Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71651) Studi válasza aleister (#71647) üzenetére


Studi
addikt

Nem tudom miről beszélsz. :DDD

Nem értek a gépekhez. Kivettem az ócska régi kártyát, raktam bele valami másikat, az most megy. A régi is megy, csak nem kell senkinek. :DDD

(#71652) aleister válasza Studi (#71651) üzenetére


aleister
veterán

:DDD
Értem. Akkor...khmm,,,lapozzunk! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71653) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

e!

host cégeket ismertek? Dataglobe.eu-hoz kellene valami elérés, ami nem az oldalukon lévő... :U :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71654) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Zene és szöveg csajok;]

ali: megnemmondom, de arról "híres", hogy 3 hétig köhögsz , most elég sok helyen tarol, kb. mintha influenzád és torokgyuszid lenne egyszerre.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71655) Real_Necro válasza Mercutio_ (#71654) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az jó buli, egész decemberben attól szenvedtünk.

Jobbulást!

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71656) aleister válasza Mr.Csizmás (#71653) üzenetére


aleister
veterán

Személyes, baráti viszony szintjén nem, de a Tárhely.eu-nál van a céges hosting. Ott nagyon segítőkész az ügyfélszolgálat.

(#71654) Mercutio_
Na az király lehet. Nekem a szimpla influenzához volt szerencsém januárban. Egyetlen dolgot tudok az előnyére felhozni, a torkom nem fájt...cserébe minden más igen. :)
Viszont rájöttem arra is, hogy jópofa ugyan a házi, természetes úton való kezelés (mézes tea, pálinka, fokhagyma, kamilla, stb), de ha igazán durva a helyzet, akkor bizony kell a megfázás elleni italpor, gyógyszer, stb.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71657) Mr.Csizmás válasza aleister (#71656) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ismerősnek bent áll az adatállomány, és nem tudja elérni őket :((

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71658) aleister válasza Mr.Csizmás (#71657) üzenetére


aleister
veterán

Hogy érted, hogy "bent áll"?
Nem tudja elérni ftp-n, weben keresztül a szervert? Esetleg lejárt a tárhelybérlet, és szeretné leszedni az anyagait?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71659) Mr.Csizmás válasza aleister (#71658) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sérült az adatbázis, ha jól értettem. emailre nem válaszolnak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71660) aleister válasza Mr.Csizmás (#71659) üzenetére


aleister
veterán

Az nem szabadna, hogy problémát okozzon. Napi, heti, havi mentés van általában az ilyen helyeken. Egyébként ő maga is tudja ezt menedzselni, ha C-panel van a tárhely adminisztrációs felületként. A legtöbb helyen ezt használják, de gondolom az egyéb ilyen jellegű szoftverben is van ilyen funkció.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#71661) Mercutio_ válasza aleister (#71656) üzenetére


Mercutio_
félisten

A legjobb az a része, amikor már gyűlik, de még nem ürül az orrváladék, úgy érzed, mintha 2 xxl női tampont toltak volna fel az agyadig ;]

Bepörgős, higgadós.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71662) Byk01 válasza Mercutio_ (#71661) üzenetére


Byk01
senior tag

Örülj, hogy a köhögés mellé nincs hasmenésed 😀

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#71663) Balinov válasza Byk01 (#71662) üzenetére


Balinov
félisten

Pár hete befigyelt egy hétfő reggel a rota vírus, éppen hugyoztam reggel, mikor jött az első vukk, majd a felmenoi.

Annyi időm se volt hogy leterdeljek a porcelán isten elé..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71664) Real_Necro válasza Balinov (#71663) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez több info volt, mint amit most vacsora előtt szerettem volna olvasni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71665) gorgo válasza Balinov (#71663) üzenetére


gorgo
őstag

:)) szuper vicces ahogyan leirtad :) Ja az elég kemény viszont hanar vége van...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71666) Balinov válasza gorgo (#71665) üzenetére


Balinov
félisten

Jaja, gyors volt, másnap már meló volt, de aznap csak feküdtem, mint a sár

András, 6 után már ne egyél :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#71667) |AP|


|AP|
veterán

igyekszem messziről kerülni az eurovíziós baromságot, de ma csak eljutott hozzám ez.
Nem nagyon szoktam ilyet, de most az sem kizárt, hogy szavazni is fogok. Nálam betalált.

(#71668) Mr.Csizmás válasza |AP| (#71667) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az euroviziló arról szól, hogy k*rvára széttrollkodjuk :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71669) Mercutio_ válasza |AP| (#71667) üzenetére


Mercutio_
félisten

És ezt már 2011-ben tudták ;] :C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71670) |AP| válasza Mercutio_ (#71669) üzenetére


|AP|
veterán

nekem eddig teljesen kimaradt a zenekar, de most gyorsan vettem egy jegyet a hajóra, hogy megnézzem magamnak őket élőben is

(#71671) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ezt csak úgy, itthagyom.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71672) #31733248


#31733248
törölt tag

Az elejét érdemes elolvasni, a kínaiak kommunikációs bénázásairól szóló összefoglalót, vicces: https://mobilarena.hu/teszt/xiaomi_redmi_5_plus_teszt/bevezeto.html

(#71673) spanyoll


spanyoll
addikt

Albérlet kerestetik...
Kritériumok:
- 40-45nm (külön nappali és hálószoba)
- Normális környék
- normális tulaj
- max 100 a bérleti díj

Tudom, ennyiért nem nagyon van, ezért kérdezem itt ismerőstől, mert sürgős lenne.

Aki tud segíteni annak sör, bor, csoki természetesen jár.

Faszfej tulaj nő kitalálta hogy van 30 napunk kb kiköltözni. Gondolom őket is kirakták albibol vagy valami de bazmeg leszarom...
Elegem van már az albérlet keresésből...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71674) Mr.Csizmás válasza spanyoll (#71673) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hozzánk hosszútávra jöhetnél, de csak nyár végével... :U :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71675) |AP| válasza spanyoll (#71673) üzenetére


|AP|
veterán

Ezt ismerős hirdeti, de túl van a megadott kereten (130k/hó)

Viszont sajnos nagyjából ez a realitás, normális(abb) helyen egy elfogadható lakásért.

(#71676) |AP| válasza |AP| (#71675) üzenetére


|AP|
veterán

sőt.... most gyorsan körbepillantottam az ingatlan.com-on, hát nem kellett volna...
én is bajban leszek ha kirakják a seggem, most épp örülhetek annak, hogy "csak" 130-at fizetek havonta 45m2-ért :(

(#71677) Real_Necro válasza |AP| (#71675) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jó környék... nem tudom mennyit változott azóta, de 15 évvel ezelőtt fiatal jányok álldogáltak kevés ruhában némelyik kapualjba... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71678) |AP| válasza Real_Necro (#71677) üzenetére


|AP|
veterán

az már régen volt :)
Régen az a környék is gázos volt, ahol most lakok (IX.ker.-rehab környék), most meg 700ezres négyzetméterárral is egymás elől viszik el a lakásokat a tehetősebbek.
8 éve költöztem (akkor még költöztünk) ide, akkoriban még mindennapos volt az utcasarkokon a szotyizó, bandázó őslakos társaság, de mára teljesen megváltozott

[ Szerkesztve ]

(#71679) Real_Necro válasza |AP| (#71678) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor a Verseny utcában laktam és sétáltam át gyakran a Tavaszmezőbe fősulira, olykor a Blaha felől... egyébként volt egy kifejezetten csinos lány a Népszínház utcához közeli szakaszon... :D

Megkerestem, itt volt. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71680) spanyoll válasza Mr.Csizmás (#71674) üzenetére


spanyoll
addikt

Addig ki tudjuk húzni anyóséknál talán. Majd este írok privatot mizu.amugy ami most nagyon a levegőben van az a lakáshitel. Nem összeszedni pár millió kezdot közeli rokonoktol aztán az is jobb mint a semmi...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71681) m3ss válasza Real_Necro (#71679) üzenetére


m3ss
veterán

en ha kijovok a garazsbol az illes utcanal mindig talalkozok egy csajszival, itt a munkahelye. mar ra is szoktam koszonni, hiszen mindig itt van :DD

(#71673) spanyoll engem most a garazsbol raktak ki. voltam olyan jo fej, hogy szoltam a nonek hogy elkelt a lakast es tudjon keszulni majd az uj garazsberlovel, mert mar csak korlatozott ideig berlem...hat igen, nagyon jo otlet volt, 1 honap mulva ki is rakott, talalt berlot :D
most talaltam nagy nehezen uj helyet. beallok. masnap elmegyek es vmi f*szparaszt terepjaros ugy gondolja hogy igaz ez nem az o helye, de idaig olyan jol elparkolt ott, hogy visszafoglalja erobol, es odaparkolt kozepre, 2 parkolohelyre keresztbe. mindezt olyan parkolohelyen, ami nem is az o tulajdona. mit kepzelnek az emberek? :U

(#71676) |AP| itt most 120-at ker 37nm-ert a tulaj. elegge elszaladtak az arak...

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#71682) Studi válasza Real_Necro (#71679) üzenetére


Studi
addikt

Imponzáns környék, itt még Palvin Barbi miatt sem állnék meg. :DDD

(#71683) crey válasza spanyoll (#71673) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nekünk is belengette a főbérlő apja, hogy hazaköltözik a család, Csilla meg rápörgött ezerrel. És addig nem is nyugodott meg, amíg fel nem hívtam a főbérlőt, hogy megbeszéljük a dolgot, hiába mondtam neki hogy nem eszik azt olyan forrón.... Mint kiderült jövő júniusig tuti kint maradnak.

Szerencsére határozott idejű a szerződésünk - május 1-ig szól - szóval akkor sem lett volna óriási para ha esetleg hazajönnek, bár a macerát én is elkerültem volna. És emelni sem emelnek (mert azt mondta a faszi, hogy úgy tervezte hogy ha neki emelnek Bécsben Ő is emel, szerencsére ez nem történt meg - plusz a jelenlegi 160k-s bérleti díj felé már én sem mentem volna, azért nem a belvárosban lakunk).

Amúgy az a 100k sajnos szinte esélytelen, ha mindent tartani akarsz :/

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#71684) szuszinho


szuszinho
őstag

Jó ég, csak lesek, hogy milyen árak mennek...

(#71685) t_a_m_a_s válasza szuszinho (#71684) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én is ezt akartam írni... Lenne sok pénznem vennék a nagyfaluban 1-2 lakást, azt' kiadnám a kedves és megbízható topiktársaknak :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#71686) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#71685) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egyik kollégámnak 3 kiadott lakása van a városban. Nem mintha szarul keresne, de kb dolgoznia sem kellene...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#71687) gorgo


gorgo
őstag

Én most béreltem lakást Budakeszin, 78 nm 155k/hó. Ott sem olcsóbb :( Jövő héten költözöm (ha az a tetű tél is hagyja).

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#71688) Novics válasza t_a_m_a_s (#71685) üzenetére


Novics
senior tag

Mondjuk ezt akar igazán jó biznyic, ha még X éve vette az ember a lakást, amikor a béka segge alatt voltak az árak. Most a vidéki családiház áráért egy kutyaólat kapsz csak Bp-en. Azt sem a legjobb környéken...

Én itt Pakson 30nm-et bérlek 60+fix20 rezsiért, ami mondjuk nem kevés nm ár, de legalább teljesen felújított.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#71689) #31733248 válasza gorgo (#71687) üzenetére


#31733248
törölt tag

Én jelenleg kétlaki vagyok, hétköznaponként visszaszívott Budapest, itt egy külvárosi, csendes lakóövezetben levő 150 négyzetméteres, teljesen új családi házat bérlünk 190 + rezsiért. Ha az ember alapos, nagyon jókat ki lehet fogni.

(#71690) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#71685) üzenetére


Mercutio_
félisten

Előtte andaxin, atán nézd mg az ingatlanárakat ;)

m3ss: ilyenekre rá kell hívni a köztereseket, fotóz, büntet, még talán a lopóautó is bejátszik hiába magánterület ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#71691) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#71690) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Sejtem, hogy nem újvárosi árakon mennek a pecók... Nekem az jutott eszembe, hogy ilyen albi árak mellett már megfontolandó összetarhálni valami önrészt, azt' hitelt venni az embernek a nyakába. Akkor mégiscsak a sajátra fizeti a nagy lóvékat.

Holnap majd jól beletépünk...

(#71692) Freddy76 válasza Mercutio_ (#71690) üzenetére


Freddy76
addikt

Közterületeseket magánterületre? Csak én érzek némi ellentmondást?

Amúgy én sem értem a budapesti árakat. Mondják, hogy kereslet-kínálat, ezt értem, de jelenleg azt érzem, hogy a bérlők ki vannak feszítve a határig, ilyen albérlet árak mellett egy fiatalnak esélytelen, hogy félre is tegyen. Ez nem tudom, meddig mehet.

Tamás: ez most jó ötlet, mert alacsonyak a kamatok, és magasak az albérletárak. Volt már ilyen régebben, aztán nem ilyen lett, és jött a pánik... Mert ha egyszer hirtelen leesnek az albérletárak, de felmennek a kamatok, akkor sz@rban leszel.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#71693) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#71692) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hát ja. Csak a fax tudja, hogy akkor hogy tud megindulni az emberfia a nagyfaluban... Tényleg mission impossible.
Ha belegondolok, itt 8-9-ért már fasza lakást lehet venni, havi 130-ból meg simán feljársz Pestre melózni. Csak az meg sok idő, meg sok km, kockázat stb...

Holnap majd jól beletépünk...

(#71694) Lassú Víz válasza Freddy76 (#71692) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Szerintem még mindig kisebb szarban, mint pl. egy gyerekkel új albérletet keresni mert benyögik a 30 napot mint spanyollnak. És ha beüt a szar (betegség, baleset, válság) a saját tulajdonból még mindig nehezebben tesznek ki mint egy albérletből.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#71695) spanyoll válasza Freddy76 (#71692) üzenetére


spanyoll
addikt

ilyen albérlet árak mellett egy fiatalnak esélytelen, hogy félre is tegyen

Meséljek? :DDD
Amúgy ja, lassan 8 éve fizetem mindig másik ember zsebébe havonta a sarcot azért, hogy adjanak egy lyukat, amiben életben tarthatom halódó testem.
A mostani eddig a top, jó áron, imádjuk, már elkezdtünk bútorokat is venni, számolgattam, hogy mennyit teszek félre, hogy lesz a lánykérés, jövőre esküvő, felszereléscsere, stb, erre marad az, hogy kaptam két faszt: egyet a seggembe, egyet meg a kezembe, hogy legalább tudjam mi van a seggemben.

Ezért lenne jó az, ha rokonság tudna nekünk segíteni, hogy összekaparjunk 4-5M-t, amire kapunk talán 15-18at (talán? nem tudom, nem néztem még a hitelkonstrukciókat), és akkor inkább fizetem életem végéig +5 nap a pénzecském matolcsy bátyámnak, de a végén ha más nem akkor a gyerekem nem jár úgy mint én (hogy a családjától annyit kap most, amivel esetleg még kitörölhetem, ha szeretem a kopasz tenyeremmel törölni; de ez megint más tésza).

Na mindegy, pár telefont elintéztem, pár üzenetet is, most azzal kell foglalkoznom, hogy a hűtőben lévő alkohol elfogyjon, meg hogy az adóbevallásom elintézzem nav bácsival.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#71696) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#71695) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nekünk szerencsénk volt, azért albérleteztünk egy évet, hogy kipróbáljuk együtt. Utána vettük a lakást, kb 2/3 önrész 1/3 Ft-os hitel. Határeset volt, havi pár ezerrel lett volna olcsóbb a svájci frankos hitel, nem akartuk bevállalni. A mai napig eszembe jut, hogy ha akkor belemegyünk a svájci frankos hitelbe, még mindig a panelben ülünk, és nyögjük a hitelünket... Abban az időben a havi hitel törlesztőnk kb az albi díja volt: 30-35 körüli pénz.

Holnap majd jól beletépünk...

(#71697) #31733248 válasza Freddy76 (#71692) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#71692) Freddy76

"Amúgy én sem értem a budapesti árakat. Mondják, hogy kereslet-kínálat, ezt értem, de jelenleg azt érzem, hogy a bérlők ki vannak feszítve a határig, ilyen albérlet árak mellett egy fiatalnak esélytelen, hogy félre is tegyen. Ez nem tudom, meddig mehet."

Egészen addig megy, amíg nem jön egy másik kormány, amelyik belenyom százmilliárdos nagyságrendű összeget egy állami lakásprogramba. Egy fiatal pályakezdő felsőfokú végzettséggel kb. annyit keres, amennyit egy budapesti lakásért kell(ene) kifizetnie. Nem kis részben ez a tömeges méreteket öltő kivándorlás oka. A másik oldalról érthető az is, hogy a 450 ezer forintos négyzetméter árak nem 50-60 ezres lakásbérleti díjakat szülnek. Értékesebb lakás - magasabb elvárt hozam. Teljesen érthető.

(#71693) t_a_m_a_s

"Ha belegondolok, itt 8-9-ért már fasza lakást lehet venni, havi 130-ból meg simán feljársz Pestre melózni."

Simán opció az is, főleg, ha mások is betársulnak. Akár úgy, hogy a férj és a feleség együtt jár dolgozni.

(#71698) Novics válasza t_a_m_a_s (#71693) üzenetére


Novics
senior tag

Ilyesmi nálam is tervben van. Mint vészforgatókönyv. Azért nem akarnám magamat 100%-ban Pakshoz kötni, mert kifene tudja... Pedig kint Cseresznyésben olyan jó kis telkeket lehet kapni. Ott van az autópálya közelében is, csak az a gond, hogy nincsen lehajtó ott - felesleges is lenne - így meg csak Paks érhető el könnyen onnét. Innét északra viszont elég semmilyen helyek vannak, nagyon délre meg nem kellene költözni, mert hiába van pálya azért 30-40km plusz ott is 30-40km. Pedig a Szekszárdi-dombság környékén olyan helyek vannak, hogy beszarás!

Amúgy még pont a ti kicsiny falutokat néztem, hogy ott legalább van némi Duna, és kb félúton is lenne. De az tuti, hogy csak olyan hely jöhet szóba, ahonnét könnyen, gyorsan el lehet érni az autópályát, és van némi természet, ahová ki lehet járni.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#71699) t_a_m_a_s válasza Novics (#71698) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ne sértsél meg, a mi kis falunk város ;] :D Amúgy a környék legdrágábbja...

Econ, a Pestre járkálás kisgyerek(ek) mellett korlátozottan opció. Még a helyben mászkálás is rendes logisztikát igényel néha :) Meg a magunkfajta hülyén szocializálódott, megszokta hogy 10 percre van minden. Van olyan partnerünk dél Budán, akihez én 40-50 perc alatt odaérek reggel, ugyanezt egy ott dolgozó Újpesti nem mondhatja el. És mégsem szeretnék napi szinten oda járni, még cébes kocsival sem. Megszoktam hogy 8 perc a melóig. Ha dugó van a mekinél, akkor 10. :DD

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#71700) Mercutio_ válasza Freddy76 (#71692) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem csak te, de attól még így van: Kresz 41§ (2) c) (esetleg d) )----> szabálysértés. Kresz 59 § ----> elszállíttathatja a rendőrség vagy közteres. Rendőrt is hívhatsz, de a közteresek motiváltabbak ;] és gyorsabbak.

spanyoll: 2014-ben is kérhettél volna a rokonoktól és akkor mostanra már a részletek tetemes részét ki is fizethetted volna :U

t_a_m_a_s: Piszok kimerítő az ingázás, még jóval fiatalabb koromban csináltam és akkor se volt leányálom:(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.