Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71451) spanyoll válasza Freddy76 (#71450) üzenetére


spanyoll
addikt

Azt ne mondd, hogy nem fér el.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71452) Mr.Csizmás válasza Freddy76 (#71450) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez egy demózás volt, ennyivel egy 2 tonnás fakockát is kilőhetett volna az űrbe. gyk. egy reklám volt, hogy helló, ez a cucc az eddigi X ft/kiló helyett 0,6 X ft/kilóért felviszi az űrbe a műholdat.

miért nem valami műholdat/stb. küldött fel? ha kudarcot vall a rakéta, akkor fizethetné a tulajnak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71453) spanyoll válasza Mr.Csizmás (#71452) üzenetére


spanyoll
addikt

Plusz ma láttam, hogy a kocsit az űrben lévő mindenféle sugárzás pár év alatt szépen módszeresen fel fogja zabálni és Tesla helyett PorSe lesz. (jaj ne, álmomban megharapott Ropi, vagy valahogy elkaptam a kórt :DDD )
De maga a hír az igaz :D

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71454) gorgo válasza madgie (#71442) üzenetére


gorgo
őstag

Mazsinál a pont. A lényeg, hogy anno a hidegháború tüzelte érában ezen ment a meccs a világ két csúcs hatalma tolt bele apait anyait. Most meg tényleg kell valami reklám a dolognak, és igenis van benne mérnöki teljesítmény, ahogy a visszatérők szinkronban leszálltak, az az!

És ez csak promó volt. A vízió is lényeges: a Marsraszállás, kolonizálás.

Megkezdtük volna az űr teleszemetelését? Ja, 50 éve! Nem most...

Ajánljatok valami fasza feladatütemezőt és naptárt egyben, aminek van widget-je is. A nagytesó sajátja annyira gagyi, és csak ócska spamgenerátorba futottam eddig. :(

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71455) t_a_m_a_s válasza Mr.Csizmás (#71452) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Akármi volt a cél, egyszerűen tök érdekes volt nézni, hogy miközben én a sörömet kortyolgatom, fellőnek egy kikúrt nagy rakétát (vagymit) egy Teslával, és ezt az egészet a youtuben nézem élőben... És belegondolni, hogy a gyerekemnek ez a világ legtermészetesebb dolga (az is hogy fellőnek egy rakétát meg az is hogy élőben nézi a neten), én meg 40 évesen szájtátva nézem, és ott, akkor pont leszarom hogy ez nagy dolog vagy sem, van-e értelme vagy sem...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#71456) Surfym@n válasza t_a_m_a_s (#71455) üzenetére


Surfym@n
senior tag

ilyenkor hol vannak a laposföld-hívők? :DDD :DDD

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#71457) spanyoll válasza Surfym@n (#71456) üzenetére


spanyoll
addikt

Valaki belinkelte a ph-s cikk topicjába a hozzá tartozó magyar laposföldes facebookoldalon a beszélgetést. Megnyugtatlak: szerintük cgi és kamu.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71458) Mr.Csizmás válasza t_a_m_a_s (#71455) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem a Rosetta/67P volt életem élménye eddig. :)) (érdemes megnézni a hozzá készült kisfilmeket is)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71459) Novics


Novics
senior tag

Boldogok az Alik, mert ma van okok bebaszcsizni! :C

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#71460) Real_Necro válasza Novics (#71459) üzenetére


Real_Necro
veterán

Aranka nap van...

;]

Bódogot! :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71461) Mercutio_ válasza Novics (#71459) üzenetére


Mercutio_
félisten

Maszületett....?:D akkor Buldogot neki! :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71462) aleister válasza Novics (#71459) üzenetére


aleister
veterán

...és Necro és Merci:

Köszi srácok! :R
Jaja, ma van. Ez egy jó bemelegítés a 100.-ra. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71463) Mr.Csizmás válasza t_a_m_a_s (#71455) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

btw a szemetelésről annyit, hogy orbitális pályán ez sok lenne, de űr-viszonyban elenyésző, főleg hogy a mikrometeorit-becsapódások szépen elforgácsolják pár millió km-es út alatt, a sugárzásról nem szólva. (a bacik szintén, már ha nem volt sterilizálva, de a sajtóképek alapján volt, mert a sterilkamrában is fotózták)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71464) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha valaki hipszterkedne:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71465) *Ropi* válasza Mercutio_ (#71464) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ebből kijön valódibb képfényező gép is, pl. 2 db 5D4 Németországból. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#71466) gorgo válasza Mercutio_ (#71464) üzenetére


gorgo
őstag

2 éves 0 expós, gratulálok. Nem makett?

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71467) Mr.Csizmás válasza gorgo (#71466) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vitrinhokizós

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71468) Mercutio_ válasza *Ropi* (#71465) üzenetére


Mercutio_
félisten

De az nem Leica:D

gorgo: saccra valami soha elő nem vett bemutatódarab lehet, vagy valami fuxos arc megvette a harmadik ferka mellé, hogy elmondhassa ilyenje is van ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71469) madgie válasza *Ropi* (#71465) üzenetére


madgie
titán

Fényképezőről beszélgetünk, nem fénymásolóról :)

Üssetek, nekem kéne. Persze nem ennyiért.

(#71470) Lassú Víz


Lassú Víz
őstag

Szétoffoljátok a topikot :)

Jó csaj, szar zene: Alizee

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#71471) Studi válasza madgie (#71469) üzenetére


Studi
addikt

+1, bárkit megölnék akár egy BW, akár egy Foveon szenzoros MFT vázért. Egész más az élesség fogalma ezekkel...

(#71472) spanyoll válasza Studi (#71471) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem bárkit kell, hanem akinek van ilyen. Ott van pl aki hirdeti. Ha őt ölöd meg akkor lesz is ilyen géped :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71473) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#71470) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sajnos rajta is látszik az idő

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71474) Freddy76 válasza Mercutio_ (#71473) üzenetére


Freddy76
addikt

Még mindig kevésbé, mint rajtad :DDD

Szerintem tök jó nő még mindig. A Lassú Víz által linkelt klip pedig szenzációs, akár hanggal, akár anélkül.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#71475) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#71474) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mondjuk inkább hang nélkül :) Jónőséggel egyetértek, mondjuk a jobb karján azok a vicces tetkók elég szarul fognak mutatni 10 év múlva...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#71476) Mercutio_ válasza Freddy76 (#71474) üzenetére


Mercutio_
félisten

De én holnapra józan leszek! ;]

Szeirntem 33 évesen puccbavágva ha így néz ki a feje, az inkább kicsit lelakott.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71477) Studi válasza Mercutio_ (#71476) üzenetére


Studi
addikt

Mindig arra jutok, amikor csajokról formálsz véleményt, hogy én sajnos nem engedhetem meg, hogy ennyit válogassak. Blokkolnám. :DDD

(#71478) j.bravo válasza Mercutio_ (#71476) üzenetére


j.bravo
addikt

Jajugyanmár, nem tudjuk mekkora bulika volt előző este :D rossz képet mindenkiről lehet találni, vsz a mindennapokban eléggé rendben van. Itt a frizó a roppant rossz szerintem.
El vagy te kényeztetve :DDD (bár ezt nem tudom, csak feltételezem a fanyalgás alapján)

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#71479) t_a_m_a_s válasza j.bravo (#71478) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

rossz képet mindenkiről lehet találni

Rólam pl csak azt... :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#71480) Mercutio_ válasza j.bravo (#71478) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lentebb linkeltem az instás képeit, ott se nagyon látok olyat ami alapján azt mondanám, hogy ez így a must have kategória.
Amilyen 20 évesen volt az odaver, de amilyen manapság annál a metrópótló-buszon jobb nők vannak:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71481) j.bravo válasza Mercutio_ (#71480) üzenetére


j.bravo
addikt

Akkor elbeszélünk egymás mellett; az én olvasatomban nem a must have-ségről volt szó, hanem szimplán a jóságról; tökre nem mindegy.
A jóság is szubjektív, ízlés dolga, de hogy must have-e, az még inkább.

:R

Belegörgettem az instába; oké nem egy Emily Ratajkowski vagy Viki Odintcova vagy ilyesmi (bár ugye ők se biztos hogy mindenkinél befutók), de azért teljesen rendben van.

amúgy meg a (#71473) - ra: igen, az idő egy ilyen ribanc, ez van.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#71482) Mercutio_ válasza j.bravo (#71481) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezen nem veszünk össze, mindenkinek más jön be. Szerinten nem "tök jó nő", ennyi:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71483) j.bravo


j.bravo
addikt

Szakik, a közelgő kínai újév apropóján: ha most rendelnék valamit pl. aliexpressről, készüljek fel rá, hogy kb. sose érkezik meg, vagy nem kell ilyeneken aggódni?

Whatever.

(#71484) Mr.Csizmás válasza j.bravo (#71483) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

rendelhetsz most is, csak jó eséllyel a jövőhét utánin lesz feladva + bedugul az in/out posta kínai oldalon.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71485) Mercutio_ válasza j.bravo (#71483) üzenetére


Mercutio_
félisten

Rendelheted, de kb. 1 hónap mire megjön.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71486) j.bravo válasza Mercutio_ (#71485) üzenetére


j.bravo
addikt

az ide a normál volt eddig... akkor most két hónap? :D

Whatever.

(#71487) Mercutio_ válasza j.bravo (#71486) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az eddigi +2-3 hét :K de úgy októbertől a magyar posta volt a hunyó, náluk dőlt összer a rendszer és küzdöttek állandó létszámhiánnyal, aztán ehhez novembertől jött a karácsonyi ajándékok dömpingje.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71488) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Félig-meddig sorozat ajánló: Blue Planet II. Tudom, nem olyan sorozat, hanem ismeretterjesző, de akkor is. Aztakurva milyen képek... Lenyűgöző.
Olyan mint az autós műsorok közül a Top Gear. Érződik rajta, hogy sohaelnemfogyú büdzséből készült :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#71489) Balinov válasza t_a_m_a_s (#71488) üzenetére


Balinov
félisten

Épp pár hete néztük meg Patrikkal az első szériát Netflixen, 1080pben, már az is parádés, ezt már rohadtul várom, hogy kitegyek ugyanoda.

Csak ezért, ilyen filmekert, simán beugranek egy 4ks tvbe

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71490) t_a_m_a_s válasza Balinov (#71489) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

1080-ban is kölcsönözhető ;) De ezt simán meg is venném. Tényleg lenyűgöző. Meg az, hogy az öreg 90 felett is tolja...

Holnap majd jól beletépünk...

(#71491) szuszinho válasza t_a_m_a_s (#71488) üzenetére


szuszinho
őstag

Ez tényleg aztaku... Asszonykám meglepett egy üveg Kilchoman-nal. Jó lesz hozzá :)

(#71492) jjeahh válasza t_a_m_a_s (#71488) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az elsőt én is láttam, a másodiknak nemrég fogtam neki, tényleg jó :K
Ez a sorozat sem rossz és ha már elképesztő képi világ, akkor ezeket absz ajánlom: Samsara, Baraka, Ashes and Snow. Bár utóbbi nem mindenkinek való, baromira meditatív és belassult, de ha bejön, akkor egy életre maradandó élmény :B

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#71493) aleister válasza t_a_m_a_s (#71488) üzenetére


aleister
veterán

Én most a Valerian és az ezer bolygó városát néztem meg. Nagyon jó kis pop-corn mozi, elég sok fajjal, monumentális világgal, lenyűgöző látvánnyal. A történet közepes, de ügyesen úgy alakították, hogy kb a film 3/4-éig nem kerül minden részlet a helyére. Egyedül a főszereplő gyerek antipatikusságán kell valahogy túllépni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71494) Balinov válasza t_a_m_a_s (#71490) üzenetére


Balinov
félisten

Szerintem Sir Attenborough már csak a narraciot adja, nem hinném hogy 90 évesen egy több éves, több helyszines forgatást bevallalna, ettől függetlenül meghatározó egyénisége a dokumentum világnak.

Jobban megerdemli a Sir címet mint Elton.. Milliószor jobban

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71495) t_a_m_a_s válasza aleister (#71493) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Huhh, én ezt nem bírtam végignézni...

Holnap majd jól beletépünk...

(#71496) gorgo


gorgo
őstag

Hú gyerekek, még sok ilyen posztot, hónapokra lesz mit néznem!!!! :R
Atombaró! höhöhö, és tényleg!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71497) Mercutio_ válasza aleister (#71493) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valerian nekem csalódás volt.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71498) gorgo


gorgo
őstag

Valerianrol csak olvastam kritikát de ugy lehúzták, hogy nem néztem meg. De most Ali miatt letöltöttem...
Viszont ma láttam még egy nagyon jó rajzfilmet. Agymanók :)
Volt rész amit megkönnyeztem, :( meg amin jót nevettem! :))

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71499) atok666 válasza Balinov (#71494) üzenetére


atok666
őstag

Bocs, de miert is? :)

Atok

(#71500) Balinov válasza atok666 (#71499) üzenetére


Balinov
félisten

Már eltonnal vagy sir daviddel kapcsolatban?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.