Good Behavior új évad, Detectorists új évad.
Most meg nekifogtam a Happy!-nek, Alias Grace-nek, remélem jók lesznek... illetve a Happy már most b*romira tetszik :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#70397) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#70394) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Van egy csomó olyan munkafázis, ami olyan szintű favágás, hogy mellette nézek-hallgatok valamit ami nem zene. Hangos könyv, podcast, vagy éppen film. Illetve van az a munkafázis, amikor leszarom az egészet, és megnézek egy filmet a meló helyett :D :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#70398) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#70397) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nyugi, Freddyek meg legoznak... ;) :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#70399) Novics válasza Real_Necro (#70398) üzenetére


Novics
senior tag

Tán valami gond van a LEGOval? :((

:))

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#70400) Real_Necro válasza Novics (#70399) üzenetére


Real_Necro
veterán

Dehogy van, napi szinten Duplozok... a fiammal. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.