Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71201) gorgo válasza Mercutio_ (#71198) üzenetére


gorgo
őstag

Most anyáméknal vagyok ha hazaértem kipróbálom mic nélküli fulessel. Most egy Sennheiser cx275x-et használok. Nem rossz a füles.
Asszonynak is volt xiaomi, pont felé ennyibe került, és annak nem volt szar az audio része (igaz, az az egész szar volt :)) 3 hónapot bírt haláláig).

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71202) gorgo válasza Mercutio_ (#71198) üzenetére


gorgo
őstag

Amúgy adtak a füleshez átalakítót, majd kipróbálom. Röhögnék egy nagyot ha ez lenne a baj. Fordított (almás) kiosztású lenne a kis kincsi csodám? Basszus most elkezdtem reménykedni.
Asszem Mazsi is ajánlotta ezt a telót, de ezt már értem, olyan szép classic Chrome színei vannak, amúgy tényleg brutálisan gyors, csak asszem egy selejtes hangút kaptam. Végül is van ilyen na, 10.000.000 darabból kell ilyen is. Valszeg nem erre hegyezik ki a QC-t...

Hö-hö-hö, classic Chrome mód van rajta :))

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71203) jjeahh válasza gorgo (#71201) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem más gyártóval is ugyanígy megszívhattad volna, a xiaomi nem sz*r, ahogy ma már szinte semmi nem az, viszont minden gyártónak vannak gyengébb cuccai, + ezen kívül van amelyik audio-ban jó, más meg kamerában erős stb, attól függ hogy legózták össze. Én pl. életemben nem hallgattam zenét mobilon, szal észre sem vettem volna, hogy gáz az audio része... olyan ez, mint a fényképezőgépek, nem vesz az ember utánnaolvasás nélkül olympus e-m10-et sportfotóra, aztán sz*rozza le, mert lassú a követő af :N .
Amúgy meg a xiaomit is ugyanaz a bérgyártó rakja össze, mint az apple-t, vagy akár a régebbi nokiákat, szal a minőségre max akkor lehet panasz, ha valamelyik külső beszállítótól egy elcseszett szériás alkatrészt raknak bele, ami egyrészt már eleve ritkán fordul elő, másrészt az ilyenekre hamar fény derül és cserélik.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#71204) Mr.Csizmás válasza gorgo (#71201) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

anno az SGS1-2?-ben volt vmi faintos DAC chip némelyik batchban...na azok azóta gyűjtői darabok :P

btw huaweit ajánlom.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71205) Balinov válasza Mr.Csizmás (#71204) üzenetére


Balinov
félisten

Plusz a HTC m7 vagy m8ban wolfson dac..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71206) *Ropi* válasza Balinov (#71205) üzenetére


*Ropi*
félisten

Samsung S3-ban is, azért (is) vettem anno. Az S7E-ben most AK. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71207) rbalint88 válasza Balinov (#71205) üzenetére


rbalint88
addikt

4S-ig az iphone-ok is baromi jól szóltak, utána már nem volt bennük hely rendes DAC-nak meg erősítőnek...

(#71208) gorgo


gorgo
őstag

Beszarok, kiderült hogy szar a Sennheiser!
Mindegy örülök hogy nem a teló szar.
(Természettudományi téren jó vagyok, kivéve az elektronikát, abban átlagos hülye. Magam sem értem, de ez van)

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71209) Balinov válasza gorgo (#71208) üzenetére


Balinov
félisten

Ez azért jó hír

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71210) gorgo válasza *Ropi* (#71206) üzenetére


gorgo
őstag

Mester, mobil kijelzőt kalibralsz? :)
Jó jó ez a classic Chrome de egy astia-like jobban bejönne...

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71211) *Ropi* válasza gorgo (#71210) üzenetére


*Ropi*
félisten

Igen, amennyiben USB OTG-s a telefon és van hozzá átalakítód is (nekem csak Samsung szabványú van).

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71212) spanyoll válasza madgie (#71199) üzenetére


spanyoll
addikt

Akkor biztos én vagyok az átlaghülye, de nekem az ios is tök jó volt anno még, most a droidot is szeretem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71213) Balinov


Balinov
félisten

Srácok, plasztik, magyar, EU logós jogsi az jogilag nemzetközi jogosítvány?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71214) Lassú Víz válasza Balinov (#71213) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ezt találtam:

A magyar vezetői engedély érvényessége

A magyar vezetői engedéllyel azokban az országokban vezethetünk - anélkül, hogy kiváltanánk a nemzetközi jogosítványt -, amelyek csatlakoztak az 1968. évi Bécsi Közúti Közlekedési Egyezményhez (az Egyezményt az 1980. évi 3. törvényerejű rendelet hirdette ki).

Érvényes továbbá a magyar jogosítvány az EGT valamennyi tagállamában, függetlenül attól, hogy az adott tagállam részese-e a Bécsi Egyezménynek.

Kérjük, hogy külföldre utazás esetén az adott országban történő vezetési jogosultság igazolásának módjáról, a járművezetés feltételeiről, szabályairól a külföldi ország magyarországi külképviseleténél tájékozódjon az utazást megelőzően! Az ilyen és hasonló jellegű információk tekintetében a Konzuli Szolgálat hivatalos honlapja az irányadó! http://konzuliszolgalat.kormany.hu/

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#71215) rbalint88 válasza Balinov (#71213) üzenetére


rbalint88
addikt

ha Usánka, akkor j.bravo tud pontosabbat mondani, de asszem ki kellett váltsa a nemzetközit.

(#71216) Balinov válasza rbalint88 (#71215) üzenetére


Balinov
félisten

Sajnos nem, elvileg ír hatóság is kiallithat, de csak akkor ha több mint 6 hónap még van a lejaratbol.

Mivel áprilisban jár le, nem csinálnák, csak ha atvaltom irre. Azután kb 1 hét alatt megjonne.

Nagyon cinkes, mert 24-én este repülünk. Ja, amúgy nem usanka, UAE, Dubai

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71217) Mercutio_ válasza Balinov (#71216) üzenetére


Mercutio_
félisten

Dubajozunk-dubajozunk?;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71218) gorgo válasza *Ropi* (#71211) üzenetére


gorgo
őstag

Akkor megszokom ezt 😎. Jövő héten beugrok az extrém audioba, egy-ket profi fülest bedugok. Kiderül hogy mi lesz... Azért röhej h 16 ohmos fülessel borzalmas, fölötte meg über! Kiderül

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71219) Lassú Víz válasza Balinov (#71216) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Kell a nemzetközi jogosítvány. [link]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#71220) Balinov válasza Lassú Víz (#71219) üzenetére


Balinov
félisten

Igen, hacsak nem cserélik le irre, ebből nem lesz kocsikázás. Meg tavaly el kellett volna kezdeni, de akkor még terv szinten se tudtam...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71221) *Ropi* válasza gorgo (#71218) üzenetére


*Ropi*
félisten

Én is a PowerAmp-et ajánlom: nagyságrendekkel javítja a hangzást. Vettem egy Shanling M1 DAC-ot, hogy elvileg az jobban szól a telefonra dugva, de labdába nem rúg a PA-s S7E mellett (pedig mindkettőben AK DAC van). Bár igaz, én saját magamnak moddoltam a Sony MDR-EX90-emet: kivettem a gyári szivacsot és a légzárat, az utóbbi helyett kihangolt melegragasztós fojtást kapott. Így kb. 6-8 dB-t nyertem a mélyekben, meg ~3-at magasakban is (nem mértem ki, de "hallványosan" jobban szól: gyárilag kicsit túlteng a magasa). Viszont erőmű kell a kihajtásához: a Shanling bár hangos, de nincs benne mély tartalék nagyobb hangerőkhöz, az S7E alapól hangosan szól (többen panaszkodtak is rá emiatt) bár kicsivel halkabb a Shanlingnál, viszont van basszus tartaléka: a fülhallgató csak 70% hangerő felett kezd el élni, ott kezdi el megmutatni a dinamikáját (jellemzően FLAC és DSD forrásokat hallgatok).

Nem tud USB OTG-t a telefon vagy nincs átalakítód?

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71222) gorgo válasza *Ropi* (#71221) üzenetére


gorgo
őstag

Leteszteltem egy hifiboltban a kicsikét. Itthon amúgy rádugtam egy Technics fejest, éreztetően kevesebb volt az alapzaj ,meg a sistergés, csak sajnos amúgy magának a fejesnek a hangzását rühellem (10 éve elő sem vettem). Akárhogy is szívás, hogy most akkor vehetek 30k+ért megint fülest ??? (feltéve hogy a teló tényleg jó, és mondjuk a tesztjében is ezt írják a pH-n. Azért tetvek a drágák, mert nem írják oda, hogy ja amúgy valami aranyárú cuccal tesztelik, és a te kis 15k-s fülesed egy zajhalmazt fog leadni :W )

A teló nem tud OTG-t. maradnak a fakó pirosak.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71223) *Ropi* válasza gorgo (#71222) üzenetére


*Ropi*
félisten

Vegyél egy AKG K1000-et annak akkora a membránja, hogy megmozdítani alig bírja, így instant lowpass filter, egy deka zajod se lesz (igaz más se nagyon). :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71224) aleister


aleister
veterán

Nagyon kis ügyik voltatok hétvégén! :)
Se a melyik kocsinak nagyobb a micsodája, se a melyik telós oprendszer a szarabb témában nem ugrottatok egymásnak.

Van még remény! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71225) rbalint88 válasza aleister (#71224) üzenetére


rbalint88
addikt

sőt, tegnap ittam 17 jägert és még másnapos se voltam... :))

(#71226) Real_Necro válasza rbalint88 (#71225) üzenetére


Real_Necro
veterán

Felenk jarsz, toltok beled szivesen parat, mi nem birjuk mar meginni... :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71227) rbalint88 válasza Real_Necro (#71226) üzenetére


rbalint88
addikt

remélem egy darabig nem kell ennyit inni, vagy legalábbis nem búfelejteni, hanem csak ünnepelni. nekem is itt állt már egy ideje a literes jéger, aztán sógorral elpusztítottuk, hogy alkoholba fojtsuk a bánatát.
rövidek közül úgy néz ki ez nekem a jolly joker :) mai napra nem voltak terveim, csak a túlélés, ehhez képest f9-kor teljesen emberhez méltón keltem, hirtelen fel se tudtam dolgozni, hogy nem vagyok romon.

(#71228) Balinov válasza rbalint88 (#71227) üzenetére


Balinov
félisten

Oregszel es/vagy a rutin

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71229) Studi válasza Real_Necro (#71226) üzenetére


Studi
addikt

:O akkor csapunk egy maglódi búcsúbulit!

Ja, Kerepes a következő állomás, ma szerződtünk. :K (Y)

(#71230) rbalint88 válasza Balinov (#71228) üzenetére


rbalint88
addikt

egyre szarabbul bírom amúgy :DDD be se rúgok rendesen és olyan másnapjaim vannak, hogy azt is megbánom, hogy megszülettem....

Studi: gratula! lakásavató? ;]

[ Szerkesztve ]

(#71231) Studi válasza rbalint88 (#71230) üzenetére


Studi
addikt

Jöhettek, de bútort hozzatok, mert egyelőre nincs semmi, amire leülhetnénk. :D :D

Úgyhogy most bútorokért túrom a netet. :K

(#71232) spanyoll válasza Studi (#71231) üzenetére


spanyoll
addikt

http://www.ikea.com/hu/hu/

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71233) Mr.Csizmás válasza aleister (#71224) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bajnak nincs gazdája! (ezt se láttam még rovat)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71234) TayRol válasza Studi (#71231) üzenetére


TayRol
veterán

milyen bútor kell?

(#71235) Studi válasza spanyoll (#71232) üzenetére


Studi
addikt

Napaszmek, erre nem is gondoltam! :O :O Megyek, eladom a vesém. :DDD

(#71236) Studi válasza TayRol (#71234) üzenetére


Studi
addikt

Egyelőre ágy, egy gardróbszekrény hálóba, és egy sarokkanapé, amiben gondolkozom.

(#71237) aleister válasza rbalint88 (#71225) üzenetére


aleister
veterán

Mostanában én sem vagyok másnapos. Az utolsó három alkalommal az ég adta világon semmi bajom nem volt. Pedig mindegyik nagy volumenű volt (Karácsonyi céges buli, Szilveszter, tejfakasztó). :)

Viszont teljesen megutáltam az ivást. Már egyáltalán nem vonz. Ha valaki belevisz a rosszba, és nekiállok, akkor idővel elkapom ugyan a fonalat, de magamtól sosem állnék elő az alkoholfogyasztás ötletével.

Kicsit gondolkozok is az absztinens léten.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71238) Studi válasza Studi (#71236) üzenetére


Studi
addikt

Hálóba alap terv egy ilyen cucc. Tudom, hogy minőségileg gagyi, de albérletet nem szeretnék millából bebútorozni. Ennyi cuccot viszont félek, hogy használtban sem kapok olcsóbban, és szedhetem össze Záhonyból meg Hegyeshalomról.

(#71239) rbalint88 válasza Studi (#71238) üzenetére


rbalint88
addikt

ebbe még egy szar matrac is majd' ugyanennyi, egy jó meg 150...

ez mondjuk nem rossz, csak egy gardrób kell mellé: [link]

(#71240) Studi válasza rbalint88 (#71239) üzenetére


Studi
addikt

Olcsó sehogyse lesz, de azért ezt fellogisztikázni Kerepesre se két fillér. :( Nem egyszerű a kérdés. Az általam linkeltben meg épp az a rossz, ami jó: 180-as az ágy, azt viszont valóban rohadt drága matracozni. :(

(#71241) crey válasza gorgo (#71222) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Merem ajánlani az RHA MA750-et. Sennheisert én kerülném.

Az RHA-t használom lassan 1 éve (akkor baszta fel az agyam a szifon füles, mert gallyra ment). Amit ez kapott, az undorító. Folyamatosan nyúzva, húzva, szétcseszve, minden utamon nálam van, általában a zsemben tekereg szerencsétlen, vagy a táska egyik zsebében keveredik a többi hulladékkal. Annyit megy, hogy a három pár ilyen szivacsos agybadugós bizbaszt már szétvertem rajta (de én azt szeretem), így méregdrágán vettem mellé valami speckó utángyártottat, és azóta is megy, és szól, és rendben van. Most kezdett el a bal füles kábele az Y-nál szétjönni, de csak a borítás, alatta ott van még egy vékony műanyag cső is.

Ja és 3 év gari van rá.

madgie:

Yep, elmehet a picsába az összes. Az iOS-el is tele van a tököm. Na nem azért mert az Apple alultervezi a telefonok akkujait, így a 6S Plusomat Moszkvában csak power bank mentette meg a földhöz kúrástól a -20 fokos hidegben, hanem azért, mert szánalmas amit művelnek.

- Vigyorgó és beszélő animált szar
- Véresre reszelt design (ami csak évről-évre rosszabb)
- bugos szoftver (forgatás után bizonyos szoftverek ezen a tepsin szarul jelennek meg, és ez csak 1 a millió bugból)
- még mindig meglévő régiós korlátozások szoftverekre, csak tudnám mi az anyám hajcihős picsájáért
- olyan forradalminak számító újdonságok bejelentése a mobil iparban, mint a nyitottabb fájlrendszer

- 0 lokalizáció. De tényleg. Mikor fognak rájönni, hogy azzal nem fognak további teret nyerni, hogy:
Az apple maps 5 évvel a Google Maps után ismerte meg végre az itthoni tömegközlekedést.
- Azt hogy ha Sirivel akarok beszélgetni, akkor azt angolul kell megtennem. Azt hogy Siri az USA-n és a UK-n kívül kizárólag arra alkalmas, hogy megkérdezzem tőle hogy milyen az idő. Mert pl. semmilyen izgalmas funkciót nem tud, amit tud Ámerikában.
- Hiába van a rendszerben egy tök jól működő beszédfelismerési algoritmus, ha ezt nem használják semmire.
- Nincs ApplePay itthon, mert mi a faszomnak, ha van egy ilyen szolgáltatás, talán hasznát vennék a parasztok.
- Jack kinyírása. Mert kell a hely. KEEEEEEEL. Vagy csak a fülhallgatók piacából még nem kanyarítottatok ki elég pénzt, és így a lightningos változatokért szedhettek jogdíjat. Parasztok. Aminél amúgy nagyobb baromság kevés van, mert ha pl. esett a telefon lefelé, akkor a Jack néha meg tudta fogni, hogy ne essen pofára a 300k-s készülék. Most már ez sem lesz, mert a köcsög lightning nem teszi meg ezt a szívességet. De majd lesz az új készülékhez átalakító. Jaj dejó. Nem lesz bazári meg dzsunka basszus.
- Úgy általánosan röhejes hogy akár készülékről, akár a rendszerről beszélünk, reszelgetik a fingot. Majd bejelentik az iOS X-et, és verik a nyálukat hogy mekkora teljesítmény. Ja, lett volna két éve. Talán.
- FaceID. Persze, hisz az NSA-nak most már a komplett arcomat is át szeretném adni az ujjlenyomatom mellé. Mekkora buli ez.
- És no home gomb, mert egybekijelző az egész mobil. Majd használod a guesture-öket. Ja, pl kocsiban vezetve tök egyszerűen lehet váltani a home gombbal mondjuk a navi és a telefon app között (kihangosítva). Ezt próbáld meg guesturökkel.

Hülyék gyülekezete. Amúgy azt a designer főfaszt kellene kirúgni már végre onnan (Ive papát), és talán, talán akkor mozdulna valamerre ez a tetves nagy mammut.

A Google-t meg hagyjuk is. Lassan már csak azt nem tudják a saját felhasználóikról, hogy a kolonoszkópiájukat mekkora análstücnivel tágították elő.

És elmegy a picsába a Microsoft is, hogy elindít egy rendszert, felvásárol egy komplett patinás európai gyártót, képtelen összekapni magát a fejlesztőbrigád, képtelenek ötletekkel előállni, majd utána egy jó koncepciót úgy húznak le a WC-n, mintha soha nem is lett volna, döntve magával mindent. Gratulálunk.

Most meg ott tartunk, hogy két szar között kell válogatni, miközben a márka fanok egyik vagy másik oldalon nyáladzanak örömükben, hogy mennyire jó ez vagy az, és fúj fúj a másik meg hulladék, és az se százas aki azt használja. Gyakorlatilag érdemi fejlesztés egyik oprendszeren sincs évek óta.

Arról ne is beszéljünk, hogy a Jobsi érában kínos precizitással ügyelt az Apple a részletekre, ma meg úgy adnak ki egy MacBook Pro-t hogy 1 millió baszi. 1 millióba kerül, és a legnagyobb fejlesztése egy használhatatlan OLED taskbar. Amúgy semmivel sem érzed jobbnak vagy erősebbnek mint az egy évvel ezelőtti modellt.

A MacPro-t anno tönkre baszták, mert hogy kellett az a henger forma, mint egy falat kenyér, utána a Sonnet vagy Lacie és hasonló gyártók nem győztek kapkodni hogy olyan Tunderboltos külső dobozokat tervezzenek, amibe lehetett PCIe kártyákat dugdosni. Marhára letisztult, amikor van egy designer hengered az asztalon, és milyen szép, na ja csak mellé kelett rakni egy dzsunkán hajtogatott rackszervert, hogy használni is tudd professzionális munkára.

A Smart eszközökbe meg már bele sem megyek. Vegyél okosórát, kijelzi hogy ki küldött SMS-t neked. Érted. Meg üzikét, meg likeot. Most már a telefonom mellett az órám is berreg percenként, ráadásul 1, jó esetben 1,5 nap alatt halálra merül. De az Apple Watch is képes ám Mickey Mouse hangján felolvasni az időt és bemondani ha rákoppintasz. AJVÉ!

Arra mondjuk alkalmatlan mindegyik, hogy valódi fitness kiegészítő legyen, mert olyan köcsög drága, hogy nem mered a karodon hagyni. Arról ne is beszéljünk, hogy a kurva nagy digitalizációban lassan attól kapok agyfaszt, hogy a rámmerülő tabletem és telefonom után ha leülök elolvasni egy könyvet, akkor jó eséllyel az is rám fog merülni, ahogy a cigim is. Picsába a sok töltőkábellel.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#71242) Mr.Csizmás válasza rbalint88 (#71239) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

viszont ingyen kihozzák.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71243) spanyoll válasza crey (#71241) üzenetére


spanyoll
addikt

Iszol te rendesen?

Amúgy egyet kell értenem kb mindennel amit írsz. Engem is felbasz az összes mobilcég meg minden ilyen, de nincs mit csinálnunk: azt nem játszhatjuk be, hogy nem veszünk új telefont ezzel kimutatva a felháborodásunkat a trendek ellen, mert a régi az rendszerint beszarik 2, max 4 év alatt.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71244) t_a_m_a_s válasza crey (#71241) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hja, a Honor topikban is ment múltkor a balhé, hogy nem kap Oreot, jött a sok "sohatöbbetnemveszekHonort" komment. Mintha bazdmeg egy paraszthajszálnyit is jobb lenne bármelyik frissítéssel is...

Én elhatároztam, hogy soha többet nem veszek "rendes" telefont. Nekem kifelé senki irányába nem kell reprezentálnom, szarom le hogy honorral meg xiaomival ügyködök. Ezt is, azt is cserélni kell 1-2 évente, illetve 1-2 ével ez is, az is kibír. Meg úgyis mindegyik ugyanazt a Nillkin super frosted tokot kapja :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#71245) gorgo válasza crey (#71241) üzenetére


gorgo
őstag

köszönöm, meghallgatom valahol ha tudom. Annyi vele a baj, hogy 16ohm, pont mint az én fülesem, és hiába szól atomjól, ezzel a telóval zajos lesz :W
Jó nagy baromság, de ez van.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71246) crey válasza gorgo (#71245) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Impedencia is a bitch.

spanyoll: nem ihatok.Sajnos.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#71247) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] a pillanat, amikor megbánod a 3dprint library regelést :U :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71248) aleister válasza Mr.Csizmás (#71247) üzenetére


aleister
veterán

Érdekes az kókadt fasz alakú búra. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71249) Novics


Novics
senior tag

Nah, letoltam az online KRESZ tanfolyamot, most a gyakorló tesztet csinálom. Töredelmesen be kell valljam, hogy azért nem ártott kicsit átismételni a KRESZ-t - különös tekintettel a villamosos kérdésekre :D - de, hogy a teszten miért kell random módon változtatni az Igen, Nem gombok sorrendjét, azt már tényleg nem értem. Ha tudom a helyes választ és azért nyomok csak rosszat, mert az előző kérdéshez képest megcserélték a gombok sorrendjét az... kissé bosszantó. Jóóó... ezt is simán meg lehet magyarázni azzal, hogy rászoktatják az embert arra, hogy ne "vezessen" rutinból, mindig nézzen meg minden közlekedési táblát. Tuti ezért van, és nem azért, hogy még több embert baszhassanak meg a vizsgán. :))

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#71250) Mr.Csizmás válasza Novics (#71249) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha megtalálod a villamost, nyersz hozzám egy ticketet :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.